PDA

View Full Version : Stackide suurused lauda istumisel?



EGERT
08.04.09, 17:12
Tahtsin küsida, et kui palju pöörata tähelepanu lauas olevate stäkkide suurustele, kui lauda istuda. Huvitab pigem 6max kui FR (arusaadavatel põhjustel :) )
Tean, et kui on 2-3 shortstacki, siis ei soovita lauda väga, kuid kuidas suhtuda nendesse ülestäkimeestesse, kel ca 300bb nina ees ja kuidas nende vastu üldse mängida? Või lauad kus kõigil on vähem kui 100bb?

Ise olen tavaliselt üritand vaadata, et kõigil oleks 80-120bb, et siis on nagu kõige mugavam tundunud.

Ja sama asi PLO kohta + kas alati on kasulik 100bb eest sisse osta - kunagi lugesin 2+2 the wellist kellegi PLO mängija kohta, et soovitab osta ca 50bb sisse, et variatsiooni minimeerida (99% ei suuda underfulli maha visata jne). Ise olen küll alati PLO samuti maxBI võtnud, kuid uuriks teiste kohta?

lenC
08.04.09, 17:15
ideaalis on sul paremal käel kaks loose/passive fishi 100+bb stackiga ja vasakul käel 2 shortstackivat niti

vapsik
08.04.09, 17:36
Minu kokkupuuted 6-max shortiedega on küll ainult positiivsed olnud. Tihti peale on tegemist suurte fishidega, kes ülikergelt raha ära jagavad. Ainus jama on see, et nad lasevad kiiresti lauast jalga.

EGERT
08.04.09, 20:32
Olen nende shortidega ka ise selliseid kokkupuuteid omanud, sellepärast nagu küsimuse tõstatasingi. Tavalised fishid istuvad 20/40bb lauda ja on nitid vms. Tihtipeale minbetivad ja siis teinekord võid nende poolestäkised betid maha callida ja any järgmise kaardiga nad all-ini pushida - EI TULE ;D

Samas on vist suhteliselt juhm otsus 6maxis shortstackida, sellest tunneb ka seal fishid ära. Probably võiks FR passida ja loota, et keegi su AA PF AI maha callib, aga 6max on siiski postflop mäng palju rohkem ja kui stacki pole, siis pole midagi ka teha.

Aga endiselt, PLO kohta keegi ?

rohelinekonn
09.04.09, 01:45
Eelistan full stacke või siis alla selle natuke (kõik ei reloadi pidevalt) kui liiga palju shorte siis ei hakka jamama. Max 2 shorti ei häiri. Vahest tore neid kah kiusata.

PLO lauda ma ei tohiks üldse istuda. Igakord kui lähen vallutama seda siis rotitakse nii ära ja jooksen minema miinusega saba jalgevahel. Aga noh aegajalt ikka lähen ja võitlen.

Igatahes see jutt et pooliku stackiga minna PLO tundu suht asjalik. vähemalt minusugune peaks seda kasutama

variatsioon
09.04.09, 01:50
ideaalis on sul paremal käel kaks loose/passive fishi 100+bb stackiga ja vasakul käel 2 shortstackivat niti

minu ideaal on et paremal istuvad 400BB+ calling statid ja vasakul 400BB+ calling statid