PDA

View Full Version : Kasu pokkeritarkvarast



raidz
21.07.12, 17:26
Kes on juba omale mõne abiprogrammi muretsenud (HEM, PT), kuidas need teie mängule kaasa on aidanud? Kas tegite hüppelise arengu tänu programmile või ei tasu sellest nii palju loota?

Poke
21.07.12, 17:49
ma arvan, et 90% sellest foorumist omab hem või pt.

kasu on temast väga väga palju, kui sa võtad aega kõige selle õppimiseks ja peale sessioneid analüüsid jne.
PT4 on sul juba nagu teine aju, kirjutab isegi notesid mängijate kohta sinu eest.
see 50$ või palju ta maksab on 100% parim investeering mida sa pokkeris teha saad.

e: võibolla Matka Madist stakeda on vähe parem investeering, aga kes teab.

Vandalar
21.07.12, 18:15
Mulle ei meeldi, kui mingi suvalise kauba ostmist investeeringuks nimetatakse.

raidz
21.07.12, 18:46
Kas nii on võimalik, et ma teen kõik oma otsused selle programmi järgi, või peavad mingid teadmised pokkeristrateegiatest olema?
Ehk siis olenevalt olukorrast teen otsuse. Praegu on nii, et kord võidan ja kord kaotan, suht break even. Ei julge päris põrsas kotis ka osta

wanapagan
21.07.12, 18:51
saab ilma väga ilusti hakkama, ei ole vaja mingit programmi.

donkament
21.07.12, 20:17
ma olen ikka täiesti trackeri sõltlane. Ei kujutaks ilma mängimist väga ettegi enam, eriti multitablemist. Ilma selleta mängimine oleks väga jõhker disadvantage imo, kui just kõiki rege läbi ja lõhki ei tunne (mis on võimatu). Palju kergem vastu võtta korrektseid otsuseid, muuta oma rangesid jne.

nikitheone
21.07.12, 20:30
trackeri kasutama on enamikel juhtudel +ev. kindlasti soovitan, kui üritad mingit raha teenida pokkeriga. kui hobikorras lased 2-3 turnat nädalas, siis pole tõesti mõtet

virukunn
21.07.12, 20:43
Tracker lihtsalt salvestab kõik sinu vastase (ja ka sinu enda) tehtud otsused, ehk sul on arvude näol selge pilt kuidas vastane minevikus mänginud on. Sellist infot on võimatu ise meeles pidada. Viskad sekundiks numbritele pilgu peale ja tead mis stiilis vastane mängib, kuidas eeldatavalt teatud spottides käitub, saad ta enamvähem range peale panna jne. Ehk siis eelis on päris massiivne.

+ muidugi enda mängu analüüsimise võimalus jne.

ranka
21.07.12, 20:53
Tracker lihtsalt salvestab kõik sinu vastase (ja ka sinu enda) tehtud otsused, ehk sul on arvude näol selge pilt kuidas vastane minevikus mänginud on. Sellist infot on võimatu ise meeles pidada. Viskad sekundiks numbritele pilgu peale ja tead mis stiilis vastane mängib, kuidas eeldatavalt teatud spottides käitub, saad ta enamvähem range peale panna jne. Ehk siis eelis on päris massiivne.

+ muidugi enda mängu analüüsimise võimalus jne.

Väga hea point ridade vahelt.

Kui küsida suvalise mängija käest, kes ei kasuta ühtegi tarkvara, kas ta on plussis või miinuses siis ta vastab: oh beak-even või nats miinuses/plussis. Tracker aga annab sulle täpsed tulemused, mis ei valeta. Lisaks muidugi statid, uuesti analüüsimine jms.

raidz
21.07.12, 23:05
Selge. Et pm need numbrid seal suruvad igasugused põhiteadmised alla, kõik oleneb olukorrast ju?

andrus69
21.07.12, 23:32
Nii HEM kui PT on tasuta katsetamiseks teatud aja. Nii, et proovida saad tasuta :)

virukunn
21.07.12, 23:32
Selge. Et pm need numbrid seal suruvad igasugused põhiteadmised alla, kõik oleneb olukorrast ju?

Mida sa põhiteadmiste all mõtled ? Pokkeris oleneb kõik olukorrast ju. Numbrid ütlevad sulle nt mitu % kätest vastane mängib, kui tihti 3betib, checkraiseb jne.

raidz
22.07.12, 11:07
Põhiteadmised ehk nt milliste kätega üldse millistelt positsioonidelt mängida (kuid jällegi tuleb vaadata alles jäänud mängijate 3beti, callimis ranget jne)

virukunn
22.07.12, 12:39
Põhiteadmised ehk nt milliste kätega üldse millistelt positsioonidelt mängida (kuid jällegi tuleb vaadata alles jäänud mängijate 3beti, callimis ranget jne)

Sel juhul jah. Stattidele toendudes saadki nö rohkem vastast m2ngida.