PDA

View Full Version : Feed



Rahapada
07.04.09, 15:00
Kuna pokkeriprod, kellelt küsida on kindlasti teind ka cashoute parasjagu, siis kas keegi teab, kui palju võtab vahet cashodil Moneybookers ja NETTeller?

Kodulehelt uurides jooksis ajapikku juhe kokku, aga küsimus esmajärgus seepärast, et tahaks nagu teada, kumba eelistada

taipupole
07.04.09, 15:08
Vastus on alati: liiga palju.

P.S. Üldiselt on parem mitte teada, eile tegin ülekanded MBst ja kogemata arvutasin kaasa. Viga.

marguzz22
07.04.09, 16:31
Mul mõlemad ma ei tea, neteller tundub mõistlikum

tonis
07.04.09, 17:07
Moneybookers on minult võtnud küll ainult ~2,5$. Ja erinevate summade puhul koguaeg sama olnud see tasu.

masterpuppet
07.04.09, 17:43
Moneybookers võtab alati 28 eeku ehk siis need 2,5$. Muu vahe tuleb juba konventeerimisest ja panga poolsetest tasudest.

-andres-
07.04.09, 18:38
Kui MB on $'es, siis pokkerikontodelt MB'sse kandes mingit konverteerimist ei toimu. Sel juhul võetakse pangaülekandena tehes vist ~3$. Dollarid ise jõuavad arvele Eesti Panga kursi alusel. Krediitkaardile kandes oli summa pealt mingi utoopiline protsent ehk seda ei soovita.

Kui aga MB konto on Eurodes või Kroonides, siis MB konverdib pokkerikontolt tulnud raha suhteliselt räige kursiga ja sellega kaotab küllaltki korraliku raha.

ESTPatrick
07.04.09, 18:41
mul ütleb alati et Irish check vms ja läheb 70 eeki, aga ma kannan 1,5k$ ka tavaliselt

nii pokerstarsist SEBi kui ka MB-st Sebi

Rahapada
07.04.09, 19:32
ma praegu avastasin, et mul MB kroonides, kas seda kuidagi muuta ka saab?

ESTPatrick
07.04.09, 19:34
ma praegu avastasin, et mul MB kroonides, kas seda kuidagi muuta ka saab?


sitaks, topelt konverteerimine

rohelinekonn
07.04.09, 19:39
ma praegu avastasin, et mul MB kroonides, kas seda kuidagi muuta ka saab?


Sulged selle siis teed uue konto uue meili aadressiga ja $$ mille järel kirjutad neile ja ütled et panid vana kinni ning tegid uue ja las kustutavad su panga konto andmed ära sealt et saaksid neid kasutada uuel kontol

EDIT: Minul võttis see protsess aega nädal ja MP support on üldse 5+ olnud kui mul midagi vaja on olnud viimasel ajal

camu
07.04.09, 20:39
Vastus on alati: liiga palju.

P.S. Üldiselt on parem mitte teada, eile tegin ülekanded MBst ja kogemata arvutasin kaasa. Viga.

Üldiselt oleks tarvis teada ikkagi!
Teab keegi netelleri tariifi? Sel juhul mõtleksin, kas kustutada MB konto ja teha uus või oodata ära netelleri panga konto verifeerimine ja kasutada seda?

masterpuppet
07.04.09, 21:11
Neteller:

Bank Transfer 7.50 EUR
Cheque Fee Regular Mail 7.50 EUR

camu
07.04.09, 21:32
Tänan!
Seega MB odavam! Teen ka uue konto sinna ilmselt!

rohelinekonn
07.04.09, 21:38
päris mõnus vahe on neil siis MP vaatasin just et see täpne nr on 1.8€

masterpuppet
07.04.09, 23:09
Isegi kasutasin moneybookersit, sest vahendustasud väiksemad, kuid samas ajakulu ning närvikulu on jube...
Vähemalt minul.

ranka
07.04.09, 23:13
Tänan!
Seega MB odavam! Teen ka uue konto sinna ilmselt!


Enda, kui ka teiste kogemustele võin väita, et MB on ka probleemide rohkem. Ja kui meenutama hakata, siis NETELLER'i kohta ei ole kuulnud ühtegi halba uudist.

Soovitan soojalt raha asjade (eriti suurte rahade puhul ja pokkeris on seda palju) eelistada kvaliteeti odavusele.

rohelinekonn
07.04.09, 23:49
Olen pidanud viimasel ajal palju MP suhtlema ja pean ütlema et nende support on kõvasti paranenud. Minu konto vahetamine läks üli ruttu. küsimustele olen saanud kiired vastused. Kui oli vaja infi vanalt kontolt saada siis kohe löödi uus kinni taas avati vana ja peale oma toimetusi andsin teada et sain mis vaja ja jälle vana kinni ning uus lahti. kõigile mu kirjadele on tulnud vastus alla 24h. Raha liigub kah kiiremini kui varem nii et ma ei tea. Kas mul on vedanud või on nad oma süsteemi parandanud. Igatahes ise olen hetkel MP rahul ja ei kipu kuhugi minema.

Provoker
08.04.09, 08:31
amm...mis siis saab kui kroon käibelt ära kaob ja konto valuuta moneybookersis kroonides?

EGERT
08.04.09, 09:37
amm...mis siis saab kui kroon käibelt ära kaob ja konto valuuta moneybookersis kroonides?

Sel sajandil tõenäoliselt veel ei kao, ära põe :)

Huvitavam küsimus oleks, mis juhtub devalveerumisel? ;D

camu
09.04.09, 17:57
moneybookersi supporti maili teab keegi? Ei suuda kuidagi leida seda, panin ka konto kinni ning vaja oleks kirjutada neile!

kollane
09.04.09, 18:01
moneybookersi supporti maili teab keegi? Ei suuda kuidagi leida seda, panin ka konto kinni ning vaja oleks kirjutada neile!



MB saadetakse kirju, kui oled sisse loginud. siis sealt support , valid milles probleem on ja saadad ära. pärast tuleb vastus meilile

camu
09.04.09, 19:21
eriti nõme süsteem, kurat!

rohelinekonn
09.04.09, 19:41
eriti nõme süsteem, kurat!


miks nõme? Kui vana sulgesid siis uue konto pealt logid sisse ja saadad kirja ära oma probleemiga

camu
09.04.09, 21:34
Tänud, sain kirja saadetud, eks näis, kuidas asi edasi kulgeb.

Sain vist asja korda, nüüd tuleb vaid tiguposti oodata ning absolutele asi selgeks teha!

Rahapada
13.04.09, 12:30
Sel sajandil tõenäoliselt veel ei kao, ära põe :)

Huvitavam küsimus oleks, mis juhtub devalveerumisel? ;D


ära aja seda devalveerimsie jama

... ja mb support on aeglane

rohelinekonn
13.04.09, 14:46
ära aja seda devalveerimsie jama

... ja mb support on aeglane


Ma vaidleks vastu sellele. MB support oli vbl kunagi aeglane, aga viimasel ajal on olnud koguaeg väga kiire kui mul on olnud mingi probleem.

Rahapada
20.04.09, 10:56
Ma vaidleks vastu sellele. MB support oli vbl kunagi aeglane, aga viimasel ajal on olnud koguaeg väga kiire kui mul on olnud mingi probleem.


2 nädalat hiljem sain vastuse oma küsimusele alles