PDA

View Full Version : Opelist Porscheni 50NL 6max



ESTPatrick
01.04.09, 21:42
http://arion.pri.ee/estpatrick/50NL6max.wmv
(parem klikk ja save as)

pidin küll homme panema, aga mis ta ikka seisab 1. aprill ikkagi

LuuK
02.04.09, 09:40
Ma mõtlesingi, et see teade, et video tuleb välja 2. aprillil oli kangesti aprillinalja moodi :)

ESTPatrick
03.04.09, 19:00
lisasin polli

alaska
03.04.09, 21:06
Saab seda limiiti ikka veits tightimalt mängides kah biitida? Sa kusagil kirjutasid, et olid kunagi pikalt hädas sellel limiidil, mida muutsid ja milliseid põhilisi vigu tegid? Kas see pidev 3bettimine oleneb ka saidist, kus mängida, olen kuulnud, et starsis algab see madalamalt pihta kui teistel saitidel?

ESTPatrick
03.04.09, 21:30
Saab seda limiiti ikka veits tightimalt mängides kah biitida? Sa kusagil kirjutasid, et olid kunagi pikalt hädas sellel limiidil, mida muutsid ja milliseid põhilisi vigu tegid? Kas see pidev 3bettimine oleneb ka saidist, kus mängida, olen kuulnud, et starsis algab see madalamalt pihta kui teistel saitidel?


obv et saaks tightimalt mängida ja variatsiooni madalamal hoida kuid kuna laud oli väga weak, siis miks tagasi hoida kui kõik foldivad niikuinii. alati tasub mängida oma mängu ja lihtsalt noppida 1-2 ideed videost mitte kõik - nii ei jõua kuhugi. näiteks võtad üle et 3betid teatud vastaseid lightimalt jne.

ei mäleta täpselt mis vigu tegin omalajal kuid üldiselt olin liiga passiivne ja tight 6maxi jaoks.
3bettimine on starsis kindlasti maailmatipp ma usun v-o full tilt on ka sarnane kuid teised saidid peaksid kaugele jääma.

K2snakas
04.04.09, 00:13
nii hea on vaadata kuidas sa alla oma limiiti m2ngid:)
fucken kunnid crackitakse 2ra sa j22d jummala rahulikuks vmt...ise küll l2heks sellises olukorras lolliks:D

aga hea video:)

alaska
04.04.09, 01:07
Ma vist oleks isegi suutnud foldida need kunnid NL10.

RudiTurbo
04.04.09, 01:42
Mina poleks neid kuskil stakesis foldinud

ESTPatrick
04.04.09, 02:29
Ma vist oleks isegi suutnud foldida need kunnid NL10.


õige oleks fold olnud jah turnis tegelt aga harjunud veits et moove tehakse sellistel boardidel ja nii ta läks, oleks flopil raise olnud ei foldiks kunagi aga just turni minraise dongi poolt kes on BB on kolmik üsna reaalne

0madis0
07.10.09, 22:42
Hey vaatasin seda vid ja sa mainisid et tähtis stats on limp/call aga ma ei leja seda kuskilt . Ma mängin pt3-ga vaatasin pea aegu kõik võimalused läbi aga ei midagi mõtlesin et kui sina või keegi kes seda loeb teab kust ma selle statsi lejan siis palun andge teda.







Tänud: Madis

ESTPatrick
08.10.09, 15:58
ei ole suurem asi PT kasutaja ja seega ei osanud ka ise leida, HEM-l see ilusti ja kergesti lisaatav

Ahangama
08.10.09, 17:03
pt3 peaks midagi sarnast olema call pfr, parandage mind kui eksin!!