PDA

View Full Version : 10max SNG kuidas on õige?



kala luu
16.08.12, 19:19
10max SNG (micro limiit), 4 alles, 3 cashivad, kõigil suht võrdne stack 3-4k, blindid 100/200

HERO (BTN) Jd-Tx , raise 475
BB call

FLOP: Ad Kx Qd

BB: Check


Kuidas peaks siinkohal käituma? tahaks extractida max valuet loomulikult enda nutsiga, laud (väga) ohtlik pole justkui, seega kartma ei peaks. paneks kohe flopist? min beti? pool panka? tuugalt all in ja bluffi reppida?

EDIT loomulikult on ka variandid checkida ja palvetada tähtede poole et vastasel midagi hitiks ja paneks...

MrRiver
16.08.12, 19:37
Umbes poole poti ringis tundub hea.

BentleyMulsanne
16.08.12, 20:27
Mitmel laual korraga mängid? Võiks tiba infot ka olla.

Heroiin
16.08.12, 22:01
Umbes poole poti ringis tundub hea.

yep

kala luu
17.08.12, 01:33
Sorry, :)

Mängin tavaliselt 4l laual (läpaka monitor, sitt reso ja muud jutud, rohkem ei saa lihtsalt normaalselt)

Konkreetselt täna floppasin N arvul nutse, kui panin vähegi siis folditi kui ei pannud siis kräkiti ja ei suutnud enam mõelda, kuidas peaks mängima :)

täna 5 kätt järjest:
minu käed esimesena

77 vs AK flop AAK
AK vs AA obv pidas
AA vs ..... kõik foldisid
AQ vs AT flop obv mas
QQ vs K8s obv turn mast

kõik mängitud käed preflopist said nupud sisse välja arvatud siis minu AA :D

seejärel (täna sai installitud pokertracker) sai analüüsitud enda mängu ja tõsisemalt ette võetud distsipliin ja endale ka esimene plaanimajandust tehtud (ei ma ei ole kommunist)

olen kaua kasutaja olnud, aga suht passiivne, tänu kipsile ja haiguselehele aga loodan väga tõsiselt BR managmentiga ja leakidega (mis on meeletud, graphi järgi olen jõhker agro kellel on SD joon 45 kraadi miiinuses ja non SD joon samamoodi plussis) tegeleda ja ehk ka see aasta mõned normaalsemad graafikud teha :)

vsiu100
17.08.12, 08:01
betid 1/2 panka, ma ise paneks sama beti - 475. kohati induceb see chk-raise.
betid selleks, et poti ehitada ja valuet saada. see flop hitib tihti bb range, millest suur osa on Ax, QJ,KJ,QT,KT jms millega ta callib . teiseks võib turni tulla bb jaoks scarecard- :diamond: , J, T - mis tapab su actionit. sellises olukorras on su vastasel tihti käsi, millega ta on nõus chk-callima(vähemalt ühe panuse) või on tal nii nõrk käsi, et järgi oodata ei ole suurt võimalust. seega bet.
min-bet ei ole väga mõistlik, sest käed, millega ta callib min-beti, callib ta ka 2,5bb.
all in - ei ole ka kõige parem imo. ajad ära kõik pooltugevad käed vastase rangest ja võtad tal ära võimaluse bluffida.

HerrJanks
17.08.12, 08:50
graphi järgi olen jõhker agro kellel on SD joon 45 kraadi miiinuses ja non SD joon samamoodi plussis

Ei ole kindel kui optimaalne see micros on, aga edu tegemistes!

kala luu
17.08.12, 09:18
Olen üsna kindel, et see ei ole kohe üldse mitte optimaalne, ning üritangi põhjusele jälile jõuda.

Kardan, et asi ongi selles, et mängin nii agressiivselt, et vähegi hittides (ja ka nutsi hittides) põrutan kohe puusalt nuppe, et hirmutan kõik ära ja callitakse vaid siis kui olen taga. (oi kui miljon korda ma olen laivis fishidega mängides nende panuse üle irvitanud, et "sind callitakse vaid siis kui oled rämedalt taga" , nüüd pean enda mängust neid samu vigu otsima)