PDA

View Full Version : $3 mid faas c-4b bluff kahe vastase vastu linecheck.



KristjanLaas
03.06.12, 00:10
Suhteliselt uus laud. 8-12 kätt selles lauas mänginud.
Esialgne plaan oli check-foldida flop 2 vastase vastu, aga nüüd on nad mõlemad mingi eriti gei liigutuse teinud ja annavad mulle võimaluse teha odavalt supertugevana näiv check-4bet. Väga tugevat kätt pole siin 4sure kummagil, kuna siis paneks nad mu snap tugeva käe peale, mida nad biidivad (alates AQ kuni AA) ja tahaksid kätt kaitsta. Pakun, et siin on vastas max weak top pair või odavalt initsatiivi võtta sooviv draw (9T vms). Esimene betija viskab sellise actioni peale kõik oma holdingud ära ja kui 3betija peaks omakorda raisema on easy fold.

SEEEGA, tuginedes minu jutule, kas foorumi arust on see okei spot minna torkima ja esindama või spewtards gonna spewtard?



PokerStars No-Limit Hold'em, 3.3 Tournament, 800/1600 Blinds 200 Ante (9 handed) - PokerStars (http://www.flopturnriver.com/pokerstars.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

UTG+1 (t61508)
Hero (MP1) (t124466)
MP2 (t38561)
MP3 (t154850)
CO (t44008)
Button (t98678)
SB (t27942)
BB (t73147)
UTG (t38356)

Hero's M: 29.63

Preflop: Hero is MP1 with 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 7http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
2 folds, Hero bets t3200, 1 fold, MP3 calls t3200, 3 folds, BB calls t1600

Flop: (t12200) 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/diamond.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/heart.gif (3 players)
BB checks, Hero checks, MP3 bets t1600, BB raises to t3200, Hero raises to t7820, 1 fold, BB calls t4620

Turn: (t29440) Aclub (2 players)
BB checks, ]Hero bets t11820, 1 fold

Total pot: t29440

Results:
Outcome: Hero won t29440

vapsik
03.06.12, 00:19
Tundub jube ülemõtlemine 3$ turnal.

KristjanLaas
03.06.12, 00:24
Aga kus kohas ma üle mõtlen? (polnud defencive, lihtsalt huvitab kus toimub ülemõtlemine. Seetõttu ka postitasin)

Ma ise tegin selle otsuse 2 sekundiga. Nägin võimalust ja ründasin.
Seletasin obv pikemalt, sest võib olla lugejaid, kes võib-olla peale vaadates ei ole samal lainel ja ei tabaks üldse ära, et sellist asja üldse teha võib jne. ja võivad spamida ilma mõtlemata ez fold vastuseid.

vapsik
03.06.12, 00:27
Sa ei tea vastaste kohta midagi.
Geiliinid on pigem hea käsi kui nõrk.
Vastaseid ei mõtle suure tõenäosusega kui tugev Su liin on ja vaatavad oma kaarte ainult enamus ajast.

KristjanLaas
03.06.12, 00:31
Sa ei tea vastaste kohta midagi.
Geiliinid on pigem hea käsi kui nõrk.
Vastaseid ei mõtle suure tõenäosusega kui tugev Su liin on ja vaatavad oma kaarte ainult enamus ajast.

Minu enda kogemusel micro turniiridel sellisel boardil ei geiliinitata nutsiga 3way, vaid just semiweak kätega ja üritatakse odavalt infot saada. Madalal boardil on gieliniid tihti nuts jah.

Lisaks pööran rõhku sellele, et ma saan teha 4beti u. 60% potsizeist, seega see ei pea väga tihti töötama, et oleks profitable ja isegi fishidele ei meeldi kui keegi näitab palju tugevust. Oleks neil tugev käsi, siis muidugi ei kotiks, et äkki kellegil tugevam, aga keskmise tugevusega käsi oskavad isegi nemad foldida.

redddman10
03.06.12, 00:54
minu arvates hea move tegelikult. aga tavaliselt tahab mitut bulletit kuna nad ei taha eriti flopis enda weak top paire ära visata jne

winnieTHEpooh
03.06.12, 12:35
mida sa repid? seti? dunno vb 3$ turkal läheb läbi, aga kui mõtlevad mängijad vastas, siis selline asi läbi ei lähe imo
+minu arvates 77 pole see käsi millega selline lüke teha
E: lihtsalt b/c /f see flop

KristjanLaas
03.06.12, 13:02
Okei. Plaan oligi selline, aga käsi läks selliselt, et mulle endale tundus, et võiks reevaluateda olukorra ja proovida ära võtta.

Winnie, oletame, et ma oleks BB ja ma oleksin lasknud näitaks kellegil seni kuni tualettruumis käin minu eest nuppe vajutada ja jõudnud sellisesse olukorda näiteks KQ-ga ja nüüd MP1 teeb check-4beti ja mina postitaksin käe foorumisse. Kas sa ütleksid vastuseks, et MP1 ei repi midagi ja calli lõpuni?

kivisaba
03.06.12, 13:59
ma arvan et 3 daalases pigem vastane ei viska maha oma lehte kui leiab selle piisavalt tugevaks et sellega raiseda nii et ei usu et foldib piisavalt tihti. idee on hea muidugi

winnieTHEpooh
03.06.12, 14:41
kui sul oleks KQ siis see käsi ei oleks nii läinud flopil(BB peal), sa ju ei check/mindonkraiseks seal KQ
aga hüptoteetiliselt ma ei oskagi öelda, sest ma ei mängiks seda kätt(KQ) kunagi niimodi...
mõte on hea jah, kuid kui ta juba raiseb, siis pole mõtet 77etega seal hulluks minna, pigem millegagi millel vähegi equityt on, ei saa ju ainult FE peale loota 3$stes, kuigi see tore oleks

KristjanLaas
03.06.12, 15:09
Mõtlesin, et kui mina oleks BB asemel ja minu asemel oleks vastane sellise liigutuse teinud.
Segane seletada:)

Hetkel pole aega pikka posti kirjtuada, aga tahaks väga palju väidelda selle vastu, mida paljud kirjutavad alati micro MTT vastustesse, et micros keegi kunagi midagi ei foldi ja mine ainult value peale. Ei kahtle, et see taktika on profitable (though ei usu, et puhtalt seline approach üle 10 ROI sulle annab) ja sobib väga hästi 30 tableritele, aga see ei tähenda, et ei peaks kasutama ära kohti, kus vastased, just tänu sellele, et nad on micromehed, mängivad sulle kätte võimaluse võtta pot lihtsalt ära. See käsi on minu arust hea näide, sest ma saan teha 4beti sama suurelt, või isegi väiksemalt, kui on paljude mängijate c-bet

Kindlalt ei vaidle muidugi vastu, et lihtsalt fold on ok. Eile mängides oli lihtsalt selline zone ka, kus tundus, et teen ainult õigeid otsuseid ja selle koha tabasin kohe ära, et peaks ründama. Kahjuks liiga harva sellises state of mindis viimasel ajal.

Kuidas käsi lõpuni läks on valges kirjas OP-s ka olemas. Aga maybe you are right ja long runis see on burning money. Mulle endale tundus ja tundub siiani, et ma saan siin super pricei sellise liigutuse teha ja usun, et see läheb as played ka väga tihti läbi.

winnieTHEpooh
03.06.12, 15:16
kirjutasingi BB seisukohalt, kui sul KQ oleks..
lugesin valget ja turni tuli parim kaart, seal obv parim 2nd bullet panna, aga kui oleks tulnud blank- 2345678KJQ, siis ma pole üldse kindel kas ta foldinud oleks tbh

KristjanLaas
03.06.12, 15:22
kirjutasingi BB seisukohalt, kui sul KQ oleks..
lugesin valget ja turni tuli parim kaart, seal obv parim 2nd bullet panna, aga kui oleks tulnud blank- 2345678KJQ, siis ma pole üldse kindel kas ta foldinud oleks tbh

Ma ise arvasin, et suhteliselt ebameeldib kaart tuli turni betimiseks, sest tihti pean nüüd ühe barreli asemel 2 barrelit panema. Sest tihti annab A neile gutshoti juurde ja sellistes kohtades tulevad välja micro võlud, et ei taheta foldida pair+gutshoti.

Samas ilmselt oli tal siiski T9, 65 vms ja proovis flopil veel pihta saada ja turnil oleks improvemata alla andnud. selline liin on superstandard.

winnieTHEpooh
03.06.12, 15:28
miks?
tal pole seal pmst kunagi toprange käsi(AK,Q10,JJ), max KJ,55 kuid ei usu eriti peale sellist actionit, ma üsnagi kindel, et tal seal Kx..mis foldib turni beti peale, kuid kui oleks blank tulnud, siis.... hea runout, play worked, nh

KristjanLaas
03.06.12, 15:31
Ye ok, A ei ole halb kaart 4 sure, pange panin sellega.