PDA

View Full Version : postgres



raidz
04.08.12, 17:24
Tõmbasin siis omale HEM trial versiooni, üritas siis postgresiga ära connectida, kuid ei õnnestunud. "Holdem manager cannot connect to the PostgreSQL database server. This wizard will try to help find a solution. Click ´Next´to begin".

Kustutasin postgresi ära nüüd aga database on alles (ütleb, et mingi programm kasutab seda)
parooli ka ei tea ega ei saa vahetada. Mida teha? on seda si**a üldse vaja?

ranka
04.08.12, 23:24
Kas Sa kasutasid ennem PT3? Kui jah siis proovi paroole: postgrespass või dbpass.

Teisele probleemile lahendust ei oska pakkuda.

pokkerisheriff
04.08.12, 23:44
postgres on see sql-andmebaasimootor, kuhu kõik käed salvestatakse, nii et selle "si*ata" asi ei saagi joosta. nagu ranka jutustki aru saada, siis PT3 peaks kasutama sama andmebaasimootorit (aga kirjutab andmed muidugi enda andmebaasi, mitte mingisse HEM ja PT3 ühisesse - seda viimast asja ei eksisteeri, igal programmil on ikka oma andmebaas kasutada postgresis). kui tõesti PT3 kasutad, siis proovi igaks juhuks kõik oma HH-d tekstikujul endale ära eksportida sealt PT3-st. seejärel võid proovida clean installi teha kasvõi postgresile+HEM-ile.

raidz
05.08.12, 00:21
Sain juba korda. Ma ei kujuta ette mis ajast ja miks mul see Postgres on, ma pole PT-d ega HEMi kunagi kasutanud.
Tuli lihtsalt commandi kirjutada uus user ja password ja korras :) Hetkel proovin HEM trialit, mingid numbrid sain laudadesse juba (HUD) aga ega ma neist midagi aru ei saa :D

aa ja graphicut näitab see ja puha. Kõva värk, saab jälgida, kuidas mängind olen.