PDA

View Full Version : NL50 Kas turnis bettida vs NIT



redskruf
09.09.12, 10:14
Villain 9/6/1 81 kätt
Fold to 3bet 0, ehk yks kord enne seda:)
Turni betime for value(AcK ja sellised kombinnid) sellises olukorras või ck?? Aga kui nuppe lükkab peale betti, siis insta kas JJ või AA :)?


Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1889828 (http://www.handconverter.com/hands/1889828)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $52.25
BTN: $17.93
SB: $59.44
Hero (BB): $50.00
UTG: $71.72
UTG+1: $57.07
MP1: $50.00
MP2: $71.65

Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q :club: Q :diamond:
3 folds, MP2 raises to $1.50, 3 folds, Hero raises to $4.50, MP2 calls $3

Flop: ($9.25) 2 :club: J :club: 3 :club: (2 players)
Hero bets $6.25, MP2 calls $6.25

Turn: ($21.75) 8 :spade: (2 players)
Hero...

ranka
09.09.12, 12:55
Miks sellist venda üldse 3betid? Flati pres.

As played check-call flop, check-fold turn - kui statid õiged ta ei bluffi.

redskruf
09.09.12, 15:07
Miks sellist venda üldse 3betid? Flati pres.

As played check-call flop, check-fold turn - kui statid õiged ta ei bluffi.

Selge jätan meelde, aga mis sa nende vastu AK-ga teed, flat pre?

ranka
09.09.12, 15:09
Selge jätan meelde, aga mis sa nende vastu AK-ga teed, flat pre?

AK-ga saad bluffida, sest nad toimivad blockeritena + time-to-time nad flativad AQ+, JJ+ ning teevad ise flopis vigu.

q_q
09.09.12, 15:23
lol ak bluff? ja flativad aq/jj ja qq pole 3bet??

ak ja qq m6lemad easy flat pre

turn as played check fold

ranka
09.09.12, 15:26
loe time-to-time ja mul ei ole AK blufiks keeramise vastu mitte midagi.

edit: enne foldin AK pres, kui flatiks, sest pead enamus ajast fit & fodl mängima ja ei tundu profitable OOP.

q_q
09.09.12, 16:06
loe time-to-time ja mul ei ole AK blufiks keeramise vastu mitte midagi.

edit: enne foldin AK pres, kui flatiks, sest pead enamus ajast fit & fodl mängima ja ei tundu profitable OOP.

no samah2sti v6id qq 3betida time to time flatib jj

kui foldida tahad siis jah pigem 3bet aga see on profitable flat

ranka
09.09.12, 16:13
no samah2sti v6id qq 3betida time to time flatib jj

kui foldida tahad siis jah pigem 3bet aga see on profitable flat

QQ-ga flattides sa ei ole postflop fit & fold ja peaaegu alati saad cbeti callida ning kui tal ei ole paremat PP-d (KK+) siis 70% ajast saad suure equityga cbeti beti. Lisaks need olukorrad, kui ta on domineeritud ja saad barreli või riveri valuebeti välja meelitatud.

AK-ga hitid floppi 30% ja kui ta on domineeritud siis veel harvem ja nii tugeva openraising rangega vastast ei ole eriti arukas check-raise bluffida ja OOP on check-raise bluff üldse boardi + tugeva readi põhine.

Seepärast ma näen, et flat muutub -EVks või vähemalt 3betil on suurem EV. 3bettides kasutades semibluffina blockereid ei näe üldse probleemi foldida 4betile (sest me oleme crushed) ja kui ta flatib ainukeseks probleemseks boardiks on K high board, kus jookseme ette slowtatud KK+-le. Minu kogemus veel full-ringis on see, et sellised nittijad ei slowplayta AA-d ega KK-d pres, sest nad kardavad, et tõmmatakse välja.

redskruf
09.09.12, 16:13
Aga veel sellest käest, et kui flatin, siis põhimõtteliselt iga Q madalama lauaga(eeldatavalt kuiv) foldime second barrelil. No juhul kui ei teki magusat blufi kohta :)


EDIT: Ranka juba vastas eos, lol

ranka
09.09.12, 16:15
Raske öelda, antud boardil, kui ma oleks pres flattinud, oleksin check-callinud ka turni.

q_q
09.09.12, 16:19
QQ-ga flattides sa ei ole postflop fit & fold ja peaaegu alati saad cbeti callida ning kui tal ei ole paremat PP-d (KK+) siis 70% ajast saad suure equityga cbeti beti. Lisaks need olukorrad, kui ta on domineeritud ja saad barreli või riveri valuebeti välja meelitatud.

AK-ga hitid floppi 30% ja kui ta on domineeritud siis veel harvem ja nii tugeva openraising rangega vastast ei ole eriti arukas check-raise bluffida ja OOP on check-raise bluff üldse boardi + tugeva readi põhine. Seepärast ma näen, et flatt muutub -EVks aga 3bettides kasutades semibluffina blockereid ei näe üldse probleemi foldida 4betile (sest me oleme crushed) ja kui ta flatib ainukeseks probleemseks boardiks on K high board, kus jookseme ette slowtatud KK+-le. Minu kogemus veel full-ringis on see, et sellised nittijad ei slowplayta AA-d ega KK-d pres, sest nad kardavad, et tõmmatakse välja.

l2hed liiga fancyks, see et fit or fold ei m2ngi ei t2henda et iga board check/raisema peab jne

ma flatin siin ja ei m2ngi fit/fold aga samas ma peaaegu kunagi ei check/raise

head boardid saab floatida kus ylekaardid+backdoor draws

ja enne ei m6lenud sellepeale aga AKs ka foldid v? nende oddsidega AKs foldida tundub kyll leak, vb parem gameplan sulle 3bet AKo as bluff ja flati AKs, proovi

ja nt board tuleb T87ss ta checkib 22-66 tagasi saame any turn betida ja poti v6ita jne ja hea on see et mitte kunagi ei bluffi me 0 equityiga

ja enamus ajast kui 3betid siis selliste vastu siis see ikkagi 3bet/fold aga see ei t2henda et see bluff oleks vaid nt read et flatib aj/aq/kq jne 3betile aga 4betib kk+

ranka
09.09.12, 16:22
AKs eelistan küll flatti 3betile, sest suiteb annab väga palju postflop võimalusi (equityt) juurde.