PDA

View Full Version : *** Aprilli naljavaba offtopic ***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5

UdusOlevSiil
01.04.09, 00:32
Uus kuu juba ammu käes ja mõni mees kirjutab ikka veel vanasse offtopicu teemasse.

ranka
01.04.09, 00:35
tessa!

hotcocacola
01.04.09, 00:40
tessa!



kossa
ma tahtsin ise threadi teha, obv et magasin maha , hahe

masterpuppet
01.04.09, 00:41
Nalja ei tee. Tõsiselt, puhas kuld.

http://ee.pokernews.com/uudised/PokerStars-laudades-m%C3%A4ngitakse-edaspidi-ilma-riverita-1043.htm

kivisaba
01.04.09, 01:44
juhuuu downswing läbi riverit pole !!! :D:D:D:D:D:D:D
imo oli see EPT evendi nali kõvem aga see kh päris hea

ActionJackson
01.04.09, 01:53
Ei julgegi täna sedasi pokkerit mängida. Pärast tühistatakse käsi veel ära kuna river ka välja jagati. Või siis võidad käe ja pokkeriklient ütleb, et "Hero won $x ... NOT!!!".

ranka
01.04.09, 04:23
Blet, mõtlesin aprillis teha head mängu aga pole nii halba mängu kaua teinud.

400BB-lises potis check-callisin AQ-ga niti vastu broke - super hea näide või niti vastu shovesin AQ-ga.. Oli küll blind vs blind olukord aga puudus absoluutselt igasugune "metamäng".

Fuck me!

Codecci
01.04.09, 04:27
Mida tähendab range balansseerimine?

Davy
01.04.09, 06:01
Mida tähendab range balansseerimine?


Põhimõtteliselt , et iga su action võib tähendada nii ühte kui teist ja ka kolmandat. Kõige lihtsam näide, et sinu check flopil OOP after raising 1st ei tähenda automaatselt foldi. 4ndik kordadest sa callid 4ndik kordadest sa raised ja pooltel kordadel sa foldid. See on üsna balanseeritud range flop checki korral. Ja nii kõikide actionite korral. Iga kord sa ei barrelda Turn A-d AK-ga jne jne.

Aga range balanseerimisel on mingit mõtet alles HU mängudes ja NL400+, kuna see balansseerimise efekt lööb välja alles siis, kui vastastega väga palju käsi mängitud.

Loodan, et küsimus aprillinali ei olnud :)

Potsataja
01.04.09, 07:23
Uus-Meremaa sekstripp ???

Mitte kohtingut, vaid seksi


Kondoome tootva firma Durex poolt tehtud uuring näitas, et noorte seas ei ole kohtingud enam eriti levinud, vaid eelkõige otsitakse seksi.
Ülemaailmse uuringu teinute sõnul on kõige seksialdimad Uus-Meremaa neiud, kirjutab stuff.co.nz.

«Kohtingukultuur on surnud. Tänapäeva noored eelistavad juhuseksi. Uuringu tulemused näitasid, et seksi otsimisel on kõige aktiivsemad Uus-Meremaa 20. eluaastates naised. Neil on keskmiselt 20 seksipartnerit, samas kui maailma mastaabis on samavanustel naistel ainult seitse,» selgitasid uuringu teinud.

Nad lisasid, et noorte seas levib kohene seksuaalne katsetamine, mis peaks näitama, kas tasub vastaspoolega edasi suhelda või mitte.

«See on lausa anekdootlik. Noorte arvates on uus paaritumisrituaal hea, kuna see praagib mittesobivad kohe välja. Kui seks ei sobi, siis ei jätkata suhtlemist. Kohene voodisse hüppamine aga tapab kohtingukultuuri,» selgitasid uurijad.

Naiste uus käitumisjoon mõjutab ka meeste suhtumist, sealhulgas ka üheöösuhetesse.

«Osadele meestele võib naiste selline seksuaalne katsetamine meeldida, kuid on ka suur osa neid, kes tunnevad end selle tõttu ahistatuna. Hiljutine meeste seas tehtud küsitlus näitas, et ligi pooled sunniti seksima ning ei teinud seda vabatahtlikult,» nentisid uurijad.

marguzz22
01.04.09, 09:34
tuleb seksida :D

Tigrano
01.04.09, 09:53
Hea, et selline pealkiri, nüüd saan minna kohe naisele mõne aprilli nalja ära teha ;D

rohelinekonn
01.04.09, 10:29
hea kuu algus

bounce
01.04.09, 10:58
Hiljutine meeste seas tehtud küsitlus näitas, et ligi pooled sunniti seksima ning ei teinud seda vabatahtlikult,» nentisid uurijad.[/i]


uus meremaal on äkki mingid krokodillid?

pikk28
01.04.09, 13:53
lugesin läbi slansky theory ja practice (nuts)
harringtoni cash 1 ja 2 (mitte nii nuts)
küsimus:
mida järgmiseks lugeda? mindset? mida veel?
tegelikult tahaksin lugeda pokkeri alustaladest ehk siis oddsid, fold equity jms mata stuff. Mida soovitate?

leits
01.04.09, 14:25
täiesti persses ... SHIP it donks .. öösel lasoin siis turkamenti kella 4-5ni .. esimest korda elus võitsin coinflippe no mida *****????? tunded on laes...6k$ kulus kenasti marjaks

lebovend
01.04.09, 14:28
täiesti per**es ... SHIP it donks .. öösel lasoin siis turkamenti kella 4-5ni .. esimest korda elus võitsin coinflippe no mida *****????? tunded on laes...6k$ kulus kenasti marjaks


Kusjuures m6tlesin ka sarnast nalja teha 1.aprilli puhul, kuid nähes öösel pnewsi
fakeartiklit läks mul igasugune naljaisu ära.

edaspidi olengi tõsine.

leits
01.04.09, 14:29
nali naljaks .. aga 6k istub mu accoundil .. see ei ole unreal :()

lebovend
01.04.09, 14:33
nali naljaks .. aga 6k istub mu accoundil .. see ei ole unreal :()

sul istuvad viimased buyinid NL4-sse accoundil.

Matzet
01.04.09, 14:49
Sellise mängu jaoks nagu HA(Pot limit omaha ja pot limit holdem mixed) on tracker olemas?

Rage
01.04.09, 15:09
http://enos.itcollege.ee/~kzimmerm/php_galerii/pic/tissit.jpg

no natukene ikka võib ju

-andres-
01.04.09, 15:41
No kui valel päeval saavad asjad juhtuda. Parklas mõlgiti auto tagumine uks ära. Konkreetselt 1.Aprilli fail.

ActionJackson
01.04.09, 16:02
Need parkla hit&run tüübid ... kätte saaks siis ... !!!
Märtsi alguses sain ka laksu kirja. Obv. tüüp tõmbas jee ja ükski kaamera sinna ei ulatunud.
Hakka või ümberringi parkivaid autosid pildistama enne auto juurest lahkumist.

Lutzky
01.04.09, 16:07
ultraaprillilugu:

http://2dopeboyz.okayplayer.com/2008/12/02/jay-z-brooklyn-go-hard-video/

BuildUp
01.04.09, 16:30
No kui valel päeval saavad asjad juhtuda. Parklas mõlgiti auto tagumine uks ära. Konkreetselt 1.Aprilli fail.


Õnneks vana auto, oleks mingi üle 100kilone püss, siis võtaks meele ikka väga mõruks, kuigi ega praegugi rõõmu ei tunne vist. : :-\ ;D

Oliverk
01.04.09, 16:31
No kui valel päeval saavad asjad juhtuda. Parklas mõlgiti auto tagumine uks ära. Konkreetselt 1.Aprilli fail.

TTÜ parklasa? Seal kaameraid persetäis. Saaksid jobi kätte äkki.

Codecci
01.04.09, 17:25
Põhimõtteliselt , et iga su action võib tähendada nii ühte kui teist ja ka kolmandat. Kõige lihtsam näide, et sinu check flopil OOP after raising 1st ei tähenda automaatselt foldi. 4ndik kordadest sa callid 4ndik kordadest sa raised ja pooltel kordadel sa foldid. See on üsna balanseeritud range flop checki korral. Ja nii kõikide actionite korral. Iga kord sa ei barrelda Turn A-d AK-ga jne jne.

Aga range balanseerimisel on mingit mõtet alles HU mängudes ja NL400+, kuna see balansseerimise efekt lööb välja alles siis, kui vastastega väga palju käsi mängitud.

Loodan, et küsimus aprillinali ei olnud :)

Ei olnud, mul mõned basic asjad üsna sitad... Paar kuud tagasi sain alles teada, mis Harringtoni M on jms. :D

leits
01.04.09, 17:40
tra ma ier tea tundub yli rigged p2ev see 1. aprill, ilmselt ei julge m2ngida. kui patrikulo n hiiter siis muil tavaliselt downswing :D

Lutzky
01.04.09, 17:43
tra ma ier tea tundub yli rigged p2ev see 1. aprill, ilmselt ei julge m2ngida. kui patrikulo n hiiter siis muil tavaliselt downswing :D


mmm...mul just vastupidi...esimene sess, mis normilt üle pika aja välja kukkus ja isegi 3,5BI+ jäi..ise ka ei usu...rohkem täna ei julgegi vist Starsi puutuda :D

RudiTurbo
01.04.09, 18:09
Täna starsis kell 22:05 Eesti aja järgi hakkavad 4 Aprillinalja tourneyt mingite värdjaslike blindidega ;D
Peaks fun olema, ärge maha magage,buy in on kõigil 2$ :)

masterpuppet
01.04.09, 18:15
TTÜ parklasa? Seal kaameraid persetäis. Saaksid jobi kätte äkki.


Eips andres õpib Talliinna ülikoolis. :/

Su Ford peab ka kõike üle elama. :D
Aus auto. :)

Oliverk
01.04.09, 18:16
Täna starsis kell 22:05 Eesti aja järgi hakkavad 4 Aprillinalja tourneyt mingite värdjaslike blindidega ;D
Peaks fun olema, ärge maha magage,buy in on kõigil 2$ :)

Thx võtame plaani :D

Oliverk
01.04.09, 18:17
Eips andres õpib Talliinna ülikoolis. :/

No ime pole kah siis. Seal TLÜ just liiklemisoskusega ei hiilata.

Lutzky
01.04.09, 18:58
No ime pole kah siis. Seal TLÜ just liiklemisoskusega ei hiilata.


Mitte TLÜ või Tallinna Ülikool, vaid Peda. Ei huvita need uuemaaja nimed :D

UdusOlevSiil
01.04.09, 19:07
Eips andres õpib Talliinna ülikoolis. :/

Su Ford peab ka kõike üle elama. :D
Aus auto. :)


Kas Tallinnas on siis ka mõni ülikool?

Ei teadnudki seda ::)

Oliverk
01.04.09, 19:12
Mõni ülikool veel peale Tallinna omade olemas?

UdusOlevSiil
01.04.09, 19:13
Mõni ülikool veel peale Tallinna omade olemas?


Eestis on ainult Tartu Ülikool.

Ma mingi kaluriküla asutusi ülikooliks nüüd küll ei nimetaks.

marguzz22
01.04.09, 19:14
Tallinna Ülikool on naljakoht mitte ülikool, meile tulid üle mingit tallinna ülikooli äriõiguse beibed, viska üht ja tõmba teist, lamba kari, kukuvad kõik välja (reklaamindus on Tallinnas tegelt OK)

andu_andu
01.04.09, 20:09
http://www.reporter.ee/2009/04/01/laula-koos-oksmaaga-karaoket/
(http://www.reporter.ee/2009/04/01/laula-koos-oksmaaga-karaoket/)

tõsiselt hea kuulamine ;D

hotcocacola
01.04.09, 20:25
meile tulid üle mingit tallinna ülikooli äriõiguse beibed, viska üht ja tõmba teist, lamba kari



ohh..mis saaks parem olla ;D

leits
01.04.09, 20:33
Eestis on ainult Tartu Ülikool.

Ma mingi kaluriküla asutusi ülikooliks nüüd küll ei nimetaks.


söö sitta see on nii iganenud väljend .. liiga yles haibitud teema ... saate aru diplom on yks asi mille võib igayks k2tte saada, teine asi on asja jagada kui tööle l2hed, kui sa ikka loll kui lauajalg oled saad sa oma cum laudega ka lennukit

Lutzky
01.04.09, 20:45
söö sitta see on nii iganenud väljend .. liiga yles haibitud teema ... saate aru diplom on yks asi mille võib igayks k2tte saada, teine asi on asja jagada kui tööle l2hed, kui sa ikka loll kui lauajalg oled saad sa oma cum laudega ka lennukit


Ei vaidle!

UdusOlevSiil
01.04.09, 21:04
Rocki ja Kalevi mängus siis parim variant.

Äärmiselt tasavägine mäng ning võit Rocile :)


Pluss jalkakoondise suutis samuti võita.

Igati tore päev tugitoolispordi seisukohalt.

hotcocacola
01.04.09, 21:07
IN YOUR UGLY FACE!.

leits
01.04.09, 21:19
**** see rock .. nahui nende m2ng on nii piider .. nagu eide kari .. tra kalev võtab ära ka veel

hotcocacola
01.04.09, 21:25
WOW! Esimest korda nägin Eesti telekanali pealt välismaa pokkerireklaami. Hachemiga peaosas olev Pokerstars.net pikk klipp (Y)

leho57
01.04.09, 21:35
toksin praegu 25K€ freerolli ja no kaarti ei tule :D

edit: kuule korraks nagu lubas

Maheaatom
01.04.09, 21:58
Ükski advokaadibüroo ei võta sind üldjuhul tööle, kui oled lõpetanud Eestis ülikooli ja see ei ole TÜ.

Rage
01.04.09, 22:01
Ükski advokaadibüroo ei võta sind üldjuhul tööle, kui oled lõpetanud Eestis ülikooli ja see ei ole TÜ.
TÜ tallinna õigusinstituut loeb ka. mul tibinas jurist

masterpuppet
01.04.09, 22:08
Tallinna instituut on põmst TÜ osa, seega vahet pole, kumma lõpetad. :)
Aga ei kurda, ise TÜ juurat. :)

RudiTurbo
01.04.09, 23:00
Sick algus oli mul nendel aprillinalja tournidel, see kus blindid on algul ilgelt suured, seal sain kohe AA ja mingi 4 way all in, natukese aja pärastk ohe KK ja jälle 4 way all in :D
Hetkel seal veel elus, M aina suureneb.

Siis see tourney, kus blindid vähenevad ja anted suurenevad, seal oli ka insta AA'ga duubel, aga siis ei tulnud AK vs QQ ära ning hiljem selle sama jorsi vastu AKs vs TT, flop oli sick K ning flush draw , vaatasin stovest järgi, mul oli flopil umbes 91% equity ning ikka suutis runner runner rida kokku joosta, uskumatu!

Aga hetkel siis veel elus ka selles pikkade roundidega tourneys väixe stackiga ning sain just AA vs KK sellel 1 minutise blindidega tourneyl kah, äkki hitib ära veel kuskil ;D

lebovend
01.04.09, 23:07
ma ei jaga eriti matsu, mis toimub:D seal kus big blind oli 20...ma imestasin "WTF miks ma K4oga allini olen l2inud sitaks suure stackiga", no tuli v2lja, et ante oli samal ajal 10000 ja ma sain maja, siski j2rgmine k2si langesin, sain miski 5 taala sealt. 3 turnat veel alles. Muidugi rebuysid sai alguses sitaks tehtud.

RudiTurbo
01.04.09, 23:32
See 1 minutiste blindidega tourna on sitaks huvitav, seal mõni käsi antesi pole, vahepeal oli juba preflop pot 9k , nüüd on jälle 3.7k vms ning ma olin 4 out of 800 seal vahepeal, hetkel 17 out of 676 :) Julmalt olen hittinud.

EDIT: Täica lõpp, KQ'ga hittisin floppi jälle, JJ ei uskunud, 2 out of 676

Nii, korraks isegi olin stackiliider :D

lebovend
01.04.09, 23:40
nii, selles "1 minuti turnast" ka out, j2lle cashisin, 10 taala seekord :p. Two to go!

RudiTurbo
01.04.09, 23:46
nii, selles "1 minuti turnast" ka out, j2lle cashisin, 10 taala seekord :p. Two to go!


lol käi kanni, nüüd lihtsalt sain KK käest suhkamisse, kui oli valus ante round ja olengi väljas, enne seda olexin üxkõik mis kaartidega lükanud, kõik olexin hittinud, nii sick ;D

Aga no mingi 17$ vist tuli ja Chuck Norrise tourneys ka veel elus, kuigi tiltan hetkel :D

EDIT: Ja enam ei ole ka elus ;D

Haige ikka, mix ma kuskil tavalisel tournal ei või niimoodi stackiliidriks saada, siin oli lõpus nagunii täielik loterii, sest 1 minut on Sul vb M7 stack, järgmine käsi võetakse Sult BB'ga pool stacki ära või antega lol!

ranka
01.04.09, 23:48
Kui ma pakuks betit, et $30,000, 30-ne päevaga at 600NL või lower ja pakuks oddse 1:2 (minu dollar, sinu kahe dollari vastu), kas keegi oleks huvitatud?

Kui ei, siis mis peaksid olema oddsid või/ja summa 30-ne päevaga?

Niisama puht huvist küsin, midagi plaanis ei ole, tekkis välkmõte.

lebovend
01.04.09, 23:56
Ei tundu väga halb diil mulle, arvestades seda, et su keskmine kuupalk on ju kõvasti alla 30k.

Tarmonator
02.04.09, 00:02
mina ei julgeks ranka vastu sellist betti vastu võtta isegi siis kui sa annaks oddsid vastupidi.
see on vägagi tehtav sulle imo (sick grind, aga tehtav ja sa oled krt suuteline ka selleks)

lebovend
02.04.09, 00:05
kolmas turna l2bi, flopatud 2 paari vs flopatud rida, krt seekord vist isegi ei cashinud, ASDF!

UdusOlevSiil
02.04.09, 00:23
Kui ma pakuks betit, et $30,000, 30-ne päevaga at 600NL või lower ja pakuks oddse 1:2 (minu dollar, sinu kahe dollari vastu), kas keegi oleks huvitatud?

Kui ei, siis mis peaksid olema oddsid või/ja summa 30-ne päevaga?

Niisama puht huvist küsin, midagi plaanis ei ole, tekkis välkmõte.


Võiksin panna küll, aga minu poolt pandav võimalik summa oleks nii väike, et Sa ei viitsiks isegi oma kotte sügada selle eest. :)

antnx
02.04.09, 00:24
Tere Aprill!

Uus kuu on nalja kuu. Jube naljakas on full house over full house.

Peale selle täielikult carddead. Mängisin 2k käsi. Üle pika aja esimest korda ja no nii carddead annab olla. Tegin muigudi donk calle ka aga see juba teine tera.

lebovend
02.04.09, 00:26
Aga kes neid siis sygab? :S

Viimsest aprilliturnast ka out, ikka selle sama venna vastu, kes turna alguses saadik on stackleader
olnud, minu lauas, inimesi v2lja lylitanud, tema vastu kadusin ka mina. Poisil on lihtsalt elu parim
run, muud midagi. Ning mina saan magama minna.

UdusOlevSiil
02.04.09, 00:29
Aga kes neid siis sygab? :S




Noh, kui ranka näiteks ka oma webcami üles paneb, siis ehk saab teada.

RudiTurbo
02.04.09, 00:46
Mina küll ranka vastu ei betiks, siin poleks tõesti erilist muud rankal teha, kui lihtsalt sick grind ja enamvähem standard run ning asi tehtud. Kuid jah, kuna on vähe bettijaid, siis ma ainsa bettijana paneksin mingi 30$ ja rankal ei oleks motivatsiooni mingi 30$ pärast 120k kätt mängida ning insta võidaxin :D

Codecci
02.04.09, 01:25
Kui ma pakuks betit, et $30,000, 30-ne päevaga at 600NL või lower ja pakuks oddse 1:2 (minu dollar, sinu kahe dollari vastu), kas keegi oleks huvitatud?

Kui ei, siis mis peaksid olema oddsid või/ja summa 30-ne päevaga?

Niisama puht huvist küsin, midagi plaanis ei ole, tekkis välkmõte.

Kui sa alla 5000$ actionit võtaksid üldse kokku, siis oleks vb huvitatud, muidu mitte :)

anti
02.04.09, 01:46
Kui ma pakuks betit, et $30,000, 30-ne päevaga at 600NL või lower ja pakuks oddse 1:2 (minu dollar, sinu kahe dollari vastu), kas keegi oleks huvitatud?

Kui ei, siis mis peaksid olema oddsid või/ja summa 30-ne päevaga?

Niisama puht huvist küsin, midagi plaanis ei ole, tekkis välkmõte.


Pole paha idee. Lükka summa 35K ja jätta oddsid samaks. Siis teeks kindlalt korraliku beti su vastu.

RudiTurbo
02.04.09, 01:51
irw, krdi Boku nahui!

Varsti kõik grindivad 12h päevas, siis postitatakse mingi 20x 10k$ graafikut ja juurde on kirjutatud, et puhas kasum siis 10k$ + reikbackid ja betid, aga teiste vastu 3:1'le bettides läx mul 20k, nii, et kuu kasum 1k$ :D

RudiTurbo
02.04.09, 02:38
Irw, keegi VIP poodi täna vaatas starsis? :D

http://img15.imageshack.us/img15/3235/lolsa.jpg

ranka
02.04.09, 04:03
Irw, keegi VIP poodi täna vaatas starsis? :D

http://img15.imageshack.us/img15/3235/lolsa.jpg


Osta ära, 1 asi == $16 boonus.

Codecci
02.04.09, 04:34
Mis tähendab "polarized"? Näiteks: "usually you want your 3-bet range pretty polarized" ???

Davy
02.04.09, 04:40
Mis tähendab "polarized"? Näiteks: "usually you want your 3-bet range pretty polarized" ???


Polarized : nagu magneti kaks poolust (+ ja -). Ehk siis, kas bluff või value.

Siit kohe :
Merged range: 3bet range koosneb ka sellistest vahepealsetest kätest, nagu AT, 88 jms.

ranka
02.04.09, 06:09
Põhimõtteliseld balanced, merged või polarized ranged on kõik üks ja see sama.

Maakeeli siis, et iga su bet, check või call tähendaks absoluutselt kõike - nutsist bluffini ehk teisisõnu oled sa readimatu.

Davy
02.04.09, 11:42
Põhimõtteliseld balanced, merged või polarized ranged on kõik üks ja see sama.

Maakeeli siis, et iga su bet, check või call tähendaks absoluutselt kõike - nutsist bluffini ehk teisisõnu oled sa readimatu.




Põhimõttes on väiksed erinevused sees ikka. Merged range puhul su cbet raise võib tähendada ka TPNK, polarized range puhul a)stone cold bluff b)value ja keskmise tugevuse kätega ei raise vaid fold või call.

ok2aa
02.04.09, 12:04
merged ja polarized on üksteise vastandid.

Davy
02.04.09, 13:22
merged ja polarized on üksteise vastandid.


Ei ole nad päris vastandid ka.

Kõige lihtsam seletus.

3 kombinatsiooni

Polarized: 1 või 3
Merged: 1 , 2, 3

raunooo
02.04.09, 15:12
Mille järgi 6max NL25 laudu valida, mis avg pot ja plrs/flop võiks olla, et sinna maha istuda? (mille järgi ise valite laudu)

antnx
02.04.09, 15:42
Ise valin plrs flop vähemalt 35%+
Average potti ei vaata eriti kunagi.
Vaatan alati vastaste stacke. Kui palju full stackiga mehi siis tunduvad solid regid. Kui aga väga kirju summadega mehed lauas siis palju fishe/donke. Vahest ka kui istub mingi tüüp 400bb-ga siis peab olema donk kes callib kõiki käsi aga kellel hea run

ranka
02.04.09, 16:41
Ei ole nad päris vastandid ka.

Kõige lihtsam seletus.

3 kombinatsiooni

Polarized: 1 või 3
Merged: 1 , 2, 3


Yup täpselt nii.

runnar
02.04.09, 16:49
Vahest ka kui istub mingi tüüp 400bb-ga siis peab olema donk kes callib kõiki käsi aga kellel hea run

hea mängija ei saa endale 400bb stäkki?

alaska
02.04.09, 16:51
hea mängija ei saa endale 400bb stäkki?


Saab ikka, aga niipalju kui mina neid jahtinud olen (vähe) siis on 80% total callingstationid.

Marek K.
02.04.09, 18:12
nevermind, miski pokerstove kala ei arvestanud boardi

RudiTurbo
02.04.09, 19:23
Ma vaatan viimasel ajal ka natuke average potti, suht väixe prioriteediga, aga siiski vaatan. Pmst otsin kõige kõrgema Players/flop laua ja vaatan, kus kõige vähem shortstacke, järgmisena vaatan waiting listi numbrit, kui see on maximum 2, siis panen end ootejärjekorda. Kui kõrvuti on kaks võrdse maiguga lauda, siis võtan järjekorda sinna, kus on kõrgem avg pot ning tihtipeale selle käe ajal kui laua avan on juba näha, et lükatakse seda raha sinna laua keskele päris kergemeelselt. Tihtipeale veel teevad kaks donki suure poti ja chatis käib ka ilge fishiks sõimamine, siis on kohe teada, et sellist pokkerilauda ma tahangi ;D

EDIT: Ja aru ei saa ma neist idiootidest, kes 13 inimese taha veel järjekorda end võtavad. Umm, lauas on 9 kohta, waiting listis 13 inimest, get the point? ;D Vb mingid eluaegsed regularid , kes waiting listis olevate nimede järgi vaatavad ära, et ahah, sellised lohhid lähevad sinna lauda ja panevad kah end siis nimekirja lõppu, aga no ei usu :P

UdusOlevSiil
02.04.09, 19:27
Ma vaatan viimasel ajal ka natuke average potti, suht väixe prioriteediga, aga siiski vaatan. Pmst otsin kõige kõrgema Players/flop laua ja vaatan, kus kõige vähem shortstacke, järgmisena vaatan waiting listi numbrit, kui see on maximum 2, siis panen end ootejärjekorda. Kui kõrvuti on kaks võrdse maiguga lauda, siis võtan järjekorda sinna, kus on kõrgem avg pot ning tihtipeale selle käe ajal kui laua avan on juba näha, et lükatakse seda raha sinna laua keskele päris kergemeelselt. Tihtipeale veel teevad kaks donki suure poti ja chatis käib ka ilge fishiks sõimamine, siis on kohe teada, et sellist pokkerilauda ma tahangi ;D


Ja kui näed mingeid imikute või väikeste laste pilte, siis võid ka mõnuga lauda istuda, sest üldjuhul on tegemist UltraDonkidega ning kui mängija näitab avalikult, et ta on BronzeStar, siis ei tasu arvata, et ta on mingi eriline staar. Üldjuhul on siiski tegemist dongiga, kes Lobbyst on laheda vidina leidnud, millega enda avatari ehtida.

RudiTurbo
02.04.09, 19:44
Need Bronzestari mehed on mu lemmikud :)

Ise ei näita oma staatust, vist on parem, kui regularid ei tea kui palju ma grindin ja fish vb ka ei karda nii palju :P
Aga äkki fish tahab hoopis iga hinna eest ära teha Supernovadele Ja Platinumidele? :) On keegi katsetanud? Kas winrate muutus, kui näitasite oma staatust? :D

kivisaba
02.04.09, 19:50
ise panin sliverstari nähtavale et sit and godes folding equitit suurendada aga imo czalliti veel rohkem ja veel hullemate lehtedega

UdusOlevSiil
02.04.09, 19:52
Need Bronzestari mehed on mu lemmikud :)

Ise ei näita oma staatust, vist on parem, kui regularid ei tea kui palju ma grindin ja fish vb ka ei karda nii palju :P
Aga äkki fish tahab hoopis iga hinna eest ära teha Supernovadele Ja Platinumidele? :) On keegi katsetanud? Kas winrate muutus, kui näitasite oma staatust? :D


Ma mõtlesin vahe peal, et viskan oma Goldstari välja uhkeldamiseks, aga see ei sobinud mu kena pildiga kokku, nii et võtsin selle maha.

Sit and Go-de puhul on ka SilveStarid kahtlast mängu näidanud.

Aga sit and go-de puhul olen ma ise ka mõnus donk.

hotcocacola
02.04.09, 20:50
Kes selle video peale ei naera, sellel puudub huumorisoon!!!!!!!
USA koomik Jimmy Kimmel sai enda valdusse eksklusiivse video sellest, kuidas nägi välja mõni aeg tagasi kaheksa last ilmale toonud Nadya Sulemani sünnitus.




http://www.youtube.com/v/bxtgLzi-aK0&hl=en&fs=1



lisan veel veic ;D ;D
NO SEE ON LIHTSALT LIIGA HEA :D:D:D:D:D

http://www.youtube.com/v/OpHFLjJB9eU&hl=en&fs=1

raunooo
02.04.09, 22:11
Ma muigasin ainult veits, aga ma ei ütleks, et mul huumorisoon puudub. :)

BuildUp
03.04.09, 01:29
Targad mehed nl100 ja nii edasi, üks küsimus teile. Kui ep raiseb pf ja ma otsustan btn-ilt AJs-ga 3beti teha 11$ peale ning selle peale 80$ stackiga SB(stattidega 98/44, ehk siis iga käega pmts lükkas) läheb all-inni ning ep foldib. Kas mu call on õigustatud või peaks foldima. Ma mõtlen, et üldjuhul on see siiski coinflip, aga tasub seda riski võtta? Is it +EV?

Ty, guys. ;)

Aristotep
03.04.09, 01:56
Ma tegin just Triobetis prooviks paar 5 euro doni. Suu vajus lahti, sest tase on niivõrd kohutav. Ühes donis tulin rahadesse ilma, et oleks ühtegi kätt mänginud. ;D

Huvi pärast peaks seal ühe päeva mängima. Megaroi ilmselt tuleks.

peokuningas
03.04.09, 02:14
Targad mehed nl100 ja nii edasi, üks küsimus teile. Kui ep raiseb pf ja ma otsustan btn-ilt AJs-ga 3beti teha 11$ peale ning selle peale 80$ stackiga SB(stattidega 98/44, ehk siis iga käega pmts lükkas) läheb all-inni ning ep foldib. Kas mu call on õigustatud või peaks foldima. Ma mõtlen, et üldjuhul on see siiski coinflip, aga tasub seda riski võtta? Is it +EV?

Ty, guys. ;)


call all day long

leits
03.04.09, 02:42
mängisime patrikuga rulli ... piider insta -600 ma insta -30 ... biidin ilmselt mängu, ranka soovitus, mingi nr 15 .. sakib sajaga ... alll in punasele toidab

raunooo
03.04.09, 02:47
mängisime patrikuga rulli ... piider insta -600 ma insta -30 ... biidin ilmselt mängu, ranka soovitus, mingi nr 15 .. sakib sajaga ... alll in punasele toidab

Mul oma süsteem, kõigepealt punane, siis must, siis punane ja cash out. :D

goldec
03.04.09, 12:10
Ma tegin just Triobetis prooviks paar 5 euro doni. Suu vajus lahti, sest tase on niivõrd kohutav. Ühes donis tulin rahadesse ilma, et oleks ühtegi kätt mänginud. ;D

Huvi pärast peaks seal ühe päeva mängima. Megaroi ilmselt tuleks.
Mul oli ka esimene kokkupuude DONidega trios.
Kohe mõtlesin, et teeks lihtsalt mingi max arv laudu lahti, paneks kõigis sitout ja vaataks kuidas raha tuleb :D

ranka
03.04.09, 13:16
EDIT: Ja aru ei saa ma neist idiootidest, kes 13 inimese taha veel järjekorda end võtavad. Umm, lauas on 9 kohta, waiting listis 13 inimest, get the point? ;D Vb mingid eluaegsed regularid , kes waiting listis olevate nimede järgi vaatavad ära, et ahah, sellised lohhid lähevad sinna lauda ja panevad kah end siis nimekirja lõppu, aga no ei usu :P


Kui sa pead oma eelist piisavaks, et beatida teisi regulare ja tahad mängida paljudes laudades (ühesõnaga ei table selecti), siis lükkad kõikidesse laudadesse waiting listi, et kiiremini mängida asuda. Mid-stakesis, eriti 600NL, kui tahad mängida 10+ lauda siis pead ka enam absull kõikidesse waiting listidesse panema ja settõtu oled ka vahepeal nimekirjas 12-nes.

ranka
03.04.09, 15:31
Peale seda, kui hakkasin käima jõusaalis ja ujumas siis peale seda pole ühtegi tapvat pohmakat olnud -- veel enam, pohmelli praktiliselt ei olegi. Samuti ei ole suutnud end juua mäluauku, kunagi võis juhtuda, et peale 3-4 õlle joomist pidi järgmine päev hakkama meenutama, mis eile tegid.

Kas lihtsalt upswing või aitabki trenn alkoholi (eriti pohmakate) vastu? Oskab keegi öelda?

leits
03.04.09, 15:34
käi persse on selle lause vastus

Purz
03.04.09, 15:38
pakun, et veidi mõelemat. Eks organis ole trenni tegemisest tugevam kindlasti, kuid mäluauke jms see siiski väga mõjutada ei tohiks. Eks pohmell sõltub ka kogustest, söömisest joomisekiirusest jne. Aga sa katseta, suurenda järjest koguseid ja joo õlut ja veini segamini. Kui ikka pohmakat pole siis trenn on aidanud.

Aga mälukatest: ma olen täheldanud, et mõnel inimesel pole üldse mälukaid ja samas mõnel teisel on koguaeg. Endal oli nii, et pikka aega ei olnd sellist asja nagu mäluauk, kuid kui esimene mälukas ära oli, siis järgmised olid kerged tulema.

Codecci
03.04.09, 15:47
Peale seda, kui hakkasin käima jõusaalis ja ujumas siis peale seda pole ühtegi tapvat pohmakat olnud -- veel enam, pohmelli praktiliselt ei olegi. Samuti ei ole suutnud end juua mäluauku, kunagi võis juhtuda, et peale 3-4 õlle joomist pidi järgmine päev hakkama meenutama, mis eile tegid.

Kas lihtsalt upswing või aitabki trenn alkoholi (eriti pohmakate) vastu? Oskab keegi öelda?

Ma ei tea kui kõvasti sa trenni teed, aga minul pole küll midagi muutnud, ükskõik, kas käin 3x jõusaalis või ei tee midagi.

CTXrix
03.04.09, 15:50
Peale seda, kui hakkasin käima jõusaalis ja ujumas siis peale seda pole ühtegi tapvat pohmakat olnud -- veel enam, pohmelli praktiliselt ei olegi. Samuti ei ole suutnud end juua mäluauku, kunagi võis juhtuda, et peale 3-4 õlle joomist pidi järgmine päev hakkama meenutama, mis eile tegid.

Kas lihtsalt upswing või aitabki trenn alkoholi (eriti pohmakate) vastu? Oskab keegi öelda?


Võib-olla on sul treenimisega lihtsalt mõistus persest pähe tulnud ja jood vähem? ;D

leits
03.04.09, 15:50
kui pohmakat pole on t2is sitt .. pohmakas on ianuke asi mis viib mõtteid uuelt joomiselt

virx747
03.04.09, 16:00
Kas lihtsalt upswing või aitabki trenn alkoholi (eriti pohmakate) vastu? Oskab keegi öelda?


Sport (loe sportlased) ja alko on alati käsikäes käinud ;D Vanasti oli parim pohmaka ravim väike sörkjooks, enam ei taha sellisele asjale küll mõelda.
Muidu mingi loogika on: kui sporti regulaarselt teed, siis ainevahetus on korralik ja ilmselt saab ka mürgid kiiremini kehast välja.

alaska
03.04.09, 16:17
Muidu mingi loogika on: kui sporti regulaarselt teed, siis ainevahetus on korralik ja ilmselt saab ka mürgid kiiremini kehast välja.


Nii ta on, kunagi olin väga heas jooksuvormis, treenisin maratoni läbimiseks ja nädala aega enne võistlust oli jaanipäev e. räme jooma kaks päeva ja pohmakas oli sama nagu oleks praekõrvale õlle teinud.

ranka
03.04.09, 16:42
Trios miskid dice mängud, ei imesta, kui see on tuleviku pokker. Hetkel mänginud päris kaua ja tekitab päris head hasarti.

hotcocacola
03.04.09, 16:43
jap :D, mängisin ka, aga mängisin maha kõik stacki, hahe.
aga päris huvitav:D

RudiTurbo
03.04.09, 16:46
Trios miskid dice mängud, ei imesta, kui see on tuleviku pokker. Hetkel mänginud päris kaua ja tekitab päris head hasarti.


Kust need leiab ?

ranka
03.04.09, 16:52
Kust need leiab ?


TB-st moron - http://www.triobet.com/est/dice

RudiTurbo
03.04.09, 16:59
TB-st moron - http://www.triobet.com/est/dice


Bah, mõtlesin, et pokkerikliendis kuskil mingid uued cashilauad vms

ranka
03.04.09, 17:07
Pikemal mängimisel kadus ära pinge :( aga fishe paistab sitaks oleva.t

RudiTurbo
03.04.09, 17:15
Mõtlesin ka, et see vist praegu mingi paras kullaauk, kõik lihtsalt proovivad mängu seal ning eriti ei mõista, mis toimub ;D

kilu6
03.04.09, 17:25
No ja mis siis PF raise käte ranged on? Paari tuleb vist päris tihti ette.

ranka
03.04.09, 17:27
No ja mis siis PF raise käte ranged on? Paari tuleb vist päris tihti ette.


See dice holdem tundus mulle kummaline aga ma kahjuks mängisin seda ainult HU formaadis, kui üritasin 50NL lauda tööle saada. HU-s sain hea callingstationi, kes callis mind maha paar plussiga, kui õigesti bettisin. Siis vaatasin flopi ära ja kui sain top2 või parema hakkasin aga raha sisse ajama, muud moodi proovisin SD-d saada.

Codecci
03.04.09, 17:31
Lõpuks 100K koos:
http://my.pokernews.com/w/blogs/26050_6070.png

Rohkem juttu ja statsid blogis (http://my.pokernews.com/Codecci/blog/).

Davy
03.04.09, 17:42
Lõpuks 100K koos:
http://my.pokernews.com/w/blogs/26050_6070.png

Rohkem juttu ja statsid blogis (http://my.pokernews.com/Codecci/blog/).


hahaa, ülisuper

RudiTurbo
03.04.09, 17:57
No ja mis siis PF raise käte ranged on? Paari tuleb vist päris tihti ette.


IMO raisida polegi preflop eriti mõtet, vb siis 55, 66'ga. Ning read on mõttetud, sest kui Sul on kolmik ja teisel rida, siis 4 riverit 6st toob Sulle maja või neliku, seega kolmikuga oled alati ees ning fishid ei pruugi seda mõista absull. Ning alla neliku vist ei tasu all ini minna, ma sain juba 3 nelikut ja duubeldasin kohe 10 Euri :D Sest Hold'emi kogemustega fishid ei oska väixeid nelikuid kohe kuidagi foldida ning majade foldimisega on neil ka arvatavasti raskusi :)

raunooo
03.04.09, 18:16
Ilos graafik Cod. :)

ranka
03.04.09, 18:48
Lõpuks 100K koos:
http://my.pokernews.com/w/blogs/26050_6070.png

Rohkem juttu ja statsid blogis (http://my.pokernews.com/Codecci/blog/).


Kaua 100k käe mängimine aega võttis?

ranka
03.04.09, 18:48
IMO raisida polegi preflop eriti mõtet, vb siis 55, 66'ga. Ning read on mõttetud, sest kui Sul on kolmik ja teisel rida, siis 4 riverit 6st toob Sulle maja või neliku, seega kolmikuga oled alati ees ning fishid ei pruugi seda mõista absull. Ning alla neliku vist ei tasu all ini minna, ma sain juba 3 nelikut ja duubeldasin kohe 10 Euri :D Sest Hold'emi kogemustega fishid ei oska väixeid nelikuid kohe kuidagi foldida ning majade foldimisega on neil ka arvatavasti raskusi :)


Nice strategy.

ESTPatrick
03.04.09, 20:07
kes täna turbo turnat mängivad SCOOP-is?

ranka
03.04.09, 20:09
kes täna turbo turnat mängivad SCOOP-is?


Tahtsin öelda, et ei mängi, kuna $16.5 liialt odav ja $162 liiga kallis rebuyde jaoks aga nagu ma aru sain on tegu turniiriga, kus saab enda ÜHE korra tagasi osta esimese tunni jooksul, kui välja kukud? Kui nii, sis $162 eventi tõenäoliselt mängin, kui ära ei unusta.

ESTPatrick
03.04.09, 20:14
Tahtsin öelda, et ei mängi, kuna $16.5 liialt odav ja $162 liiga kallis rebuyde jaoks aga nagu ma aru sain on tegu turniiriga, kus saab enda ÜHE korra tagasi osta esimese tunni jooksul, kui välja kukud? Kui nii, sis $162 eventi tõenäoliselt mängin, kui ära ei unusta.


tagasi saad osta siis ekstra 162$ eest

ranka
03.04.09, 20:17
tagasi saad osta siis ekstra 162$ eest


Tean aga kas ainult ühe korra saab tagasi osta?

RudiTurbo
03.04.09, 20:26
Saab jah ainult ühe korra!

Mina mängin 16.50$ oma.

Ning vaadake, kuda Jari Matti Latvala laksu pani http://www.katsomo.fi/?progId=11564
Lõpuks jäi tänu mingile puule seisma.

ranka
03.04.09, 21:03
Ma ei oska korraliku ülesannet ega küsimust püstitada aga kas EV joon käitub ka pot oddsidele vastavalt?

Näitek, kui meie equity on 33% ja pot oddsid on 1:2, siis see on break-even ehk null call ehk long runnis peaks meie graafiku kasumi joon jõudma nulli. Kui me teeme siin calli kas siis EV joon jääb ka null punkti ning kui me võidame poti, siis jookseme üle EV antud käes ja kui kaotame, siis alla?

ESTPatrick
03.04.09, 21:26
Ma ei oska korraliku ülesannet ega küsimust püstitada aga kas EV joon käitub ka pot oddsidele vastavalt?

Näitek, kui meie equity on 33% ja pot oddsid on 1:2, siis see on break-even ehk null call ehk long runnis peaks meie graafiku kasumi joon jõudma nulli. Kui me teeme siin calli kas siis EV joon jääb ka null punkti ning kui me võidame poti, siis jookseme üle EV antud käes ja kui kaotame, siis alla?


minumeelest ta käitub segaselt veits, ehk ei arvesta potis ANTUD tänaval panustatud raha, küll aga surnud rahana eelnevatel tänavatel panustatud raha

näide sul pot enne turni 20$, paned 15 raisitakse 45 peale paned 120 ja minnakse allinn, siis EV joon ei arvesta seda et sul 70$ callida ja kas +ev või mitte vaid ta võtab aluseks et enne turnii oli pot 20 ja sa callisid 190

minumeelest on nii, parandage kui eksin

Codecci
03.04.09, 21:28
Kaua 100k käe mängimine aega võttis?

Juuni 2008 alustasin, kokku mängitud 421.09hrs.

ranka
03.04.09, 21:44
minumeelest ta käitub segaselt veits, ehk ei arvesta potis ANTUD tänaval panustatud raha, küll aga surnud rahana eelnevatel tänavatel panustatud raha

näide sul pot enne turni 20$, paned 15 raisitakse 45 peale paned 120 ja minnakse allinn, siis EV joon ei arvesta seda et sul 70$ callida ja kas +ev või mitte vaid ta võtab aluseks et enne turnii oli pot 20 ja sa callisid 190

minumeelest on nii, parandage kui eksin


Njaa sick.

Codecci, sa oled äärmiselt laisk mängija - omal ajal, kui ma tegin 100k kätt kuus, siis mul oli 180 mängutundi. Ma saan aru, et HU-s peab rohkem vastast ootama, table selectima aga kuu kohta 33 mängutundi.. Kamoon!

Tigrano
03.04.09, 21:53
Huvitav mitu h mul kuus kokku tuleb ;D

Ma ei julge vaadata.

Codecci
03.04.09, 21:54
Njaa sick.

Codecci, sa oled äärmiselt laisk mängija - omal ajal, kui ma tegin 100k kätt kuus, siis mul oli 180 mängutundi. Ma saan aru, et HU-s peab rohkem vastast ootama, table selectima aga kuu kohta 33 mängutundi.. Kamoon!

33? 421.09/10 = 42

Jah, kindlasti on seda vähe võrreldes paljude teiste elukutseliste HU cash mängijatega, aga full ringiga päris võrdlust siiski ei kannata. HU-d pole võimalik niimoodi grindida nagu full ringi imo, sest HU tõmbab ikka üsna kähku ramsid kokku.

lenC
04.04.09, 06:34
Kui ma pakuks betit, et $30,000, 30-ne päevaga at 600NL või lower ja pakuks oddse 1:2 (minu dollar, sinu kahe dollari vastu), kas keegi oleks huvitatud?

Kui ei, siis mis peaksid olema oddsid või/ja summa 30-ne päevaga?

Niisama puht huvist küsin, midagi plaanis ei ole, tekkis välkmõte.

Eestis sa ei saaks arvestatavat actionit, et asi ära tasuks, siis peaksid 2p2-st või kuskilt kõrvalt võtma. Selliste oddsidega ma betiks võimaluse korral kindlasti vastu, tundub +ev.

ESTPatrick
04.04.09, 11:36
Eestis sa ei saaks arvestatavat actionit, et asi ära tasuks, siis peaksid 2p2-st või kuskilt kõrvalt võtma. Selliste oddsidega ma betiks võimaluse korral kindlasti vastu, tundub +ev.


kui winrate on sul 5bb/100 ja sa mängid pooleks 2/4 ja 3/6 siis kulub selleks ainult 120k kätt, sinu kaliibriga mängijale on see üsna tehtav kui vähegi keskendud ja cold runni ei tule

lenC
04.04.09, 12:00
kui winrate on sul 5bb/100 ja sa mängid pooleks 2/4 ja 3/6 siis kulub selleks ainult 120k kätt, sinu kaliibriga mängijale on see üsna tehtav kui vähegi keskendud ja cold runni ei tule

siis tekivadki küsimused, et kas saab table selectida ja 120k handi/kuu ära teha. Winratede kohta palju ei tea, aga 5bb/100 peaks olema suht utoopiline 3/6-s kui aint regid lauas.

ESTPatrick
04.04.09, 12:01
siis tekivadki küsimused, et kas saab table selectida ja 120k handi/kuu ära teha. Winratede kohta palju ei tea, aga 5bb/100 peaks olema suht utoopiline 3/6-s kui aint regid lauas.


see peaks suht ranka avg winrate olema ka ja 4k kätt päevas pole ülikeeruline teha, eriti kui bet vahel

Tigrano
04.04.09, 12:07
Ma arvan, et kui bet vahel, siis ranka on võimaline ka rohkem, kui 120k käsi tegema, muidugi kui vajadus peaks tekkima.

lenC
04.04.09, 12:09
see peaks suht ranka avg winrate olema ka ja 4k kätt päevas pole ülikeeruline teha, eriti kui bet vahel

sellest järeldub, et kui ta average kuu 120k kätt ei tee, siis oleks 1:1 bet +ev, eeldusel et ta valib praegu softimad mängimisajad ja table selectib korralikult. Aga mida mina tean. Igatahes betiks vastu nii või naa, et oleks entertainment value, aga niipalju kui ma rankat tean, siis hästi ei usu, et selline asi niipea pihta hakkab.

ESTPatrick
04.04.09, 12:20
ma ise plaanin kergelt tõenäosus ni 25%, et sügisel microlimiidis midagi korraldada.

kas 25NL või 50NL, kuna ma naudin nendes limiitides mängimist. Konkreetset ideed veel ei ole, pigem oleks hea vaheldus tavapärasele mängule pimedatel sügispäevadel. Priit küll andis ühe huvitava idee, aga enne sügist väga ei plaani arendada seda projekti

Lutzky
04.04.09, 16:53
9. Kimi Räikkönen Ferrari +0:02.890


Ferrari - mis värk on?

L.

variatsioon
04.04.09, 17:11
http://img7.imageshack.us/img7/2605/estw.jpg

Lutzky
04.04.09, 17:21
MAKSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D


vot EI MAKSA!

L.

BuildUp
04.04.09, 18:24
See maksa on hea jah. :D

goldec
04.04.09, 19:48
Lahe kasutajanimi on sul, variatsioon :D

leits
04.04.09, 19:59
järgmine welli hunt on siis ranka jah :)?

variatsioon
04.04.09, 20:02
Lahe kasutajanimi on sul, variatsioon :D

ty sir! :)

ranka
04.04.09, 20:08
järgmine welli hunt on siis ranka jah :)?


Ma olen booring nagu sinagi :)

Ise tahaks küsitleda salapäraseid inimesi nagu krayzie või ok2aa :)

leits
04.04.09, 20:21
ega keegi sellest wellist meil ei p22se :)

UdusOlevSiil
04.04.09, 20:22
Kas PL ongi kõvasti fishisem kui NL?.

Täna siis starsi 25-s proovisin natukene PL 12-l laual ning jäi selline, et regulare on tublisti vähem ning on rohkem selliseid agrofishe, kes on mingi erilise jamaga on nõus nuppe panema. Kuna see on kohutavalt shortterm periood, siis äkki mõni pikemaajalisem PL mängija oskab selle kohta midagi kommenteerida. Minu meelest sellised PL-i kehvemad lauad oli enam-vähem võrdsed NL-i paremate laudadega. Seega see väga hull ei tundu olevat, et laudu on vähe.

leits
04.04.09, 20:26
mul on PL kojhta yks kommentaar - see on homodele

ranka
04.04.09, 20:28
Mul on PL winrate tunduvalt suurem, kui NL winrate.

RudiTurbo
04.04.09, 20:32
irw @ Maksa.

Sellise tõlke puhul, ei taha seda nuppu vajutadagi :D

K2snakas
04.04.09, 20:33
kellegil veel trios rake ei uuene`?

leits
04.04.09, 20:39
Mul on PL winrate tunduvalt suurem, kui NL winrate.


ilmselge miks see on ju . sa oeld homo :)

variatsioon
04.04.09, 20:48
Ise tahaks küsitleda salapäraseid inimesi nagu krayzie või ok2aa :)

+1

ranka
04.04.09, 20:52
Ka privador pakuks huvi.

Live mängijatest võtaks sihikule Burgeti või/ja Imre.

Samut online mängijate hulgas liigub ringi salapärane tegija nimega Cariadon, kes pidi olema Eesti parim 6maxi mängija ja elab Pärnus. LOL ja selle algse info sain Ameeriklase käest :)

variatsioon
04.04.09, 21:12
Ka privador pakuks huvi.

Live mängijatest võtaks sihikule Burgeti või/ja Imre.

Samut online mängijate hulgas liigub ringi salapärane tegija nimega Cariadon, kes pidi olema Eesti parim 6maxi mängija ja elab Pärnus. LOL ja selle algse info sain Ameeriklase käest :)

mida mängib eesti parim 6maxor?

ranka
04.04.09, 21:16
mida mängib eesti parim 6maxor?


6 maxi ikka :) Limiite ma ei tea aga kuulsin, et 600NL+

andu_andu
04.04.09, 21:18
irw @ Maksa.

Sellise tõlke puhul, ei taha seda nuppu vajutadagi :D


ei maksa vajutada jah

variatsioon
04.04.09, 21:19
pakun stakesi tänasele turniirile pacificus 75/25 diiliga!
23:00 140$ buy in ja 100k GRD

stakesitav võiks beatida vähemalt 50$ turnasi.
nii et kes on huvitatud näidake mingeid graafikuid ja siis räägib edasi ;)

leits
04.04.09, 21:29
ma võin mängida .. aga mianin siin juures, et lakbox on null, turna pro pole .. aga 2kki hitin ..

variatsioon
04.04.09, 21:30
mida tavaliselt mängid? vahel ikka turnasi pelad?

Rigged
04.04.09, 21:41
Ma olen üldiselt Turnades suhteliselt solid, aga ei holdi tihtipeale. Tavaliselt enne suuri rahasid saan mõne kena biidi :)

Pacificus 3 korda seda 55 taala turnat teinud, 1 korra 5s koht(JJ vs TT preflop ship, flop T)(1200$) ja siis 2 korda biidiga väljas :D
Muidu Stars

Rage
04.04.09, 23:04
ma pole neli päeva pokkerit mänginud:-)

leits
04.04.09, 23:08
eesmärk on t2na end täiesti m2lusse juua ja edasi vaadata mis saab .. alla 0.5l ei rahuldu

Lutzky
04.04.09, 23:09
eesmärk on t2na end täiesti m2lusse juua ja edasi vaadata mis saab .. alla 0.5l ei rahuldu


Teete Pätiga midagi, vä?

L.

leits
04.04.09, 23:13
ei ta m2ngib .. ma joon t2is ilmselt end
e: 0.2l bacardit on sees 3 minutiga .. ilmselt l2hen kasinni tonkama iljem

ranka
04.04.09, 23:17
sELLINE PROBLEEM PACIFICUS, ET et optioons->settings on hall ja ei saa selle peal clickata. KEegi teab milles viga, ei saa ise otsida, miski 100 lauda.

variatsioon
04.04.09, 23:27
sELLINE PROBLEEM PACIFICUS, ET et optioons->settings on hall ja ei saa selle peal clickata. KEegi teab milles viga, ei saa ise otsida, miski 100 lauda.

pacific ise ongi üks suur probleem..
proovi unistall ja reinstall pokerstars ;)

goldec
04.04.09, 23:28
http://www.newscientist.com/article/mg20227024.800-poker-skills-could-sway-gaming-laws.html

Codecci
05.04.09, 00:15
Ka privador pakuks huvi.

Live mängijatest võtaks sihikule Burgeti või/ja Imre.

Samut online mängijate hulgas liigub ringi salapärane tegija nimega Cariadon, kes pidi olema Eesti parim 6maxi mängija ja elab Pärnus. LOL ja selle algse info sain Ameeriklase käest :)

Privador oleks kuldne :heart:

ESTPatrick
05.04.09, 00:18
pokerstarsis Supernova 75k$ freeroll

47 alles, ma 10. korraliku stäkiga

alaska
05.04.09, 00:20
Täna tuleb ära....

leits
05.04.09, 00:23
elan talle kaasa . . olen t2is krgetl .. .aga bacardi on oma töö teind + jack l2heb peale ... kusjuures mõtlen o ma tuleviku üle väga tõsiselt ... kas ma tahan seda tyrastanud üiidrite m2ngu m2ngida (obv mida ma armastan sitaks, nagu oma uust naist :) PATRIK, nyyd oled kuss :D siin on uus laav stoory tulemas :))

me m2ngisime patrfiluga juba 10 aastaselt raha peale kaarte

Lutzky
05.04.09, 00:30
Võta säält freerollilt nr 1 plaaze ära. Eesti võidab!!!!

L.

leits
05.04.09, 00:33
Võta säält freerollilt nr 1 plaaze ära. Eesti võidab!!!!

L.


tle siia, hakkame lakkuma .. ma pool kinni jba

Lutzky
05.04.09, 00:37
tle siia, hakkame lakkuma .. ma pool kinni jba


ma 10% kinni. tulen, vist kui uksest välja saan...

leits
05.04.09, 00:38
tule tule .. viskit on veel ca 0.7l .. j22grit 0.7l .. paneme party k2ima ja aajame mu kurjad naabrid n2rvi:D

Lutzky
05.04.09, 00:39
tule tule .. viskit on veel ca 0.7l .. j22grit 0.7l .. paneme party k2ima ja aajame mu kurjad naabrid n2rvi:D


mul on ürdivärki...pane mulle pm Teie aadress. Võtan taksisti...

ESTPatrick
05.04.09, 01:29
15 alles, ma 10. freerollil . 487$ kindel, järgmine level 632$

timukasr
05.04.09, 01:45
Lol, mul on tolle ryang421 kohte read, et "ei raise AK preflop" (ju on mingi NL100 või NL200 mängija).

Tigrano
05.04.09, 01:52
15 alles, ma 10. freerollil . 487$ kindel, järgmine level 632$




Väga vinge, näita neile supernovadele, mis mees sa oled ;D

ranka
05.04.09, 01:56
blablabalabal..

me m2ngisime patrfiluga juba 10 aastaselt raha peale kaarte


Kas sealt patrick saigi omale rolli ja sina võlad?

timukasr
05.04.09, 01:58
Patrick final table nüüd, shipi ära!

Fortune
05.04.09, 01:59
karm värk, tüübil 1k kotis hetkel, aga tõmba ikka see 12k ära ;D

Rigged
05.04.09, 02:03
Ilus ;)

variatsioon
05.04.09, 02:20
mis toimub? eesti juhib?

variatsioon
05.04.09, 02:22
Lol, mul on tolle ryang421 kohte read, et "ei raise AK preflop" (ju on mingi NL100 või NL200 mängija).

mull ka:
9NL100: BvB ei 3beti BBlt AQ ja c kõik tänavad väikses kuivas boardis

lenC
05.04.09, 02:22
sg90nhjoizdhty

ranka
05.04.09, 02:23
sg90nhjoizdhty


Kas see su foorumi või PokerStarsi password?

ESTPatrick
05.04.09, 02:24
8. koht tuli, lõpuks võeti mu bluff vahele

suht carddead terve turna olin ja mõni üksik SD tuli, enamasti 3bet bluffidega kasvatasin stäkki

ESTPatrick
05.04.09, 02:25
final tabelis oli 2x A millel oli pilt kicker ja ühe neist foldisin

RudiTurbo
05.04.09, 03:22
Kakelge minu brutega http://ruditurbo.mybrute.com :D

ranka
05.04.09, 06:48
Täitsa sick, kui softid lauad on, 5000 kätt m2nginyud ja ma ei kavatsegi enne magama minna, kui lauad otsas.

1 näide:

Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

CO: $120.00
Hero (BTN): $807.75
SB: $641.90
BB: $600.00
UTG: $975.25
UTG+1: $600.00
MP1: $120.00
MP2: $684.65

Pre Flop: ($9.00) Hero is BTN with Q :heart: A :heart:
5 folds, Hero raises to $18, SB calls $15, 1 fold

Flop: ($42.00) A :diamond: T :club: 7 :club: (2 players)
SB checks, Hero bets $30, SB calls $30

Turn: ($102.00) 7 :spade: (2 players)
SB checks, Hero bets $72, SB calls $72

River: ($246.00) 8 :spade: (2 players)
SB checks, Hero bets $174, SB calls $174

Final Pot: $594.00
Hero shows Q :heart: A :heart: (two pair, Aces and Sevens)
SB mucks K :diamond: Q :diamond:
Hero wins $591.00
(Rake: $3.00)

EDIT: ja sülti tahaks

Fortune
05.04.09, 07:20
nädalavahetused on alati kuldsed :)

ranka
05.04.09, 07:29
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/wtf.jpg

Keegi teab, mis asi on üleval vasakul nurgas? Kaks korda lampi ilmus sinna :(

variatsioon
05.04.09, 10:08
http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/wtf.jpg

Keegi teab, mis asi on üleval vasakul nurgas? Kaks korda lampi ilmus sinna :(

creepy..
aga see peaks ju kellegi display pic olema.

variatsioon
05.04.09, 10:09
Kakelge minu brutega http://ruditurbo.mybrute.com :D

eem.. I WIN! :D

TaaviK
05.04.09, 10:58
See kutt seal üleval vasakus nurgas on Towlie. Ta on south pargist üks tegelane, kes tõmbab hästi palju kanepit ja siis genereerib "geniaalseid" ideid.

Tuul
05.04.09, 12:08
Kakelge minu brutega http://ruditurbo.mybrute.com :D


Su brute on nõrk!

UdusOlevSiil
05.04.09, 12:09
Su brute on nõrk!


Sinu oma sai haledalt kotti.

timukasr
05.04.09, 14:41
Kakelge minu brutega http://ruditurbo.mybrute.com :D


Alguses hakkasin omama, aga lõpus sain haledalt põske, GG!

Timpz
05.04.09, 18:19
Kas keegi on proovinud neid Sunday 1/4 Million 70 FPP satikaid? SNG-d , 10 inimest, esimene saab 11$ ticketi.Olen võitnud kolmest kolm :D. liiga easy viis raha teenimiseks

ESTPatrick
05.04.09, 18:23
Kas keegi on proovinud neid Sunday 1/4 Million 70 FPP satikaid? SNG-d , 10 inimest, esimene saab 11$ ticketi.Olen võitnud kolmest kolm :D. liiga easy viis raha teenimiseks


tundub et biidid neid korralikult, lase aga hooga edasi. ise ei viitsi nii odavaid asju kahjuks ammu juba teha, võtab liiga palju aega.

ranka
05.04.09, 19:23
http://www.reporter.ee/2009/04/05/rahahadas-veebireporter-kais-pandimajas-trana-pakkumas/

lol lõpu vana on kuld.

raunooo
05.04.09, 19:41
http://www.reporter.ee/2009/04/05/rahahadas-veebireporter-kais-pandimajas-trana-pakkumas/

lol lõpu vana on kuld.

Korralik päss jah seal lõpus. :D

rohelinekonn
05.04.09, 19:50
tegin ka just 12 tükki. 5 võitsin


proovisin ühe vanast ajast oli PS jäänud nats punkte muidugi kui 4 alles oli siis lükkasin AA -ga nupud sisse JJ vastas ja võite arvata mis river oli.

RudiTurbo
05.04.09, 19:50
irw, lõpu vana kuidagi tuttava näoga, mingi Paldiski rongi regular vist :D

variatsioon
05.04.09, 19:51
peaks pandikasse shoppama minema!

BuildUp
05.04.09, 20:58
peaks pandikasse shoppama minema!


Nad ostavad kokku küll võileiava hinna eest, aga müüvad ikka päris kallilt. Mingi aasta või 2 tagasi oli mul monitori vaja kiiresti ning siis mõtlesin, et läheks vaataks pandikasse. Ühes pandikas 22" suur vana kast maksis 2700 eeku. Päris ulme ikka. :D

ranka
05.04.09, 21:29
Päris sick, 27 meest alles, 1-24 saavad pileti $320 NLHE SCOOP-ile, 25-26 saavad $39 ja 27-es $18.

3way all-in ja ükski mees neist ei kuku

Poker Stars $36+$3 No Limit Hold'em Tournament - t1000/t2000 Blinds + t200 - 9 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

ThuyVan (CO): t19826 M = 4.13
cherrybone95 (BTN): t15050 M = 3.14
TheNutts77 (SB): t8790 M = 1.83
McBreed (BB): t2660 M = 0.55
Hero (UTG): t13335 M = 2.78
coglione (UTG+1): t8650 M = 1.80
lyzardos (UTG+2): t1410 M = 0.29
EdPoker540 (MP1): t5680 M = 1.18
Doran754 (MP2): t7687 M = 1.60

Pre Flop: (t4800) Hero is UTG with 4 :diamond: T :spade:
2 folds, lyzardos calls t1210 all in, 4 folds, TheNutts77 raises to t4000, McBreed calls t460 all in

Flop: (t7930) T :heart: 5 :diamond: 7 :diamond: (3 players - 2 are all in)

Turn: (t7930) 5 :heart: (3 players - 2 are all in)

River: (t7930) 8 :heart: (3 players - 2 are all in)

Final Pot: t7930
TheNutts77 shows A :diamond: 8 :spade: (two pair, Eights and Fives)
McBreed shows 5 :spade: Q :diamond: (three of a kind, Fives)
lyzardos shows Q :heart: K :heart: (a flush, King high)
McBreed wins t2500
lyzardos wins t5430

ranka
05.04.09, 21:30
Ja jutt jätkub sellega, et Blaindid: 1500/3000, ante: 300.

Ja lauas ühel 300 järgi, teisel 730. ROFL, piletijanu peab ikka suur olema.

EDIT: ja 300 vend sai nüüd stäki 3900 peale, tra kui sick.

Poker Stars $36+$3 No Limit Hold'em Tournament - t1500/t3000 Blinds + t300 - 9 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

ThuyVan (UTG): t23526 M = 3.27
cherrybone95 (UTG+1): t13950 M = 1.94
TheNutts77 (UTG+2): t5230 M = 0.73
McBreed (MP1): t600 M = 0.08
Hero (MP2): t14035 M = 1.95
coglione (CO): t9350 M = 1.30
lyzardos (BTN): t1030 M = 0.14
EdPoker540 (SB): t8780 M = 1.22
Doran754 (BB): t6587 M = 0.91

Pre Flop: (t7200) Hero is MP2 with J :club: 8 :heart:
2 folds, TheNutts77 raises to t4930 all in, McBreed calls t300 all in, 5 folds

Flop: (t10500) 5 :diamond: T :heart: 4 :club: (2 players - 2 are all in)

Turn: (t10500) 8 :diamond: (2 players - 2 are all in)

River: (t10500) 9 :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: t10500
TheNutts77 shows 2 :spade: A :heart: (high card Ace)
McBreed shows A :club: 9 :heart: (a pair of Nines)
TheNutts77 wins t6600
McBreed wins t3900

EDIT2: uskumatu luckbox tal:

Poker Stars $36+$3 No Limit Hold'em Tournament - t2000/t2900 Blinds + t400 - 8 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

ThuyVan (CO): t19626 M = 2.42
cherrybone95 (BTN): t11550 M = 1.43
TheNutts77 (SB): t20517 M = 2.53
McBreed (BB): t3300 M = 0.41
Hero (UTG): t13135 M = 1.62
coglione (UTG+1): t8450 M = 1.04
lyzardos (MP1): t130 M = 0.02
EdPoker540 (MP2): t6380 M = 0.79

Pre Flop: (t7830) Hero is UTG with T :spade: 5 :spade:
5 folds, TheNutts77 calls t900

Flop: (t8730) 2 :spade: J :diamond: 9 :diamond: (3 players)

Turn: (t8730) 3 :heart: (3 players)

River: (t8730) 8 :spade: (3 players)

Final Pot: t8730
TheNutts77 shows 7 :spade: 5 :diamond: (high card Jack)
McBreed shows A :club: A :heart: (a pair of Aces)
lyzardos shows 5 :club: 3 :club: (a pair of Threes)
McBreed wins t7690
McBreed wins t1040

-andres-
05.04.09, 22:32
Täna kanal TV6's peaks näitama WSOP'i. Aastat ei suutnud tuvasta, aga 00.50 oli algus märgitud.

variatsioon
05.04.09, 23:01
tapvalt igav on...
rääkige midagi :'(

Tuul
06.04.09, 00:16
http://www.reporter.ee/2009/04/05/rahahadas-veebireporter-kais-pandimajas-trana-pakkumas/

lol lõpu vana on kuld.


Sama vana on võsareporterisse ka sattunud, kui Peeter küsis, et kas ta 'tervet mõistust' on kusagil näinud

hotcocacola
06.04.09, 00:34
Pacificus tegin mingi paar nädalat tagasi 5,5$ satikat, kus võitja sai 50+5 rebuy turnale pileti. Turnal on auhinnaks 2x 3000$ London Poker Circuit paketti.

Täna on siis see finaal. Rebuyd pole teinud.
Hetkel seis järgmine:


http://img10.imageshack.us/img10/1751/lpkcccc.png

hotcocacola
06.04.09, 01:30
7ndana väljas...selline nittide vabrik ning käejooks oli nii alla mäge, et jube

rohelinekonn
06.04.09, 02:19
lahe mingi piider proovis turnal stealida om 83s lükkasin all in Q9 ja ta sai muidugi runner runner masti. ma ei tea lihtsalt pole võimalik koguaeg tõmmatakse suhu nii. võimatu lihtsalt ainuke võimalus on ise kõigega callida ja all ini litsuda ja loota et tuleb ära

leho57
06.04.09, 03:56
ma ei biidi enam NL10'ki ???

ranka
06.04.09, 05:04
Leidsin sellise asja OPR-ist:

Q: I don't want my poker results and poker statistics on OPR, can you hide my data
A: Yes, send an email to hideme@officialpokerrankings.com with your player name and where you play and we will hide your data completely. Once you are hidden you will NOT be able to see the stats yourself. We reserve the right to remove your access to OPR if you decide to hide your stats. In other words do not use OPR to look up other player’s stats if you don’t want them to look up your own stats.

Davy
06.04.09, 05:39
Leidsin sellise asja OPR-ist:

Q: I don't want my poker results and poker statistics on OPR, can you hide my data
A: Yes, send an email to hideme@officialpokerrankings.com with your player name and where you play and we will hide your data completely. Once you are hidden you will NOT be able to see the stats yourself. We reserve the right to remove your access to OPR if you decide to hide your stats. In other words do not use OPR to look up other player’s stats if you don’t want them to look up your own stats.


Tableratingusse ka sama asi sisse ja probleem lahendatud

ranka
06.04.09, 06:02
Ranka - PokkeriProd HU Meistrikate 1. ring alanud: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1191.msg39836.html#msg39836 ütleb (6:01):
he is exception

Juan ütleb (6:01):
xDD
Juan ütleb (6:02):
talk in estonian
Travis ütleb (6:02):
speak
Ranka - PokkeriProd HU Meistrikate 1. ring alanud: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1191.msg39836.html#msg39836 ütleb (6:02):
ok
mis tahad
litsid olete
te olete väga suured litisd
it means
u are my biggest friends
repeat now
Ma olen lits
it mean I am your friend
please say it
Juan ütleb (6:02):
Ma olen lits
Travis ütleb (6:02):
speaking in estonian is like eating bricks
just doesn't make sense

hotcocacola
06.04.09, 10:17
eating bricks, rofl :D

hotcocacola
06.04.09, 10:45
http://pokertube.com/Movies.aspx?movie=9545&KeyID=1&title=High_Stakes_Poker_S05_Ep06_1_4

uued osad :)


lihtsalt esimene osa on juba selline, et APPIIIIIII

variatsioon
06.04.09, 13:41
we are doomed!
http://www.tarbija24.ee/?id=103469

rohelinekonn
06.04.09, 14:36
Aitab turnad ajavad mind tilti saan mingi poketi siis suurem kohe vastas, üksgi coin flip ära ei tule. Ma ei saa aru lihtsalt...

ESTPatrick
06.04.09, 15:10
Aitab turnad ajavad mind tilti saan mingi poketi siis suurem kohe vastas, üksgi coin flip ära ei tule. Ma ei saa aru lihtsalt...


tee nagu, mina. mine 94o-ga allinn ja ükskõik mis sind callib sa oled alati taga ja ei ole kunagi seda halba tunnet et midagi ära kräkiti.

Easy, kõrgemat levelit tuleb kasutada obv

BuildUp
06.04.09, 15:14
tee nagu, mina. mine 94o-ga allinn ja ükskõik mis sind callib sa oled alati taga ja ei ole kunagi seda halba tunnet et midagi ära kräkiti.

Easy, kõrgemat levelit tuleb kasutada obv


Ei. Standard 72o tuleb ikka lasta ja runner runner trips tõmmata või midagi. Siis saad pärast chatis lasta, et tulid just high stakeritega mängimast ning 72o on seal põhikäsi ning räige nuts.

ESTPatrick
06.04.09, 15:20
72o ei mäleta

PokerStars No-Limit Hold'em, $15.00+$1.50 Tournament, 500/1000 Blinds 125 Ante (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB (t14030)
UTG (t6551)
UTG+1 (t46357)
MP1 (t13148)
Suht optimist (MP2) (t5009)
MP3 (t3125)
CO (t21325)
Button (t3285)
SB (t56156)

Suht optimist's M: 1.91

Preflop: Suht optimist is MP2 with 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
3 folds, Suht optimist bets t4884 (All-In), 1 fold, CO raises to t21200 (All-In), 3 folds

Flop: (t12393) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

Turn: (t12393) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

River: (t12393) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: t12393

Results:
Suht optimist had 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (flush, Ace high).
CO had 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (three of a kind, eights).
Outcome: Suht optimist won t12393

BuildUp
06.04.09, 15:33
72o ei mäleta

PokerStars No-Limit Hold'em, $15.00+$1.50 Tournament, 500/1000 Blinds 125 Ante (9 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

BB (t14030)
UTG (t6551)
UTG+1 (t46357)
MP1 (t13148)
Suht optimist (MP2) (t5009)
MP3 (t3125)
CO (t21325)
Button (t3285)
SB (t56156)

Suht optimist's M: 1.91

Preflop: Suht optimist is MP2 with 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
3 folds, Suht optimist bets t4884 (All-In), 1 fold, CO raises to t21200 (All-In), 3 folds

Flop: (t12393) Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

Turn: (t12393) Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (2 players, 2 all-in)

River: (t12393) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players, 2 all-in)

Total pot: t12393

Results:
Suht optimist had 9http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (flush, Ace high).
CO had 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (three of a kind, eights).
Outcome: Suht optimist won t12393



ROFL. Puhas kuld! ;D ;D ;D

kivisaba
06.04.09, 15:36
http://pokertube.com/Movies.aspx?movie=9545&KeyID=1&title=High_Stakes_Poker_S05_Ep06_1_4

uued osad :)


lihtsalt esimene osa on juba selline, et APPIIIIIII
soooo sick osa oli

kivisaba
06.04.09, 20:37
küsiks sellist asja kas keegi oleks huvitatud minu steikimisest MTT- sit and godele or cash gamedele küsin siin ennem kui Diilidesse teema teen
sharkscopeist võite mu viimaste kuude tegemisi vaadata chasiga on see jama et pole trackerit kasutanud sest pole olnud rolli et HEM osta
olen õpihimuline ja suudan biitida low lvlit aga alati jõuan brm-iga 0-i sest iseseisvalt mängukassa haldamisega ei saa hakkama ja taon enamus aja suurefiildiga starsi MTT-sid kus tulemused on alati busto ennem finaallauda
BRM managemnt ruulsid stakeja poolt ja ülejäänud reeglid kokkuleppel

leits
06.04.09, 22:34
lol pokerstarsi reklaam tv3s .. muaha ... ***** kirjutagi sinna järgi ...

Pokerstars - avastage endas pokker ning tulge nautige meie kuldset faking rigged riverit

Lutzky
06.04.09, 23:11
http://www.youtube.com/watch?v=h7K-hC338ys

Bruno is coming...

ESTPatrick
06.04.09, 23:27
tegin kino sessi praegu 200NL 6maxis, kus squeeze oli 6x suurem kui set% ja 3bet 4,5x suurem üle 1400 käe

pole enne sellist saavutust suutnud korda saata.

Lutzky
06.04.09, 23:27
tegin kino sessi praegu 200NL 6maxis, kus squeeze oli 6x suurem kui set% ja 3bet 4,5x suurem üle 1400 käe

pole enne sellist saavutust suutnud korda saata.


nice, aga Bruno is coming...

ESTPatrick
06.04.09, 23:28
nice, aga Bruno is coming...


http://www.youtube.com/watch?v=Orp9qCaj8Bw

sobib taustaks

rohelinekonn
07.04.09, 00:21
miks UdusOlevSiil guest järsku on?

Lutzky
07.04.09, 00:22
miks UdusOlevSiil guest järsku on?


Tal Bankroll vist hävis kiiresti. Tegeleb kooliga. Ise vist hävitas enda konto...teist korda siis, nagu ma aru sain...

rohelinekonn
07.04.09, 00:26
Tal Bankroll vist hävis kiiresti. Tegeleb kooliga. Ise vist hävitas enda konto...teist korda siis, nagu ma aru sain...



Just just minu arust kah teist korda aga kuidagi järsult läks seekord. Hommikul nagu oli veel alles :-\

RudiTurbo
07.04.09, 00:40
Prop betid kellena Ta järgmisena tagasi tuleb? :D

metsapull, UdusOlevSiil, BustoKaru? :D

rohelinekonn
07.04.09, 00:45
Prop betid kellena Ta järgmisena tagasi tuleb? :D

metsapull, UdusOlevSiil, BustoKaru? :D


See on küll kuldne nimi :D Oleks ise sellise nime peale tulnud ::)

lebovend
07.04.09, 01:04
Mina pakun talle siukest nime: LebovendWannabe666

Lutzky
07.04.09, 01:08
Mina pakun talle siukest nime: LebovendWannabe666


nice ego

leho57
07.04.09, 02:10
liiga lamp lihtsalt:
http://www.youtube.com/watch?v=rfqNXADl3kU&feature=related

ESTPatrick
07.04.09, 03:07
Natuke donkfesti ka


PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Unreal Callingstatio (BB) ($203)
UTG ($191)
MP ($200)
CO ($150.60)
Button ($493.20)
SB ($205.05)

Preflop: Unreal Callingstatio is BB with 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
UTG bets $8, 1 fold, CO calls $8, Button calls $8, SB calls $7, Unreal Callingstatio raises to $40, 1 fold, CO calls $32, 2 folds

Flop: ($104) Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Unreal Callingstatio bets $14, CO raises to $28, Unreal Callingstatio calls $14

Turn: ($160) 8http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Unreal Callingstatio checks, CO bets $22, Unreal Callingstatio calls $22

River: ($204) 3http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Unreal Callingstatio bets $2, CO calls $2

Total pot: $208 | Rake: $3

Results:
Unreal Callingstatio had 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (two pair, Aces and tens).
CO mucked 5http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, Aces).
Outcome: Unreal Callingstatio won $205

Lutzky
07.04.09, 03:23
see riveri bet tekitab kiusatuse any2twoga raisida. so sick...

ESTPatrick
07.04.09, 03:24
see riveri bet tekitab kiusatuse any2twoga raisida. so sick...


ega ma ei oleks foldinud betile, mis ei ole allinn. read oli et allinn on A, muidu ilmselt callib. v-o väikse raisi teeb Q-ga kuid selle oleks kinni maksnud

Lutzky
07.04.09, 03:25
ma tean, et ei oleks foldinud...aga see riveri bet ajab minusuguse dongi segadusse...

RudiTurbo
07.04.09, 05:20
ma tean, et ei oleks foldinud...aga see riveri bet ajab minusuguse dongi segadusse...


Sellised väixed betid ajavad paljusid segadusse :D

PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-PokerStars.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

SB ($4.80)
BB ($26.75)
UTG ($4.10)
MP1 ($6.25)
Unreal Kavalus Jr. (MP2) ($25.70)
CO ($29.15)
Button ($25.55)

Preflop: Unreal Kavalus Jr. is MP2 with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif
2 folds, Unreal Kavalus Jr. bets $1, 1 fold, Button raises to $3, 2 folds, Unreal Kavalus Jr. calls $2

Flop: ($6.35) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Unreal Kavalus Jr. checks, Button bets $3, Unreal Kavalus Jr. calls $3

Turn: ($12.35) 4http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif (2 players)
Unreal Kavalus Jr. checks, Button checks

River: ($12.35) 7http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Unreal Kavalus Jr. bets $2.25, Button raises to $19.55 (All-In), Unreal Kavalus Jr. calls $17.30

Total pot: $51.45 | Rake: $2.50

Results:
Button had 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif (one pair, tens).
Unreal Kavalus Jr. had Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif, Qhttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif (one pair, Aces).
Outcome: Unreal Kavalus Jr. won $48.95

leho57
07.04.09, 06:52
tööl. öövahetus. pokkerilauad lahti ja kohe KÕMMDI mõlemas lauas all-in ja riverdati ära :(
TERVE ÜLEJÄÄNUD ÖÖ mängisin ja 3 minutit enne kojuminekut, ehk siis just praegu, sain +3€ peale. no milline aja raiskamine :D
pool kainest mõistusest hoidis kogu öö tilti tagasi ja teine pool mõtles "no mis kuradi mõttes üldse ei joppa?"
teine asi see, et püüdsin AA'sid ainult callides mängida, lootes et kräkitakse ära. aga ei, kus sa sellega. AA oli ainuke mida ei kräkitud... raiped. imeline lugu, tavaliselt seda ei juhtu ju ::) seega nendega teenisin ka ikka väga väikeseid potte

RudiTurbo
07.04.09, 09:26
Ma mängisin ka mingi 3.6k kätt öösel, käisin ilgelt üles-alla terve ööläbi, mingi 100 kätt enne lõppu olin veel +2BI üles jõudnud, aga lõpetasin siiski 6 dollarise kasumiga NL25's.

Mingi tegelane, keda nägin full stackiga K7o'ga open shovemas preflop võttis mult mõned käed hiljem K7'ga kogu stacki, obv olexin võinud foldida, aga imidz oli ju tal liiga lahe, et foldida :]

variatsioon
07.04.09, 11:17
soooo sick osa oli

mis seal nii sick oli siis?