PDA

View Full Version : 18 mehe SnG, lihtne call või ikkagi fold?



levis
04.04.09, 14:36
call või fold? miks?
mikro-limit, 18 mehe SnG (10min blinds), 4 esimest saavad raha.
Vastase kohta reade pole, tegin 20 lauda korraga ja sellele turniirile regasin üldse kogemata :)
edit: Tegelikult pisike read vist ikka oli, ta ikka tükk aega vireles väikese stackiga ja foldis palju.
http://my.pokernews.com/w/blogs/17109_6074.gif

EGERT
04.04.09, 15:03
CALL

Tarmonator
04.04.09, 16:31
CALL

Tarq666
04.04.09, 17:05
TIMEBANK ja SIT OUT ;D

vaenekala
04.04.09, 22:02
See ei ole kohe yldse lihtne call, mina isegi foldiks siin. See on kas breakeven, või -ev. Eriti, kui ta juba tykk aega seal passind oli, siis ta väga üle 20% kätest vist peale ei litiks IMO. Seal calliks, 22+,A4o+,A2s+,K4s+,J5s+,J9o+,Q9o+,KTo+.

vaenekala
04.04.09, 22:17
No kõik oleneb, mis on ta push range. Kui ta oli seal kaua aega tiksund siis tal see väga suur olla ei saa vist ja sellest ka miinus. Oleks ta agressiivne siis viskaks suht plussi poole, aga muidu ikkagi suht breakeven(kõige täpsem vist oleks öelda siis seda).

Svenza
04.04.09, 22:41
Tähendab:
INSTA CALL!
Ja ei mingit vastuvaidlemist. Monster pott odds. Turniire ei võida kui ei gämbli. SA ei saa pojale anda tasuta sisuliselt double upi. Poja võidaks liiga palju stäkki juurde selle vargusega.

Tisko
05.04.09, 12:00
tähendab, ma ei saa küsimusest aru. tõsiselt, siin pole küsimustki.

Tuul
05.04.09, 12:06
tähendab, ma ütlen ka veel 'call', igaks juhuks

ranka
05.04.09, 23:55
Sellise pildi panemine on päris hea. Kohe palju lihtsam vaadata kätt.


Kohe VÄGA hea imo.

lebovend
06.04.09, 00:05
"Pilt..." ja "...tuhat sõna".
Pange lause kokku.
Esimene vastaja saab 2037. aasta juunikuu teisel nädalal elu parima kaardijooksu.
See on lubadus.
Ma ei murra lubadusi ju.

janek174
06.04.09, 18:50
Üldiselt mina foldiks. Tähendab küsimus on selles, mis siis toimus, kui ta buttonil oli. Miks ta siis nuppe ei teinud? Tundub isiklikult küll, et vähe viisakam käsi võib seal olla. Aga gammelda muidugi võib, ise tõenäoliselt otsustaks asja hetkeemotsioonist, aga kaldun ikka foldi poole. (lihtsalt meeldib ise nuppe teha, mitte callida)

kilu6
06.04.09, 19:19
Call.

Q3 on umbes keskmine kaart.
Any paar + any broadway (top 17%) vastu oled keskmiselt 30-70%, st oddsid 2.3-1le. Pot oddsid on 3-1le ju!!


equity win tie
Hand 0: 30.718% 29.79% 00.93% { Qc3d }
Hand 1: 69.282% 68.35% 00.93% { 22+, ATs+, KTs+, QTs+, JTs, ATo+, KTo+, QTo+, JTo }

equity win tie
Hand 0: 48.219% 46.02% 02.19% { Qc3d }
Hand 1: 51.781% 49.59% 02.19% { random }


Aga jah svenzale ja teistele oleks veel parem küsimuse püstitus, et milline oleks minimaalne kaart veel siin, millega callid?
Ja millise minimaalse kaardiga sa oleksid shovenud COlt?
Eeldus, et reade pole (ja 20tabled samal ajal)




See ei ole kohe yldse lihtne call, mina isegi foldiks siin. See on kas breakeven, või -ev. Eriti, kui ta juba tykk aega seal passind oli, siis ta väga üle 20% kätest vist peale ei litiks IMO. Seal calliks, 22+,A4o+,A2s+,K4s+,J5s+,J9o+,Q9o+,KTo+.

Tahaks ka vastust, et miks selline range. Miks tahad, et oleks vähemalt umbes 50-50%?

vaenekala
06.04.09, 20:35
see range võib olla veel loosim, aga mitte väga palju. Toksisin need andmed power toolsi sisse ja ma arvan, et (kuigi enne panin, et ta yle 20% ei pushiks) siiski võib ta seal kindlasti ka laiemalt pressida, kuigi ta pidi tight olema. ...aga no ma tahtsin lihtsalt öelda, et ma ei calliks lihtsalt Q3o-ga seda. IMO!

janek174
06.04.09, 20:46
Antud situatsioonis ja turniirifaasis mingi 30/70 olukorras gämmelda kolmandiku stacki peale on suht kahtlane tõesti. Nagu juba ütlesin, olukorra kontrollimiseks eelistaks ikka ise nuppe teha.

kilu6
06.04.09, 20:51
Antud situatsioonis ja turniirifaasis mingi 30/70 olukorras gämmelda kolmandiku stacki peale on suht kahtlane tõesti. Nagu juba ütlesin, olukorra kontrollimiseks eelistaks ikka ise nuppe teha.


1320/5540=24%

Svenza
06.04.09, 20:59
Call.

Q3 on umbes keskmine kaart.
Any paar + any broadway (top 17%) vastu oled keskmiselt 30-70%, st oddsid 2.3-1le. Pot oddsid on 3-1le ju!!


equity win tie
Hand 0: 30.718% 29.79% 00.93% { Qc3d }
Hand 1: 69.282% 68.35% 00.93% { 22+, ATs+, KTs+, QTs+, JTs, ATo+, KTo+, QTo+, JTo }

equity win tie
Hand 0: 48.219% 46.02% 02.19% { Qc3d }
Hand 1: 51.781% 49.59% 02.19% { random }


Aga jah svenzale ja teistele oleks veel parem küsimuse püstitus, et milline oleks minimaalne kaart veel siin, millega callid?
Ja millise minimaalse kaardiga sa oleksid shovenud COlt?
Eeldus, et reade pole (ja 20tabled samal ajal)

Tahaks ka vastust, et miks selline range. Miks tahad, et oleks vähemalt umbes 50-50%?


Ma ei calliks vist ainult bottom 10%, ehk siis täisrääbistega.
Ja cutoffilt oleks pressind J8+

kilu6
06.04.09, 22:40
Ma ei calliks vist ainult bottom 10%, ehk siis täisrääbistega.
Ja cutoffilt oleks pressind J8+


See siis tähendab, et 74o läheb callimiseks käiku? Jääb 90% sisse. Samas 74o mängib [any paar+ broadway] vastu sama hästi kui Q3 (30-70). Isegi 72o on selle range [any paar+ broadway] vastu 27-73 ehk 1:2.7

Q3o on 70% calling range piiril.

Push J8 tähendab siis, et pushing range on 40%?

Tarmonator
07.04.09, 00:37
no kle janek...ta ei saanud buttonil vb pushida...keegi oli ees lükanud juba vms. see pole mingi argument antud hetkel. tema stacki arvestades lükkab ta olukorra tekkides sealt ikka väga laia rangega ja see on instasnaphydrokiirecall.

janek174
07.04.09, 06:42
no kle janek...ta ei saanud buttonil vb pushida...keegi oli ees lükanud juba vms. see pole mingi argument antud hetkel. tema stacki arvestades lükkab ta olukorra tekkides sealt ikka väga laia rangega ja see on instasnaphydrokiirecall.


No seda ma rääkisingi, et tahaks teada täpsemalt. Ma ei ütlegi et see mingi argument on. JA arvestades readi , et poiss foldib kõvasti ja pikalt vindunud juba, siis ei usu et tema range nii väga suur saab olla (üle keskmise leht suure tõenäosuseg). Lisaks sellele tal veel paar võimalust lehte oodata, ei tahaks uskuda, et ta nüüd lambist mingi täieliku pahnaga lükkab seal.

lenC
07.04.09, 07:04
Lihtne call - pot-oddsid ütlevad, et on vaja 26,7% equityt vastase range vastu. Kui vastane pushib 10,3%(77+,A9s+,KTs+,QTs+,AJo+,KQo) või rohkem, siis on vajalik equity olemas. Vastane pushib kindlasti rohkem.

Potsataja
07.04.09, 07:46
Mulle pakub selle teemaga seoses üks asi huvi. Nimelt tuleb siin igasugu pot oddse ja %-e nagu muuseas, kas multitabledes on need % meestel sama kergelt meeles/peas ?

Mina neid % nii hästi ei tea aga antud juhul vist ei foldiks juba potis oleva raha pärast ;)

lenC
07.04.09, 08:36
Mulle pakub selle teemaga seoses üks asi huvi. Nimelt tuleb siin igasugu pot oddse ja %-e nagu muuseas, kas multitabledes on need % meestel sama kergelt meeles/peas ?

Mina neid % nii hästi ei tea aga antud juhul vist ei foldiks juba potis oleva raha pärast ;)

mida rohkem teoorias nende numbritega vaeva näed seda kergem praktikas on.

Svenza
07.04.09, 11:32
Mulle pakub selle teemaga seoses üks asi huvi. Nimelt tuleb siin igasugu pot oddse ja %-e nagu muuseas, kas multitabledes on need % meestel sama kergelt meeles/peas ?

Mina neid % nii hästi ei tea aga antud juhul vist ei foldiks juba potis oleva raha pärast ;)


Imric, sa oled tegelt ka lollem kui 5b. Elementaarne loogika ja 4. klassi matemaatika arvutab sulle need protsendid sekundiga. Mine tööle, tegelt ka ja unusta pokker ära. Mängi hobikorras freerolle või nii :)
Kas mulittableded on % peas :D:D:D:D:D:D Mul on 5 aastasest peale korrutustabel ja protsentarvutus selge olnud, kus ta mul siis mulittabledes ära peaks kaduma??? :D:D:DD:D

Tisko
08.04.09, 02:51
kahjuks janeki argumendid olid natuke ebaratsionaalsed. see on kasumlik call ja jääb selleks ka siis, kui meil ka tõesti läheb veerand stäkki mängu või vastasel arvame korraliku range'i olevat (lenCi näites) vms. ja isegi kui me eelistaksime hoopis ise pushida siis sellegipoolest siin mitte callimine on ikkagi raha ära andmine!

üks asi mida pole mainitud ja mis tsipake võib võtta calli ev-d väiksemaks on ICM, sest siin kõik tegid arvutused lähtuvalt chipEV-st, eks? aga arvestades, et siin saavad raha 4 mängijat ja me pole ka veel mullis, pakun, et ICM mõju on üsna väike.

ahjaa, ma ise calliks siin vist any twoga, kui pole tugevat readi.

imricu püstitatud küsimusele on lihtsal kujul vastus fishhi esimeses postituses siin teemas ;)

Potsataja
08.04.09, 04:54
Imric, sa oled tegelt ka lollem kui 5b. Elementaarne loogika ja 4. klassi matemaatika arvutab sulle need protsendid sekundiga. Mine tööle, tegelt ka ja unusta pokker ära. Mängi hobikorras freerolle või nii :)
Kas mulittableded on % peas :D:D:D:D:D:D Mul on 5 aastasest peale korrutustabel ja protsentarvutus selge olnud, kus ta mul siis mulittabledes ära peaks kaduma??? :D:D:DD:D


Üldiselt on mul isegi kahju, et sina sellel ajal korrutustabelit ja protsentarvutust pähe tuupisid, kui teised liivakastis mängisid. Kahjuks ei jätnud ka see liig varajane tuupimine sulle oma mõju avaldamata. :'(


PS. Mina õnneks nii varakult tuupima ei pidanud, kuid hiljem sai paaril maakonna/rajooni matemaatikaolümpiaadil siiski käidud.

Svenza
08.04.09, 12:19
Üldiselt on mul isegi kahju, et sina sellel ajal korrutustabelit ja protsentarvutust pähe tuupisid, kui teised liivakastis mängisid. Kahjuks ei jätnud ka see liig varajane tuupimine sulle oma mõju avaldamata. :'(


PS. Mina õnneks nii varakult tuupima ei pidanud, kuid hiljem sai paaril maakonna/rajooni matemaatikaolümpiaadil siiski käidud.



Kle, ma olen sünnist saati juba intelligent olnud. Mind ajavadki närvi sinusugused imbetsillid, kes ajavad suust mingit paska välja. Sellepärast ma teid igale poole pikalt saadangi, et te saaks aru missugused v#####d p########d te olete. Ma lõpetasin eliitkooli (MHG) ja käisin kahes ülikoolis. Ma pole elu sees midagi tuupima pidand, kõin on loomulikust intelligentsist.
Ja sel ajal kui sina seal teiste pededega liivakastis koerte junnidega losse ehitasid, panin mina kõrvallasteaia tüdrukutele näppu mootorisse :) ja mängisin " I´ll show you mine, you show me your´s"
Ja see kui sa Kükametsa abikooli eest invaliidide olümpiaadil käisid ei mängi mingit rolli. Sellisel juhul võiksid sa ju pot oddse samamoodi välgukiirusel välja arvutada.

vsiu100
08.04.09, 13:11
Ja sel ajal kui sina seal teiste pededega liivakastis koerte junnidega losse ehitasid, panin mina kõrvallasteaia tüdrukutele näppu mootorisse

rulf-rulf

masterpuppet
08.04.09, 13:28
Ja hakkabki vaikselt see foorum muutuma solgiloopimise kohaks.
Oleks aeg juba üksteise määrimisest üle saada.
Või siis asi ära lahendada.
See ei ole enam normaalne.

vaenekala
08.04.09, 13:46
Viitsite äkki oma lapsepõlve mälestusi mujal klattida, kui siin? ???

Svenza
08.04.09, 14:26
Einoh, teema väga lihtne ju. 95% vastas et tegemist on easy calliga ja siis need kes veel viitsisid, seletasid veel pot oddsid ka lahti ja miks peab antud olukorras Q3 ga callima. Noja selle peale Imric küsib :" Mulle pakub selle teemaga seoses üks asi huvi. Nimelt tuleb siin igasugu pot oddse ja %-e nagu muuseas, kas multitabledes on need % meestel sama kergelt meeles/peas ?"

Siin ei peagi midagi peas olema. Elementaarne matemaatika ütleb et insta call. Aga kui tema oma Kükametsa eriinternaatkooli maakonna/rajooni matemaatikaolümpiaadil käinuna pot oddse siiamaani arvutada ei oska, siis selle peale ma soovitasingi tal pokkeriga lõpparve teha ja tööle minna.
OK, you can lock this piece of shit thread now.

levis
09.04.09, 00:58
Minu jaoks kerkib pigem küsimus, et kas mul on võimalus turvalisemalt stacki kasvatada kui minna pot oddside põhjal veidi kaheldava +ev call peale. See pole ikkagi ju cashi laud, et kui pot oddsid sobivad, siis 101% tuld, turniiril chipsid pidevalt muutuva väärtusega.

Svenza
09.04.09, 01:12
Minu jaoks kerkib pigem küsimus, et kas mul on võimalus turvalisemalt stacki kasvatada kui minna pot oddside põhjal veidi kaheldava +ev call peale. See pole ikkagi ju cashi laud, et kui pot oddsid sobivad, siis 101% tuld, turniiril chipsid pidevalt muutuva väärtusega.

Näed, tema kasvatabki turvaliselt oma stäkki. Teab et sa oled tight ass , et callid ainult pocketitega ja tugeva ässaga. 2 ringi pärast avastad et oled big blindiga sundallinnis ja bubblis kojuminek. Parem aff välja võtta ja esikoha peale mängida kui vinduda lõputut bubblit. Pot oddsid kehtivad ühtemoodi igal poole pokkeris, nii cashis kui turnal. Sul ei ole ju aega turvaliselt kasvatada. Ja mida sa pead üldse silmas turvalise kasvatamise all?? Saad AA vs KK nupud sisse ja floppi AA2 ?

levis
09.04.09, 01:30
Näed, tema kasvatabki turvaliselt oma stäkki. Teab et sa oled tight ass , et callid ainult pocketitega ja tugeva ässaga. 2 ringi pärast avastad et oled big blindiga sundallinnis ja bubblis kojuminek. Parem aff välja võtta ja esikoha peale mängida kui vinduda lõputut bubblit. Pot oddsid kehtivad ühtemoodi igal poole pokkeris, nii cashis kui turnal. Sul ei ole ju aega turvaliselt kasvatada. Ja mida sa pead üldse silmas turvalise kasvatamise all?? Saad AA vs KK nupud sisse ja floppi AA2 ?

pot oddside järgi otsuse tegemine on ikka turniiril cashist erinev, see nagu elementaarne.
Ma mõtlen, et see ikkagi micro-limiit ja ei pea pilli lõhki ajama, mängijad foldivad bubble olukorras lightilt ning stacki peaks antud blindide ja antede juures läbi kamikaze varguste üsna lihtne kasvatada olema. Vähemasti sedasi ma selle turniiri ka võitsin. Ma ei ole call valiku vastu, ma pean seda kõige optimaalsemaks siin, aga lihtsalt see ei pruugi olla sugugi nii insta call. Sinu väheke maniakaalse lõpumängu juures on seda teemat võib-olla tõesti raseke seedida - hoia eemale! ;)

vapsik
09.04.09, 03:24
Mina calliks ka. Foldimine pole ka imdizi jaoks väga hea ning selleganäitad mõtlevale vastasele, et Sind võib iga kaardiga suruda, sest ootad paremaid kaarte.

ranka
09.04.09, 13:07
Vaiksemaks härrad, olen päeva eemal ja juba Tankid ja kahurid välja toodud.



Näed, tema kasvatabki turvaliselt oma stäkki. Teab et sa oled tight ass , et callid ainult pocketitega ja tugeva ässaga. 2 ringi pärast avastad et oled big blindiga sundallinnis ja bubblis kojuminek. Parem aff välja võtta ja esikoha peale mängida kui vinduda lõputut bubblit. Pot oddsid kehtivad ühtemoodi igal poole pokkeris, nii cashis kui turnal. Sul ei ole ju aega turvaliselt kasvatada. Ja mida sa pead üldse silmas turvalise kasvatamise all?? Saad AA vs KK nupud sisse ja floppi AA2 ?


Pot oddsid kehtivad ühtemoodi rahalauadades ja turniiridel ainult chip EV peale. Ehk teisisõnu, kui palju me olemasolevaid chippe kaotame või võidame. Rahalauas on asi lihtne - pot oddsid ütlevad, et call siis on see ka call, sest nii saamegi raha võita.

Turniiridel ei loe teinekord call mitte midagi, me võime pot oddside järgi korrektselt callida, me võime isegi käe võita aga sellegipoolest rahasid ei saa. Seega võib teinekord osutuda fold õigeks, isegi, kui sul on olemas pot oddsid callimiseks.

Kõige paremaks näiteks on satelliit turniirid. Ütleme, et 5 meest saavad pileti WSOP Main Eventile ($10,000), kuues ei saa midagi ja järgi ongi kuus meest. Sul on 3,001 stäkk, blaindid on 1500/3000 ja sul on käes ässad ja sa oled BB - järgi 1 chips (snapp call any2 või mis?) Tegu on online turniiriga, mängijad on kõik pimedad, kõik teevad misclicki ja lähevad järjest kõik 5 meest all-in. Sul siis rocketid käes, pot oddsid on päris kindlasti callida (ässadega on alati oddsid callida :P) aga mis teeb meie Svenza? Ta foldib käe, võtab taskust telefoni ja hakkab juba Vegasesse lendu broneerima.

Asja iva seisneb selles, et kõigil on suvalised käed. Ässadel on nende suvaliste käte vastu 49% equityt. Ehk 49% ajast sa lähed Vegasesse, 51% ajast mitte. Kui sa aga foldid ja jätad järgi omale ühe chipsi, siis lähed sa Vegasesse 99% ajast, 1% ajast oled unlucky, kui maha tuleb split aga ikka juhtub - see on pokker.

See on ehtne näide, et pot oddsid turniiridel ei tähenda mitte midagi. Näide oli ekstreemene aga seda reaalses elus päris tihti - ennegi on 2-nd chipleader satika bubbles oma stäki annetanud chipleadrile, SNG-de bubbledes suured mängijad väikestele nii rahakoha kinkinud.

Seda saab muidugi ka ära kasutada - kuna vahest call pot oddsidega on viga, siis tuleks sellistes olukordades oma suurt stäkki ära kasutada.

Svenza
09.04.09, 19:35
Jah Ranka, satelliitturniiril ma tõesti paneks ässad maha, ja selle sama Q3 ka.
Aga 1) Tegemist on tavalise 18 man SNG ga,
2)pealegi veel rotikas ja
3)ta multitableb 20 lauda korraga.
4) Ja ei ole veel bubble
Satelliitturniiirl olen ma nõus oma vanaema maja ja metsa ka maha panema, teades et asemele saan Hefneri häärberi. Nii et see on väga äärmuslik näide.

muruntau
09.04.09, 22:06
svenza, kas sa ütled, et
1)18 mehelistel saadame ICM arvutused nah.ui, piisab chipwise arvutustest
2)madala sisseostuga turnadel võib/peab kehvemini mängima, et võita?
3) multitabledes ei ole vaja igasuguseid konkreetseid raskeid otsuseid üldse analüüsida, vaid kõhutundelt/puusalt suurtes volüümides tulistada?
4) veel ei ole bubble, siis ka ICM sõitku kuhu iganes?

sellist juttu poleks oodanud...

janek174
09.04.09, 22:32
2)pealegi veel rotikas ja
3)ta multitableb 20 lauda korraga.


Veitsa kahtlased argumendid. 1) Pigem sellistel rotikatel just vennad ootavad oma premium hande ja pushivad siis. 2) Multitabledes just lihtsam selline käsi maha visata ja ise oma hetke oodata, kui mingite pot oddsidega seal ennast välja vabandama hakata.

lenC
09.04.09, 22:35
Lihtne call - pot-oddsid ütlevad, et on vaja 26,7% equityt vastase range vastu. Kui vastane pushib 10,3%(77+,A9s+,KTs+,QTs+,AJo+,KQo) või rohkem, siis on vajalik equity olemas. Vastane pushib kindlasti rohkem.

/thread

ranka
09.04.09, 22:37
Jah Ranka, satelliitturniiril ma tõesti paneks ässad maha, ja selle sama Q3 ka.
Aga 1) Tegemist on tavalise 18 man SNG ga,
2)pealegi veel rotikas ja
3)ta multitableb 20 lauda korraga.
4) Ja ei ole veel bubble
Satelliitturniiirl olen ma nõus oma vanaema maja ja metsa ka maha panema, teades et asemele saan Hefneri häärberi. Nii et see on väga äärmuslik näide.


Ässad olid näiteks, et saaksid aru isegi mängijad, kes ei oska pot oddse arvutada. Et teinekord on kasulik visata maha käsi, millega on korrektne callida.

Selliseid olukordi juhtub SNG-del sitaks, kus on õige foldida ja foldida isegi ässad, rääkimata muudest kätest.

Svenza
09.04.09, 23:09
Rumalad!
Mulle aitab, ma ei jõua enam teiega vaielda. teeme nii, et teie foldite ja mina callin selles olukorras. For fuck sakes, please God, end this piece of shit thread already !

ranka
09.04.09, 23:14
Me ei räägi konkreetsest käest vaid üleüldisest. Sest jutt läks Teil pot oddside peale ja kus esitati argument: "pot oddsid kehtivad ühtemoodi nii rahalauas, kui ka turniiril". See ei ole tõsi ja viimased postid seda püstitatud teoreemi proovivad ümber lükata või ära tõestada.

Svenza
09.04.09, 23:21
Veitsa kahtlased argumendid. 1) Pigem sellistel rotikatel just vennad ootavad oma premium hande ja pushivad siis. 2) Multitabledes just lihtsam selline käsi maha visata ja ise oma hetke oodata, kui mingite pot oddsidega seal ennast välja vabandama hakata.



Jaaaaaaaaaaa
See kui sina Janek oma Premium handi ootad, ei tähenda et teised seda tegema peaksid!
Ootad ka ära level 300/600 ante 75 mis on standardiks saanud 645 chipiga, avastad KK ja saad quadruple upi. Well played sir. Mul ei ole seda hiromandi oskust ette näha et big blindil tulevad kunnid ja need peavad 3 inimese vastu.

janek174
09.04.09, 23:28
Jaaaaaaaaaaa
See kui sina Janek oma Premium handi ootad, ei tähenda et teised seda tegema peaksid!
Ootad ka ära level 300/600 ante 75 mis on standardiks saanud 645 chipiga, avastad KK ja saad quadruple upi. Well played sir. Mul ei ole seda hiromandi oskust ette näha et big blindil tulevad kunnid ja need peavad 3 inimese vastu.


Ok, mida iganes. Ma ei ole kordagi öelnud, et mina oma premium hande ootan ja muu edasine jutt. Küsimus oli väga lihtne, poiss on tightass ja foldinud palju, kas on mõtekas callida. Mina ütlesin, et mina ei calliks. Ja nagu välja tuli, õige otsus (antud hetkel). Mina ei tea kõiki neid oddse ja 0,000x protsente millega kus callima või foldima peaks. Ja ausalt öeldes ei huvita ka. Turna on ikka vähe loomingulisem mäng kui mingite protsentide ja numbrite järgi roboti moodi bet-call-fold mängu mängida. Ei viitsi tõesti enam sel teemal mingite numbrifriikidega vaielda.

janek174
09.04.09, 23:31
Ja seda ütlen kah, et 18man SnG-sid ma ei biidi, nii et pole mõtet suurt vaielda minuga. Lihtsalt üritasin arvamust avaldada ::)

Svenza
09.04.09, 23:38
Küsimus ei olegi selles kas sina biidid või mitte ja arvamust võib siin minu vanaema kass ka avaldada. Lihtsalt siin oli tegemist easy calliga, aga teema aeti ikka mingit rada pidi über tšombeks.

ranka
09.04.09, 23:40
Jaaaaaaaaaaa
See kui sina Janek oma Premium handi ootad, ei tähenda et teised seda tegema peaksid!
Ootad ka ära level 300/600 ante 75 mis on standardiks saanud 645 chipiga, avastad KK ja saad quadruple upi. Well played sir. Mul ei ole seda hiromandi oskust ette näha et big blindil tulevad kunnid ja need peavad 3 inimese vastu.


Ma jään oma seisukoha juurde - me ei räägi konkreetsest käest vaid üleüldiselt, et mängides turniiri (eriti SNG-sid) chip EV järgi võib olla teinekord pikemas perspektiivis kaotav mäng.

Siin mina calliks, kuna pot oddsid on head, kaotuse korral jääb meil stäkki küllaga, võidu korral saame omale chipleadi, pole ka väga väikseid stäkke. Minu arvates see ei ole snap-call ikkagi ja foldis ei ole ka mitte midagi kohutavat.

Oleks olukord natuke teine. Ütleme, et ikka 6 mängijat, 4 esimest saavad klotis aga sinu taga on kahel mehel vähem, kui big blaindi jagu raha. Siis mina ei calliks kahel põhjusel, et suruja peab olema puhta loll, et nüüd all-in minna või on tal väga hea käsi ja teiseks kukuvad kohe kaks järgmist välja, ma foldiks selle käe ja ootaks järgmise käe, et neid väikseid suruda või aidata neid välja võtta checkides postflop maha.

ranka
09.04.09, 23:47
Ajalugu on sündinud!

Esimest korda paneme strateegilise käe lukku, kuna minnakse liiga isiklikuks ja liialt teravaks.

Edu!