PDA

View Full Version : NL50 turn spot vs 2 regs



tdx
26.08.12, 12:59
Pokkeriga pikk vahe sees, Bodog läks kinni ja mõtlesin alustuseks Pokerstarsi depo boonuse lahti mängida. Kuna mängude flowd ei jaga veel nii hästi, siis mõtlesin madalamal mõned tuhanded käed mängida ja veits feedbacki küsida.

PokerStars - $0.50 NL (6 max) - Holdem - 6 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

SB: $52.34 21\19\ AF:2, 3bet % 3.6, sample 100
BB: $57.29
UTG: $52.87
Hero (MP): $49.39
CO: $65.63
BTN: $52.83 22\15 AF:3, 3bet% 6, sample 150

SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has J:club: A:heart:

fold, Hero raises to $1.75, fold, BTN calls $1.75, SB calls $1.50, fold

Flop: ($5.75, 3 players) 4:spade: 3:spade: J:heart:
SB checks, Hero bets $4.00, BTN calls $4.00, SB calls $4.00

Turn: ($17.75, 3 players) 4:heart:
SB checks, Hero bets $11.00, fold, SB raises to $46.59 and is all-in, Hero...

ranka
26.08.12, 13:29
Easy fold IMO. Siin regularil on väga tihti 4x ja leveldab sind callima overbet check-raisega.

PS! Miks nii «suur» raise preflopis? Miks mitte 3xBB?

fyte
26.08.12, 14:03
Easy fold IMO. Siin regularil on väga tihti 4x ja leveldab sind callima overbet check-raisega.

Kui tihti regid overcallivad flopi sellise nadi second pairiga?
Pakun, et ta range on siin 33, 44 ja combodrawd, harvem lihtsalt NFD vm. Ei viitsi stoveda hetkel, aga easy fold pole see küll imo.

BentleyMulsanne
26.08.12, 14:13
Siit calli ei tohiks leida kuidagi ja kui leiab on tõsine leak. FOLD

q_q
26.08.12, 15:50
turn kas call or fold dno yet aga ma ei m2ngiks seda k2tt 2 regulari vastu nii

pmslt 3way regidega AJ suht bottom of mu value range siin niiet bet flop ja turn on wayyyyyy overreping hand eriti kui flopis m6lemad callivad

vb check flop yldse ja vaatab edasi aga kui bet ja 2 calli siis turn easy check

q_q
26.08.12, 16:16
wtf

ma ei suuda teda k2ele panna ffs

miks 33/fd ei c/r flop ja nyyd mingi retarded turn check/raise sellisel kaardil

ranka v2ga v2ga badly played 4x makes most sense though

mis combo draw tal olla saab, 56hh

meh ei tea

tdx
26.08.12, 16:36
turn kas call or fold dno yet aga ma ei m2ngiks seda k2tt 2 regulari vastu nii

pmslt 3way regidega AJ suht bottom of mu value range siin niiet bet flop ja turn on wayyyyyy overreping hand eriti kui flopis m6lemad callivad

vb check flop yldse ja vaatab edasi aga kui bet ja 2 calli siis turn easy check

Minu arust regid flativad pre kas PP või mingite keskmiste SC'dega 78s+. Mingi sitema J ma paneks neile rangesse küll. Seega flopi ma betin for value + ja ühtlasi protectin FD eest. Turn on tegelt väga hea kaart (obviously) ja ühtegi 4x kätt ma neil ranges ei näe iseenesest, seega jätkan vbeti liini, aga suht väikselt. Mulle endale on arusaamatu miks peaks nuts siin turnil tõstma üldse..

BentleyMulsanne
26.08.12, 16:49
Hero käsi on suht lahti mängitud juba ja riverisse on liigselt max.value taking blokkereid. Turnis saab kätte.

q_q
26.08.12, 17:19
Minu arust regid flativad pre kas PP või mingite keskmiste SC'dega 78s+. Mingi sitema J ma paneks neile rangesse küll. Seega flopi ma betin for value + ja ühtlasi protectin FD eest. Turn on tegelt väga hea kaart (obviously) ja ühtegi 4x kätt ma neil ranges ei näe iseenesest, seega jätkan vbeti liini, aga suht väikselt. Mulle endale on arusaamatu miks peaks nuts siin turnil tõstma üldse..

jh all makes sense aga nkn 3 street of value ei ole enamasti ja mulle meeldib siin bottom of my value rangegdega bluffcatchida

bottom range all m6tlen mis yldiselt bet bet shove on

aga jh ma n6us suht wtf check/raise talt sellisel kaardil. esimene reaktsoon oli snap ta nii full of shit siin aga siis vtsin et overcallis flopi niiet air ranges eriti pole jne jne. vb foldi argument et pole palju investeerind ja saame sitad oddsid, dno, don't blame ya if called

HerrJanks
26.08.12, 17:31
Arvan et suur osa tema rangest moodustab KsJs, QsJs, AsJs, JsTs, maybe Js9s käed, boati mängiks ilmselt passiivsemalt, 4x võib ka olla(aga neid combosid on ilmselt väga minimaalselt), ma snapiks siin...

Ajuvaba
26.08.12, 20:49
Väga 50/50 spot on see imo. Ma ise kasutan mōnikord sama relva, kui istun nutsi otsas,sest tean et kui riveri checkin, siis vana checkib nii v naa järgi. Ning tõesti näitad liialt tugevust selle käega, ma checkiks järgi turnis ja jälgiks actonit. Hektel arvan, et oled beat, sest näitasid liialt tugevust ja ma arvan, et vastane nalja tegemas ei ole.

BuildUp
26.08.12, 22:53
Tough spot jep.

Kuid imo vastase poolt polegi nii halvasti mängitud kui tal nuts on, sest hero 2nd barrel 3way on väga tugev. Kui riverisse laekub mõni masti kaart or smth else võib actioni killida + turni crai peale väga raske käe peale panna.

q_q for real checkiksid flopis? Turni ck saan aru, aga flop on imo 100% bet.

Ise leiaksin foldi üles, kuna 4h imo väga halb kaart, et shippida mingi drawga.

tdx
27.08.12, 01:37
Võibolla ma loll, aga turni checkimisest ma ei saa eriti aru. Mis me saavutame sellega? C-C turn, C-F river tundub jube liin. Mis osa siin siis valuerangest üldse double-barreldada? Pole eriti vahet kas herol on AJ või AA siin (ok mingi marginaalne vahe on).

q_q
27.08.12, 02:15
no alustame sellest et mis k2elt sa siin 3 street of value tahad saada

// or tglt pane nad m6lemad range peale

ranka
27.08.12, 06:22
no alustame sellest et mis k2elt sa siin 3 street of value tahad saada

// or tglt pane nad m6lemad range peale

Miks peab üldse 3 streeti valuet saama?

Rigged
27.08.12, 08:44
Fold. Tundud tugev.

q_q
27.08.12, 12:24
Miks peab üldse 3 streeti valuet saama?

ei peagi sp ongi check turn parem meie rangele

q_q
27.08.12, 12:27
cmon pange ennast vastaste asemele ja m6elge et teil yksk6ik mis n6rgem k2si kui aj ja mis te teete

The_Meer
28.08.12, 07:31
inimesed leveldavad ja möllavad tänapäeval tihti:D ja IMO on turn suht easy bet/fold. Oleks preflop HU pot,siis kaaluks calli, praegu vast foldiks.

inward
28.08.12, 11:41
Mulle ka q_q liin meeldib, turnis checiks ise ka.

Flopi cb peale 3way ei anta nii palju respekti, turni 2nd barrelile küll. Reg võib vabalt turnis KJ;JT;QJ maha visata, samas riveris saaks veel valuet neilt käelt kui checkiks. Teisalt ka turnis vastane betib fd drawd või üritab meid midpocketite pealt maha saada, jälle c-c parem. Riveris saaks vastane oma missed drawga blufida veel, pannes meid ka tõenäolislet mingile Jx tüüpi käele.

Shove on tough spot indeed. Sample liiga väike ka, et paremat otsust teha.

tdx
30.08.12, 11:01
no alustame sellest et mis k2elt sa siin 3 street of value tahad saada

// or tglt pane nad m6lemad range peale

Jah, 3 streeti ei taha, aga by default ma võtaks selle value flopil + turnil kuna päris palju halbu kaarte võib riverisse tulla imo. HU potis ma ilmselt checkiks turni parema meelega. Anyway foldisin, kuna turni bet oli suht väike mul.