PDA

View Full Version : FC Pokkeriprod 2013 aastal



muruntau
05.09.12, 13:20
Võiks teha väikse arutelu meie võistkonna tuleviku teemal. Kas võtame järgmine aasta sihikuks III liiga koha või mitte? Kas ja palju inimesi trenni juurde lubada jne.

Teemat ajendaski eelkõige tegema viimane küsimus. Sügisel on taas omajagu mängijaid juurde tulnud, trennides käib veidi alla 20 inimese. Küllaltki suure kohalkäimise tõttu ei saa optimaalselt poole väljaku suurust platsi ära kasutada. Talvel sees Wismaris on see probleem palju tõsisem. Kuidas me selle probleemile vastu astume? Ära nagu ei tahaks kedagi saata, samas, vaadates kuidas asjad kulgevad on reaalne, et tuleb mõnikord Wismaris ka nelja võistkonnaga mängida (neist 2 ootamas). Imo peaks tõsiselt kaaluma edaspidi, keda võistkonnaga lasta trenni tegema. Võistkonna identiteedist me ei loobu mingil juhul, pokkerimängijad ja pokkeriga seotud inimesed on ikka oodatud trenni (neid pole nii palju enivei), aga teiste puhul peaks imo hakkama vaatama kolme asja: huvi liigas osalemise vastu, oskused, kohalkäimine ja maksmine. Uutel mängijatel peaks imo olema katseaeg edaspidi, me ei saa kõiki ära mahutada, peame lihtsalt osadest loobuma. Samuti peame üle vaatama liigas osalejate nimekirja. Pole mõtet hoida meeskonnas mängijaid, kel reaalne huvi või võimalused võistkonnas osaleda puuduvad, nagu nt Reigo, Tarmo, Andero (tal huvi küll on, võimalusi hetkel mitte), Mitt, Niki (mis plaanid on sul?), ehk veel keegi. Samuti probleemsed maksjad (ei hakka nimesid nimetama, teada niigi) kes ka trennis ei käi. Niimoodi siiski ei saa. Võistkonna seisukohalt pole mõtet hoida teid, kui saaks sama tasemega kohal käivad ja maksvad võistkonnaliikmed asemele.

Vastused nendele probleemidele sõltuvad suurestki sellest, mis meie eesmärgid on võistkonnana. Järgmine hooaeg seoses ühe esiliiga lisandumisega läheb eeldatavalt IV liigade tase veidi nõrgemaks (esimesed tõusevad ära, aga III liigast tugevaid asemele ei tule). On reaalne mängida mõne tugevduse toel edasipääsu nimel. Kas me seda aga soovime? Imo mängukvaliteedi paranedes, mis tõenäoliselt juhtub, oleks ainult mõistlik teha järgmist loogilist hüpet ja püüda kõige kõrgemate kohtade nimel mängida. Edasipääsu korral me ei pea seda ju tingimata tegema, seda saab vaadata jooksvalt ja hetke saabudes uuesti läbi arutada. Küsimus olekski, kui suurt koosseisu muudatust teha? Põhituumikut ja korralikult kohalkäijaid ei hakkaks mingil juhul muutma, aga just probleemsete koha pealt on võimalus muutusi teha omajagu. Imo peaks ka küllaltki rangelt tegutsema. Samas on võimalik lasta paljudel niimoodi 1-2x kuus vinduvalt edasi käia, millel ise väga pointi ei näe, mängija ei ole vormis ega ole tast ka võistkonnale eriti kasu. Midagi konkreetset veel otsustatud ei ole, andke ka teada oma arvamusest.

inward
05.09.12, 13:36
Ütlen ausalt, et talvel see Wismari on üldse üks üsna kehv variant. Kui näiteks läheb hästi ja saame sponsori taha, on mänguruumi treeningtingimuste parandamiseks palju rohkem. Üldiselt ma ei usu, et me peaks hakkama trennis käijad valima jne. Pole minu meelest väljas mängides liialt tihti packed up, et peaks mõtlema selle peale. Isegi talvel päris tihti toksisime Männikul 10 -12kesi.
Samas Wismaris käies see probleem on kindlasti. Teisalt jälle mina ja ka mõned teised ei hakkagi talvel Wismaris trenni tegema.

Küll aga olen nõus sellega, et järgmiseks hooajaks liigassse registreerijaid peaksime hoolikamalt valima. Liialt palju passiivseid mängijaid on. See aasta on juba asi parem, aga arenguruumi on veel.

E: III liigasse tõusmise eesmärgid võiks vaadata siis üle kui see hooaeg läbi saab. Selle hooaja eesmärk oli = tabeli keskmik 5-8 koht. Arenguhüpe muidugi võrreldes eelmise hooajaga on juba praegu suur, samas aina raskemaks läheb. Selliste eesmärkidega jääb kindlasti põhimeestele 2 trenni nädalas väheks ning võhma trenni peaks igaüks ise juurde tegema ning tõenäoliselt meeskonna sügavuse jaoks oleks vaja igasse liini ühte korraliku mängumeest.

nikitheone
05.09.12, 14:11
nõus muruga paljuski. eelkõige selles, et peame püstitama eesmärgi, kuhu klubi tahab liikuda.

enda kohta - see aasta juhtus elu viima mind imelistele teedele ja olen väga vähe käinud trennis ja lootusetult vähe liigas. enne novembrit ei jõua väga palju trenni ka. liigas järgmine aasta ei osale ka.

pastilaa
05.09.12, 19:38
Mõnus post Murult. Siiski 3. liigasse pääs oleks hetkel veidi utoopiline - 1 või 2 meest siin ei muudaks midagi. 2013 võiks eesmärgiks olla tabeli esimeses pooles olemine.

Millele ma kahe käega alla kirjutan - viilijate ja kohatäitjate suhtes karmim käsi (ei puuduta vigastusi ja põhjusega eemale jääjaid) ja jätkuvalt foorumipõhise tuumiku hoidmine. Isegi kui see viimane asi ei ole alati kõige kasumlikum. Selle klubi loomisel oli ikka selge eesmärk pakkuda trennivõimalusi siinse foorumi kõhupekiga grinderitele, mitte saada võimalikult tugevad mehed mansasse.

inward
05.09.12, 20:49
Pastilaaga tegelikult nõus. Kes me tegelikult oleme ehk siis meeskonna identiteeti ei maksa ära unustada. Eks ta ikka kipub nii olema, et segu ka sõpradest ja tuttavatest saavad olema meeskonnas, kuid see peab siiski olema tasakaalus mitte valdav.

Võistkonna liikmed on foorumi www.pokkeriprod.com liikmed, elukutselised pokkerimängijad ja sõbrad.

Aga lihtsalt individuaalsel tasemel, kes soovib teha oma füüsise poole pealt arenguhüpe. Pean just silmas võhma ja äkilisust, siis juurde uurides/pädeva inimesega konsulteerides võiks meil nö süstematiseeritud võhma treeningkava olla lisaks. Neile kes tahavad. Mind näiteks küll huvitab, netis leiab ka muidugi igasugu infot intervall treeningute kohta jne, aga noh kes teab. Ise ma tegin eelmine talv ka lisaks jooksmist, kuigi pole ka päris kindel kui efektiivseks see reaalselt osutus. Vb see on spordihulludele nagu mina rohkem, aga teoorias miks mitte kui talvel ainult 2x jalgpalli trenni.

See lihtsalt metsas jooksmine/sörkimine näiteks ei aita sittagi.

Also, with too much jogging(which is a relatively slow movement) you can actually teach your body to be slow!!

There is nothing more difficult than trying to control a difficult ball and make an accurate pass when you are gasping for breath. With this type of training you rarely struggling making the rest of the game that much more enjoyable.