PDA

View Full Version : Poker mobiilis ?



800miljonit
26.06.12, 20:00
Millistel saitidel on võimalik nutitelefoniga pokerit mängida ?
Kas pokerstars mobile on eestis toetatud?

VisaHing
26.06.12, 20:57
nutitelefoni kohta ei tea aga Party Pokerit peaks olema võimalik mängida Ipadiga.
PokerStarsis pole kuidagi võimalik mängida eestlastel veel.

vsiu100
27.06.12, 07:45
üks sõber mängis ipadiga erinevates tubades nii, et logis sellega kodu arvutisse ja grindis mõnda mtt-d või plo lauda live cashi kõrvale.

hotcocacola
27.06.12, 09:12
programmi nimi: Teamviewer

Trapface
27.06.12, 09:36
Täna andis 888Poker mulle teada, et Androidi-versioon on valmis. Proovin õhtul järgi, kuidas funkab.

-----------------
888poker ANDROID HAS LANDED!
Download the new app for Free & play anytime, anywhere

Now you can enjoy 888poker from your Android mobile or tablet wherever you are. It’s absolutely free to download. 888poker.com/androidapp

Highlights:
New Game types: Play Sit & Go’s and Texas Hold’em Cash Games
Sports Betting: Bet on all the biggest sport events
Play on the Go: Connect via 3G Network or WiFi
Amazing Avatars: Choose your poker persona from a new Settings menu
Quick-click lobby: Now even easier to click, play & win cash
-----------------

Fuzzy
27.06.12, 10:44
Tore, et 888 tech department ikka pokkeriprode foorumit loeb ja kiirelt reageerib kasutajate soovidele :)


Täna andis 888Poker mulle teada, et Androidi-versioon on valmis. Proovin õhtul järgi, kuidas funkab.

-----------------
888poker ANDROID HAS LANDED!
Download the new app for Free & play anytime, anywhere

Now you can enjoy 888poker from your Android mobile or tablet wherever you are. It’s absolutely free to download. 888poker.com/androidapp

Highlights:
New Game types: Play Sit & Go’s and Texas Hold’em Cash Games
Sports Betting: Bet on all the biggest sport events
Play on the Go: Connect via 3G Network or WiFi
Amazing Avatars: Choose your poker persona from a new Settings menu
Quick-click lobby: Now even easier to click, play & win cash
-----------------

emmimees
27.06.12, 11:25
Pakun et DNSi peab ära enne häkkima, ise e isaa kahjuks proovida, kuna telefon põles lõkkes ära mõni nädal tagasi.

MarxVoss
28.06.12, 10:41
Tänasest saab ka Pokerstarsis mängida läbi Android telefoni!

http://www.pokerstars.ee/en//mobile/

neeme
28.06.12, 11:13
Ohoh, tuleb siis proovida...

K2okfor_Mey
16.09.12, 07:51
Proovisin siis ka installida pokerstars.ee moblasse (samsung galax s2) kõik õnnestus aga programmi käivitamisel jääb laadima nii pikka aega ja nothing häppens!? Olen alles uus selle telefoni kasutaja, kas keegi teaks nõu anda!?

TaistoJ
16.09.12, 14:01
Ta teebki selle esimese laadimise pikalt. Mul oli see ikka mingi ca 10min vist.

K2okfor_Mey
17.09.12, 10:25
Ta teebki selle esimese laadimise pikalt. Mul oli see ikka mingi ca 10min vist.

TNX testime :D

-KP-
17.09.12, 10:57
Mul on samuti Galaxy S2.
Esmasel installimisel oli mul nii, et wifis olles sain sisse ilusti aga mob netiga jäigi mõtlema. Probleem oli telefoni neti seadetes. Ehk siis algseadetega ei saanud läbi mob neti mängida. Elisa võrk.
Aga nüüd kõik töötab ilusti.

eddi
17.09.12, 17:25
Üritasin siis Galaxy S3 peal seda Pacificu appi. Väga äge, aga lootsin, et saab MTT'si ka ikka mängida (veebika turniire näiteks), aga ainult cash ja SNG, kas pokerstarsis saab MTTsi mängida ikka?

K2okfor_Mey
17.09.12, 18:41
Mul on samuti Galaxy S2.
Esmasel installimisel oli mul nii, et wifis olles sain sisse ilusti aga mob netiga jäigi mõtlema. Probleem oli telefoni neti seadetes. Ehk siis algseadetega ei saanud läbi mob neti mängida. Elisa võrk.
Aga nüüd kõik töötab ilusti.

Mul ikka sama ei logi sisse, tegin uninstalli ei midagi proovisin ka programmi messenger with you käivitada sama 10 minti ka tulemus 0 võrk elisa. Mida kustkohas peaks muutma pean tunnistama, et uues nutikas on võimalik ise settinguid palju vähem torkida kui vanas window phonega samsungis asi on ikka päris raamidesse pandud.

andrus69
17.09.12, 19:58
Mul ikka sama ei logi sisse, tegin uninstalli ei midagi proovisin ka programmi messenger with you käivitada sama 10 minti ka tulemus 0 võrk elisa. Mida kustkohas peaks muutma pean tunnistama, et uues nutikas on võimalik ise settinguid palju vähem torkida kui vanas window phonega samsungis asi on ikka päris raamidesse pandud.

Endal S2 ja kõik toimib. Muud asjad saavad sul netti? Google Play saab ühendust netiga?

K2okfor_Mey
17.09.12, 22:44
Jep kõik toimib muu ilusti appid saan stores alla tõmmata ja nett toimib...

Trapface
17.09.12, 23:30
Esimese liigutusena pead lubama teisi rakendusi peale Google Play oma... otsi, kuskil tel. menüüs oli see olemas.
Siis peaks ehk funkama. Kui Sa seda juba teinud pole...

-KP-
18.09.12, 09:36
Kas sa oled wifiga või mobiilse internetiga netis?

K2okfor_Mey
18.09.12, 16:11
Olen läbi mobiilse neti! Seda tean, et PS alla tõmmates ei lasknud algul installida ala et pole google marketist panin allow e luba installisin ära. PS avades programmi rakenduslik teave all on võrguside all´ täielik ligipääs internetile´. Vaikeseadmeid pole määratud(mis teema sellega on?)! Samamoodi ei saa ma millegipärast vaadata err appiga etv-d kuigi tõmbasin alla arcmedialite(neon) ja Mobo video player pro. Adobe flash vist androidile 4.00 ja edasi ei tee ka playerit. Seega krt küll täielik tilt hakka või uskuma iphone :D

-KP-
18.09.12, 21:53
No minul olid seaded paigast ära.
Võtad rakendused-seaded-juhtmevaba võrk ja võrk/veel-mobiilsidevõrgud-pääsupunktide nimed. Seal peab olema Elisa (ma ei tea mis võrk sul on) internet. Algseadetes oli mul Elisa wap.

Vaata üle kui aru said mis kirjutasin.

andrus69
18.09.12, 22:53
Proovi uus pääsupunkt luua.

Mul on kaks korda osad programmid keeldunud netiga suhtlemast ja uue pääsupunkti loomine aitas.