PDA

View Full Version : NL10 flopi cbet



Dzuu
05.04.09, 14:31
Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (8 handed) - Full-Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($14.03)
SB ($2.70)
BB ($2.62)
UTG ($3.52)
UTG+1 ($11.09)
Hero (MP1) ($10.09)
MP2 ($4.47)
CO ($4.52)

Preflop: Hero is MP1 with Ahttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, Khttp://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif
1 fold, UTG+1 bets $0.40, Hero raises to $1.20, 1 fold, CO calls $1.20, 4 folds

Flop: ($2.95) 2http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 10http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif, 6http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif (2 players)
Hero bets $1.70, CO raises to $3.32 (All-In)

Mingit readi pole.
Kas sellist flopi peaks cbettima?
Kui jah, kas cbeti suurus oli õige?
Kas ma peaksin siin callima ta all-in'i, ehk kas ma olen juba commited?

Tänud abi eest ette :)

no_limit
05.04.09, 19:45
see on nii ja naa pot. Mina cbetiks siin umbes pooled korrad. Kuid cbeti suurus liiga väike .Peaks olema umb 2.35 $. Hetkel sa esindad parimal juhul flush draw ja kui vastasel on midagi siis ta võibgi shoveda.

rohelinekonn
05.04.09, 22:29
Ma ei cbeti sellises kohas kunagi kas check fold või all in et tema peaks otsustama mis ta edasi teeb.

no_limit
06.04.09, 20:44
kui mu mõte on vale siis palun öelge seda, kuid kui minna all-in siis see ei ole ju +EV
Sind ei calli mitte ükski halvem häsi, muidugi või küll foldida, kuid sama tulemus oleks pot size raisel või natuke üle poti sise raize.
kui mu mõte on vale siis miks ??

rohelinekonn
06.04.09, 23:41
kui mu mõte on vale siis palun öelge seda, kuid kui minna all-in siis see ei ole ju +EV
Sind ei calli mitte ükski halvem häsi, muidugi või küll foldida, kuid sama tulemus oleks pot size raisel või natuke üle poti sise raize.
kui mu mõte on vale siis miks ??



kui sa teed shortile pot size raisei siin siis see võrdub juba All iniga või kuidas?
Ja sellel kindlal käel ma ei ole nii kindel et shortil siin midagi on kui tal oleks JJ+ siis oleks juba preflop all in lükanud. Või siis on mingi donk kes callis JT,QT,AT. Igatahes kui vähegi reade on siis on shorti vastu kas check fold või all in minu puhul

qbj0hn
07.04.09, 10:17
Muidugi peab.ma cbetin igat floppi pmst,kui k2es on yks m2ngija siis 100% c-bet Nl10.ja kahem2ngijaga kui read on

pikk28
07.04.09, 10:21
Muidugi peab.ma cbetin igat floppi pmst,kui k2es on yks m2ngija siis 100% c-bet Nl10.ja kahem2ngijaga kui read on

palju success % on?

qbj0hn
07.04.09, 10:25
palju success % on?
Pole t2pselt vaadanud,kui callitakse siis annad lihtsalt alla.90% folditakse ja ma kasutan seda taktikat edasi.See on toitnud juba 2 n2dalat ja toidab ka edaspidi obv.Mina oma stiili muutma ei hakka.Aga vahetevahel tuleb vastu ka m2ngida muidu j22b liiga lödi mulje,et poiss annabgi peale igat cbeti alla kui saab beti vastu.tavaliselt vargusest/poti ostmisest saab kohe aru nad reraisevad sind miinimumiga.Tavaliselt kui kellegil konkreetne k2si on raiseb mind 3x minu panust ikka.Mai ytea v6ib olla ajan sitta v6i ei oska seletada,aga minul see toimib igatahes.

Ja ega sa igakord ei missi kui sa floppi näed.Vahet pole mis flop tuleb kas tabad või mitte c-bet otsa.Raisede ja c-bettide suurused on alati samad ja vastasel on väga raske sind lugeda.st vahet pole kui tugev sul k2si on kas siis olen ässade kolmiku flopand v6i Ak-ga top pairi betu suurus on sama.Proovi sa läbi närida siis.

qbj0hn
07.04.09, 11:33
Praegu oli just siuke näide.
Tüüp raises preflop 0.40 tõstsin QQ-ga 1.20$ peale.Callis flop oli miski 3AK.Aga see ei heidutanud mind ültse panin ilusa miski cont beti sisse.Inimese aju paneb siukse flopi puhul automaatselt ässade või kunnide peale ja arvab,et sa oled flopanud kolmiku.Kindlasti peale reraiset kohe cont bet sisse.Ja insta sisse mitte mõeldes,sest timebankiga lolli mängimine aitab alati kaasa.Muidugi see tüüp insta foldis.Ma oleks ise ka foldind miski Ax sellel flopil.Aga nii see on.
Täielik psüühika hävitame aga see toimib.PS:All inni ei oleks ma kindlasti tema oma ära callind sellise boardiga,aga cont bet tegi oma töö ära.ma ise usun,et +EV lüke.Aga eks te ise teate mind see toidab.Check oleks old täielik idiootsus sellel boardil.

pikk28
07.04.09, 13:27
Pole t2pselt vaadanud,kui callitakse siis annad lihtsalt alla.90% folditakse ja ma kasutan seda taktikat edasi.See on toitnud juba 2 n2dalat ja toidab ka edaspidi obv.Mina oma stiili muutma ei hakka.Aga vahetevahel tuleb vastu ka m2ngida muidu j22b liiga lödi mulje,et poiss annabgi peale igat cbeti alla kui saab beti vastu.tavaliselt vargusest/poti ostmisest saab kohe aru nad reraisevad sind miinimumiga.Tavaliselt kui kellegil konkreetne k2si on raiseb mind 3x minu panust ikka.Mai ytea v6ib olla ajan sitta v6i ei oska seletada,aga minul see toimib igatahes.

Ja ega sa igakord ei missi kui sa floppi näed.Vahet pole mis flop tuleb kas tabad või mitte c-bet otsa.Raisede ja c-bettide suurused on alati samad ja vastasel on väga raske sind lugeda.st vahet pole kui tugev sul k2si on kas siis olen ässade kolmiku flopand v6i Ak-ga top pairi betu suurus on sama.Proovi sa läbi närida siis.

kui sa ütled et 90% folditakse, siis seda ma küll ei usu :) kui sa paned 100%c-beti ühe vastase vastu ja 90% villian foldib, siis on ju õnnestumise % 90.
nii saad veel rikkaks :)

TaaviK
07.04.09, 13:51
Ikka tore vaadata, kuidas NL10 mehed kujutavad ette, et nad teavad pokkerist väga palju...
Küll see reaalsus ka varsti koju jõuab.

lenC
07.04.09, 14:12
Praegu oli just siuke näide.
Tüüp raises preflop 0.40 tõstsin QQ-ga 1.20$ peale.Callis flop oli miski 3AK.Aga see ei heidutanud mind ültse panin ilusa miski cont beti sisse.Inimese aju paneb siukse flopi puhul automaatselt ässade või kunnide peale ja arvab,et sa oled flopanud kolmiku.Kindlasti peale reraiset kohe cont bet sisse.Ja insta sisse mitte mõeldes,sest timebankiga lolli mängimine aitab alati kaasa.Muidugi see tüüp insta foldis.Ma oleks ise ka foldind miski Ax sellel flopil.Aga nii see on.
Täielik psüühika hävitame aga see toimib.PS:All inni ei oleks ma kindlasti tema oma ära callind sellise boardiga,aga cont bet tegi oma töö ära.ma ise usun,et +EV lüke.Aga eks te ise teate mind see toidab.Check oleks old täielik idiootsus sellel boardil.

Ma tahan sinu vastu mängida.

qbj0hn
07.04.09, 14:26
Ikka tore vaadata, kuidas NL10 mehed kujutavad ette, et nad teavad pokkerist väga palju...
Küll see reaalsus ka varsti koju jõuab.
Ma ei teagi meeletult palju.Nujah v6ib olla pingutasin (kindlasti) protsentidega veits üle.Aga tõsi on,et see toimib ja ei ole mõtet vaielda.Mängine nii nagu tahate mina teen oma m2ngu edasi

lenC
07.04.09, 14:31
Mängine nii nagu tahate mina teen oma m2ngu edasi

See suhtumine on leak sinu mängus.

qbj0hn
07.04.09, 14:34
See suhtumine on leak sinu mängus.
Heh,ma ei vihastagi kellegi peale,aga lihtsalt ma ei muuda oma mängustiili.Ega ma siis koguaeg sellist m2ngu ei tee jms nagu robot 24/7.Lihtsalt see toimib mul ja jutul lõpp.
Ja loomulikult peaks ta kunnidega bettima selle flopi peal,peaks isegi siis bettim kui floppi tuli terve mast ja tal pole seda masti ja m2ngid ainult yhe vastase vastu.Obv ,et et.ah vahet pole im off.kedagi ei huvita mu arvamus anyway

pikk28
07.04.09, 14:44
huvitav, mis päev täna on? inimesed on kuidagi väga plahvatusohtlikud. Igas nurgas toimub nn. "ärapanemine"

kulla john. ma avaldasin lihtsalt oma arvamust su näidetest, sa võid seda loomulikult ignoreerida, kuid kui sa oled siia foorumisse päeviku avanud, siis pead arvestama ka sellega, et keegi kommenteerib su mängu, mõtteid, elu ja olu. arusaadavalt sul leht jookseb hetkel ning koged "surematuse" tunnet. see ei kesta igavesti. loe leitsi päevikut.
aga edu sulle!

qbj0hn
07.04.09, 14:46
huvitav, mis päev täna on? inimesed on kuidagi väga plahvatusohtlikud. Igas nurgas toimub nn. "ärapanemine"

kulla john. ma avaldasin lihtsalt oma arvamust su näidetest, sa võid seda loomulikult ignoreerida, kuid kui sa oled siia foorumisse päeviku avanud, siis pead arvestama ka sellega, et keegi kommenteerib su mängu, mõtteid, elu ja olu. arusaadavalt sul leht jookseb hetkel ning koged "surematuse" tunnet. see ei kesta igavesti. loe leitsi päevikut.
aga edu sulle!
ma lihtsalt avaldasin arvamust,pole kunagi siukestes asjades kellegi peale pahane.eks igayks ise teab.mul on toimind lihtsalt see

Rahapada
07.04.09, 14:47
om lihtsalt natuke liiga jäik suhtumine, allpool võib see ehk toita, aga edaspidi tabatakse see lüke ära ja mis sa siis teed?

qbj0hn
07.04.09, 14:54
om lihtsalt natuke liiga jäik suhtumine, allpool võib see ehk toita, aga edaspidi tabatakse see lüke ära ja mis sa siis teed?
ma ju seletasin,et see mu jutt ei pea ju 100% paika,kui vastane tunneb mind ja mul ikka note tehtud ja asju siis ma ju ei tegutse nii alati?ega see rusikareegel minu puhul ei ole

rohelinekonn
07.04.09, 14:58
Ikka tore vaadata, kuidas NL10 mehed kujutavad ette, et nad teavad pokkerist väga palju...
Küll see reaalsus ka varsti koju jõuab.


Ehk avaldad oma mõtteid selle käe kohta kah kui juba sõna võtma tulid siin?
Sama ka kõigile teistele. Ehk avaldate oma arvamust selle kindla käe kohta kah...

TaaviK
07.04.09, 15:26
Olgu siis...Põhimõtteliselt peale sinu CBeti on sul vaja callida 1.62$, et võita kokkuvõttes peaaegu 8$ suurust potti. Arvestades, et vastane võib ka suruda kahe kõrge kaardiga nagu eespool targad pead välja mõtlesid, oleme me igal juhul committed. Arvestades, et me saame nii head odd'sid A või K tõmbamiseks ja, et meil on lisaks veel backdoor nutflush draw, siis go ahead. CBeti kohta niipalju, et tore oleks ikkagi omada mingeid reade vastase kohta. Aga üldjuhul pead arvestama, et sellise shortstäckeri vastu CBettides committe'id sa ennast sellega ära ja pead ta igal juhul maha callima. Kui sa aga kohe pushid end All-in peale flopi, siis on võimalus, et ta suudab visata T'st madalamad pocketpaarid maha, niiet fold equity on täitsa olemas.

tdx
07.04.09, 15:29
Praegu oli just siuke näide.
Tüüp raises preflop 0.40 tõstsin QQ-ga 1.20$ peale.Callis flop oli miski 3AK.Aga see ei heidutanud mind ültse panin ilusa miski cont beti sisse.Inimese aju paneb siukse flopi puhul automaatselt ässade või kunnide peale ja arvab,et sa oled flopanud kolmiku.


1) Mis käe sa oma arust seal foldima panid?
2) Kui tal oli sinust nõrgem käsi (99-JJ, air), kas sa tahad et ta foldiks, või et ta rohkem raha sisse paneks?
3) Mis käsi callib sinu cbetti?

qbj0hn
07.04.09, 15:47
1) Mis käe sa oma arust seal foldima panid?
2) Kui tal oli sinust nõrgem käsi (99-JJ, air), kas sa tahad et ta foldiks, või et ta rohkem raha sisse paneks?
3) Mis käsi callib sinu cbetti?
1)AK,AQ,AJ madalad paarid
2)Tahan,et foldiks loomulikult kuna arvatavasti on mul sitem k2si QQ n2ol kui A ja K on laual (vbl mitte,aga seda me ju ei tea=)
3)Drawi obv,m6lemad nii straight kui flush draw oli laual.Aga eks mu c bet oli piisav mitte fishimiseks.Kuigi ma usun,et tal oli JJ vms k2es.

TaaviK
07.04.09, 15:51
1) Mis käe sa oma arust seal foldima panid?
2) Kui tal oli sinust nõrgem käsi (99-JJ, air), kas sa tahad et ta foldiks, või et ta rohkem raha sisse paneks?
3) Mis käsi callib sinu cbetti?


Õiged märkused, kuid siiski, kui sa CBetti ei tee, siis sa näitad nõrkust üles ja vastane lihtsalt bluffib halvema käega sisse ja lükkab su emandad mucki. Võib-olla parim lahendus oleks oma CBettingu size'i suurust kaaluda sellistes situatsioonides.



1)AK,AQ,AJ madalad paarid
2)Tahan,et foldiks loomulikult kuna arvatavasti on mul sitem k2si QQ n2ol kui A ja K on laual (vbl mitte,aga seda me ju ei tea=)
3)Drawi obv,m6lemad nii straight kui flush draw oli laual.Aga eks mu c bet oli piisav mitte fishimiseks.Kuigi ma usun,et tal oli JJ vms k2es.


No ma ei tahaks küll uskuda, et sa tõesti nii naiivne oled, et usud vastase võimesse foldida sellisel flopil AK, AQ, AJ. Jutt käib ikkagi nl10'st! Kui sa sellist juttu suust välja ajad, siis ilmselgelt oled sa väga algusfaasis oma pokkerikarjääris.

Rage
07.04.09, 15:59
mina AK'd ei foldiks seal. AQ'd ka tõenäoliselt mitte.

qbj0hn
07.04.09, 16:03
Õiged märkused, kuid siiski, kui sa CBetti ei tee, siis sa näitad nõrkust üles ja vastane lihtsalt bluffib halvema käega sisse ja lükkab su emandad mucki. Võib-olla parim lahendus oleks oma CBettingu size'i suurust kaaluda sellistes situatsioonides.

No ma ei tahaks küll uskuda, et sa tõesti nii naiivne oled, et usud vastase võimesse foldida sellisel flopil AK, AQ, AJ. Jutt käib ikkagi nl10'st! Kui sa sellist juttu suust välja ajad, siis ilmselgelt oled sa väga algusfaasis oma pokkerikarjääris.
Mai tia ma n2iteks alla AA,KK ei lähe üldse 100bb-ga mitte kunagi preflop.maximum 50bb alates AK.Ja reraiset ka ei calli siukeste k2tega.Ntx kui ma olen preflop raisend Aj-ga.ja saan reraise vastu siis Aj l2heb insta foldi v6i mis iganes.Aga j2relikult oligi tal halvem k2si kuna.Keskmine mart seal oleks mind kohe all inni pand peale reraise kui ta oleks tugev paar olnud.

TaaviK
07.04.09, 16:19
Mai tia ma n2iteks alla AA,KK ei lähe üldse 100bb-ga mitte kunagi preflop.maximum 50bb alates AK.Ja reraiset ka ei calli siukeste k2tega.Ntx kui ma olen preflop raisend Aj-ga.ja saan reraise vastu siis Aj l2heb insta foldi v6i mis iganes.Aga j2relikult oligi tal halvem k2si kuna.Keskmine mart seal oleks mind kohe all inni pand peale reraise kui ta oleks tugev paar olnud.


Eino ilmselgelt läheb enamjaolt AJ mucki, kui saad preflop 3Beti. Aga ma ei saa aru mida sa öelda tahad. See mida sa praegu kirjutasid on täiesti standard (AA, KK never fold preflop nl10 jne). Sa enne rääkisid ju hoopis sellist juttu, et flopil 3AK suudad sa QQ'ga CBet'i tehes isegi AK mucki saata. Isegi AQ ja AJ. Sest üldse mille kuradi pärast peaks villain callima su preflop 3Beti AJ'ga, kui ta foldib flopis top paarile pihta saades selle käe lihtsalt ära. See. et sinu CBettide vastu 90% folditakse võib oleneda enam-vähem ainult kahest asjaolust: 1)Sa väidad seda väikese volüümi käte kohta (tõenäolisem variant) või siis 2) Sa olen nii passiivne preflop, et tõstadki vaid QQ+ kätega ning vastased on nl10 imekombel nii targad, et on selle ära taibanud ja ei julge flopis suurt midagi peale foldi teha. Siis tekib küsimus, et mille kuradi pärast nad üldse sind callivad.

Igatahes ma lihtsalt ei saa aru miks ma sinuga üldse vaidlen...

qbj0hn
07.04.09, 16:24
Mitte ma ei suuda mucki saata.Kirjutasin ju lihtsalt kuidas ma konkreetse k2e p6hjal k2itun.Ilma c betti tegematta seal v6id lihtsalt checkida ja vahet pole kas vastasel on midagi v6i on tal õhk betib ta ja v6tab ta selle poti lihtsalt 2ra.Ma parem betiks
Mai tia mingi 35k+ käte kohta ja ei ma pole ülce nii pasiivne,et QQ+ m2ngin.lol

tdx
07.04.09, 18:12
1)AK,AQ,AJ madalad paarid
2)Tahan,et foldiks loomulikult kuna arvatavasti on mul sitem k2si QQ n2ol kui A ja K on laual (vbl mitte,aga seda me ju ei tea=)
3)Drawi obv,m6lemad nii straight kui flush draw oli laual.Aga eks mu c bet oli piisav mitte fishimiseks.Kuigi ma usun,et tal oli JJ vms k2es.


1) Sorry, aga ükski A ei foldi seal flopil 3bet potis, K callib yhe streeti vähemalt ja vaevalt et sa double barreli lased
2) Miks sa peaks tahtma et JJ foldib, kui sul on QQ? Sul vaja leida leida line millega extractida, mitte iga nõrgem käsi foldima panna. Ma alustaks flopil check-callist ja vaataks edasi (sõltub veits positsioonist tho).
3) Su cbetti callib iga A, iga K, s.t käed mis on sust ees, s.t milleks cbettida siin? FD nii väike osa ta rangest et ma insta-discardin selle.

Rahapada
07.04.09, 19:11
pm +1

mihke666
07.04.09, 23:15
cbeti 2, ja call allin

timz0333
12.04.09, 12:02
mina paneks flopis siin pigem vähem aga mitte harilikust vähem, pool pot-i sest vähegi mõtlev shortstack peaks seal olema mingi väikse paari peal, ja kui ma näen et tuleb c bet, callin, (järgneb vastaselt push ja maas ässa-pilti pole, mõtlen veidi ja panen nupud keskele, pannes vastase rangeks just AJ-AK) kui mulle tehakse standartsest suurem c bet siis see paneb kohe mõtlema, et ta tahab mind potist välja saada ja vastasel on hetke seisuks õhk, mul aga paar olemas, ja natuke cente ka alles, ja läheb kõik keskele, olen commited küll, aga kui ässa ei riverda on võimalus pot maha võtta showd või viskab vastane oma A¤ muck

et tulistage nüüd:D.