PDA

View Full Version : pokerstarsis mängimine välismaal



800miljonit
28.06.12, 22:53
Kas rootsis olles on võimalik pokerstars.ee kliendiga sisse logida/mängida?
kui dns ära näppida ja mängida kas on lubatud. kuskil 2+2 foorumis oli teema et keegi usa-kas kasutas vpn-i ja sai bänni. on kellegil kogemusi?

udikaz
29.06.12, 00:32
vahele jääd saad bani. teema lukus.

800miljonit
29.06.12, 00:51
vahele jääd saad bani. teema lukus.

mai saa aru praegu kas see on mingi peen iroonia või mis.
siin mingid tyybid kes austraalias on lasevad ju pokerstarsis mumeelest?

udikaz
29.06.12, 00:59
and? sa ilmselt ei saa asjadest aru. lühidalt : ei tohi, aga saab.

yolpa
29.06.12, 10:47
ma kasutan .comi

EestiAA
29.06.12, 16:30
Miks ma välismaal mängida ei tohi ?..ma reeglite alt ei leid ,et see keelatud oleks.
Kui keelatud siis keegi võiks visata lingi kus see info saadud.

VisaHing
29.06.12, 16:54
Miks ma välismaal mängida ei tohi ?..ma reeglite alt ei leid ,et see keelatud oleks.
Kui keelatud siis keegi võiks visata lingi kus see info saadud.

Ma unsure aga alati kui reisima lähed, siis peaks vist saatma emaili nendele, et teavitada neid. Siis ei tohiks midagi juhtuda :)

ranka
29.06.12, 17:54
Kas rootsis olles on võimalik pokerstars.ee kliendiga sisse logida/mängida?
kui dns ära näppida ja mängida kas on lubatud. kuskil 2+2 foorumis oli teema et keegi usa-kas kasutas vpn-i ja sai bänni. on kellegil kogemusi?

Segaselt vastati, proovin täpsustada.

Välismaal mängides kasutad selle riigi klienti, mis riigis oled kui reeglid/pokerstars ei nõua teisiti.

PokerStars.ee => mängid ainult Eestis. Mujal (näiteks Rootsis) kasutad PokerStars.com-i.

VPN kasutamine PokerStarsis on keelatud, vahele jääd suht kiirelt ja võid saada bänni. Tõenäoliselt kui sa Rootsis mängid ja kasutad PokerStars.ee siis bänni ei saa aga kui näiteks USA-s siis bän on kiire tulema, sest PokerStars ei paku teenust USAs.

Jeebus
29.06.12, 17:57
äkki saata kiri klienditoele?

ma küll ei näe põhjust, miks nad ei peaks sind abistama

Kotkas1000
29.06.12, 23:21
Hmm, mina heas usus Rootsis viibides mängisin .ee alt ja mingeid probleeme ei esinenud ja kõik sujus.

rahvavaenlane
29.06.12, 23:59
ma olen vist pooltes euroopa riikides .ee alt mänginud ja ei osanud tänaseni aimatagi, et sellest mingi jama võiks tekkida. praegugi tiksun belgias ja pole probleeme. ei ühte ega teist pidi. sisse ja väljamaksetega.

Kotkas1000
30.06.12, 00:17
Kusjuures mäletan, et enne minekut veel uurisin siit foorumist, et mis ja kuidas ja siis igatahes väideti, et .ee alt peab mängima.

rohelinekonn
30.06.12, 00:47
masaatsin kirja et liigun norra ja vastati et kontol on vastavad muudatused tehtud ja võin mängida. kui tahan võin elukohta muuta ja siis comi alt lasta

SANGPOMM
30.06.12, 17:12
Mina tegin starsi konto aussis olles. Preagugi mängin eestis .com'i kontoga. See ei tohiks ka ju probleem olla?