PDA

View Full Version : Midagi Põnevat Pärnumaalastele - Pokker Pärnu Mirage kasiinos



akristjan
07.04.09, 17:29
Nii, aasta tagasi kui tartus tehti oma pokkerituba, uurisin et kas ka Pärnu tuleb kunagi midagi taolist aga siis oli kindel vastus ei. Vaadates pokkeri populaarsuse tõusule on ka Pärnus nüüd avatud oma pokkerituba kõigile teada tuntud Mirages!

Täpsem info ---> http://www.montecarlo.ee/?mid=511

Loodame et saab asja! Suvel saaks tihedamini läbi hüpata.

Tigrano
07.04.09, 18:23
Nii, aasta tagasi kui tartus tehti oma pokkerituba, uurisin et kas ka Pärnu tuleb kunagi midagi taolist aga siis oli kindel vastus ei. Vaadates pokkeri populaarsuse tõusule on ka Pärnus nüüd avatud oma pokkerituba kõigile teada tuntud Mirages!

Täpsem info ---> http://www.montecarlo.ee/?mid=511

Loodame et saab asja! Suvel saaks tihedamini läbi hüpata.


See seal keldris vist, kus koguaeg üks laud olnud. Sloti mängijaid on vähemaks jäänud, siis mõeldakse ka midagi meile välja ;D

K2snakas
07.04.09, 19:11
Pealkiri peaks olema "Mida põnevat 8le Põrnumaalasele!"

ranka
07.04.09, 22:53
Arvan, et lähen homme kohale.

Ja väike quote lehelt.

Õnnemänguturniiri reeglid ja õnnemänguturniiri võitja väljaselgitamise kord

Õnnemänguturniiril osalemine

Mängijal on võimalik turniirist osavõtmiseks ennast registreerida, makstes osavõtutasu kasiino kassasse - tingimusel, et veel on vabasid kohti ja et registreerimist ei ole lõpetatud. Turniirile registreerunud isik peab osalema turniiril isiklikult, teise mängija kasutamine enda asemel ei ole lubatud.

Ma olen siiski elukutseline õnnemängur :) Ja mulle meeldib üks asi - klubipokker. Polegi sellist sõna enne kuulnud aga jube hästi saab nii iseloomustada pokkerit, kui oskusmängu ning eristada seda automaadi/kasiino pokkerist.

Väga hea töö nende poolt.

jrgn hell
08.04.09, 00:07
see lahe, et 8 venda pääseb ainult mängima, aga hea seegi

akristjan
08.04.09, 02:06
Hea seegi jup, suvel vbl laheb suuremaks, kui rahavst jalle palju, kahju et mirr ooklubi lihtsalt nii suck on, muidu oleks tore ju tourna ajal sit outida natsa ja uleval klubis jooki lasta :P

ranka
08.04.09, 04:51
Hea seegi jup, suvel vbl laheb suuremaks, kui rahavst jalle palju, kahju et mirr ooklubi lihtsalt nii suck on, muidu oleks tore ju tourna ajal sit outida natsa ja uleval klubis jooki lasta :P



Mirri ööklubi oli parimad vanal heal ajal. Nüüd on lasknud käest ära minna.

Ja selline küsimus, et kas keegi siit foorumist läheb mängima sinna? Jörgen ja Rankapoeg on bustod ja ei saa tulla, Mario koinib ja teisi ei tea. Tuleks ikka soliidne punt kokku ajada ja kasvõi omavahel münte krõbistada, et populariseerida toda mängu.

Kui neil esimene kord (ja ka edaspidi) see värk failbi, siis ei pruugi seal tulevikus üldse midagi toimuda. Kui aga läheb hästi, siis kindlalt planeeritakse areneda.

vsiu100
08.04.09, 07:49
tuleks kui saaks, kuid ei saa.
aga promo mõttes ranka sa backi neid.
lähetegi sinna pärnu pokkerit arendama.

ranka
08.04.09, 08:25
tuleks kui saaks, kuid ei saa.
aga promo mõttes ranka sa backi neid.
lähetegi sinna pärnu pokkerit arendama.


Mitte mingil juhul.

G3rt
08.04.09, 10:43
Plaan muidu läbi astuda küll, vaadata kui osalejaid tuleb siis ka osa võtta arvatavasti.

ranka
08.04.09, 10:53
G3rt ega sa Gangstax ei ole ? :)

Tigrano
08.04.09, 10:57
Ise see kolmapäev ei lähe, aga eks kuulda, kas üritus toimus.

G3rt
08.04.09, 11:10
G3rt ega sa Gangstax ei ole ? :)


ei

G3rt
08.04.09, 11:19
Stasis kasutaja Bakenbard, algul võtsin ka foorumi liikmete turniirist tihedamalt osa nüüd enam pole viitsind. 1 sõber tuleb veel muidu kes ka mängib kui asja saab sellest.

Tigrano
08.04.09, 11:23
Siis peame rankaga ka kohale lendama ;D

lauriiii
08.04.09, 12:27
Hea uudis. Hoidke siis asja üleval. Et kui kuu aja pärast 21 saan, siis saab ka läbi astuda :P

ranka
08.04.09, 14:51
Me TIGRANO'ga oleme koha, kui sa gert ja su sõber tulevad on pool fieldist olemas.

RudiTurbo
08.04.09, 14:53
Jätke random fishidele ka ikka ruumi

ranka
08.04.09, 15:11
Jätke random fishidele ka ikka ruumi


Kuna on esimene mäng, siis random vissuks on diiler.

Tisko
08.04.09, 15:19
ainult kord nädalas ja ainult turniir nagu ma aru saan?
seda ikka saite aru, et turniiri fee moodustab buyinide summast 17% !!?

ühesõnaga esialgu -ev ja lihtsalt meelelahutamise koht

privador
08.04.09, 15:21
See on ju megahea uudis.Suvel siis ilmselt satun Pärnu tihedamini...

Tigrano
08.04.09, 15:28
ainult kord nädalas ja ainult turniir nagu ma aru saan?
seda ikka saite aru, et turniiri fee moodustab buyinide summast 17% !!?

ühesõnaga esialgu -ev ja lihtsalt meelelahutamise koht


Meile meeldibki miinus EV turniir ;D Eks näha, vähemalt midagigigig PÄRNUS ;D

akristjan
08.04.09, 16:56
Mu vend läheb ka koos sõbraga aga see ongi vist g3rt ja sõber..lol
ise kahjuks tallinnas, muidu huppaks ka labi...see 500+100 BI loodame jah, et alguse värk, ka classikus on olnud 250+50 turniire..

privador
08.04.09, 17:41
ühesõnaga esialgu -ev ja lihtsalt meelelahutamise koht
Vaevalt sõpradega donkis peaga mängides saab üldse mingist ev-st rääkida.

ranka
08.04.09, 23:27
Esimene turna läbi ja võitsin räige luckboxiga ära.

Üldiselt mulle meeldib ja meeldib isegi rohkem, kui Tallinnas, sest mäng on sitaks sõbralikum, kui tallinnas.

Tigrano
08.04.09, 23:28
Ranka jättis mind bubbleks >:( ja võitis turna ära loomulikult ;D

andu_andu
08.04.09, 23:31
Esimene turna läbi ja võitsin räige luckboxiga ära.

Üldiselt mulle meeldib ja meeldib isegi rohkem, kui Tallinnas, sest mäng on sitaks sõbralikum, kui tallinnas.


pärnu esimene kroonimata pokkerichampion ;)

kollane
08.04.09, 23:32
well done ranka
jube kahju et endal vanust nii palju pole. oleks ka heameelega tulnud
oli rahvast palju ?

ranka
08.04.09, 23:36
well done ranka
jube kahju et endal vanust nii palju pole. oleks ka heameelega tulnud
oli rahvast palju ?


laua saime täis, hiilimas käis igasugu rahvast.

Kuna tegu on esimese mänguga, siis oli kõik suhteliselt poolik - puudusid nominaalidega chipid, blaindide ekraan, koha kaardid, joogihoidjad jne. Aga lubati asja paranda ja täiustada ning kõik puudused tulevikus likvideerida -- esmane oli neil vaadata, kas üldse on huvi ja kas saab üldse asja käima.

Siis seega alguses rohkem julget peale hakkamist ja kalli rake alla neelamist :) Kui tekib suurem nõudlus lükatakse laud püsti kauemaks/rahalauad vms ja küll siis rake hind langeb, kvaliteet paraneb ja fishide arv tõuseb. Suvel too laud võib olla räme kullaauk, kui ta hakkab tihedamini lahti olema.

Mina olen ka järgmine kolmapäev kohal, kes ühineb?

Aa ja 1 pluss on olympicu ees see, et mingi lambist saab teinekord tasuta jooke - et ala tellid joogid ära ja pappi ei peagi köhima. Samuti diilerid on sõbralikumad ja inimlikumad ning puuduvad mõttetud päikseprillide ja kaelustega nitid, keda olys pidevalt näha ja nitrollivad AK-ga.

ranka
08.04.09, 23:38
Ja turka raporti kirjutan hommikul, hetkel 25 tundi üleval olnud ja lendan piaklli.

privador
09.04.09, 02:14
ning puuduvad mõttetud päikseprillide ja kaelustega nitid, keda olys pidevalt näha ja nitrollivad AK-ga.
irw päikseprillide ja kaelusedega nitid

Aga suvel on see kindlasti puhas kuld ja kui cashlauad tööle saab,siis võib kõvaks pokkerimölluks minna
Olles näinud suviti,mida need turistid kasiinolaudades teevad,siis see võib kanduda ka cashilaudadesse.

Tuul
09.04.09, 10:59
Esimene turna läbi ja võitsin räige luckboxiga ära.

Üldiselt mulle meeldib ja meeldib isegi rohkem, kui Tallinnas, sest mäng on sitaks sõbralikum, kui tallinnas.


Järgmine kord käi Tallinnas Classicu turnadel, seal on mäng 4,3 korda sõbralikum kui Olympicus

vsiu100
09.04.09, 11:36
Järgmine kord käi Tallinnas Classicu turnadel, seal on mäng 4,3 korda sõbralikum kui Olympicus


käin classicus harva, kuna seal on fieldid suht väikesed(viimasel ajal muutuma hakanud, mis on positiivne) ja parkimisvõimalused puuduvad.
Olympicus mängijate poolne sõbralikkus ja viisakus ei kõiguta mind üldse. enamusega saan hästi läbi. halvasti ei saa kellegagi.
diileritega on lood teised. kuigi seal on nagu ka olen varem maininud, väga häid diilereid nii oskuste kui suhtlemise poolest, siis on ka total fail-e.
viimane näide esmasp. turniirilt. finaallaud. mängija küsib vene rahvusest diilerilt, palju on potis. saab vastuse: "päris palju". küsib uuesti, et summat tahaks teada. vastatakse: " loe ise" ja lükatakse chipid laiali. no tra, ma vaatasin seda ja insta hydro tilt.
hakkan igat diileri suuremat viga nüüd manageridele ette kandma. kaua võib! ja 1 jama veel, enne oli Gunn manager, kõik töötas, viskas kildu jne. MÄNG sujus tõrgeteta. Majanduslanguse tõttu on ta nüüd diiler ja manageriks on mingid uued ULTRA DONGID võetud, kes ei jaga matsu, ei suuda asju kontrollida/lahendada. tehti mängijate poolt Olympicule ühine avaldus Gunni toetuseks(alla kirjutas sinna vist ca 35-45 rohkem ja vähem regulaarset mängijat, st enamus mängijaid, kes üldse paari päeva jooksul turniiridel käis)et ta saaks jätkata samal kohal. kedagi ei kottinud see. siis hakkavad asjadest aru saama, kui classic on liidripositsiooni haaranud.....tilt jälle.....

ranka
09.04.09, 11:40
viimane näide esmasp. turniirilt. finaallaud. mängija küsib vene rahvusest diilerilt, palju on potis. saab vastuse: "päris palju". küsib uuesti, et summat tahaks teada. vastatakse: " loe ise" ja lükatakse chipid laiali. no tra, ma vaatasin seda ja insta hydro tilt.


WTF?!?!? No fucking way, it can't be true.

Hhahaha, see on ikka idiootsuse tipp ja sellise diileri peaks kasiino väga kiirelt ära elimineerima.

privador
09.04.09, 12:10
hakkan igat diileri suuremat viga nüüd manageridele ette kandma. kaua võib! ja 1 jama veel, enne oli Gunn manager, kõik töötas, viskas kildu jne. MÄNG sujus tõrgeteta. Majanduslanguse tõttu on ta nüüd diiler ja manageriks on mingid uued ULTRA DONGID võetud, kes ei jaga matsu, ei suuda asju kontrollida/lahendada. tehti mängijate poolt Olympicule ühine avaldus Gunni toetuseks(alla kirjutas sinna vist ca 35-45 rohkem ja vähem regulaarset mängijat, st enamus mängijaid, kes üldse paari päeva jooksul turniiridel käis)et ta saaks jätkata samal kohal. kedagi ei kottinud see. siis hakkavad asjadest aru saama, kui classic on liidripositsiooni haaranud.....tilt jälle.....

Mida see gunn korraldas,et ta alandati diileriks?Terava keelekasutuse pärast?

ranka
09.04.09, 12:17
Samas ma ei ütle Gunni kohta ka ühtegi head sõna, minu arvates on ka temal klientidesse suhtumisel ja suhtlemisel väga suured probleemid, eriti just uute mängijate vastu. Kui su nägu muutub regulaarsemaks, muutub ka tema jutt natuke pehmemaks ja sõbralikumaks.

Ja ma ei tea olympicu süsteemidest midagi, ma seal vähe käinud aga ma olen seal managerina veel kahte venda näinud tihedamini, kui teisi. Ehk nende nimed olid jann ja erlend (nimedes võin räigelt eksida, sest ma ei ole seal regulaane ja samuti ei pruugi nad miskid pitbossid olla, lihtsalt korra määratud aga olen neid kõige tihedamini näinud) ja nende kahe suhtumine ning ka olek on alati olnud parem, kui Gunni oma.

Aga see on minu enda arvamus, käin seal väga harva ja tõenäoliselt hakkan veel harvem käima ning seega eriti ei huvitagi ega ei saagi aru, mis seal toimub, kui alati mõnu sumin sees.

vsiu100
09.04.09, 12:43
Samas ma ei ütle Gunni kohta ka ühtegi head sõna, minu arvates on ka temal klientidesse suhtumisel ja suhtlemisel väga suured probleemid, eriti just uute mängijate vastu. Kui su nägu muutub regulaarsemaks, muutub ka tema jutt natuke pehmemaks ja sõbralikumaks.

Ja ma ei tea olympicu süsteemidest midagi, ma seal vähe käinud aga ma olen seal managerina veel kahte venda näinud tihedamini, kui teisi. Ehk nende nimed olid jann ja erlend (nimedes võin räigelt eksida, sest ma ei ole seal regulaane ja samuti ei pruugi nad miskid pitbossid olla, lihtsalt korra määratud aga olen neid kõige tihedamini näinud) ja nende kahe suhtumine ning ka olek on alati olnud parem, kui Gunni oma.

Aga see on minu enda arvamus, käin seal väga harva ja tõenäoliselt hakkan veel harvem käima ning seega eriti ei huvitagi ega ei saagi aru, mis seal toimub, kui alati mõnu sumin sees.


jah, kuulu järgi oligi asi teravas keelekasutuses, kuid otsused olid alati õiged, kindlad ja asi toimis.tögamine oli jah uuele mängijale algul pisut harjumatu, kuid enamus regularidele ta meeldis ja sai naljast aru.. jann, rene jagasid samuti asja hästi ja olid sõbralikud. erlendi kohta pole mul eriti midagi kiitvat öelda, kuna kohati on ülbe tooniga ja pingutab oma nn maksma panemisega üle. seda on ka mitmed vanemad regulaarsed mängijad öelnud. kuid tööga saab hästi hakkama.
kuid nüüd tundub, et rene ja jann on ka diilerid ja pit bossid on erlend, valeri, kes varem ise saalis vist tööd ei teinud(ta saab hästi hakkama, kuna on varem seda teinud) ja mingi uus tegelane, kes ei jaga küll suurt midagi ja otsused/seletused on ikka puudulikud.

privador
09.04.09, 12:47
Olen nõus,et Gunn on keelekasutuselt liiga terav.Kindlatsi ta oleks lahe kambajõmm kuskil läbul,aga kasiinotöötajale selline suhtlemine ei sobi.Saan aru,et reguleridel oli Gunniga juba nn oma "kanal" tekatatud ja Gunni aasimist keegi ei pannud tähele ja samas hindasid regularid Gunni profesionaalsust
AGA kuskil ta peaks juttu koomale tõmbama.
Ala tuleb mingi klient ja Gunn ütleb suure häälega üle saali,et mis sa haised vms või,mis kukepüksid sul täna jalas on?See kriitika on vb isegi õigustatud ja konstruktiivne,aga selline nn mõnitamise viis pole kohane.
Samas nt imetlen nt Janni ja kasvõi Pajumaa suhtumist
Seega kui üks päev olin ka pargis ja käis mingide allkirjade andmine,siis mina küll kuskile oma nime ei kirjutanud

Viimane turna,kus Gunn oli diileriks.Toimus vist player out ja mingi tyyp oli siis pit bossiks pandud.Pit boss ei osanud seda olukorda päris hästi lahendada vms.Ilmselgelt oli see pit boss kogenematu,aga selle võib talle ka andeks anda,sest vend on nn tanki lükatud.Ja siis natuke halb oli kuulda Gunni irooniat vms pit bossi teemal rõhudes tema nn abitusele ja kogenematusele.Loomulikult vanad peerud regualrid kooris kiresid kaasa,et küll on ikka idioodid pit bossid pandud jne.
Aga muidu kui Gunn-il oleks suhtumine sama hea nt nagu Pajumaal,siis ta oleks väga kaugele jõudnud oma oskustega

vsiu100
09.04.09, 12:58
olen suga privador nõus.
samas mingi uus mees pit bossiks panna, kes tõesti sittagi ei jaga ja hakkama ei saa, on idiootsus.
samas kui tehakse Renest ja Jannist, kel asi käpas ja suhtumine väga hea, diilerid.
ja mis arvad Erlendist, diileritest ja minu toodud näitest?
ja mida arvad nn regularide sõbralikkusest?

privador
09.04.09, 13:06
olen suga privador nõus.
samas mingi uus mees pit bossiks panna, kes tõesti sittagi ei jaga ja hakkama ei saa, on idiootsus.
samas kui tehakse Renest ja Jannist diilerid.
ja mis arvad Erlendist?
Ma ei tea jah miks nad janni ja renee välja saali viisid.Rene ytles,et see oli tavaline kasiino kulude kärpimine vms.Seega ei tea jh miks selline kummaline vangerdus tehti.
Erlend pole VEEL eriti "silma" millegagi veel jäänud.Aga pole ka viimasel ajal ka eriti tihe külaline olnud.

ranka
14.04.09, 13:42
PUMPAMENTOS!

Homme jälle pokker kasinnis. 18:00 algab regamine, 21:00 algab mäng, hetkel 8 meheline laud ja rake pole ka kiita.

Aga kuna online kolmapäeviti on statistiliselt kõige halvem päev (vähemalt mulle, kontrollige ise oma träkkerist), siis võib seal mängida isegi. Kel huvi, vedagu end kohale, suvel võib too koht olla kulla-auk, kui ainutl rahalaud tööle pandaks ja oleks paras aeg tutvust teha Eesti esimese kullakaevandusega.

http://www.montecarlo.ee/?mid=511

Tigrano
14.04.09, 13:47
Olen platsis 101%

ranka
16.04.09, 09:59
Luckbox on ikka kuldne, 2 x on turniir olnud ja kaks korda olen võitnud kaheksa mehelise SNG.

Tegu on väga turbo formaadis turniigia, et kaua pole midagi oodata. Kirjutan siia ka kiirelt mõlema turna kokkuvõtted ja oma arvamuse kohast jne.

Esimesel turniiril esimeste kätega tegi jõuluvana välja. Mul A8o, CO raisen, blind callis, flop A8X. Blind donkas, ma raise, ta call. Turn blank. Blind donkas, ma raise, ta call. River K, blind checkis, ma allin, ta call. Tal KT ja ta out. 7 alles. Siis paar kätt hiljem kukkus järgmine mängija, kes sai algul set vs overset cooleri ning päras kaotas suurema paariga TIGRANO väiksemale paarile, kui nad läksid all-in PF ja TIGRANO sai kolmiku.

6 järgi, toimus sentide veeretamine ja toimus key hand. TIGRANO UTG tõstis, ma callisin keskelt AA-ga, TIGRANO naien callis blaindilt. Flopp oli üli kuiv - T33 või midagi sellist. TIGRANO naine check, TIGRANO check, ma check. Turn oli ka blank 6, et rainbow maas. Jälle ring checkiti, river K, tigrano naine check, TIGRANO betis pool potti, ma allin, ta call ja tal TT. Nice hand.

Edasi ei toimudnu midagi ,korra A9o-ga shovesin solid mängija hilise positsiooni avangu peale, kuna eeldasin, et varastab - ja seda tegigi. Huvitavaid käsi ei olnud, võitsin flippe ja sain bubbleks suure stäkki (miski 18k mul, teiselt miski 8, 6, 8) ja lükkasin kohe esimese käega all-in, ilma kaarte vaatamata. SB fold, BB callis 77-ega, mul T3 või midagi sellist ja kaotasin pool stäkki. Ma ei leia, et see viga oleks olnud, oleks pidanud üks steal õnnestuma, siis oleksin laua üle saanud juba dominiatsioni, sest blaindid võisid olla 1500, 700.

Edasi kukkusin väikseks ja tegin vea. TIGRANO Buttonilt avas (nii, et ta commiteD), ma 99-ega shovesin (mis oli viga IMO, oleksin võinud veel oodata), BB fold, TIGRANO hakkas mõtlema ja pika mõtlemise peale callis AJ-ga ära. Abi ta ei saanud ja jäi bubblesse. Seda ei mäletagi kas mina võtsin järgmise mänija välja või teine mees, kellega HU-sse läksiem aga 3-handed mäng lahenes paari käega. HU-s panin luckboxi tööle esimese käega, kui läskime allin mu AJ vastase QQ ja floppi sadas äss.

GG, kui luckbox töös, siis pole midagi teha.

Eilne mäng oli kuldsem. Keegi ei tahtnud algul välja kukkuda, vaatasin päris palju floppe ja vajusin 5000-ndel 3000 peale. Lõpuks too vend, kes esimesel turniiril KT-ga borke läks avas UTG, jrgn hell callis ja ma järgmiselt positil AQs laksisin all-in. Tagant kõik fold, avaja callis ja jgn fold. Avajal oli A3, mul AQ.

Flop A39, turn 4, river 9. GG :) TIGRANO kommenteeris, et ma räige luckbox, mis ajas mind natuke tilti - õppige lementaarset PF tõenäosused selgeks. Laud oli üli tight, edasi kukkuks too A3 vend välja, kuna tal veitsa unlucky run oli, kui lendas AT rankapoja QK vastu, mutt säras flopis, ei mäletagi kas siis välja kukkus aga kui ei kukkunud siis oli ülivähe chippe järgi.

7 mängijat järgi ja nüüd hakkas mäluauk tekkima, kuna mängijad hakkas kiirelt langema. Kas järjekorras TIGRANO (jrgn hell tegi talle suckoudi), siis suri maha rankapoeg ja siis ma läksi nall-in KQ vs ühe mängija 99, sain emandale pihta ja jäi bubble. Mina, jrgn hell, too mängija, kes esimesel korra minjgua HU-s oli ja TIGRANO naine.

Aa rankapoja võtsin ka välja tema 22 minu A8 või A3 (jälle ei mäleta, seletan hiljem miks).

Igastahes kolmeses mängus olin mina, jrgn hell ja too, kes esimene kord HU. Nats veeretasime, siis läksin buttonilt KQ-ga allin, HU mees callis ässaga, ma sain jälle luxkobigs toel pihta ja jrgneiga HU-sse, mis lahenes ka ülikiirelt ära, minu kasuks.

Üldine mulje ja värgid:
Turniiri on alles algusefaasi - puuduvad joogihoidmiseks vajalikud lauad, nominaalidega chipid, kohakaardid, diilerid kogenamatud aga üldiselt annan mina Mirri kasinni lauale rohke punne, kui Olympsile. Olympic teeb pikapuuga tehnilise poole pealt aga õhkkond on Olympicus saast. Pärnus on hetkel mäng ikka väga sõbralik ja näha, et mängijad on tulnud entertainment value peale, ei ole erilist mölisemist, samuti ei möliseta diilerite (ega ka pitbosside kallal), kui keegi peaks vea tegema ja samuti ei möliseta omavahel, kui keegi kuskil suckoudi vms teeb.

Samuti joogid on tasuta (ei olegi aru saanud, mis valemi alusel, eed tasuta on), teenendus on sitaks kiirem, kui Olys. Kui vaja saada ettekandjat, siis see on kohal lähima minuti jooksul ja oma tellimuse saab ka sama kiirelt kätte. See ei ole vabandus, et koht on väiksem - kui Olympicus on koht suurem, siis peaks ka olema rohkem teenindajaid.

ranka
16.04.09, 10:00
Sai ka pakutud välja ideed, et edaspidi võiks olla reedeti ja võib-olla kunagi lüüakse ka rahalaud püsti. Kui too püsti pannakse, siis pakun, et suvel on too rahalaud Eesti esimene kullakaevandus.

Marek K.
16.04.09, 12:11
ma ei viitsi ise sisse logida,
jrgn olen'
ja tra jälle ärkasin rankapoja juures, aga väga kuldne turna, sain QQga triple upi, kui 4 järgi Vs A7 ja A7, enne suckisin tigrano vastu kaks võlukaarti riverisse. Ja ranka vastu hu-s ei olnu kaarti kahjuks et isegi pushida, siis kui pushisin A9s sain mööda kotte ranka 88 vastu, aga see jah imelik, et pokkerivendadele on joogid tasuta, mis on sitaks lahe.
Ranka hittis jälle rullis ennast pooleks

ranka
23.04.09, 00:19
Seekord keegi siit foorumist ka käis? Toimus üldse mäng?

G3rt
23.04.09, 08:45
Käisin kohal küll, aga turniir jäi kahjuks ära 3 inimest jäi puudu ja pokkeri mängimise asemel läksime hoopis braavosse ;D

BuildUp
23.04.09, 11:06
Lahe. Tahaks ka tulla, aga vanust jääb vajaka. :-\ ;D

Tigrano
23.04.09, 23:02
Järgmine kord mina katsun nasega kohal olla, ehk saab mängu käima.

ranka
28.04.09, 19:04
Esimesed Pärnu Mirage kasiino pokkeritoa mängukorrad toimusid suht põlve peale - puudusi ühesõnaga enamus vajalikust atribuutikast. Lubati asja parandada ja täna sain teada, et asju on parandatud ning tulevikus lubati parandada veelgi.

Viimaks ometi on toodud kaua oodatud jookide alused laua äärde ning samuti peaksid olemas olema nüüd kohakaardid. Lähiajal pidid tulema ka vajalikud programmid, et turniiri olukorda paremini jälgida (blindid, mängijaid järgi jms).

Seega tegu on areneva pokkeritoaga, mis pakub ainukest legaalselt viisi mängida Pärnumaal sportlikku pokkerit raha peale!

Järgmine mäng toimub homme (kolmapäeval) 29. aprill, 2009 kell 21:00 mille sisseost on 600 krooni. Kokku mahub mängima kaheksa inimest ja registreerida saab alatest kella 18:00-ist. Teadmiseks, et minul on olnud seal joogid (s.h. ka alkohoolsed) tasuta :)

Võidufond jaguneb:
I koht = 2000 krooni
II koht = 1200 krooni
III koht = 800 krooni

Edu kõigile, kes homme mängima lähevad. Ise kahjuks ei saa, kuna lähen Tartusse aga järgmine kord olen platsis.

ESTPatrick
28.04.09, 19:06
mai lõpupoole võin isegi sattuda sinnakanti

Tigrano
29.04.09, 15:44
Täna mängima mehed ;) Teeme ühe arvutivaba õhtu.

ranka
29.04.09, 19:00
Täna mängima mehed ;) Teeme ühe arvutivaba õhtu.


Järgmisest nädalast olen ka platsis. Edu kõigile, kes osalevad!

Tigrano
29.04.09, 19:08
Lendan ise varsti naisega kohale, loodan et ikka toimub täna ja luckboxi vähegi oleks ;D

Tigrano
30.04.09, 00:07
Uskumatu just tulime kasiinost, kus turnal ise ei suutnud loomulikult midagi ja rahadesse jälle ei foldinud, aga vähemalt pere au päästis naine, kes turna ära võitis :o

Peab tõsisemalt teda õpetama hakkama, ehk on annet ;D

Kiitust tuleb avaldada Bakenbardile, kes on iga kord jõudnud rahadesse ja kaotanud HUs tänu tohutule ebaõnnele. Eelmine kord qq vs ranka aj vastu ja täna näiteks KK vs minu naiska A3, kui naine sai runner runner masti :o

jrgn hell
30.04.09, 05:05
wtf is this shit







anway, õnne võitjatele. Ma lähen söön midagi

Marek K.
30.04.09, 12:28
no more monsters.

Tigrano
30.04.09, 12:56
Aga väike areng on toimunud, lauad olid jookide jaoks ja diileritel asi juba rohkem käpas jne.

Tigrano
06.05.09, 07:40
Täna lähen naisega kindlasti mängima, ranka, rankapojad, jrng hell jne olge ka ikka koha.

jrgn hell
06.05.09, 16:36
ma mõtlen, vist peab isegi tulema

ranka
06.05.09, 16:38
Täna lähen naisega kindlasti mängima, ranka, rankapojad, jrng hell jne olge ka ikka koha.


Ma arvan, et ma ei tule, sest pean homme Riga minema ja kui peaks minema joomaks, siis homne minek on kahtlane aga ära jätta seda ei saa.

Tigrano
06.05.09, 16:43
ma mõtlen, vist peab isegi tulema

Kle tulen võtan peale Su või, käime regame ära?

Tigrano
07.05.09, 00:18
Täna sai nalja, sest saabudes nägime suurt üllatust Hr. Naxer oli isiklikult kohale tulnud. Nalja sai kõvasti, ma muidugi out esimesena KQs vs 10 10 flop kk10 lahe.

Naxeri oli tulnud just Las Vegasest ja rääkis oma reisimuljeid, muidugi naxeri mängust rääkides, siis luckbox oli jälle kulde ja hittis 2 koha.

Kõige rohkem peab kiitma jällegi oma naist, kes jälle rahadesse foldis ja 3 koha noppis. Tuleb vist pere tüli ;D

Järgmine kord kindlasti kohale, ükskord ma võidan nagunii.

BuildUp
08.05.09, 14:49
Täna sai nalja, sest saabudes nägime suurt üllatust Hr. Naxer oli isiklikult kohale tulnud. Nalja sai kõvasti, ma muidugi out esimesena KQs vs 10 10 flop kk10 lahe.

Naxeri oli tulnud just Las Vegasest ja rääkis oma reisimuljeid, muidugi naxeri mängust rääkides, siis luckbox oli jälle kulde ja hittis 2 koha.

Kõige rohkem peab kiitma jällegi oma naist, kes jälle rahadesse foldis ja 3 koha noppis. Tuleb vist pere tüli ;D

Järgmine kord kindlasti kohale, ükskord ma võidan nagunii.


Tigrano, mis toimub????? Pane naine kohe ongame nl200 mängima. ;)

vsiu100
08.05.09, 16:00
tigranol varsti naine ballab netis/lives/foorumis ja grindib perele raha. tigrano kasvatab lapsi, teeb süüa, koristab jne.

ESTPatrick
08.05.09, 16:02
tigranol varsti naine ballab netis/lives/foorumis ja grindib perele raha. tigrano kasvatab lapsi, teeb süüa, koristab jne.



iga mehe unistus

BuildUp
08.05.09, 16:15
Tigratina. :D

Tigrano
08.05.09, 17:49
tigranol varsti naine ballab netis/lives/foorumis ja grindib perele raha. tigrano kasvatab lapsi, teeb süüa, koristab jne.



Kui asi sedasi jätkub, siis kindlasti on naisest midagi head tulemas, olen selles suht kindel.

Mirage kasiinost rääkides, siis arvatavasti ülejärgmine turniir on ka struktuur natuke teine ja blindid hilisematel levelitel ei tõuse enam nii kiiresti. Samuti võib juhtuda, et saab ka cash laua suveks käima, muidugi juhul, kui praegused turniirid toimuvad ja huvi holdemi vastu ka edaspidi üles näidatakse.

ranka
08.05.09, 18:52
Nad võiks tolle kolmapäevase päeva reede peale panna, sest siis on kindlasti kasiinos liiklus suurem ning rohkem potentsiaalseid huvilisi ringi luusimas näha.

Tigrano
13.05.09, 10:31
Meeldetuletus kõigile, et täna siis igakolmapäevane Mirage turniir.

Ise lähen kindlasti koos naisega kohale, väike fun peab ju nädalasees olema ;)

privador
13.05.09, 17:45
Paned naise jälle raha teenima ja ise donkad kõrvalt?

Tigrano
13.05.09, 18:04
Paned naise jälle raha teenima ja ise donkad kõrvalt?


Siiani on nii olnud tõesti, ehk suudan ka ükskord hittida ;D

Marek K.
13.05.09, 18:15
u look so hitter today :P

Tigrano
13.05.09, 23:27
Täiega out jälle ja kahjuks ka naine ei toonud perekonda leivaraha tagasi ;D

Rankapoeg oli ka platsis, aga samuti hävist vist, eks ta ise räägib.

Ime värk küll, sest ei ole 5 või 6 korrast ühelgi korral rahadess jõudnud ;D

G3rt
13.05.09, 23:38
täna 2 koht siis jälle :)

andu_andu
14.05.09, 00:06
Täiega out jälle ja kahjuks ka naine ei toonud perekonda leivaraha tagasi ;D

Rankapoeg oli ka platsis, aga samuti hävist vist, eks ta ise räägib.

Ime värk küll, sest ei ole 5 või 6 korrast ühelgi korral rahadess jõudnud ;D





lauas fishi nägid 8) ?

Tigrano
14.05.09, 00:09
täna 2 koht siis jälle :)


Sul mingi needus selle 2 kohaga, vähemalt rahades iga kord ;)



lauas fishi nägid 8) ?


Ma vist olen ainuke.

Tigrano
20.05.09, 11:18
Täna, siis standart kolmapäeva õhtune Mirage kasiino üritus plaanis. Kes täna tulemas?

Marek K.
20.05.09, 18:58
ise kahjuks ei tule seekord. Btw eelnevale lisaks, siis mul miski 5-nda koha needus :)

Tigrano
20.05.09, 19:14
ise kahjuks ei tule seekord. Btw eelnevale lisaks, siis mul miski 5-nda koha needus :)


Täna võib nutuseks minna, kui keegi ei tule ;D Pärnu ikka selline urgas tõesti.

Marek K.
20.05.09, 19:21
Palju reganuid on? Ranka ei lähe?

Tigrano
20.05.09, 19:24
Palju reganuid on? Ranka ei lähe?


Kella kuuest oli neli ja ranka läks just magama ära.

Tigrano
21.05.09, 00:46
Täna jäi ära, sest Pärnu linna peale ei ole kokku 8 mängijat. Pärnu ikka mõttetu urgas :o

ranka
21.05.09, 06:34
Täna jäi ära, sest Pärnu linna peale ei ole kokku 8 mängijat. Pärnu ikka mõttetu urgas :o


No kes kurat tuleb kolmapäeviti keset ööd pokkerit mängima? Fishid mitte kunagi ja siis põhimõtteliselt peadki "kunstlikult" pundi kokku ajama. Põhimõtteliselt kohale vajub sama punt või tuttavate tuttavad, kellel eelnev pokkeri kogemus ja asi ei ole fun. Terve laud on kaine ja vaikne, kui just ranka, jrgn või/ja rankapoeg täispeaga seal ei räuska :)

Ma olen mitu korda soovitanud neil mängu panna REEDESE päeva peale ja samuti võiksid nad teha päevas rohkem, kui ühe mängu. Avagu regamine näiteks 16:00 ja nii, kui 8 mängijat koos algab esimene mäng. Mängu aeg käib juba regamine teisele mängu, nii kui esimene mäng saab läbi ja jälle 8 mängijat koos, siis hakkab teine mäng jne. Eeldan, et reedeti ja laupäeviti enne pidusid on seal kasiinos suurem liiklus just noorte hulgas (mitte mingite saekaatri sasside, kes igapäev seal 50 sendi eest video pokkerit lasevad), kes on enne mänginud kodumänge ja meelsasti teeks enne pidu ühe SNG.

Oleks kõik õnnelikumad - miril rohkem rahvast (mängijad, kes ootavad SNG täitumist/lõppemist) mängivad seal rulli ja imevad jooke, fishidel lauas fun ehk saavad pihta esikohale ja freerollivad täna õhtuse peoraha, kui ka regularidel, sest mängumelu oleks lõbusam. Reedeti-laupäeviti käiks päris kindlasti enne pidu ka SNG-lt läbi!

Ja enne ei ole mõtet eriti rahalauda ka avada, kui koht pole sissesöödetud ja nii kolmapäeviti tiksutades seda lauda, ei juht seal mitte kunagi imesid. Võib-olla suviti aga tõesti kahtlen, sest mirri ööklubi on ka nii alla käinud, et seal ei taha keegi eriti käiagi enam.

Tigrano
21.05.09, 08:49
Pärnu on ikkagi masendav koht, sest alguses selline võimalus isegi kolmapäevasel päeval on suht vinge ja peaks iga väiksemagi huvilise kohale veeretama, lihtsalt meil ei eksisteeri siin Pärnus pokkerimängijaid. Samas me räägime ikkagi ainult 8 inimesest ;D. Teiseks anti ka lubadus, et turniirid peavad toimuma, siis tuleb ka cash laud (nüüd uue info kohaselt peaks suvel ka cashi juba saama mängida), seega põhjust kohal olla peaks küll olema.

Nalja on alati kõvasti saanud, eriti viimane kord, kus sai ikka jubedalt naerdud ja kindlasti ei pea täis olema selleks. Tegelikult on regulaarselt koos käiv seltskond juba vabamalt suhtlema hakanud.

Mina isiklikult jälle reedel eriti ei viitisiks käija, sest siis onlines head fishide tühjendamise päevad. Muidugi reedene päev oleks mõistlikum kindlasti.

Kui ära jäi läksime sinna 2paari ja seal lauad kubisesid freerolli mänijatest ;D Enamus liiga noored, et Mirages mängida ja kindlasti 600 eeku käib paljudele üle jõu lihtsalt. Nüüd oli hea võrdlusmoment kasiino ja homegame vahel. Ma isiklikult juba ei viitsi neid kaarte segada ja 600 eegu eest isegi oma seltskonnaga mängida on ikkagi fun üritus, kus jooma meestele veel joogid tasuta on ikka igati lahe. Pakub pinget rohkem nagu öeldakse ;D

somka
21.05.09, 11:20
Loodetavasti olen jägmine nädal kohal. Kolmapäev ei sobinud absoluutselt muidu, ainuke spordipäev nädalas oli ja seda ei saanud kasutamata jätta. Nüüdseks saalispordi hooaeg läbi ja tundub et kolmapäeva õhtud vabad. Üks konks veel, kolmapäeval on jube sitt nädalavahetust alustada sest neljapäeviti peab asju ka ajama ja uduse peaga paras jama seda teha :)

Tigrano
21.05.09, 12:02
Loodetavasti olen jägmine nädal kohal. Kolmapäev ei sobinud absoluutselt muidu, ainuke spordipäev nädalas oli ja seda ei saanud kasutamata jätta. Nüüdseks saalispordi hooaeg läbi ja tundub et kolmapäeva õhtud vabad. Üks konks veel, kolmapäeval on jube **** nädalavahetust alustada sest neljapäeviti peab asju ka ajama ja uduse peaga paras jama seda teha :)


Väga hea, siis lootus suurem, et kohaleminnes saab ka mängida ;D

somka
27.05.09, 06:59
Tänane päev on jälle pekkis, homme vaja ulmevara ärgata ja särada. No ei saa pihta rsk.

Tigrano
27.05.09, 14:25
Kuna keegi ei käi, siis ei viitsi ise ka vist ennem registeerima minna. Helistan eelnevalt Mirri ja eks siis näis kas on lootus, et punt kokku tuleb.

madisle
27.05.09, 17:32
Iseenesest kolmapäev pole halb päev pokkeri mängimiseks aga algus kellaaeg mulle ei sobi. Oleks algus mingi paar tundi varem siis võiks isegi mõelda. Kell 2 või 3 öösel magama minna ja siis hommikul kell 7 luugid lahti lükata on natuke nüri.

Tigrano
10.06.09, 15:17
Kas keegi läheb? Täna võiks ehk kohale lennata ::)

G3rt
10.06.09, 16:09
me andresega ikka kohal 8)

Imbi
19.06.09, 12:52
Tõenäoliselt saab alates juulist Mirage kasiinos klubipokkeri lauda koos diileriga 2,5 tunniks rentida.

Tigrano
19.06.09, 13:20
Tõenäoliselt saab alates juulist Mirage kasiinos klubipokkeri lauda koos diileriga 2,5 tunniks rentida.


Väga hea, hoidke meid ikka Mirage uuendustega kursis ;)

jrgn hell
29.06.09, 21:14
Tõenäoliselt saab alates juulist Mirage kasiinos klubipokkeri lauda koos diileriga 2,5 tunniks rentida.


Ega Janika kasutajat ei kavatse teha siia? ::)

Marek K.
29.06.09, 21:27
Ega Janika kasutajat ei kavatse teha siia? ::)


LOL, u sick grinder :P

ranka
29.06.09, 21:40
Ega Janika kasutajat ei kavatse teha siia? ::)


stfu :)

See kolmapäev olen ma platsis, tõenäoliselt koos Peokuningaga ja võib-olla veel paari sõbraga. Kes veel tuleb ja ehk tuleb seekord hakata tormi jooksma piletitele? :)

Tigrano
29.06.09, 21:45
stfu :)

See kolmapäev olen ma platsis, tõenäoliselt koos Peokuningaga ja võib-olla veel paari sõbraga. Kes veel tuleb ja ehk tuleb seekord hakata tormi jooksma piletitele? :)


Uskumatu.

ranka
29.06.09, 21:46
Uskumatu.


Põhjus lihtne. Otsustasin pulli-mullitada ja vahelduseks viina võtta. Kaua sa kurat kannatad :)

0madis0
09.07.09, 18:04
pärast 6 augustit hakkan ka teid seal tüütamas käima.

Tigrano
10.07.09, 00:57
Kahjuks ei ole Pärnus huvilisi või vähemalt viimane kuu aega ei ole turniir enam toimunud, sest ei ole tulnud isegi 4 inimest kokku ;)

privador
10.07.09, 00:58
Aga cashgame pidi ju suvel hakkama toimuma?
Ja mirages ju suvel rahvast küll

Tigrano
10.07.09, 01:00
Aga cashgame pidi ju suvel hakkama toimuma?
Ja mirages ju suvel rahvast küll


Pidi jah, aga kuna turniire käima ei saadud, sest huvi puudus on ka kahtlane, et seal edaspidi cashgame korraldatakse.

samorodok
14.07.09, 19:57
Kas keegi homme läheb? Kus saab veel Pärnus pokkeri mängida?

Tigrano
14.07.09, 21:58
Iseenesest võiksime naisega minna aga rohkem vist sinna rahvast ei tule kahjuks.

BuildUp
14.07.09, 22:00
Pärnu suved ei ole enam need, mis varem ikka.

Tigrano
14.07.09, 22:01
Pärnu suved ei ole enam need, mis varem ikka.


Pärnu on urgas

BuildUp
14.07.09, 22:05
;D ;D

ranka
15.07.09, 03:02
Ka Mirage pool (Monte Carlo siis) võiks rohkem teha ja aidata kaasa sellele, et pokker nende kasiinos käima läheks. See, kui PokkeriProd.com kasutajad pumpavad teemat üles, lähevad igakord kaheksakesi kohale - sellest on vähe abi!

Esiteks minu arvates (rõhutan MINU ARVATES - kommenteerige!) on kolmapäev halb päev. Kes kurat tuleb kolmapäev 21:00 Mirage kasinni? Ainult sloti mehed käivad sellisel ajal bandiite kätlemas ja neil pole aega, raha ega huvi tulla vaatama, mis seal laua taga toimub, kus istuvad diiler ja 8 mängijat. Ja isegi, kui tulevad siis 21:00 hakkab pidu pihta ja peale pidu pakitakse asjad kokku. Dongil huvi läinud. Samuti Mirri ööklubi on välja surnud, eriti kolmapäevasel päeval, kui seal on 2-3 inimest ning siis seega ülevalt ei tule alla kedagi :) Paljud meist käivad ka tööl ja isegi, kes tahaks tulla see lihtsalt ei saa, sest järgmine päev on tööpäev! Ning muidugi paljud on ülikoolides, võõrastes linnades vms.

Arvan, et päev tuleks lükata nädalavahetuse peale (reede või/ja laupäev, halvemalt juhul neljapäev!), kus liigub rohkem rahvast ja samuti turniiri algusaeg nihutada varajasema peale. Alustada tuleks varakult - näiteks 18:00 või 19:00 algaks esimene turniir. Turniiriaeg voorib läbi kasiino joodikute armee, kes tahavad peole minna ja küll siis kellegil tekib huvi, et mis siin toimub ja kui alustada esimese turniiriga varakult, siis on võimalik ka soovijatele teine turniir käima tõmmata või veel hullem - rahalaud!

Kõige lõpuks Mirage Kasiino (Monte Carlo siis) pool võiks käia siin foorumis tihedamalt (nad on sellest teemast teadlikud - aga annan neile uuesti teada) ja paar päeva enne turniiri algust jätta siia kommentaar - mis kell, kus ja palju maksab ning sama korrata turniiri päeva hommikul.

jrgn hell
15.07.09, 04:01
kolmapäev on jh vähe debiilne päev.
Reedel oles nõudlus raudselt suurem, sest paras event, et laua taga nosu korralikult täita ja siis kas mujale laua taha või kluppi eksida.
Ise saaksite ka rohkem kasu.

Kas on ka mingi mõjuv põhjus või rahaline koatus, kui turna toimuks reedel?

vsiu100
15.07.09, 08:03
kolmapäev on jh vähe debiilne päev.
Reedel oles nõudlus raudselt suurem, sest paras event, et laua taga nosu korralikult täita ja siis kas mujale laua taha või kluppi eksida.
Ise saaksite ka rohkem kasu.

Kas on ka mingi mõjuv põhjus või rahaline koatus, kui turna toimuks reedel?



no diiler tahab ka reedel peole minna ;D

aga jah, kolmap. wtf? väga halb päeva valik. reede või laup. ainukesed arvestatavad variandid.