PDA

View Full Version : Marek Vassilko pettis 1k$



DaBeat
17.07.12, 12:30
Lisan järjekordse petturi siia, et hoiatada teisi.
Lugu algas sellega, et Tauri(üks pokerclub.ee eestvedajaid) soovitas mulle paari kutti kes vajasid stake.
Küsisin nende kohta erinevat infot mille sain Taurilt ja otsustasin Marekit stakeda.
Stake suurus oli 1k$ ja nl50 jaoks. Marek rikkus sellega reegleid, et kaotas 1 päevaga 20BI nl50(reeglites oli stop loss 1 päeva kohta maksimum 5 BI, PTR abil nägin tema tulemusi.) ja ei kontakteerunud minuga enam.
Mareki screenname mupsik @ 888, mupsik84 @ PS, mupsikuke @ Goalwin, party- mupsik84,
euro poker - mupsik4ever, merge - mupsik84



Kopeerin väikse osa skype vestlusest Tauriga, sest ilma korraliku soovitajata poleks kindlasti võtnud seda stake:
Dabeat: nagu ma aru saan, siis mõlemad mängjad on sinu jaoks väga usaldusväärsed?
[4.06.2012 13:13:23] Tauri: üks(Marek) on väga hea mängija, keda ma tean paar aastat juba
[4.06.2012 13:13:27] Tauri: lasi 888-s mingi nl600
[4.06.2012 13:13:50] Tauri: aga pidi enamiku rahast välja võtma real life põhjustel
[4.06.2012 13:13:57] Tauri: muidu väga hea mängija
[4.06.2012 13:22:33] Tauri: see varasem nl600 mängija on tõesti hea mängija
[4.06.2012 13:22:43] Tauri: ta oli läbi mingi välismaise stakingu ongames just
[4.06.2012 13:22:47] Tauri: aga lasti üle kahjuks
[7.06.2012 13:56:17] Dabeat: tsau, kas see Marek on usaldusväärne?
[7.06.2012 14:07:44] Tauri: on küll usaldusväärne
[7.06.2012 14:07:50] Tauri: ta minu alt mänginud paar aastat
[7.06.2012 14:07:58] Tauri: pole temaga kordagi probleeme olnud

Praegu on ta juba üle 2 nädala ignoreerind.
Pärast ülesaamist sai Tauri temaga veel ühendust, tänu sellele, et hoidis pokerclubis tal ühte väljamakset kinni ja Marek oli lubanud raha tagasi kanda, aga nii ilmselgelt ei läinud.
Kui keegi Mareki kohta teab infot, siis võtke ühendust palun.

Firzen
17.07.12, 12:38
Jep, soovitasin ja tean inimest mõni aasta juba neti vahendusel. Ei osanud arvata, et tegu võib olla scammeriga, aga eks elu õpetab. Tal peaks ka siin foorumis kasutaja olema ning ehk ta ka midagi vastab siia.

DaBeat kasutaja ees on muidugi väga häbi, et taoline asi juhtus.:frown:

hotcocacola
17.07.12, 12:39
Oskab keegi öelda, kas tema FB on: https://www.facebook.com/marek.vassilko ?

Firzen
17.07.12, 12:40
Oskab keegi öelda, kas tema FB on: https://www.facebook.com/marek.vassilko ?

Minu teada peaks olema küll.

virukunn
17.07.12, 12:46
Skype 6max grupis oli ka suht pikaaegne liige ja mina oleks samamoodi üle saanud, tundus tõesti aus inimene. Skypes pole teda mingi 3 nädalat näha olnud enam tho. Enda jutu ja graphide järgi genes kuus $3k rakebacki jms. Uskumatu..

hotcocacola
17.07.12, 12:47
Vaatasin teda 2+2st, jube palju on ta steiki küsinud viimaste aastatega...

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=30358057&postcount=1425


Name Marek Vassilko
Country estonia
Skype ID marekvassilko
Poker Names mupsik @ 888, mupsik84@ Party and Gr88, orikas @ Triobet. mupsik4ever on BCP ... and from posts sounds like he is at Ongame now as well
email: orikas4@hotmail.com

ranka
17.07.12, 13:15
Järjekordne näide, et stakesid ei vajata niisama. Iga stake taga on põhjus ja reeglina põhjuseks ei ole ootamatu suur väljaminek...

eddi
17.07.12, 13:21
Kas selliste summadega stake andmine tagatisega (lepinguga) on minu loll fantaasia või oleks antud juhul see kasulikum ja võimalik, et päästaks kellegi dollareid vahest?

Paneb stake puusse - tuleb 4x4 vend tagatise (mingi ese siis üldjuhul) järgi ja asi moos.

kjmrc
17.07.12, 13:24
Kas selliste summadega stake andmine tagatisega (lepinguga) on minu loll fantaasia või oleks antud juhul see kasulikum ja võimalik, et päästaks kellegi dollareid vahest?

Paneb stake puusse - tuleb 4x4 vend tagatise (mingi ese siis üldjuhul) järgi ja asi moos.

Pangas ju süsteem samamoodi - läheb mingi maja/auto tagatiseks laenule ja siin võiks sama asja rakendada. Obv majad/autod jääksid ära aga mingi solid sülearvuti vms.

eddi
17.07.12, 13:26
Pangas ju süsteem samamoodi - läheb mingi maja/auto tagatiseks laenule ja siin võiks sama asja rakendada. Obv majad/autod jääksid ära aga mingi solid sülearvuti vms.

Just. Enne peab muidugi saaja tõendama, et tagatiseks antav ese on seaduse järgi ikka tema oma.

karupoeg
17.07.12, 13:52
Vend elas vähemalt aasta aega tagasi paari teise tüübiga tartus raekoja platsis minust korrus kõrgemal. kuna alumisel korrusel zum-zum, siis sattusime paar korda ka õlle kõrvale rääkima. Jutud nl 600-st on küll täielik bs. Vend mängis vähemalt 1 aasta tagasi enda jutu järgi nl 25 -50 ja avg income oli koos rb-ga ca 1k euri ringis.
Ei ole ise eriline pokkeripro, kuid tema n.ö. pokkerisõnavara ning jutt ei olnud väga võitva mängija tüüpi...

pafka666
17.07.12, 14:18
Üks väga oluline aspekt antud stake juures on nö soovitamine, mida antud kontekstis võiks käsitleda suisa käendamisena, kuna soovitajal on olemas konkreetne majanduslik huvi antud asjas. Minu nägemusel ei piisa lihtsalt "mul on häbi" lausest vaid peaks võtma teatud ulatuses ka rahalise vastutuse.

adam_q
17.07.12, 14:18
kõva screenname muidugi :D

Mr_Kenny
17.07.12, 14:20
Kahju..

privador
17.07.12, 14:22
Järjekordne näide, et stakesid ei vajata niisama. Iga stake taga on põhjus ja reeglina põhjuseks ei ole ootamatu suur väljaminek... +1

Ma ei saa aru miks anda stakesi noortele kuttidele, kel veri vemmaldab sees-peod-peod-läbu-seiklused-NAISED jne kel pole mingit püsivust ja homme jube mõtleb teises suunas ja investor on oma murega üksi
See on ju selge riskirühm

Miks keegi ei steiki nt ratastooli invaliide?

pikk28
17.07.12, 14:26
kuhu neid steikima peaks?

adam_q
17.07.12, 14:28
kuhu neid steikima peaks?

irw. privador arvas 4x100 teatejooksu ma pakun

lenC
17.07.12, 14:33
Enne kui isehakanud šeriffid peale lendavad, siis mainin ära, et päris kindlasti pole tegu meie foorumi kasutajaga 'mupsik'

Ahangama
17.07.12, 14:47
Ongames mängis ta lisaks mupsikftw nimega. Super moderator camu VIST teab teda irl, ehk on abiks.

Codecci
17.07.12, 14:53
Üks väga oluline aspekt antud stake juures on nö soovitamine, mida antud kontekstis võiks käsitleda suisa käendamisena, kuna soovitajal on olemas konkreetne majanduslik huvi antud asjas. Minu nägemusel ei piisa lihtsalt "mul on häbi" lausest vaid peaks võtma teatud ulatuses ka rahalise vastutuse.
Minu arvates peaks selleks ikka konkreetselt läbi rääkima soovitajaga, et kas oled nõus käendama.

emmimees
17.07.12, 14:59
Skype grupis jah oli pikalt ta, enda sõnul lasi meeletut volume ja suht LAG stiilis mängis 12 lauda. Vast maksab palgast tagasi, kui töötab veel seal väikses shokolaadi firmas turundusjuhina.

Firzen
17.07.12, 15:36
Üks väga oluline aspekt antud stake juures on nö soovitamine, mida antud kontekstis võiks käsitleda suisa käendamisena, kuna soovitajal on olemas konkreetne majanduslik huvi antud asjas. Minu nägemusel ei piisa lihtsalt "mul on häbi" lausest vaid peaks võtma teatud ulatuses ka rahalise vastutuse.

Ma saan aru su mõttekäigust, aga see peaks olema siiski eraldi kokkulepe. Samamoodi pangas sa ju ei käenda kedagi lausega, et "jah, ma soovitan teda".

Igalühel on olnud elus olukordi, kus usaldatakse mingit inimest ning saadakse vastu pükse. Ma soovitasin küll jah, aga polnud õrna aimu ka, et tegemist on sellise inimesega, sest aastate jooksul olen ka ise talle ettemakseid teinud väiksemate summadega, aga pole probleeme tekkinud. Võta näpust, kas inimene ongi selline või lihtsalt olukorra sunnil tegi nii.

privador
17.07.12, 15:53
Minu arvates peaks selleks ikka konkreetselt läbi rääkima soovitajaga, et kas oled nõus käendama.
Täitsa nõus. Kui inimene soovitab kedagi, siis eeldad et ta sõnal on ka mingi väärtus.
Õige variant oleks see, kui soovitaja kas ise otsib selle venna ülesse ja klaarib temaga(Tal on seda ka kergem teha lähedal olev isik) v siis kui seda ei suudeta maksab AUMEHENA ise oma sõnade eest.

Ja antud juhul oli nn soovitaja ka ise asjast huviatatud, mitte ei kasutanud sõbra usalduskrediiti

Jäämees
17.07.12, 15:55
Sorry aga see on jama.

Stakeja enda valik keda stakib ja taolised ''aumehe'' teod lepitakse ikkagi ennem korralikult kokku.

Soovitaja saab nagunii sellest jamast ise kahjustada juba ja loomulikult normaalse inimesena üritab soovitaja aidata stake andjat, aga mingit ''aumehe teguna'' degenni võla kinni tagumist küll ei kohustatud tegema.

Mr_Kenny
17.07.12, 15:56
Täitsa nõus. Kui inimene soovitab kedagi, siis eeldad et ta sõnal on ka mingi väärtus.
Õige variant oleks see, kui soovitaja kas ise otsib selle venna ülesse ja klaarib temaga(Tal on seda ka kergem teha lähedal olev isik) v siis kui seda ei suudeta maksab AUMEHENA ise oma sõnade eest.

Lol wat, said Codecci postist valesti aru.

kjmrc
17.07.12, 16:10
Täitsa nõus. Kui inimene soovitab kedagi, siis eeldad et ta sõnal on ka mingi väärtus.
Õige variant oleks see, kui soovitaja kas ise otsib selle venna ülesse ja klaarib temaga(Tal on seda ka kergem teha lähedal olev isik) v siis kui seda ei suudeta maksab AUMEHENA ise oma sõnade eest.

Ja antud juhul oli nn soovitaja ka ise asjast huviatatud, mitte ei kasutanud sõbra usalduskrediiti

See küll liiga ulmeline. Miks peaks keegi degeni võlga hakkama tampima? Samamoodi ju küsib steikija soovitajaid ja mida rohkem seda uhkem. Ja kui nüüd steigitav vandi üle laseb, siis vaevalt on soovitajad nõus ta võlga hakkama kinni taguma.

privador
17.07.12, 16:17
See küll liiga ulmeline. Miks peaks keegi degeni võlga hakkama tampima? Samamoodi ju küsib steikija soovitajaid ja mida rohkem seda uhkem. Ja kui nüüd steigitav vandi üle laseb, siis vaevalt on soovitajad nõus ta võlga hakkama kinni taguma. mitte nii radikaalselt ja see ka kokkuleppeline
Lihtsalt vb inimesed ei soovita siis enam nii kergekäeliselt.

Vandalar
17.07.12, 16:31
Kui selleks on vajadus, siis saab alati enne stake algust kokku leppida, kas soovitajal on ka mingi vastutus või mitte. Antud juhul seda polnud. Kui soovitaja nt ise stake leppes ütleb, et "jah, ma olen ise valmis kõik korvama kui midagi valesti läheb", siis jah. Aga soovitaja on ikkagi keegi, kes lihtsalt peaks kinnitama inimese usaldusväärsust- antud juhul oli usaldus olemas, sellega ei kaasne vastutust stakeja ega stake tulemuse ees. Stakeja on see, kel on võimalus soovitaja/soovitajate hinnangute põhjal riskianalüüs teha ning teha ENDA otsus antud info põhjal. Stakeja on see, kes on otsuse teinud, stakeja on see, kes vastutab selle eest, millise info põhjal ta oma otsuseid langetab.

neeme
17.07.12, 17:15
Pärast ülesaamist sai Tauri temaga veel ühendust, tänu sellele, et hoidis pokerclubis tal ühte väljamakset kinni ja Marek oli lubanud raha tagasi kanda, aga nii ilmselgelt ei läinud.

WTF ?
Minumeelest Tauri peaks küll mingilmääral siin vastutama, mitte ainult sorry, my bad.
Ma ei mõtle, et peaks siin 100% summa tagastama, aga mingi sümboolse osaga küll nt.
Kasvõi see sama summa, mille väljamakset kinni hoidsid ja ära ikkagi saatsid. (Sain ma ikka õigesti aru, et Tauri maksis selle väljamakse ikkagi välja ?)

BentleyMulsanne
17.07.12, 17:20
heaküll-heaküll. Kärsast juba näha, et nendest matkapoistest asja ei ole.

Spewmonkey
17.07.12, 17:25
Jep, soovitasin ja tean inimest mõni aasta juba neti vahendusel. Ei osanud arvata, et tegu võib olla scammeriga, aga eks elu õpetab. Tal peaks ka siin foorumis kasutaja olema ning ehk ta ka midagi vastab siia.

DaBeat kasutaja ees on muidugi väga häbi, et taoline asi juhtus.:frown:

Ära käi järgmine kord nii kergekäeliselt "lasi nl600" veksleid välja. Ja kust see "väga hea mängija" väide tuleb?
Ma olen 99% kindel, et Marek ei biitind üle nl50 midagi 888-s, pole kindel kas rakebackita sedagi.

TaistoJ
17.07.12, 17:58
Imo Mupsik polnud just kõige teravam pliiats 888sas tõesti. Vanu sampleid enam pole, kuid mäletamise mööda polnud tõesti nii printer midagi.

virukunn
17.07.12, 18:01
Ära käi järgmine kord nii kergekäeliselt "lasi nl600" veksleid välja. Ja kust see "väga hea mängija" väide tuleb?
Ma olen 99% kindel, et Marek ei biitind üle nl50 midagi 888-s, pole kindel kas rakebackita sedagi.

Ma tahaks ka teada, kust need nl600 väited tulid. Aga kui ta meile skype grupis iba ei ajanud, siis 50 biitis küll ilusti ja teenis korralikult raha, seega arvan ka, et pidi ikka kõva põhjus olema miks ta praegu oma maine potist alla lasi.

See Firzeni kompenseerimise jutt on küll bs imo. Ma oleks ise samamoodi teda kõigile soovitanud. Ega ma sellega mingit vastutust ei võta, aga kui mu arvamust küsitakse siis ma ei saa vait ju olla. Stakeja on siiski see kes need riskid võtab ja ainukesena need korvab. Või ma küsin ka 10lt sõbralt kuhu pensioni 3. sammas teha ja kui 5 neist soovitab ühte kohta ja sinna panengi ja see bustosse läheb, siis peavad 5 sõpra kambapeale mulle pensionit maksma hakkama v ?

Spewmonkey
17.07.12, 18:03
Ma tahaks ka teada, kust need nl600 väited tulid. Aga kui ta meile skype grupis iba ei ajanud, siis 50 biitis küll ilusti ja teenis korralikult raha, seega arvan ka, et pidi ikka kõva põhjus olema miks ta praegu oma maine potist alla lasi.

See Firzeni kompenseerimise jutt on küll bs imo. Ma oleks ise samamoodi teda kõigile soovitanud. Ega ma sellega mingit vastutust ei võta, aga kui mu arvamust küsitakse siis ma ei saa vait ju olla. Stakeja on siiski see kes need riskid võtab ja ainukesena need korvab. Või ma küsin ka 10lt sõbralt kuhu pensioni 3. sammas teha ja kui 5 neist soovitab ühte kohta ja sinna panengi ja see bustosse läheb, siis peavad 5 sõpra kambapeale mulle pensionit maksma hakkama v ?

Ta on nl200-nl600 mänginud küll, aga võitmine on omaette teema.

Väike vahe on selles, et sa ei saa isiklikku kasu Mareki soovitamisest/grindimisest.

pafka666
17.07.12, 18:23
Poleks obv seda soovitamise teemat tõstatanud, kuid antud juhul on konkreetne majanduslik huvi mängus ehk kogu teema ei olnud ju nö aitan sõpra ja kostan ta eest paar head sõna. Tegemist ju konkreetselt raha teenimise eesmärgil soovitamisega ja antud juhul on tema pealt ju ka raha teenitud väidetavalt päris pikalt.
Loomulikult ei peaks vastutus olema 100% aga mingi osa oleks ilus korvata. Samuti pole siin mingit lepingulist alust raha nõuda vaid pigem moraalne asjaolu aga eks see Firzeni enda otsus lõpuks.

Heroiin
17.07.12, 18:28
Tegin eile siia foorumisse kasutaja. Mitte sellepärast, et siia teemasse postitada muideks. Seda vist eile polnudki veel.

Ma ei tunne antud isikut eriti hästi, aga tean, et isa peaks tal ment olema ja ema õpilane. Elas kunagi minust kildi kaugusel, oli koolivend ka, aga palju varem.
FB-s ühiseid tuttavaid 22.

E: Niipalju kui mina tean, siis antud tegelane ja ülejäänud family väga ausad tegelased.

Usun ja loodan, et see asi saab ruttu korda.

eddi
17.07.12, 18:34
Tegin eile siia foorumisse kasutaja. Mitte sellepärast, et siia teemasse postitada muideks. Seda vist eile polnudki veel.

Ma ei tunne antud isikut eriti hästi, aga tean, et isa peaks tal ment olema ja ema õpilane. Elas kunagi minust kildi kaugusel, oli koolivend ka, aga palju varem.
FB-s ühiseid tuttavaid 22.

E: Niipalju kui mina tean, siis antud tegelane ja ülejäänud family väga ausad tegelased.

Usun ja loodan, et see asi saab ruttu korda.

Huvitav kasutajanimi, väga soliidse mulje jätab :D

Heroiin
17.07.12, 18:36
Nimi ei riku meest :P

Firzen
17.07.12, 18:38
Ta on nl200-nl600 mänginud küll, aga võitmine on omaette teema.

Väike vahe on selles, et sa ei saa isiklikku kasu Mareki soovitamisest/grindimisest.

Graphid, mida mina kunagi ammu nägin olid tehtud nl600 pealt, aga ma ei mäleta enam palju neid käsi oli ja mis perioodi peale. Kui teadjamad vennad ütlevad, et ei mängind koguaeg seal siis nii on.


Poleks obv seda soovitamise teemat tõstatanud, kuid antud juhul on konkreetne majanduslik huvi mängus ehk kogu teema ei olnud ju nö aitan sõpra ja kostan ta eest paar head sõna. Tegemist ju konkreetselt raha teenimise eesmärgil soovitamisega ja antud juhul on tema pealt ju ka raha teenitud väidetavalt päris pikalt.
Loomulikult ei peaks vastutus olema 100% aga mingi osa oleks ilus korvata. Samuti pole siin mingit lepingulist alust raha nõuda vaid pigem moraalne asjaolu aga eks see Firzeni enda otsus lõpuks.

Otseloomulikult ma maksaks asja kinni, kui ma oleks mingit raha sealt vahelt teeninud. Kui sa esimest postitust korralikult lugesid siis mäletad, et ta gamblis kõik 1 päevaga maha ehk ei ole võimalik sealt midagi teenida - tegemist pole kasiinoga, kus makstakse välja % kaotustest.

Nii palju, kui ma sain informatsiooniga aidata, siis seda ma ka tegin (kasutajanimed, elukoht, fb jne).

VisaHing
17.07.12, 20:52
Tean, et asjasse ei puutu aga küsiksin üht asja.

Kas dabeat võttis ise ühendust, et sooviks kedagi stakeda või sina võtsid temaga ?

DaBeat
17.07.12, 21:33
Tean, et asjasse ei puutu aga küsiksin üht asja.

Kas dabeat võttis ise ühendust, et sooviks kedagi stakeda või sina võtsid temaga ?

Tauri võttis ühendust.

maarios
17.07.12, 21:35
Tauri võttis ühendust.

Tauri võttis ühendust, et sina võiksid stakeda kedagi ?? Nii jah ?

BentleyMulsanne
17.07.12, 21:41
Ma ei tea miks te neid stake üldse annate kuni nl10 ei ole mingi probleem stabiilselt päevas 20buyni plussis olla, kui tõesti on tegu pokkeriisandaga, mitte mingi ev ja tabeli onuga. Paar päeva ja bänku olemas.

DaBeat
17.07.12, 21:52
Tauri võttis ühendust, et sina võiksid stakeda kedagi ?? Nii jah ?

Jah.

yolpa
17.07.12, 21:53
Tean ta tüdruksõpra ja annan ka kohe oma tuttavatele teada, äkki need panevad vähemalt naisele mõistuse pähe, et too petistega tegemist ei teeks.

Vandalar
17.07.12, 21:54
Ma ei tea miks te neid stake üldse annate kuni nl10 ei ole mingi probleem stabiilselt päevas 20buyni plussis olla, kui tõesti on tegu pokkeriisandaga, mitte mingi ev ja tabeli onuga. Paar päeva ja bänku olemas.

20 bi päevas lol

DaBeat
17.07.12, 21:55
Ma ei tea miks te neid stake üldse annate kuni nl10 ei ole mingi probleem stabiilselt päevas 20buyni plussis olla, kui tõesti on tegu pokkeriisandaga, mitte mingi ev ja tabeli onuga. Paar päeva ja bänku olemas.

No kui sa nl10s stabiilselt 400BI kuus plussi tõmbad, siis oled tubli.

Heroiin
17.07.12, 22:02
Tean ta tüdruksõpra ja annan ka kohe oma tuttavatele teada, äkki need panevad vähemalt naisele mõistuse pähe, et too petistega tegemist ei teeks.

Mhm kindlasti tüdruk jätab oma kallima maha selle, et keegi väidab kuskil foorumis, et tema antud raha Marekule, mis mõeldi pokkermängimiseks, sai otsa.

maarios
17.07.12, 22:20
Mhm kindlasti tüdruk jätab oma kallima maha selle, et keegi väidab kuskil foorumis, et tema antud raha Marekule, mis mõeldi pokkermängimiseks, sai otsa.

Vaata mõnikord isegi on naistel see võim, et panevad mehele aru pähe.. AGA igakord see nii ei ole... oleneb naisest ja muidugi ka ullikesest (loe: Marekist). Kui ikka elu-mere-lained peakohal kokku löövad siis pole miskit teha.

vsiu100
17.07.12, 22:28
Ma ei tea miks te neid stake üldse annate kuni nl10 ei ole mingi probleem stabiilselt päevas 20buyni plussis olla, kui tõesti on tegu pokkeriisandaga, mitte mingi ev ja tabeli onuga. Paar päeva ja bänku olemas.


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ro0yZyVR0Qk




u wanna bet?????

hotcocacola
18.07.12, 00:56
Bentley, graphs or it didnt happen.

Cypher0
18.07.12, 01:49
Meh @nl10:

http://www.upload.ee/image/2522222/22bi.png

http://chzgifs.files.wordpress.com/2012/05/funny-gifs-the-correct-way-to-eat-watermelon.gif

yolpa
18.07.12, 03:40
Vaata mõnikord isegi on naistel see võim, et panevad mehele aru pähe.. AGA igakord see nii ei ole... oleneb naisest ja muidugi ka ullikesest (loe: Marekist). Kui ikka elu-mere-lained peakohal kokku löövad siis pole miskit teha.

just sellepärast, sest minu mäletamist mööda oli tegu üsnagi mõistliku neiuga ja isegi kui keegi talle mõistust pähe ei pane, siis on vähemalt tuttavatelegi teada millise mehega tegu.

Priidix
18.07.12, 03:58
Meh @nl10:

http://www.upload.ee/image/2522222/22bi.png

http://chzgifs.files.wordpress.com/2012/05/funny-gifs-the-correct-way-to-eat-watermelon.gif

Superrrrrr ;:D

qjet
18.07.12, 09:14
Ei tea, kas on öeldud, aga tegu peaks olema kasutajaga "vass" siin foorumis.

pikk28
18.07.12, 09:57
ja töötas kuskil kommivabrikus, kus tehti käsitöö komme. Seal oli ta tel ja kõik jutud. krt tuhlan veits skype historys...

nii kristjan tuletas meelde:

http://www.kommid.ee/Kontakt

tema peaks olema välisturgude peal.

ropka11
18.07.12, 10:26
Ehh mul selle kommivabriku omanik nooruspõlve sõber.Või õigem oleks öelda sõbra-sõber.
Sai nii mõnigi lollus koos tehtud.

Tigrano
18.07.12, 10:28
Rofl mul poes ka need müügil, kuu aega tagasi ajas jubedalt sealt keegi raha taga likviitsus probleemid olid olnud :) Muidu kõva toodang, oligi plaanis sinna helistadaja tellida.

ropka11
18.07.12, 10:33
Rofl mul poes ka need müügil, kuu aega tagasi ajas jubedalt sealt keegi raha taga likviitsus probleemid olid olnud :) Muidu kõva toodang, oligi plaanis sinna helistadaja tellida.

OT. Ohhoo Tigrano ka postitas.Kui võib küsida millega nüüd tegeled,pokkerit ka ikka mängid.

Tigrano
18.07.12, 10:37
OT. Ohhoo Tigrano ka postitas.Kui võib küsida millega nüüd tegeled,pokkerit ka ikka mängid.

Vahepeal polnud aega ning supernova kadus ära, nüüd vaikselt kogun hoogu jälle ja Muchoses uurin maad :)

DaBeat
18.07.12, 19:08
[19:45:37] Marek Vassilko: hei, pean kohe edasi tööle jooksma, viimased 2ndalat aint kodus magada saanud. üritan esimesel võimalusel sulle screeni saata jne
[19:46:30] Marek Vassilko: keegi pole kedagi scamminud. jah olen küll miinuses aga mitte mingis kiloses. totally my bad et online rohkem polnud, aga tõesti pole aega olnud.
[19:47:33] Marek Vassilko: ma pole elus korraga 20 BI maha dongand
[19:50:17] Dabeat: Okey, kas sa tahad öelda et sa pole ühe päevaga üle 5 buy ini kaotand?
[19:50:39] Marek Vassilko: ma ytlesin et jah võimalik et olen 6-7 kaotand

Ta lubas homme asja ära klaarida ja tema sõnul PTR näitab väga mööda ongames.
Eks ma annan teada kui asjad peaks klaaritud saama.

virukunn
18.07.12, 19:32
Mul tuleb ka meelde, et enda jutu järgi oli tal mingi kala, et PTR näitab tal väga mööda ongames. Tundus ka väga unreal, et too isik peaks sellise scammi korraldama, temast nii palju andmeid kõigile teada ju :D Loodan et kõik saab klaaritud.

ristijeesus
18.07.12, 19:53
[4.06.2012 13:13:23] Tauri: üks(Marek) on väga hea mängija, keda ma tean paar aastat juba
[4.06.2012 13:13:27] Tauri: lasi 888-s mingi nl600
[4.06.2012 13:13:50] Tauri: aga pidi enamiku rahast välja võtma real life põhjustel
[4.06.2012 13:13:57] Tauri: muidu väga hea mängija
[4.06.2012 13:22:33] Tauri: see varasem nl600 mängija on tõesti hea mängija
[4.06.2012 13:22:43] Tauri: ta oli läbi mingi välismaise stakingu ongames just
[4.06.2012 13:22:47] Tauri: aga lasti üle kahjuks

Tõesti hea mängija, epic printer. http://www.pokertableratings.com/ongame-player-search/mupsikftw

camu
18.07.12, 20:01
Tõesti hea mängija, epic printer. http://www.pokertableratings.com/ongame-player-search/mupsikftw
Sa ka piidid hästi! http://www.pokertableratings.com/cake-player-search/gaopeng789

ristijeesus
18.07.12, 20:10
Mis sa tahad selle mingi suvalise tondi kontoga öelda, et see mupsikftw pole see mupsik keda Tauri kangesti kiidab?

camu
18.07.12, 20:19
jah

ristijeesus
18.07.12, 20:35
Ongames mängis ta lisaks mupsikftw nimega. Super moderator camu VIST teab teda irl, ehk on abiks.

Lähtusin sellest, aga ok, kui sa nii ütled. Vabandan õige "mupsiku" ees.

VisaHing
18.07.12, 20:58
Lähtusin sellest, aga ok, kui sa nii ütled. Vabandan õige "mupsiku" ees.


Enne kui isehakanud šeriffid peale lendavad, siis mainin ära, et päris kindlasti pole tegu meie foorumi kasutajaga 'mupsik'

vutnii

ristijeesus
18.07.12, 21:29
Et sina siis väidad, et see mupsikftw on hoopiski meie foorumi kasutaja mupsik? Imelik, mina arvasin, et ta on mängib PLO-d.

VisaHing
18.07.12, 21:35
Et sina siis väidad, et see mupsikftw on hoopiski meie foorumi kasutaja mupsik? Imelik, mina arvasin, et ta on mängib PLO-d.

Oot.. Ma ei saanud midagi aru su lausest :D

timz0333
18.07.12, 21:36
Esimeses postis Mareki screennamed antud ju.

ristijeesus
18.07.12, 21:40
Oot.. Ma ei saanud midagi aru su lausest :D

See mind ei üllata.

VisaHing
18.07.12, 22:00
See mind ei üllata.


Imelik, mina arvasin, et ta on mängib PLO-d.

Ei saanud sellest aru aga okei, edu stake juurdlemisel. Ehk leiab oma õnneliku lõpu see case.

DaBeat
20.07.12, 00:32
Lubas küll asjad ära klaarida, aga pole temaga enam ühendust saanud.

Heroiin
20.07.12, 01:46
See on nii tavaline, et kui keegi on kellegile võlgu, siis ollakse haiged, nett kaob ära, dokumendid ja pangaasjad kaovad jne.
Ja kuidaski pole võimalik kõigest sellest teada anda.

pokkerisheriff
20.07.12, 01:53
võib-olla lihtsalt kopp ees sellega tegelemisest. loomulik ju, et varem või hiljem viskab siibrisse, kui keegi nagu katkine grammafoniplaat oma raha tagasi nõuab ja teised aina takka hurjutavad. siinsed peaks rohkem õppima madis eriti keissist, kus käisite talle nii kaua närvidele, et iseenesest mõistetavalt jõudis ta ühel hetkel arusaamisele, et oma närvide säästmiseks on tal mõttekam mitte oma tuju rikkuda siin diskuteerimisega. kes sellest lõpptulemusena võitis? mitte keegi. madisel rikuti tuju ära ja stakerid jäid oma rahast ilma :(

TaistoJ
20.07.12, 01:57
Sessi kõrvale vaatasin vähe http://www.pokertableratings.com/ongame-player-hands/mupsikuke
8. juuli oli poiss nl100't mänginud.
Tõmba ***** seriff

rahvavaenlane
20.07.12, 02:05
võib-olla lihtsalt kopp ees sellega tegelemisest. loomulik ju, et varem või hiljem viskab siibrisse, kui keegi nagu katkine grammafoniplaat oma raha tagasi nõuab ja teised aina takka hurjutavad. siinsed peaks rohkem õppima madis eriti keissist, kus käisite talle nii kaua närvidele, et iseenesest mõistetavalt jõudis ta ühel hetkel arusaamisele, et oma närvide säästmiseks on tal mõttekam mitte oma tuju rikkuda siin diskuteerimisega. kes sellest lõpptulemusena võitis? mitte keegi. madisel rikuti tuju ära ja stakerid jäid oma rahast ilma :(

oleksid sa naine, ja ilus, siis ma isegi abielluks sinuga.

VisaHing
20.07.12, 11:20
Sessi kõrvale vaatasin vähe http://www.pokertableratings.com/ongame-player-hands/mupsikuke
8. juuli oli poiss nl100't mänginud.
Tõmba ***** seriff

Peale selle vend tiltanud ikka väga toorelt.
Vaadates top 10 win/lost hande mis mängitud. Chiizus. Back to nl2 tuleks saata ta.
nl200 ka mänginud aga ei tea ainult, et kas stake raames.
http://www.pokertableratings.com/ongame-player-hands/mupsikuke
Vaadake neid hande seal.

PlanetRJ
20.07.12, 14:06
oleksid sa naine, ja ilus, siis ma isegi abielluks sinuga.
epic lol

BentleyMulsanne
20.07.12, 18:20
Peale selle vend tiltanud ikka väga toorelt.
Vaadates top 10 win/lost hande mis mängitud. Chiizus. Back to nl2 tuleks saata ta.
nl200 ka mänginud aga ei tea ainult, et kas stake raames.
http://www.pokertableratings.com/ongame-player-hands/mupsikuke
Vaadake neid hande seal.

Olgem nüüd mõistlikud. IMO sellise mängustiiliga ei oleks mittekuskil isegi break even.

harryahven
20.07.12, 21:35
http://www.pokertableratings.com/
mupsikuke juba popular playersite all

DaBeat
21.07.12, 12:46
Eile veel oli ta PTR graafik hoopis teistsugune, osad käed on nagu kaduma läinud.

virukunn
25.07.12, 21:50
Mis toimub ?

DaBeat
25.07.12, 23:30
Endiselt ootan...

virukunn
28.07.12, 20:09
Ma ei tea kuidas tal võlgadega on, aga pokkeri mängimiseks igatahes aega jätkub:
http://www.upload.ee/image/2550989/mupsssik.png

DaBeat
04.08.12, 01:10
Kutt jätkuvalt grindib pokerit ja täna nägin enda nl200 lauas ka istumas teda ongames, aga ühendust ei võta..

hotcocacola
04.08.12, 02:42
Madis Eriti vend?

pafka666
04.08.12, 14:30
õudne kuidas sellised värdjad närvi ajavad. Üks m...n põgenes vegasesse ahvike sabas tillerdamas ja teine m....n siis see Vasja- Vassilko. Mulje jääb et Vasja steikimist soovitanud tegelane on ka vait kui sukk ja süütunne väga ei piina enam. wp.
Huvitav kus kohas selliseid Eriti- Vasjasid valmis treitakse?

Kotkas1000
04.08.12, 15:03
Huvitav kus kohas selliseid Eriti- Vasjasid valmis treitakse?


Prolly seina põrkest läbi villase soki vms.

Viiidrik
04.08.12, 15:04
Pigem prügikasti põrkest.

yolpa
05.08.12, 00:15
Pigem prügikasti põrkest.

pigem auto põrkest

hotcocacola
10.08.12, 02:54
Mis seis on?

hotcocacola
10.08.12, 02:57
Kas keegi on saatnud selle teema lingi nt Marek Vassilko naisele ( https://www.facebook.com/kaisa.valk.5 ) ?

Pumper
10.08.12, 08:35
Väike flaier teha ja FB tiirlema, 100% sharen! Kuna stakeja vist passive, siis võivad kõvemad edijad siin tuld anda.

hotcocacola
11.08.12, 05:11
Inimesed, kes on M.Vassilkoga sõbrad võiks temast pilte postitada. Tahaks teada, milline on petturi nägu..

ristijeesus
11.08.12, 09:10
Mees, kes elus ei saa millegagi hakkama.

Pildi eemaldasin kuna petturi elukaaslane Kaisa Valk hakkas hädaldama. Aga lingi pildile jätan ikkagi: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=3206195989994&set=a.1221179445821.2031267.1118981865&type=3&theater

hotcocacola
11.08.12, 16:17
Saatsin M.Vassilko FB tüdrukule kirja koos selle threadi lingiga, et kas ta on teadlik, millega ta mees tegeleb

BentleyMulsanne
11.08.12, 16:37
Lisaks kõigele Väga üllas tegu, naise suhtes.

maarios
11.08.12, 18:11
Saatsin M.Vassilko FB tüdrukule kirja koos selle threadi lingiga, et kas ta on teadlik, millega ta mees tegeleb

Väga epic oleks, kui tüdruk vastab, et teab keissi ning tal savi sellest (loe: kah osaline pettusest)......

timz0333
11.08.12, 18:37
Saatsin M.Vassilko FB tüdrukule kirja koos selle threadi lingiga, et kas ta on teadlik, millega ta mees tegeleb

Chick saadab vastu: Tänan teavitamast, vaata minu fotode alt "ehted".

BentleyMulsanne
11.08.12, 22:21
Chick saadab vastu: Tänan teavitamast, vaata minu fotode alt "ehted". :D


Pokkerimaailmas tundub olema nii, et on näost ülikergelt näha, kellega on mõtet stake diile teha ja kellega mitte. Mingid väiksed nüanssid näos annavad ära, ei ole asi selles, kas inimene nägus või vesipea võimisiganes. Kuigi näojärgi adekvaatselt hindamine on paljude inimeste jaoks raske. Samas kõik mida me teeme ja mõtleme mõjutab vähesel määral meie välimust.

Kui veel mingi stake teema siia foorumisse tuleb vaatame enne näojärgi üle. M.Eriti ja M.Vassilko pettust oleks saanud ennetada.

reggie
11.08.12, 23:50
Kirjutage veel emale, naabrile, onu Vellole ja Savisaarele-neid kindlasti huvitab. Kui inimesel on raha, et nl200 lasta siis pole tal mingit plaani ära maksta ja kui miskit ette ei võeta siis miks peakski? Foorumisse postitatakse trollolo pilte, pahandatakse, hurjutatakse ja sellega asi piirdub, kedagi tegelikult ei k**i-las koerad hauguvad, karavan läheb edasi. Tuleb uus "solid" vend ja saab raha, laseb üle ja ikkagi midagi ei juhtu enne kui keegi reaalselt näpud sahtlivahele saab, kas siis kohtu kaudu või Valuev&co abiga.

mupsik
12.08.12, 01:15
Nagu LenC enne mainis, ei ole mina selle isikuga kuidagi seotud, lihtsalt imelik ja natueke häiriv kokkusattumus kasutajanimedega. Muuseas mul ei ole ühtegi "mupsik" tüvega pokkerikontot kunagi olnud.

hotcocacola
12.08.12, 07:53
Sain vastused FBs:


1.)
Kaisa Valk

Ma neid asju nii hästi küll ei tea, aga vaevalt, et pettis, lihtsalt ei tule oma elus mitte millegagi toime. Loodan, et need asjad saavad Teil varsti korda aetud.

2.)

Kaisa Valk

Paluks kiirelt pilt antud foorumist eemaldada, selle jagamiseks pole teil mingit õigust. Ei viitsiks väga kaebustega jamama hakata..

fyte
12.08.12, 08:33
Samasugune lontrus nagu Vasja isegi - raha on välja petetud, aga neil hoopis probleem sellega, et pildid on avalikkusele üles laetud.

maarios
12.08.12, 10:57
No ilmselt on see Kaisakene asjast väga teadlik ja ikkagist "samas paadis" koos Vasjaga...

Spewmonkey
12.08.12, 14:44
Vaevalt kõik oma kaasadele detailselt võitusid/kaotusi ja pokkeriga seotud asju avaldavad. Downereid ja ebaõnnestumisi hoitakse üleüldiselt rohkem endale. Kardetakse lihtsalt hukkamõistu ja reeglina ei mõista temakene variatsiooni.
Just saying...

pafka666
12.08.12, 20:29
:D


Pokkerimaailmas tundub olema nii, et on näost ülikergelt näha, kellega on mõtet stake diile teha ja kellega mitte. Mingid väiksed nüanssid näos annavad ära, ei ole asi selles, kas inimene nägus või vesipea võimisiganes. Kuigi näojärgi adekvaatselt hindamine on paljude inimeste jaoks raske. Samas kõik mida me teeme ja mõtleme mõjutab vähesel määral meie välimust.



Selle loogika järgi ei tohiks ranka ja coca yldse tänavalgi kõndida... lol
Samas naisele rääkimine ei tee reaalselt mitte midagi.... veri on paksem kui vesi ja kyll Vasja tuleb mingi hea stooriga välja:
"Mingi tont tahtsis et mängiksin yhe tonni tema rahaga- no success ja kujutad sa pilti, nyyd va ahne põrsas nõuab raha tagasi ja valetab kõigile. Aa no siis kyll kallike, ära siis selliste tontidega tegemist tee rohkem." ja vsjoo

Firzen
14.08.12, 12:12
õudne kuidas sellised värdjad närvi ajavad. Üks m...n põgenes vegasesse ahvike sabas tillerdamas ja teine m....n siis see Vasja- Vassilko. Mulje jääb et Vasja steikimist soovitanud tegelane on ka vait kui sukk ja süütunne väga ei piina enam. wp.
Huvitav kus kohas selliseid Eriti- Vasjasid valmis treitakse?

Kui sulle lihtsalt "tundub" või "jääb mulje" siis miks sa selliseid sõnu loobid? Ma ei näe põhjust foorumisse kirjutada igast korrast, kui ma räägin DaBeat-ga Skypes või Marek jälle midagi lubab. Väga armas, et sa selle kogu teema omale südameasjaks oled võtnud - ehk võtad jalad alla siis, otsid Vassilko üles ja püüad raha tagasi saada? Muidugi sa ei pea seda tegema, aga nähes, kui väga sulle kogu see teema korda läheb võiks ju midagi ette võtta siis või kuidas?

pafka666
15.08.12, 15:45
Vabandust kui Teie avalik scammimise keiss järsku salajaseks muutus aga antud juhul on teema siia ülesse riputatud, sinu nime on seoses asjaga mainitud ja ma kommenteerin niipalju kui tahan ja viitsin. Loomulikult pole sul mingeid kohustusi siin ülevaadet anda või kommenteerida...
Kui Vasja oleks mind scamminud küll oleks ta mul juba üles otsitud.

hotcocacola
15.09.12, 16:37
Any updates????

DaBeat
20.09.12, 13:04
Sama seis endiselt.