PDA

View Full Version : Visadus FUTSAL CUP



fyte
26.08.12, 13:53
VISADUS FUTSAL CUP 2012
Invite-Only Event · By xxxx


Saturday, November 17, 2012
10:00am until 6:00pm in UTC+02
KIILI SPORDIHALL - asukoht Nabala tee 2a, Kiili alev, Kiili vald, Harjumaa
VISADUS FUTSAL CUP 2012

TURNA ALGUS KL 10:00 (võib hiiljem muutuda kuni 10:30ks, kuna asukoht natuke linnast väljas).

ALAGRUPPIDE LOOSIMINE tuleb tõenäoliselt ca nädal enne turnat

Mängijaid väljakul 4 + 1, edasi-tagasi jooksvad vahetused, max 10 mängijat per team. Mänguaeg 1 x 17 minutit

Osaleb 10 teami, kes jagunevad 2 alagruppi. Gruppide kaks esimest saavad playoffi. Playoffi viigi korral järgnevad pendlad (3 tk), peale seda esimese eksimuseni.

Alagrupis punktide võrdsuse korral määrab paremuse:

1. Omavaheline mäng;
2. Omavaheliste mängude väravate vahe;
3. Üldine väravate vahe;
4. Löödud väravate arv;
5. Loos.

1, 2 ja 3 kohad saavad karikad ja medalid, lisaks auhind parimale mängijale, parimale väravakütile ja parimale väravavahile.

OSALUSTASU 75 EURi per team (sama mis eelmisel aastal).

Täpsem ajakava jms tuleb vahetult mõned päevad enne turnat, kui osalejad teada, grupid loositud jne

Turniiril sel korral ka professionaalne fotograaf, nii et võtke omale kuhjaga geeli kaasa :)

KINDLASTI ON OODATUD KÕIK ETTEPANEKUD, NII ET VÕTKE JULGELT SÕNA.



Tuttav Visadusest korraldab turnat ja ükspäev kui wismaris nägin teda, mainisin, et oleksime ka ilmselt huvitatud osalema.

muruntau
26.08.12, 14:00
Kui minna, siis oma rahadest, klubi arvelt mitte. €75 on päris kallis ka turniiri kohta. Nt Prasi turniiril oli 5+1 mäng, 6 mängu 16 min ja hind €30. Aga kui huvilisi on, miks mitte.

fyte
26.08.12, 14:04
Jep, ta ütleski mulle, et osalustasu on sp kallis, et talle ei meeldi odavaid auhindu jagada.
7-8 matsi ühe satsi jaoks tundub paras. Nüüd küsimus selles, kas paneme ühe või kaks satsi välja?

nikitheone
26.08.12, 14:20
mis need auhinnad siis on?

fyte
26.08.12, 14:34
3:27pm
eino esikoha karikas on ikka suur, umbes nagu Eesti meistrivõistluste karikas, vaata mu albumist eelmise aasta pilte, sealt näed, lisaks 3 mängija auhinda ja kõigile korralikud medalid, selle eelarve ca 350-400 euri
lisaks Kiili saal kallis
ca 300 euri
fotograaf 50 euri
kohtunikud ca 70 euri
minu korraldatud turnad pole kunagi olnud mulle teenimise eesmärk, vaid pigem kvaliteet, et oleks korralikud auhinnad jne
kahte satsi ma ei taha lasta, kuna hetkel soovijaid palju
aga tulete siis kindlasti? et panen kirja yhe satsi
kutsu ise siis oma kaaslased sinna, tegin nii, et osalejad saavad ka ise rahvast kutsuda.