PDA

View Full Version : PokerStars sõlmis kokkuleppe USA justiitsministeeriumiga, FTP avatakse lähiajal



ranka
31.07.12, 18:36
Täna PokerStars andis teada oma blogis (http://www.pokerstarsblog.com/corporate_blog/2012/pokerstars-settles-with-united-states-doj-096492.html), et USA Justiitsministeeriumiga sõlmitakse viimased kokkulepped lähima seitsme päeva jooksul ja alates sellest hetkest, 90 päeva jooksul taasavatakse Full Tilt pokkerituba ning tagastatakse rahad mängijatele.

Praegu on veel vara rääkida PokerStarsi strateegilistest ja ärilistest plaanidest seoses Full Tilt pokkeritoaga, sest prioriteediks on avada pokkerituba, maksta tagasi mängijate rahad ja taastada Full Tilt pokkeritoa reputatsioon ja hea nimi.

Niipalju saab öelda, et Full Tilt hakkab tegutsema iseseisva brändina ja tarkvaraga andes mängijatele lisavõimaluse pokkeritoa valimisel.

Saidi uuesti tööle rakendamine ja mängijatele rahade tagastamine on keeruline ja aeganõudev protsess, seda nii puht füüsiliselt kui tehniliselt, sest muudatused puudutavad miljonite mängijate pokkerikontosid. Seetõttu PokerStars palub mängijatelt mõistlikust ja kannatalikust.

Lõpetuseks PokerStars lisab, et tulevikus nii Full Tilt kui PokerStars saavad taotleda tegevusluba pakkumaks pärisraha mänge USA turul. Seda juhul kui Ameerika Ühendriigid reguleerivad netipokkeri.

ristik
31.07.12, 18:38
http://www.youtube.com/watch?v=sZHCVyllnck

Mrt1989
31.07.12, 18:44
Ei tea kas FT Rb% jääb samaks ja Iron mani boonused muutmata.

ranka
31.07.12, 18:46
Ei tea kas FT Rb% jääb samaks ja Iron mani boonused muutmata.

Ikka leidub keegi, kas tal jääb mõni boonus ja RB protsent alles, kui teistel on seal sadu tuhandeid dollareid kinni. Sama nagu matustel küsida, et huvitav, palju tal pangakontole raha jäi.

Potsataja
31.07.12, 18:49
Aina paremaks läheb. Keegi oskab paika panna mingi timeline´i Pokerstars vs. FTP alustades mustast reedest? Igatahes, ühe tegevus ei seiskunud mitte hetkekski ja teine?

ranka
31.07.12, 18:56
Aina paremaks läheb. Keegi oskab paika panna mingi timeline´i Pokerstars vs. FTP alustades mustast reedest? Igatahes, ühe tegevus ei seiskunud mitte hetkekski ja teine?

Pakun, et FTP jätkab sealt, kus seisma jäi. PokerStars FTP omanikuna tähendab automaatset nimepesemist.

privador
31.07.12, 18:58
Kas stars ostis FT ära?

ristijeesus
31.07.12, 19:04
Tundub, et rahad saame küll kätte, aga mängida ei saa.

We are not currently planning to seek a license to operate Full Tilt in France, Italy, Spain, Denmark, Belgium and Estonia. For Full Tilt players in these markets, we will work with regulators to determine the appropriate mechanisms for making funds available. In any case, these funds will be available as soon as possible. Full Tilt players in these countries will be able to play on PokerStars.

neeme
31.07.12, 19:07
YESSSSSSSSSSSS...
Siuke tunne, et leidsin just 2600$ maast.

50CandyJoe
31.07.12, 19:09
Tundub, et rahad saame küll kätte, aga mängida ei saa.

We are not currently planning to seek a license to operate Full Tilt in France, Italy, Spain, Denmark, Belgium and Estonia. For Full Tilt players in these markets, we will work with regulators to determine the appropriate mechanisms for making funds available. In any case, these funds will be available as soon as possible. Full Tilt players in these countries will be able to play on PokerStars.

Wtf is this nyyd?

ranka
31.07.12, 19:11
Tundub, et rahad saame küll kätte, aga mängida ei saa.

We are not currently planning to seek a license to operate Full Tilt in France, Italy, Spain, Denmark, Belgium and Estonia. For Full Tilt players in these markets, we will work with regulators to determine the appropriate mechanisms for making funds available. In any case, these funds will be available as soon as possible. Full Tilt players in these countries will be able to play on PokerStars.

Kust selline info tuli? Ise just otsisin ka selle allikat aga ei suuda leida.

rasmer
31.07.12, 19:11
Litsentsi mitteomamine ei tähenda, et mängida ei saaks ilmtingimata.

ristijeesus
31.07.12, 19:13
See info on pärit siit: http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/official-pokerstars-announcement-regarding-ftp-doj-no-low-content-meme-posts-please-pp-1228781/

Potsataja
31.07.12, 19:13
Tundub, et rahad saame küll kätte, aga mängida ei saa.

We are not currently planning to seek a license to operate Full Tilt in France, Italy, Spain, Denmark, Belgium and Estonia. For Full Tilt players in these markets, we will work with regulators to determine the appropriate mechanisms for making funds available. In any case, these funds will be available as soon as possible. Full Tilt players in these countries will be able to play on PokerStars.

Ma loen välja seda, et riikides, kus PS-il on tegutsemiseks litsents ei kavatseta raha välja maksta, kuid teemaga "tegeletakse".

Seega võtke rahulikult ja pühkige oma suu puhtaks igasugustest FTP rahadest. Võibolla SN+ tase Pokerstarsis garanteerib teile midagi.

Codecci
31.07.12, 19:26
Ma loen välja seda, et riikides, kus PS-il on tegutsemiseks litsents ei kavatseta raha välja maksta, kuid teemaga "tegeletakse".

Seega võtke rahulikult ja pühkige oma suu puhtaks igasugustest FTP rahadest. Võibolla SN+ tase Pokerstarsis garanteerib teile midagi.
Lol, ei. In any case, these funds will be available as soon as possible.

Eesmärk on pesta FTP nimi puhtaks. See ei toimi kui kõikidele rahasid välja ei maksta.

V4LDO
31.07.12, 19:27
Ma loen välja seda, et riikides, kus PS-il on tegutsemiseks litsents ei kavatseta raha välja maksta, kuid teemaga "tegeletakse".

Seega võtke rahulikult ja pühkige oma suu puhtaks igasugustest FTP rahadest. Võibolla SN+ tase Pokerstarsis garanteerib teile midagi.

Ma loen küll siit välja, et raha saab ikka kätte, lihtsalt mängulitsentsi nad siin veel taotleda ei kavatse.

ranka
31.07.12, 19:29
Ma loen välja seda, et riikides, kus PS-il on tegutsemiseks litsents ei kavatseta raha välja maksta, kuid teemaga "tegeletakse".

Seega võtke rahulikult ja pühkige oma suu puhtaks igasugustest FTP rahadest. Võibolla SN+ tase Pokerstarsis garanteerib teile midagi.

Ära tekita paanikat.

Mine loe ristijeesuse linki uuesti ja seal on kirjas:

Q: When will I be able to cash out my funds? (France, Spain, Belgium, Italy, Estonia, Denmark)
A: We are currently working with the regulators in your country on the mechanisms required to withdraw your funds. We are committed to making these funds available within 90 days of the formal closing of the deal, which will be within seven days.

Tõlge: Hetkel tegeldakse probleemiga, tehakse koostööd antud riigiga, et leida võimalus rahade kiireks kandmiseks. Lisaks PokerStars PEAB rahad kandma 90. päeva jooksul pärast seda kui DOJ-ga diil lõplikult kinnitatud, mis peaks juhtuma 7. päeva jooksul.

Seal küsimustikus on ka vastus boonustele, mis kõlab järgnevalt:

A: We are reviewing all previous Full Tilt reward programs and will provide more details on plans for these programs in the near future. We intend to have a fair resolution for players with accumulated points and other rewards under the program.

Potsataja
31.07.12, 19:34
Lol, ei. In any case, these funds will be available as soon as possible.

Eesmärk on pesta FTP nimi puhtaks. See ei toimi kui kõikidele rahasid välja ei maksta.

Sellist asja nagu "soon as possible" ei eksisteeri, kui spetsiaalselt mainitakse kuute riiki kõigist võimalikest, sealhulgas ka Eestit oma 1 294 236 elanikuga.

Ma natuke loodan, et ma eksin, kuid äri on siiski ainult äri. Ranka postitusest lähtuvalt peaks kõigi Eesti residentide raha olema tagastatud 90 +/- 7 päeva jooksu.

ranka
31.07.12, 19:37
Sellist asja nagu "soon as possible" ei eksisteeri, kui spetsiaalselt mainitakse kuute riiki kõigist võimalikest, sealhulgas ka Eestit oma 1 294 236 elanikuga.

Ma natuke loodan, et ma eksin, kuid äri on siiski ainult äri.

Segane oled w? Diili üks punkt DOJ-ga oligi see, et PokerStars PEAB maksma või vähemalt tagama ligipääsu kõikidele mängijatel (pole vahet kas eestlane, azerbaidzaan või hiinlane) rahadele 90 päeva jooksul.

N1x0n
31.07.12, 19:39
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7s38lsqST1qdephto1_500.png

ristijeesus
31.07.12, 19:42
Kõige sitem variant, mis saab eestlastele juhtuda on, et PS annab maksuametile teada kui palju kellelegi välja makstakse ja sellelt siis tahab EMTA tulumaksu saada.

alaska
31.07.12, 19:43
See ei tarvitse sinu raha olla ju.

Codecci
31.07.12, 19:45
Kõige sitem variant, mis saab eestlastele juhtuda on, et PS annab maksuametile teada kui palju kellelegi välja makstakse ja sellelt siis tahab EMTA tulumaksu saada.
Jup, aga arvestades kui ebakompetentne Eesti maksuamet on, siis väga-väga-väga unlikely.

jasssass
31.07.12, 19:48
FTP-s olid sõbrakanded ka lubatud kuni sulgemiseni.

ristijeesus
31.07.12, 19:50
Isegi kui EMTA peaks midagi kobisema hakkama, siis PS töötab selle kallal, et FTP-st saaks otse rahasid starsi kanda ja siis saavad eestlased sel juhul starsis oma full tildi raha puhtaks pesta :D

privador
31.07.12, 19:51
Kõige sitem variant, mis saab eestlastele juhtuda on, et PS annab maksuametile teada kui palju kellelegi välja makstakse ja sellelt siis tahab EMTA tulumaksu saada. Kas see on TULU? Kui ma olen depond sinna 100k ja kontol nt 2k, siis MA tahab sellelt 2k tulumaksu? Olge ikka mõistlikud. Rääkimata sellest, et tegu gamblimisega
MA pole kompetentsi üldse selle asjaga tegelelemiseks

Samahästi võiks MA siin foorumis luurata ja hakata taga ajama inimest , kes RHCP piletit müüs-sai ju tulu!

jasssass
31.07.12, 19:54
Mil moel nad saaksid tulumaksu tahta kui neid rahasid ei pruugi Eesti kontole reaalselt üldse liigutada.

privador
31.07.12, 19:54
FTP-s olid sõbrakanded ka lubatud kuni sulgemiseni. Codecci peaks vist nüüd rikas mees olema, kui ostis kokku 10-20% markupiga FT raha kontodelt:)

Potsataja
31.07.12, 19:59
Segane oled w? Diili üks punkt DOJ-ga oligi see, et PokerStars PEAB maksma või vähemalt tagama ligipääsu kõikidele mängijatel (pole vahet kas eestlane, azerbaidzaan või hiinlane) rahadele 90 päeva jooksul.

Kas sa kujutad ette, kui palju DOJ hoolib tegelikult eestlasest, azerbaidzaanist või hiinlasest? Ma kujutan ette, et kordi vähem, kui näiteks EMTA. Isegi jabur on mõelda, et üks neist teeb avalduse DOJ´le, et tema pole raha kätte saanud ehk millise § alusel ta selle kaebuse teeb ja millise § alusel ta mingit vastust või lahendust ootab?

marcoloco
31.07.12, 20:05
Codecci peaks vist nüüd rikas mees olema, kui ostis kokku 10-20% markupiga FT raha kontodelt:)

ma arvan et pigem oli vahepeal selle FT raha v22rtus 10-20% face valuest, 10% markupiga ma myyksin ka praegu oma FT raha, kui keegi huvit (nt 5000 ft raha 4500 dollari eest)

viki
31.07.12, 20:08
Kas sa kujutad ette, kui palju DOJ hoolib tegelikult eestlasest, azerbaidzaanist või hiinlasest? Ma kujutan ette, et kordi vähem, kui näiteks EMTA. Isegi jabur on mõelda, et üks neist teeb avalduse DOJ´le, et tema pole raha kätte saanud ehk millise § alusel ta selle kaebuse teeb ja millise § alusel ta mingit vastust või lahendust ootab?See pole tähtis palju DOJ hoolib.Tähtis on,et pokerstarsile on maine oluline ja kui midagi lubatakse,siis see ka täidetakse.

minbetmillionaire
31.07.12, 20:12
Kas sa kujutad ette, kui palju DOJ hoolib tegelikult eestlasest, azerbaidzaanist või hiinlasest? Ma kujutan ette, et kordi vähem, kui näiteks EMTA. Isegi jabur on mõelda, et üks neist teeb avalduse DOJ´le, et tema pole raha kätte saanud ehk millise § alusel ta selle kaebuse teeb ja millise § alusel ta mingit vastust või lahendust ootab?

ära soni

leits
31.07.12, 20:14
Kas sa kujutad ette, kui palju DOJ hoolib tegelikult eestlasest, azerbaidzaanist või hiinlasest? Ma kujutan ette, et kordi vähem, kui näiteks EMTA. Isegi jabur on mõelda, et üks neist teeb avalduse DOJ´le, et tema pole raha kätte saanud ehk millise § alusel ta selle kaebuse teeb ja millise § alusel ta mingit vastust või lahendust ootab?

Mul tekkib tõsiselt tunne, et sa oled retard. Sulle nagu pakuks head meelt kui keegi midagi kätte ei saaks ..

Potsataja
31.07.12, 20:20
Mul tekkib tõsiselt tunne, et sa oled retard. Sulle nagu pakuks head meelt kui keegi midagi kätte ei saaks ..

Anna mulle relv ja ma tapan ennast ise, kui olen lollim, kui sina.

Nii või naa olen ma aga pessimist, kes näeb kõike negatiivses valguses. Antud teemast lähtudes on meil 90 +/- päeva selgusele jõudmiseks.

snap
31.07.12, 20:22
www.fulltiltpoker.com

midagi uut seal kah nüüd :)

ranka
31.07.12, 20:22
Anna mulle relv ja ma tapan ennast ise, kui olen lollim, kui sina.

Nii või naa olen ma aga pessimist, kes näeb kõike negatiivses valguses. Antud teemast lähtudes on meil 90 +/- päeva selgusele jõudmiseks.

Ma pakun tõenäosuseks, et eestlased saavad 90 päeva jooksul rahad kätte 100% ajast. Palju Sina tõenäosuseks pakud? Raha ega midagi vahele ei pane - lihtsalt tahan näha Sinu arvamust numbriliselt.

privador
31.07.12, 20:38
kui stars paneb ft projekti 500+millionit, kas te arvate tõesti, et ta riskib mainega jättes maksmata "mõttetutele" riikidele?stars peaks olema väga loll kui seda teeb

andu_andu
31.07.12, 20:40
wiiiiiiiiiiii

naljakas see, et üks suur stake oli seal pooleli ühega, kes peale sulgemist mingi aja pärast jäi scammiga vahele. Eks paistab mis nüüd saab

leits
31.07.12, 20:41
http://pokerfuse.com/news/law-and-regulation/isai-scheinberg-must-step-down-from-pokerstars-directorship/

see oli huvitav nõudmine DOJ poolt ..

ranka
31.07.12, 20:49
kui stars paneb ft projekti 500+millionit, kas te arvate tõesti, et ta riskib mainega jättes maksmata "mõttetutele" riikidele?stars peaks olema väga loll kui seda teeb

IMO kõik on omad ja seetõttu ei ole mõtet Potsatajat teietada.

jrgn hell
31.07.12, 21:13
Pole ju mingeid "mõttetuid" riike, selles suhtes, et kõik, kellele kohe ftp-d ei pakuta, on need regullitud riigid. Eesti veel selles suhtes teistsugune, kui Spain ja Italy, et pole seda segregated pooli. Ei tea, kuidas Belgias on.

Kui Hispaania, Saksamaa ja Itaalia oma lolused ära lõpetavad ja taastavad oma ühise pooli, mis nüüd jutuks juba, küll siis see ftp eestlastele ka lahti läheb. Eriti kui joint cashier tuleks. Niikaua poleks mõtet splittida neid poole, sest mingi liquidity on saidile vajalik, et igale poole actionit jaguks.

Aga solid küll.

ranka
31.07.12, 21:24
Olen ka nõus Jörgeniga ja arvan, et Eesti litsents on ainult ajaküsimus. Belgia ja Taani ei tohiks olla eraldi poolidega.

hotcocacola
31.07.12, 21:27
Olen ka nõus Jörgeniga ja arvan, et Eesti litsents on ainult ajaküsimus. Belgia ja Taani ei tohiks olla eraldi poolidega.

Super pommuudis!

Ja arvan sama nagu jrgen ja ranka, Eesti litsents on ainult ajaküsimus (upto 1aasta)

Codecci
31.07.12, 21:35
Codecci peaks vist nüüd rikas mees olema, kui ostis kokku 10-20% markupiga FT raha kontodelt:)
Nop, üritasin küll, aga reaalselt ei teinud ühtegi diili FTP rahadega.

alaska
31.07.12, 21:44
Ootan Ragelt juba teemakohast pilti:-)

Ahangama
31.07.12, 23:44
weee! poleks uskunud.

Timpz
31.07.12, 23:57
christmas comes early this year

vennike
01.08.12, 00:08
oh, lahe, saan äkki uued töösärgid kätte lõpuks.

BuildUp
01.08.12, 01:07
Võiks putka uuesti lahti teha jah. Sealt sai solid hommikumantleid.

ranka
01.08.12, 07:07
See on ikka tegelt päris räme mõelda, et DOJ-le 600m USD + ROW mängijatele tagasi maksma. Sellised summad liiguvad pokkeris, et lausa alb akkab ja PokerStarsil need varrukast võtta.

Pidi ikka totaalne geenius olema, et nii räme rahaauk nagu FTP totaalselt põhja ajada ja jätta omale veel mitusada miljonit USD'i võlgadeks. Selle jaoks vist on isegi omaette oskusi vaja.

Võrdleks seda, et mängija leiab 9-max laua, kus 8 mängijat iga käsi 100BB shovevad ja mängija suudab selles lauas 100bi kaotada ühe õhtuga (tema ei shove vaid valib spotte).

Potsataja
01.08.12, 08:00
Ma pakun tõenäosuseks, et eestlased saavad 90 päeva jooksul rahad kätte 100% ajast. Palju Sina tõenäosuseks pakud? Raha ega midagi vahele ei pane - lihtsalt tahan näha Sinu arvamust numbriliselt.

Kainena pakun, et 95% tõenäosusega saavad eestlased 90 päeva jooksul rahad kätte. Lugesin 2+2 teema ka läbi ja kui juba "committed", siis vähem ei saa pakkuda.

Samas ma ei kujuta absoluutselt ette, mismoodi oleks võimalik Eesti seadusandjatega koostööd tehes asi 90 päevaga korda ajada. Neid asjase segamata ja MB või PS kontole raha tagasi kandes võiks asi toimida aga sama kiirelt, kui kõigi ülejäänud riikidega.

Kaitz20
01.08.12, 08:47
Kuna full tildis sai mängida ja ka raha välja kanda peale seadusemuudatusi, siis arvan, et pokerstars väga ürita saiti seaduslikuks teha- pigem ehk EMTA-le kiri, et palun avada sait näit pooleks aastaks, et mängijatel oleks võimalik raha välja kanda ning omapoolne kinnitus, et mängijatel ei lubata mängida. Kahju, et eestlastel ei ole võimalik seal mängida- ma puigem eelistaksin FTP platvormi.

jrgn hell
01.08.12, 09:10
Kuna full tildis sai mängida ja ka raha välja kanda peale seadusemuudatusi, siis arvan, et pokerstars väga ürita saiti seaduslikuks teha- pigem ehk EMTA-le kiri, et palun avada sait näit pooleks aastaks, et mängijatel oleks võimalik raha välja kanda ning omapoolne kinnitus, et mängijatel ei lubata mängida. Kahju, et eestlastel ei ole võimalik seal mängida- ma puigem eelistaksin FTP platvormi.

Mismõttes?

See oligi ju üks deali osa DoJga, et Stars ei tunnista ühtki wrongdoingut ja saab tänu dealile õiguse mõlemad siteid tööle panna ka USAs.

Kui Isaai Scheinberg peab tagasi astuma, siis sisuliselt võtab osaliselt nagu vastutuse endaga kaasa ja kõik hakkab by default tühjalt lehelt.
Kuskil mujal pole online poker eriti olnud keelatud (nüüd vist Kürposel) ja vaidlus käis UIGEA üle. Uuele managemendile vaevalt vana pask kaela jääb.

Samuti, kui Wire Acti kohta muudeti arvamust, et see ei olnud applicable online pokkeri kohta, siis nagu UIGEA ka üsna idiootne. Et pmst olenemata, mis sitta juhatuses keerati, kas anti kõigile õigus puhtalt lehelt alustada ja unustati kuriteod ära, või ei ole kuritegusid olnudki peale raha kantimise ja ebasedusliku valitsuse poolse piiramise näol.
Mõlemat pidi ei saa olla.

Rage
01.08.12, 09:31
Minu suhtumist võiks kirjeldada umbes nii...


At first I was like this...

http://www.threadbombing.com/data/media/2/markey_mark_wtf.gif

But I am still skeptical.. too many things to go wrong..

http://www.justsaypictures.com/images/sceptical-hippo.jpg

http://i.qkme.me/5n19.jpg

Aga juhul kui kõik läheb nii nagu pidi...

http://gifsforum.com/images/image/everything%20went%20better%20than%20expected/grand/everything_went_better_than_expected.jpg


Siis ma olen rahul...

http://media.comicvine.com/uploads/2/28982/924286-i_am_pleased_super.png

http://img.myconfinedspace.com/wp-content/uploads/tdomf/62065/i%20am%20pleased-500x375.jpg

And then I am the BO$$..

http://cdn2.mamapop.com/wp-content/uploads/2010/08/Tom-Cruise-Crazy.jpg

http://www.flixya.com/files-photo/m/e/s/messomeone-1940709.jpg

ja ostan kevadel oma auto liisingust välja..

http://www.personalfinancewhiz.com/wp-content/uploads/2011/09/buy-or-lease-a-car.jpg


http://a57.foxnews.com/global.fbnstatic.com/static/managed/img/fb2/investing/660/371/GuaranteedRetirementIncomeImage.jpg

alaska
01.08.12, 09:39
:heart:

inward
01.08.12, 10:26
Nice one Rage ;).

Rigged
01.08.12, 10:36
Epic post is epic.

Trapface
01.08.12, 10:45
Varsti saavad kõik FTPlased rahus magada, sest papp on koju tulnud...
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m827kmJI9X1qekoheo1_500.gif

ranka
01.08.12, 10:45
Kuna full tildis sai mängida ja ka raha välja kanda peale seadusemuudatusi, siis arvan, et pokerstars väga ürita saiti seaduslikuks teha- pigem ehk EMTA-le kiri, et palun avada sait näit pooleks aastaks, et mängijatel oleks võimalik raha välja kanda ning omapoolne kinnitus, et mängijatel ei lubata mängida. Kahju, et eestlastel ei ole võimalik seal mängida- ma puigem eelistaksin FTP platvormi.

Vabalt võib teha ju nn. puhvri, et Sa saad logida FTP-sse, saad mängida play money mänge, saad kasutada cashierit aga ainus, mida Sa saad teha on väljamakse. Kogu värk käbi fulltiltpoker.net ja see peaks olema ju JOKK, sest pärisraha peale mänge ei ole ,deponeerida ei saa aga saad oma raha välja kanda.

Rage
01.08.12, 10:49
no loodame parimat.. kuigi igasugu jama võib veel tekkida siin MA'ga ja starsi rahaliste vahenditega ja Eesti väikese banaani-õigusriigiga... 90 päeva on kuradi lühikene aeg kui sul on vaja krdi 150milli taala inimestele tagastada ja väikese Eesti grinderite väikesed rahad ei saa olla kõige suurem prioriteet.. nende support saab raudselt ajuvapustuse kui ükskord süsteem üles tuleb ja kõik need tuhanded kasutajad hakkavad oma paroolisid taastama, osadel on krediitkaarid numbrid muutunud, osadel muud mured jne.. ma pole kuskil näinud veel faktina, et DOJiga tehtud leping nõuab 90 päevaga kogu sita lahendamist... see pigem on miski estimate lahenduse hinnang.. seega selles valguses ma paneks 90 päeva +- 60päeva nende kuue riigi mängijate jaoks...

seni ma veel olen skeptiline.. ja püüan ikkagi auto väljaostuks uuesti raha kõrvale panema hakata (kes mu päevikut ei loe, siis siis juhtus seline pisiasi, et kogemata ostsin siiani kogutud raha eest hoopis mootorratta), 5keuri ei kogu ennast ise kokku:D

ranka
01.08.12, 10:55
no loodame parimat.. kuigi igasugu jama võib veel tekkida siin MA'ga ja starsi rahaliste vahenditega ja Eesti väikese banaani-õigusriigiga... 90 päeva on kuradi lühikene aeg kui sul on vaja krdi 150milli taala inimestele tagastada ja väikese Eesti grinderite väikesed rahad ei saa olla kõige suurem prioriteet.. nende support saab raudselt ajuvapustuse kui ükskord süsteem üles tuleb ja kõik need tuhanded kasutajad hakkavad oma paroolisid taastama, osadel on krediitkaarid numbrid muutunud, osadel muud mured jne.. ma pole kuskil näinud veel faktina, et DOJiga tehtud leping nõuab 90 päevaga kogu sita lahendamist... see pigem on miski estimate lahenduse hinnang.. seega selles valguses ma paneks 90 päeva +- 60päeva nende kuue riigi mängijate jaoks...

seni ma veel olen skeptiline.. ja püüan ikkagi auto väljaostuks uuesti raha kõrvale panema hakata (kes mu päevikut ei loe, siis siis juhtus seline pisiasi, et kogemata ostsin siiani kogutud raha eest hoopis mootorratta), 5keuri ei kogu ennast ise kokku:D

Ma ei viitsi miskeid seadusi ja asju otsida aga www.fulltiltpoker.com FAQ-s on lause:

When will I be able to cashout my funds? (France, Spain, Belgium, Italy, Estonia, Denmark)
We are currently working with the regulators in your country on the mechanisms required to withdraw your funds. We are committed to making these funds available within 90 days.

See peaks mulle küll ütlema, et neil on selleks kohustus.

Rage
01.08.12, 10:59
ok, minu paha.. sel juhul siis teine hinnang minu poolt oleks 90 päeva +-10 päeva.. sest DOJiga ei ole diil veel closetud, ennustatakse 7 päeva jooksul closemist...

K2okfor_Mey
01.08.12, 11:03
Kuidas reaalselt FTP dollari müük üldse võis toimuda, kas selleks on juriidiline alus?

jrgn hell
01.08.12, 11:19
Kuidas reaalselt FTP dollari müük üldse võis toimuda, kas selleks on juriidiline alus?

Suht sarnane ilmselt Madis Very stakele.

Kui oled selline eit nagu too, siis kaod vaikselt ära. Kui mitte, siis hilje mbuddykas või mingi cashout ja transfer.

ok2aa
01.08.12, 12:47
Suht sarnane ilmselt Madis Very stakele.

Kui oled selline eit nagu too, siis kaod vaikselt ära. Kui mitte, siis hilje mbuddykas või mingi cashout ja transfer.

lol

phenomenon
01.08.12, 21:20
Ei saa mina aru, mis kuradi pärast on Pokerstarsile seda FullTilti vaja.

Fuzzy
01.08.12, 21:24
Ei saa mina aru, mis kuradi pärast on Pokerstarsile seda FullTilti vaja.

Sama siin. Vbolla on Fill Aivi ja teised ässad hinna sees vms.

leits
01.08.12, 21:35
Imo vedeleb seose selle brändiga liialt palju raha "maas" .. kui sul saab olla 2 lüpsilehma, milleks siis ainult üks?

Rage
01.08.12, 21:58
Ei saa mina aru, mis kuradi pärast on Pokerstarsile seda FullTilti vaja.

kuskilt lugesin teemat.. et pokkeritoad tegid igasugu eeldiile Vegase kasiinofirmadega selleks ajaks kui online pokker legaliseeritakse, need FTP diilid on need mis Starsi huvitavad...

ranka
01.08.12, 22:01
Ei saa mina aru, mis kuradi pärast on Pokerstarsile seda FullTilti vaja.

Juba sellepärast, et sellega osta poole miljardiline pilet USA turule, mis on tunduvalt rohkem väärt? Võib-olla sellepärast, et keegi teine ei ostkas FTP-d ära ja ei tekiks PokerStarsile konkurent, mis saab siseneda USA turule ja nii röövida ära Starsi mängijad?

jrgn hell
02.08.12, 07:09
Juba sellepärast, et sellega osta poole miljardiline pilet USA turule, mis on tunduvalt rohkem väärt? Võib-olla sellepärast, et keegi teine ei ostkas FTP-d ära ja ei tekiks PokerStarsile konkurent, mis saab siseneda USA turule ja nii röövida ära Starsi mängijad?

Suht hea deal ju.

Imo FTPs oli turniiride graafik micros kõvasti parem, kui starsis ja feel oli ka ülihea kokkuvõttes. Kahepeale, kui Stars suurte muudatustega liiga enda sarnaseks ei tee, on neil ilusti täidetud alumise korruse striptiis ja ülemise bordell.

EGR North Americas eile tuli "exclusive leak"

PokerStars’ civil case settlement with the US Department of Justice (DoJ) and its subsequent purchase of Full Tilt Poker’s assets presents “a unique and exciting opportunity” for the already dominant brand to expand its share of the poker market as a “larger and stronger group”, its chairman has announced to staff in an internal memo seen by eGaming Review.

.....

“Nothing changes for PokerStars which will continue to operate out of Isle of Man. We will apply to move the Full Tilt license under the Isle of Man Gambling Supervision Commission.

“We will continue to develop and pursue opportunities for the expansion of our business worldwide and strengthen our reputation and position as the leading global poker destination.

http://www.egrnorthamerica.com/exclusive-chance-to-become-larger-and-stronger-group-says-stars-chairman-in-leaked-memo/


USAst tuleb nagunii esialgu ilgelt keeruline turg, kui affiliatedele päitsed pähe pannakse, state by state segregation, mis vist min 2a pärast üle vaadatakse, maksud nagunii väänatakse korralikult peale, a´la taoline ettepanek.

The operator must pay the Federal government a license fee of $X per player annually and each player’s state a license fee of one quarter of $X per player annually. The federal fee is higher because of compliance enforcement costs.


Litsentse jagatakse ka nagu jõulukingitusi + need Rage mainitud landbased+online dealid. Stars sai selle ostuga enda DoJ jama ka kaelast ära.

Ma loodan igatahes, et MTT schedule tuleb rohkem vana FTP, kui Starsi sarnane + obv rush turnad.


Veel vägevam lahminime oleks siis olnud, kui Rush oleks meritinud patenti ja see oleks olnud exclusive software asset ainult ftp-l. Seda sõda oleks täiesti näha tahtnud, sest siis poleks võlg mängijate ees kedagi huvitanud, kuna selline kudlmuna ostuga kaasas.

Samas on see jutt ka täiesti ajuvaba spin:

Two years on and one-Black-Friday-scandal later, the poker landscape is a little different. Full Tilt's patent-pending warnings haven't proved an impediment to rival firms rushing to release their own versions of the game, and, regardless, Full Tilt is not really in a position to argue its case. 'Rush Poker itself was patent pending with the patentable element being the algorithms and mechanics/logic of the gameplay,' explains Steve Cutler, Unibet's head of poker. 'All the competing products have been developed by changing those algorithms.'

jrgn hell
02.08.12, 07:10
Ledereri ja Fergussoni tahaks ka veel näha avalikult.

jrgn hell
02.08.12, 08:38
See on päris solid


Quote:
Originally Posted by andyg2001 View Post
Now you can pay Pokerstars Barry. Maybe they can take it out of your pay check.

barryg1:
I was always going to have to pay whoever owned Full Tilt. (Not what Tapie Group was trying to do which was own assets but not the debts.) Clearly, PokerStars will own Full Tilt in a few days or a little longer, and finally I will know who to pay. I'm curious if they will try to collect from anyone else.

http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=34041548&postcount=78

Gettofish
02.08.12, 11:06
Tahaks teada kui suured võlad teistel pro pokkerimängijatel on. Starsil peaks olema õigus need võlad välja nõuda.

hotcocacola
02.08.12, 15:28
Ma ei tea, kas juba postitatud, aga sain sellise emaili:


Dear Supernova+ VIP,

We are pleased to inform you that PokerStars has reached an agreement with the U.S. Department of Justice to obtain the assets of Full Tilt Poker. As a Supernova+ VIP, we want to make sure that you are amongst the first to learn the details that are now available to the public.

By the end of the year, PokerStars will fully make available for cashout Full Tilt account balances for accounts that are not registered to US or US territory addresses as of June 29th, 2011. There will be no play through requirements before cashing out. We will have a fair resolution for players with accumulated points and other rewards from Full Tilt loyalty programs.
Full Tilt customers whose accounts were registered to US or US territory addresses as of June 29th, 2011 will need to look to the US Department of Justice for information on what will happen with their account balances.
We will be relaunching the Full Tilt Poker site later this year. This will not affect your play on PokerStars; Full Tilt will operate with a separate player pool as it did before.

You can find more information on our corporate blog:
http://www.pokerstarsblog.com/corporate_blog/2012/pokerstars-settles-with-united-states-doj-096492.html

Thank you for your continued loyalty as a PokerStars Supernova VIP.

Best wishes,
Steve Day
PokerStars Poker Room Management Team

jrgn hell
02.08.12, 20:50
Kõige parem (lühi)kokkuvõtte siiamaani, imo, Black Fridayst kuni tulevikuni:

http://www.reuters.com/article/2012/08/01/online-poker-settlement-idUSL2E8IVENM20120801?symbol=BPTY.L

Tõmbaks lampi sellise meelevaldse paraleeli ka selle litsentside ja affiliatede nussimise draftiga:

http://gaming.nv.gov/modules/showdocument.aspx?documentid=6217

See suht lamp, aga siis kui hakati neid frame viimati USAs paika panema, et saaks jälle state litsentse jagama hakata, siis see draft mis välja käidi, jõudis igatahes suht muutmata kujul lõpuks käiku. Need seal vanas FTP teemas olemas ka, kuigi suht old news vist.

See pdf imo annab tooni päris hästi, kuidas kõik korralikult tahetakse raamidesse toppida ja mingit normal pooli ei saagi tekkida.

Teine meelevaldne lampi oma tuletatud paraleel on selline, et Eesti on ilgelt maias igat USA ja Euroopa suurte asja järgima. Mul on väike hirm sellega, et kui keegi tarkpea lõpuks selle vastu huvi tundma hakkab ja EU suurte ja USA plaane Eesti suhtelise vabaduse ja madalate maksudega võrdleb, siis mõni hüperaktiivsem vend võib seda siin ka jäljendama hakata mingit moodi.

variatsioon
03.08.12, 13:57
Dollar on selle 15 kuuga 12.3kr peale tõusnud mis tähendab seda et meie varad on full tildis kasvanud 18.6% :)


http://i49.tinypic.com/16kw0fb.png

Strateeg
03.08.12, 14:55
Dollar on selle 15 kuuga 12.3kr peale tõusnud mis tähendab seda et meie varad on full tildis kasvanud 18.6% :)


http://i49.tinypic.com/16kw0fb.png

http://funnyshirtz.info/images/broke_greece_tshirt-p235505459130535373t5i3_328.jpg

:heart:TY:heart:

kollane
03.08.12, 14:59
nüüd arvesta inflatsioon ka juurde

variatsioon
03.08.12, 15:25
nüüd arvesta inflatsioon ka juurde
ca 4-5%?

Potsataja
03.08.12, 15:37
ca 4-5%?

16.07.2012 - 12 kuu keskmine inflatsioon oli kõrgeim Eestis ja Ungaris, mõlemas 4,7 protsenti. Põhilaks käis 2011 alguses vaikselt ära.

Muide, HCC väljatoodud kirjas on tähtajana mainitud aasta lõppu, kuid avalikusele räägitakse 90 +7 päeva teemast. Väike vastuolu? ;)

Rage
03.08.12, 15:43
tüüpiline eestlaste suhtumine.. niipea kui esimene suurem rõõm ja õnn möödas.. hakkame otsima kust aga saaks veel midagi negatiivset leida:)

kollane
03.08.12, 15:52
tüüpiline eestlaste suhtumine.. niipea kui esimene suurem rõõm ja õnn möödas.. hakkame otsima kust aga saaks veel midagi negatiivset leida:)

Rõõm ja õnn kestab siiani. Esimene shampa on avatud, teine tuleb siis kui raha kätte saab ;)
Pool eestlane :)

N1x0n
03.08.12, 22:39
16.07.2012 - 12 kuu keskmine inflatsioon oli kõrgeim Eestis ja Ungaris, mõlemas 4,7 protsenti. Põhilaks käis 2011 alguses vaikselt ära.

Muide, HCC väljatoodud kirjas on tähtajana mainitud aasta lõppu, kuid avalikusele räägitakse 90 +7 päeva teemast. Väike vastuolu? ;)

November on vaikselt aasta viimane kvartal .. lõpp pole enam kaugel ju :D

ranka
05.08.12, 17:21
to variatsioon: Väga huvitav fakt.


November on vaikselt aasta viimane kvartal .. lõpp pole enam kaugel ju :D

tahtsin sama öelda

ristijeesus
09.08.12, 16:31
Asi siis kindel.

We're delighted to announce that we have officially closed our deal with the U.S. DoJ as of today, August 9th. 90 days from today is November 6th (yes, U.S. election day). Full Tilt Poker will be live no later than that day.

Best regards,
Lee Jones

ok2aa
09.08.12, 20:59
http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/official-ftp-pre-relaunch-thread-1232335/

Rage
28.08.12, 09:34
http://www.scyinv.com/images/The%20Stewie%20Griffin%20Project%20I%20Want%20My%2 0Money,%20Man%20-%20%20400%20x%20363.jpg

RaunoRa
29.08.12, 00:29
Tore on mäletada kasutajanime ja parooli:confused:

EestiMats
29.08.12, 08:40
Tore on mäletada kasutajanime ja parooli:confused:

http://static.lockerz.com/decalz/mobile/image0013237037005771w1d5p.jpg

rasmer
14.09.12, 23:01
Diamond Flushi pikk ja põhjalik intervjuu FTP endise aktsionäri Andy Blochiga.
http://diamondflushpoker.com/2012/09/exclusive-ftp-former-shareholder-speaks-out-interview-with-andy-bloch/

ranka
14.09.12, 23:08
Diamond Flushi pikk ja põhjalik intervjuu FTP endise aktsionäri Andy Blochiga.
http://diamondflushpoker.com/2012/09/exclusive-ftp-former-shareholder-speaks-out-interview-with-andy-bloch/

Normull aga päris tugevalt põikleb eest a la, mina ei teadnud midagi ja sina tead seda isegi paremini :)

rasmer
14.09.12, 23:59
Mulje jääb, et 8 aastastele anti firma kätte ja lasti äri mängida.

rasmer
18.09.12, 17:13
Nonii läheb lahti, Ledereri kord. Esimene video pikast seeriast:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3g1wFJx461U#

Codecci
18.09.12, 20:43
Nonii läheb lahti, Ledereri kord. Esimene video pikast seeriast:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3g1wFJx461U#
Väga huvitav. Ma arvan, et videoseeria lõpuks inimesed ei käi enam vemmal püsti, et: "Kill Lederer!"

minbetmillionaire
18.09.12, 21:44
Väga huvitav. Ma arvan, et videoseeria lõpuks inimesed ei käi enam vemmal püsti, et: "Kill Lederer!"

Pigem pakun, et keegi ei jää seda ila uskuma.

pikk28
18.09.12, 23:01
Suht süüdimatu vend tundub.

mislinn
18.09.12, 23:54
jamh, pühapask

hotcocacola
18.09.12, 23:56
Suht süüdimatu vend tundub.

http://pnimg.net/lrep/1816/81/m3836354d09.jpg

Codecci
19.09.12, 00:48
Pigem pakun, et keegi ei jää seda ila uskuma.
Esimeses osas tundus jube hea jutuga, aga teises tuli juba vana hea downer...

ranka
19.09.12, 03:32
http://pnimg.net/lrep/1816/81/m3836354d09.jpg

ROFL

Täpselt sama mõte.

50CandyJoe
10.10.12, 17:14
Kas keegi eestlastest on Tildilt juba avamise kohta maili saanud?

Rage
11.10.12, 11:05
jah

rainer
11.10.12, 17:45
sain ka

rahvavaenlane
11.10.12, 17:49
see tuli täna öösel ilmselt kõigile. kellele ei tulnud, need peaksid meenutama, et milline meiliaadress neil fulltildis oli või siis kuidagi muud moodi ise kontakteeruma.

SuurSiim
11.10.12, 17:57
Minule näiteks pole tulnud sellele emailile, kuhu FT mulle kirjad tavaliselt on saatnud.

jasssass
11.10.12, 20:23
mjaa, varsti saabubki see kauaoodatud päev :) põnevusehetk, tahaks näha kui palju boonustest $$ tagasi saab lisaks BR-le

PokerStars Regina
13.10.12, 10:05
Informatsiooniks:

PokerStarsi ja Full Tilt Poker konto ühendamise kohta saadud kirja eesmärgiks oli info jagamine.

Kirjeldatud juhtnöörid pole veel saadaval. Ühendamise funktsioon on saadaval lähitulevikus ehk 6. novembriks. Tegemist on Full Tilt Pokeri taasavamise kuupäevaga.

EestiAA
29.10.12, 21:56
2+2s Official FTP (Pre)Relaunch Thread-is Mingi vend näitab ,et ta tal pokerstarsis juba cashieris mingi lisa ,et saab fulli kanda.
Pani screenshotid ei tundu fake-d

EestiAA
30.10.12, 01:24
http://www.legalpokersites.com/blog/international-full-tilt-repayment-process-begins/

Rage
30.10.12, 17:54
In the meantime, Howard Lederer still does not know what happened.

heh...