PDA

View Full Version : NL25: overpair in drawy multiway pot, 130bb deep



variatsioon
07.10.12, 20:21
kui BTN oleks flopis cc/3betinud siis oleks saanud foldida või kui ta oleks foldinud siis oleks saanud turnis fishiga all ini minna.
aga ta callis ja nüüd pean otsustama kas minna AI või mitte.
üle 100bb on alles ja 3way pot kus tundub et kõigil on midagi. nii et fold?

PokerStars - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

Hero (MP): $32.44
CO: $16.17
BTN: $25.68 16/10/1 - 100hands
SB: $111.09 50/10 - 20hands
BB: $25.00
UTG: $26.43

SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

Pre Flop: ($0.35) Hero has K:heart: K:spade:

fold, Hero raises to $0.75, fold, BTN calls $0.75, SB calls $0.65, fold

Flop: ($2.50, 3 players) 4:heart: T:club: Q:heart:
SB checks, Hero bets $1.79, BTN calls $1.79, SB raises to $5.08, Hero calls $3.29, BTN calls $3.29

Turn: ($17.74, 3 players) 9:spade:
SB bets $14.75

ranka
07.10.12, 20:31
IMO see on normal flop checkimiseks. As played calliksin turni, enamus rivereid foldin tho.

q_q
07.10.12, 20:44
IMO see on normal flop checkimiseks. As played calliksin turni, enamus rivereid foldin tho.


kahe regi vastu jah hetkel kindlalt mitte

foldin flopi

variatsioon
07.10.12, 23:30
IMO see on normal flop checkimiseks. As played calliksin turni, enamus rivereid foldin tho.
meil on 125bb fish märjas potis. miks me peaks checkima?

ranka
08.10.12, 00:35
meil on 125bb fish märjas potis. miks me peaks checkima?

Sest sul on raske saada nii deepilt 3 streeti. Teisalt oled sa reverse implied odds olukorras, kus vastnae saab heade implied oddsidega drawida (vahet pole kas passiivselt või agressiivselt), või kui vastane otsustab bluffida või oled beat või mõnda kätt üle mängida, siis sa postitatki selle käe, lisaks on sul tugevad backdoor tõmbed ehk võid anda neile tasuta kaardi. See üheltpoolt blokerib, teiselt poolt annab sulle lisaequitit, ning checkides sa underrepid oma kätt ja võid saada QX-ilt 3 streeti või bluffidelt 2. tegelt vist leiaks veel põhjuseid.

hotcocacola
08.10.12, 00:38
Kiire vahelepõige, variatsioon, mix sa kulutad aega nl25s, usun et biidiksid nl100+? Kui rolliprobleem, siis arusaadav, aga whatabout stake?!?! (see pole level)?

GL

/OT

ranka
08.10.12, 01:03
Kiire vahelepõige, variatsioon, mix sa kulutad aega nl25s, usun et biidiksid nl100+? Kui rolliprobleem, siis arusaadav, aga whatabout stake?!?! (see pole level)?

GL

/OT

Ta kirjutas coachingu teemas, et oli pokkerist aasta aega eemal ja nüüd ei ole enam oma mängus kindel. Väga solid lähenemine tema poolt.

q_q
08.10.12, 01:21
Sest sul on raske saada nii deepilt 3 streeti. Teisalt oled sa reverse implied odds olukorras, kus vastnae saab heade implied oddsidega drawida (vahet pole kas passiivselt või agressiivselt), või kui vastane otsustab bluffida või oled beat või mõnda kätt üle mängida, siis sa postitatki selle käe, lisaks on sul tugevad backdoor tõmbed ehk võid anda neile tasuta kaardi. See üheltpoolt blokerib, teiselt poolt annab sulle lisaequitit, ning checkides sa underrepid oma kätt ja võid saada QX-ilt 3 streeti või bluffidelt 2. tegelt vist leiaks veel põhjuseid.

nope nope nope

esiteks siin pole mingeid reverse implied oddse

sa fishi vastu ip hakka value betima

check meeldiks mulle kahe regi vastu v6i vb kui k6iki vastu oop aga siin betid siis reg m2ngib ausalt (foldib enamus ajast) ja oled ip ning v2ga easy value betida

teiseks kui checkid ja keegi 3 barrelit paneb siis oled close to never good niiet checkil on n6 rohkem "reverse implied oddse" (kuigi mu arust pole siin midagi implied oddsidega seotud aga pohui)

sa mainid backdoor

vot selle kohapealt ma ytleks sul reverse impleid oddsid, kellegil nfd v2ga tihti siin kui actionit annavad

kolmandaks kui keegi raiseb vms siis raske olukord? um ei, reade pole + bluff catcher easy fold kui keegi lammutama hakkab

ranka
08.10.12, 02:01
Kust sa fishi näed, tho stäkke lugesin küll valesti :P Aga siiski ma checkin - ma ei viitsi monsteriga flipata ;(

q_q
08.10.12, 02:28
SB: $111.09 50/10 - 20hands

yup sample aga op ytles ka et fish "/.../siis oleks saanud turnis fishiga all ini minna/.../" ju siis veel signe andnud et fish

q_q
08.10.12, 02:32
tho mulle v2ga meedlib sellistes kohtades checkida ja enamus ajast checkin siin regide vastu aga nagu 6eldud praegu t6esti pole see hea koht

Spewmonkey
08.10.12, 05:17
Shove flop?

q_q sa alla seti ei pane kunagi sisse?
Kui see su mingi suurepärane loogika on, et 50/10 tähendab automaatselt passiivsust, siis whatever.

HerrJanks
08.10.12, 08:59
tho mulle v2ga meedlib sellistes kohtades checkida ja enamus ajast checkin siin regide vastu aga nagu 6eldud praegu t6esti pole see hea koht

Olen täiesti nõus ja fold flop...

variatsioon
08.10.12, 12:09
kas flopi fold veits overkill ei ole? ehk piilume turni ja siis poisid rahunevad maha.. saab veel tänava valuet riveriski.

Kiire vahelepõige, variatsioon, mix sa kulutad aega nl25s, usun et biidiksid nl100+? Kui rolliprobleem, siis arusaadav, aga whatabout stake?!?! (see pole level)?

GL

/OT
rolliprobleemid jh.
ja nagu enne räägitud siis olen FR mängija ja tegin aastase pausi.. mõtlesin et grindin 6max NL25st otse high stakesi. üksiti tee peal õpin short hand mängu ära ja kogun rolli/enesekindlus. aga see krdima 6max ei tule üldse hästi välja :D

nüüd loobungi sellest projektist ja tuletan veel micro stakesi FR mängu meelde enne kui FTP võla ära maksab.

q_q
08.10.12, 13:52
Shove flop?

q_q sa alla seti ei pane kunagi sisse?
Kui see su mingi suurepärane loogika on, et 50/10 tähendab automaatselt passiivsust, siis whatever.

siin pole midagi passiivsusega pistmist

sulle j22b lihtsalt selline mulje sest enamus kes k2si postitavad panevad siia kaotanud k2ed

q_q
08.10.12, 15:05
kas flopi fold veits overkill ei ole? ehk piilume turni ja siis poisid rahunevad maha.. saab veel tänava valuet riveriski

nah 3 way m2ngitakse v2ga ausalt

q_q
08.10.12, 15:18
muidu see kahtlemata close

yks read mis aitaks oleks et btn kunagi ei flati pre ega flop oma monstereid

ehk alati 3betib qq/aa pohui et fish taga ja alati raiseb setid/2p flopil

ehk siis kui ta flatib siis tal alati weak qx,draw - siis saaks vb edasi m2ngida

aga readless ma hoian oma m2ngu v2ga straight forward ja see on v2ga straight forward spot ehk saad 3way raise ja no one fucks around niimoodi

variatsioon
08.10.12, 22:12
mhmh.. tänud jällegi.


turnis foldisin ja ka kolmas mängija foldis.