PDA

View Full Version : Sven21 Blogi | Asjad mis ei elu l6busad...



PokkeriProde Nuhk
08.06.12, 03:50
Loe edasi ››› (http://sven21poker.blogspot.com/2012/06/asjad-mis-ei-elu-l6busad.html)

hotcocacola
08.06.12, 11:29
Ebareaalne :D


Lisab veel sellele et "we will take my jet and you are coming" millele ma vastu vaidlema ei hakanud.

sven
08.06.12, 15:24
Yeah, kogu see mang on ebareaalne :) Koige naljakam on see et ma laksin sinna yhekorra kui veel lafayettis elasin mingi 2 aastat tagasi ja kui nad kysisid mis ma teen tookohana, siis vastasin ausalt ja jain suurde voitu see ohtu ning nad ytlesid mu sobrale et mitte midagi ta vastu, aga me ei taha professionaalset mangijat mangu. Ja just siis kui tagasi siia kolisin oli neil paar ohtut kui ainult mingi 5-6 inimest tuli ja pohi mangu korraldaja ytles et meil oleks paari regulari veel vaja ja sobral oli mune et mu nimi uuesti yles tuua ja oelda et "maletad seda keda te tagasi ei kutsunud, ta kolis just tagasi linna ja ta tuleks igakord" ja mangu korraldaja ytles "fuck it, las tuleb siis" :) Ja nyyd ma ei kujuta ette enam enda elu ilma selle manguta. Suht kindel et mu karjaar eemal pokkerist algab toodates kellegi jaoks selles lauas.

hotcocacola
08.06.12, 15:36
Tee siis mõned pildid jetist :D
Äkki MainEvendil näeb siis :)

adam_q
08.06.12, 15:36
blogipostitus=thinly veiled brag

sven
08.06.12, 15:43
Oleme ausad, ma kartsin et ta nii valja naeb, aga samas raske mainimata jatta :) Ja arvestades et ma olen elus ainult yhekorra esimeses klassis lennanud, siis see on loomulik :) Aga brag oleks see kui jet oleks minu, ma lihtsalt saan kyydi selles inimeselt kes voiks bragida :)

privador
08.06.12, 15:44
rikaste lõbud...

samas ma ei saa aru sellest nt, et kui raha nii palju et pritsib igast ilmakaarest, siis vist wsop ME-l läheks iga käsi allinni just for fun...ja sõidaks jetiga edasi kuskile palmisaarele

fyte
08.06.12, 15:51
Pigem jahitakse tiitlit ja ehk ka sellega kaasnevat feimi. ;D

sven
08.06.12, 17:04
Tema puhul ei ole isegi tiitel voi fame mida ta jahib, vaid lihtsalt kogemus mangida WSOP'l. Ma olen suht kindel et ta votab esimesed paar tundi pool tosiselt ja siis hakkab lammutama sest blackjacki lauad ootavad. Minu puhul ongi naljakas see olukord, sest kui ta peaks joudma teise paeva, siis pean ostma yheotsaga pileti tagasi, sest ma pean ise esmaspaeval juba tagasi tulema. Ja ta on gambler, nii et ta eelistab Vegast palmi all olekule iga kell.

fyte
08.06.12, 17:06
Vot seda küll ei mõista, et kuidas gämblimise võlu säilib, kui juba niikuinii on raha pehmelt öeldes jalaga segada ja saab kõike endale lubada.

sven
08.06.12, 17:17
Seda ma ei oska oelda, sest endal see probleem puudub :) See ongi minu jaoks koige huvitavam, sest see 5/10 homegame on praktiliselt sendi mang tema jaoks ja ta on kohal alati va. kui kuskil linnast valjas. Samas ma vanasti ise mangisin tihti "skilli mange" min panustega lobuks ja oli ka fun, nii et ehk see ohkkond jne annab mingi lobu.

oohoh
08.06.12, 17:21
Mida õpid üldse?

fyte
08.06.12, 17:28
Homegame täiesti mõistetav - esiteks on huvitavam sõprade/tuttavate vastu mängida anyways ning teine ja ehk olulisemgi faktor on hea seltskond. Imestasin rohkem, et Las Vegases mängib regulaarselt bj jms.

sven
08.06.12, 17:34
Opin Finance'i. Ta Vegases nyyd nii regulaarselt ka ei kai, aga Harrahses New Orleansis kaib kyll paris tihti.

privador
08.06.12, 18:25
eks gamblereid ka 2-e sorti. Ühed üritavad võita, teised lihtsalt naudivad kallist meelelahutust.

ivarkod
09.06.12, 11:43
tiptop blogi ja mõnus lugeda, teeb ainult kadedaks, et ainult mõned korrad sellele kurikuulsal homegameil miinusesse jäänud, kas tõesti nii kerge laud või lihtsalt jooksed need vennad üle?

hotcocacola
09.06.12, 16:38
* 5-10 (NL1k) on sendimäng
* Private jet
* Pangaarvel mitmed miljonid dollarid


liiga hea :D

sven
09.06.12, 17:08
Ega ma nii harva ka ei kaota. Samas tihti juhtub et voidan yhe ja kaotan teise ja voit on suurem ehk siis ikka positiivne nadal. Ja mang on loomulikult soft suures plaanis.

sven
12.06.12, 15:57
Kellele iganes see voiks roomu pakkuda, siis eile naiteks kaotasin kodumangus :)

hotcocacola
12.06.12, 20:44
Räägime summadest ka ikka...:D

privador
12.06.12, 20:52
see rahaboss, kellel jet võiks teha sinuga sellise nalja, et "sa nii hea sõber, et korrutan su tänase kaotuse 10-ga ja maksan sullis välja, et sul rõõmsam meel oleks"...

sven
12.06.12, 22:23
To Coca: Ma eelistan mitte tapseid summasid oelda, aga nagu kunagi eelpool mainitud, nad ei ole yldse nii suured et mainimist vaart oleks.

To priva: kuigi saan aru et kommentaar sarkastiline, siis ikkagi vastan sellele: selles mangus teeb neile vahe asju rohkem roomu kui see kui mina pean jarjekordselt tasku kallale minema ja rebuy tegema. Tihti peale teen seda kui taustal kajab "deeper" ja kui on selge et ma kaotasin see ohtu siis 90% ajast kindlasti keegi kysib minult "did you win" :)