PDA

View Full Version : Heads up very short



RudiTurbo
06.04.09, 01:02
Otsest kätt pole, aga just oli selline olukord 18man SNG lõpuosas, kus preflop pot oli umbes 3k. Mängus on 27k chipsi, ehk siis võrdses seisus oleme 13.5k 13.5k.

Olin siis juba natuke taga ning vastane raises tihti, tuli jälle raise, lükkasin K7s sisse, callis KQ, obv tõmbasin flushi floppi täna järjekordselt ja läxin 21k 6k juhtima.

Aga mis juhtus edasi siis, mu kaardijooks oli midagi taolist J2o, 63o, 63o, 47o, 23o, T9o, J4s, 85o mõned hullemad olid vb veel ning lõpuks kui oli 4k järgi, leidsin Q7o ja sain A2o käest pähe.

Vastane shoves peaaegu iga käsi küll, aga ma ei saa ju 8 highga callida . Vahepeal T9 olex pidanud vist shovema ja J4s mõtlesin shoveda, kui ta limpis teist korda shovemise asemel. Vahepeal mõtlesin selle 47o'ga teha üx shove, Aga siiski foldisin ja tüüp näitas AA'd mulle, phew.

Kustmaalt shovete sellises kitsas heads upis, panete põhimõtteliselt any twoga? Ma olexin obv shovenud hetkel juba J highst alates, aga no kõik poisid, mis mul läbi käisid olid lihtsalt kõige hullemate võimalike kickeritega.

vsiu100
06.04.09, 10:05
Otsest kätt pole, aga just oli selline olukord 18man SNG lõpuosas, kus preflop pot oli umbes 3k. Mängus on 27k chipsi, ehk siis võrdses seisus oleme 13.5k 13.5k.

Olin siis juba natuke taga ning vastane raises tihti, tuli jälle raise, lükkasin K7s sisse, callis KQ, obv tõmbasin flushi floppi täna järjekordselt ja läxin 21k 6k juhtima.

Aga mis juhtus edasi siis, mu kaardijooks oli midagi taolist J2o, 63o, 63o, 47o, 23o, T9o, J4s, 85o mõned hullemad olid vb veel ning lõpuks kui oli 4k järgi, leidsin Q7o ja sain A2o käest pähe.

Vastane shoves peaaegu iga käsi küll, aga ma ei saa ju 8 highga callida . Vahepeal T9 olex pidanud vist shovema ja J4s mõtlesin shoveda, kui ta limpis teist korda shovemise asemel. Vahepeal mõtlesin selle 47o'ga teha üx shove, Aga siiski foldisin ja tüüp näitas AA'd mulle, phew.

Kustmaalt shovete sellises kitsas heads upis, panete põhimõtteliselt any twoga? Ma olexin obv shovenud hetkel juba J highst alates, aga no kõik poisid, mis mul läbi käisid olid lihtsalt kõige hullemate võimalike kickeritega.


vahest saab.

jah.

põhimõtteliselt jah. unustad FE(halva mängija puhul olemas sellises faasis).

imo on bilndide ära andmine selles faasis suurem kuritegu, kui 63o-ga callimata jätmine või T9o-ga pushimata jätmine.

kilu6
06.04.09, 11:24
T9 on jah pushi leht seal, eriti veel juhul kui oled juba mitu korda foldinud oma käe, kui vastane pole suur multitabletaja, siis annab respecti.

Aga 63oga ma ei calliks võrdsete stackide puhul, vahest kui M=2 (6000 siis, kui ütled, et PF pot = 3000).

Aga selles faasis jah üldiselt silmad kinni ja push, kui blindid suured.

vsiu100
06.04.09, 13:16
ma sain aru et herol 21K,BB sees(2K), villasel 5K+1K SB sees.
jutt käib sealt maalt, kus rudi oli ära imenud ja omas leadi.
callin 63o-ga(4K juurde). või kui foldid, siis next hand push any2.

ja see, et sul oli lõpuks 4K järgi,wtf`????

sellises faasis PUSH any2, 3,5:1 leadides call peaegu any2.
foldimise eest võid kinni minna.

vaenekala
06.04.09, 15:19
Tavaliselt, kui tuleb mingi limp call...heads upis, sellises olukorras( kui juhul mingit reade pole, et limbib hea käega ja tahab lõksu seada), siis pressin any2. Aga niisama buttonilt foldida kas või rääbisega, puhas põletamine!