PDA

View Full Version : PokerStarsi tuleb «Run it Twice» võimalus - ekstra reiki ei võeta



ranka
09.10.12, 08:16
http://www.pokkeriprod.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/10/run_it_twice_orig_full_sidebar.png (http://www.pokerstars.ee/?source=10146033)

PokerStars lisas hiljuti oma testversiooni «Run it Twice» valiku, mis annab mängijale võimaluse loosida lauakaarte kaks korda ja nii vähendada õnne osakaalu.

Run it Twice töötab ainult siis, kui see on sisse lülitatud enne kaartide jagamist mõlematel mängijatel, kes läksid all-in enne riveri loosimist. Kokku on võimalik lauakaarte loosida kolmel erineval tänaval: enne floppi, flopil ja turnil.

PokerStars ei ole veel teada andnud, millal uus funktsioon lisatakse avalikku kommertsversiooni. Küll aga erinevalt Full Tilt Pokerist ei võeta ekstra reiki pankadest, mida jooksutati kaks korda.

pastilaa
09.10.12, 08:52
haha. aga seda siis peaks pmslt ju alati kasutama loogiliselt võttes? iseasi on seeläbi langev volüüm...

ranka
09.10.12, 09:00
haha. aga seda siis peaks pmslt ju alati kasutama loogiliselt võttes? iseasi on seeläbi langev volüüm...

Kui reiki ei ole siis loomulikult. Miks volüüm langeb?

pastilaa
09.10.12, 09:16
Kui reiki ei ole siis loomulikult. Miks volüüm langeb?

õige jah - käe pikema aja saab kompenseerida laudade arvuga lihtsalt. huvitav, kuidas see aga hakkab pokertrackeris kajastuma - ikka ühe käena?

Murdock
09.10.12, 09:34
Ma ei jaga,kui oleks ruutu 9 asemel 8 olnud kes selle poti oleks võitnud? split? :)

Rigged
09.10.12, 10:13
Turnades võiks asi kasutusele tulla, aga vähetõenäoline. :P

Dnbftw
09.10.12, 11:14
Ma ei jaga,kui oleks ruutu 9 asemel 8 olnud kes selle poti oleks võitnud? split? :)

Täpselt nii. Hea võimalus vähendada variatsiooni.

Segaseks jääb ainult see, et kui on see vidin sisselülitatud mul ja vastasel, siis kas alati allinni puhul automaatselt tuleb run it twice ?

privador
09.10.12, 11:38
hea uudis. Neid jääb nüüd õnneks vähemaks, kes oma bad beat storysi jutustavad

veel huvitavam oleks, kui nt tagastatakse mängijatele EV järgi. nt AA vs KK AA saab tagasi 160BB ja KK 40BB

bi0hazard
09.10.12, 11:42
mulle see uuendus küll meeldib! sweet

ristijeesus
09.10.12, 11:54
Tõenäoliselt puudutab see uuendus väheseid mängijaid. Ma ei mäleta mis limiitidest alates see tildis oli, aga vaevalt, et stars kõigile selle võimaluse annab.

Strawberry
09.10.12, 12:06
Tõenäoliselt puudutab see uuendus väheseid mängijaid. Ma ei mäleta mis limiitidest alates see tildis oli, aga vaevalt, et stars kõigile selle võimaluse annab.

Peaks tulema kõigile, aga see tuleb eraldi linnukesega optionitest sisse lülitada ja ükski non-regular seda tõenäoliselt ei tee. Seega run it twice toimib praktikas tõenäoliselt ainult regside vahel.

pastilaa
09.10.12, 12:15
ükski non-regular seda tõenäoliselt ei tee just fishile see ju meeldib, sest HSP-s ju ka tehakse nii ja nii on ntx tema meelest ägedam gutshotiga allin shove callida, sest siis võib ju paremini hittida etc. loogika küll ütleb, et fishile meeldib ja regularile on kasulik. hea asi.

Murdock
09.10.12, 13:22
Kui muidugi fishid arusaavad mis asi see on jne.Pidevalt jälginud milestone käe värki,fishid hitivad milestone käe ja siis küsivad chatis mis asi see on ja mis tegema pean.

ranka
09.10.12, 13:31
Peaks tulema kõigile, aga see tuleb eraldi linnukesega optionitest sisse lülitada ja ükski non-regular seda tõenäoliselt ei tee. Seega run it twice toimib praktikas tõenäoliselt ainult regside vahel.

Vastupidi. Leidub idioote regulare, kes leaiavad, et RIT on matemaatiliselt -EV ja lülitatakse see välja.


õige jah - käe pikema aja saab kompenseerida laudade arvuga lihtsalt. huvitav, kuidas see aga hakkab pokertrackeris kajastuma - ikka ühe käena?

Loodan, et Sul on animations disabled, sest vastasel juhul su loogika on vasturääkivuses. Saaksid ka rohkem kaarte mängida ju. Volüümile ehk käepikkusele RIT avaldab minimaalset mõju, sest all-ine toimub siiski suhteliselt harva.

Trackeris ikka ühe käena.

rrrr
09.10.12, 15:21
Kui olen HU ja preflopist AI minu AA ja tema KK ja meil mõlemal on RunItTwice peal, mis siis rahadega saab? Kui mõlemad korrad võidan, siis võidan 2x rohkem + teine pot tuleb mulle reigivabalt?

Rigged
09.10.12, 15:23
Kui võidad 2x, saad terve poti, kui võidad 1x, saad pool potti.

ranka
09.10.12, 15:38
Kui olen HU ja preflopist AI minu AA ja tema KK ja meil mõlemal on RunItTwice peal, mis siis rahadega saab? Kui mõlemad korrad võidan, siis võidan 2x rohkem + teine pot tuleb mulle reigivabalt?

Pot slipitakse enne RIT. Siis jookseb board esimest korda ja võitja saab pool potti. Siis jookseb board teistkorda ja võitja saab pool potti. Kui võidad/kaotad mõlemad RIT, siis võidad/kaotad mõlemad pangad.

Reiki maksate ikka nii nagu tavaliselt, cap on $3 või mis iganes ja jaotatakse tavalise skeemi alusel. Ekstra reiki ei tule.

Strawberry
09.10.12, 16:00
just fishile see ju meeldib, sest HSP-s ju ka tehakse nii ja nii on ntx tema meelest ägedam gutshotiga allin shove callida, sest siis võib ju paremini hittida etc. loogika küll ütleb, et fishile meeldib ja regularile on kasulik. hea asi.

Enamus fishe ei tea et Options menüü üldse olemas on. Rääkimata sealt siis veel linnukeste sisse/välja lülitamisest.

ranka
09.10.12, 16:04
Enamus fishe ei tea et Options menüü üldse olemas on. Rääkimata sealt siis veel linnukeste sisse/välja lülitamisest.

Tõenäoliselt leitakse sellele lahendus:

valik on vaikimis sissselülitatud
tuleb lauda nupp «Run it Twice», nagu «Auto Post Blind» nupp

alaska
09.10.12, 16:07
Tundub jama lisa, kuna vähendab tilti. Niiet eelis väheneb nendel, kes on oma mindsetiga kõvasti tööd teinud.

Vandalar
09.10.12, 16:31
Kas see RIT toimub automaatselt teatud olukordades (keegi võiks mingi näite siia panna) või saab seda alati nendes samades teatud olukordades ise valida lauas oleva nupu abil ja kui mõlemad nuppu taovad, siis toimub RIT?

Strawberry
09.10.12, 16:33
Tõenäoliselt leitakse sellele lahendus:

valik on vaikimis sissselülitatud
tuleb lauda nupp «Run it Twice», nagu «Auto Post Blind» nupp


Ametlik quote oli, et by default on Run It Twice VÄLJA lülitatud. Selleks, et töötaks peab mõlemal playeril enne kaartide dealimist käsitsi sisse lülitatud olema.

BentleyMulsanne
09.10.12, 16:36
Praegu tuleb nii aga asju muudetakse.

hotcocacola
09.10.12, 17:11
Põnevusega ootan!

Kotkas1000
09.10.12, 17:50
Oot, ma ei hammusta läbi kohe. Ütleme nii, et ma panen rahad ees olles sisse AA vs KK näiteks, mis kasu on topelt runimisest siis minule? Vastane saab ju võimaluse ära imeda? Või ma ei saa asjast hästi aru?

Codecci
09.10.12, 18:02
Oot, ma ei hammusta läbi kohe. Ütleme nii, et ma panen rahad ees olles sisse AA vs KK näiteks, mis kasu on topelt runimisest siis minule? Vastane saab ju võimaluse ära imeda? Või ma ei saa asjast hästi aru?
Sinu EV ei muutu.

ranka
09.10.12, 18:12
Oot, ma ei hammusta läbi kohe. Ütleme nii, et ma panen rahad ees olles sisse AA vs KK näiteks, mis kasu on topelt runimisest siis minule? Vastane saab ju võimaluse ära imeda? Või ma ei saa asjast hästi aru?

No offense aga pean mainima :)


Vastupidi. Leidub idioote regulare, kes leaiavad, et RIT on matemaatiliselt -EV ja lülitatakse see välja.

Mõtle FD peale. Esimene kord hitib ära, siis teinekord on 1 out vähem ehk matemaatiliselt väiksem võimalus hittida ehk kokkuvõtvalt run1 + run2 = kogu_run. Lihtsalt variatsioon läheb väiksemaks. Muud midagi. On rumalus RIT välja lülitada juhul kui ekstra raket ei võeta. PokerStars ütles, et ei võta, seega normal.

FTP-s RIT oli sitt, sest võeti ekstra reik.

BentleyMulsanne
09.10.12, 18:35
Now we can move up at limits.

Fabulous
09.10.12, 18:45
Now we can move up at limits.
Kas see on seni sulle probleemi valmistanud?

Vandalar
09.10.12, 18:52
Now we can move up at limits.

:D

Kotkas1000
09.10.12, 18:56
Ok, tnx, ei süvenenud ennem eriti teemasse. Ausalt öeldes näen esimest korda sellist asja üldse kuna FTP pole mänginud never.

JohannesJ
09.10.12, 19:14
Njahh kunagi ft high stake mänge sai vahitud siis oli pidevalt run it twice peal poistel, peab lootma, et tuleb kõikidele limiitidele ja lihtne sisse-välja lülitada.

Codecci
09.10.12, 20:00
On rumalus RIT välja lülitada juhul kui ekstra raket ei võeta.
Mitte tingimata. Kui nt Leitsiga HU-d mängid, siis oleks rumalus RIT-i kasutada - sul 10 buy-in swing no problem, Leits peale 3 buy-inilist 'downswingi' hakkab iga käsi shovema pre. Kõrge variatsioon antud olukorras meile hea.

ranka
09.10.12, 20:03
Mitte tingimata. Kui nt Leitsiga HU-d mängid, siis oleks rumalus RIT-i kasutada - sul 10 buy-in swing no problem, Leits peale 3 buy-inilist 'downswingi' hakkab iga käsi shovema pre. Kõrge variatsioon antud olukorras meile hea.

mhmh, nõus. nats oleneb aga kui panna 24 lauda FR, siis IMO on see -EV.

MeelisV
09.10.12, 23:05
Väga ei mõista, kuidas nii paljud ei saa sellest run it twice aru. Vaadake High Stakes Pokerit mõni osa ja siis saate aru :D

BentleyMulsanne
09.10.12, 23:09
Ma mõtlen ka, et mis jama on, et ei olda nähtud..

jasssass
09.10.12, 23:44
Loodan, et see ainult cashi teema, väga nõme kui lifetime peaks EV kätte saama HUHT-s. maks ja neerud jälle kannatavad siis :(

Simmo
09.10.12, 23:53
Loodan, et see ainult cashi teema, väga nõme kui lifetime peaks EV kätte saama HUHT-s. maks ja neerud jälle kannatavad siis :(

No problem ju, ega keegi ei käsi sul seda linnukest sinna "Run it Twice" ette toppida. ;)

jasssass
10.10.12, 00:11
No problem ju, ega keegi ei käsi sul seda linnukest sinna "Run it Twice" ette toppida. ;)

inimlik ahnus sunniks seda tegema :afro:

ok2aa
10.10.12, 01:08
turniirides ei tehta run it twice. üldiselt see soodustab minu arvates fishide raha kiiremat kaotamist aga loodetavasti väga paljud kaotavad mängijad seda peale ei pane.

hotcocacola
10.10.12, 01:20
Kas ma saan õigesti aru, et PLO-s on RIT eriti hea???

q_q
10.10.12, 01:36
lol

q_q
10.10.12, 01:36
plos on suht hea aga parim on razzis

Strawberry
10.10.12, 06:04
Kas ma saan õigesti aru, et PLO-s on RIT eriti hea???

PLO-d EV järgi mängida tähendaks, et fishid kuivaksid kokku veel kiiremini kui NLH-s.

mortalvombat
10.10.12, 07:17
PLO-d EV järgi mängida tähendaks, et fishid kuivaksid kokku veel kiiremini kui NLH-s.
Loogikaviga?

Strawberry
10.10.12, 10:35
Loogikaviga?

Selles mõttes, et kui luck valemist välja võtta. Siis winning players gonna win ja losing players gonna lose.
PLO-s on see erinevus suurem kui NLH-s.

mortalvombat
10.10.12, 13:10
Selles mõttes, et kui luck valemist välja võtta. Siis winning players gonna win ja losing players gonna lose.
PLO-s on see erinevus suurem kui NLH-s.

Aga kui luck valemisse sisse jätta, siis ikkagi võitvad mängijad võidavad ja kaotavad kaotavad. Ainult, et osad fishid kaotavad kiiremini, teised aeglasemini kui peaks. Kokkuvõttes long run'is tehakse keskmine fish ikkagi sama kiiresti tühjaks vastavalt tema mängu EV'le ja mingit vahet ei ole.

BentleyMulsanne
10.10.12, 14:11
EV by streets .

Spewmonkey
10.10.12, 17:53
Aga kui luck valemisse sisse jätta, siis ikkagi võitvad mängijad võidavad ja kaotavad kaotavad. Ainult, et osad fishid kaotavad kiiremini, teised aeglasemini kui peaks. Kokkuvõttes long run'is tehakse keskmine fish ikkagi sama kiiresti tühjaks vastavalt tema mängu EV'le ja mingit vahet ei ole.

Teine run juhtub kiiremini kui juhtuks järgmine käsi, kus fish on -EV olukorras rahad sisse pannud, Kuidas sellest üldse valesti aru saada võimalik on?

mortalvombat
10.10.12, 18:38
Teine run juhtub kiiremini kui juhtuks järgmine käsi, kus fish on -EV olukorras rahad sisse pannud, Kuidas sellest üldse valesti aru saada võimalik on?

Pot jaotatakse kahe runi vahel pooleks, mitte ei võeta kuskilt raha lauda juurde

Spewmonkey
10.10.12, 18:47
Aa okei, sain valesti aru. Mõtlesin, et autovõtmed võib ka lisada peale esimest runi.

Vandalar
10.10.12, 19:10
Aa okei, sain valesti aru. Mõtlesin, et autovõtmed võib ka lisada peale esimest runi.

Võiks olla nupp, et "put my money on it", või "20% br", "50% br" ja obv "all available funds" ning kui vastane ka nõus on, siis teete elu mängu.

ranka
10.10.12, 19:50
Võiks olla nupp, et "put my money on it", või "20% br", "50% br" ja obv "all available funds" ning kui vastane ka nõus on, siis teete elu mängu.

NL võiksi tähendada seda, et näiteks kui pot on $20 000 ja sa paned $100 000 all-in ning vastasel on rolli järgi $80 000, siis ta ei saa sind callida vaid saab 10 minutilise ajapanga, et teha $20 000 deposiit või rohkemgi.

Vandalar
10.10.12, 20:20
Siis võiks seal veel olla teenetemärgid e. badge'd iga bustorisse tõmmatud kliendi eest. "This player has earned a silver medal for emptying a nl10 players bankroll" järgmine samm oleks juba kuldmedal nt nl25 mängija bustorisse tõmbamise eest. Siis tuleb edetabel, iganädalane ja iga kuu lõikes rohkem KO-sid teinud saavad mingi tiitli omale ja auhinna.

Potsataja
10.10.12, 20:33
NL võiksi tähendada seda, et näiteks kui pot on $20 000 ja sa paned $100 000 all-in ning vastasel on rolli järgi $80 000, siis ta ei saa sind callida vaid saab 10 minutilise ajapanga, et teha $20 000 deposiit või rohkemgi.

OT:

Just see ajabki mind segadusse nii mõnegi pokkerit sisaldava filmi puhul. Mis mõttes ei sa tüüp lihtsat AI minna, kui tal on vähem raha mängus, kui teisel tüübil? Ma ei ole seniajani aru saanud, et kas järsku on kunagi reaalselt eksisteerinud mingi (pokkeri)mängu vorm, kus tegelikult võidab see, kelle on kõige rohkem raha mängu panna nüüd ja kohe.

alaska
10.10.12, 20:57
Meie kodumängus küll eksisteeris. Kui tahtsid jõuga potti endale saada ja oli suur roll, siis lükkasid mingi suure summa sisse ja keegi ei saanud callida. Ainuke asi, mida pidi kartma, oli see, et ülejäänud laud laenu tegi ja see sai ära callida.

Godspeed_EJ
10.10.12, 21:18
Meie kodumängus küll eksisteeris. Kui tahtsid jõuga potti endale saada ja oli suur roll, siis lükkasid mingi suure summa sisse ja keegi ei saanud callida. Ainuke asi, mida pidi kartma, oli see, et ülejäänud laud laenu tegi ja see sai ära callida.

hahahhaaaaa. ülikena

JohannesJ
10.10.12, 22:25
Meie kodumängus küll eksisteeris. Kui tahtsid jõuga potti endale saada ja oli suur roll, siis lükkasid mingi suure summa sisse ja keegi ei saanud callida. Ainuke asi, mida pidi kartma, oli see, et ülejäänud laud laenu tegi ja see sai ära callida.
wtf lol :D

K2okfor_Mey
10.10.12, 22:37
LOL why not run fast run 10 times :D

vsiu100
11.10.12, 08:06
NL võiksi tähendada seda, et näiteks kui pot on $20 000 ja sa paned $100 000 all-in ning vastasel on rolli järgi $80 000, siis ta ei saa sind callida vaid saab 10 minutilise ajapanga, et teha $20 000 deposiit või rohkemgi.


Just see ajabki mind segadusse nii mõnegi pokkerit sisaldava filmi puhul. Mis mõttes ei sa tüüp lihtsat AI minna, kui tal on vähem raha mängus, kui teisel tüübil? Ma ei ole seniajani aru saanud, et kas järsku on kunagi reaalselt eksisteerinud mingi (pokkeri)mängu vorm, kus tegelikult võidab see, kelle on kõige rohkem raha mängu panna nüüd ja kohe.

Olen kuulnud mitmetest allikatest jutte, et Eesti live-pokkeri alguses, Monte Carlo kasiinos, oli selline reegel cashis.
Siis olevat high-stakes mängud olnud regulaarsed(Eesti mõistes, 100k eek min bi jne).Mänguks siis DC(7card stud oli pop, nlh, plo, omaha hi-lo) Seal mängisid paljud vähem ja rohkem hämarad slaavi "ärimehed" ja teistehulgas pani oma rollile seal aluse ka Vallo Maidla. Nagu Eesti Rounders. :redface:
Aga reegel oli siis jah selline, et sul pidi olema sama summa vasttu panna, kui tahtsid callida. Samas oli sul võimalik laenata või nn kodus raha järgi ära käia, sest kui pank oli 500k või 1M, siis mäng ootas 1h vms.

See ei ole mingi peen level siin ja mul pole põhjust kahelda selles jutus. Äkki Burget saab seda confirmida, ta vist töötas seal siis?

hotcocacola
11.10.12, 22:11
Tõenäoliselt tõsi.

Ise olen sarnaseid jutte kuulnud ühelt Tallinna regularilt - päris põnev oli kuulata, mis summadele mängiti 10-15a tagas.
Sh korraldas mingi vanapaar tummiseid kodumänge, kus paljudki praegused Pargi regzid läbi käisid (kui ma õigesti mäletan, siis mänguks Holdem, min buyin 20 000EEK ning reeglite seas oli üle-küüru rida vms, ehk siis KA234 vms).

Põhimõtteliselt võiks uue threadi teha "Pokker 10-30a tagasi".

qbj0hn
12.10.12, 22:31
30a tagasi siis kui riveri c/r oli ebaeetiline ja pmst angleshoot.

ranka
12.10.12, 22:35
Või vanas Metsikus Läänes, kui mängiti pokkerit, siis pidid võtma oma hobuvankrite rataste mutrid ja poldid lauda kaasa ning kui mängiti suurt panka (all-in), siis pidid panema chipidde kõrval oma poldid/mutrid. See oli seepärast, et sa ei saaks ära põgeneda, kui käe kaotad ja võlgu jääd ning sellest arvatasti tulebki "Nuts".

Vandalar
12.10.12, 22:53
Tegelt on palju lihtsam- pidid pallid lauale lööma, tagatiseks nö. Nuts, nii lihtne.

Codecci
13.10.12, 02:31
Kas Olympicu cashis on ka RIT võimalus?

hotcocacola
13.10.12, 04:58
Eip, kuid tulevikus on see reaalne

ranka
14.10.12, 23:10
Jummal tänatud, et ei ole. Ei suuda, seda vaidlemist ja kokkuleppimist ära kuulata ning lauad oleksid veel aeglasemad. Ainus võimalus Olympicus RIT teha oleks igale mängijale anda RIT chip. S.t. mängija, kes läheb allin viskab lauale ka RIT chipi ja kui calliv mängija callib ka RIT chipiga toimuks poolitamine insta ilma miski vaidluse ja kokkuleppeta.

Teades Olympicut, võtaks sellise featuuri korralik impletatsioon aega mõned valgusaastad :P

Vandalar
15.10.12, 00:04
Valgusaastaga mõõdetakse vahemaid btw

K2okfor_Mey
15.10.12, 10:23
Aga tegelt oleks see mõistlik näiteks MTT live-online finaallauas igal ühel nt 1 võimalus RIT.

MeelisV
27.11.12, 21:35
Täna alles esmakordselt reaalselt kasutasin seda. Tundub, et ükski fish seda sisse ei lülita. Oleks võinud selle lisamisel Starsi soft visata mingi popupi vms ette, et nüüd run it twice võimalus ja kas soovid seda kasutada.

http://www.hot.ee/pokerkunn/Pokker%202012/runittwice.png