PDA

View Full Version : Sajandi kõige haigeim mäng?



Svenza
05.04.09, 10:55
Valiks siis sajandi kõige haigema ja närvidesöövama mängu

lenC
05.04.09, 11:12
kui oleks selline variant, siis valiks kindlalt "limit holdem"

alaska
05.04.09, 11:13
Panin pokker ja täpsustan, et micro limiidi HU SNG.

goldec
05.04.09, 11:20
Male.. see ajab juhtme nii kokku lihtsalt.
Pokker ei ole isegi downswingi ajal pooltki nii närvesööv..

Svenza
05.04.09, 11:36
Males ma lähen ka tilti, aga ma ei mäleta et ma ühtegi malenuppu oleks selle peale puruks löönud. Küll aga tagusin vastast jalaga laua alt ja pärast andsin koridoris vastu kuppu.
Pokkeris, mmmmmm... vana läpaka klaviatuuri peksin sisse, lugematud hiired, õllepudelid ja asjad mis vastu seina lennand on.
Aa, kunagi lõin ühele värdjale nohkarile odaga kõrva malemängu ajal

andu_andu
05.04.09, 11:43
Males ma lähen ka tilti, aga ma ei mäleta et ma ühtegi malenuppu oleks selle peale puruks löönud. Küll aga tagusin vastast jalaga laua alt ja pärast andsin koridoris vastu kuppu.
Pokkeris, mmmmmm... vana läpaka klaviatuuri peksin sisse, lugematud hiired, õllepudelid ja asjad mis vastu seina lennand on.
Aa, kunagi lõin ühele värdjale nohkarile odaga kõrva malemängu ajal


suured tänud, minu pühapäev on juba korda läinud ;D ;D ;D

vennike
05.04.09, 12:51
kui oleks selline variant, siis valiks kindlalt "limit holdem"


tahtsin sedasama just öelda..see mäng ei ole normaalne.. eilsest sessist paar "huvitavat kätt" mis mind panid juukseid kakkuma.
http://www.pokerhand.org/?4070999

teises käes oleks vbla pidanud vähem kaotama.. ega see ylemine käsi oli just minut tagasi ja veri veel vemmeldas...
http://www.pokerhand.org/?4071001

EGERT
05.04.09, 12:54
insta must notsu,
aru ma ei mõista raisk, alati kui oma 11 aastase õega mänginud olen, saan ilma mingi küsimuseta suhkamisse. No krt x-ray eyes, mis seal muud.

ajab närvi...

Codecci
05.04.09, 15:19
Males ma lähen ka tilti, aga ma ei mäleta et ma ühtegi malenuppu oleks selle peale puruks löönud. Küll aga tagusin vastast jalaga laua alt ja pärast andsin koridoris vastu kuppu.

LOL

ranka
05.04.09, 23:45
Bingo loto (s.h. ka muud õnnemängud - nagu rulett). Mitte, et ma ise mängides närvi läheks vaid mind ajavad närvi need debiilikud, kes seda mängivad. No las nad mängivad oma bingot aga kui ma pean kuulma jutte, et sealt poest osteti eelmine kord võidu pilet, et pean ka sealt ostma või et sealt enam ei joppa või üldse lotos/ruletis miskeid süsteeme tehakse ja siis usutkase ka vot see ajab mind nii närvi.

Umbes sama tunne nagu A-rühma või knigh rideri vaatamien, et alati head võitsid ja siis oli sellinne tunne, et peksaks neil tatid üles.

Svenza
05.04.09, 23:57
Mul üks sõber ka paadunud lotomängija. No tuli minu juurde siin, istusime oma liitriste kusekannude taga ja trimpasime... No ja see ka muudkui kurtis kuidas Bingo lotos võeti mingi ulme summa maha ja osteti Tartust Sõbra selverist... Ja et ta oli ka samal päeval seal käinud, aga oli tund aega varem ostnud. Et oleks tund aega hiljem tulnud , oleks tema praegu miljokas olnud. :D Sick lihtsalt, kus nagu nende inimeste mindset on?

lebovend
06.04.09, 00:07
Umbes sama tunne nagu A-rühma või knigh rideri vaatamien, et alati head võitsid ja siis oli sellinne tunne, et peksaks neil tatid üles.


Wtf? A-Team on puhas klassika. I love that shit, man.

UdusOlevSiil
06.04.09, 00:09
Wtf? A-Team on puhas klassika. I love that shit, man.


+1

Tõsiselt väärt kraam.

variatsioon
06.04.09, 00:31
Bingo loto (s.h. ka muud õnnemängud - nagu rulett). Mitte, et ma ise mängides närvi läheks vaid mind ajavad närvi need debiilikud, kes seda mängivad. No las nad mängivad oma bingot aga kui ma pean kuulma jutte, et sealt poest osteti eelmine kord võidu pilet, et pean ka sealt ostma või et sealt enam ei joppa või üldse lotos/ruletis miskeid süsteeme tehakse ja siis usutkase ka vot see ajab mind nii närvi.

Umbes sama tunne nagu A-rühma või knigh rideri vaatamien, et alati head võitsid ja siis oli sellinne tunne, et peksaks neil tatid üles.

+1

Uniquest
06.04.09, 00:32
+1

Tõsiselt väärt kraam.

+2

Hea teemavahetus btw. ;D

Uniquest
06.04.09, 00:35
Ahjaa, kõik see siin pani mõtlema mind...et kustotsast bingo loto MÄNG on. Mina ei suuda seda mänguks nimetada kuidagi...samas, rulett nagu oleks...ei teagi miks. Sest paned oma käega panuseid? ::) Naljakas väärdumine oma tavalisest mindsetist mul siis. Vahet ju tegelikult pole, kui otsuste tegemine/valikud tulemust ei muuda.

EGERT
06.04.09, 00:46
+2

Hea teemavahetus btw. ;D

I love it when a plan comes together... :D

variatsioon
06.04.09, 00:51
http://assets.hulu.com/shows/key_art_the_a_team.jpg

vsiu100
06.04.09, 16:15
Males ma lähen ka tilti, aga ma ei mäleta et ma ühtegi malenuppu oleks selle peale puruks löönud. Küll aga tagusin vastast jalaga laua alt ja pärast andsin koridoris vastu kuppu.
Pokkeris, mmmmmm... vana läpaka klaviatuuri peksin sisse, lugematud hiired, õllepudelid ja asjad mis vastu seina lennand on.
Aa, kunagi lõin ühele värdjale nohkarile odaga kõrva malemängu ajal



RULF.
sa oled ikka väärakas. lugesin posti, hakkasin kõkutama. sekretär kysis, kas olen lolliks läinud. kui talle ette lugesin, siis hakkasin nii hullult hirnuma, et rindu lõi räme valu.

responsible joking, okei?

Codecci
06.04.09, 16:34
LOL alles nüüd nägin, et odaga ;D ;D ;D
Enne lugesin "odava" :P

Kasinnis need paberitega ruletilaua taga istuvad vandid on ikka haiged... Riias Ranka vaatas ühe vandi numbreid, see läks töötajale kaebama ;D

ranka
06.04.09, 16:40
Tal oli ju oma sisteem.

EGERT
06.04.09, 17:10
irv.

neid härra martingaale ikka leidub jah. Ootan ise juba pingeliselt, millal 21 saan, et kasinnis nendega kõrgemat matemaatikat ja tõenäosusteooriat arutada :heart:

Pahvak
07.04.09, 15:58
irv.

neid härra martingaale ikka leidub jah. Ootan ise juba pingeliselt, millal 21 saan, et kasinnis nendega kõrgemat matemaatikat ja tõenäosusteooriat arutada :heart:


Kui armastad tõenäosusteooriat, siis pead armastama ka viking loto "võiduteooriaid". Abiks kõigile: www.lotoabi.com (http://www.lotoabi.com)

EGERT
07.04.09, 16:30
Kui armastad tõenäosusteooriat, siis pead armastama ka viking loto "võiduteooriaid". Abiks kõigile: www.lotoabi.com (http://www.lotoabi.com)

Irv,

Need vennad on ikka erilised tohmanid, nad kasutavad mediaanist standardhälvet ära ja siis üritavad nüüd nagu sellele rõhuda ? ;D

Aru nad ei mõista, et loosimised on ju teineteisest sõltumatud.

Analüüsiks siis keegi 1000000000000000000000000000000000000000000000000 loosimist/jackpoti ja teeks selle põhjal järelduse, saaks ilusa ümmarguse keskmise

EGERT
07.04.09, 16:32
Nad lambad küsivad selle jama eest raha ka veel?

eht parasiidid.

Cremer
07.04.09, 16:52
Nad lambad küsivad selle jama eest raha ka veel?

eht parasiidid.



ja ma tean lambaid, kes selle eest maksnud ka veel on :)

Lutzky
07.04.09, 16:53
Käed eemale rullist! Rull on tõsine skilli mäng.

L.

vsiu100
07.04.09, 17:01
olen isegi pargis neid numbrite vihikusse kirjutajaid näinud. LOL. naxer veel leveldas ka juurde.
ja eile pidin ka naeru kätte surema, kui 1 vanamutt slotti tagus ja kui ta selja taha keegi läks, kattis keha ja kätega ekraani, et keegi betting patternit ei copyks vms. ulme.

Svenza
07.04.09, 17:58
olen isegi pargis neid numbrite vihikusse kirjutajaid näinud. LOL. naxer veel leveldas ka juurde.
ja eile pidin ka naeru kätte surema, kui 1 vanamutt slotti tagus ja kui ta selja taha keegi läks, kattis keha ja kätega ekraani, et keegi betting patternit ei copyks vms. ulme.

ROFL vsiu100
Ei ole olemas, ma kusekõveras kui lugesin seda :)
Betting pattern on lsot machines, you gotta be shitting me :D

vsiu100
07.04.09, 18:08
nii ta oli.
proua oli miski 65-75a ja ju ta teadis, mis tegi. elukool.
aga käisime paari härraga kordamööda abjuusimas - eemalt oli vaade parem ja naer ei tahtnud lõppeda.
nii kui keegi lähenes ja selja taga peatus, oli mutike hopsi kõhuli aparaadi peal ja vaatas kurjalt üle õla :)

alaska
07.04.09, 23:49
Kui mina veel noor olin, päris kasiinosid veel ei olnud, olid masinad üksikuna või kolmekaupa baarinurkades. Siis mingisugused mehed hammustasid läbi süsteemi pokkeriautomaadis, paari päevaga tõmbasid terve tallinna masinad tühjaks, järgmisel päeval jõudsid veel eestipaapeal ringi kah teha, kun masinad lukku pandi. Minu mäletamist mööda oli midagi sellist, et kui tuli Q :club: 8 :club: lauale, siis pidi need kinni panema, kuigi vist mingi paar oli laual, ja sai mastirea. Panus pidi vist 7 olema ja kui 7 kaupa edasi mängida, siis 7 ringi järel kordus sama nali.
sellest oli ajalehtedes kah juttu, tõenäoliselt oli softi autor endale väikese pensionikindlustuse teinud, aga vihikutega mehed hammustasid läbi...

jrgn hell
07.04.09, 23:57
Meil oli suurte poiste õhutusel selline mäng mingi suvi väikeste tattidena, et keegi sai aru, kus kodurajooni suure kahe maantee ristumiskoha juures ristmiku reguleerivate fooride peakilp on ja selle uks oli ka kuidagi lahti. Läksid foorid siis kustu ja vaatsime põõsast kuidas rohelised vestid tööd tegid. Hiljem oli kapp tabaga lugus ja veel hiljem päris kadunud.

jrgn hell
08.04.09, 00:00
Aga aussies days at the races aegdale olid küll vennad platsis ja panid väga täpselt kirja, kuidas mingid hobused jooksid. Et hooaja esimene race on ainult selline testing the waters. Kuuldavasti pidi päris kõva skill osadel vanadel olema järgmise racei ajal kohad paika panna, aga kuna nad enamasti üle rolli mängivad, siis pikka pidu seal ei ole.

Tisko
08.04.09, 03:14
Riias Ranka vaatas ühe vandi numbreid, see läks töötajale kaebama ;D

AAAAHAHAHAHAHAAHAAAA ;D see oli kuldne kägar

leho57
08.04.09, 05:00
Kui mina veel noor olin, päris kasiinosid veel ei olnud, olid masinad üksikuna või kolmekaupa baarinurkades. Siis mingisugused mehed hammustasid läbi süsteemi pokkeriautomaadis, paari päevaga tõmbasid terve tallinna masinad tühjaks, järgmisel päeval jõudsid veel eestipaapeal ringi kah teha, kun masinad lukku pandi. Minu mäletamist mööda oli midagi sellist, et kui tuli Q :club: 8 :club: lauale, siis pidi need kinni panema, kuigi vist mingi paar oli laual, ja sai mastirea. Panus pidi vist 7 olema ja kui 7 kaupa edasi mängida, siis 7 ringi järel kordus sama nali.
sellest oli ajalehtedes kah juttu, tõenäoliselt oli softi autor endale väikese pensionikindlustuse teinud, aga vihikutega mehed hammustasid läbi...


et nagu mismõttes need masinad on mingi koodi peale ehitatud, et kui hammustadki läbi siis jäädki võitma või? kahtlen, kas mitte kogu see teema samuti ümber random generatori ei keerle? isegi vanal ajal...
või olid need tõesti veneaegsed ja poolpidused?

alaska
08.04.09, 07:51
näiteks microsoft office on igasuguseid koode täis, vajutad teatud nuppe ja hakkad mustvalget pinpooli mängima keset excelit... Vähemalt vanemas versioonis oli. Miks ei või mõni töötaja teha endale sellist backdoori, et saab hiljem raha korjata. Netipokkeris on ju samuti neid näiteid olnud, kui raske on mingisse pokkeriautomaadi softi väike bug teha.

Pahvak
08.04.09, 11:00
Irv,

Need vennad on ikka erilised tohmanid, nad kasutavad mediaanist standardhälvet ära ja siis üritavad nüüd nagu sellele rõhuda ? ;D

Aru nad ei mõista, et loosimised on ju teineteisest sõltumatud.

Analüüsiks siis keegi 1000000000000000000000000000000000000000000000000 loosimist/jackpoti ja teeks selle põhjal järelduse, saaks ilusa ümmarguse keskmise


Saatsime isegi neile maili ja küsisime, kas nad ise ka usuvad seda juttu. Pmst vastus oli selline, et nemad situvad tõenäosusteooria peale ja neil on oma "loogika" ja igal kliendil on õigus ise otsustada, kas nad usuvad neid või mitte. Vigaseid ja hämavaid kohti oli selles sissejuhatavas jutus esmapilgul vähemalt 2-3.

Jube lihtsalt kuidas tänapäeval annab raha teha :)

EDIT: mingit miljonit loosimist pole ausa loterii puhul vaja analüüsida. Teoreetiliselt saab kõik välja arvutada.
Ja mis puutub nende väitesse, et osad numbrid esinevad tihedamalt kui teised, siis see on bullshit. Viga on lihtsalt selles, et alles ca 1000 loosimisega "tuleb välja", et kõik numbrid esinevad võrdse tõenäosusega (tegin kiire katse). Aga nemad võtavad 50 loosimist ja ütlevad, et näe seda numbrit tuli rohkem. Sama hea kui visata 5x münti ja öelda, et näe tuli 2 kirja ja 3 kulli, järelikult kullid tulevad tihedamini.

EGERT
08.04.09, 11:04
google.com otsing Lottoanalytics Pro annab vaid ühe tulemuse...

Tarq666
09.04.09, 18:58
Loomulik, et õnnemängud on mõtetu raharaiskamine aga mind alati on imestama pannud, et kuidas mängurahaga max 500 panustega ruletis või teistes max 36 panust kordistavates mängudes 260000 chippi kokku aetakse? Tõesti nii suur luck run? ??? ??? ???

jrgn hell
10.04.09, 02:12
Saatsime isegi neile maili ja küsisime, kas nad ise ka usuvad seda juttu. Pmst vastus oli selline, et nemad situvad tõenäosusteooria peale ja neil on oma "loogika" ja igal kliendil on õigus ise otsustada, kas nad usuvad neid või mitte. Vigaseid ja hämavaid kohti oli selles sissejuhatavas jutus esmapilgul vähemalt 2-3.

Jube lihtsalt kuidas tänapäeval annab raha teha :)

EDIT: mingit miljonit loosimist pole ausa loterii puhul vaja analüüsida. Teoreetiliselt saab kõik välja arvutada.
Ja mis puutub nende väitesse, et osad numbrid esinevad tihedamalt kui teised, siis see on bullshit. Viga on lihtsalt selles, et alles ca 1000 loosimisega "tuleb välja", et kõik numbrid esinevad võrdse tõenäosusega (tegin kiire katse). Aga nemad võtavad 50 loosimist ja ütlevad, et näe seda numbrit tuli rohkem. Sama hea kui visata 5x münti ja öelda, et näe tuli 2 kirja ja 3 kulli, järelikult kullid tulevad tihedamini.



See on nii inimloomuse osa ikka. Aussiede teine kirg on veteranikeskustes ANZAC dayl ( Australia New-Zealand Army Corp. vist) mängida two-up´i
http://www.youtube.com/watch?v=kc2nEFPs0Uw

Et keskel mingi ilus tsik, kes loobib kahte münti ja mäng on siis, kui kaks münti sama lõustaga maanduvad. Kui 5x järjest ei tule, siis bet on off ja raha tagasi. Seal nii siis, et inimesed ringis ja karjuvad näiteks fifty/heads, 20 /tails ja siis kui leiavad endale vastase, kes siis võtab esimesel juhul 50 doltsiga tailsi jne. Seal oli samamoodi, et mingi aja pärast oli kõigil jube raske vastast leida, kuna headsi tuli rohkem ja keegi ei tahtnud tailsi peale panna. Ma jõin ja mängisin väheke 10 dolsti kaupa nii, et küsisin mille poolt teine oli ja võtsin vastaspoole. Kolm korda hittisn jutti ja rohkem ei mänginud. Kõige suurem fail oli mingi vana, kes ehitas rolli 50 doltsi kaupa ja kui 300 peale mingi hetk jõudis läks ahneks ja pani kõik vahele ja sai taha ning läks jooma. Muidu ehitusfirmade bossid omavahel panid 100 -1k doltsini seal ühe viske peale. Tehit veel mingit kombineeritud actionit, kus üks tahtsi 500 panna ja siis vastu tuli kari "rotte", kes klappisid. Selle peo traditsioon on et õlu sitaks odav ja barbeque 1 dolts.

Pahvak
10.04.09, 11:11
See two-up on ikka päris sick meelelahutus. Sisuliselt sama põnev kui linnade põletamist raha peale mängida. Aga huvitav, et selliseid asju ikka tehakse :)

leho57
10.04.09, 14:36
me tööjuures mängime lauajalkat rahapeale. juba pikemat aega. üks vend suutis double-or-nothing stiilis end 1k eekiga miinusesse mängida :D aga igatahes, mulle tundub, et seal mängus kehtib ka dowswing periood ja muu sarnane - kui vastamisi on kaks suht võrdelist mängijat. see pall teeb ikka no selliseid liigutusi, et siga ka ei söö.