PDA

View Full Version : PLO 6max nutstraight + top set kolme mastikaardiga flopil



EGERT
04.04.09, 22:13
Kuna PKR ei hoia seda handhistoryt eriti kaua ja ma neid käsi kuhugi ei impordi, ei saanud kätt kahjuks convertida, küll aga on paari nädala tagune käsi endiselt meeles ja seega küsiks siit üle, sest omal oli überkahtlane tunne selle kohta.

Olin buttonil 8 :diamond: 8 :heart: 6 :diamond: 7 :diamond:
1 limp, CO teeb potraise, ma buttonilt minraise, folditakse CO'ni, kes teeb potsize 4beti. Pot kokku 42.5BB

flop:
4 :club: 5 :club: 8 :club:

CO betib 30BB
now what?

CO tundus ehtne PLO-donk, kes kõrget pocket paari või kahte paari käes nähes PF nuppe kütaks, kui võimaluse saaks, ja siis 4+7/10 oudist ootaks. Enivei, standardraise oli tal AAxx ds ranges, panin ta omaarust sellele käele stiilis, et floppas nutflushi ja kompab straight flushi olemasolu või loodab K-high flushi raisema saada.

Teoreetiliselt oli mu PF mäng totaalne ämber, aga flopist 41% pot-oddse ja flopist 6+1 outi, turnil oleks 9+1 outi maja/neliku saamiseks.

mida teie sellises situatsioonis teeksite?

hotcocacola
05.04.09, 00:27
nupud sisse, 100% :)
flush on vähe tõenäoline ja kui isegi on, siis oute on ka veel tohhuijaa. Tõenäoliselt AA-**** :D

EGERT
05.04.09, 00:55
Tõenäoliselt AA-pe*e :D


Leidsin ilmselt saatusekaaslase, kes ka neid KK/AA PLO donke vihkab :D
Aga nende AA pedede puhul ds ongi mure

surka
05.04.09, 17:23
kuidas sa mängiks antud juhul vaid topsetti?
Põhimõtteliselt midagi muud sul hetkel pole, kuna antud olukorras käte tugevus on str8fluss, nutfluss ja nõrgemad flussid, siis tugevuselt peale flusse on str8 ja peale str8i on tugevuselt järgmine käsi kohe topset.

kui sa ise ka hetke mõtled, siis saad aru, et ainus olukord, kus su rida midagi määrab on siis kui su vastane kütaks sama reaga nuppe ja siis sa freerolliks oma maja tõmbega, aga see oleks äärmiselt veider.

täpset battleplani selle käe kohta ei oska öelda, kuna ei tea milline su vastane on, fold, call ja raise on antud olukorras kõik mõeldavad, aga see oleneb rohkem su vastasest.

surka
05.04.09, 17:28
ai raisk ei pannud esmalt tähele, et pf tehti 4bett, kui stäkid väga diibid pole, siis peaks antud juhul allinni minema, kuna vastasel ilmselt on AA ning on vähe tõenäolin, et tal fluss on.
koolides on väga väike võimalus antud käest rohkem valu saada.