PDA

View Full Version : ONGAME tubade arutlus



marguzz22
02.04.09, 13:56
Tere! Kuna toweri teema on 56 lk täis juttu mis seondub ainult toweriga, siis see võiks olla üldine ongame teema. Sealt väga raske leida ülesse midagi muud, kuna tigrano ja ta pande ajavad seal ka oma turniiride jms. juttu, siis teema üleküllastunud.
Võiksime siin teemas üldisemaid asju arutada, scriptid, teised toad, boonused jms. Kui ranka leiab, et see jama siis võib kinni panna.


Teen otsa lahti -

visake ongame scripte, mis muudaks mängimise lihtsamaks. Ise mängin nüüd betsafes sain seal 200 dollari sign up bonuse ja clearib 8x

virx747
02.04.09, 21:59
Kui teen Heypokeris 12. laua lahti, siis tuleb teade, et "12 lauda on juba lahti" ja rohkem laudu avada ei luba. Kas see on alati nii olnud ongames, või ainult Heypokeris? Kas keegi teab?

BuildUp
03.04.09, 00:48
Kui teen Heypokeris 12. laua lahti, siis tuleb teade, et "12 lauda on juba lahti" ja rohkem laudu avada ei luba. Kas see on alati nii olnud ongames, või ainult Heypokeris? Kas keegi teab?


Selleks, et rohkem laudu saada, pead panema lauad waiting listi. Kui 12 lauda on lahti ja tahad näiteks uut lauda teha, siis ta tõesti ütleb, et rohkem ei saa.

marguzz22
03.04.09, 10:13
http://www.betpot.info/ongame.html kasutan ise seda programmi päris mugavaks teeb.


Mingi piraatlusekeiss tundub.

pendula
09.04.09, 08:52
Kas keegi Heypokerist punktide eest selle heypoker kit'i (t-särk + dressikas) on juba saanud?
Sain eile 2000 punkti täis ja saatsin maili ära sinna. Näis, kas tuleb ka nänni.
Et kui keegi juba saanud on, siis kaua mailisaatmisest paki saamiseni aega läks?

BuildUp
09.04.09, 09:14
Kas keegi Heypokerist punktide eest selle heypoker kit'i (t-särk + dressikas) on juba saanud?
Sain eile 2000 punkti täis ja saatsin maili ära sinna. Näis, kas tuleb ka nänni.
Et kui keegi juba saanud on, siis kaua mailisaatmisest paki saamiseni aega läks?


Ma saatsin juba ikka päris ammu kirja ära. Mingi aja pärast tuli kiri vastu ja küsiti suurust. Vastasin ära ja siis oli tükk aega vaikus. Siis kirjutasin uuesti, et noh saab või ei saa. Siis ütlesid, et jah neil mingid komplikatsioonid olnud, et panevad kohe teele ja see viimane kiri oli umbes kuu aega tagasi või midagi taolist. >:( Isegi PSi gear tuli kiiremini. Peab uue kirja saatma. :-\

pendula
09.04.09, 10:24
Siis jama kui asjad nii käivad seal. Mis seals ikka.
Kes kannatab, see kaua elab ja mängib.
Loodame, et saavad ikka jooksma oma promo, nii nagu peab.

Tigrano
09.04.09, 16:36
Ma saatsin juba ikka päris ammu kirja ära. Mingi aja pärast tuli kiri vastu ja küsiti suurust. Vastasin ära ja siis oli tükk aega vaikus. Siis kirjutasin uuesti, et noh saab või ei saa. Siis ütlesid, et jah neil mingid komplikatsioonid olnud, et panevad kohe teele ja see viimane kiri oli umbes kuu aega tagasi või midagi taolist. >:( Isegi PSi gear tuli kiiremini. Peab uue kirja saatma. :-\


Mõtlesin, et oled ikka kätte saanud. See promo on neil olnud jura algusest peale. Loodan, et saad varsti asjad kätte.

virx747
10.04.09, 00:17
Viimases kirjas lubati mulle mai keskel neid riideid.

pendula
10.04.09, 14:46
Mulle tuli ka nüüd vastus sealt, et neil praegu ladu tühi ja mai keskel saadavad.

lauriiii
17.04.09, 10:09
On mõni ongame-i tuba ka, kus saaks läbi uneti näiteks raha sisse kanda?

kollane
17.04.09, 10:15
http://www.betpot.info/ongame.html kasutan ise seda programmi päris mugavaks teeb.


Mingi piraatlusekeiss tundub.


see programm meeldib ka mulle, hea multitableda
margus aga mul need nupud ei toota postflopis kui ma esimesena pean betima, küll aga sisi kui keegi donk beti teinud vms.
ehk oskad aidata ? peab vist midaig muutma seal

marguzz22
17.04.09, 10:29
ma ei tea mul täitsa töötab, kas sa selle kalibreerimise tegid ära?

kollane
17.04.09, 10:42
ma ei tea mul täitsa töötab, kas sa selle kalibreerimise tegid ära?


ei ole teinud , teen ära kui mängima hakkan.

Tigrano
17.04.09, 10:59
On mõni ongame-i tuba ka, kus saaks läbi uneti näiteks raha sisse kanda?


Ei, kogu Ongames kehtib üks süsteem, Moneybookersiga probleeme pole.

lauriiii
17.04.09, 11:26
Selge :)
Kuid millises toas on kõigeparemad boonused? (sign-up, rakeback, reload bonus?)

Tigrano
17.04.09, 11:40
Selge :)
Kuid millises toas on kõigeparemad boonused? (sign-up, rakeback, reload bonus?)



Kõik sõltub palju mängid jne. Foorumil on sidemed 3 Ongame toaga: RedKings, Tower, Heypoker. Igal toal on oma eelised jne ja praegu on üldse Ongames keerulised ajad, kuna Ongame keelas 8x boonuste andmise ära.

RedKingsis saame pakkuda järgnevaid PokkeriProd deposiit boonuseid:


PP500 - $500 - 4 steps - 8x - 90 days
PP800 - $800 - 1 step - 8x - 90 days
PP1500 - $1,500 - 1 step - 8x -40 days

Kui ükski ei sobi, saab ka ehk midagi paremat väja mõelda ;D

Toweris on praegu segased ajad, aga seal on igasugu kaudseid freerolle ja muid üritusi palju. Samuti on deposiit boonused veel vinged ja saab ka hea tahtmise juures reload boonuseid.

Toweri foorumi link: http://www.towergaming.com/affiliates/?aff=434&trackcode=115&size=468x60.

Heypokeris on samuti sidemed, aga nendest räägin ainult msn, sest Teile tehakse personaalne pakkumine.

Heypokkeri liitumiskood: pokkeriprod

Esmaspäeval on üleval foorumis ka kõikide tubade kohta tutvustav artikkel, samuti ka Ongame kohta üldist juttu.

Nende 3 toaga majandades, ei pea kartma, et keegi ilma boonusteta peaks mängima, alati nuputame midagi välja ;D

lauriiii
17.04.09, 11:47
Saan ma õieti aru, et need Redkingsi boonused, et kui võtta PP500 boonus, siis tuleb kanda 500$ peale?

Mõte oleks siis mängida NL-10 ja umbes 1k kätt päevas. Ja kuidas on nende tubades rakebackiga lood?

vapsik
17.04.09, 11:49
Saan ma õieti aru, et need Redkingsi boonused, et kui võtta PP500 boonus, siis tuleb kanda 500$ peale?

Mõte oleks siis mängida NL-10 ja umbes 1k kätt päevas. Ja kuidas on nende tubades rakebackiga lood?


Eraldi rakebacki ei ole. Aga selle asemel on boonused ja muud asjad.

Tigrano
17.04.09, 11:54
Saan ma õieti aru, et need Redkingsi boonused, et kui võtta PP500 boonus, siis tuleb kanda 500$ peale?

Mõte oleks siis mängida NL-10 ja umbes 1k kätt päevas. Ja kuidas on nende tubades rakebackiga lood?


Ongames ei tohi rackebacki tagasi anda. Ning nl10 oleks see rakeback mingi 15$ ehk kuus ;D sest boonused on ise juba 40% rakeback + kaudsed rakeback asjad, punnide eest turniiripiletid, poest nänni tellimine jne. Kohe kohe muutub ka paljudel tubadel affiliate süsteem, mis ei näita enam kasutajanimesi ja kõik jookseb ühte patta, seega ei saa ka väljavõtteid, kui keegi tahkski salaja rakebacki maksta.

Ongame võitleb tugevalt tubadega, kes nende ettekirjutusi ei täida, seega võib lähiajal juhtuda, et mõni skinn saab võrgust kinga.

Suurtematele grinderitele saab lihtsalt muudmoodi teha paremadi pakkumisi, aga neid tehakse personaalselt, pokkeritoa manageriga rääkides.

jrgn hell
22.04.09, 01:30
Millal üldse normaalne traffic on ongameis? mingi kell 2 pole väga enam midagi mängida praegu nädala alguses ja üldse on mingi jõhker nitfest koos

marguzz22
22.04.09, 07:48
ei tea no ikka on inimesi ütleme niii

Tigrano
22.04.09, 11:14
ei tea no ikka on inimesi ütleme niii


+1 Isegi hommikuti, kui on vähe rahvast on päris mängitav, mingid imelikud fishid on laudades ja regulare ka vähem. Õhtuti laudade puudust ei ole ja fishe ka jagub.

Ning enamus regularid on vägevad fishid ;D

Rahapada
22.04.09, 19:03
Ongames ei tohi rackebacki tagasi anda. Ning nl10 oleks see rakeback mingi 15$ ehk kuus ;D sest boonused on ise juba 40% rakeback + kaudsed rakeback asjad, punnide eest turniiripiletid, poest nänni tellimine jne. Kohe kohe muutub ka paljudel tubadel affiliate süsteem, mis ei näita enam kasutajanimesi ja kõik jookseb ühte patta, seega ei saa ka väljavõtteid, kui keegi tahkski salaja rakebacki maksta.

Ongame võitleb tugevalt tubadega, kes nende ettekirjutusi ei täida, seega võib lähiajal juhtuda, et mõni skinn saab võrgust kinga.

Suurtematele grinderitele saab lihtsalt muudmoodi teha paremadi pakkumisi, aga neid tehakse personaalselt, pokkeritoa manageriga rääkides.


eem, kas ikka on ongame's seis säherdune? imo 1 pp = 1$ rake'i ... ja kui on mingi 500$ boonust, siis 4k punni, 4k reiki... või ma olen millestki valesti aru saanud?

see 1pp = 1$ rake'i jäi meelde kuskilt toweri lobbist kui keegi küsis staff'i käest seda... a ma võin eksida... keegi võib täpsustada ja ma võtan sõnad tagasi...

nehow, tolle minu arvutuse kohaselt, 4k rake'i 500$ boonust, seega rb 12,5% ... a vahest ma siiski eksin?

-andres-
22.04.09, 19:43
1pp ei võrdu kohe kindlasti 1$ rake'ga Ongame tubades. Ma täpset summat ei oska öelda, aga 1$ rake maksmise eest tuleb mitmeid punkte rohkem.

Maheaatom
22.04.09, 21:23
Minu arust on Ongame punktisüsteem järgmine: et iga reigiks võetud $0,10 eest saavad kõik potis osalenud mängijad 0,10 punkti. Ehk kui lauas on 10 mängijat, 6 foldivad preflop ning, 4 vaatavad floppi, 2 lähevad pärast riverit all-in ning pot on 20 taala, siis kõik need neli mängijat, kes floppi vaatavad, saavad 1 punkti (kuna $1 läheb reigiks). Seega on kaudne rakeback boonuste mängimisel cashi lauas ikka vähemalt 40%, tõenäoliselt isegi rohkem.

Turniire mängides on kaudne rakeback 8punkti/per boonus dollar pakkumise juures 60%. Ehk unustage need vuffloo-rakebackid ära sest isegi kui need olemas on, mingit reaalset raha sealt kohe kindlasti juurde ei saa. Ükski Ongame-sait ei maksa ühelegi affiliatele 60%+ rakebacki ;)

krayzie
22.04.09, 22:00
mina olen vuflood saanud ja saan ka edasipdi. elu on ilus.

60% rakebacki tõesti ükski affiliate (minu teada) ei saa aga see ei tähenda et poleks näiteks 8x boonused + 25-35% rakeback deale.

Tigrano
30.04.09, 14:21
Igal skinnil on omad pakkumised affiliatedele ja tõesti võimalusi on igasuguseid.

Mida rohkem mängijaid seda suurem võimalus affiliatel hea diil saada, aga jah midagi väga suurt ei ole, kuna boonused moodustavad juba nii suure osa.

virx747
05.05.09, 19:20
Ma ei ole Ongame NL50-s oma 120k käe jooksul sellist donkfesti näinud nagu täna hommikust saadik. Enamus laudades vähemalt 2 totaalset fishi, täiesti imekäsi mängitakse :D Palju täiesti uusi ja võõraid mängijaid. Mingi tähtede seis või?

Tigrano
05.05.09, 21:06
Ma ei ole Ongame NL50-s oma 120k käe jooksul sellist donkfesti näinud nagu täna hommikust saadik. Enamus laudades vähemalt 2 totaalset fishi, täiesti imekäsi mängitakse :D Palju täiesti uusi ja võõraid mängijaid. Mingi tähtede seis või?


Fishe on tõesti palju, isegi hommikuti.

jrgn hell
05.05.09, 21:54
tra ma ei tea, mis jõuluvanad välja ronisid urgudest, aga lohhe lauad täis ja lõpuks kaart ka jooksis/püsis. Ei tea, kas kevad kjäes ja kõik jooksevad amokki, aga eelmiste nädalate nitfest on läbi

virx747
05.05.09, 23:31
tra ma ei tea, mis jõuluvanad välja ronisid urgudest, aga lohhe lauad täis ja lõpuks kaart ka jooksis/püsis. Ei tea, kas kevad kjäes ja kõik jooksevad amokki, aga eelmiste nädalate nitfest on läbi


:) Tõesti, ma nende nittidega juba nii harjunud mängima, et täna oli alguses kohe tiba keeruline kohaneda. Ei olnudki nii, et kohe lajatad silmad kinni Cbeti 14/5 vennale, üllatusega avastasid, et vastas hoopis mingi 36/22 tegelane. Igatahes vaatamata mõnele bad beatile lõpupoole NL50-s lõpuks 6BI plussis. Loodame, et kevadfest jätkub :D

marguzz22
06.05.09, 08:33
hollywood pokeris reload bonus 8x kes said kirja, kõik vist said:)

jrgn hell
10.05.09, 00:49
tra ma olen nii lammas et unustasin hand numberi saveda mingi aeg kui punaste kunnidega ässadele kaotasin ja seega ei saa ilmselt seda 50$ boonust. Saatisn mingi kirja, aga oen juba leppinud oma lollusega ;D

virx747
10.05.09, 01:05
tra ma olen nii lammas et unustasin hand numberi saveda mingi aeg kui punaste kunnidega ässadele kaotasin ja seega ei saa ilmselt seda 50$ boonust. Saatisn mingi kirja, aga oen juba leppinud oma lollusega ;D


Kas Sa HEM-i hand historist ei saa seda numbrit? Ma võtsin sealt kui Royali hittisin.

jrgn hell
10.05.09, 01:17
Kas Sa HEM-i hand historist ei saa seda numbrit? Ma võtsin sealt kui Royali hittisin.


ma sealt vaataisn, aga tra näitas ikka mingit jama numbrit, kohe uurin uuesti. Või noh, kuna natuke aega möödas, siis ootan, mis nad vastavad.

edit: vastasid ja asi lahenes väga profilt, et see boonus vabaneb samamoodi pointsidega, ehk siis suht mõttetu, kui mingi boonus ees.
Et lükkavad selle boonuse siis käiku, kui maili saadan peale deposiitbooonuse vabastamist.

Tigrano
10.05.09, 09:00
ma sealt vaataisn, aga tra näitas ikka mingit jama numbrit, kohe uurin uuesti. Või noh, kuna natuke aega möödas, siis ootan, mis nad vastavad.


HEM kuvab käe numri sellisel kujul:

***** Hand History for Game 4946520341434 *****
$100.00 USD NL Texas Hold'em - Friday, May 08, 10:10:25 ET 2009

Ongame käe number on aga koosneb kolmest osast: <pokkerituba>-<lauanumbrit>-<käenumbrit>) P4-4946520341434-556

Nüüd ma täpselt ei teagi, kust seda viimast numbrit saada, peab googeldama hakkama.

kollane
11.05.09, 20:32
30NL üks jõhker privaat laud tekkinud. vanad ikka lahmivad hoolega, $200 lauas olla pole mingi probleem :D
taanlased on mingid, K2s on nuts
huvitav kas lõbupärast laksivad seal, või ongi sellised fishid

ropka11
12.05.09, 15:39
Nägin seda eile. Täitsa kino.Avg. pot oli vahepeal üle 100 ;D ;D ;D

marguzz22
12.05.09, 15:51
30NL üks jõhker privaat laud tekkinud. vanad ikka lahmivad hoolega, $200 lauas olla pole mingi probleem :D
taanlased on mingid, K2s on nuts
huvitav kas lõbupärast laksivad seal, või ongi sellised fishid




kas sinna saavad teised ka minna v?

kollane
12.05.09, 16:27
kas sinna saavad teised ka minna v?



pole proovinud aga arvan et ei saa. sõbrad omavahel vist

Marek K.
12.05.09, 19:17
Praegu huumor jälle käib, 1 eestlane ka sinna sisse pugenud. Keskmine pot 125$ nl30 laud ja 13bi-ga lauas istuda pole probleem, sick life :)

kollane
12.05.09, 19:22
see mina, küsisin viisakalt ühineda ;D
nüüd sain 0-i
sick mängida ikka

kollane
12.05.09, 19:25
muidu fun vaadata, aga ma panen nitti parem ehk õnnestub veel midagi välja tõmmata sealt. ei taha rollile liiga ka teha :D

kollane
12.05.09, 19:36
TULI ÄRA
elu suurim pot siis

TEXAS_HOLDEM, NO_LIMIT, P4-96047735-88
played at "FanaticBIF's HE" for USD RM from 2009-05-12 12:33 until 2009-05-12 12:34
Seat 2: mharlevdk ($103.45 in chips)
Seat 3: FanaticBIF ($246.54 in chips)
Seat 4: Vedduerder ($76.16 in chips)
Seat 5: Rasbrakas ($90.73 in chips)
Seat 6: KPwannabe ($259.52 in chips)
Seat 7: espelidiao ($61.80 in chips)
Seat 8: happyanger ($119.90 in chips)
Seat 9: NatsEestist ($88.65 in chips)
Seat 10: Chopblock ($30 in chips)
ANTES/BLINDS
espelidiao posts small blind ($0.15), happyanger posts big blind ($0.30).

PRE-FLOP
NatsEestist bets $3, Chopblock folds, mharlevdk folds, FanaticBIF bets $50, Vedduerder folds, Rasbrakas folds, KPwannabe calls $50, espelidiao folds, happyanger folds, NatsEestist bets $85.65 and is all-in, FanaticBIF calls $38.65, KPwannabe calls $38.65.

FLOP [board cards: 9D,AS,QS ]
FanaticBIF checks, KPwannabe checks.

TURN [board cards: 9D,AS,QS,6C ]
FanaticBIF checks, KPwannabe checks.

RIVER [board cards: 9D,AS,QS,6C,JS ]
FanaticBIF checks, KPwannabe checks.

SHOWDOWN
FanaticBIF shows [ JH,6S ]
KPwannabe mucks cards [ 9H,2S ]
NatsEestist shows [ QC,QD ]
NatsEestist wins $264.90.


EDIT:
tegelt võiks keegi offtopicusse tõsta mu jutu, läbustan siin teemat

Marek K.
12.05.09, 19:56
ROFL, käisin külastasin ka toda lauda, korra sain AK ja 1 käega laksust 3bi kasu :) hit and run. Muidu võiks seal kõvasti huumorit saada, aga kuna hetkel suht busto siis jooksin ära sealt igaksjuhuks :P

kollane
12.05.09, 20:14
ROFL, käisin külastasin ka toda lauda, korra sain AK ja 1 käega laksust 3bi kasu :) hit and run. Muidu võiks seal kõvasti huumorit saada, aga kuna hetkel suht busto siis jooksin ära sealt igaksjuhuks :P


rohkem meil sinna lauda asja pole, vaevalt et lasevad ;D

Marek K.
12.05.09, 20:35
korra proovisin uuesti minna, et kas lasevad.. lasevad küll, aga need vennad teevadki seal ilmselt huumorit rohkem. vaatasin mingi 100 usd pf pot ja siis ühel vennal nuts ja checkib lõpuni, kuigi kui ta oleks sisse kütnud, siis ilmselt pooled mehed oleks nagunii ära callinud :P

kollane
12.05.09, 20:44
korra proovisin uuesti minna, et kas lasevad.. lasevad küll, aga need vennad teevadki seal ilmselt huumorit rohkem. vaatasin mingi 100 usd pf pot ja siis ühel vennal nuts ja checkib lõpuni, kuigi kui ta oleks sisse kütnud, siis ilmselt pooled mehed oleks nagunii ära callinud :P


ega jah suht unistuste laud, kõik lauad sellised oleks siis ma ei kujuta ettegi. :D
mõnipäev peab siis jällle külastama seda lauda , ehk õnnestub veel midaig kühveldada sealt :D

marguzz22
13.05.09, 09:23
Mis laua nimi oli? Igatahes tower on täis pask saadavad kirja

Here's your bankroll boosting Bonus details!
From May 12th to May 19th, enjoy an AMAZING 8x Reload Bonus of $75.00! It will be released in $5.00 increments, and you'll have 90 days to clear it. To boost your bankroll, deposit just $25 and you'll be on your way to earning a quickly clearing bankroll booster. Enjoy


LUbage naerda. HOllywood pakkus mulle 8x kuni 1000 dollarit boonust, võivad on 75 dollariga kotte imedad

kollane
13.05.09, 10:08
Mis laua nimi oli? Igatahes tower on täis pask saadavad kirja

Here's your bankroll boosting Bonus details!
From May 12th to May 19th, enjoy an AMAZING 8x Reload Bonus of $75.00! It will be released in $5.00 increments, and you'll have 90 days to clear it. To boost your bankroll, deposit just $25 and you'll be on your way to earning a quickly clearing bankroll booster. Enjoy


LUbage naerda. HOllywood pakkus mulle 8x kuni 1000 dollarit boonust, võivad on 75 dollariga kotte imedad



played at "FanaticBIF's HE"

jrgn hell
13.05.09, 21:28
tra kust neid värdjaid shortstackke ikka ongameis jagub. See ei ole enam pokker, kui keskmiselt on 5 või 6 shorti lauas. Tra ei saa normaalselt mängida.

levis
13.05.09, 21:41
tra kust neid värdjaid shortstackke ikka ongameis jagub. See ei ole enam pokker, kui keskmiselt on 5 või 6 shorti lauas. Tra ei saa normaalselt mängida.

Mis limiidil mängid?
NL50 peal tundub, et shortstacke on vähem kui NL30 peal.
NL50 tundub agressiivsem, aga samas nagu fishe/donkeysi on isegi rohkem.

ranka
13.05.09, 22:57
Tagantjärele vaadates võin kinnitada, et 90% short-stackereid 200NL või väiksemates limiitides on fishid ning tasuta raha. 400NL-1000NL on vastupidi, 90% short-stackereid on väga head ja mängivad peaaegu perfektset mängu ning on väga suureks nuhtluseks laudades. Eriti hull on see, et laudu on väga vähe ja ei ole harukordne, kui lauas oled sina ja 8 elukutselist short-stackerit.

6maxi kohta ei oska midagi öelda.

Tigrano
13.05.09, 23:24
Mis limiidil mängid?
NL50 peal tundub, et shortstacke on vähem kui NL30 peal.
NL50 tundub agressiivsem, aga samas nagu fishe/donkeysi on isegi rohkem.


Nl50 alates võib öelda, et ei olegi peaaegu shortstacke ja nagu ranka ütles, siis nad on täiesti kohutavad enamus, kes midagi üritavad.

jrgn hell
13.05.09, 23:54
njah rohkem häirib mind see, et mängu ilu kaob ära, kui mingi **** ainult foldib või shoveb ja kui terve laud neid täis on, siis see ei olenam normaalne pokker. Mingi robotite võiduajamine

ja nl20 siiamaani tänu suht p*tsis kuule

levis
14.05.09, 00:09
njah rohkem häirib mind see, et mängu ilu kaob ära, kui mingi **** ainult foldib või shoveb ja kui terve laud neid täis on, siis see ei olenam normaalne pokker. Mingi robotite võiduajamine

ja nl20 siiamaani tänu suht p*tsis kuule

Jah, seal mängisin ka hiljuti, NL20 oli ka shortstacke täis.
NL20 ja NL30 on väga sarnased oma tasemelt ja vastaste mängustiili poolest. NL20 peale eksib vist siiski veid rohkem täiesti suvalt lahmijaid ära. Mind shortstackerid eriti ei häiri, sest arvan, et fold/push mäng mul nendest fishides reeglina parem, ikkagi üsna hea koolitus tuhandete turbo stt-de näol olemas. NL10 peal teatud shortstacke ei suutnud ma üldse tõsiselt võtta, et kui mõni jäigi jalgu, siis käis 'krõmps' ja kõik!

jrgn hell
14.05.09, 01:52
ega nende vastu midagi keerulist ei ole. Enamustel nii palju datat nagunii, et vaatad stovest, millega selle lohhi vatsu konkreetselt shoveda, aga nagu ütlesin, et see ei ole huvitav. Kui ma tahaks push and prayd mängida, hakkaks ma ise ka shortstackeriks
Eks tuleb üle elada ja mingi ime läbi kõrgemale kolida, aga paistab et niipea veel sellest pedekarjast minema ei saa

levis
14.05.09, 02:14
ega nende vastu midagi keerulist ei ole. Enamustel nii palju datat nagunii, et vaatad stovest, millega selle lohhi vatsu konkreetselt shoveda, aga nagu ütlesin, et see ei ole huvitav. Kui ma tahaks push and prayd mängida, hakkaks ma ise ka shortstackeriks
Eks tuleb üle elada ja mingi ime läbi kõrgemale kolida, aga paistab et niipea veel sellest pedekarjast minema ei saa

Jah, ma vaatasin ka, et paljud näiteks 6% suruvad, siis JJ+,AKs nende vastu +EV. Aga üldiselt nad ikka sindrinahad arvestavad positsiooni ning EP tightid ja LP-st suruvad üsna loose. Samas üks ühine joon on see, et reeglina nad oma blinde ei kaitse... kuigi mõned ikka lükkavad BB-lt väga loosilt all-in. Hiljuti just oli, et tõstan CO-lt... BB 6/6/x 20% stackiga ja lükkab all-in, ma call ning ta näitab T8s.

Arcticman
14.05.09, 12:28
jube haige mis biite toweris saab.

Tigrano
14.05.09, 14:34
jube haige mis biite toweris saab.


Väga suhteline, lühikese aja jooksul võib kõike juhtuda. Samas fishid, kes igat kätt mängivad võivad jah ime kaartidega vahel hittida, aga pärast ei ole oluline, kui oled saanud ühe või kaks beati sessi jooksul, sest hiljem maksavad nad kõik mitmekordselt tagasi ja muretsemiseks ei ole põhjust.

pendula
14.05.09, 15:45
Täpselt nii. Mul oli ka eile ulme sess, kus ükski käsi ei pidanud ja läksin kõva miinusega magama. Täna on uus päev ja uus sess ning olen kindel, et kuu lõpuks olen ilusasti plussis. Ainus, mida kahtsen, et nendel biidi-päevadel ma ei ole suutnud õigel ajal lõpetada. Selleks pean veel mõnda aega kooliraha maksma.

Arcticman
17.05.09, 20:44
millal järgmine loyalty freeroll on ? homme ?

kollane
17.05.09, 20:45
millal järgmine loyalty freeroll on ? homme ?


homme jah

Arcticman
17.05.09, 22:07
homme jah


oskad kellaaega ka öelda eesti ajajärgi ?

ranka
18.05.09, 00:58
Panen selle teema lukku, sest meil on olemas uus ametlik Ongame teema: "Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings (http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,1522.0.html)", kus võib vabalt ka muudest väiksematest skinnidest ja üldistest probleemidest rääkida.

PS! Kui keegi arvab, et mu otsus on vale, siis saatku PM ja arutame asja.