PDA

View Full Version : NL10 SH, turn decision w TPTK vs reg minraise



kjmrc
16.09.12, 10:22
Seda pole vaja öelda, et igal tänaval oleks võinud rohkem panna, üks esimesi sesse oli see ja polnud vist päris hästi kohanenud veel :D

Anyway, leiame siin foldi? Siin võib ta selle minraise samas teha 2p, fd, oe jms kätega. Kuigi see oleneb jälle vastasest.



Prima Network $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1902453 (http://www.handconverter.com/hands/1902453)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

MP: $4.51 - VPIP: 37, PFR: 25, 3B: 11, AF: 1.4, Hands: 147
CO: $10.00 - VPIP: 22, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2.4, Hands: 468
BTN: $12.66 - VPIP: 65, PFR: 35, 3B: 28, AF: 2.0, Hands: 81
SB: $12.89 - VPIP: 27, PFR: 17, 3B: 8, AF: 1.8, Hands: 176
Hero (BB): $10.00
UTG: $11.05 - VPIP: 29, PFR: 17, 3B: 5, AF: 5.1, Hands: 365

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with A :heart: K :spade:
2 folds, CO raises to $0.30, 2 folds, Hero raises to $0.90, CO calls $0.60

Flop: ($1.85) 5 :spade: T :club: K :diamond: (2 players)
Hero bets $1.00, CO calls $1

Turn: ($3.85) 8 :diamond: (2 players)
Hero bets $2.60, CO raises to $5.20, Hero :confused:

pikk28
16.09.12, 10:44
Miks rohkem. Imo ok. Esimene kord annan respecti ja foldin. Vb betiks turnis isegi veidi vähem, sest kaart blank ja hoiaks ta calling ranget laiemana.

kjmrc
16.09.12, 10:48
Aga samas kui vähem bettida, siis annaks drawidele head oddsid callimiseks või mis?

Strawberry
16.09.12, 12:39
IMO oleneb sellest kui lai su enda 3bet range on.

Kui 3betid väga tightilt ja stackid overpair/TPTK, siis villainil on barely pot oddsid, et set mineda sinu 3betide vastu.
Kui su 3bet range on laiem (ütleme kuskil 8% kandis) ja sa postflop stackid ainult pooltel juhtudel, siis villaini jaoks on setmine -ev, sest liiga tihti sa lihtsalt ei maksa ta seti kinni.

Mina oma üsna suure 3bet rangega paneksin südamerahus all in seal olukorras ja ma ei oleks exploitable.

ESTPatrick
16.09.12, 13:11
Aga samas kui vähem bettida, siis annaks drawidele head oddsid callimiseks või mis?

kus sa drawsid näed? QJ ju ainus ja selle vastu sul blocker ka olemas. väga standard betid on. kuigi ma tean et see turn minraise on alati tugev käsi ma esimene kord ohkan ja ajan AK siin sisse ja panen kohe note millega ja kui kiiresti ta bettis siin, et rohkem kunagi ta minult raha ei saaks kui value tegi nii


IMO oleneb sellest kui lai su enda 3bet range on.

Kui 3betid väga tightilt ja stackid overpair/TPTK, siis villainil on barely pot oddsid, et set mineda sinu 3betide vastu.
Kui su 3bet range on laiem (ütleme kuskil 8% kandis) ja sa postflop stackid ainult pooltel juhtudel, siis villaini jaoks on setmine -ev, sest liiga tihti sa lihtsalt ei maksa ta seti kinni.

Mina oma üsna suure 3bet rangega paneksin südamerahus all in seal olukorras ja ma ei oleks exploitable.

ära võta seda halvasti mis ma nüüd kirjutan, aga kas sa reaalselt ka arvad et keegi mõtleb nii deepilt? võitev strateegia on level 1 mõtlemine. esiteks sample on liiga väikene ja kui see ei ole just ühe sessiga saavutatud, siis suht raske eeldada et miski sügavam arusaam ja meta oleks mängijate vahel tekkinud, eriti arvestades et mõlemal on algstäkk. tihedate 3bettide vastu hakatakse minu kogemusel võitlema kui oled limiidil ca 10-15k kätt mänginud ja regularidel on veits alla 1000 käe sinu kohta. oleneb ka regularist muidugi. mõni hakkab 3. käega juba võitlema. matemaatiline osa on mõistlik sul muidugi, aga seda exploitable asja ma ei ole kunagi uskunud ega hakkagi. KUI MIDAGI TEHA, siis mitte et nii ei ole exploitable vaid et sul ON READ. see on asja alus. statsid ja asjad peavad seda kinnitama mitte vastupidi

kjmrc
16.09.12, 14:08
Tänud hea arutelu eest :)
Ise ajasin ka sisse ja vastas oli TT, anyway, läks note ja 2 korda samasse ämbrisse ei astu :)

Davy
16.09.12, 14:39
Siinkohal peaksid tema seisukohast asja vaatama. Sa oled üle poole stacki sisse ajanud kuival Kxxx laual, kas siin oleks hea koht KJ AJ AT minraiseda?

Hero CO with TJ
sb reraises to 9
hero calls
Flop KT4
sb bets 60p
hero calls
Turn 3x
SB bets 70p
Hero minraise TJ, AJ? Hero got some balls !

HerrJanks
17.09.12, 10:01
Betsize on täiesti fine!
Ja sellises kohas turnis ei eelda peaaegu kunagi bluffi vastaselt :/ - kui sul just read'i pole

kjmrc
17.09.12, 11:22
Betsize on täiesti fine!
Ja sellises kohas turnis ei eelda peaaegu kunagi bluffi vastaselt :/ - kui sul just read'i pole

Read tõepoolest puudus ja kui nüüd seda kätt uuesti vaatan rahulikult, siis tõesti kipub foldi poole.. Väga harva tehakse minraise (ja commititakse ennast ära) reg'i poolt, mingi drawi või mid-toppaariga weak kickeriga.