PDA

View Full Version : Zoomi strateegia ja tüüpolukorrad.



reggie
11.07.12, 15:46
Esitaks paar üldist küsimust.
1. Leiad nupult 68s, pimedatel on 30/5 postflop agrod venelased, varastame?
2. Leiad suurel blindil 56s, CO-lt tõstab loose kanada mängija, kes foldib 90% 3betile ja cbetib iga flopiga, samas foldib ületõstele 80%, callime ja iga flopiga c/r või 3bet pre?
3. Leiad nupult QQ, varajaselt positsioonilt 7/3 nit tõstab 4bb, CO-lt limperdonk maksab, mis teeme eeldusel, et kõik on sügavate stackidega?
4. Leiad buttonilt TT, ees on kolm limpi mängijatelt, kes preflop ei foldi kui just ei shove, mis teeme?
Küsin veel aga ootaks kõigepealt neile vastuseid.

donkament
11.07.12, 16:08
1. mis tähendab "postflop aggro". Kui postflop mängida oskad, siis steal, sest leht mängib postflop enam-vähem ja positsioon on nkn nuts.
2. 3bet pre, sest calli saades on meil lihtsam postflop reppida. Kuigi c/r flop tooks vaakumis rohkem raha sisse, siis paljudel floppidel ei repi meie raise midagi + sinu esimese küsimuse järgi pole postflop mäng vbolla su tugevaim külg hetkel..
3. sõltub co limperdonkist. Aga kui nit on 7/3 ja EP, siis üldiselt call.
4. iso võimalikult suurelt

reggie
11.07.12, 16:17
Postflop agrod on minu jaoks tavaliselt vene rahvusest tegelased, kes püüavad iga hinna eest oma auku reaoste, rääbismastioste või Ax väga agressiivselt mängida a la avad buttonilt JJ, flop on 237 ja vastane tõstab suurelt käes 56 vms.

imthcplant
11.07.12, 18:12
Mis Zoomi kohta normaalne BB/100 üldse on ?

reggie
11.07.12, 21:50
Normaalse kohta ei oska midagi öelda, mul tuleb 2bb/100 4-6 laual ja 8-9bb 2 laual.

HerrJanks
12.07.12, 12:52
Zoomis magunii suurt winrate never ei saavuta.
Table selection puudub, mis on minu meelest kõige tähtsam asi üldse pokkerilauas.
Pluss on muidugi see, et on väga mugav ja geneb korralikult rake'i väikse ajaga.

vsiu100
12.07.12, 13:00
PN-s oli imo artikkel vms zoomi kohta. otsi sealt.

reggie
12.07.12, 13:15
Minu jaoks on üllatav see, et suht palju on micros solid mängijaid 11/9-17-15 statidega, kes tunnevad abc-d oskavad isoda jne. Vahele viskab muidugi ka 7/3 ja 50/30 tüüpe aga keskmine tase on igati korralik. Plussiks on see, et enamik micromängijaid ei kasuta hudi, mistõttu on mul konkreetne edge olemas, tableselect polegi oluline kui sul on info olemas vastaste kohta, ei saa ennast lihtsalt unustada mängima, kogu aeg tuleb vastast mängida. Olen püüdnud viimasel ajal mängida ainult puhanuna, värskena ja ilma segavate asjaoludeta. Variatsioon on muidugi suurem kui tavalistes laudades.
To donkament, postflopis on tõesti auke ja tüüpvigu. Ei suuda QQ-AA foldida madalal flopil ehkki vastane callib kõik tänavad ja riveril paneb suure panuse sisse ehk siis maksan sete kinni rohkem kui vaja. Vahel unustan panustada näiteks 35c8x flopil positioonist ATc-ga kui ees on check, kipun vahel panutamise ära unustama ja pärast vaatan lolli näoga kuidas 22 panga endale võtab, mängin AK-d üle, kui flopis on A ja mul näiteks TT siis võin kolm tänavat tulistada ehkki ma tean, et vastane ei foldi oma A3 mitte kunagi jne.

rrrr
12.07.12, 13:20
1. Leiad nupult 68s, pimedatel on 30/5 postflop agrod venelased, varastame?
2. Leiad suurel blindil 56s, CO-lt tõstab loose kanada mängija, kes foldib 90% 3betile ja cbetib iga flopiga, samas foldib ületõstele 80%, callime ja iga flopiga c/r või 3bet pre?
3. Leiad nupult QQ, varajaselt positsioonilt 7/3 nit tõstab 4bb, CO-lt limperdonk maksab, mis teeme eeldusel, et kõik on sügavate stackidega?
4. Leiad buttonilt TT, ees on kolm limpi mängijatelt, kes preflop ei foldi kui just ei shove, mis teeme?


Krt, tegin juba posti ära ja siis märkasin, et fullringi foorum...

1. jah, postflop on sul positsioon. Sul on initsiatiiv. Ainus asi, et kui vpip=30 tüüp callib ja on agro postflop, siis teeb ta seda laia rangega ja riveriks reeglina hitib midagi paremat kui 6 v 8 paar. Steal ja kui ei hiti siis postflop võta tasuta 4-s kaart.
2. eelistan 3betti. Kuigi mõlemad on head ja sa võid matemaatiliselt välja arvutada kumb toodab rohkem, siis mina usaldaks seda fold to 3bet numbrit, sest fold to c/r esineb ca 10x harvemini.
3. 7/3 tüübid POLE standardolukord. Palju käsi ta kohta on? 12/8 tüübid saavad ka 3beti näkku QQ-lt. Lui üle raisetakse, siis tänad vähemalt õnne, et ei maksa ülepaariga vastase KK+ kinni.
4. Tõstaks 8-10 big blindi. Tahaks flopis olla kahekesi. Kui mitu callivad, siis flopis 1 ülekaardi olemasolul paneks cbeti. Kahe puhul checkiks järgi.

Parandage mind kui ma eksin.

donkament
14.07.12, 21:05
Krt, tegin juba posti ära ja siis märkasin, et fullringi foorum...
3. 7/3 tüübid POLE standardolukord. Palju käsi ta kohta on? 12/8 tüübid saavad ka 3beti näkku QQ-lt. Lui üle raisetakse, siis tänad vähemalt õnne, et ei maksa ülepaariga vastase KK+ kinni.

lol what? explain please.

to reggie: micro regid EI OLE hea tasemega zoomis. Statsid ei mängi pokkerit, ka soliidsete preflop statsidega mängijatel esineb jõhkralt postflop vigu. Ma ise olen juuni viimastel nädalatel u 50k+ kätt 100nl zoomi mänginud. Sealsed regid on üsna deadbeatid. Mängivad ainult value peale, blufivad harva, maksavad riveril lightilt väikeseid valuebette kinni, 3betid ja 4betid on vale suurusega. Nutsiga panevad close to pot ja ootavad sama ka kõigilt teistelt, nii pea kui riveril 1/4 pot paned, siis callivad insta oma pasaga ja ei oska adjustida (enamus vähemalt, on ka väga decent rege).

reggie
15.07.12, 22:19
7/3 tüübid POLE standardolukord.
Microzoomis on see sisuliselt siiski standard ehkki vahel näeb nende valimis ka suht kummalisi käsi aga tavaliselt on valem see, et tõstetakse tavalise 3bb asemel 4bb, 3beti peale tehakse suhteliselt suur 4bet või shove. Lisaks standardnitile on kyllalt ka "limpnitte" ehk siis kaasa üritab limpida kõikvõimalike asjadega aga pre tõstma kipub ainult väga väikse valimiga.
Donkament, ma ei väidagi, et oleks palju häid mängijaid aga vahele viskab väga viisakaid tegelasi, paar päeva istus üsna usinalt lauas keegi supernova, kes on nl2 suht ebatavaline kylaline jne. See betsizing on kusjuures rahvusepõhine, venelased on valmis enne callima 1/2 pot + suurusi panuseid aga väiksem paneb häirekellad helisema ja kardetakse valuet maksta, brasiilia ja kreeka donkide vastu on ideaalne riveriks "alla anda" sest sellele järgneb kohe korralik bluffbet jne.

donkament
15.07.12, 22:27
imo on see rahvuste järgi sildistamine täielik bs, arvuti taga mängib pokkerit siiski inimene, kellel on oma kindel tase ja mõttemaailm, mitte "standard" venelane või sakslane.

reggie
27.07.12, 14:44
Blindivarguse % oleks hea milline? Mul on see pea olematu ehk siis 19,37% (3977-20 530) Steal success 58,89% ehk siis päris palju raha jääb lauda.
Folded BB to steal HU 60% ja folded BB to steal 70% ?

Rigged
27.07.12, 15:00
Stealid nii palju kui saad, ebareaalselt +EV. Endal on min 40%.

reggie
27.07.12, 17:00
Muutsin "pisut" mängu, tavalise 12/9 asemel 25/22 tõstsin steali 65% peale ja tulemuseks meeldivalt taeva poole uhav punane joon. Miinuseks väiksem volüüm aga see polegi oluline.

Makuz
29.07.12, 00:43
FR 25/22 on ju way too loose vms?

reggie
29.07.12, 13:56
See tuli any2 avamisega co-button ja lisasin keskmistele positsioonidele mõned käed. See rohkem eksperimendi korras, kahjuks tõmbasin bustosse ja katse jäi liiga lühikeseks.