PDA

View Full Version : Hotcocacola Blogi | Coaching



PokkeriProde Nuhk
25.07.12, 15:50
Pikk ja karm downswing on minu enesekindluse omahalaudades miinustese viinud.
Juba enne Las Vegasesse minekut mõtlesin coachingu peale. (PLO200-1k).

Maailma üks parimaid mid-stakes 6max plo-mängijaid pakub üllatavalt hea hinnaga coachingut:
* 250$/hr
* 1000$/5h

Võtsin härraga ühendust ja lubasin septembris temaga uuesti ühendust võtta.
Mänge biidib ta easylt up to PLO1000.
Antud hetkel üritab ta shotte võtta PLO2-5k-s.

Looking forward...:)


https://blogger.googleusercontent.com/tracker/6580702580224665818-987315491703815270?l=hotcocacola.blogspot.com


Loe edasi ››› (http://hotcocacola.blogspot.com/2012/07/coaching.html)

Mr_Kenny
25.07.12, 15:59
Kellega tegu kui tohib küsida?

hotcocacola
25.07.12, 16:06
mipwnya

privador
25.07.12, 19:24
hmmz kas downswing tõesti nii suur et vaja couchi? alla pole plaanis liikuda et enesekondlust saada? pl200?

udikaz
25.07.12, 22:56
coca tahab vast edasiliikuda.kui enda hammas peale ei hakka siis ei ole midagi halba ju tasemel coachi võtmisest. usun et coca jaoks tekivad plo200 kerged moti probleemid. kui summad ennast ei moriveeri siis ega sellest mängust ka suurt midagi head välja ei tule.

BentleyMulsanne
25.07.12, 23:05
mipwnya hetkel täiesti õige mees aitama teab , sellesmõttes, et mehel endal peaks praegu ka haruldane suurem Dswing peal olema.

Ecuador13
25.07.12, 23:18
Coachingu võtmine hea plaan.

Kuidas sul 2012 PLO cashis overall seis on hetkel? Tegin sizeable sidebeti et lõpetad aasta plussis, ära mind alt siis vea;)

hotcocacola
26.07.12, 01:09
Aasta veel u +25k (ei ole hetkel HEMi lähedal) ja istun 25k swongis

hotcocacola
26.07.12, 01:13
PLO200s üritan motti koguda, kuid see on ilmvõimatu, sest ei suuda nii madalal päris A++ mängu teha.
Aga on vaja end kokku võtta..


Coachi tahan ilmselgelt enda arendamise pärast, kuid samas loodan et ta suudab mu mindseti parandada

hotcocacola
26.07.12, 01:15
+ midstakes parimate plo grindijate tunnihind on enamjaolt 500-1000$, seega 250$ on SOOOOOOOOOOOOOODUKAS !!!

metsnik
26.07.12, 01:45
hcc-st (kes mulle peale Team Pro-sse saamist tõusikuna näis) on suht normaalne käli saanud. adumine, et mingi hetk on vaja abi küsida, on kah sümpaatne, kuna piisavalt suure egoga mehed seda ilmselt ei tunnista.

küll aga küsimus hoopis teisest mastist - mis on lühidalt põhjused, et NLH juurest nüüdseks vist peaasjalikult ainult PLO peale üle läinud oled? tunned seal suuremat edge'i? lihtsalt meeldib rohkem (olenemata konkurentsist)?

hotcocacola
26.07.12, 01:50
Kusjuures ma vist tean, mis mu praeguse aja suurim leak on: Mitte uskumine, ehk räme maha callimine...okse!!!

hotcocacola
26.07.12, 01:56
hcc-st (kes mulle peale Team Pro-sse saamist tõusikuna näis) on suht normaalne käli saanud. adumine, et mingi hetk on vaja abi küsida, on kah sümpaatne, kuna piisavalt suure egoga mehed seda ilmselt ei tunnista.

küll aga küsimus hoopis teisest mastist - mis on lühidalt põhjused, et NLH juurest nüüdseks vist peaasjalikult ainult PLO peale üle läinud oled? tunned seal suuremat edge'i? lihtsalt meeldib rohkem (olenemata konkurentsist)?

üritan vastata nats hiljem, hetkel hardcore grind

privador
26.07.12, 01:58
tegelikult suht raske mõista. Vaalad peaksid ju varustama piisava rahahulgaga, mida reg-dega madistamine ära võtab. Või lauas polegi ühtegi vaala?

hotcocacola
26.07.12, 02:37
hcc-st (kes mulle peale Team Pro-sse saamist tõusikuna näis) on suht normaalne käli saanud. adumine, et mingi hetk on vaja abi küsida, on kah sümpaatne, kuna piisavalt suure egoga mehed seda ilmselt ei tunnista.

küll aga küsimus hoopis teisest mastist - mis on lühidalt põhjused, et NLH juurest nüüdseks vist peaasjalikult ainult PLO peale üle läinud oled? tunned seal suuremat edge'i? lihtsalt meeldib rohkem (olenemata konkurentsist)?


Kõik algas PLOhust, puhta bumhuntinguga sai ilus klots kokku veeretatud (PLO50-200). Tänapäeval on fishe aina vähem ning HU lauad suht surnud.

Praegu on parim viis fishide leidmiseks uute laudade tegemine, aga regzid, kes uusi laudu ei tee ega HU-d ei mängi, nemad on valvel ja istuvad suht kiirelt järgi. See tähendab seda, et fishiga saab väga-vähe HU-d mängitud.
Ja kui ma õigesti mäletan, siis pean enda 3-4-handed mängu kõvasti parandama, sest seal olin napilt BE, kui mitte õrnalt kaotav mängija.

Priva: viimasel ajal kaotan isegi HUs fishidele (liigitan selle swongi alla).
Praegu lõpetasin sessi, ca -1bi. No täiesti võimatu, pidevalt kui ma istun seti otsas, siis OBV vastasel topset.
Aga pole midagi muud teha, kui toorelt edasi grindida ja oodata helgemaid päevi :D