PDA

View Full Version : NL25 AKo



blazkuh
08.04.09, 04:05
Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 89383 (http://www.thehandconverter.com/hands/89383)
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

CO: $23.95
BTN: $4.65
Hero (SB): $27.65
BB: $7.65
UTG: $15.35
UTG+1: $28.15
UTG+2: $5.15
MP1: $33.50
MP2: $4.80

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with A :diamond: K :heart:
1 fold, UTG+1 raises to $0.75, 5 folds, Hero raises to $2, 1 fold, UTG+1 raises to $5.50, Hero calls $3.50

Flop: ($11.25) 2 :spade: K :diamond: 7 :heart: (2 players)
Hero bets $7, UTG+1 raises to $14, Hero raises to $22.15 all in, UTG+1 calls $8.15

Turn: ($55.55) 5 :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: ($55.55) 5 :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $55.55
Hero shows A :diamond: K :heart: (two pair, Kings and Fives)
UTG+1 shows A :spade: A :club: (two pair, Aces and Fives)
UTG+1 wins $52.80
(Rake: $2.75)

Mis valesti tegin? Vastase kohta mingeid reade ei olnud.

Purz
08.04.09, 10:03
Valesti pole midagi, kui oled valmis AK all-in minema, siis on ok. Kuid mis käe peale sa vastase panid?

Pre flop annab ta sulle juba teada, et tal on miskit tugevat käes ja flopis teeb ta seda jälle. Kui vastas mingi täielik donk ei ole, siis paneks tüübi AA või KK peale ja neid käsi sa ei biidi. Kui arvad, et tal miskit nõrgemat oli, siis mängisid õigesti.

Ise foldiks flopi raise peale.

virx747
08.04.09, 10:41
See AK on üks lõputu jututeema, ja nagu olen aru saanud, seda mängitakse väga erinevalt. Kelle jaoks ta on lihtsalt tugev bluffi käsi, kelle jaoks nuts jne. Kui reade pole, siis on väga raske midagi arvata.

Tagant järgi tark olles tõesti oleks pidanud UTG flopi reraise peale maha panema, kuna oli näidanud oma käe tugevust preflop ja kuningat ei kartnud. Samas on tihti sellises olukorras vastas ka AK, nii et tunnetuse värk. Ilmselt ise oleks mänginud samamoodi 50% juhtudest ja kui AA vaatab vastu, siis ei põeks.

Rahapada
08.04.09, 14:19
umbes sama, kuigi utg reraise oleks vist siiski viskama pannud

mihke666
08.04.09, 19:46
Preflop panusta suuremalt, $2,5. Flopis löö kerge $8 ja kuigi miniraise on kahtlane l2heks ma siin broke.

K2snakas
09.04.09, 04:05
kui reade pole siis k2ituks suht samamoodi...aga kui oleks mingi regular vastas ja kui ta preflop midagi sellist teeks siis oleks tal AA,KK ja arvatavasti viskaks preflop maha selle käe!!!

ranka
09.04.09, 11:37
check-midagi flopis.

blazkuh
09.04.09, 16:52
Eks ma ta sinna QQ+ käe peale panin ja allini callides lootsin pigem AK vastas näha :) Aga sellisel limiidil näeb samasugust tsirkust ka näiteks 99-ga .. Mul vist ongi see viga, et kui paar korda näen kedagi mingi sitaga sellist lüket tegemas, siis arvan, et alati on kellelgi mingi sitt :) Tänud nõuannete eest.

ranka
09.04.09, 22:11
Eks ma ta sinna QQ+ käe peale panin ja allini callides lootsin pigem AK vastas näha :) Aga sellisel limiidil näeb samasugust tsirkust ka näiteks 99-ga .. Mul vist ongi see viga, et kui paar korda näen kedagi mingi sitaga sellist lüket tegemas, siis arvan, et alati on kellelgi mingi **** :) Tänud nõuannete eest.


Kui sa paned ta QQ+ käe peale, siis miks kuradi pärast sa betid? Et QQ foldiks, AK-ga läheksid spliti ja teised käed, mis sind beadivad lähevad allin?

Mina näeks asja siin nii - flop on kuiv, tõmbeid ei ole. Kui tal on AK või parem, siis see on cooler ja me läheme broke igatpiti - kas ma betin või check-raisen või check callin. Aga kui tal ei ole midagi või on väiksem paar, siis bettides me saame ainult ühe tänava valuet talt, kui sedagi. Kui me aga checkime, siis võib ta hakata bluffima või checkib järgi ja ta missed käsi saab abi - näiteks AQ.

mihke666
10.04.09, 07:02
Kui sa paned ta QQ+ käe peale, siis miks kuradi pärast sa betid? Et QQ foldiks, AK-ga läheksid spliti ja teised käed, mis sind beadivad lähevad allin?

Mina näeks asja siin nii - flop on kuiv, tõmbeid ei ole. Kui tal on AK või parem, siis see on cooler ja me läheme broke igatpiti - kas ma betin või check-raisen või check callin. Aga kui tal ei ole midagi või on väiksem paar, siis bettides me saame ainult ühe tänava valuet talt, kui sedagi. Kui me aga checkime, siis võib ta hakata bluffima või checkib järgi ja ta missed käsi saab abi - näiteks AQ.


yep check-raise peaks parim olema, my shit