PDA

View Full Version : Otsin steiki pokerstarsi nl10



ROTT RUUDI
28.06.12, 12:01
-Otsin steiki nl10, summaks oleks 200 usd.

-Kasum 50/50

-Mäng toimub Pokerstarsis, kasutajanimi - RopaOwnsU

- http://www.pokertableratings.com/merge-player-search/kr6buusha , rohkem PTR-ist ei leia, ei mäleta kasutajanimesid ja stars on ära keelanud.

-http://www.upload.ee/image/2468150/nl10.jpg

-http://www.upload.ee/image/2468158/graph.jpg

Mängida tahaks kuskil umbes poolteist kuud (ei tea palju käsi suudan mängida).

Muidugi on ka miinusega graafikuid jne aga neid ma ei ole suvatsenud salvestada ja volume on ka suht väike aga ma tean, et ma biidin nl10 - nl25.
Kuna talvel läksin uude kohta tööle siis jäi mängu väheks ja tänu suurtele pidudele ja naistele kantisin oma raha kõik välja.

Kui vaja siis annan steikijale oma andmed jne.

ROTT RUUDI
03.07.12, 11:02
Aljuu..?

Svenza
03.07.12, 11:23
Tartus kontoris saaksid lasta. Annan BR-i.

ROTT RUUDI
04.07.12, 13:25
Ma elan Tallinnas, muidu oleks käpp küll.

fyte
04.07.12, 14:23
Kuna nii sinu esitatud graafikutel kui ka PTR omas on sampled nii tillukesed, siis sooviks lifetime graphi vmt. 2 aasta jooksul oled ilmselt rohkem kui ~30k kätt mänginud ; )

ROTT RUUDI
04.07.12, 15:34
Ma mingi päev koju jõuan siis vaatan mis mul seal alles on...vana arvuti katki aga läpparis peaks mingi 80k vbla ära olema.

ROTT RUUDI
04.07.12, 16:50
http://www.upload.ee/image/2484957/nibort_ik.jpg

Ja paar veel väiksemat graafikut.Rohkem ei leia midagi.

kjmrc
04.07.12, 17:00
Solid käte arv.. Mingi julmem hiiteri graph :D

ROTT RUUDI
04.07.12, 17:02
Hiiter oli küll jah :)

fyte
04.07.12, 19:55
3k samplega graph? o_O
Kus need 80k kätt on? Antud teemas on sul mitu graafikut, mille volüüm kokku on vaid paari nädala grind..

ranka
04.07.12, 20:00
Tundub, et tegu jälle ühe stakega, kus näidatakse upswingi graafikuid.

fyte
04.07.12, 20:06
Tundub tõesti, et siit eriti midagi ei tule. Kui ikka 3k käe graafikuid näidatakse, siis ilmselt pole pokkeri variatsiooniga üldse kursis. Arvestatava sample olemasolul oleks ära võtnud steigi prob.

BentleyMulsanne
04.07.12, 20:15
Palju aega mängida on? Kui sa biidiksid, teeksid sa selle 200 endale 3 päevaga kuskil abs.micros, pole stake vajagi.

ROTT RUUDI
04.07.12, 20:35
3k sample graphi panin ainult sellep. siia, et teil graafikuid juurde vaja ja ma otsisin nii palju, kui sain, see oligi suurim mis peale esimeste alles.
No ma täitsa busto ja 1 miinus graafik oli küll 400taala miinuses 200 taala alla ev.Kui vaja siis panen selle ka siia.
Ma saitide vahel palju kolinud ja suur arvuti on p****s.Enamus hand history on seal.
Mainin ka veel ära, et lasen 4 table ja töö ja asjade kõrvalt ei suutnud palju käsi mängida.Starsis oli 150k kätt aga seda PTR enam ei näita.

PS!Ma tean küll mis asi on variatsioon.Psh...

Ma ei suuda siin midagi tõestada, kui ei anta stake siis ei anta.Mul ei ole kuskilt neid graafikuid enam võtta.

E: 80k oli mu ilmselgelt liiga optimistlik ootus.Leidsin ainult mingi downeri, mis eespool mainitud ja paar paarituhandest graafikut, millest ma ühe siia panin.

ROTT RUUDI
04.07.12, 21:00
Hoidke thread nädala lõpuni üleval, kui keegi ei steigi siis kaon esmaspäeval tööle, kui steigib siis grind grind grind.

Võib ju kahe steikijaga ka teha. 100 ja 100.

VisaHing
04.07.12, 21:02
Noo põhimõtteliselt ise oleksin nõus sulle stake andma aga ainult nendel tingimustel:
* profit 65/35 minu kasuks
* updated hiljemalt iga kolme päeva tagant.
* näitad normaalset volüümi ja liigud nl5 kui oled kaotanud 40% algrollist.
* stake pikkus esialgu kuu ja siis vaatab edasi.

Provoker
04.07.12, 21:05
mina läheks tööle ja kahe päeva palga eest hakkaks ise oma raha eest mängima töö kõrvalt. Isegi NL2-s volüümi andes teenid rohkem kui NL10-s suure osa profitist ära andes. Think

VisaHing
04.07.12, 21:08
mina läheks tööle ja kahe päeva palga eest hakkaks ise oma raha eest mängima töö kõrvalt. Isegi NL2-s volüümi andes teenid rohkem kui NL10-s suure osa profitist ära andes. Think

Soovitaks ise ka tööle minna. Võin sulle väikse tööpakkumise vihje ka anda.

50/50 diil siin küll väga kõne alla ei tule muidu. 70/30 oleks hästi saadud, 65/35 väga hästi.

Viiidrik
04.07.12, 21:09
Ma ei saa sellest aru miks närvi minnakse natuke kui küsitakse suuremat sampelit graafikuid või küsitakse detailsemaid küsimusi. Keegi ei taha lampi riskida ju oma rahaga. Sry kui mulle ainult tundus see Ruudi poolse väikese rünnakuna küsimuste vastu.

harryahven
04.07.12, 21:10
.

subnav
04.07.12, 21:11
PS!Ma tean küll mis asi on variatsioon.Psh...


Hari mind ka, ma ei tea

harryahven
04.07.12, 21:12
mina läheks tööle ja kahe päeva palga eest hakkaks ise oma raha eest mängima töö kõrvalt. Isegi NL2-s volüümi andes teenid rohkem kui NL10-s suure osa profitist ära andes. Think

+1

ROTT RUUDI
04.07.12, 21:20
+1

Kuu aja pärast on palgapäev.Ei kannata oodata.

BentleyMulsanne
04.07.12, 21:23
Ma peaks selle jaoks kuu aega tööd tegema mis ei käi mulle üldse meelt mööda.

Mine siis nl2või plo mincashija3 päevaga on see roll tehtav, kui natuke Mõtled!

Ghost0
04.07.12, 21:23
Kuu aja pärast on palgapäev.Ei kannata oodata.
40$ jaoks pead kuu aega tööd tegema?

Poke
04.07.12, 21:25
for real need nl10 staked on mõttetud. ma tean
ma siin foorumis neid mõningaid teinud.
sügad päevast päeva, et kena profitit teha, saad 200-st rolli 500 peale, ja siis bum saadad 350 tagasi.

selleasemel kogu raha paar päeva või võta sõbralt võlgu miski 40$ ja hakka nl2-st pihta

E: ja micro cashi soovitan mängida kuskil urkas kus saad rakebacki ja värki kah.

E1: Ghost kuhu sa lähed tööle nii, lükkad avalduse sisse maksimasse lükkad 2 päeva kärusid ja paned quit?


gl anyways ROTT

VisaHing
04.07.12, 21:28
40$ jaoks pead kuu aega tööd tegema?

Aa ma sain vist millestki valesti aru, et OP juba töötab?
Btw. üldjuhul on inimestel palgapäev kuu alguses ja kui OP just läks tööle saab ta palga ju ikkagi järgmise kuu alguses, mitte igapäev.

jasssass
04.07.12, 22:03
Kui inimene on nii kannatamatu, et ei suuda kuud aega tööd teha, et siis oma mikrolevelisse roll sisse saada, mismoodi see grind sul siis veel välja näeb....juba paljalt selle posti pealt tundud ebastabiilne vend ja pokkeris sellel kirbulimiidil kulub kannatlikkus kohe kindlasti marjaks ära.

ranka
05.07.12, 08:20
3k sample graphi panin ainult sellep. siia, et teil graafikuid juurde vaja ja ma otsisin nii palju, kui sain, see oligi suurim mis peale esimeste alles.
No ma täitsa busto ja 1 miinus graafik oli küll 400taala miinuses 200 taala alla ev.Kui vaja siis panen selle ka siia.
Ma saitide vahel palju kolinud ja suur arvuti on p****s.Enamus hand history on seal.
Mainin ka veel ära, et lasen 4 table ja töö ja asjade kõrvalt ei suutnud palju käsi mängida.Starsis oli 150k kätt aga seda PTR enam ei näita.

PS!Ma tean küll mis asi on variatsioon.Psh...

Ma ei suuda siin midagi tõestada, kui ei anta stake siis ei anta.Mul ei ole kuskilt neid graafikuid enam võtta.

E: 80k oli mu ilmselgelt liiga optimistlik ootus.Leidsin ainult mingi downeri, mis eespool mainitud ja paar paarituhandest graafikut, millest ma ühe siia panin.

Saada PokerStarsi kiri, et tahad oma lifetime käsi. Impordi käed ja näita graafikut.

vsiu100
05.07.12, 08:32
solid teema.
su postid ei sisenda usaldust.
ei viici, ei ole, ei taha, ........

pikk28
05.07.12, 08:34
Muidugi on ka miinusega graafikuid jne aga neid ma ei ole suvatsenud salvestada ......
priceless

lenC
05.07.12, 08:40
"Please contact Stars support if you would like to see your profile made public again on PTR."

ROTT RUUDI
05.07.12, 09:40
Ty, nupp ei noki mul nii palju.

E: loodan, et sellest lausest mind fishiks ei tembeldata:"nupp ei noki, kuidas sa pokris veel siis hakkama saad"

Kotkas1000
05.07.12, 11:38
Lol, solid tegeleane oled. Loodan, et sa ei saa stake.

valustyng
05.07.12, 12:16
mulle tundub üldse scammina see teema:) stake saab siis jookseb

Cypher0
05.07.12, 12:32
-Otsin steiki nl10, summaks oleks 200 usd.

-Kasum 50/50

-Mäng toimub Pokerstarsis, kasutajanimi - RopaOwnsU

- http://www.pokertableratings.com/merge-player-search/kr6buusha , rohkem PTR-ist ei leia, ei mäleta kasutajanimesid ja stars on ära keelanud.

-http://www.upload.ee/image/2468150/nl10.jpg

-http://www.upload.ee/image/2468158/graph.jpg

Mängida tahaks kuskil umbes poolteist kuud (ei tea palju käsi suudan mängida).

Muidugi on ka miinusega graafikuid jne aga neid ma ei ole suvatsenud salvestada ja volume on ka suht väike aga ma tean, et ma biidin nl10 - nl25.
Kuna talvel läksin uude kohta tööle siis jäi mängu väheks ja tänu suurtele pidudele ja naistele kantisin oma raha kõik välja.

Kui vaja siis annan steikijale oma andmed jne.

Krt su suhtumisest pole mitte kuskilt otsast näha, et sul oleks kindel kavatsus üritada läbi viia positiivse tulemusega stake. 'Ah kodus vaatan äkki leian midagi, kasutajaid ei mäleta' jms, wtf. Kui tegelt ka tahad steiki saada, siis sebi oma lifetime tulemused siia, tõesta et biidid ja pane paika kindel plaan, mida, kui palju ja kui kaua soovid mängida. Kui aga plaan üle lasta, siis tsau bambiino ja ära oma nägu siia rohkem näita. Või võta eritiga ühendust, tal praegu ka mitu hobust jooksmas.

ROTT RUUDI
05.07.12, 12:37
Здравствуйте, Робин!

Спасибо за обращение в службу поддержки PokerStars.

К сожалению, PokerStars не сможет сделать выборку запрашиваемых Вами историй рук. Мы приносим извинения за возможные связанные с этим неудобства.

Существуют специальные программы, в которых установлены фильтры, позволяющие сделать подобную выборку. Вы можете внести свою историю рук в программы, такие как PokerTracker, PokerOffice или Hold'em Manager. Эти программы смогут произвести выборку по Вашим индивидуальным запросам.

Если Вы желаете воспользоваться одной из этих программ, Вам необходимо сначала загрузить ее на Ваш ПК (Вы можете попробовать специальные демо-версии), затем загрузить историю всех Ваших рук и отфильтровать по Вашему желанию. PokerStars может предоставить историю всех Ваших рук в играх на "живые деньги".

Пожалуйста, сообщите нам, если Вы желаете получить историю всех Ваших рук с начала игры на "живые деньги" по сегодняшний день.

Вы также можете воспользоваться функцией сохранения истории рук, в лобби игрового клиента PokerStars, для этого выберите:

"Запрос" -> "Показать историю рук на данный момент" -> "Параметры" -> "Сохранить мою историю рук"

Спасибо за Ваш выбор в пользу PokerStars и удачи Вам в игре!

С уважением,

Регина
Служба поддержки PokerStars

Starsi vastus vene keeles, ei tea miks.
Ja palun kellel ei ole kavatsust mind nagunii stakeda HOIDKE OMA SUU KINNI!
Ei huvita need Madise naljad ja teie ajuvabad arvamused.

vsiu100
05.07.12, 12:44
cypher, mis sa sipled ?!?

bauss
05.07.12, 12:53
Ja palun kellel ei ole kavatsust mind nagunii stakeda HOIDKE OMA SUU KINNI!
Ei huvita need Madise naljad ja teie ajuvabad arvamused.
imo siis ei tohiks keegi sõna võtta siin teemas, MITTE KELLELGI pole kavatsust sind stakeda kui sellise attitudega oled. disgrace

valustyng
05.07.12, 12:57
Здравствуйте, Робин!

Спасибо за обращение в службу поддержки PokerStars.

К сожалению, PokerStars не сможет сделать выборку запрашиваемых Вами историй рук. Мы приносим извинения за возможные связанные с этим неудобства.

Существуют специальные программы, в которых установлены фильтры, позволяющие сделать подобную выборку. Вы можете внести свою историю рук в программы, такие как PokerTracker, PokerOffice или Hold'em Manager. Эти программы смогут произвести выборку по Вашим индивидуальным запросам.

Если Вы желаете воспользоваться одной из этих программ, Вам необходимо сначала загрузить ее на Ваш ПК (Вы можете попробовать специальные демо-версии), затем загрузить историю всех Ваших рук и отфильтровать по Вашему желанию. PokerStars может предоставить историю всех Ваших рук в играх на "живые деньги".

Пожалуйста, сообщите нам, если Вы желаете получить историю всех Ваших рук с начала игры на "живые деньги" по сегодняшний день.

Вы также можете воспользоваться функцией сохранения истории рук, в лобби игрового клиента PokerStars, для этого выберите:

"Запрос" -> "Показать историю рук на данный момент" -> "Параметры" -> "Сохранить мою историю рук"

Спасибо за Ваш выбор в пользу PokerStars и удачи Вам в игре!

С уважением,

Регина
Служба поддержки PokerStars

Starsi vastus vene keeles, ei tea miks.
Ja palun kellel ei ole kavatsust mind nagunii stakeda HOIDKE OMA SUU KINNI!
Ei huvita need Madise naljad ja teie ajuvabad arvamused.

See on küll BS PS-i poolt võibolla küsisid valesti?

ROTT RUUDI
05.07.12, 13:00
Ütlesin, et saatke mulle palun kõik käed mis ma cash games mänginud olen.

E: saatsin uue kirja.Ehk läheb läbi.

marcoloco
05.07.12, 13:04
Tundmatutele tegelastele stake andes v6iks alati s6lmida digiallkirjastatud laenulepingu - staketav kohustub tasuma algsumma ja intressid nt 3 kuu p2rast. Nyyd kui stake reegleid rikutakse, on v2ga kiire v6imalus rahad kohtut2ituri abil tagasi n6uda (kasutades maksek2su kiirmenetlust v6i vahekohust). Kui stake l2heb bustosse ja k6ik oli aus, siis stakeja lihtsalt kinnitab et laen on tasaarveldatud v6i sai sulas k2tte vms.

minbetmillionaire
05.07.12, 13:26
Tundmatutele tegelastele stake andes v6iks alati s6lmida digiallkirjastatud laenulepingu - staketav kohustub tasuma algsumma ja intressid nt 3 kuu p2rast. Nyyd kui stake reegleid rikutakse, on v2ga kiire v6imalus rahad kohtut2ituri abil tagasi n6uda (kasutades maksek2su kiirmenetlust v6i vahekohust). Kui stake l2heb bustosse ja k6ik oli aus, siis stakeja lihtsalt kinnitab et laen on tasaarveldatud v6i sai sulas k2tte vms.

in before stakejad hakkavad üle laskma

ranka
05.07.12, 13:42
Ära kopeeri siia jamasid kirju - aja oma asjad joonde. Sorry aga kogu see teema tundub mulle huiamise ja põgenemisema, aja palun asju konkreetselt ja selgelt.

ROTT RUUDI
05.07.12, 13:47
Ära kopeeri siia jamasid kirju - aja oma asjad joonde. Sorry aga kogu see teema tundub mulle huiamise ja põgenemisema, aja palun asju konkreetselt ja selgelt.

Selge.Kopeeringi sellepärast, et kõigile nii tundub aga, kui see asja hullemaks tegi siis andeksi.Üritan ennast lihtsalt õigustada, sest ma ei huia.Backdoorsex ehk isegi viitsib kinnitada seda, ta pakkus 65/35 diili.

Ma edaspidi vait.

ROTT RUUDI
05.07.12, 13:53
Phmtselt pange lukku ja kustutage ära ka, kui võimalik.

fyte
05.07.12, 14:04
Lukku võib minna, aga kustutamisele ei kuulu - tulevikus steikijatel parem ülevaade.

ROTT RUUDI
05.07.12, 14:06
(Y)