PDA

View Full Version : coinflip.. + EV?



mcbethk
23.10.08, 23:09
Kui shorty shoveb nt. UTG-le ja mul on kindel read, et kui ma AQ-ga callin saan 90% tõenäosusega coinflipi. Kas see on +EV?
Või pole see ei -EV ega +EV vaid lihtsalt EV?? :D

ranka
23.10.08, 23:54
See on puhas pot oddside ja pokerstove küsimus.

Sinu küsimusele ma kahjuks ei oska täpselt vastata - kui sa 90% ajast flippad, siis 10% ajast oled taga? Kui taga täpselt? :)

Et sellele küsimusele täpsemalt vastata on vaja täpset käe range.

Näiteks, sa tead ,et shortie UTG-lt shoveb 22+, AK ja sul on käes AQ. Siis pokerstove sellise range vastu annab meie equityks ehk võidu protsendiks 40% ja vastasele 60%. Et see oleks vähemalt 0EV ehk neutral EV call, siis su pot oddsid peaksid olema 2:3 ehk 1:1.5.

Kahjuks mitte üheski lauas sa selliseid pot oddse ei saa v.a. juhtudel, kui pole sisse pandud dead money (postitatud blindide näol hilistest positsioonidest) või short-stack ei üle üliväikese stackiga.

mcbethk
24.10.08, 00:16
Okei ma liialdasin veits üle. Tahtsin tglt lihtsalt teada kas coinflipid peaksid pikas perspektiivis nullis olema. Loogika üleb, et jah peaksid :D
Alustasin mõttetu teema :/ Ma vist lihtsalt tahtsin ka midagi öelda :D sry.

ranka
24.10.08, 04:21
Okei ma liialdasin veits üle. Tahtsin tglt lihtsalt teada kas coinflipid peaksid pikas perspektiivis nullis olema. Loogika üleb, et jah peaksid :D
Alustasin mõttetu teema :/ Ma vist lihtsalt tahtsin ka midagi öelda :D sry.


Jah on aga kuna cashgames on rake siis täitsa 50:50 olukorrad, kus kumbki vastane ei tee viga (lähevad all-in) hakkavad kaotama, kuna lauast võetakse rake.

Aga praktikas tuleb coin flippide kasum fold equityst - vastase foldimisest parema käe või käe, millega tal oli korrektne callida ehk ta teeb vea :)