PDA

View Full Version : OFFICIAL Kes kellena töötab ehk kuidas saame olla üksteisele kasulikud



Leheküljed : 1 [2]

adam_q
02.12.13, 17:16
selline küss: kas mõni rehvitöökoda saab valuveljed vahetada tavatalverontide vastu nii, et teeb lahti ka igal veljel oleva vargapoldi? mul endal padrun kuhugi kadunud :( või on see suurem bisnes?

auto seat, 1999, ehk pole nii hüperturvaline, et lahti ei saa tavavahenditega...

kardaanirist
02.12.13, 17:41
pead ei anna ja täiesti võimalik, et eksin, aga kui sul vargapoldi võti kadunud, siis suht nutused lood. mina vähemalt ei tea, et rehvitöökodades mingi selline universaalne võti vms oleks, millega neid lahti keerata.

timz0333
02.12.13, 17:50
selline küss: kas mõni rehvitöökoda saab valuveljed vahetada tavatalverontide vastu nii, et teeb lahti ka igal veljel oleva vargapoldi? mul endal padrun kuhugi kadunud :( või on see suurem bisnes?

auto seat, 1999, ehk pole nii hüperturvaline, et lahti ei saa tavavahenditega...

Võta telefon ja helista suht kindel, et teevad lahti igas normaalses töökojas.

valustyng
02.12.13, 17:59
ülejäänud poldid keeravad tugevamini kinni siis peaks kätte saama

Looper
02.12.13, 18:48
selline küss: kas mõni rehvitöökoda saab valuveljed vahetada tavatalverontide vastu nii, et teeb lahti ka igal veljel oleva vargapoldi? mul endal padrun kuhugi kadunud :( või on see suurem bisnes?

auto seat, 1999, ehk pole nii hüperturvaline, et lahti ei saa tavavahenditega...

Endal oli sama jama. Mine küsi korralikust rehvi töökojast ja teevad lahti. Mul mingi universaalsete võtmetega ei saanud ja keevitati poltite külge mutter ning keerati lahti. 20€ läks maksma.

tafka31
02.12.13, 18:55
Endal oli sama jama. Mine küsi korralikust rehvi töökojast ja teevad lahti. Mul mingi universaalsete võtmetega ei saanud ja keevitati poltite külge mutter ning keerati lahti. 20€ läks maksma.

this

timz0333
07.12.13, 08:36
Tegin nutidiili kasutajaga Buildup. Maal pole jõudnud veel telefoni kasutada aga Võib kiita küll!

ok2aa
07.12.13, 10:12
Buildup saada pm naisele nutidiili paketi jaoks

VisaHing
07.12.13, 10:31
Allanaator13 - Korvpallitreener
maarios - Puhastus valdkond. Põrandad/Aknad jms.
Provoker - Koristuskeemia ja töövahendite hulgimüük/transport. Kinnisvarahooldus ja koristus.
Oliverk - Mehaanikainsener. Lehtmetalltooted
Qbjohn - Mesindus
Majandaja - Ettevõtja. Teeninduskvaliteedi uuringud.
Lissavassa - Üldehitus. Saunad, vannitoad, põranda ja vaipkatte paigaldus.
Reggie - Tänavakivid, betooni- ja müüritööd, üldehitus.
Rage - Andmebaaside haldus. Oracle ja PostgreSQL.
Pikk 28 - Müügijuht. Valdkond rehvid. Kõik rehvid.
Tööstus-, Põllumajandus-, haagised-, ATV,-, tõstuk jne.
Pafka666 - Investeerimine. Põllumaa, metsamaa.
MarxVoss - Kindlustuskahjud ja varuosad Renault ja Dacia-le.
Pastilaa - Arhitekt. Eramutest büroohooneteni.
Pokutaja - Appide valmistamine iOS ja Android telefonidele.
Timz0333 - Lukutehnik. Kasutuslukud/turvalukud, võtmete valmistmine, seifid jms.
Rahvavaenlane - Erinevad ehitusmaterjalid.
Yolonaator - G4S töötaja. Erinevad turvaseadmed ja -teenused.
Dogers - Jurist.
Raidov - E-sigaretid.
Inward - Betoonist tasapindade, valamu ja interjööri valmistamine ning müük.
Buildup - Mobiilsidepaketid EMT/DIIl.


Keegi soovib siin midagi muuta, lisada, kustutada? Tegin kiiruga kerge kokkuvõtte, mis võiks minna first posti.

pastilaa
07.12.13, 11:32
Vandalar - Taimede kasvatamine

Ints
07.12.13, 12:19
käime mooduga kaasas, botaanik ikka :)

teemasse ka, äkki kellelgi on kontakte kust saaks suusa/lumelaua varustust soodsamalt

mäger
07.12.13, 17:13
Kas kaabel TV-s ka mingit personaalset paketti hea hinnaga saada võib?

KristjanLaas
07.12.13, 17:30
Kas kaabel TV-s ka mingit personaalset paketti hea hinnaga saada võib?


http://www.youtube.com/watch?v=D6G-wNyIxzM

ristijeesus
07.12.13, 17:59
Kui mul starmaniga kohustuslik 2 aastat läbi sai, siis kirjutasin klienditoele ja küsisin, et saab või ei saa, muidu läen elioni. Sain uue 2-aastase, millest esimene poole hinnaga.

mäger
07.12.13, 18:18
Tänud, just seda mõtlesingi, et parema hinnaga saada, mitte seda, et endale lemmikkanaleid paketti valida

timz0333
08.12.13, 13:51
Tegin nutidiili kasutajaga Buildup. Maal pole jõudnud veel telefoni kasutada aga Võib kiita küll!

Levi maal on nagu linnas, Megadiilist täitsa sillas!

Jazzyl
08.12.13, 21:19
Kui kellegil vaja siis keevitusseadmed, kuluosad, plasmalõikurid, keevitusmaskid jne.
Keevituse valdkond.
Muidugi ka seadmete remont ja hooldus.

JaanusX
20.03.14, 09:07
Kasutatud ja uusi laptope ning kõik sellega seonduvat (kettad, laadijad, akud).
Lauaarvuti komponente (protsessorid, mälud jne) ja mingil määral ka nuti telefone.
Tartus ka laptopide ja lauaarvutite hooldus/remont.

VisaHing
20.03.14, 09:15
Kasutatud ja uusi laptope ning kõik sellega seonduvat (kettad, laadijad, akud).
Lauaarvuti komponente (protsessorid, mälud jne) ja mingil määral ka nuti telefone.
Tartus ka laptopide ja lauaarvutite hooldus/remont.

pm sent

Kodu
20.03.14, 09:28
Keegi kuskil bussirendi firmas ei tööta, suvel 2 nädalaks 9 kohalist bussi tahaks rentida

Ambur99
20.03.14, 15:36
Füüsika üliõpilane, hetkel töötu. Kuid pakkumistele avatud! Huvi korral saada pm ehk privaatne sõnum!

ivar866
21.03.14, 11:02
Otsime koristajat kortermajasse Tartu mõned tunnid nädalas, Ambur võibolla midagi sulle!

Ambur99
21.03.14, 14:47
Otsime koristajat kortermajasse Tartu mõned tunnid nädalas, Ambur võibolla midagi sulle!

Ei soovi antud ametikohta, olen palju rohkemaks võimeline.

*Edaspidi saata kõik pakkumised privaatsete sõnumite kaudu! Aitähh!

defqon1
21.03.14, 15:18
Keegi kuskil bussirendi firmas ei tööta, suvel 2 nädalaks 9 kohalist bussi tahaks rentida

Oleks sama küsimus.Kuid terveks juunikuuks ühteminibussi ja terveks juulikuuks kahte minibussi.Kui keegi teab kedagi kust oleks odavam saada siis pm.

erplander
21.03.14, 18:30
Üks tuttav korraldab minibussireise:
http://www.transfer1.net/

ja mingi teine temaga seotud ettevõte rendib ka väikebusse:
http://www.1autorent.ee/esileht

erplander
21.03.14, 18:48
Ise võin hetkel pakkuda soodsat reklaampinda ristsõnaajakirja tagakaanele.

Alates 3. numbrist saab ristsõnaajakirja Ragistaja (http://www.ragistaja.ee/) tiraaž olema 6000 eksemplari ja tagakaane pind (21 x 28 cm) on hetkel pakkumisel poole hinnaga ehk 200 € (+ km).
Müügiperiood on kaks kuud, mai algusest juuni lõpuni ja ajakiri saadaval umbes 500 supermarketis, kioskis, tanklas jm Lehepunkti müügipunktides.

Kui on pakkuda mingeid esemelisi auhindu, mis võiksid sobida ristsõnalahendajatele või kinkekaarte vms samas väärtuses (nt 100 + 50 + 50 €), siis võib ka seda arutada, siis oleks reklaampind tasuta.

Codecci
21.03.14, 21:49
Kui random see kuulutus olla võib? Kas võib suvaliselt suurelt lasta kirjutada nt "LEITSI JALAD" valge kirjaga mustal taustal ja on ok?

overbet
21.03.14, 22:02
lol

pastilaa
21.03.14, 22:09
Kui random see kuulutus olla võib? Kas võib suvaliselt suurelt lasta kirjutada nt "LEITSI JALAD" valge kirjaga mustal taustal ja on ok?

http://filthypop.net/wp-content/uploads/mariah_applause.gif

Jazzyl
21.03.14, 23:38
Keegi kuskil bussirendi firmas ei tööta, suvel 2 nädalaks 9 kohalist bussi tahaks rentida


Uuri firmast nimega AnRe Vip Reisid. Neil peaks olema küll buss rentida. Küsi pakkumist.

erplander
22.03.14, 00:00
Kui random see kuulutus olla võib? Kas võib suvaliselt suurelt lasta kirjutada nt "LEITSI JALAD" valge kirjaga mustal taustal ja on ok?

Ahvatlev oleks, aga siiski mitte. Kui täishinda pakud, siis võib mõelda.
Ja mingi mustvalge lärakas hästi ei läheks ka muidugi.

Võin teha ka teemaristsõnu suvalistest asjadest, aga ka ehk millestki huvitavamast kui Leitsi jalgadest.

ropka11
23.03.14, 08:49
Miks mitte.Saad tiraazist lahti ju.Pokkeriprod teevad puhta töö.

minbetmillionaire
23.03.14, 14:02
pikk28, kas pole mu privaatsõnumit kätte saanud või pole olnud mahti vastata?

pikk28
23.03.14, 15:27
Olen ikka. Vastan esmasp. Tänud päringu eest!

kuli
16.04.14, 17:38
Ei hakanud varem postitama, tahtsin enne rehvid ka ära proovida.

Soetasin kasutajalt pikk28 suverehvid. Olen väga rahul nii rehvidega kui ka diili tegemises kasutajaga.
Soovitan!

pastilaa
16.04.14, 17:40
Ei hakanud varem postitama, tahtsin enne rehvid ka ära proovida.

Soetasin kasutajalt pikk28 suverehvid. Olen väga rahul nii rehvidega kui ka diili tegemises kasutajaga.
Soovitan!

+1. väga mõnus on sussi lasta nendega

minbetmillionaire
16.04.14, 17:42
Ei hakanud varem postitama, tahtsin enne rehvid ka ära proovida.

Soetasin kasutajalt pikk28 suverehvid. Olen väga rahul nii rehvidega kui ka diili tegemises kasutajaga.
Soovitan!

Sama kogemus (y)

Matu
16.04.14, 23:04
rehvidega seoses, kas on ka selline värk et praegu talve rehve on soodsam soetada kui uuesti hooaeg peale hakkab või väga vahet pole nendes hindades

karupoeg
17.04.14, 03:23
yea

karupoeg
17.04.14, 03:23
yolo

pikk28
17.04.14, 06:55
Tänud kuli ja kaader! Matu saada mōōt, vōin uurida, kas on midagi soodsat vōi ei.

J0kker
08.05.14, 17:32
Keegi Elisas ei tööta ?
Äkki saaks teatud telefonile soodukat. PM kui keegi töötab Elisas :)

VisaHing
09.05.14, 18:23
Keegi Elisas ei tööta ?
Äkki saaks teatud telefonile soodukat. PM kui keegi töötab Elisas :)

Äsja sai küsitud neilt pakkumist ja küsisin ka, et ehk mingile telefonile mingi soodustus aga njet. Vb mingitele pikaajalistele klientidele mitme numbriga see telefoni soodustus ikka ligi tõmmatakse. dunno

jrgn hell
09.05.14, 18:28
Tee elisasse number kõige odavam. Vii pakett kohe üle kuskile. Siis helistavad enne üleviimisaja lõppu, et miks juba minekut ja pakuvad ka telefoni soodsamalt.

Ma läksin muul põhjusel kohe tagasi ja isegi küsiti, kas telefon ka teisest võetud ja kas kleepsud maas, et oleks saanud parema pakkumise teha.

nikitheone
10.05.14, 08:55
järjekordse inimesena tänan pikka nii kiire kui ka meeldiva teeninduse ja rehvide eest! kiitos!

BuildUp
10.05.14, 10:06
T2 kaotab nii räigelt kliente ning seal pidi winback hetkel korralikult töötama. Mul töökaaslane tingis Xperia Z1 300 eurot soodsamaks tavahinnast.

J0kker
10.05.14, 16:31
T2 kaotab nii räigelt kliente ning seal pidi winback hetkel korralikult töötama. Mul töökaaslane tingis Xperia Z1 300 eurot soodsamaks tavahinnast.

Et pmst öelda, et oleks soov tulla T2hte ja kysida soodsat telefoni , peaks suht kukesupp olema ?

BuildUp
10.05.14, 23:14
Et pmst öelda, et oleks soov tulla T2hte ja kysida soodsat telefoni , peaks suht kukesupp olema ?

Pead muidugi ei anna, aga kui sul suur pere at least 5-6 nr ja mingid netid ning asjad ka veel peal, siis vb tõesti õnnestub midagi pika kauplemise peale saada. 1-2 nr vaevalt midagi sellist pakutakse.

kjmrc
08.06.14, 12:43
Pakun arvutite, lisaseadmete/tarvikute ja tarkvara jaemüüki ning hooldusteenuseid Lõuna-Eesti piirkonnas (üldiselt Võru ja Tartu, muud linnad kokkuleppel) Kui huvi, siis PM või suhtleme telefonitsi. Pokkeriprodele veidike paindlikumad hinnad :)

ziimukaz
08.06.14, 17:01
Teostan võsalõikuriga metsahooldustöid Raplamaal. Noorendike ja kultuuride hooldus, harvendusraie eelne alusmetsa raie jne. Tegutsen FIE-na, aastaid kogemust riigimetsas töötamisel ning oman raietöölise kvalifikatsiooni. PM

junkman
08.06.14, 21:47
Tegelen sellise asjaga nagu Verve turustamisega. Tegemist tervislikult alternatiivse energiajoogiga + seal veel palju palju tooteid, tavalisest toidulisandist jääteeni, lisaks veel lifestyle'i muutva toitumisprogrammiga. PM kui küsimusi

Emma
09.06.14, 00:19
Tegelen sellise asjaga nagu Verve turustamisega. Tegemist tervislikult alternatiivse energiajoogiga + seal veel palju palju tooteid, tavalisest toidulisandist jääteeni, lisaks veel lifestyle'i muutva toitumisprogrammiga. PM kui küsimusi
http://i.imgur.com/TkmRar1.jpg

junkman
09.06.14, 07:13
Pyramid scheme's illegaalsed eestis, ettevõtte saab novembris 10 aastaseks. Oleks ammu kinni läinud.

eddi
09.06.14, 11:54
Pyramid scheme's illegaalsed eestis, ettevõtte saab novembris 10 aastaseks. Oleks ammu kinni läinud.

seaduseaugud. püramidskeemi ei ole seaduses piisavalt hästi defineeritud ehk iga püramidskeemifirma saab ka eestis tegutseda, nimetades end "võrkturunduse" firmaks.

junkman
09.06.14, 12:53
seaduseaugud. püramidskeemi ei ole seaduses piisavalt hästi defineeritud ehk iga püramidskeemifirma saab ka eestis tegutseda, nimetades end "võrkturunduse" firmaks.

Sellel teemal võibki vaidlema jääda. Kuid ettevõte saanud üle saja erineva auhinna ning selle juht veel Ernst&Young'i aasta ettevõtja tiitli. Liitumismakse midagi pole ning raha liigub ainult tooteid ostes, muud moodi käivet tekitada võimatu.

pilme10
09.06.14, 13:22
Rendin Pärnus majutust (suvemaja + korterid)

PM

kallekusta
09.06.14, 16:26
Ega keegi AEG int köögitehnika müügiga ei tegele?

WeThePeople
25.06.14, 15:42
Kellel Tallinnas täiskohaga töö üle on siis olen väga huvitatud kõigest.

Kotkas1000
01.09.14, 14:30
Kui keegi saab pakkuda letihinnast paremat hinda dji phantom 2 droonile koos lisaakuga, propellerikaitsmetega, gopro hero 3+ kaamera ja zenmuse gimbaliga, siis ootaks hinnapakkumist.

Codecci
01.09.14, 16:09
Võin viie kütsi eest nädalaks AR.Drone 2.0 laenata, siis saad aru, et suht jura vidin ja raha jääb alles

atsetoon
01.09.14, 17:03
obamat hakkate ründama nendega või?

Potsataja
01.09.14, 17:28
Kotkas sai hetkel omale nkn "kahtlase isiku" lipiku külge. ;)

r1v0
01.09.14, 17:34
Kui keegi saab pakkuda letihinnast paremat hinda dji phantom 2 droonile koos lisaakuga, propellerikaitsmetega, gopro hero 3+ kaamera ja zenmuse gimbaliga, siis ootaks hinnapakkumist.

Pane ebay'st asi kokku, tuleb tunduvalt odavam, gopro asemel võta sj4000, mul on, ning videod on samal tasemel goproga, muidugi hero 3 black'st parem pole aga hoiad sellega juba 200 euri kokku vähemalt, ning zenmus on kah ulme kirves, airy jällegi odavam, kuid ei tea, kas tahad 2-axis vi 3-axis gimballi.

AR drone pole võrreldav dji'ga, AR on laste mänguasi, dji on borderline professional.

Obamat ei saa rünnata, kuna kogu lennutegevus on homsest õhtust kuni ülehomse südaööni tallinna lähiümbruses keelatud (v-a regulaarlennud, medical lennud, militaarlennud ja KAPO lubadega lennud) sinna alla kuuluvad ka droonide lennutamised tallinna ümbruses 50km raadiusega.

Kotkas1000
01.09.14, 17:48
Kaamera koha pealt ei taha järeleandmisi teha. Silm üsna tundlik selles osas. Gimbal kindlasti 3-axis. Üks asi jääb ebaselgeks. Kas see phantom 2 komplekt koos zenmusega suudab pilti ka edastada üle wifi või pean ma siiski mingi lisavidina selle tarbeks ostma? Saan õigesti aru, et sellel vision+ komplektil on wifi extender kaasas, mida minu soovitud komplektil ei ole?

Kotkas1000
01.09.14, 18:12
Ja kuna nii hinnalise tehnikavidina ostmisel pean garantiid väga oluliseks, siis ebay jääb ära kahjuks. Sain tegelikult juba ka üsna hea pakkumise prokaameralt, letihinnast kogu kupatus pea 200 odavamalt.

r1v0
01.09.14, 18:26
Kaamera koha pealt ei taha järeleandmisi teha. Silm üsna tundlik selles osas. Gimbal kindlasti 3-axis. Üks asi jääb ebaselgeks. Kas see phantom 2 komplekt koos zenmusega suudab pilti ka edastada üle wifi või pean ma siiski mingi lisavidina selle tarbeks ostma? Saan õigesti aru, et sellel vision+ komplektil on wifi extender kaasas, mida minu soovitud komplektil ei ole?

Hmm... phantom 2 tavaline komplekt koos zenmusega minu arusaamist mööda pilti ei saada, selleks pead eraldi mooduli ostma.

Üle wifi pildi edastamine on AR drone'i teema, 50m ja pilt on kadunud... ei ole hea lahendus imo

Vision + komplektil on oma gimball kah juba kaasas, ja dji poolt külge monteeritud kaamera, mis ei ole võrreldav goproga. Seda ei tea, kas seda kaamerat saab gopro vastu vahetada.

Pudgehook
15.12.14, 22:09
Saaksin teha päris suure allahindluse ja saaks ilmselt kätte ka kiiremini.

http://www.delux.ee/et/tooted

peete82
05.02.15, 14:03
ehituskaupade ostmisel saaks organiseerida suurema allahindluse kui n-ö inimesel tänavalt. pm.

WeThePeople
10.02.15, 13:58
emti inimesed pm.

VisaHing
10.02.15, 14:02
emti inimesed pm.

pakud miskit või soovid pakkumist?

WeThePeople
10.02.15, 18:16
pakud miskit või soovid pakkumist?

soovin pakkumist

bluelite
18.02.15, 08:53
Hei. Kes on kodulehtede tegemises tegija? Vaja oleks ühele ettevõttele luua koduleht, mis on suuresti tooteid ja teenuseid tutvustav. Oluline on, et kui koduleht on selle valmistaja poolt üle antud, siis on sinul hiljem sinna lihtne informatsiooni lisada. Samuti peaks/võiks tulevikus olema võimelik e-poe lisamise võimalik.

Kui kellelgi on huvi, siis palun PM.

erplander
18.02.15, 15:06
Miks ise ei tee Wordpressis? Mul oli ka vaja kaks aastat tagasi teha ja kaalusin, kas tellida tuttavalt, kes neid teeb, või proovida, kas saab ise kuidagi tehtud. Polnud kindel kaua võtab aega ja viimati sai kümmekond aastat tagasi ise mingi kodulehelaadne asi tehtud. Mõtlesin ikkagi proovida, kuna päris palju seda Wordpressi kiidetud ja et ka ilma mingi progemiskogemuseta saab seal hakkama saidi loomisega. Esimese päeva kulutasin sobiva teema otsimiseks, võrdlesin ja kaalusin päris paljusid. Teine päev sai menüüd, settingud ja kujundused paika pandud. Lisaks põhiline info üles laetud ja kohandatud. Kolmas päev vajalikud plugin'id/lisad välja otsitud ja kohandatud (minul näiteks oli vaja pildigaleriid ja üsna erinevate võimalustega vastuste/tagasiside vormi, mis võimaldaks ka vormi kaudu saadetud andmete statistilist töötlust). Ja oligi olemas. Saad ise jooksvalt lisada/muuta uudiseid ja ükskõik mida. Mul e-poodi polnud vaja, aga seal on ka neid lademes valida, millist lisada. Tulemus: http://www.ragistaja.ee/

Samas saaks lasta teha tuttaval (http://luix.com/), kes teinud näiteks sellise üsna lihtsa saidi: http://motard.ee/
Kuigi ta hetkel üsna hõivatud, aga äkki mingi lihtsa saidi tegemise saab võtta.

pastilaa
18.02.15, 15:38
http://www.edicy.com/et

bluelite
18.02.15, 20:54
Kui keegi nt võtaks selle Wordpressi põhjale lehe kokku panemise enda kanda, siis mis oleks eelduslik hind sellele?

rrrr
20.02.15, 09:12
Küsitakse ca 3000 EUR - selle eest täidetakse sinu soovid kõik. Pane lühidalt struktuur püsti ja mida umbes sisu teeb, saada veebifirmasse ja küsi pakkumist.
Kui aga:
- ise teed
- ilma kogemuseta oled
siis saad odavamalt aga aega läheb rohkem ja mis kõige olulisem - sa pead leppima sellega mis sa saad, mitte mis tahad.
Kui siia lisandub veel:
- oled praegu välja öelnud vähe aga selgub, et tahad palju (erinevad domeenid, keeled, e-poed)
- oled ajaga piiratud
siis jäädki tegema...
Wordpressiga ei tegelenud, küll aga Magentoga, mis on rohkem e-kommertsile (veebipood, erinevad vaated, arved, kliendihaldus) orienteeritud kui ainult veebilehele. Võibolla näen tonti aga kogemused on mul endal sellised.

timz0333
20.02.15, 10:23
3000 tundub väga laest võetud.

kerge google, et veenduda. http://kodulehetegemine.com/kodulehed/ Täitsa soliidsed lehed.

pastilaa
20.02.15, 10:42
http://www.edicy.com/et

eesti oma asi, kuu aega saad proovida tasuta, edasi €8 kuus. vaadake sealt näidiseid - saab aru, kui kena ja toimiva asja saab. kui just väga erilist ja keerulist saiti vaja pole, siis mu meelest kõige kenam ja mõistlikum variant

Godspeed_EJ
20.02.15, 11:26
3000 tundub väga laest võetud.

kerge google, et veenduda. http://kodulehetegemine.com/kodulehed/ Täitsa soliidsed lehed.

See on väga pealiskaudne vaatamine. Eks kõik sõltub sellest, mis funktsionaalsust vajad.

3000€ Wordpressi põhjale on reaalne hind. Olen enam-vähem sama summa maksnud ca 6 kuud tagasi kodulehe eest. Tundus ka kallis, aga paremat pakkumist ei teinud keegi.

karupoeg
20.02.15, 12:52
normilt maksate siis. Saadud ka 2k eest täisfunktsionaalsusega raamatupidamissüsteemiga seotud e-pood.

timz0333
20.02.15, 13:17
See on väga pealiskaudne vaatamine. Eks kõik sõltub sellest, mis funktsionaalsust vajad.

3000€ Wordpressi põhjale on reaalne hind. Olen enam-vähem sama summa maksnud ca 6 kuud tagasi kodulehe eest. Tundus ka kallis, aga paremat pakkumist ei teinud keegi.

Uurisin sõbralt kes just tegi E-poe ga koduka wordpressi baasil, et kasutaja saaks ise hiiljem lihstalt hallata ja ei pea progremisest midagi teadma.

300 disain + 300 kirjutamine aega peaks võtma väiksema lehe puhul vb 2-3 päeva tööd.

erplander
20.02.15, 13:51
Uurisin ka just, et kuni 1000 (500 disain + 500 muud tööd) saaks kindlasti hakkama mingi lihtsama asja. Kui erilist disaini pole vaja, siis veelgi vähem.

Hind 2000-3000 või rohkemgi kujuneb siis, kui vaja mingeid erilisemaid lisavidinaid juurde progeda või mingeid oma logosid ja mahukamaid kujundusi luua ja testida jne.

Skyline
20.02.15, 15:05
3000€? :D See on ulme, taolise raha eest müüakse kassasüsteeme, kus taga on korralik andmebaas, laohaldus süsteem + raamatupidamine, lisaks soft kassaarvutile/terminalile ning viimaseks siis koduleht, koos CMSiga(sisuhaldus).
Muidu Edicy-le +1
EDIT: ja wordpress ka muidugi, aga selle eest üle paarisaja euro ei maksaks(samas oleneb mis mooduleid kasutada)

VisaHing
20.02.15, 17:43
3000 ei ole ulme miskit. Kui Te teaksite vaid mis hinnaga HV uus kujundus müüki läks, siis kukuksite perseillililililili. Tõuseksite püsti ja siis kukusite uuesti persilili, kuna jalad lihtsalt ei suuda seda valu kannatada.

Rohkem kui paarkümmend kilo.

KaldaPoiss
23.02.15, 15:57
Hei. Kes on kodulehtede tegemises tegija? Vaja oleks ühele ettevõttele luua koduleht, mis on suuresti tooteid ja teenuseid tutvustav. Oluline on, et kui koduleht on selle valmistaja poolt üle antud, siis on sinul hiljem sinna lihtne informatsiooni lisada. Samuti peaks/võiks tulevikus olema võimelik e-poe lisamise võimalik.

Kui kellelgi on huvi, siis palun PM.

Prestashop (https://www.prestashop.com)
+
Wordpress (http://wordpress.org)
=
http://doc.prestashop.com/display/PS15/Using+PrestaShop+with+WordPress

Kui plaanis eesti turule leht teha siis usun, et oleks vaja veel lisada
http://www.e-abi.ee/prestashop/maksemoodulid/nordea-panga-link-prestashopile.html
http://www.e-abi.ee/prestashop/kohaletoimetamise-moodulid/smartposti-moodul-prestashopile.html

Ja veel nipet-näpet oleneb, kuidas plaanid lehte ehitada...

ranka
24.02.15, 06:31
Prestashop (https://www.prestashop.com)
+
Wordpress (http://wordpress.org)
=
http://doc.prestashop.com/display/PS15/Using+PrestaShop+with+WordPress

Kui plaanis eesti turule leht teha siis usun, et oleks vaja veel lisada
http://www.e-abi.ee/prestashop/maksemoodulid/nordea-panga-link-prestashopile.html
http://www.e-abi.ee/prestashop/kohaletoimetamise-moodulid/smartposti-moodul-prestashopile.html

Ja veel nipet-näpet oleneb, kuidas plaanid lehte ehitada...

Prestashopi asemel kasutaks WooCommerce pluginat

Rage
27.02.15, 14:57
http://www.koduleht.net/

Kotkas1000
30.03.15, 16:17
Keegi Tallinna kandist maalrit ei oskaks soovitada, keda võiks rahuliku südamega oma koju lasta ja kes saaks hakkama peegelvõlvide taastamisega ning savikrohvile looduslike värvide kandmisega? Lisaks natukene vaja tapeetida. Töö hinnaguline maht u. 2 ndl. ühele inimesele. Pihta saaks tööga hakata järgmisest nädalast.

EestiMats
31.03.15, 20:07
Kellelgi IT-tudengist newbile praktikakohta pole pakkuda ?

Rage
06.04.15, 15:43
Kellelgi IT-tudengist newbile praktikakohta pole pakkuda ?
Tee oma CV korda, väga korralikult korda, kuluta ikka mõned tunnid selle peale. Seejärel kirjuta kaaskiri, et kes oled ja mis oled ja mida oled teinud koolis, mida oled iseseisvalt katsetanud, millised asjad sulle IT maailmas on paremini peale läinud ja mis vähem ja kuhu suunas tahaksid areneda või millist kogemust arvad vaja minevat ja kus ennast tahaksid 5 aasta pärast näha. Seejärel võta suuremad IT'ga tegelevad firmade kodukad ette, otsi sealt personaliosakonna e-mailid üles ja saada oma praktikakoha soov sinna koos CV ja kaaskirjaga.

jasssass
03.06.15, 02:06
Poisid kui teil kodus tolmab või naine pritsib siis saan abiks olla:
www.vemek.eu