PDA

View Full Version : *** AMETLIK PAFI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***



ranka
05.07.12, 16:09
Kiirinfo


Multi-platvorm: üks arvelduskeskkond, kaks pokkerituba
Ongame: Paf Spade Poker (http://record.pafpartners.com/_z3KfcvjZ5ncZmhJDBj2HlGNd7ZgqdRLk/1) & IPN: Paf Diamond Poker
Paf Diamond Poker boonus: 200% kuni €1000
Paf Spade Poker boonus: $50 - $2500 mängija valikul

Paf portaali ja pokkeritoa konto saad luua siin››› (http://record.pafpartners.com/_z3KfcvjZ5ncZmhJDBj2HlGNd7ZgqdRLk/1)

Paf Ajalugu

Paf’i emafirma Alands Penningautomatförening (PAF) asutati juba aastal 1967. Ahvenamaal. Eesti turule tuli Paf 2011. aasta mais. Filiaali juhiks sai tuntud talisportlane ja olümipamängude medalivõitja Allar Levandi. Erinevalt teistest hasartmängude pakkujatest annetab Paf enamus kasumist heategevusse ja sporti. Tänaseks päevaks on annetatud juba üle 168 miljoni euro.

Paf pakub nii pokkerituba kui kasiinomänge, lisaks spordiennustus ja hulgaliselt heategevuslikke kampaaniaid. Pokkerit pakub Paf kahte erinevasse võrgustikku: Ongames tegutseb Spade Poker nime all ja Boss võrgustikus Diamond Pokeriga.

Rakeback & Boonused

Paf Spade Poker'is kui ka Diamond Poker'is puudub otsene rakeback. Selle asemel kasutatakse VIP programmi ja boonuseid.


Paf Diamond Poker rakeback (tinglik, läbi boonuste)

Paf Diamond Poker'is on ainult esimese sissemakse boonus - 200% kuni €1000 ulatuses. Boonuse saamiseks tuleb pokkerituppa rahade kandmisel kasutada Paf Diamond Poker boonuskoodi WELCOME2012. Maksimaalse boonuse saamiseks tuleb kanda vähemalt €500.

TÄHELEPANU: Sissemakseks loetakse kui kannate Paf.ee lehelt raha Paf Diamond Poker'isse ja kasutate boonuskoodi WELCOME2012


Paf Spade Poker rakeback (tinglik, läbi boonuste)

Paf Spade Poker'is mängija saab valida kuue erineva sissemakse boonuse vahel: $50, $100, $250, $500, $1000 ja $2500. Boonuse vabastamiseks on aega 60 päeva.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/uudised/paf-spade-boonused.jpg

SOOVITUS: Soovitame Paf'is mängida läbi mõlema pokkeritoa boonused, et saada maksimaalne rakeback protsent.

Kampaaniad & Promod

Kahjuks Paf'is puudub pokkeritubadele omane suur rakeback aga see eest on Paf kindlasti parimate eestlastele mõeldud erikampaaniatega keskkond. Paf Spade pokkeritoas on tihti erinevaid satellit-turniire, mille mängijate arv on enam kui «hõre». Nagu näiteks: Paf Live, Paf Poker Challenge, GSOP Live.

Lisaks iga päev on kampaaniad nii kasiinos, spordiennustuses kui ka kasiinos ja sageli kampaaniad on suure kasumi ootustega (+EV), kui panustada minimaalne nõutud summa. See on kindlasti üks põhjus, miks tasub Paf lehel hoida kasvõi mõnikümmend eurot ja iga päev kontrollida nende erikampaaniaid.

Club Paf

Kõik mängijad, kes liituvad Paf.ee leheküljega saavad automaatselt Club Paf liikmeks. Club Paf'i liikmelisuse säilitamiseks tuleb vähemalt viimase kolme kuu jooksul mängida või panustada päris raha peale.

Club Paf'i liikmeks olemine on tasuta ja see annab mängijale lisahüvesid. Iga kuu toimuvad erinevad kampaaniad, kus loositakse välja auhindu, reise kui ka jagatakse rahalisi boonuseid. See tõstab iga mängija kaudset rakeback'i protsenti.

Näiteks selle kuu Club Paf'i kampaaniaks on F1 Abu Dhabi GP etappi paketi loosimine koos majutuse, ekskursioonide ja etapi piletitega. Analoogseid pakkumis on Paf'il iga kuu.

Pokkeritubade aktiivsus

5. juuli 2012 seisuga on Paf Spade poker (Ongame) maailmas 5. kohal asetsev võrgustik. Keskmiselt 1700 rahalaudade mängijat korraga mängimas ja Diamond Poker (Boss, IGT) asetseb 16. kohal kõigest 680 rahalaudade mängijat. Põhiline tegevus toimubki Spade pokkeritoas, mida ka Paf reklaamib rohkem ja reeglina enamus suuremaid kampaaniaid korraldatakse seal. Seetõttu selles artiklis koondame ka meie oma tähelepanu Paf Spade Pokerile.

Tarkvara

Paf Spade tarkvara on nii ja naa. Vähestel laudadel mängimine on mugav, kaardid ja nupud loetavad aga paljudel laudadel (8+) mängimiseks läheb vaja rohkem tähelepanu, energiat ja kogemusi. Ongame pokkeritubade disain kui ka võimalused on aastaid olnud enam-vähem sama aga tasub meenutada mõne aasta tagust Ongame buumi, kui ka meie mängijad mängisid 12 või rohkematel laudadel ilma suurtemate probleemideta.

Paf Spade Poker lobby

http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-content/gallery/paf-screenshots/paf-spade-poker-lobby.jpg

Paf Spade Poker table

http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-content/gallery/paf-screenshots/paf-spade-poker-table.jpg

Rake

Kindlasti tuleb ära märkida Ongame rake arvutamise süsteem. Erinevalt teistest pokkeritubades on Ongames täiesti ainulaadne süsteem, mida kutsutakse essence rake method. Selle meetodi puhul ei arvestada ainult seda, kas mängija osales käes ja kas panustati raha panka vaid võetakse arvesse ka mängija tulemused, kui tihti mängib, mitmel laual mängib, palju reiki maksab jne. Ideaalis peaks see olema kõige õiglasem süsteem - mängijad, kes võidavad ja mängivad rohkem saavad vähem rakebacki kui mängijad, kelle tulemused ei ole nii head.

Süsteemi mõte on, et kui mängija võidab palju siis ta peaks saama väiksema summa rakebackina ja mängija, kes kaotab saab rohkem rakebacki, et nii hoida mängud kauem «värskemana». Nagu öeldud ideaalis on see kõige õiglasem süsteem aga kahjuks Ongame ei ole avalikustanud kõiki muutujaid ega rake arvutamise valemit ning seetõttu süsteem ei ole läbipaistev ja praktiliselt mängija ei tea kunagi kui palju reaalselt ta raket maksab ja sellest tulenevalt rakebacki saab.

Näide: Mängija, kes on võitnud väga palju ajab vastasmängijaga, kes on kaotanud palju panga $60. Sealt võetakse $3 reiki. Teised toad jagavad $3 pooleks: mõlemad mängijad maksavad $1.5, mis on ka tegelik rake maksmise summa. Ongame aga annab ühele mängijale näiteks $2 (mängija, kes rohkem kaotanud - hobimängur) ja $1 mängijale, kes on regulaarne mängija (võitev).

Mängijate tase

Ongame oli vaieldamatult mängijate lemmiktuba, sest väga paljud pokkeritoad jagasid häid boonuseid. 2010. aasta suvel läks Ongame üle eelmainitud essence rake süsteemile. Lisaks kadusid ära boonused ja Ongame mängijate arv hakkas langema.

Enamus lahkujatest olid regulaarsed mängijad, kes sõltusid rakest ja rakebackist ning boonustest. See muutis Ongame suhteliselt nõrga tasemega toaks võrreldes tema konkurentidega.

Lisaks Ongame tarkvara ei ole kõige parem ja turul leiab mugavamate võimalustega pakkujaid. Sellest ajast peale Ongame on suhteliselt nõrga tasemega (fishine) võrgustik.

Abiprogrammid

Spade Poker toetab enamlevinud pokkeri abiprogramme: Holdem Manager ja Poker Tracker 3.

Sisse - ja väljamaksed

Sisse - ja väljamakseid tuleb teostada Paf.ee veebilehel, kust kasutaja kannab raha edasi pokkerituppa. Paf.ee toetab Eesti suuremaid pankasid: SEB ja Swedbank kui ka populaarsemid e-walleteid nagu näiteks NETELLER ja Skrill (Moneybookers)

Paf Klienditugi

Paf Eesti filiaali klienditugi töötab iga päev 10:00-18:00. Lisaks saab ühendust võtta ka telefoni teel helistades tasuta numbril: 800 0100 390. Meie foorumi selles teemas pakub klienditoe teenust kasutaja «Paf klienditugi»
http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/paf-poker-ylevaade-foorum.jpg (http://record.pafpartners.com/_z3KfcvjZ5ncZmhJDBj2HlGNd7ZgqdRLk/1)
Liitu Paf kasiino & pokkeritoaga ››› (http://record.pafpartners.com/_z3KfcvjZ5ncZmhJDBj2HlGNd7ZgqdRLk/1)

ranka
14.08.12, 10:01
Sel reedel järgmine Paf Live. Täna Paf Spade pokkeritoas kvalifikatsioonid, lisaks reedel toome www.eestipokker.com vahendusel telelaua pildi Paf Live turniirilt.

http://www.pokkeriprod.com/2012/08/14/paf-live-kvalifikatsioonid/

teerajaja
15.08.12, 01:38
Kui sain 5,50R turniirilt pääsme. Läheb nimi automaatselt listi kirja ? või saadavad lähipäevadel kirja selgitustega ?

hotcocacola
15.08.12, 02:42
Tavaliselt kui oled satikalt pääsme saanud, siis võid lihtsalt turniirile kohale minna ja ütled kassasse oma nime

ranka
15.08.12, 15:39
Kui sain 5,50R turniirilt pääsme. Läheb nimi automaatselt listi kirja ? või saadavad lähipäevadel kirja selgitustega ?

Loe coca kommi. Võivad ka kirja saata aga Pafi puhul ei imesta, kui seda ei tehta :)

teerajaja
15.08.12, 21:40
Loe coca kommi. Võivad ka kirja saata aga Pafi puhul ei imesta, kui seda ei tehta :)

Sain ilusti neilt kirja juhistega :)

ranka
17.08.12, 19:15
Paf Live telelaud: http://www.pokkeriprod.com/2012/08/13/paf-live/

Mr_Kenny
17.08.12, 19:31
Ranka sa see prillidega vend või?

hoss23
17.08.12, 20:26
Ranka sa see prillidega vend või?

See vist pole ikka Ranka :)

ranka
19.08.12, 01:29
Polnud mina. Ei mänginud.

neeme
28.08.12, 21:35
Kus paf-spade oma HH salvestab ? Või kust üldse saab muuta, et salvestama hakkaks HH ?

ranka
29.08.12, 06:09
Kus paf-spade oma HH salvestab ? Või kust üldse saab muuta, et salvestama hakkaks HH ?

Muuta minu teada ei saa aga salvestab: C:\Users\NIMI\P5JavaClientSettings\handhistory

leits
31.08.12, 16:58
paf diamond pokkerist (boss network) HU lauad kadunud või pole yldse BOSSis HU laudu enam?

ranka
02.09.12, 14:45
Sama küsimus, millele ei ole vastust leidnud. Mõned kuud tagasi olid kindlalt HU lauad olemas.

Matu
02.09.12, 17:49
unable to login? any1?
või ainult minul see kala

ranka
02.09.12, 18:48
unable to login? any1?
või ainult minul see kala

Minul korras.

Matu
03.09.12, 17:29
no ffs 1 korra paned parooli valesti siis on 1h passimist enne kui saab uuesti proovida?

ranka
03.09.12, 19:17
no ffs 1 korra paned parooli valesti siis on 1h passimist enne kui saab uuesti proovida?

Dunno. Mul autoparool ja ei ole mingit jama.

ranka
08.09.12, 15:24
Paf Live telelaud www.eestipokker.com (http://www.eestipokker.com) vahendus. Mäng juba algas 22 minutit tagasi. Head vaatamist!

http://www.pokkeriprod.com/2012/08/13/paf-live/ (http://www.pokkeriprod.com/2012/08/13/paf-live/)'

EDIT: hahahha, kommentaarid ka. Laur Siboldi kilde ja häält mõnus kuulata, kuradi kahju, et pean minema koosolekule :) nauditav :P

andrus69
13.09.12, 10:46
Kas ma olen ainuke kelle Pafi sisselogides on aeg eilses õhtus ja 12 septembri 22.00 ised turnad on lobbys registreerimiseks üleval?

Ecuador13
02.10.12, 14:18
Vabandame, et peate ootama, aga väljavõtufunktsioon pole turvalisuskaalutlustel mõnda aega saadaval. See on nii, kuna väljavõtukonto andmeid on hiljuti muudetud. Teie turvalisus on alati tähtsaim!

Skrill ka ei ole saadaval, wtf-->Kui teie konto saldo on suurem kui 10 eurot, ei ole mõned valikud saadaval.

Retarded reeglid, iga kord ajavad tilti:(

Depo töötab obv sekunditega

somka
02.10.12, 17:24
Ma ei saanud sisse logida pokkeriklienti mitu päeva jutti, aga saidile sain. Saatsin kirja et mis keberniit on, poole päevaga tuli vastus et, "samad kasutajanimed nagu saidil". Mõtlesin et lahe vastus, nagu ma ise ei teaks - läksin proovisin veel ja voilaa saigi sisse. Nüüd on selline tunne et ma olen ikka ilge loll et suppordist küsisin.

Cash87
18.10.12, 23:13
1$ rake annab kui palju punkte?

vilkar
29.10.12, 21:52
Kellegil veel hangub paf kui klienti tööle panna??? mul jookseb lihtsalt kokku asi.... täitsa tiltis ... kodukalt saan sisse logida muidugi.

Romka
25.11.12, 02:31
Kuidas micro MTT'dega PAFis lood on? Mängib keegi?

KraindOnMaind
27.11.12, 14:18
Kuidas micro MTT'dega PAFis lood on? Mängib keegi?

fishised ja suht norm guaranteed ka aga suht harva runivad + no rb
ise ootan pafist juba kolmapäevast saati withdrawd, suht tilt site, pidevalt mingid kalad ja angleshooting

Ecuador13
27.11.12, 14:31
suht tilt site, pidevalt mingid kalad ja angleshooting
I second that

Romka
27.11.12, 21:23
Selge tänud, siis ei hakka sissemaksega pead vaevama.

overbet
27.11.12, 22:39
3+ lauda tilesse pannes viskab ühe laua väikselt üles äärde nii, et oma kaarte ega betsliderit näha pole, teised lauad ei lähe üldse tilesse. Soft täiesti kasutamiskõlbmatu minu jaoks hetkel. Peaaegu kaks kuud pole probleeme olnud.

K2okfor_Mey
02.12.12, 20:29
3+ lauda tilesse pannes viskab ühe laua väikselt üles äärde nii, et oma kaarte ega betsliderit näha pole, teised lauad ei lähe üldse tilesse. Soft täiesti kasutamiskõlbmatu minu jaoks hetkel. Peaaegu kaks kuud pole probleeme olnud.

Sama jama!! See on tõsine fail võtke midagi ruttu ette lauda ei saa vähendada!!

ranka
02.12.12, 21:52
Sama jama!! See on tõsine fail võtke midagi ruttu ette lauda ei saa vähendada!!

Mul 24" kuvaritel funkab ilusti.

andrus69
02.12.12, 21:58
See probleem ei ole kõikides akendes, aga minul on ka ja veel paaril inimesel.

lauri89
07.12.12, 08:25
Kus kohapealt näeb jõulukalendri võitjate nimekirja????

Tuul
07.12.12, 09:09
https://www.paf.com/club-paf/winners.html

Blacktor
09.12.12, 12:20
Kõik sommid :D:

isutuba
09.12.12, 14:46
Valesti vastates peaks paremad oddsid olema võita,õigeid vastuseid on lihtne googeldada ja võitjaid on ainult 3,valesti vastanuid on vähem ja pappi jagatakse kümnele inimesele.

vapsik
09.12.12, 15:08
Valesti vastates peaks paremad oddsid olema võita,õigeid vastuseid on lihtne googeldada ja võitjaid on ainult 3,valesti vastanuid on vähem ja pappi jagatakse kümnele inimesele.

Ma sain aru, et see 10 euri loositakse välja kõigi vastanute vahel.

isutuba
09.12.12, 15:12
Ma sain aru, et see 10 euri loositakse välja kõigi vastanute vahel.

Jup vaatasin üle sul on täiesti õigus,aga summa on 50€x10

neeme
09.12.12, 15:20
5. detsi loosimises Tiit N. nimi käib läbi küll.
E-maili teel ühendust pole võetud :(.
Ilmselt siis keegi muu kahjuks.

ranka
09.12.12, 15:55
5. detsi loosimises Tiit N. nimi käib läbi küll.
E-maili teel ühendust pole võetud :(.
Ilmselt siis keegi muu kahjuks.

See võib võtta mõned päevad aega. Kui ma Lucky Sunday võitsin siis kiri tuli alles nädala jooksul. Kui teisipäevaks kirja ei ole siis saada klienditoele (support.ee@paf.com) kiri ning küsi infot. Mida saad teha kohe. Mine Paf portaali (http://record.pafpartners.com/_z3KfcvjZ5ncTOCh8AsFIQGNd7ZgqdRLk/1), logi sisse ja vaata äkki on kiri tulnud Paf kontole.

matuster
09.12.12, 20:27
Päris häiriv. Tegin sissemakse ära ja hakkasin siis seda spade pokkeri clienti alla tõmbama, kuid koguaeg tuleb et UNKNOWN_ERROR. Saatsin supporti ka kirja, aga ei tea millal sealt alles vastus tuleb. Ega kellelgi siin juhuslikult sama jama pole olnud? Mingi 3 erineva browseriga ka proovinud juba.

ranka
09.12.12, 20:35
Päris häiriv. Tegin sissemakse ära ja hakkasin siis seda spade pokkeri clienti alla tõmbama, kuid koguaeg tuleb et UNKNOWN_ERROR. Saatsin supporti ka kirja, aga ei tea millal sealt alles vastus tuleb. Ega kellelgi siin juhuslikult sama jama pole olnud? Mingi 3 erineva browseriga ka proovinud juba.

Ei ole. Kui leiad lahenduse, siis palun anna teada - edaspidi teistel lihtsam.

neeme
10.12.12, 13:34
Tere!
Külastasid Pafi jõulukalendrit ja avasid akna päevaküsimusega. Kõigi osalejate vahel loosisime kolm päevaauhinda, milleks seekord on Playstation 3. Palju õnne, paistab et avasid akna ka oma õnnele, sest Sina oledki tänane võitja!
Saad palun meile oma kodune aadress ja telefoni number ning paneme auhinna teele.

Kaunist jõuluaega!
Philippa ja Club Paf

P.S. Pafi Facebooki lehel on käimas jõululugude jutustamise võistlus, milles osaledes osaled ka 1000-euroses jõululoteriis.

Tuligi ikka tasuta PS3. :D
Thank you Paf !

pikk28
10.12.12, 14:04
n1 neeme! tra mul oleks ka vaja miskit wiid, xboxi või siis PS3-e

ranka
10.12.12, 15:05
Tere!
Külastasid Pafi jõulukalendrit ja avasid akna päevaküsimusega. Kõigi osalejate vahel loosisime kolm päevaauhinda, milleks seekord on Playstation 3. Palju õnne, paistab et avasid akna ka oma õnnele, sest Sina oledki tänane võitja!
Saad palun meile oma kodune aadress ja telefoni number ning paneme auhinna teele.

Kaunist jõuluaega!
Philippa ja Club Paf

P.S. Pafi Facebooki lehel on käimas jõululugude jutustamise võistlus, milles osaledes osaled ka 1000-euroses jõululoteriis.

Tuligi ikka tasuta PS3. :D
Thank you Paf !

Gratz.

lauri89
10.12.12, 16:56
Eestlastel tuli hiiter raisk! :D

Murdock
10.12.12, 17:11
Mul ka hiiter pafis.
Täna reis havaile ja nädal aega tagasi reis itaaliasse

ranka
10.12.12, 17:38
Mul ka hiiter pafis.
Täna reis havaile ja nädal aega tagasi reis itaaliasse

Hahahah. Päris hea! :)

K2okfor_Mey
10.12.12, 17:45
Mul ka hiiter pafis.
Täna reis havaile ja nädal aega tagasi reis itaaliasse

ee Palju depond oled? :D

ranka
10.12.12, 17:59
ee Palju depond oled? :D

Asi ei pruugi olla dpeomises. Tegelt võivad paljud kasiinode ja sporsbettingu promod olla +EV, aga EV value on sentides. Ala näiteks kui loositakse €1000 välja, osalemiseks pead tegema €5 spinni ehk kui 1:199 on oddsid. See tähendab, et kui osalejaid on 199 või vähem, on promo vähemalt 0EV.

Arvesse tuleb võtta ka seda, et näiteks €5 spinni tegemisel on payout protsent, mille vahemikku ma ei oska täpselt öelda - oleneb mängust ja pakkujast aga kui payout prose on näiteks 80% siis sa kaotad ühe spinniga €1. Seega long-runnis riskid €1, et võita €1000 ja kui promos osalejaid on 1000 või vähem, on see +EV.

Eeldan, et suur osa matemaatiliselt on +EV mängijale, aga kasiinole tekib +EV sellest, et isegi kui sa teed oma €5 spinni ja võidad tagasi €4 siis sa ei kanna seda välja vaid gambled selle ka maha ning kasinn saab ikkagi raha omale.

Vähesed on nitid :)

Murdock
10.12.12, 18:40
Pole paffi deponud,ega spinni keerutanud,lihtsalt vastasin küsimusele.
Kunagi olen teinud paar depot nii umbes 10€-20€ kanti ei mäleta täpselt

ranka
10.12.12, 19:00
Pole paffi deponud,ega spinni keerutanud,lihtsalt vastasin küsimusele.
Kunagi olen teinud paar depot nii umbes 10€-20€ kanti ei mäleta täpselt

Kuidas sa siis Havai reisi said võita?

Murdock
10.12.12, 19:24
Ah õigus,eile pohmas peaga mängisin päevamängu sentide eest,ma sain algul valesti aru.
Mõtlesin spinni all midagi muud.

K2okfor_Mey
10.12.12, 20:04
Hea tulem siis tahaks ka soojale maale :D

Murdock
10.12.12, 20:14
jeah tahaks juba praegu soojale maale minna,aga reis alles märtsis

andrus69
17.12.12, 14:43
Kas Ongames on viimase paari päeva jooksul mängijaid vähemaks jäänud?
Juba kaks päeva on turnadel mida mängin tavalisest umbes pool vähem mängijaid või on lihtsalt detsembri lõpp selline?

ranka
17.12.12, 17:22
Tere!

Leedi Fortuuna naeratas Sulle ja võitsid jõulukalendri Eesti eri loosimise käigus boonusraha.
Boonusraha leiad oma kasutajakontolt.

Kaunist jõuluootust!
Helen

http://www.pokkeriprod.com/2012/12/01/pafi-joulukalender-iga-paev-loosis-hunnik-auhindu-ja-reis-havaile/

EDIT: ja otsas ta ongi

overbet
17.12.12, 17:28
Tere!

Leedi Fortuuna naeratas Sulle ja võitsid jõulukalendri Eesti eri loosimise käigus boonusraha.
Boonusraha leiad oma kasutajakontolt.

Kaunist jõuluootust!
Helen

Sain ka sama sõnumi, aga kas selle boonusraha saab pokkeriga lahti grindida või peab mingeid skillimänge mängima?

ranka
17.12.12, 17:32
Sain ka sama sõnumi, aga kas selle boonusraha saab pokkeriga lahti grindida või peab mingeid skillimänge mängima?

Dunno. Ei ole hetkel Paf Spade klienti ning ei viitsinud uuridagi. Arvan, et ei saa ja kindlasti tuleb lahti mängida - muidu ta ei oleks boonusraha.

PS! Vaata, et sul ei oleks kontol raha, sest minuteada boonuse lahti mängimine käib nii, et enne võetakse Sinu enda raha ja alles siis boonuse raha. See väga tavaline protseduur kasiinodes :)

Aa ja täna keegi Toomas võitis Havai reisi. Siit foorumist?

Murdock
17.12.12, 18:03
Aa ja täna keegi Joosep võitis Havai reisi. Siit foorumist?


FYP

ranka
17.12.12, 18:06
LOL :P

neeme
17.12.12, 18:18
Kui suur see boonusraha oli ?
Sain ka meili, aga mingit boonusraha küll kontol ei näe. :P
Saab kasinnis niisama igavusest keerutadagi ja järgnevaid päevamänge mängida...

ranka
17.12.12, 18:19
Kui suur see boonusraha oli ?
Sain ka meili, aga mingit boonusraha küll kontol ei näe. :P
Saab kasinnis niisama igavusest keerutadagi ja järgnevaid päevamänge mängida...

€50 oli mul.

Trapface
17.12.12, 19:34
Mul ka 50€. Mingit kirja polnud, lihtsalt boonus kontol. Kuna pärisraha polnud, siis BJ abil genesin kiiresti pärisrahaks :)

ropka11
18.12.12, 11:41
Kas Ongames on viimase paari päeva jooksul mängijaid vähemaks jäänud?
Juba kaks päeva on turnadel mida mängin tavalisest umbes pool vähem mängijaid või on lihtsalt detsembri lõpp selline?
Midagi on toimunud jah.Fullringis kah laudu väga väheseks jäänud.
Ja just suuremad vaalad on ära kadunud.

lauri89
18.12.12, 16:07
Ise sain ka reedel selle boonusraha, grindsin päevamängus selle kiirelt pärisrahaks ümber, siis tegime õhtul paar bingot sõpradega ja ühe 25€ beti NBA-le 10koefitsendiga, 5-st mängust üks kaotas ja arvel järgi 4€.
Tänud Pafile meelelahutuse eest!

camu
18.12.12, 19:10
Mul oli 100€ boonust täna arvel. Mängisin lahti ja cashoutisin.

neeme
18.12.12, 19:30
Mul ka 100€. :)
Pole veel lahti mängind, aga jõuab veel. :P

q_q
18.12.12, 19:32
Kas Ongames on viimase paari päeva jooksul mängijaid vähemaks jäänud?
Juba kaks päeva on turnadel mida mängin tavalisest umbes pool vähem mängijaid või on lihtsalt detsembri lõpp selline?

on kyll jah. bwin

;_;

romario
18.12.12, 19:57
Starsi andmetel saab 15,20€ eest 20,10$. Pafis anti sama raha eest 19,80$. Kuidas samal hetkel erinev kurss? :D

q_q
18.12.12, 20:01
uuendavad erinevatel aegadel kurssi

K2okfor_Mey
20.12.12, 16:17
Selline asi Pafis jagatakse mingeid nn rewarde ( kasutaja nime all näeb), kus neid reward ticketeid kasutada saab siiamaani pole leidnud nt 500usd freeroll jne.?

Leidsin tuleb panna buy in järgi ja 27.dets on esimene!

neeme
21.12.12, 19:26
Lol, täna tõmmati uuesti 50€ pafist.
PS3, 100€ ja 50€ juba nendest loosimistest.
Massive hiiter!

saugakarel
21.12.12, 20:56
Lol, täna tõmmati uuesti 50€ pafist.
PS3, 100€ ja 50€ juba nendest loosimistest.
Massive hiiter!

sico, võiks ka hittida midagi

Romka
28.12.12, 02:13
No ei tea kas viimased 4 loosi jäeti vaikselt loosimata ja saadeti PAFI'i aasta töötajad hoopis Hawaile?

ranka
28.12.12, 08:07
No ei tea kas viimased 4 loosi jäeti vaikselt loosimata ja saadeti PAFI'i aasta töötajad hoopis Hawaile?

Tõenäoliselt ka Pafi töötajatel on pühad, ja seetõttu ka veebileht uuendamata.

kjmrc
29.12.12, 11:57
Tõenäoliselt ka Pafi töötajatel on pühad, ja seetõttu ka veebileht uuendamata.

Nüüd juba korras!
Mina ei võitnud kordagi selle aasta Pafi jõulukalendri kampaaniaga, olen õnnelik.

ranka
19.02.13, 18:23
Täna algab PPC Eesti mängijatele mõeldud satelliitide seeria freerolliga, kus auhinnaks $108 pilet, millega on võimalik võita $2100 PPC pakett.

Lisainfo SIIT (http://record.pafpartners.com/_z3KfcvjZ5ncZmhJDBj2HlGNd7ZgqdRLk/1)

K2okfor_Mey
14.03.13, 17:22
Kes oskab öelda nende PAF ticket excangi kohta nt 320- ja 108se USD mida need endast kujutavad?

vonkartoffel
14.03.13, 18:02
Nendes saad vahetada ongamei pileti PAFi eriürituste pieltiks ala eestlastele mõeldud PPC satikas 108.

ranka
17.03.13, 15:10
Täna kell 18:45 algab Pafis $54+R satelliit, millele on garanteeritud kuus $5000 piletit Grand Slam Finaali. $5000 osalustasuga finaal toimub täna kell 21:00 ja sellele on garanteeritud $500 000 auhinnafond. Lisainfo Paf Pokker lehelt (http://record.pafpartners.com/_z3KfcvjZ5ncZmhJDBj2HlGNd7ZgqdRLk/1).

ranka
25.03.13, 12:41
Pafis hakkas ennustusmäng, kus võimalik võita tasuta reis Hispaaniasse. Lisainfo: http://www.pokkeriprod.com/2013/03/25/tasuta-reis-hispaaniasse/

ranka
01.04.13, 17:05
Paf Spade pokkeritoas kaks kampaaniat: $100 000 punktikogumine (esikohale $10 000) ning 50 Nexus 7 tahvelarvuti kaks freerolli. Info: http://www.pokkeriprod.com/2013/04/01/paf-spade-pokkeri-aprilli-kampaaniad/

ranka
17.04.13, 15:40
PAKETT MACAUSSE

Täna kell 21:00 toimub Paf Spade pokkeritoas $11 osalustasuga turniir, millele on lisatud auhinnaks reis kahele Macausse ($3000). Turniiri leiab: Paf Spade Poker > Scheduled Tournaments ja nimeks «Paf goes to Macau»

Pafi pokkeritoa kohta saab lähemalt selle teema esimesest postist.

Lisainfo Paf Spade pokkeritoa kodulehelt (http://record.pafpartners.com/_z3KfcvjZ5ncZmhJDBj2HlGNd7ZgqdRLk/1).

ranka
02.05.13, 03:54
Täna kell 20.30 algab maikuu esimene Paf Gold Rush ranking turniir. Osalustasu 28 dollarit.

Gold Rushi kohta saab lähemalt lugeda aadressil: http://www.pokkeriprod.com/2013/05/02/paf-gold-rush/

adam_q
02.05.13, 16:00
kas PAF Spade on seoses bwini ongamest minematõmbamisega varjusurmas?
vaatasin eile turnadelisti, kuidagi jõle hõredaks jäänud, eriti GTD turnad...

ranka
02.05.13, 17:47
kas PAF Spade on seoses bwini ongamest minematõmbamisega varjusurmas?
vaatasin eile turnadelisti, kuidagi jõle hõredaks jäänud, eriti GTD turnad...

Kindlasti. Ongame on üleüldse madalseisus ja paranemise märke ei ole veel näha. Pafi puhul tuleb loota, et nad tuleksid välja lubatud Microgaming pokkeritoaga (http://www.pokkeriprod.com/2012/10/17/paf-portaali-lisandub-microgamingu-pokkerivorgustik/).

ranka
03.06.13, 07:46
Kuna eestlased mängida veel ei saa, siis ma eraldi teemat ei tee, aga mainin ära, et olemas on Microgaming võrgustik - toimub vilgas töö selle nimel, et ka Eesti mängijad oleksid oodatud uute tuppa.

http://www.pokkeriprod.com/2013/06/03/paf-portaali-lisandus-microgaming-eestlased-kahjuks-mangida-veel-ei-saa/

Codecci
31.07.13, 02:26
iPoker millalgi tulemas PAF-i?

ranka
31.07.13, 08:02
iPoker millalgi tulemas PAF-i?

Ei ole kuulnud. Isegi, kui tuleb, siis hmmm... Neil on hetkel MG, aga näiteks eestlased sinna ligi ei saa. Seega ära hellita mingeid lootusi.

reggie
31.07.13, 10:57
Sorry Codecci, jama ajasin oo teemas, MG võrk oli neil olemas, miskipärast ajasin ipokeriga sassi.

Ecuador13
21.10.13, 21:14
See on standard procedure, et üle 10 euri, siis ei saa Skrilli cashoutida? http://i1228.photobucket.com/albums/ee452/Aramolise/pafskrill.png

Trapface
21.10.13, 21:36
Paf-is peab kontol olema alla 10 euri, et raha väljamakset muuta. Kui on rohkem, pead kandma sinna, mis on Sul peamine valik olnud.

ranka
03.12.13, 00:21
Pafi jõulukalender: iga päev loosis üks reis Arubale

Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/12/02/pafis-joulukalender-24-voimalust-voita-reis-arubale/

estdonk
10.12.13, 15:42
Kaua PAF>MB kanded aega võtavad?

g00000se
01.11.14, 00:54
Miks neid tühjasid HU laudu üldse tekkida ei taha? PLO hu'st räägin

ranka
26.11.14, 15:51
Hea pakkumine PAF-ilt.

Tänasest kuni pühapäevani igas päev 3 tasuta spinni Cosmic Fortunel (kokku siis 15 spinni). Pakkumise teeb eriliseks see, et kõik tasuta spinnidest saadud võidud makstakse välja pärisrahas (mitte boonusena) ehk saad selle välja kanda. Pm. freeroll €53 000 jackpotile.

http://www.pokkeriprod.com/2014/11/24/cosmic-fortune-tasuta-spinnid/