PDA

View Full Version : DON SNG Video Küsimus



Timpz
31.03.09, 23:08
plaan teha aprilli alguses väike DON SNG õpetusvideo , kuna see esimene vid minu poolt, siis oleks küsimus et kas soovite näha rohkem mängupilti või käte analüüsi läbi replayeri?

ranka
31.03.09, 23:14
Mina ise eelistaksin vaadata läbi replayeri. Igavad kohad saab minema, põnevatel peatuda.

ESTPatrick
31.03.09, 23:26
ja võiks olla ka mingi sinu senised tulemused selles mängustiilis, siis teaks hinnata video taset, ROI näiteks.

UdusOlevSiil
31.03.09, 23:35
Mina eelistaks mängupilti rohkem.

rainer
02.04.09, 18:25
väga hea mõte sul... Viimasel ajal olen ka DON-e mänginud.

Saaks vaadata ja õppida.

ma arvan, et nö otsepilt oleks parem :D

Tarmonator
02.04.09, 18:38
otsepilt ikka...need ei kesta nii kaua, et seal poleks pidevalt kuskil midagi huvitavat rääkida. ja kui blindid suured, siis tuleb anyway peaaegu igal käel peatuda ja otsustada kas push/fold/call

Aristotep
03.04.09, 00:36
Mängupilti vaataks pigem ja tahaks tulemusi ka kuskilt näha :)

rainer
09.04.09, 00:11
Millal videot näha saab? ootan juba põnevusega.

Tahaks ka neid DON-e osata :P

Timpz
09.04.09, 17:10
no kui aega leian sis teen

timz0333
09.04.09, 21:09
Millal videot näha saab? ootan juba põnevusega.

Tahaks ka neid DON-e osata :P


imo nõuavad need ikka väga vähe oskusi ja luckbox osakaal on meeletu, näide AQof blindid 600/300 olen utg ja alla mid stack 1400 usun et blindil ei oota mind parem leht ja nupud sisse, all fold small blind stacki natuke rohkem kui mul 2K callib 44, maha praht ja 44 võtab võidu. selliseid näiteid kümneid. hilises faasis ässa nääd ja actionit pole siis nupud, any 2 pilti, nupud, pocketitest soovitan alates 77+

edit: turbost käib jutt

ESTPatrick
09.04.09, 21:17
oled sa tohman?

kui sa mängid 1 turna siis muidu meeletu luckbox kas saad või mitte aga kui sa lased 1000 tk siis tuleb skill välja

44 vs AQ on coinflip

timz0333
09.04.09, 23:00
oled sa tohman?

kui sa mängid 1 turna siis muidu meeletu luckbox kas saad või mitte aga kui sa lased 1000 tk siis tuleb skill välja

44 vs AQ on coinflip


jah ma olen tohman (pokkeris) aga kui vaatan laua üldist stiili siis ega näha küll ei ole et seal minust suuremaid tohmaneid on, 1 call käe kohta ümmarguselt, ja ikka järjest rohkem selliseid olukordi kus 9 tohmanit alles ja blindid 800/400, kes ässa näeb see läheb ja korras

aga selle alafoorumi mõte peakski ju olema, et tohmanid saavad võitvateks mitte enam nii tohmaniteks pokkeri huvilisteks, ja selle AQ kohta veel nii palju, et coinflip muidugi, aga kas siis see ei ole tohman kes any pocketiga UTG all in maha caaaalib, pannes oma stacki suurde ohtu?

edit: jh tegelt see äss mutt on mõtetu arutelu, see on ju siililegi selge et kõiki mündiviskeid ei võida isegi Chuck Norris.

rainer
09.04.09, 23:17
Jah, kui vaadata 2-3 vms turniiri lõikes, siis on õnne osakaal ikka väga suur. Kohati ei teagi, kas nutta või naerda nende halenaljakate biitide peale.

Kuid ma loodan ja usun tõesti, et 1000 turna lõikes tuleb juba oskuste osakaal rohkem välja ja on võimalik olla võitev mängija.

uudistaja
10.04.09, 00:25
TURBO DONid ongi loto. kui seal saad miski 1000 mangu peale 4-5% roi siis oled juba vaga suure luckboxiga. 1 v6i 10 v6i 100 mangu pole aga miski naitaja. Null example.
Pointless stuff!
Kui skilli tahad mangu tuua, siis mangi tavalisi ja kui oled hea, siis peaksid stabiilselt saavutama miski 8-13% ROI.

ESTPatrick
10.04.09, 01:00
jah ma olen tohman (pokkeris) aga kui vaatan laua üldist stiili siis ega näha küll ei ole et seal minust suuremaid tohmaneid on, 1 call käe kohta ümmarguselt, ja ikka järjest rohkem selliseid olukordi kus 9 tohmanit alles ja blindid 800/400, kes ässa näeb see läheb ja korras

aga selle alafoorumi mõte peakski ju olema, et tohmanid saavad võitvateks mitte enam nii tohmaniteks pokkeri huvilisteks, ja selle AQ kohta veel nii palju, et coinflip muidugi, aga kas siis see ei ole tohman kes any pocketiga UTG all in maha caaaalib, pannes oma stacki suurde ohtu?

edit: jh tegelt see äss mutt on mõtetu arutelu, see on ju siililegi selge et kõiki mündiviskeid ei võida isegi Chuck Norris.


vähemalt oled nüüdseks jõudnud õigesse kohta ja loodetavasti varsti sa enam ei arva et mingisugune alaliik pokkeris, mida järjepidevalt teha on läbinisti seotud õnnega.

teinekord tulebki olla tohman, et võita tohmaneid

lebovend
10.04.09, 12:23
jah ma olen tohman (pokkeris) aga kui vaatan laua üldist stiili siis ega näha küll ei ole et seal minust suuremaid tohmaneid on, 1 call käe kohta ümmarguselt, ja ikka järjest rohkem selliseid olukordi kus 9 tohmanit alles ja blindid 800/400, kes ässa näeb see läheb ja korras

aga selle alafoorumi mõte peakski ju olema, et tohmanid saavad võitvateks mitte enam nii tohmaniteks pokkeri huvilisteks, ja selle AQ kohta veel nii palju, et coinflip muidugi, aga kas siis see ei ole tohman kes any pocketiga UTG all in maha caaaalib, pannes oma stacki suurde ohtu?

edit: jh tegelt see äss mutt on mõtetu arutelu, see on ju siililegi selge et kõiki mündiviskeid ei võida isegi Chuck Norris.


Palun vali oma sõnu siin foorumis. Chuck Norris on siiski jumal.

Ning ta on siiamaani veel lahe:
http://www.youtube.com/v/aponJmwxX8c&hl=en&fs=1

rainer
11.04.09, 00:05
Sry Offtopic, aga siiski.

Mul ei ole HEMi ega Pokertrackerit.
Mis valemiga ise seda ROI-d arvutatakse?

Olen ammu juba tahtnud seda küsida.

EGERT
11.04.09, 00:45
lihtne investeeringu tasuvuse valem.

ROI = ((TULUD - KULUD) / KULUD)*100%

ehk kasumi jagad sellega, mis algselt sisse oled pannud.

oletame, et mängid 100 $1+0.10 DoN'i, cashid 60.
Arvutame nüüd reaalsusest tingutuna koos rakega ROI:

Kokku oled kulutanud100*(1+0.10) ehk $110
60 cashi toob sulle karmis valuutas 60*2 ehk $120

Kasum seega $120 - $110 = $10 millega saad juba laupäeval saunaõhtul kodumängule sisse osta

et ROI on aga sel juhul $10 / $110 = 0.09 ehk 9%

Loodan, et oli abi :)

rainer
11.04.09, 19:31
Suurepärane, see on kindlasti abiks ;)

Tänud!

timz0333
11.04.09, 20:03
Abiks ka mulle, ja kes räägib et ei suuda tighti mängu teha kuidagi, siis Don e mängides lihtsalt ei jää muud üle(AK foldimine pole üldse keeruline enam kui 1 player ennem all in ja call järgi), üldjuhul coinflipist seal pääsu pole nii kui nii. kuna mängin turbo coolereid siis on ka mu taktika aidata blindide suurenemisele koguaeg kaasa, ehk mõelda alati aeg lõpuni. ja samas alati kui on võimalik jätta omale kasvõi 10nööpi olles sellega kasvõi lootusetult viimane, aga alati on lootus et vastased saavad AA ja jj ja lähevad lolliks ning saate oma dobble buy in i kätte.

lammas
12.04.09, 15:48
Kas õigem poleks just kiiret mängu teha, eriti alguses kui blindid väikesed. Siis on suurem lootus häid kaarte saada ja nendega oma stäkk kahekordistada. Mida hilisemaks mäng läheb, seda suurem % on õnnel, kuna kõik alustavad "mul on A, lähen allin" mängu.

EGERT
12.04.09, 16:00
Kulla kalakesed,

Ise ei ole küll mänginud ühtegi DoN'i, aga kui te meeletu luckboxi osakaalu üle kurdate, siis ei tasuks ju üldse neid mängida. Miks mitte tavalisi SNG'si või suisa cashi, kus suurema osa ajast võidavad siiski "paremad" mängijad.

Aga agressiivsus on märksõna, nagu ka tavaliste SNG'de puhul. Kui keskmine stack on mõni BB ja 9/10 istub lauas, siis on kogu see SNG ju üks blindide ümberjagamine. Seega tuleks alguses proovida flopil üle mängida, sest nitid ei taha ju oma stacki ohtu panna ja ootavad, kuni "fishid" välja langevad. Kui pidevalt agro paned, saavutad teoreetiliselt ka momendi, kus tohmanid sinu vastu tiltavad ja su käte range'i looseks peavad. Seega hiljem push/fold mängus saad premiumitega rahulikult pushida ja callitakse marginaalse saastaga maha.

BTW, teab keegi mõnda üliedukat DoN mängijat?

timz0333
12.04.09, 17:25
Nii, tegin täna 2 videot 0.50 don sit n go
katsun need siis ülesse saada, ja siis arutlemiseks välja panna, agressiivsus on märksõna küll, aga kui blindid on juba 150/300 ja meil marginaalse saastaga raisemise pärast stack kuivand 500 siis me ei tahagi ju et meid enam callitakse, kui keskelt Ax nuppe paneme?
vaid oleme blindide üle leilis, sest varsti on uus shortstack blindil, meie buttonil, ja lükkame any pilt peaaegu maximum, premium hand kindlasti maximum. (oleneb muidugi stackide suurusest) üsna paljudel juhtudel läheb vargus korda, ja saame hetkeks rahulikumalt hingata.
tegelt ma olen kah proovind flopi mängu teha, aga mitme vastase vastu on bluff peaaegu alati "enesetapp" Ja nüüd olengi tightass taktika peale üle läinud.

PS: õhtul kõik siis videole kriitikat kallama:)

Aristotep
12.04.09, 18:01
BTW, teab keegi mõnda üliedukat DoN mängijat?


Mida sa pead silmas ülieduka all?

Väikese bi-ga DoNis pole mõtet flopis õhuga mängida. Kui ei tabanud, siis foldi ära ja oota paremat võimalust. Agrotseda ka ei ole mõtet, eriti kui post-flop skilli ei ole. Põhimäng toimub ikkagi bubbles, kus parematel mängijatel on juba tugev eelis fishide ees.

Timpz
13.04.09, 15:28
tundub nii et võiks teha eraldi DON threadi :)

timz0333
13.04.09, 17:44
tundub nii et võiks teha eraldi DON threadi :)


mõtlesin ka sellle peale, et piisavalt pädev inimene võiks selle ära teha, ja seal õpetussõnu jagada.