PDA

View Full Version : preflop 3bet size theorycraft



Strawberry
18.09.12, 15:04
Kas keegi on eksperimenteerinud preflop in position väikeste 3betidega ?
Nt. NL25-s MP avab $0.75 ja hero BTN-st 3betib to $1.75. Postflop in position teed ohtralt metad ja püüad villainit üle mängida.

Ise kasutan seda liini praegu väga laia ~12% 3bet rangega.

Kui keegi veel sarnast asja on proovinud, siis jagage kogemusi, mida õppisite, mida muutsite.

HerrJanks
18.09.12, 16:12
Ma ei tea, annad oddid setmineda ja hakatakse sind light4bettima?

Strawberry
18.09.12, 19:08
Ma ei tea, annad oddid setmineda ja hakatakse sind light4bettima?

Oddsid setmineda oleks siis kui ma kogu oma 12-13% 3bet rangega postflop ennast ära stackiks. Setminerid jäävad enamus ajast siiski tühjade pihkudega kui hitivad oma seti.

Microdes pole keegi veel niimoodi adjustinud et hakkaks light 4betima, seega ei oska kommenteerida.

pikk28
18.09.12, 19:13
Tee miski sample. Vaata praegu palju sa ntx co ja btn 3bet potis prindid ja siis 50k pärast vaata uuesti. Mis ranget sa muidu kasutad 13 prossa puhul? Value heavy või bluff heavy? Või mis?

Strawberry
18.09.12, 19:45
Tee miski sample. Vaata praegu palju sa ntx co ja btn 3bet potis prindid ja siis 50k pärast vaata uuesti. Mis ranget sa muidu kasutad 13 prossa puhul? Value heavy või bluff heavy? Või mis?

Pocket pairs: 88+
Offsuit: AJo+, KQo
Suited: A2s+, K9s+, Q8s+

Ehk siis kõrgemad paarid, kõrged broadwayd ja siis bluffrange handid millega ma loodan tugevat draw-d flopata nagu ace + flushdraw (12 outi, A2s+) või gutshot + flushdraw (12 outi K9s+ ja Q8s+) ja siis selle draw-ga nupud sisse panna.

HerrJanks
19.09.12, 09:40
Sama mõte, et tee mingi sampel ära ja proovi seda. Eks siis paistab. Kui läheb hästi siis jätkad.
Isiklikult arvan seda et sulle hakatakse palju rohkem vastu ja teed oma elu raskeks. Raha saab palju paremini halbadelt mängijatelt(keda võid 3bettida 20bb ka), selleks ei pea regularidega piike ristama.

Kaitz20
19.09.12, 10:54
Kui keegi 3-betib minu vastu 1.75$, siis mul tekib oluliselt suurem tahtmine 4-bettida näit 4.75$. Mu standard 3-bet on 2.25$ ja üldiselt ega väga vahe minu arvates sel 2bb pole, oop ma kohe kindlasti ei lange alla 2.25$, ip võiks ehk ka 2$ (kui keegi avab 0.62$, siis 2$ tundub mulle täitsa ok). Põhjus, miks võiks väikest 3-beti kasutada on sel juhul, kui vastasele meeldib 4-bettida, samas mina ilmselt ootaksin siis lihtsalt head kättja pigem calliksin AJ pre-flop ning teeksin ta elu põrguks postflop.

rrrr
19.09.12, 11:05
Tegin paar kuud tagasi arvutused üle kogu oma playerbaasi, et 2,5bb openida või 4bb openida, siis tõenäosus 3bet vastu saada on ca 50% suurem. Arvan, et see kehtib ka 4beti kohta või siis mahacallimiste kohta.

Ja miks sa tahad JJ-ga 3bettida vähe ning siis Q9xss boardil mõistatada, et kas ta checkraiseb sind tõmbega, Qx-ga või hittis seti/2paari? Sisuliselt on vastasel respect sinu vastu kadunud pre ja post. Suure betiga on lihtne - tuli kaasa või näitab hambaid - noh järelikult pole JJ sel boardil piisavalt hea. Väikse betiga mõtled end murumunaks.

raudtee(EST)
19.09.12, 11:11
3betib to $1.75. Postflop in position teed ohtralt metad ja püüad villainit üle mängida.

Kui tead, et vastane loose 3bettimise korral oop light callima hakkab ja postflop mängid ta üle (on näiteks fit fold), miks tahad preflop poti väiksena hoida?

rrrr
19.09.12, 11:16
Kui tead, et vastane loose 3bettimise korral oop light callima hakkab ja postflop mängid ta üle (on näiteks fit fold), miks tahad preflop poti väiksena hoida?
Kas teil on tõesti NL25-s note vastase kohta, et "callib oop lightilt loose 3-bettijaid"? Mitukümmend kilo käsi selleks peab küll olema koos mängitud?

pikk28
19.09.12, 11:19
ei tea jah. Polegi ühtegi light 3bet callijat OOP regside hulgas näinud. või kui on siis flopis enamus fit ja fold.

Strawberry
19.09.12, 11:23
Kui tead, et vastane loose 3bettimise korral oop light callima hakkab ja postflop mängid ta üle (on näiteks fit fold), miks tahad preflop poti väiksena hoida?

Samal põhjusel miks buttonilt avad 2bb või 2,5bb, mitte 4bb. Sest range on mostly air. Ma ei räägi 3% 3betist vaid 13% 3betist.

raudtee(EST)
19.09.12, 11:27
Kas teil on tõesti NL25-s note vastase kohta, et "callib oop lightilt loose 3-bettijaid"? Mitukümmend kilo käsi selleks peab küll olema koos mängitud?

wat.. mitukümmend kilo? Ca 45 minutit samas lauas ja sageli esialgne pilt olemas,kuidas 3bettimisele reageerib. Aga eks olene mitme lauaga mängida ka.

q_q
19.09.12, 12:06
minuarust see on m6ttetu

nii m2ngisid need botid ipokeris imo

kohati on sitt m2ngida selle "taktika" vastu oop sest kui flatid siis m2ngid obv oop ja kui 4betid siis sa pead tegema seda v2ga suurelt sest muidu tuleb snapcall ja m2ngid veel suuremat potti oop

ja obv 3betitakse nii k2si millega 4bet callida ehk siis mitte mingi k3o jne vaid potensiaaliga k2ed

rrrr
19.09.12, 12:34
Ma ei hakkaks küll 45 minuti jooksul kogutud 50-60 käega tegema põhjapanevaid järeldusi tüübi kohta, kes heal juhul 2-3 korda respondis selle aja jooksul 3betile, millest 2 tk foldis ja 1 korra tegi shorti vastu x/r AI ning sai foldi. 1 neist kätest oli OOP ja kõik erinevate vastaste vastu. Kui sa ise 60 käe jooksul 3betid 13%, siis see teeb ca 9x, mis on versus 5 vastast umbes 2x per vastane. Nii et väga kahtlane, et kas sa nii peent dünaamikat nii lühikese aja jooksul kogeda saad. Tegemist on ikka 6maxiga, mitte HU-ga.

Ega see raise ja fold vastase poolt mulle eriti muret ei valmistagi. Pigem on see call sihuke tobe nähtus, mille vastu paned cbeti ja 50% ulatuses saad jälle calli vastu. Kuna sa "midagi hittisid aga mitte hästi", siis checkid turni läbi ja saad riveriks poolepotise donkbeti. Selleks ajaks on neid tema ranges olevaid kombosid boardiga matchinud nii palju, et nende üleslugemiseks ja kõrvutamiseks sinu käe tugevusega kulub enam aega kui sul aega reageerida on.

Ühesõnaga sa paned ennast raskematesse olukordadesse ja kui sul on postflop otsuste jaoks vastase kohta ainult 60 kätt, siis sellest ei piisa. Fishi tunneb 10 käega ära aga fishi vastu ju pole mõtet min3bettida. Agrod regid ja weaktight regid aga ei näita 60 käe jooksul oma kitsa open rangega mingit adekvaatset tendentsi.

ESTPatrick
21.09.12, 11:02
Kas keegi on eksperimenteerinud preflop in position väikeste 3betidega ?
Nt. NL25-s MP avab $0.75 ja hero BTN-st 3betib to $1.75. Postflop in position teed ohtralt metad ja püüad villainit üle mängida.

Ise kasutan seda liini praegu väga laia ~12% 3bet rangega.

Kui keegi veel sarnast asja on proovinud, siis jagage kogemusi, mida õppisite, mida muutsite.

ma isekasutan 8bb 3betti @btn ja vahel ka 7, kuid standardina 8. las setminivad kui tahavad. nad ei saa nii laia range vastu iial oddsse, kui postflop mitte spewida. 4bette hakkab kõvasti lendama umbes 10k kätt hiljem pärast alustamist. ole valmis