PDA

View Full Version : Insuredplay



Strawberry
16.08.12, 14:52
http://www.insuredplay.com

Mis arvate sellest ?

Pokerstarsi support suunas "legit?" küsimuse edasi game security teamile, kes vastas, et jah see soft on legit ja lubatud kasutada.

Sõltuvalt sellest, kui tihti sa pre-river all in olukorda satud on kindlustuse hinnaks long-term 0,3-0,7bb/100.

Kas see hind on väärt seda, et all in EV joon graafikul oleks variance vaba on muidugi igaühe enda otsustada, kuid imo on tilt control ja mindseti väärtust raske numbritesse panna.

Reklaaminäoks on neil supernova elite pokerstarsist kes kasutab Insuredplay-d pot limit omaha grindimiseks.

ranka
16.08.12, 14:58
http://www.insuredplay.com

Mis arvate sellest ?

Pokerstarsi support suunas "legit?" küsimuse edasi game security teamile, kes vastas, et jah see soft on legit ja lubatud kasutada.

Sõltuvalt sellest, kui tihti sa pre-river all in olukorda satud on kindlustuse hinnaks long-term 0,3-0,7bb/100.

Kas see hind on väärt seda, et all in EV joon graafikul oleks variance vaba on muidugi igaühe enda otsustada, kuid imo on tilt control ja mindseti väärtust raske numbritesse panna.

Reklaaminäoks on neil supernova elite pokerstarsist kes kasutab Insuredplay-d pot limit omaha grindimiseks.

IMO ei tasu regularmängudega ära. Võib-olla shotte võttes või ülerolli mängides oleks hea.

pastilaa
16.08.12, 15:04
Seda Leitsid ostaksid!

Svenza
16.08.12, 15:13
Turniiril oleks seda vaja :) Üle BR-i mängijatele ja gämbleritele sobib.

tolmuahv
16.08.12, 18:00
Keda suckout tilti ajab ja motivatsiooni ära võtab, selle jaoks on see imo hea diil. Kunagi oli sellisest ideest juttu ka mingis PP teemas, aga keegi seda peale minu eriti asjalikuks ei pidanud.

Tean omast käest, et kui lühikese ajaga PLO HU-s 80 BI alla EV jooksin, siis kaotasin väga palju nii motivatsiooni languse tõttu kui lihtsalt oma mängu lagunemise tõttu. Kordades odavam oleks olnud kindlustus osta EV-le.

privador
16.08.12, 18:08
päris hea rakendus. Imelik, et selline teenus varem turule ei tulnud
Eks oleneb palju nad teenustasu võtavad

Lihtsalt on huvi kuda stars sellega lepib, st mis kasu nemad sellest saavad:)

tolmuahv
16.08.12, 18:10
Stars ei saa sellest kahju ka. Pigem on Starsile kasulik, kui kõik nühivad vastavalt EV-le, maksavad rake ja ekstreemseid jookse ei ole. Muidu saab ühel mängijal ruttu raha otsa ja ta ei deponeeri rohkem. Või võidab fish järsku suurelt ja cashoutib.

Ainult PS-i asemel ma pakuks seda teenust ise mängijatele mingi väikese tasu eest. Sel juhul võib veel enam ütelda ka, et tegu on oskusmänguga, mis peaks samuti neile sobima.

privador
16.08.12, 18:14
Seda ma mõtlesingi, et starsil raha ja progrejaid sitaauguni. Näevad, et ok rakendus, saadavad rakenduse kukele ja teevad ise starsi keskkonda progre ja hakkavad lisaraha teenima...

Lihtsalt see oleks esimene mõte, kui peaks nt äriplaanina esitlema kindlustusrakendust...sõltumine pokkeirtubadest

andu_andu
16.08.12, 18:50
Keda suckout tilti ajab ja motivatsiooni ära võtab, selle jaoks on see imo hea diil. Kunagi oli sellisest ideest juttu ka mingis PP teemas, aga keegi seda peale minu eriti asjalikuks ei pidanud.

Tean omast käest, et kui lühikese ajaga PLO HU-s 80 BI alla EV jooksin, siis kaotasin väga palju nii motivatsiooni languse tõttu kui lihtsalt oma mängu lagunemise tõttu. Kordades odavam oleks olnud kindlustus osta EV-le.

results oriented mõtlemine

andu_andu
16.08.12, 18:51
Stars ei saa sellest kahju ka. Pigem on Starsile kasulik, kui kõik nühivad vastavalt EV-le, maksavad rake ja ekstreemseid jookse ei ole. Muidu saab ühel mängijal ruttu raha otsa ja ta ei deponeeri rohkem. Või võidab fish järsku suurelt ja cashoutib.

Ainult PS-i asemel ma pakuks seda teenust ise mängijatele mingi väikese tasu eest. Sel juhul võib veel enam ütelda ka, et tegu on oskusmänguga, mis peaks samuti neile sobima.

( suured ) swingid pokkeris on kõigidele võitvatele osapooltele kasulik

rrrr
17.08.12, 08:51
Need tüübid ei ole heategevusorganisatsioon. Nende profit tuleb sinu mängust. Seni kaua kui sul on bankrolli, et oma bad timesi üle elada ei ole seda kindlustust vaja.

Samas - nende Q&A ütleb, et progre ei tööta realajas ja kasutab handhistory faile (neid ei tohi redigeerida). Ehk siis asi on ebastabiilne minu silmis kuna ma võin siiski minna kohe peale mängu HH kallale ja panna sinna kuhu võimalik oma holecartideks AxAy. Eat this...

tolmuahv
17.08.12, 10:03
results oriented mõtlemine

Väga obviously jah. Aga ma jään enda juurde, et väga paljudel mängijatel langeb volüüm ja motivatsioon downswingi ajal. Nt. kui see langeb keskmiselt 50%, siis jääb mängija poolest potentsiaalsest kasumist ilma. Kui mängijat see üldse ei mõjuta või mõjutab positiivselt (mängib rohkem, õpib rohkem), siis pole ilmselgelt mõtet kindlustada.

See on kokkuvõttes kindlustus like any other. Kui sa ei suuda maja maha põlemist taluda, siis kindlustad. Sa tead, et kindlustusandja teenib su pealt kasumit, aga see on aktsepteeritav. Kui sul on BR täpselt selleks, et mängida $100 HT ja teenida $3k kuus (millest 2k tuleb nt. cashoutida elamiseks), siis võib olla väga mõistlik võtta stabiilsem sissetulek ja mitte riskida suure downswingiga, mille ajal cashoute teha ei saa ja mil seetõttu kusagilt elamisraha pole võtta. Inimesi ja olukordi on erinevaid.

alaska
17.08.12, 10:06
Enamus kaotavatest mängijatest proovib ikka tagasi võita, mitte ei jäta pooleli. Mingi breakeven nühkimine viskab kiirelt kopa ette.

VisaHing
20.08.12, 12:50
Kas ma saan õigesti aru, et kui oled heateril, siis on see -EV kui downeril siis +EV ja kuna enamjaolt on ikka kerge downer, siis kokkuvõttes tulebki kerge +??

Mr_Kenny
20.08.12, 12:53
Kogu aeg on negatiivne EV.

KristjanLaas
20.08.12, 12:53
:D

ei.

VisaHing
20.08.12, 12:54
:D

ei.
oukei xD