PDA

View Full Version : *** Aprilli naljavaba offtopic ***



Leheküljed : 1 [2] 3 4 5

lebovend
07.04.09, 10:57
Uus sõna: DINKEY

Esimene kandidaat ja ühtlasi ka võitja: hotcocacola

Tulemus: hotcocacola on dinkey vähemalt selle aasta lõpuni. Talle jääb õigus
asi edasi kaevata.(ehk siis pikendada dinkey-perioodi) ning kasutada oma tiitlit
bragimiseks ja enda promomiseks.

hotcocacola
07.04.09, 11:00
http://img14.imageshack.us/img14/6554/wtfmom.jpg

hotcocacola
07.04.09, 11:01
Uus sõna: DINKEY

Esimene kandidaat ja ühtlasi ka võitja: hotcocacola

Tulemus: hotcocacola on dinkey vähemalt selle aasta lõpuni. Talle jääb õigus
asi edasi kaevata.(ehk siis pikendada dinkey-perioodi) ning kasutada oma tiitlit
bragimiseks ja enda promomiseks.



ära aja mind tilti !

antnx
07.04.09, 11:09
soooo sick osa oli



Oli sick. Esiteks see kõige suurem pot. Teiseks durr sai ikka megahästi pihta ja crackis ässad ära. Negreanu läks üli tilti. Oli split pot negreanuga. Üleüldse väga SICK

ranka
07.04.09, 11:12
Stars tegi muutis 180 ja 360 mängija turniiride tulemuste lehti -- see tähendab, et tulemusi näevad ainult mängijad, kes tollel turniiril osalesid. Seetõttu OPR ei saa enam nende turniiride tulemusi träkkida ja tundub, et see on esimene Starsi samm tõkkestada andme-kogumis saitide tööd. Ise olen sellega ilgelt rahul aga imelik on asjaolu, et OPR enam neid turniiride andmeid ei avalda, Sharkscope aga küll.

Kel huvi, siis saab lugeda siit: http://forumserver.twoplustwo.com/28/internet-poker/pokerstars-sng-tracking-451310/

ranka
07.04.09, 11:16
Unustasin.

Kes ei viitsi tervet teemat läbi lugeda, siis soovitan lugeda PokerStarsi ametlikku vastust: http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=9764665&postcount=11

marguzz22
07.04.09, 11:23
tööl. öövahetus. pokkerilauad lahti ja kohe KÕMMDI mõlemas lauas all-in ja riverdati ära :(
TERVE ÜLEJÄÄNUD ÖÖ mängisin ja 3 minutit enne kojuminekut, ehk siis just praegu, sain +3€ peale. no milline aja raiskamine :D
pool kainest mõistusest hoidis kogu öö tilti tagasi ja teine pool mõtles "no mis kuradi mõttes üldse ei joppa?"
teine asi see, et püüdsin AA'sid ainult callides mängida, lootes et kräkitakse ära. aga ei, kus sa sellega. AA oli ainuke mida ei kräkitud... raiped. imeline lugu, tavaliselt seda ei juhtu ju ::) seega nendega teenisin ka ikka väga väikeseid potte



sellisel juhul hea kui boonus jookseb, siis pole täiesti ajaraiskamine

lebovend
07.04.09, 11:24
Ranka ütles kell (12:01):
kui online tuled siis anna cocale selline teade edasi.
"dinkey"

ranka
07.04.09, 12:03
Just avastasin, et maailma kõige gaym Eesti keelne väljend on: "vorst-vorsti vastu".

marguzz22
07.04.09, 12:12
krayze võiks olla jah wellis järgmine kord

hotcocacola
07.04.09, 12:27
Just avastasin, et maailma kõige gaym Eesti keelne väljend on: "vorst-vorsti vastu".


see kõlab täpselt nii nagu 2 pe*erasti oleks saunas :D

TaaviK
07.04.09, 13:56
Teate mehed, mis on kõige targem asi, mis on kunagi naise suust välja tulnud?

lebovend
07.04.09, 13:58
Teate mehed, mis on kõige targem asi, mis on kunagi naise suust välja tulnud?

vaikus?

Rage
07.04.09, 14:01
ilmselt olen ma mingi staar downswingi kogeja .. kahtlen, et kellelgi sellist graphi on ette näidatav ..

ei midagi isiklikku.. aga me kõik saame bad beate.. see on loomulik osa... jooksed koguaeg alla EV joone? võibolla sa siis ei võta õigel ajal pote maha mingi asjaliku betsizega vms.. maitea ma ei suudaks kõike seda õnne kaela ajada.. räägitagu siin 100k handi pikkustest halva õnne swingidest vms.. kui ongi sitem jooks.. peab siis omamängustiili ka muutma vastavalt.. võibolla peaksid uuesti altpoolt alustama..?

blazkuh
07.04.09, 14:02
Teate mehed, mis on kõige targem asi, mis on kunagi naise suust välja tulnud?


spermatosoid

TaaviK
07.04.09, 14:17
Einsteini m*nn


Kes oli 2008nda aasta Eesti kõige vaesem mees?

lenC
07.04.09, 14:20
Einsteini m*nn


Kes oli 2008nda aasta Eesti kõige vaesem mees?

Angela Aak, tal polnud mu**igi

hotcocacola
07.04.09, 15:03
spermatosoid


:D

leho57
07.04.09, 16:02
sellisel juhul hea kui boonus jookseb, siis pole täiesti ajaraiskamine

mis loom see sul avataril on?

variatsioon
07.04.09, 16:05
mis loom see sul avataril on?

kass

leho57
07.04.09, 16:17
A neutron walks into a bar. "I'd like a beer" he says. The bartender promptly serves up a beer. "How much will that be?" asks the neutron. "For you?" replies the bartender, "no charge"

alaska
07.04.09, 16:21
Just avastasin, et maailma kõige gaym Eesti keelne väljend on: "vorst-vorsti vastu".


Välismaalastele meeldib ka eestikeelne väljend "kaksteist kuud" (cocks taste good).

raunooo
07.04.09, 16:28
Välismaalastele meeldib ka eestikeelne väljend "kaksteist kuud" (cocks taste good).

lol

CTXrix
07.04.09, 18:03
A neutron walks into a bar. "I'd like a beer" he says. The bartender promptly serves up a beer. "How much will that be?" asks the neutron. "For you?" replies the bartender, "no charge"


See peabki ikka absurdihuumor olema, eks?

timukasr
07.04.09, 18:08
Hehe, keemia naljad on parimad.

Two atoms meet. One says: "I think I lost an electron!" "Are you sure?" asks second one. "Yes, I'm positive!"

Oliverk
07.04.09, 19:11
Fight Fight
http://munnus.mybrute.com/cellule

muruntau
07.04.09, 19:15
Mees seisab poes kassas, tema ees sooritab just enda oste üks naine. Naine ostab juustu, piima, müslit, puuvilju. Mees küsib talt: "Te ei ole ju abielus?" Naine küsib vastu: "Kuidas Te aru saite, kas minu ostude järgi?" Mees vastab: "Ei, sest Te olete uskumatult kole."

andu_andu
07.04.09, 19:16
http://www.youtube.com/watch?v=yBLHo1nhSoY

vapsik
07.04.09, 22:09
Ah pagan, targem oli viimane kommentaar ära kustutada.

ranka
07.04.09, 22:15
Mees seisab poes kassas, tema ees sooritab just enda oste üks naine. Naine ostab juustu, piima, müslit, puuvilju. Mees küsib talt: "Te ei ole ju abielus?" Naine küsib vastu: "Kuidas Te aru saite, kas minu ostude järgi?" Mees vastab: "Ei, sest Te olete uskumatult kole."


ROHVEL

lebovend
07.04.09, 22:47
Ah pagan, targem oli viimane kommentaar ära kustutada.

oot oot, see on mingi nali? :D

EDIT: HU4ROLLZ? D:

vapsik
07.04.09, 22:53
oot oot, see on mingi nali? :D

EDIT: HU4ROLLZ? D:


Mis asi oli nali?

Minugi poolest, nii et mina panen oma starsi ja teiste tubade BR-i mängu ja Sina enda oma?

lebovend
07.04.09, 23:03
Nalja all mõtlen siiski sinu huvitavat fooruminime(olen meelitatud, et mul on Internetis tekkinud
juba nii tõsiseid fänne, võin saata ka digitaalse autogrammi)

Kunas HUga alustame? Hetkel läheks magama, aga saada PM, et kus, mis, millal D:

vapsik
07.04.09, 23:07
Nalja all mõtlen siiski sinu huvitavat fooruminime(olen meelitatud, et mul on Internetis tekkinud
juba nii tõsiseid fänne, võin saata ka digitaalse autogrammi)

Kunas HUga alustame? Hetkel läheks magama, aga saada PM, et kus, mis, millal D:


Ma ei tea, mulle vahet pole, aga paneks siis mingit reeglid ka paika. Kuna mul igalpool BR 0, siis peab play money laudu kasutama ja kui ma suudan võita, eks siis kanna oma BR minu starsi kontole.

Ja ise pakkusid ju selle nime välja, mina lihtsalt lisasin sellele ühe eestikeelse 2-tähelise sõna. :)

lebovend
07.04.09, 23:14
Kahjuks pean oma sõnu sööma ning taanduma oma ettepanekust, sest playmoney peale ei julge ma väga mängida.

Head kontode kustutamist ja uute genereerimist!

Kõike parimat soovides,
sinu armastatud kangelane - teh lebovend.

vapsik
07.04.09, 23:18
Kahjuks pean oma sõnu sööma ning taanduma oma ettepanekust, sest playmoney peale ei julge ma väga mängida.

Head kontode kustutamist ja uute genereerimist!

Kõike parimat soovides,
sinu armastatud kangelane - teh lebovend.


Ma tunne ise ka selle asja pärast piinlikust ja see on tobe käitumine, vahel lihtsalt juhtuvad sellised läbi mõtlemata asjad, ei ole vaja hakata veel seda nina alla hõõruma ekstra.

ranka
07.04.09, 23:23
Ruhanege Muha, Ikka juhtub ka paremates peredes.

lebovend
07.04.09, 23:23
Kumma asja pärast nüüd? Kontode delete/create'misega pärast või selle
pärast, et avalikustasid erilist armastust minu vastu?

Ei tasu häbeneda, fänne on mul palju ning autogrammi ja/või coachimise saamiseks pane end järjekorda.

vapsik
07.04.09, 23:26
Kumma asja pärast nüüd? Kontode delete/create'misega pärast või selle
pärast, et avalikustasid erilist armastust minu vastu?

Ei tasu häbeneda, fänne on mul palju ning autogrammi ja/või coachimise saamiseks pane end järjekorda.


Millega ma seda armastust olen Sul avaldanud?

lebovend
07.04.09, 23:32
Hetkel on waiting listis 78 inimest, klikka "Add me to Lebo fanclub" nupule, et registreerida.

vapsik
07.04.09, 23:35
Hetkel on waiting listis 78 inimest, klikka "Add me to Lebo fanclub" nupule, et registreerida.


Palju õnne siis! Oled tubli!

hotcocacola
08.04.09, 00:02
irw, dongid :D

rohelinekonn
08.04.09, 01:44
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/ten-juicy-steaks-teh-stars-lotto-447221/index19.html

Lutzky
08.04.09, 02:19
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/ten-juicy-steaks-teh-stars-lotto-447221/index19.html


Interesting. I better INVESTIGATE!

Lugesin terve teema ära.

Mõned katked:
If she doesnt pay up, atleast from this thread you can track her down.

Her name is Jessica, she is 22. she plays poker. She live in Tartau or something.

EDIT: She has internet.

...................................
Quote:
Originally Posted by mrdasefx
ya where on earth is tartu anwyay?.

Estonia (Europe (Eastern Europe (Over the other side of the world)))
.................................................. ...............

She is ballin in Estonian
..................................

how do you really know it is a she?
..................................................
stake me! student trying to get a bankroll here.
.................................................. .........
Thanks Jessica for making me a misanthrope (and thanks cborders for the new vocabulary).
..............................................
he honestly sounds sincere and had just misunderstood what you said about the stake. but yeah I think he withdrew all of the money before he realized that he had made a mistake and thinks it too much of a hassle to tell you what happened. sorry looks like your money is gone.
...



vägev, eestlaste maine 2+2 foorumis kukkus kolinal...


L.

K2snakas
08.04.09, 02:57
http://www.youtube.com/watch?v=oRYzSZxdp9Y&feature=related

eestis kirutakse kihutavaid v2ike autojuhte:D

raunooo
08.04.09, 03:09
vägev, eestlaste maine 2+2 foorumis kukkus kolinal...

See ei ole hea jah.

Potsataja
08.04.09, 03:15
vägev, eestlaste maine 2+2 foorumis kukkus kolinal...


L.




Milles probleem, mees sai ju oma raha:

Busto degens

Postita midagi huvittavaa siin koos oma tähte nimi. Steaks 80/20 minu teene


Mehel endal jäi see stakemise asi tegelikult laiemalt lahti seletamata, st. oleks pidanud nö. puust ja punasest kõik ette tegema. Samuti ei küsinud ta staketavatelt kinnitust enda tingimustega nõusoleku kohta, vaid lihtsalt chippis raha. Ahnus ajab upakile ja kui Jessica652 niimoodi ainult puhtalt ahnusest käitus, küll siis karma maksab kätte.

peokuningas
08.04.09, 04:00
Samuti ei küsinud ta staketavatelt kinnitust enda tingimustega nõusoleku kohta, vaid lihtsalt chippis raha.


Ära enam peale võta

ranka
08.04.09, 05:31
Milles probleem, mees sai ju oma raha:

Busto degens

Postita midagi huvittavaa siin koos oma tähte nimi. Steaks 80/20 minu teene


Mehel endal jäi see stakemise asi tegelikult laiemalt lahti seletamata, st. oleks pidanud nö. puust ja punasest kõik ette tegema. Samuti ei küsinud ta staketavatelt kinnitust enda tingimustega nõusoleku kohta, vaid lihtsalt chippis raha. Ahnus ajab upakile ja kui Jessica652 niimoodi ainult puhtalt ahnusest käitus, küll siis karma maksab kätte.


Kuule ära tule siin seletama. Kui oligi arusaamatus, siis ei kaota nii ära ja tullakse makstakse raha tagasi. Ja neil ei olnud 80/20 diili, finaal laua jaoks oli 60/40. Seega ei ole siin mitte mingisugust arusaamatust.

ranka
08.04.09, 05:34
Ja panin 2p2 sinna teemasse vastuse ka, kui siit raha tagasi ei tule, tekib meil esimene scammerite list, kus ehib too jessica kasutajanimi.

Loodan, et pokernewsi vanad tulevad mu palvele vastu ja teevad suure teema, et jessica235 või mis iganes ta username oli, et maksa papp ära selle nädala jooskul või oled scammer. Miks pokernews? Sest nende foorumis on tal kasutjaa olemas, oleks minu foorumis ma kindlalt teeks selle teema.

ranka
08.04.09, 05:35
Ja kolmas post ka joones - kui kellegil on sharkscope kasutaja (makstud), siis vaadake kasutajanime: Jessica652

Ja kas saate öelda, millal on esimene SNG mängitud?

lenC
08.04.09, 05:50
Ja kolmas post ka joones - kui kellegil on sharkscope kasutaja (makstud), siis vaadake kasutajanime: Jessica652

Ja kas saate öelda, millal on esimene SNG mängitud?

Starsis? Access to this user has been disabled.

ranka
08.04.09, 05:51
Starsis? Access to this user has been disabled.


Kui sa oled maksnud SS teenuse eest, siis sa näed isegi blockeeritud vendade tulemusi.

lenC
08.04.09, 06:01
oh yeah, ma unustasin sisse logida

./piinlik

kohe uurin

lenC
08.04.09, 06:10
Tuleb välja, et tegu ikka vana kasutajaga - 833 turniiri

RudiTurbo
08.04.09, 06:27
Triobetis oli mingi jessica Tartust kunagi, multitables tournasi.

andu_andu
08.04.09, 07:10
Kui sa oled maksnud SS teenuse eest, siis sa näed isegi blockeeritud vendade ( / ja õdede )tulemusi.


Blokeeritud ikka enamus andmed, isegi kasutajaga. Näha vaid et 800+ turnat ja ROI -7 %.

vsiu100
08.04.09, 08:26
Milles probleem, mees sai ju oma raha:

Busto degens

Postita midagi huvittavaa siin koos oma tähte nimi. Steaks 80/20 minu teene


Mehel endal jäi see stakemise asi tegelikult laiemalt lahti seletamata, st. oleks pidanud nö. puust ja punasest kõik ette tegema. Samuti ei küsinud ta staketavatelt kinnitust enda tingimustega nõusoleku kohta, vaid lihtsalt chippis raha. Ahnus ajab upakile ja kui Jessica652 niimoodi ainult puhtalt ahnusest käitus, küll siis karma maksab kätte.


u must be shittttttting me......
kui mulle pakutakse 60/40 või 80/20 diili, siis ma ei tule selle pealegi, et cashimise korral backijale 20% shipiks. retarded.
jessica tundub olevat väga popp stake nuruja nimi..............

ranka
08.04.09, 08:29
Et säästa süütuid siis ärge ajage sassi kasutajaid: "jessica" ja "jessica652". Aga vsiu lause on tõene, et too esimene on steigi nuruja :)

marguzz22
08.04.09, 08:40
LOL.
Hello brad2002tj,

We have transferred $1,168.72 to your account as requested by 'jessica652'.


Good luck to you both.

Regards,

PokerStars Cashier



ehk siis 60/40 if she final tables, so she should ship $3505 total or another $2337. I'll take $2300 and call it a day.

Aga noh ma arvan, et see vana väga kurb ei ole, meie maine ainult langebb

Potsataja
08.04.09, 08:41
u must be shittttttting me......
kui mulle pakutakse 60/40 või 80/20 diili, siis ma ei tule selle pealegi, et cashimise korral backijale 20% shipiks. retarded.
jessica tundub olevat väga popp stake nuruja nimi..............


Obv ei tule Sina ja veel 80+% inimesi selle peale, kuid nö ''issanda loomaaed'' on suur ja lai. 60/40 variandi leidsin ise ka kuskilt teema keskelt suvalisest kohast üles.

vsiu100
08.04.09, 09:11
kui ta juba teadis 20% saata, siis pidi ta olema lugenud stakeja esimest posti , kus oli kirjas 80/20 MY FAVOUR.
milles asi?
kui oleks tegu eksitusega siis saadaks ta 80% ja backiga saadaks talle 20% lisaks tagasi.

Aristotep
08.04.09, 09:15
Väga nõme lugu >:(

stennn
08.04.09, 09:17
Võib-olla tõlgendas "my favour" temale teene tegemisena

ranka
08.04.09, 09:21
Võib-olla tõlgendas "my favour" temale teene tegemisena


No ei oma tähtsust.

Kui oli eksitusega, siis on mängijale antud juba teada, et ta eksis ning igagi endast lugupidav mängija maksab selle raha tagasi.

Tänase päeva seisuga ei ole raha üle kantud, saatsid tollele jessica652-l ka PM-i pokernewsi foorumis ja see info peaks päris kindlasti temani jõudma. Kui reedeks rahasid liikunud ei ole, siis liigub too isik "skämmerite" nimekirja ja sellega asi ei piirdu. Mida saab täpsemalt, seda hakkame nägema.

Aga niikaua, kui inimene ei ole süüdi tunnistatud, niikaua on ta süütu ja seega loodame, et antud juhtum lahemem brad2002tj, jessiga652 kui ka eestlaste suhtes positiiviselt. Tõsi, eestlaste maine on juba rikutud aga saab veel päästa seda, mis päästa annab.

marguzz22
08.04.09, 11:30
No ei oma tähtsust.

Kui oli eksitusega, siis on mängijale antud juba teada, et ta eksis ning igagi endast lugupidav mängija maksab selle raha tagasi.

Tänase päeva seisuga ei ole raha üle kantud, saatsid tollele jessica652-l ka PM-i pokernewsi foorumis ja see info peaks päris kindlasti temani jõudma. Kui reedeks rahasid liikunud ei ole, siis liigub too isik "skämmerite" nimekirja ja sellega asi ei piirdu. Mida saab täpsemalt, seda hakkame nägema.

Aga niikaua, kui inimene ei ole süüdi tunnistatud, niikaua on ta süütu ja seega loodame, et antud juhtum lahemem brad2002tj, jessiga652 kui ka eestlaste suhtes positiiviselt. Tõsi, eestlaste maine on juba rikutud aga saab veel päästa seda, mis päästa annab.




Ega seda raha muud moodi kui ta ise tagasi ei kanna kätte ei saa. Okei, sellel Ameeriklasel on õigus esitada Eesti kohtusse hagi, tulla siia ja hakata tõestama, et nende leping kehtib( suuline leping), selle tõestuseks võtta välja nende kirjad jne. Aga asi läheks pikemaks kui väärt on, kohtukulud ameeriklasele, piletid jms. Samas muidgui saab ta volitada kedagi enda eest hagi siia andma. See suht lamp ning suure tõenäosusega ei näe ta seda raha, jessica teeb endale uue kasuta nt mari ja küsib uuesti stake.

lenC
08.04.09, 11:38
kus maailmas te elate?

vapsik
08.04.09, 13:47
Nähh, ma olen fulltildi softis sügavalt pettunud. Täna korraks proovisin ja mulle see üldse ei istunud.

vapsik
08.04.09, 13:49
Hetkel on waiting listis 78 inimest, klikka "Add me to Lebo fanclub" nupule, et registreerida.


Vabandust, eile läksin asjatuly närvi. Minu poole pealt oleks selle tobeda õiendamisega kõik, ära pikka viha pea siis :)

lebovend
08.04.09, 13:50
Vabandust, eile läksin asjatuly närvi. Minu poole pealt oleks selle tobeda õiendamisega kõik, ära pikka viha pea siis :)

Ega ma ise ka kaine polnud ;)

Tisko
08.04.09, 14:57
Nähh, ma olen fulltildi softis sügavalt pettunud. Täna korraks proovisin ja mulle see üldse ei istunud.

soovitan, et kasuta kolmandate osapoolte poolt tehtud graafikamodifikatsioone kah ja alles siis võta lõplik seisukoht ;)

Lutzky
08.04.09, 16:17
I better INVESTIGATE!

http://img23.imageshack.us/img23/9402/804.th.png (http://img23.imageshack.us/my.php?image=804.png)

Sama inime, äkki....

L.

EDIT: ühesõnaga sittagi ei ole sealt pildilt näha, aga jessica oli online...
EDIT2: nüüd peaks näha olema

kollane
08.04.09, 16:29
I better INVESTIGATE!

http://img23.imageshack.us/img23/9402/804.th.png (http://img23.imageshack.us/my.php?image=804.png)

Sama inime, äkki....

L.

EDIT: ühesõnaga sittagi ei ole sealt pildilt näha, aga jessica oli online...
EDIT2: nüüd peaks näha olema





pole see inimene keda mõtled

Lutzky
08.04.09, 16:30
selge. I investigate edasi!

L

ranka
08.04.09, 16:32
Ma kinnitan, et "jessica" ei ole "jessica652" (pead muidugi pakule ei pane)

Niipalju võin veel öelda, et väga tõenäoliselt too "jessica652" ei ole üldse naissoost nagu ta väitis end olevat - ärge laske end petta petturitel - ausat varast ei ole olemas.

Rage
08.04.09, 16:35
http://www.youtube.com/v/fioTD0XXV8s

ranka
08.04.09, 16:37
Kumbat Te enne paneks, kui saaksite valida? :)

Suht close otsus IMO.

rynno
08.04.09, 16:41
uuh, kaks yhele oddsid bryneti kasuks

Lutzky
08.04.09, 16:42
Kumbat Te enne paneks, kui saaksite valida? :)

Suht close otsus IMO.

emmmm.............blond on chubby, mul võidab pika puuga brünett.... ;D

ranka
08.04.09, 16:43
Esmapilgul tundus close, mõned pildid edasi tekkisid readid ja läheb snap call brüneti kasuks.

lenC
08.04.09, 16:45
brünett

lenC
08.04.09, 16:45
test

miks "shadow" ei tööta :(

vsiu100
08.04.09, 17:13
nagu öeldud snapcall brünett.

rohelinekonn
08.04.09, 17:20
Kumbat Te enne paneks, kui saaksite valida? :)

Suht close otsus IMO.


no ma ei tea see blond on suht malts või noh mulle ei meeldi nagu kuidagi eriti räigelt häiriv nägu on tal. Aga tumeda päisega müraks küll :P

peokuningas
08.04.09, 17:36
Kumbat Te enne paneks, kui saaksite valida? :)

Suht close otsus IMO.

IMHO:

Võta üks ja viska teist.

Ma ei ole elu sees sellist tüüpi tsikke sebinud ja olen 99% kindel, et ei sebi ka kunagi. Lihtsalt selline mõttetu porno "ilu" pole minu maitse.

hotcocacola
08.04.09, 17:43
brünett raudselt
kuigi ma blondide fänn, aga see blond on veic paksu :), heas mõttes, mitte halvas :)
blond tuttavate kaudu tuttav:D

blazkuh
08.04.09, 17:44
Peokuningas, ära seleta :D Alvini käest peaks ka küsima.

Mina valiks mõtlemata brüneti.

Leidsin midagi huvitavat ka:

Gus Hansen: you cant get lucky every time
Ziigmund: fcuk u r retard
Ziigmund: how u can say so?
Ziigmund: u had again 6 out
Ziigmund: f tilt retard

Ziigmund: u r f retard
Ziigmund: i wanna u say u cant be always lucky
Ziigmund: FU

Ziigmund: never seen as bad as u

Ziigmund: toi gus on niin vitun läppä et huhhuhu
Ziigmund: ei paljoo lohduta ku se runkku vetäny ohi 500k tänää jollain 2-6 outtisilla

#####

trex313: tell this clown to go home
Ziigmund: u should be your countrys president….same skills same intelligence

durrrr: ziig jus fyi
durrrr: those insults dont really bother any competent person
durrrr: =)
trex313: i’m playing you cuz you’re just that bad
durrrr: the american ones i mean
Ziigmund: durrrr
Ziigmund: u r nice i like u
durrrr: hahaha i had to
Ziigmund: but that f moron trex is totally tiltretard


+1 to Saemees

pikk28
08.04.09, 17:45
85% brünett 15% blond

hotcocacola
08.04.09, 17:45
IMHO:

Võta üks ja viska teist.

Ma ei ole elu sees sellist tüüpi tsikke sebinud ja olen 99% kindel, et ei sebi ka kunagi. Lihtsalt selline mõttetu porno "ilu" pole minu maitse.



vaidleksin vastu :), mlle küll meeldib, kui naine hoolitseb enda eest ::)

Rage
08.04.09, 17:51
ma võtaks kordamööda.. või siis korraga.. cock käiks esimesena brünetti.. aga ma võiksin sellele 'chubby one'le miskit muud moodi rõõmu valmistada samal ajal

pikk28
08.04.09, 18:02
ma võtaks kordamööda.. või siis korraga.. cock käiks esimesena brünetti.. aga ma võiksin sellele 'chubby one'le miskit muud moodi rõõmu valmistada samal ajal

lol :D

taipupole
08.04.09, 18:07
Kumbat Te enne paneks, kui saaksite valida? :)
Suht close otsus IMO.


Esimese asjana vaatasin kirjutamise kellaaega. Ei ole vist purjus või väga väsinud. Seega wtf nagu. Brünett. 24/7. Aga vähemalt üks silm kinni (peokunnil on esimest korda mingi point).

vapsik
08.04.09, 18:23
Esimese asjana vaatasin kirjutamise kellaaega. Ei ole vist purjus või väga väsinud. Seega wtf nagu. Brünett. 24/7. Aga vähemalt üks silm kinni (peokunnil on esimest korda mingi point).


Pokkeriprode puhul väga kelleaegu vist ei tasu vaadata, nemad elavad omas ajas ja rütmis :)

RudiTurbo
08.04.09, 18:24
Mingi uus Americas next top modelli hooaeg siin vist, tundub, et lõpuks ometi on mingeid pandavaid ka saatesse leitud :D
Mõned roppused ka ikka nagu alati, aga päris palju head kaupa tundub hetkel olevat :D

Aga jah, muidu selle porno iluduste kohapealt, tänapäeval on naistel ikka suht nutsid make-upid saadaval ning väga hirmus on see, et ilged konnad suudavad ka end klubisse minekuks ikka päris pandavaks muuta ning siis võib hommikul wtf olla vahest ;D

Codecci
08.04.09, 18:36
ranka on chubby chaser :o

peokuningas
08.04.09, 18:40
vaidleksin vastu :), mlle küll meeldib, kui naine hoolitseb enda eest ::)


mulle ka meeldib, kui naine hoolitseb enda eest :)
aga ülekrohvimine ja ülegrillimine ei ole minu silmis hoolitsemine.
pigem minimalistlik meik ja loomulik ilu.

ja tõestuseks, et ma miski munk või gay ei ole, siis minu lemmik eesti tsikist ka paar pilti ;D

http://s.ohtuleht.ee/multimedia/images/000085/ad011264-778e-4e56-ae89-6405ba2a5b61.jpg

http://f.elu24.ee/f/2007/07/26/628t9hf7fb.jpg

Ja lisaksin veel, et asi on maitses. Minu maitse on lihtsalt natuke teistsugune kui enamusel ;D

Lutzky
08.04.09, 18:51
Ja lisaksin veel, et asi on maitses. Minu maitse on lihtsalt natuke teistsugune kui enamusel ;D




seda on näha, jah :D

lenC
08.04.09, 18:51
schwinggg

Potsataja
08.04.09, 18:55
Panna võite seda, teist ja kolmandat, kuid lõpuks tuleb ikka kaineks saada ja tõdeda, et seekord jäid jälle ''tühjad'' pihud ;D

lenC
08.04.09, 18:59
Panna võite seda, teist ja kolmandat, kuid lõpuks tuleb ikka kaineks saada ja häbeneda seda lehma

FYP

Potsataja
08.04.09, 19:15
FYP


JOKK

taipupole
08.04.09, 19:28
Esimese asjana vaatasin kirjutamise kellaaega. Ei ole vist purjus või väga väsinud. Seega wtf nagu. Brünett. 24/7. Aga vähemalt üks silm kinni (peokunnil on esimest korda mingi point).


Tuleb tunnistada, et ranka leveldas vist ära.

Sain poes jalutades aru, et ranka võis kasutada vanat ja head "tüse naine - hea naine" reeglit, mis väidab, et tüsedam isend on voodis parem, sest ta saab vähem, mistõttu on panus mõnusasse kogemusse kordades suurem.

Samuti ei maksa unustada kodumaist kliimat ehk talvel hea soe kaissu võtta ja suvel tema taga/kõrval päiksevarju leida.

rohelinekonn
08.04.09, 19:48
mulle ka meeldib, kui naine hoolitseb enda eest :)
aga ülekrohvimine ja ülegrillimine ei ole minu silmis hoolitsemine.
pigem minimalistlik meik ja loomulik ilu.

ja tõestuseks, et ma miski munk või gay ei ole, siis minu lemmik eesti tsikist ka paar pilti ;D

http://s.ohtuleht.ee/multimedia/images/000085/ad011264-778e-4e56-ae89-6405ba2a5b61.jpg

http://f.elu24.ee/f/2007/07/26/628t9hf7fb.jpg

Ja lisaksin veel, et asi on maitses. Minu maitse on lihtsalt natuke teistsugune kui enamusel ;D





No kellele tema siis ei meeldi see ju 5+ neiu

variatsioon
08.04.09, 19:59
mulle ka meeldib, kui naine hoolitseb enda eest :)
aga ülekrohvimine ja ülegrillimine ei ole minu silmis hoolitsemine.
pigem minimalistlik meik ja loomulik ilu.

ja tõestuseks, et ma miski munk või gay ei ole, siis minu lemmik eesti tsikist ka paar pilti ;D

http://s.ohtuleht.ee/multimedia/images/000085/ad011264-778e-4e56-ae89-6405ba2a5b61.jpg

http://f.elu24.ee/f/2007/07/26/628t9hf7fb.jpg

Ja lisaksin veel, et asi on maitses. Minu maitse on lihtsalt natuke teistsugune kui enamusel ;D




http://www.youtube.com/watch?v=P3H91E_KiC0 :)

lebovend
08.04.09, 20:55
No vahepeal kasutame raixiga neid "Hääleklippe" msnis. Seekord tegi hotcoca the Dinkey
väga imelikke hääli. Selle ma pidin* lihtsalt uploadima:

http://web.zone.ee/viitkar/dinkey.wav

EDIT: Donk ise lisas ka oma hääle juba youtubei ja siia foorumisse.
EDIT2: Top Gear algab!

lenC
08.04.09, 20:56
No vahepeal kasutame raixiga neid "Hääleklippe" msnis. Seekord tegi hotcoca the Dinkey
väga imelikke hääli. Selle ma pidin lihtsalt uploadima:

http://web.zone.ee/viitkar/dinkey.wav


...

hotcocacola
08.04.09, 20:58
http://web.zone.ee/viitkar/dinkey.wav


http://www.youtube.com/v/YXthFLR79PM&hl=en&fs=1

leits
08.04.09, 22:23
ussimunni kirumine aitas ... ilmselt esimest korda ülle väga pika aja üle ev jooksin

jrgn hell
08.04.09, 22:25
Ma kaldun ka peokunni maitse poole, tundub nii.
Libu valisime ka sama tunnuste järgi enamvähem

paradigmlost
08.04.09, 23:09
muidu siin arutati kumma enne valiksite sealt sl2mist... vaadake youtubest Mad-Masterz ft. Sl2m sul on k6ige kaunim kann remix.... hea remix on ja video on ka v2ga hea... seal on see brynett nii ilus, et maailam ilusaim kohe...:)vaadake kindlat seda videot:P

variatsioon
08.04.09, 23:21
kus on HU cash horse/8game laudu?

ESTPatrick
08.04.09, 23:31
kus on HU cash horse/8game laudu?


pole küll kindel kuid Full tildis võib olla, seal on limit holdemi HU laudu küll , äkki siis ka horse jne

ranka
08.04.09, 23:44
muidu siin arutati kumma enne valiksite sealt sl2mist... vaadake youtubest Mad-Masterz ft. Sl2m sul on k6ige kaunim kann remix.... hea remix on ja video on ka v2ga hea... seal on see brynett nii ilus, et maailam ilusaim kohe...:)vaadake kindlat seda videot:P


Tra anna linki! See vä?

vsiu100
08.04.09, 23:48
Tuleb tunnistada, et ranka leveldas vist ära.

Sain poes jalutades aru, et ranka võis kasutada vanat ja head "tüse naine - hea naine" reeglit, mis väidab, et tüsedam isend on voodis parem, sest ta saab vähem, mistõttu on panus mõnusasse kogemusse kordades suurem.

Samuti ei maksa unustada kodumaist kliimat ehk talvel hea soe kaissu võtta ja suvel tema taga/kõrval päiksevarju leida.



LOL.
olen samuti sellist preflop strateegiat kuulnud, kuid antud neiu ei kvalifitseeru veel päris..............

paradigmlost
08.04.09, 23:51
Tra anna linki! See vä?


http://www.youtube.com/watch?v=ol3mzJ9xqRg

rohelinekonn
08.04.09, 23:53
http://www.youtube.com/watch?v=ol3mzJ9xqRg


eeem nojah täitsa tavaline on ju ei näe küll et oleks midagi muud kui tol pildil.

Ja WTF nagu mis fucking asi see on üldse. Kurat sellist crapi pole ammu kuulnud remix või ilma remixita kust sellised välja üldse ilmuvad? Õnn et esimest korda täna kokku puutusin nende eeemmm kuidas nüüd seda nimetada .... ütleme tegevusega sest muusika see ju pole.

Lutzky
09.04.09, 00:02
http://www.maxitmag.com/images/stories/eric/CelebrityWatch/megan_fox_gq_02.jpg

vot see on brünett....


ps! peab vist ametliku naiste teema ka eraldi ära tegema....

l

vsiu100
09.04.09, 00:05
http://www.maxitmag.com/images/stories/eric/CelebrityWatch/megan_fox_gq_02.jpg

vot see on brünett....


ps! peab vist ametliku naiste teema ka eraldi ära tegema....

l





nõus, hinne A.
paistab selline teadmisjanuline ka........

rohelinekonn
09.04.09, 00:07
http://www.maxitmag.com/images/stories/eric/CelebrityWatch/megan_fox_gq_02.jpg

vot see on brünett....


ps! peab vist ametliku naiste teema ka eraldi ära tegema....

l




Igati nõus et vot see on brünett...

Teema tegemisega kah nõus ;)

Lutzky
09.04.09, 00:12
Teema tehtud!

L.

masterpuppet
09.04.09, 01:21
Aga Rolf murrab lihtsalt kõik. punkt.

http://www.youtube.com/watch?v=Gbc9JpHusW8&feature=related

rohelinekonn
09.04.09, 01:36
Aga Rolf murrab lihtsalt kõik. punkt.

http://www.youtube.com/watch?v=Gbc9JpHusW8&feature=related


Jumal küll ärge postitage sellist crapi siia ma igakord lähen vaatama ja siis saan shoki. Ja no mida pilt sinna pandud on veel OMFG

Aga laudades on nii palju fishe et enamus mis päeval maha gamblisin/tiltasin/eijärginudBRmanagmenti on tagasi tehtud.

variatsioon
09.04.09, 01:41
http://www.durrrrchallenge.com/prediction-contest/

antnx
09.04.09, 08:43
Hoi. Mina kunagi ka andsin Jessicale Starsis 10$. Leppisime kah mingi diili kokku, et kui ta turna hitib siis jagame raha pooleks. Kahjuks ei hittinud aga noh. Minu olematu rolli juures oli see 10$ NL10 buy in :) Olen jessicaga suhtlend pokernewsi jutukas mitmeid kordi ja ei usu, et mingi pettur oleks.

kollane
09.04.09, 08:45
Ma kinnitan, et "jessica" ei ole "jessica652" (pead muidugi pakule ei pane)

Niipalju võin veel öelda, et väga tõenäoliselt too "jessica652" ei ole üldse naissoost nagu ta väitis end olevat - ärge laske end petta petturitel - ausat varast ei ole olemas.

marguzz22
09.04.09, 08:47
see blond pole küll kepitav, okei kui 5l viina joodud siis võibolla, elus hullematki pandud :D

Codecci
09.04.09, 10:31
Jumal küll ärge postitage sellist crapi siia ma igakord lähen vaatama ja siis saan shoki. Ja no mida pilt sinna pandud on veel OMFG

Aga laudades on nii palju fishe et enamus mis päeval maha gamblisin/tiltasin/eijärginudBRmanagmenti on tagasi tehtud.

mis rolfil häda on

kollane
09.04.09, 11:09
http://vs3.mybrute.com

vapsik
09.04.09, 13:19
Kas ma saan õigesti aru, et ma hetkel ei või siin foorumis teemat teha, et stake küsida, sest

1. Mul ei ole 50 posti siin foorumis
2. Ma ei ole ju olnud foorumi liige kuu aega.

lenC
09.04.09, 13:25
Kas ma saan õigesti aru, et ma hetkel ei või siin foorumis teemat teha, et stake küsida, sest

1. Mul ei ole 50 posti siin foorumis
2. Ma ei ole ju olnud foorumi liige kuu aega.

tõsi ta on.

vapsik
09.04.09, 13:38
tõsi ta on.


Tänks :)

Seda ma arvasingi.

lenC
09.04.09, 13:40
Kas keegi teab öisest $12K gtd $35BI 6-max turniirist Primas - et kas ja kui palju seal tavaliselt overlay on?

vsiu100
09.04.09, 15:03
Kas keegi teab öisest $12K gtd $35BI 6-max turniirist Primas - et kas ja kui palju seal tavaliselt overlay on?


peale ladbrokesiga liitumist ei ole. auhinna fond on täis olnud(tavaliselt 13-17K vms). ja see on 35$ rebuy.

lenC
09.04.09, 15:08
peale ladbrokesiga liitumist ei ole. auhinna fond on täis olnud(tavaliselt 13-17K vms). ja see on 35$ rebuy.

oki, tänks

Tigrano
09.04.09, 17:26
Kumbat Te enne paneks, kui saaksite valida? :)

Suht close otsus IMO.


Mitte kumbagi ja suht kindlalt ;D

lenC
09.04.09, 18:06
Mitte kumbagi ja suht kindlalt ;D

nit

lebovend
09.04.09, 21:32
Tere lebovend!

Sooviksime tänada Sind Su lojaalsuse eest ja valiku eest mängida meie kasiinos pakkudes 100% sissemakse boonust maksimaalselt kuni 3 eurot täiesti tasuta!



...
mingi Unibeti kiri

**** nali?

hotcocacola
09.04.09, 22:43
Tere lebovend!

Sooviksime tänada Sind Su lojaalsuse eest ja valiku eest mängida meie kasiinos pakkudes 100% sissemakse boonust maksimaalselt kuni 3 eurot täiesti tasuta!



...
mingi Unibeti kiri

**** nali?





3 euro eest saab teha WSOPi satikaid ja mille eest ostad sisse end koheselt 10 000$ WSOP MEle :S

ranka
10.04.09, 01:29
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=9902466&postcount=186

IRWWWWWW

jrgn hell
10.04.09, 01:38
http://www.youtube.com/watch?v=zkrqUAe8F2U&feature=related


miks rugby on lahe

jrgn hell
10.04.09, 01:41
Vähe selgem v2rk

http://i251.photobucket.com/albums/gg294/pattayo/shortstackinfestation.jpg

http://img25.imageshack.us/img25/1254/imagesmoviesrambo.jpg

ranka
10.04.09, 02:58
Njaa.

Mid-stakes, kui 50BB laudu pole tehtud, siis mängud on sõna otseses mõttes surnud. Täna ei olnud ühtegi 20BB lauda, kus oleks olnud alla viie short-stacki.

Hetkel on see ainult mid-stakes probleem, arvan, et aasta lõpuks see probleem on laienenud ka alla poole ja see võib põhjustada küll pokkeri surma, kui pokkeritoad, midagi ei tee.

a) esiteks pokker ei ole põnev, kui lauas 5 shortiet korda mööda all-in lähevad; Fishid ei viitsi ka sellist jama mängida
b) shortied viivad väga palju raha välja, eriti kui neid on väga palju laudades;

Siit ka järeldus, et kui teete laudu siis esimesel võimalusel teheke 50BB laudu, nad täituvad küll aeglasemalt (sest shortied ei ühine nendega) aga see eest on endal mugavam ja huvitavam mängida.

hotcocacola
10.04.09, 03:33
hetkel tegutsen mudakärnkonnanana, ja kui kellelgi oleks midagi head joodavat pakkuda, siis oioioioiiiiiiiiiiZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzzzzz LÄHEB ;D ::D

ranka
10.04.09, 05:49
Sain NordicBetilt reload pakkumise (minuteada kõik seda ei saa):
Tee deposiit vähemalt $5 ja kogu raked hande (edaspidi: RH), iga 2500 RH eest saad €200 boonust, kokku võimalik saada €2,000 boonust ehk siis 25,000 RH-d. Pakkumine kehtib 9-ndast Aprillist, kuni 20-nda Maini.

100NL saab ühe käe kohta 0.71 RH-d, mis tähendab, et €200 vabastamiseks tuleb mängida ca. 3500 100NL kätt. €2000 euro vabastamiseks tuleb mängida siis 35,000 kätt 40-ne päevaga, mis tundub mulle olevat käkitegu. Seda palju raket makstakse, ma ei oska öelda. HEM'i andmetele Starsis maksan käe kohta $0.058 raket (100,000 käe kohta $5853), MicroGamingus aga näitab, et üks mängija on maksnud 97k käe kohta $8.6k raket (ja mängija on väga nittish, 11/9 mängija -- ehk on sellest, et bad beat rake läheb sisse)

Igastahes võtan väiksema rake - 0.058 käe kohta, kui mängin 35,000 kätt siis maksan $2030 raket, sellest saan tagasi 30% rakebackina + nüüd €2000 boonusena. Samal ajal on ka NordicBetis rakerace, siis mulle tudnub, et tegu on miski räige 100% või rohkem rakebackina?

Või on mu arvutustes kuskil näpukas sees? Oskab keegi aidata?


Ja NordicBetilt saadud kiri ning link viitele:



Deposit a minimum of 5 Euros to your NordicBet account between 9th - 21st April and for every 2500 Raked Hands you play between 9th April - 20th May, we will award you with 200 EUR, up to a maximum of €2000 (25,000 Raked Hands).

Raked hands Reload Bonus Total Bonus
2500 €200 €200
5000 €200 €400
10000 €200 €800
15000 €200 €1200
20000 €200 €1600
25000 €200 €2000

Terms and conditions

• This offer is only for players who received the Reload Bonus Newsletter on 2009.04.09

• To get 1 raked hand the pot must have been raked at minimum 25 cent (or pot size over $/€5) at 0,25/0,50 NL/PL table or higher.

• You can check your Raked Hands in the poker client under “My Account” > “View my raked hands”, where you can see how many Raked
Hands you have gathered during the last 40 days.

• NordicBet has the right to change or cancel the promotion at any time. If NordicBet cancels the promotion we will credit your account with this formula: €200/2500 x Your Raked Hands. In this way you will get the bonus for all of your raked hands.

• Reload Bonus must be claimed after every 2500 raked hands and at the latest 5 days after the 2500 Raked Hand has been cleared. E-mail support@nordicbet.com or contact our support through our livechat to get your bonus.

• To receive your bonus you have to claim the Reload Bonus before 2009.05.25

Potsataja
10.04.09, 10:58
Lambimatemaatika ;D :

Näide NL100 põhjal: keskmine pot 20$/€, seega keskmiselt makstakse poti pealt rake'i 1$/€. Saadud summa tuleks jagada mängijate arvuga lauas, seega keskmine FR mängija maksab vähem rake'i, kui keskmine 6-max mängija ? 10 mängijaga lauas on 35000 käe puhul makstud rake'i suuruseks 3,5K$/€.

Ranka, kas HEM näitab sul muidu keskmist poti suurust mingis limiidis ?

vapsik
10.04.09, 11:16
Lambimatemaatika ;D :

Näide NL100 põhjal: keskmine pot 20$/€, seega keskmiselt makstakse poti pealt rake'i 1$/€. Saadud summa tuleks jagada mängijate arvuga lauas, seega keskmine FR mängija maksab vähem rake'i, kui keskmine 6-max mängija ? 10 mängijaga lauas on 35000 käe puhul makstud rake'i suuruseks 3,5K$/€.

Ranka, kas HEM näitab sul muidu keskmist poti suurust mingis limiidis ?


Ma küll kahtlen selles, et FR ja 6-maxis on sama suur pot keskmiselt.

Davy
10.04.09, 12:33
ranka arvutused on õiged.Ainult rakebacki sa vist ei saa, kuna see jookseb tavaliselt su boonuse vastu.

vapsik
10.04.09, 18:48
Milline oleks parim koht blogi pidamiseks?

Tarmonator
10.04.09, 18:57
Kanepi mängib, otsepilt (http://www.justin.tv/tennismasters)

K2snakas
10.04.09, 20:17
Kanepi mängib, otsepilt (http://www.justin.tv/tennismasters)


jummala mööda mängib ta juu::O
tõsiselt nii halvasti ei saa mängida:D

ranka
10.04.09, 22:07
ranka arvutused on õiged.Ainult rakebacki sa vist ei saa, kuna see jookseb tavaliselt su boonuse vastu.


Microgamingu võrgus peaks ikka saama. Ja minuteada peaks saama ka veel pokkeripunne, mille saan ka lõpuks rahadeks vahetada.

Tõsiselt kaalun seal mängida ja tolle boonuse ära teha, kuna tundub free money ja saan ka samal ajal rakerace-st osa võtta. Aga samas pakkumine on liiga hea ja loodame, et mingit konksu ei ole. Klienditoetst küsisin ka järgi ja nad kinnitasid seda juttu, et nii on ja piisab ainult €5 reloadist, et minna €2000 jahile.

Muidugi nordicbet on ennegi olnud lahe oma promode suhtes, kaks aasta tagasi oli neil promo, kus nad andsid iga 5000 raked handi eest $450 boonust ja nii kuni $18,000 välja. Ainukeseks tingimus oli, et peab mängima 100NL või kõrgemas laudades.

Davy
11.04.09, 09:43
Hmm HEM küsimus, mul täna lihtsalt hem otsustas mitte importida 900 kätt. Näitab nagu oleks imporditud, aga nende HH vaadates ja spetsifiilist kätt otsides, ei leia teda üles. Keegi oskab aidata, et milles teema on.

stennn
11.04.09, 09:47
Hmm HEM küsimus, mul täna lihtsalt hem otsustas mitte importida 900 kätt. Näitab nagu oleks imporditud, aga nende HH vaadates ja spetsifiilist kätt otsides, ei leia teda üles. Keegi oskab aidata, et milles teema on.


Mul oli sama jama kui korra sessi ajal proovisin eestikeelset lobbyt, siis 100 kätt jäid miskipärast importimata ja neid üles ma kuskilt ei leidnudki.

vapsik
11.04.09, 10:19
Mul oli sama jama kui korra sessi ajal proovisin eestikeelset lobbyt, siis 100 kätt jäid miskipärast importimata ja neid üles ma kuskilt ei leidnudki.


Mängurõõm jäi ka talle.

vapsik
11.04.09, 11:24
Kas sellise asja kuulutamine on lubatud?

Hiljuti tegin deposiidi fulltilit, aga kuna mulle see tuba väga ei istu, siis mõtlesin, et liigutaks rahad starsi ehk kas ma võin küsida sellist asja nagu rahade vahetus tubade vahel?

ranka
11.04.09, 11:36
Ma olen seda maininud ennegi - reeglite järgi ei või mitte mingeid diile teha aga me teeme väga tihti erandeid, eriti kasutajate puhul, kellel on hea eelnev ajalugu/kaua foorumis olnud.

ranka
11.04.09, 12:36
Kas too fish pildil on lebovend?

hotcocacola
11.04.09, 12:37
http://img18.imageshack.us/img18/7820/lrrrrr.jpg


mul läx juhuslikult deleti peale :D
aga ranka, JAH, see on FISHLEBOFISHDONKEYTINKI

ranka
11.04.09, 12:49
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/30-best-photoshop-210452/

KULD.

Me võiks ka sellise teema teha aga see vist sureks kohe välja :)

EDIT:
http://i32.tinypic.com/28wku11.jpg

LOL

BuildUp
11.04.09, 12:55
See ka hea. ;D

http://img515.imageshack.us/img515/7285/battleformiddleearthiiwqj4.jpg

ranka
11.04.09, 13:06
IRWWWWWWWWWWww

See on ka EPIC:
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/someone-photoshop-plz-inside-456876/

Tigrano
11.04.09, 13:09
Päris andekaid, Photoshop teem imesi.

lenC
11.04.09, 13:35
See ka hea. ;D

http://img515.imageshack.us/img515/7285/battleformiddleearthiiwqj4.jpg

See veel eestlase WhyYeeCry poolt tehtud :)

hotcocacola
11.04.09, 13:57
http://www.youtube.com/v/vJL2-WSow4c&hl=en&fs=1

RudiTurbo
11.04.09, 14:10
http://www.youtube.com/v/vJL2-WSow4c&hl=en&fs=1


CocaKass oskas päris hästi selle järgi tantsida igatahes

BuildUp
11.04.09, 14:33
http://www.youtube.com/v/vJL2-WSow4c&hl=en&fs=1 http://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gif

Bängib jah päris hullult. ;D

hotcocacola
11.04.09, 14:36
http://www.youtube.com/v/vJL2-WSow4c&hl=en&fs=1 http://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gif

Bängib jah päris hullult. ;D


hahe tegemist on tilt-catiga :D
http://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gifhttp://images3.wikia.nocookie.net/uncyclopedia/images/e/e3/Funkykitty.gif

mihkel88
11.04.09, 14:43
saatke PM, kes saaks full tilti 10 dollarilise transferi teha mulle, vastu kannaks kas starsi või pangakontole. ette tänades :-*

Potsataja
11.04.09, 17:17
Vaatan siin hetkel 30 Days of night'i ja esile kerkis üks minu jaoks vana teema. Kas on veel hulle, kes sobiva võimaluse korral oleksid nõus Alaskale elama minema ?

vapsik
11.04.09, 17:24
Vaatan siin hetkel 30 Days of night'i ja esile kerkis üks minu jaoks vana teema. Kas on veel hulle, kes sobiva võimaluse korral oleksid nõus Alaskale elama minema ?


Alaska äkki on nõus isegi, teiste foorumi liikmete kohta ei oska öelda :)

hotcocacola
11.04.09, 18:21
http://img300.imageshack.us/img300/8660/maygay.jpg

hotcocacola
11.04.09, 19:08
http://img25.imageshack.us/img25/5093/finaltablev.jpg

http://img152.imageshack.us/img152/6871/finaltabll.jpg


kaotasin 53k hetkel, rsk, mul oli KK ja lotar69 callis 33k raisei ära A9o-ga no wtf :S :S :S
floppi A ja siis minbetis flopis, ja turnis

idikas

Potsataja
11.04.09, 19:12
OBV saad sa 113.39$ ::)


Ühe teise toreda koha mõtlesin ma ka välja, eks hiljem ole näha, kuidas mu hiromandi võimetega irl lood on.

hotcocacola
11.04.09, 19:19
8 venda alles, ma hetkel 4.ndal

Potsataja
11.04.09, 19:34
There is no escape

No hope

Only hunger and pain

Timpz
11.04.09, 19:36
There is no escape

No hope

Only hunger and pain



Death approches

hotcocacola
11.04.09, 19:37
http://img152.imageshack.us/img152/6991/seis1.png



jätkub....

Potsataja
11.04.09, 19:44
Death approches


and then

no more pain

or endless pain

hotcocacola
11.04.09, 19:45
> hotcocacola has left the tournament in 4th place, winning $533.60
0 rebuyd - 0 addoni


http://img408.imageshack.us/img408/5111/tulemus.png

Potsataja
11.04.09, 19:51
Oled ikka paras donk, mina pakkusin 3-ndat kohta, oli vähemalt suckout ???

hotcocacola
11.04.09, 20:06
A9o oli utg-lt ja lendasin allini, 77 callis:
7 floppi, turn A ja nii ta läx.

jäi 40k alles, K4o-ga allini, sain 70k peale, siis 44 mille callis AJ ning J floppi

Lutzky
11.04.09, 20:16
nice work kuumkoola

ESTPatrick
12.04.09, 16:58
@HEM

1) Go to the players tab and set the applicable filters. You will probably want to set minimum hands to 5000 or higher.
2) Run the default report
3) Click on the very top left of the grid to select all, then Press Ctrl-C and open Excel and press Ctrl-V
4) You can then sort by stats, one at a time and use the median formula to get the median bb/100 scores for each range you split it into. You can also create scatter graphs like I have done for VPIP through Excel.

keegi saab data kätte, minul see copy/paste küll ei tööta

ESTPatrick
12.04.09, 17:01
kui keegi viitsib uurida, siis võiks öelda kuhu täpselt ta vajutas, kui saab tööle

grid võrgustik, võrk, võre, rest
http://aare.pri.ee/dictionary.html?query=grid&lang=en&meth=part&switch=et&otsi=otsi

Lutzky
12.04.09, 17:08
ma panin selle player name (vasakul ülal, veeru nimi) peale, right-mouseclick ja save as csv...tundus, et töötab...csvna saab kõik kätte...seda peaks saama convertida vist xlsiks..

select all jne aga ei tööta...

ESTPatrick
12.04.09, 17:10
sain juba ise ka, tänud mu sõber

Uniquest
12.04.09, 20:03
http://forumserver.twoplustwo.com/54/poker-beats-brags-variance/30-best-photoshop-210452/

KULD.

Me võiks ka sellise teema teha aga see vist sureks kohe välja :)

LOL

Mul paratamatult tuli see foorum meelde:

http://www.systemwars.com/forums/showthread.php?s=3ff6fc1666f2b1fa54d9d0b0359bd12b&t=4074

RudiTurbo
12.04.09, 21:22
Mul paratamatult tuli see foorum meelde:

http://www.systemwars.com/forums/showthread.php?s=3ff6fc1666f2b1fa54d9d0b0359bd12b&t=4074


LOL, seda ei osanud küll oodata :D :D :D :D :D
Valus teema ;D

Tigrano
12.04.09, 22:13
Mul paratamatult tuli see foorum meelde:

http://www.systemwars.com/forums/showthread.php?s=3ff6fc1666f2b1fa54d9d0b0359bd12b&t=4074


Täiesti sick ;D

vapsik
13.04.09, 00:09
Kõik pole arvatavasti jõudnud jälgida minu nime draamasid, selguse mõttes toon need välja:

Vapsik = LebovendOnWannabe666 = UdusOlevSiil = Metsapull

Tarmonator
13.04.09, 00:11
Kõik pole arvatavasti jõudnud jälgida minu nime draamasid, selguse mõttes toon need välja:

Vapsik = LebovendOnWannabe666 = UdusOlevSiil = Metsapull


vajalik...

hotcocacola
13.04.09, 00:16
http://img179.imageshack.us/img179/1561/tonki.gif



;D ;D ;D

vapsik
13.04.09, 00:16
vajalik...


Niivõd-kuivõrd, vabandust, kui Sind häirisin. Lihtsalt üks inimene oli selle koha pealt segaduses ning seega tuli idee sellise postituse panemiseks. Mõtlesin, et offtpoicu nurgas võib seda ehk mainida.

Ja tundub, et viga on minus :(

ranka
13.04.09, 00:20
http://img179.imageshack.us/img179/1561/tonki.gif



;D ;D ;D


You suck! :)

ranka
13.04.09, 00:33
ranka666: whats so funny
secr23: we got zozak
ranka666: A
ranka666: A
ranka666: A
ranka666: A
ranka666: A
ranka666: A
ranka666: A
ranka666: A
ranka666: A
ranka666: A
ranka666: A
secr23: i wish ;]
ranka666: YEAH
ranka666: THATS WHY I YELLED
ranka666: WAIT
ranka666: I CALL MODE
ranka666: RANKA IS SPAMMER
secr23: hahahah
ranka666: CALLED
ranka666: LETS WAIT NOW
ranka666: WHERE IS MODE?
secr23: do you play ftp
ranka666: WHERE IS MODERATOR?
ranka666: NO
ranka666: FTP IS RIGGED
Moderator54 [Moderator]: Hello players.
ranka666: HI
Moderator54 [Moderator]: Please remember that flooding makes it difficult for others to chat.
ranka666: RANKA666 SPAMMING CHAT
Moderator54 [Moderator]: Let's keep it clean and friendly, please.
ranka666: HE SPAMMED "A" MANY TIMES
secr23: LOL
secr23: anyways im going to start ftp
ranka666: FTP SUCKS BECAUSE THERE AREN'T SO FUNNY MODS
Moderator54 [Moderator]: Good luck and enjoy your game everyone.


Hello ranka666,


We are writing to inform you that we have suspended your chat privilege for 3 hours
as a result of your chat on 2009/04/13.


The PokerStars chat facility is intended for communication between players.
Advertising, flooding/spamming, and other uses which make it difficult for players
is against the Card Room Rules.

Your chat privilege will be reinstated automatically once the suspension period is
over. There is no need to write to support.

Our goal at PokerStars is to be a fun place to play, where everyone can feel
comfortable. Abuse and other disruptions to the games takes away from everyone's
enjoyment, and therefore will not be tolerated.

We thank you for your cooperation.


Regards,

PokerStars Chat Moderation Team


The following chat was observed
A
A
A
A
A
A
A
A
A
A
A

ESTPatrick
13.04.09, 00:35
kaebaja tuleks kasti selle eest lüüa

ranka
13.04.09, 00:37
kaebaja tuleks kasti selle eest lüüa


Jah. Huvitav kes, see oli ? ::)

Uniquest
13.04.09, 08:28
Kas keegi viitaks/annaks lingi Ranka 5000-le postitusele? ;)

Tigrano
13.04.09, 08:30
LoL ise kaebab :)

Tigrano
13.04.09, 08:34
Kas keegi viitaks/annaks lingi Ranka 5000-le postitusele? ;)


Vajuta ranka peale ja sealt postitused, mõni lehekülg tagasi leiad selle üles ;)

Uniquest
13.04.09, 08:53
Jah. Huvitav kes, see oli ? ::)


See oligi siis? :D

ranka
13.04.09, 09:40
Kas keegi viitaks/annaks lingi Ranka 5000-le postitusele? ;)


Tõenäoliselt postitus SCOOP teemas.

hotcocacola
13.04.09, 12:23
http://pokertube.com/Movies.aspx?movie=9575&KeyID=1&title=High_Stakes_Poker_S05_Ep07_1_4


uued osad :)

Lutzky
13.04.09, 12:24
http://pokertube.com/Movies.aspx?movie=9575&KeyID=1&title=High_Stakes_Poker_S05_Ep07_1_4


uued osad :)


ilma kokata ei oleks mul meeles vaadata....tx, beib

hotcocacola
13.04.09, 13:11
palun palun

NBC Headsupi osad tulid ka:

http://pokertube.com/Movies.aspx?movie=9579&KeyID=1&title=National_HU_Poker_Championship_2009_Ep01_1_4

Lutzky
13.04.09, 13:46
palun palun

NBC Headsupi osad tulid ka:

http://pokertube.com/Movies.aspx?movie=9579&KeyID=1&title=National_HU_Poker_Championship_2009_Ep01_1_4


durrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrri ei ole, jama ;)

leits
13.04.09, 14:08
nii on.. ylisitt oli viimane osa

CTXrix
13.04.09, 16:42
nõustun...

Antonio ja Laaki jutt on ikka nii korduv ja täiesti mandunud, et halb hakkab. Ma ei tea kedagi, kes kasutaks samu väljendeid dekaade pmst. Nii iganenud sõnavara, et halb hakkab.



Parandaksin siinkohal, et see väljend on ikka "alb akkab" ;)

runnar
13.04.09, 16:52
"i love america!" antonio vist ei öelnudki aga küll ta jõuab...

RudiTurbo
13.04.09, 17:04
Ma mõtlesin ka, et kui kunagi HSP's olen ja Antonio ütleb I LOVE YOU GUYS , siis sõiman Tal näo täis :D

kilu6
13.04.09, 17:45
Ajalooline teema IMO

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=9969308&postcount=648 (http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=9969308&postcount=648)

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=9584409&postcount=105

http://img2.imageshack.us/img2/6782/ebon.jpg

Sisuliselt siis mees tegi prop beti, kus lubas teha $5 DoNe nädalaga 1000tk ROIga +20%.
Esimese nelja päevaga oli ROI 12% ja siis võttis mees pundi kokku ja colludes neis mängudes nii, et edenes mingi 30%se ROIga vahepeal, keskmine ronis juba vahepeal 16% peale. Vaatlejad andsid teema Pokerstarsi, kes oma uurimise tulemusena kinnitas, et collusion toimus.

Ajalooline asi mu meelest, et nii kiiresti collusion kindlaks tehti ja nimed avaldati. Tavaliselt on asi "privaatne" ja otsuse tegemisest saadakse aru ainult nii, et mõnele mehele kantakse valuraha kuu aega hiljem kontole.

RudiTurbo
13.04.09, 18:09
Pokerstars aitas kaasa asja kindlaks tegemisele või viis ise uurimise läbi?

kilu6
13.04.09, 18:30
Pokerstars aitas kaasa asja kindlaks tegemisele või viis ise uurimise läbi?


Kolm kahtlustatavat nime oli vist edastatud, aga Stars ise jah tegi.

Tigrano
13.04.09, 18:41
Pettureid leidub ikka alati >:( aga õnneks vähestel õnnestub ;D

lebovend
13.04.09, 23:56
Mõista mõista, mis see on:
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/ajaloolineomang.jpg

lenC
14.04.09, 00:21
Most Online Today: 101. Most Online Ever: 101 (Today at 01:21:20)

vapsik
14.04.09, 00:22
Most Online Today: 101. Most Online Ever: 101 (Today at 01:21:20)


Enne vist oli midagi 60-ga ainult.

Tigrano
14.04.09, 00:24
Most Online Today: 101. Most Online Ever: 101 (Today at 01:21:20)


Väga võimas. Nüüd kui meedia kuuleb ja kajastab naxeri võitu, siis tuleb veel paarsada juurde

Oliverk
14.04.09, 00:24
103 juba oli

marguzz22
14.04.09, 07:48
palju naxer võitis siis?

lenC
14.04.09, 07:49
$110,562.42

Sellest ~7% läheb müüdud osakutele.

marguzz22
14.04.09, 07:58
7700 dollarit annab ära, kes need õnnelikud osakuid võtsid?

lenC
14.04.09, 08:05
7700 dollarit annab ära, kes need õnnelikud osakuid võtsid?

Siit foorumist vist ainult muruntau ja mina(kumbki 1%)?

Tigrano
14.04.09, 08:27
$110,562.42

Sellest ~7% läheb müüdud osakutele.


Päris hea diil, kes osakuid said ;D

ranka
14.04.09, 08:34
Päris hea diil, kes osakuid said ;D


Loe kommentaar ülesse.

antnx
14.04.09, 08:35
Sorry ma lihtsalt huvi pärast küsin. Mul endal matemaatika longab. Aga kui ma nüüd võtsin 1% 150$ eest siis mitu ma peaks tagasi saama?

Tigrano
14.04.09, 08:38
Sorry ma lihtsalt huvi pärast küsin. Mul endal matemaatika longab. Aga kui ma nüüd võtsin 1% 150$ eest siis mitu ma peaks tagasi saama?


$110,562.42 -1% kuskil 1100 peaks äkki olema

marguzz22
14.04.09, 08:42
no kui ühe osaku hind oli 150 doltsi siis niipalju saadki tagasi 7700/7=1100 dollarit...

edit:tigrano jõudis ette

ranka
14.04.09, 08:43
Sorry ma lihtsalt huvi pärast küsin. Mul endal matemaatika longab. Aga kui ma nüüd võtsin 1% 150$ eest siis mitu ma peaks tagasi saama?


$110,562.42 x 0.01 = $1105.6242 ~ $1105.6

Kui sul on miski tingimus ka (vist oli algne -$33 või midagi), siis:

($110,562.42 x 0.01) - $33 = $1072.6242 ~ $1072.6

lenC
14.04.09, 08:46
$110,562.42 x 0.01 = $1105.6242 ~ $1105.6

Kui sul on miski tingimus ka (vist oli algne -$33 või midagi), siis:

($110,562.42 x 0.01) - $33 = $1072.6242 ~ $1072.6

Ma sain sellest lisatingimusest nii aru, et kui ta minimaalse cashi saab(19-25 koht vms), siis ta ei shipi midagi tagasi. Aga ega suurt vahet pole :)

antnx
14.04.09, 08:51
Tänud :)

Peab hakkama neid osakuid tulevikus ka ostma. Seni pole nagu midagi sellist teinud. Vähemalt kui ise turkasid ei tao las siis keegi taob ja võidab :)

lebovend
14.04.09, 09:00
"Heaküll, just vaatasin pokertrackerit, olen 6maxi mänginud 18K kätt ja keskmine winrate on 20bb/100. See on vist hea tulemus. NL25 winrate on 47bb/100 ja mingit heaterit ei teaks et oleks olnud."


WTF, Alaska?! Kui ma suureks kasvan, tahan samasugust winrate'i nagu sul. Sick.

hotcocacola
14.04.09, 09:49
7700 / 7 = 1100$
seega 1% osakuid teeb 1100$ :)

rohelinekonn
14.04.09, 12:18
no mina ei saa aru kuidas saab anna siia neid youtube videosi?

kuco
14.04.09, 12:44
http://www.pokertube.com/Movies.aspx?movie=9598

Sick käsi

Antonious vs Robl

ranka
14.04.09, 12:58
no mina ei saa aru kuidas saab anna siia neid youtube videosi?


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1312.0.html

Tegin algelise KKK, hakkan seda pidevalt täiustama ja formaadis paremaks tegema.

vsiu100
14.04.09, 13:02
http://www.pokertube.com/Movies.aspx?movie=9598

Sick käsi

Antonious vs Robl






small piuk.

RudiTurbo
14.04.09, 13:27
Järgmine käsi oli ka huvitav, kuda Dwan Laakilt riveri overbetiga raha välja võlus

andu_andu
14.04.09, 13:38
ma räägin, durrrr on uus Stu Ungar.

taavi19
14.04.09, 13:58
Järgmine käsi oli ka huvitav, kuda Dwan Laakilt riveri overbetiga raha välja võlus

payout wizardry at its finest

lebovend
14.04.09, 14:14
Njah, Phil Laak on seal teist highstake tegijate k6rval t6esti kehv m2ngija, aga
siiski on ta mul TOP3 lemmikutes sees :p

Rage
14.04.09, 15:07
njaa ma vaatasin seda Durri ja Antoniuse HU'd.. ulmelised foldid Durrilt

variatsioon
14.04.09, 15:23
kas kuulujutud et naxer on busto vastavad tõele?
"huumor"

lebovend
14.04.09, 15:24
kas kuulujutud et naxer on busto vastavad tõele?
"huumor"

tyyp ronis jah NL20000sse gamblema ja yle poole v6idust on kaotanud :S:S

Potsataja
14.04.09, 15:25
kas kuulujutud et naxer on busto vastavad tõele?
"huumor"


Obv vastavad, lisaks sellel on ta veel -50% miinuses tänu SCOOPi ME cashimisele ;D

antnx
14.04.09, 15:32
Mina soovitaks(kes ma küll sellinne olen) Aga mina soovitaks tal küll grindida nl100-200 rahulikult. Ja muidugi turkasid kõrvalt, sest nendes ta vist parem

marguzz22
14.04.09, 15:32
no naxer oli kaotav mängija cashis, miks ta peaks kõrgemalt võitev olema?:D

variatsioon
14.04.09, 15:37
tyyp ronis jah NL20000sse gamblema ja yle poole v6idust on kaotanud :S:S

PokerStars Game #27078435003: Hold'em No Limit ($100/$200) - 2009/04/14 16:32:07 EET [2009/04/14 9:32:07 ET]
Table 'Kolga IV' 9-max Seat #2 is the button
Seat 1: BigKicker222 ($20000 in chips)
Seat 2: 7thChakra ($20000 in chips)
Seat 3: JaRoJr ($20000 in chips)
Seat 4: naxer ($20003.50 in chips)
Seat 5: Flush098765 ($26800.70 in chips)
Seat 6: Ajven ($24004.45 in chips)
Seat 7: 4timmy ($27800 in chips)
Seat 8: Testing777 ($20000 in chips)
Seat 9: kurbli ($34165.80 in chips)
JaRoJr: posts small blind $100
naxer: posts big blind $200
*** HOLE CARDS ***
Flush098765: folds
Ajven: folds
4timmy: folds
Testing777: folds
kurbli: raises $6 to $8
BigKicker222: folds
7thChakra: folds
JaRoJr: folds
naxer: raises $1800 to $2600
kurbli: calls $1800
*** FLOP *** [5d 7s 4h]
naxer: bets $3600
kurbli: calls $3600
*** TURN *** [5d 7s 4h] [9s]
naxer: bets $7600
kurbli: raises $12400 to $20000
naxer: calls $655000 and is all-in
Uncalled bet ($585000) returned to kurbli
*** RIVER *** [5d 7s 4h 9s] [Kh]
*** SHOW DOWN ***
yjw43: shows [Ac As] (a pair of Aces)
kurbli: shows [9c 7c] (two pair, Nines and Sevens)
kurbli collected $40500 from pot
*** SUMMARY ***
Total pot $40800 | Rake $3
Board [5d 7s 4h 9s Kh]
Seat 1: BigKicker222 folded before Flop (didn't bet)
Seat 2: 7thChakra (button) folded before Flop (didn't bet)
Seat 3: JaRoJr (small blind) folded before Flop
Seat 4: naxer (big blind) showed [Ac As] and lost with a pair of Aces
Seat 5: Flush098765 folded before Flop (didn't bet)
Seat 6: Ajven folded before Flop (didn't bet)
Seat 7: 4timmy folded before Flop (didn't bet)
Seat 8: Testing777 folded before Flop (didn't bet)
Seat 9: kurbli showed [9c 7c] and won ($40500) with two pair, Nines and Sevens

"LEVEL"

kuco
14.04.09, 15:42
kurbli: raises $6 to $8


Nice try :D

kuco
14.04.09, 15:42
no naxer oli kaotav mängija cashis, miks ta peaks kõrgemalt võitev olema?:D



Kõrgemal respektitakse rohkem sinu raisesid...