PDA

View Full Version : Pakun steiki madalates limiitides võitvatele mängijatele



Chief
02.10.12, 09:59
Plaanis alustada steikimise projekti. Sellega seoses otsin alustuseks madalatel limiitidel võitvaid mängijat, keda steikida. Mul on aastate pikkune steikimise ja steigitavaks olemise kogemus, mille käigus olen teinud umbes 150 diili. Seega kogemus ja teadmised, kuidas teha mõlemale poolele kasulik diil on olemas. Alguses tuleb hobustel ennast tõestada limiitides, kus nad on juba võitvad mängijad. Samuti võib projekti käima minemiseni minna aega. Seega kiiresti rikkaks saamise võimalust ei ole. Küll on aga projekti edenemisel võimalus tõusta limiitides vastavalt oma oskustele ja töötahtele ning väga heade tulemuste korral saada ka paremaid lepingu tingimusi. Kui sa oled huvitatud hobusena töötamisest ja vastad KÕIGILE allpool toodud tingimustele siis saada mulle pm kogu asjassepuutuva infoga ja märgi siia teemasse pm saadetud.

Steigitava checklist:
Sa oled mingis pokkeri liigis ja mänguformaadis võitev mängija
Sul on pikaajaline hand history database selle tõestamiseks
Sul on 3 käendajat, kellega sa oled läbi rääkinud, et nad on nõus sinu usaldusväärsust kinnitama
Sa oled nõus oma tulemuste avaldamisega
Sa oled nõus tegema suhteliselt pikaajalise juriidiliselt siduva lepingu steigi saamiseks
Sa nõustud oma mängusessioonide jälgimisega Teamvieweri vahendusel
Sa oled valmis igapäevaselt oma tulemustest teavitama

Mrt1989
02.10.12, 20:50
Mis limiite ise pelad ?

SANGPOMM
02.10.12, 22:31
Olen asjast huvitatud kuna just raiusin ennast bustoks, kas sa soovid vastuseid siia samasse või PM?
ning mis tähendab suhteliselt pikaajaline leping? ajaline või kindel arv käsi?
Ning mismaani on madal limiit? Kuni nlpl25?

Foux
03.10.12, 01:12
Olen asjast huvitatud kuna just raiusin ennast bustoks, kas sa soovid vastuseid siia samasse või PM?
ning mis tähendab suhteliselt pikaajaline leping? ajaline või kindel arv käsi?
Ning mismaani on madal limiit? Kuni nlpl25?

Sa küll siis paljulubav investeering pole, kui end bustoks raiusid :D

SANGPOMM
03.10.12, 03:17
Sa küll siis paljulubav investeering pole, kui end bustoks raiusid :D
nagu paljudel läks see kuu halvasti, samuti ka minul. +pidin tegema vajalikud cashoudid. ning ei liikunud õigel ajal limiidist alla.
Kogu graafik oma kindlas limiidis on kokkuvõttes ilus, lihtsalt järgmine kord olen bankrolliga majandamisega hoolsam

urmasarmasingel
03.10.12, 05:39
aga miks sul austraalias madalate limiitide jaoks staket vaja on?

yolpa
03.10.12, 11:03
steik väiksem kui päevapalk:D

SANGPOMM
03.10.12, 14:21
Pole oma asukohta muutnud, märtsist saadik olen eestis.

Chief
03.10.12, 15:01
kas sa soovid vastuseid siia samasse või PM?
Täpsemad kandideerimisavaldused võib panna pm-i.


Mis limiite ise pelad ?
Ise mängin kuni 2$/4$ blindidega HU-d.


ning mis tähendab suhteliselt pikaajaline leping? ajaline või kindel arv käsi?
Sõltub millist volüümi on hobune võimeline näitama. Lepingusse läheb nii ajaline termin kui miinimum arv käsi sisse. Miinimum käte arv sõltub juba mänguformaadi variatsioonist ja hobuse keskmisest winratest. Näiteks mõnega vb 50000 jagu, 1 kuu. Mõne teisega 30000 jagu 3 kuud vms.


Ning mismaani on madal limiit? Kuni nlpl25?
Kuni NL25 on esialgu paras piir jah.

Junken
04.10.12, 10:07
kui uuest aastast oleks pakkuda veel siis võtaks, praegu aga pole aega.

SANGPOMM
05.10.12, 00:18
Saatsin PM

Chief
08.10.12, 18:29
Hei,

Kavatsen pakkuda stake kasutajatele Mrt1989 ja SANGPOMM. Kui kellegil on nendega eelnevaid stake või rahaasjade ajamise kogemusi siis nii positiivne kui negatiivne tagasiside oodatud.