PDA

View Full Version : Pokkeriprode jõuluannetus 2012



muruntau
16.10.12, 01:02
Pokkeriprode jõuluannetus 2012


Otsustasime, et sel korral üritame leida abivajajad, keda meie foorumi poolne panus tõesti aitaks ning raha suures katlas kaduma ei läheks. Sel puhul valisime abivajajatena välja kaks teemat, mis mõlemad ka meediatähelepanu saanud.

1.Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus
​http://www.ptsk.ee/
Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus on Tallinna linna hoolekandeasutus, mis on asutatud 1995.a.
Tema põhieesmärgiks on sotsiaalteenuste osutamine linnaosa toimetulekuraskustega perede lastele ja nende peredele, eakatele ning puuetega inimestele. Sotsiaalkeskuse põhiülesannete elluviimine toimub tema allüksuste, eakate päevakeskuse ja laste päevakeskuse, tegevuse kaudu.

LASTE PÄEVAKESKUSES (http://www.ptsk.ee/huviringid/laste-paevakeskus/) tegeldakse toimetulekuraskustes perede laste vaba aja sisustamise, neile järelõppe korraldamisega, seal kasvavate laste toetamise ja järelvalvega



nikitheone tegi veidi taustauuringut ning neil on sotsiaalkeskustest ka kõige rohkem abi vaja.

2.Hiiumaa loomade varjupaik
Peamiselt vaid annetuste toel tegutsevad loomakaitsjad ei suuda enam uusi loomi vastu võtta ja otsivad pääseteed, kuidas varjupaika edaspidi ülal pidada.

http://www.kuulikodu.eu/
http://uudised.err.ee/index.php?06259902

3.FC Pokkeriprod
Pokkerimängijates ja nende sõprades koosnev tugev IV. liiga jalgpalliklubi ilmselt lähemat tutvustamist ei vaja.

Kõik annetused kanda Ranka arvele. Juurde märkida kindlasti fooruminimi, kellele annetada soovite. Kui soovite annetuse jagada mitme abivajaja vahel, palun märkida ka see.

Jõuluchallenge'i osavõtust teatanute nimed:
muruntau (10% kuu kasumist min €200)
kjmrc
HerrJanks
Provoker
Lambitont ?
Jassass ?
nikitheone ?
harryahven
Tarmonator
Fyte

Rahad laekunud järgnevatelt foorumi kasutajatelt:



andu_andu: €600 (sots)
muruntau: €500 (lapsed ja jalgpall)
kardpleier: €500 (lapsed 300, jalku 200)
fyte: €150 (€100 sots, €50 FC Pokkeriprod)
kardaanirist: €125 (sots)
Foux: €117 (€300 lapsed, €200 FC Pokkeriprod)
Fortune: €100 (kõik esimesele)
jasssass: €100 (jagada 1 ja 2 vahel)
Ghost0: €50 (jagada valikute 1 ja 2 vahel)
winnieTHEpooh: €50 (lapsed)
rage: €25 (loomade varjupaik)
Pastilaa: €25 (FC PP)
Provoker: €20 (jagada valikute 1 ja 2 vahel)


Kokku: €2362

ranka
16.10.12, 01:09
Võin rahad enda peale võtta.

q_q
16.10.12, 03:42
j6uludel on n6me annetada imo, pmslt mingi sellep2rast annetate et yhiskond ytleb et christmas time of peace?

parem koguge 1x aastas raha, jagage 12ga ja las ranka saadab iga kuu kuhugi

Codecci
16.10.12, 04:01
Teeb jõululoto see aasta ära nagu HinnaVaatluses tehakse iga aasta? Mingi ~ 30% piletite rahast heategevuseks, ülejäänud auhinnafondi - ma usun, et kokkuvõttes õnnestuks nii rohkem raha koguda kui standard annetusega.

kjmrc
16.10.12, 06:39
Panustaks ise ka siia, mingi % novembri kasumist ilmselt.

leits
16.10.12, 08:25
j6uludel on n6me annetada imo, pmslt mingi sellep2rast annetate et yhiskond ytleb et christmas time of peace?

parem koguge 1x aastas raha, jagage 12ga ja las ranka saadab iga kuu kuhugi

ma tõsiselt ei saa aru milles su probleem inimene on? Iga jumala asja üle pead sa bitchima? Hullem kui naisterahvas juba ..

fyte
16.10.12, 10:15
j6uludel on n6me annetada imo, pmslt mingi sellep2rast annetate et yhiskond ytleb et christmas time of peace?

Lol, lastekodulastele oleks "nõme annetada" jõulukingiks? Dude, grow up..

leits
16.10.12, 11:09
Codecci idee on hea, kuid imo võiks mingi 40%+ minna fondi ..

HerrJanks
16.10.12, 11:22
Kui profitit tuleb siis nõus samuti miskit panema.

mislinn
16.10.12, 12:09
Codecci idee on hea, kuid imo võiks mingi 40%+ minna fondi ..
Nõus, aga käpp olen nagunii.

Tarmonator
16.10.12, 12:12
Loto idee hea. Ja eeldusel, et pokkeriprode pidu toimub novembri lõpu poole, siis võiks tegelt seal avalik loosimine olla. Välistaks kõiksugu vandenõuteooriad. Ning purjus peaga on ikka inimesed lahkemad ja kohapeal oleks võimalus veel sisseoste teha (kosutaks kindlasti prizepooli tublisti).

muruntau
19.10.12, 13:20
Imo loto idee ei ole hea. Nt ma tahan annetada 10% novembri kasumist, aga selleks ei taha ma gämblida veel 15%'ga enda kuuteenistusest (eeldusel, et 40% rahast läheb annetuseks). Loto/turniir võiks lisavarant olla, aga kogumine peaks ka eraldi toimuma.

Provoker
19.10.12, 15:08
ma mingi kümpsi ikka leian kui asjaks läheb. Hetkel kohustusi päris palju, et rohkemat lubada ei julge hetkel. Loto ei huvitaks.

lambitont
22.10.12, 00:07
kindlasti nõus annetama midagi kui tollel hetkel raha on. heategu tekitab hea enesetunde

nikitheone
22.10.12, 14:25
sain just ise sellise meili

Tere Austatud firma/ettevõtte või asutuse juht!
Mina olen Helle Söönurm, Anija valla lastekaitsespetsialist ja pean hoolt Anija valla laste hea käekäigu eest.
Võtan julguse kokku ja kutsun Teid toetama ühte Anija valla paljulapselist perekonda, kes kaotas oma kodu. Loo traagika seisneb selles, et pere sattus makseraskustesse pangalaenu tagasi maksmisel.
Selles peres elab koos ema-isaga 8 last, kellest vanim on 19 a ja noorim 1 aastane. Kinnituseks võime lisada, et perekond ongi hästi toime tulnud ja spetsiaalset järelvalvet sotsiaalosakonna poolt pole vaja olnud. Pere on omaette hoidev, püüdnud oma elu korraldamisega iseseisvalt hakkama saada ja vallas on käidud vaid toidutoetuste avaldusi kirjutamas (seda teevad reeglina kõik paljulapselised pered (Anija vallas 4 ja rohkem alaealist last peres). Kahjuks on tekkinud olukord, kus pere rahalised ressursid ei suutnud enam lastele tagada kodu allesjäämist. Maja koos maaga müüdi kohtutäituri poolt enampakkumisel ja perekonna väljakolimise kuupäevaks öeldi 1.november 2012.
Pikemalt ja põhjalikumalt on perest ja tekkinud olukorrast kirjutatud 11, 12 ja 17.oktoobri Päevalehes ajakirjanik Kadri Ibruse artiklites. Olukorrast kuulsimegi alles ajakirjaniku vahendusel, kelle poole pöördus üks kõnesoleva perekonna sõber. Oleme kontakti võtnud maja uue omanikuga ja teinud Eesti rahva soovil talle ettepaneku raha kokkukogumise korral kodukoht perele tagasi müüa. Uus omanik on nõus istuma läbirääkimiste laua taha. Esialgu pikendas ta väljakolimise tähtaega.
Perele kodu tagasiostmiseks on rahvas asunud tegema rahalisi annetusi ja annetanute hulk on südantsoojendavalt suur. Kogutud on juba 12 tuhande euro ulatuses. Kinnistu müüdi 18 800 euro eest, kuid kodu tagasiostmiseks vajab pere ligi 25 tuhat eurot.
Meie suur palve on, et keegi peret hukka ei mõistaks, vaid ulataks abikäe. Mures oleme eeskätt laste pärast, kes harjunult ja ohtu aimamata iga päev on oma koduväravast sisse ja välja käinud. Pere arvelduskonto, kuhu saab toetusraha kanda on SEB pangas arveldusarve nr 100 116 283 872 23 Tiina Kilvits (pereema).
Kontot pere ise käsutada ei saa ja selle sihipäraseks kasutamiseks tegi pereema pangas volituse Anija valla sotsiaalosakonna lastekaitsespetsialistile.
SUURIM SOOV, ET JÕULUD TULEKS SELLES PERES TOREDAD JA IKKA OMAS ARMSAS KODUS.
Iga heategu saab kunagi tasutud!
Heade soovidega

Helle Söönurm /allkirjastatud digitaalselt/

Anija valla lastekaitsespetsialist 51 252 42, 61 99 008 helle.soonurm@anija.ee

Provoker
22.10.12, 14:58
Väga kurb lugu, aga küsimus ikkagi mis mulle pähe torkab on, et mis edasi saab kui saavad maja tagasi? See konkreetne juhtum on päris hoolega meedia tähelepanu saanud ning on ka juba kokku saadud päris märkimisväärne summa. Samas olen kindel, et on palju hullemaid juhtumeid millest ei ole väga palju kuulda.

virukunn
22.10.12, 15:35
See oleks inimeste enda lolluste kinni tagumine imo. Kui mina ükskord nii rikas olen, et annetama hakkan, siis valiksin abituid abivajajaid, kes pole ise oma hädas süüdi. Loomad tulevad esimesena pähe..

eddi
22.10.12, 16:16
See oleks inimeste enda lolluste kinni tagumine imo. Kui mina ükskord nii rikas olen, et annetama hakkan, siis valiksin abituid abivajajaid, kes pole ise oma hädas süüdi. Loomad tulevad esimesena pähe..

Ma ei ütleks küll, et see tarbijate enda süü oli, et pangad omal ajal nii lambist laene andsid. Kõik pole nii haritud, et aru saada, et see "hea" võimalus tegelt ei olnud üldse hea võimalus
Pangad on enda klientidest reeglina alati targemad ja see laenubuum oli ikka väga vastutustundetu pankade poolt (mitte ainult eestis).

ropka11
25.10.12, 11:55
Kas plaan paigas juba.Tasuks seda kaaluda http://www.postimees.ee/1017516/pisipoega-paasta-uritanud-ema-hukkus-tules
Endal juba väike panus sinna antud aga kui otsustatakse selle kasuks oleks nõus veel panema.
Muidugi ei tasu seda raha ühisesse katlasse visata vaid helistada-uurida välja mida kõige rohkem vajavad ja siis ise kohale viia.

Jazzyl
25.10.12, 12:23
Kas plaan paigas juba.Tasuks seda kaaluda http://www.postimees.ee/1017516/pisipoega-paasta-uritanud-ema-hukkus-tules
Endal juba väike panus sinna antud aga kui otsustatakse selle kasuks oleks nõus veel panema.
Muidugi ei tasu seda raha ühisesse katlasse visata vaid helistada-uurida välja mida kõige rohkem vajavad ja siis ise kohale viia.

Pooldaks ka seda. Kurb tõesti!

ropka11
25.10.12, 12:53
Kas plaan paigas juba.Tasuks seda kaaluda http://www.postimees.ee/1017516/pisipoega-paasta-uritanud-ema-hukkus-tules
Endal juba väike panus sinna antud aga kui otsustatakse selle kasuks oleks nõus veel panema.
Muidugi ei tasu seda raha ühisesse katlasse visata vaid helistada-uurida välja mida kõige rohkem vajavad ja siis ise kohale viia.
Ja veel üks mõte.
Mööblit-diivaneid neil nagunii vaja.Kui võtaks ühendust hr, Rikard Relander-iga Bellusest ma arvan, et sealt saaks veel kõva soodustuse.

Ajuvaba
25.10.12, 12:56
Tere,

olen turunduse, press-release jne asjadega omajagu sina peal, tean ka inimesi, kes on selle ala tipud Eestis. Kas ja kui palju oleks pokkerikogukond või täpsemini annetajad huvitatud sellest, et see käiks läbi meedia? Raadio, TV jne? Et tuua Eesti inimestele natukene pokkeriteemat lähedamale ja näidata, et toodetakse ühiskonnale lisaväärtust? Saaksin selles osas nõu anda.
küsin ka üle, et mis summa piirde see on tavaliselt jäänud?

Potsataja
25.10.12, 13:14
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/5417-J%C3%B5uluannetus-2010

2009 ja 2010 saadi üsna norm summa kokku.

nikitheone
25.10.12, 13:24
Kas plaan paigas juba.Tasuks seda kaaluda http://www.postimees.ee/1017516/pisipoega-paasta-uritanud-ema-hukkus-tules
Endal juba väike panus sinna antud aga kui otsustatakse selle kasuks oleks nõus veel panema.
Muidugi ei tasu seda raha ühisesse katlasse visata vaid helistada-uurida välja mida kõige rohkem vajavad ja siis ise kohale viia.

lihtsalt infoks, et sellised uudised mis jõuavad postimehe veebilehe - nendele abivajajatele osutatakse sitaks abi.

Ajuvaba
25.10.12, 13:26
olen ka nõus, tuleks ise leida keegi, kes seda hädasti vajab ja sellega minna meediasse, kui huvi on.

eddi
25.10.12, 13:29
Tere,

olen turunduse, press-release jne asjadega omajagu sina peal, tean ka inimesi, kes on selle ala tipud Eestis. Kas ja kui palju oleks pokkerikogukond või täpsemini annetajad huvitatud sellest, et see käiks läbi meedia? Raadio, TV jne? Et tuua Eesti inimestele natukene pokkeriteemat lähedamale ja näidata, et toodetakse ühiskonnale lisaväärtust? Saaksin selles osas nõu anda.
küsin ka üle, et mis summa piirde see on tavaliselt jäänud?

Idee on hea, toetan...

Codecci
25.10.12, 13:33
Ja veel üks mõte.
Mööblit-diivaneid neil nagunii vaja.Kui võtaks ühendust hr, Rikard Relander-iga Bellusest ma arvan, et sealt saaks veel kõva soodustuse.
Kas Bellus ainult high-end mööblit (vähemalt Eesti mõistes) ei tooda?

kjmrc
25.10.12, 13:33
Idee on hea, toetan...

plusss...

muruntau
25.10.12, 13:45
Tere,

olen turunduse, press-release jne asjadega omajagu sina peal, tean ka inimesi, kes on selle ala tipud Eestis. Kas ja kui palju oleks pokkerikogukond või täpsemini annetajad huvitatud sellest, et see käiks läbi meedia? Raadio, TV jne? Et tuua Eesti inimestele natukene pokkeriteemat lähedamale ja näidata, et toodetakse ühiskonnale lisaväärtust? Saaksin selles osas nõu anda.
küsin ka üle, et mis summa piirde see on tavaliselt jäänud?

Eelmine aasta jäi paraku üldse ära, mõni üksik vist annetas. Imo pole ka mingi €1-2k pärast mõtet mingit uudisnuppu treida kusagile meediasse, jätab soovitust hoopis vastupidise mulje. Pokerdajad teenivad tihti tuhandeid eure kuus, jääks veid mõru maik, kui me ei saaks ka keskmise pokerdaja kuusissetulekut kokku... Kui teha uudist, siis peaks olema ka millest seda teha.

Mult eeldatavasti vahemikus €200-€400 tuleb, aga samas on situatsioon 2010 aastast ikka päris erinev, kõvemad pokerdajad pole siin teemas mingisugust huvi annetamise vastu näidanud.

muruntau
25.10.12, 13:52
Samas võiks asja kätte võtta ja ära teha küll. Polegi ammu foorumis mõnda challenge'it olnud. Teeks jõuluchallenge'i? Osavõtjad lubavad annetada enda novembri kasumist teatud % ja siis annavad terve kuu tuld. Imo võiks täitsa ära teha. Kui saaks palju mängijaid taha ideele, eeldatav annetus ületaks ka Eesti mõistes uudise künnist, saaks isegi suuremat meediakajastust sellele taha kruvida, nt nädalakokkuvõtted challenge'ist jne.

jasssass
25.10.12, 13:58
Samas võiks asja kätte võtta ja ära teha küll. Polegi ammu foorumis mõnda challenge'it olnud. Teeks jõuluchallenge'i? Osavõtjad lubavad annetada enda novembri kasumist teatud % ja siis annavad terve kuu tuld. Imo võiks täitsa ära teha. Kui saaks palju mängijaid taha ideele, eeldatav annetus ületaks ka Eesti mõistes uudise künnist, saaks isegi suuremat meediakajastust sellele taha kruvida, nt nädalakokkuvõtted challenge'ist jne.

Päris huvitav mõte ja kindlasti oleks see + EV motivatsioonile ja volüümile, millest võib sageli puudu tulla, kui ei pinguta.....

nikitheone
25.10.12, 14:01
siuksel suuremal asjal ma oleks in

virukunn
25.10.12, 14:03
Samas võiks asja kätte võtta ja ära teha küll. Polegi ammu foorumis mõnda challenge'it olnud. Teeks jõuluchallenge'i? Osavõtjad lubavad annetada enda novembri kasumist teatud % ja siis annavad terve kuu tuld. Imo võiks täitsa ära teha. Kui saaks palju mängijaid taha ideele, eeldatav annetus ületaks ka Eesti mõistes uudise künnist, saaks isegi suuremat meediakajastust sellele taha kruvida, nt nädalakokkuvõtted challenge'ist jne.

Väga hea idee.

kjmrc
25.10.12, 14:05
Toetan seda ideed!

Provoker
25.10.12, 14:49
mina annan 10% eeludsel et võidan muidugi :)

harryahven
25.10.12, 15:41
hea idee muru! oleks samuti käpp, viimased kuud üsna motivaeselt möödunud, äkki aitab

Provoker
25.10.12, 15:59
seda ka, et olen nõus ka jooksvat seisu kajastama nagu nädalakokkuvõte vms kui selleks eraldi teema tehakse. Siis saaks esimesse posti nn counteri teha kus oleks siis näha fondi suurus.

Tarmonator
25.10.12, 16:37
hakkab ilmet võtma. challenge oleks põnev. ise ma küll enamus kuust olen eemal, aga väikse kopika ikka kokku suudan ajada. oleks kasvõi nõus sellevõrra suuremat protsenti panema.
võiks täitsa selline eraldi weebileht olla kus tiksub counter kogunenud summaga. Keegi tark meil selle ikka valmis teeks ja aktiivsemad võiks seal oma seisu kasvõi iga päev uuendada. Ja see leht juba meedias müüks. Ja kui trehvab, et summad hakkavad juba suuremaks minema, siis kasvab ilmselgelt ka huvi. Heh...äkki saame juba nii kuulsaks, et müüme kuu lõpu poole mõne banneri sinna lehele ja teenime veel lisa.

q_q
25.10.12, 16:41
miks te meedia t2helepanu tahate?

marcoloco
25.10.12, 16:53
idee hea. aga poole kuu pealt mingit meediak2ra koos counteriga kyll pole m6tet tekitada. Pokkeris downswingid teadup2rast kiired tulema ja siis tunduks nagu vahepeal lubatud annestusest hoopis raha 2ra v6etud.

Provoker
25.10.12, 16:56
Swingide võimalus on ja jääb ning see tuleks ka ära mainida esimeses postis kui üldse tuleb eraldi teema.

ranka
25.10.12, 18:03
Samas võiks asja kätte võtta ja ära teha küll. Polegi ammu foorumis mõnda challenge'it olnud. Teeks jõuluchallenge'i? Osavõtjad lubavad annetada enda novembri kasumist teatud % ja siis annavad terve kuu tuld. Imo võiks täitsa ära teha. Kui saaks palju mängijaid taha ideele, eeldatav annetus ületaks ka Eesti mõistes uudise künnist, saaks isegi suuremat meediakajastust sellele taha kruvida, nt nädalakokkuvõtted challenge'ist jne.

Sul on 6 päeva aega tee midagi sellist:
http://miljon.pokkeriprod.com/
http://sadakilo.pokkeriprod.com/

kardaanirist
25.10.12, 20:28
täitsa huvitav. ehk võtaks ise ka sellest võistlusest osa.

aga kui võistlust ei toimu, siis midagi annetamiseks ikka leiab.

muruntau
25.10.12, 22:04
Ühel või teisel kujul toimub see võitlus kindlasti. Ranka pakutud mastaabis ja meediakajastusega oleks asja mõtet teha siis, kui oleks oodata ka korralikku annetussummat (imo +€3k). Selleks oleks vaja oluliselt laiemat osavõtjate ringi kui ka mitmete siinsete tugevamate mängumeeste osavõttu projektist. Kes on huvitatud osavõtmisest, võiks siin teada anda, samuti % enda novembri teenistusest, saaks umbmääraseltki arvestada. Nt ise osalen, annetan 10% kasumist, miinimum €200. Ja ärge palun laske end summade või protsentide erinevusest häirida, tähtis on mõte selle teo taga.

Võiksite soovitada, kuidas veelgi motti lisada challenge'iks, pole ise varem osa võtnud. Äkki mõnda niiväga ei motiveeri ainult rõõm heategemisest, oleks kuidagi võistlusmomenti lisada või äkki seada kamba peale mingi annetuse suuruse eesmärk(€3-5k)? Viimane pigem vist pole hea idee?

Ja soovitage ka veel, kuhu annetada. Ise käin taaskord välja FC Pokkeriprode jalgpallivõistkonna. Võimalik, et see ei ole eetiline küll, kuna ma ise olen sellega seotud päris otseselt, võin ka maha võtta. Igatahes, organiseeritud sporditegemine ei ole just odav lõbu ja enamusel ka amatöörjalkaklubidest on sponsorid, läänes on see veelgi tavalisem. Meil väike diil Ranka ja Pokkeriprod.com'iga on, aga see ka kõik, paar mängijat maksavad regulaarselt ise juurde, et eelarve auk kaetud saaks. Ei ütlegi, et meie satsi toetamine kuidagi õilsuses eelpakutud variantidega võistleks, aga äkki leidub huvilisi. Ise panen 1/3-1/2 enda annetusest siia.

Provoker
25.10.12, 22:09
Kuskil mäletan, et oli mingeid PP meeneid rankal alles mis olid vist plaanitud lisaahinnana kokkutulekule. Need võiks välja panna osalejatele. Ntx iga formaadi parim winrate/ROI või volüüm tundides vms. Natuke vast ikka aitaks kaasa motivatsiooni leidmiseks.

WeThePeople
25.10.12, 23:03
Muru, kui tuleb meediakajastus siis jääb üldsusele mulje et raha liigub ühest taskust teise.

Potsataja
28.10.12, 18:43
Lol, lastekodulastele oleks "nõme annetada" jõulukingiks? Dude, grow up..

Mõtlesin pikalt sinu posti üle, aga just lõi pähe, et RE kavandatav lastetoetuste tõus puudutab neid peresid, kelle sissetulek nelja pereliikme kohta jääks ligi 10% alla ühe lastekodulapse pearahale.

E: Selgituseks niipalju, et lastekodulapse pearaha on 640€ kuus, millele lisanduvad siis annetused jms. Näiteks SOS Lasteküla Eesti Ühing lõpetas 2011. aasta 110 000 € puhaskasumiga, mis on vabaühenduste puhul üsnagi ebatavaline.

Minu arust vajavad kõige rohkem toetust iseseisvat elu alustavad lastekodulapsed, sest siis "pistetakse" neile 383€ pihku ja edasi vaadaku nad ise, kuidas hakkama saavad. Üleminek suhteliselt hea elu pealt täiskasvanute igapäevaellu võib päris karm kogemus olla.

pastilaa
28.10.12, 19:05
Mõtlesin pikalt sinu posti üle, aga just lõi pähe, et RE kavandatav lastetoetuste tõus puudutab neid peresid, kelle sissetulek nelja pereliikme kohta jääks ligi 10% alla üle lastekodulapse pearahale.

http://d2tq98mqfjyz2l.cloudfront.net/image_cache/1330927163420719.jpg

Tarmonator
28.10.12, 19:06
pastilaa mine sa kah...ma purskasin su pildi peale :D:D:D

Vandalar
28.10.12, 19:31
Annetage Reformierakonnale. Sulas obv.

muruntau
31.10.12, 19:35
Kui peaks olema veel huvilisi või ideid, andke teada. Hetkel palju aega pole, homme üritan mingi pikema posti teha.

Provoker
03.12.12, 16:56
http://joulupuu.jcitallinn.ee/tartu/
mis arvate?

Foux
03.12.12, 17:26
Wtf. Seal all hunnik poisse, kelle jõulusooviks kosmeetika? Ffs. Kellele need kingid tegelt lähevad?

ranka
03.12.12, 17:59
Tegelt miks te ei võta Intan Pragiga ühendust. Ta iga aasta teeb jõuludeks midagi toredat ja arvan, et ta leiab annetustele väga hea kasutuse. Kui soovite võin temaga kontakteeruda.

muruntau
03.12.12, 18:26
Jõuluchallenge on läbi, viimane aeg raha kanda. Kes on huvitatud pokkeriprode jõuluannetuse raames hea tegemisest, siis nüüd oleks aeg tegutseda.

Raha kogumine ja kannete tegemine toimuks Ranka arvelt:

RAINER ROOMET 10010337038013 (SEB)

Selgitus: Jõuluannetus 2012, [PokkeriProd.com Kasutajanimi]


Andke veel ideid, mida või keda toetada, pole ise ka veel kogu jaotust ära otsustanud. Praeguse seisuga on jõuluannetuse summa suurusjärgus €800, selge tagasilöök võrreldes 2-3 aasta tagusega. Mis toimunud on, mehed, keskmine pokerdaja peaks praegu ju jõukam olema?

kardaanirist
03.12.12, 18:32
ise kavatsen ka 10% kuu kasumist annetada ehk umbes 250 eurot. aru ainult ei saa, et kellele hetkel siis annetatakse? niisama kogute raha kokku ja siis vaatate? mingisuguseid konkreetseid kohti pole ju välja toodud. ise sooviks nt lastekodudele/raskustes peredele annetada. anyway, point on see, et leidke mingisugused konkreetsed lapsed/pered/asutused, kellele annetada ja küll tuleb veel huvilisi.

Ghost0
03.12.12, 19:07
Kannan ka siis kui on teada kuhu raha läheb..

erplander
03.12.12, 19:34
Praeguse seisuga on jõuluannetuse summa suurusjärgus €800, selge tagasilöök võrreldes 2-3 aasta tagusega. Mis toimunud on, mehed, keskmine pokerdaja peaks praegu ju jõukam olema?

Oot, oskad ka nagu põhjendada, miks nii? Ajal kui kahel viimasel aastal on olnud netipokkeri ajaloo suurimad tagasilöögid (lisaks Full Tildi loole Itaalia, Prantsuse jt riikide piirangud, trafficu langus pea kõigis tubades/võrkudes peale Starsi, bottide pealetung kõikjal, rakeback'i vähendamised või kaotamised paljudes kohtades), üldise mängutaseme pidevast tõusust rääkimata?

jasssass
03.12.12, 20:19
Arvan ka, et huvilisi tuleks juurde kui suudaks kuidagi ära otsustada kellele heategevus läheb, olen ka 100€-ga käpp, kuna osalesin jõuluchallenge-l. Eks peab siis mõtlema ja enamusele sobiva leidma, samas alla 1000€ kogusumma jääb tõesti lahjaks aga kingitud hobusesuhu ei vaadata.

muruntau
03.12.12, 20:34
Oot, oskad ka nagu põhjendada, miks nii? Ajal kui kahel viimasel aastal on olnud netipokkeri ajaloo suurimad tagasilöögid (lisaks Full Tildi loole Itaalia, Prantsuse jt riikide piirangud, trafficu langus pea kõigis tubades/võrkudes peale Starsi, bottide pealetung kõikjal, rakeback'i vähendamised või kaotamised paljudes kohtades), üldise mängutaseme pidevast tõusust rääkimata?

Ei pretendeeri selle väitega absoluutsele tõele, aga kuu tulemuste teemades nähtud graafikud on jätnud sellise mulje, et siinne foorumiliige on küll keskmiselt oluliselt jõukam, kui 2-3 aastat tagasi. Tol ajal oli $5k kuugraafik haruldus ja väga kõva sõna, praegu ei pane väga imestamagi. Ka ise annetasin esimene kord 1keek, seekord on plaan €520. Võib-olla oleks täpsem väide siis, et keskmine selle foorumi liige on pigem jõukam nüüd.

camu
03.12.12, 21:20
Kuna annetusega läheb suhteliselt kiireks, nagu alati, siis ilmselt pole mõtet mingit suurt küsitlust ilmselt teha, sest oht on failida nagu eelmisel aastal.

Küsin siiski teatud arvamusi. Kas annetusena teha jällekord valikuvariandid? Neid võiks olla 2. Lastekodu ja loomad!
Ja teiseks, kas teha otseannetus või kasutada mõne MTÜ abi?

Võtaks raske otsustuskoorma enda olule ning paneks hiljemalt kolmapäevaks täpselt paika, kellele ja mil moel annetame. Siis jääb aega raha koguda ja on lootust, et sel korral õnnestume.

Kiirelt arvamust avaldama!

nikitheone
03.12.12, 21:37
imo võiks olla 1) lapsed 2) loomad 3) midagi muud - ja see kes otsustab 3 kasuks, ise annetab otse neile (ala fc pokkeriprod, puuetega, puuetega fc pokkeriprod, vms)

erplander
03.12.12, 21:46
Ei pretendeeri selle väitega absoluutsele tõele, aga kuu tulemuste teemades nähtud graafikud on jätnud sellise mulje, et siinne foorumiliige on küll keskmiselt oluliselt jõukam, kui 2-3 aastat tagasi. Tol ajal oli $5k kuugraafik haruldus ja väga kõva sõna, praegu ei pane väga imestamagi. Ka ise annetasin esimene kord 1keek, seekord on plaan €520. Võib-olla oleks täpsem väide siis, et keskmine selle foorumi liige on pigem jõukam nüüd.

Neid muljetavaldavaid graafikuid on tõesti endiselt üsna hulgaliselt, aga siiski kokkuvõttes on selline mulje, et nüüd on raskem leida neid, kes stabiilselt iga kuu suuri võidugraafikuid üles panevad, vaid head kuud vahelduvad keskpäraste või ka kehvadega, seda isegi parimatel mängijatel. Aga nagu öeldi, kingitud hobuse suhu ei vaadata ja tänuväärt ettevõtmine endiselt.

Provoker
03.12.12, 22:06
tahaks moneybookersisse kanda kui võimalik :)

Foux
03.12.12, 22:12
Ma pakun selle välja http://www.pahklack.org/
Mingi aeg emalt kuulsin, et nad tahavad ühte maja juurde ehitada. Minu meelest väga bueno organisatsioon ja kui keegi veel käpp oleks, siis ma helistaks ja küsiks, kas neil maja veel ehitamata vms. Saaks mingi Bauhasi kinkekaardi kinkida vms.

E: äkki suudaks ehituspoelt ka mingi sooduka välja nuruda.

Provoker
03.12.12, 22:19
Wtf. Seal all hunnik poisse, kelle jõulusooviks kosmeetika? Ffs. Kellele need kingid tegelt lähevad?

Tõenäoliselt on lastele antud mingi küsilusleht suhteliselt piiratud valikutega või on ühendatud mingid kategooriad ntx kosmeetika hügieenitarvetega vms. Vaevalt nad kõik näopuudrit ja huuleläiget ootavad :D

tegelikult oli seal valikus hulga rohkem ja nooremaid lapsi kes kingitusi ootavad, aga nendele on juba kingitused tehtud. Ju mõjuvad rohkm inimestele kes tahavad head teha. Nüüd vanemad ainult ongi järel.

nikitheone
03.12.12, 23:45
võin selle provokeri lingi kohta uurida veitsi infi, tean kes korraldavad. või tead ise provoker nt rohkem?

jasssass
03.12.12, 23:57
lapsed sobiks küll

muruntau
04.12.12, 00:04
Ma annetaks 2/3 kahele erinevale lastega seotud üritusele ja 1/3 FC Pokkeriprodele,

Provoker
04.12.12, 06:54
võin selle provokeri lingi kohta uurida veitsi infi, tean kes korraldavad. või tead ise provoker nt rohkem?

mul infi rohkem pole kahjuks, ja kogemust ka ei ole selliste asjadega, seega oleks hea kui sa uuriks :)

camu
04.12.12, 11:14
Saatsin Tallinna Lastekodu juhatale kirja.

nikitheone
04.12.12, 11:17
mul infi rohkem pole kahjuks, ja kogemust ka ei ole selliste asjadega, seega oleks hea kui sa uuriks :)

Uurin, paari h pärast saan vastuse. Mida veel võib vaadata on http://www.heategevusfond.ee/ ning võin huvi korral uurida sellist asja nagu sotstuusikud lastelaagritesse - osadel valdadel pole raha, et seda teha. Tean, et üks firma( ei tohinveel nime öelda, kuna info pole avalik) otsustas, et ei saada välja jõulukaarte, vaid raha annetavad. Üks tuusik on ca 70 euri, selle eest saab laps nädalaks suvel laagrisse.

nikitheone
04.12.12, 11:19
Saatsin Tallinna Lastekodu juhatale kirja.
Nõme inimene on. Pakkusin neile, et tulen teen neile vahva etenduse, saatis pikalt - nemad ei toeta üritusi, mis on suunatud ainult asenduskodu lastele. Wtf?

camu
04.12.12, 11:25
Niki paku aind julgelt ideid. Minu arust võiks üks annetuskoht olla Fouxi pakutud http://www.pahklack.org/, teine loomad (MTÜ Auh), kolmas FC Pokkeriprod ning mingi inimestega seotud koht veel.
Kõik arvamused hetkel oodatud!

nikitheone
04.12.12, 12:02
pakun välja ka sellise asja (tho, eeldab veits helistamist ja uurimist) - sotskeskused. sotskeskused on nt tallinnas igas linnaosas, teistel linnades on ka. seal käivad üldjuhul linna sotsiaaltöötaja poolt suunatud lapsed, kellel vanemad on majanduslike raskustega. Nad saavad seal pärast kooli süüa, olla, huvitegevusi teha + neil aidatakse õppida. ise tunnen kõige paremini haabersti oma. Täitsa julgelt. + seal on nii noori kui ka eakaid tihti (eakate päevakeskus).Nt Põhja-Tallinn (http://www.ptsk.ee/), Kristiine (http://www.kesotskeskus.ee/), jne. Googeldades leiab lihtsalt.
Sinna võib helistada, paluda noortetoa juhatajat (või kes tegeleb noortega) ja rääkida neile ausalt ära, et meil on nii ja naapalju raha. Kas neil on lapsi/peresi, kellel oleks konkreetselt midagi vaja. Ja siis saab edasi toimetada.

Miks ma neid soovitan? Olen ise olnud ühe sellise asutuse juures aasta ja on ulme näha, mis lapsed seal käivad. Ja neil on tihti abi just praktiliste asjadega. Pluss igaüks saab helistada oma kodukoha omasse, minna kohapeale - misiganes. omast kogemusest tean, et kõige hullem olukord on lasnamäel, nõmme oma oma on väga heal järjel.

nikitheone
04.12.12, 12:04
Niki paku aind julgelt ideid. Minu arust võiks üks annetuskoht olla Fouxi pakutud http://www.pahklack.org/, teine loomad (MTÜ Auh), kolmas FC Pokkeriprod ning mingi inimestega seotud koht veel.
Kõik arvamused hetkel oodatud!

Isiklik arvamus selle kohta on ei, aga seda ainult selle pärast, et tegemist on kristliku organisatsiooniga, mis tähendab, et üldjuhul neil on suur rahvusvaheline toetus. võin eksida ka sellel juhul. Taolise asja puhul pigem toetaks Maarja Küla - http://www.maarjakyla.ee/

camu
04.12.12, 12:20
Isiklik arvamus selle kohta on ei, aga seda ainult selle pärast, et tegemist on kristliku organisatsiooniga, mis tähendab, et üldjuhul neil on suur rahvusvaheline toetus. võin eksida ka sellel juhul. Taolise asja puhul pigem toetaks Maarja Küla - http://www.maarjakyla.ee/
Nõus.

Potsataja
04.12.12, 12:23
Minu isiklik arvamus on, et Maarja Külal ja SOS Lastekülal on jälle suurim riigisisene toetus. Viimasel tuli näiteks eelmine aasta niipalju raha peale, et nad ei jõudnud seda ära kulutada. Maarja külas peaks juba riigipoolne toetus olema 1023 € kuus lapse kohta.

Sotskeskused on väga hea idee.

nikitheone
04.12.12, 13:35
mul infi rohkem pole kahjuks, ja kogemust ka ei ole selliste asjadega, seega oleks hea kui sa uuriks :)

Anywho, legit asi ja ilmselt mõeldaske kosmeetika al dušigeele jms. Soovitati ka otse neile meilile kirjutada, kui on mingi konkreetne idee

camu
05.12.12, 17:08
Pokkeriprode jõuluannetus 2012


Otsustasime, et sel korral üritame leida abivajajad, keda meie foorumi poolne panus tõesti aitaks ning raha suures katlas kaduma ei läheks. Sel puhul valisime abivajajatena välja kaks teemat, mis mõlemad ka meediatähelepanu saanud.

1.Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus
​http://www.ptsk.ee/
Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus on Tallinna linna hoolekandeasutus, mis on asutatud 1995.a.
Tema põhieesmärgiks on sotsiaalteenuste osutamine linnaosa toimetulekuraskustega perede lastele ja nende peredele, eakatele ning puuetega inimestele. Sotsiaalkeskuse põhiülesannete elluviimine toimub tema allüksuste, eakate päevakeskuse ja laste päevakeskuse, tegevuse kaudu.

LASTE PÄEVAKESKUSES (http://www.ptsk.ee/huviringid/laste-paevakeskus/) tegeldakse toimetulekuraskustes perede laste vaba aja sisustamise, neile järelõppe korraldamisega, seal kasvavate laste toetamise ja järelvalvega


nikitheone tegi veidi taustauuringut ning neil on sotsiaalkeskustest ka kõige rohkem abi vaja.

2.Hiiumaa loomade varjupaik
Peamiselt vaid annetuste toel tegutsevad loomakaitsjad ei suuda enam uusi loomi vastu võtta ja otsivad pääseteed, kuidas varjupaika edaspidi ülal pidada.

http://www.kuulikodu.eu/
http://uudised.err.ee/index.php?06259902

3.FC Pokkeriprod
Pokkerimängijates ja nende sõprades koosnev tugev IV. liiga jalgpalliklubi ilmselt lähemat tutvustamist ei vaja.

Kõik annetused kanda Ranka arvele. Juurde märkida kindlasti fooruminimi, kellele annetada soovite. Kui soovite annetuse jagada mitme abivajaja vahel, palun märkida ka see.
RAINER ROOMET 10010337038013 (SEB)
Selgitus: Jõuluannetus 2012, [PokkeriProd.com Kasutajanimi] [Kellele annetate]

nikitheone
05.12.12, 17:36
hea, et lõpuks otsustati ära. wp!

Provoker
05.12.12, 17:39
läks teele esimesele ja teisele variandile.

Foux
05.12.12, 17:46
Kas siin 1. varianti ei arutatud juba, et nad saavad ilmselt tänu meedia tähelepanule piisavalt toetusi?

E: mitte, et peale sellist tragöödiat üldse miski "piisav" oleks, aga siiski on ka täiesti unustatud vaesuse käes vaevlevaid peresid, kellel seda abi rohkem vaja oleks.

http://www.reporter.ee/2012/12/04/elu-parast-traagilist-tulekahju-raasikul-kuidas-perel-laheb/

camu
05.12.12, 17:56
Kas siin 1. varianti ei arutatud juba, et nad saavad ilmselt tänu meedia tähelepanule piisavalt toetusi?

E: mitte, et peale sellist tragöödiat üldse miski "piisav" oleks, aga siiski on ka täiesti unustatud vaesuse käes vaevlevaid peresid, kellel seda abi rohkem vaja oleks.

http://www.reporter.ee/2012/12/04/elu-parast-traagilist-tulekahju-raasikul-kuidas-perel-laheb/
Ups!
Good point! Ei märganud, et uus lugu tehtud! See punkt tuleb kindlasti üle vaadata.
Panen holdile hetkel...

harryahven
05.12.12, 18:15
wow üle 100k annetusi sellele perele

jasssass
05.12.12, 20:08
See pere on jah suht mäel juba omadega, miski ei korva küll inimkaotuseid aga majanduslikult saavad hakkama.

Tegin ka kande ära juba, jätsin otsustuslahtri tühjaks, saate ise vaadata kuhu kasutate.

camu
07.12.12, 13:39
Pokkeriprode jõuluannetus 2012


Otsustasime, et sel korral üritame leida abivajajad, keda meie foorumi poolne panus tõesti aitaks ning raha suures katlas kaduma ei läheks. Sel puhul valisime abivajajatena välja kaks teemat, mis mõlemad ka meediatähelepanu saanud.

1.Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus
​http://www.ptsk.ee/
Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus on Tallinna linna hoolekandeasutus, mis on asutatud 1995.a.
Tema põhieesmärgiks on sotsiaalteenuste osutamine linnaosa toimetulekuraskustega perede lastele ja nende peredele, eakatele ning puuetega inimestele. Sotsiaalkeskuse põhiülesannete elluviimine toimub tema allüksuste, eakate päevakeskuse ja laste päevakeskuse, tegevuse kaudu


LASTE PÄEVAKESKUSES (http://www.ptsk.ee/huviringid/laste-paevakeskus/) tegeldakse toimetulekuraskustes perede laste vaba aja sisustamise, neile järelõppe korraldamisega, seal kasvavate laste toetamise ja järelvalvega


nikitheone tegi veidi taustauuringut ning neil on sotsiaalkeskustest ka kõige rohkem abi vaja.

2.Hiiumaa loomade varjupaik
Peamiselt vaid annetuste toel tegutsevad loomakaitsjad ei suuda enam uusi loomi vastu võtta ja otsivad pääseteed, kuidas varjupaika edaspidi ülal pidada.

http://www.kuulikodu.eu/
http://uudised.err.ee/index.php?06259902

3.FC Pokkeriprod
Pokkerimängijates ja nende sõprades koosnev tugev IV. liiga jalgpalliklubi ilmselt lähemat tutvustamist ei vaja.

Kõik annetused kanda Ranka arvele. Juurde märkida kindlasti fooruminimi, kellele annetada soovite. Kui soovite annetuse jagada mitme abivajaja vahel, palun märkida ka see.
RAINER ROOMET 10010337038013 (SEB)
Selgitus: Jõuluannetus 2012, [PokkeriProd.com Kasutajanimi] [Kellele annetate]

nikitheone
07.12.12, 13:56
lisan ka, et abi vajab kõige rohkem laste päevakeskus, võrreldes teiste sotskeskustega. eakate kohta ei oska öelda. kas annetus läheb mõlemale?

camu
07.12.12, 13:58
lisan ka, et abi vajab kõige rohkem laste päevakeskus, võrreldes teiste sotskeskustega. eakate kohta ei oska öelda. kas annetus läheb mõlemale?
Muutsin ära. Laste päevakeskusele läheb.
Kuna asjaga läks nagu ikka kiireks, siis saatsin neile täpsustava maili ka. Annan teada, kohe kui kuulen midagi täpsemalt.

Foux
07.12.12, 14:32
See juba sobib :redface: Teen kohe ülekande ära

ranka
07.12.12, 14:33
Õhtul kinnitan kanded. Midagi oli juba laekunud mitu päeva tagasi, aga ei mäleta täpselt kes. Annan teada.

kardaanirist
07.12.12, 15:41
loomadele/FC PP annetada ei soovi. teen siis lubatud summa kaheks ja esimese osa annetan esimesele variandile. teise osa teen siis individuaalselt mujale (kui siin just mõnda uut huvitavat varianti välja ei käida).

nikitheone
07.12.12, 16:27
näiteks mis kardaanirist?

kardaanirist
07.12.12, 16:49
kui midagi muud ei leia, siis annetan mõnele kodukoha (Tartu) sotsiaalkeskusele/lastekodule vms.

andu_andu
07.12.12, 16:51
lol@ FC pokkeriprod

wtf ?

ranka
07.12.12, 16:57
Rahad laekunud järgnevatelt foorumi kasutajatelt:


muruntau: €500 (lapsed ja jalgpall)
Foux: €117 (€300 lapsed, €200 FC Pokkeriprod)
jasssass: €100 (jagada 1 ja 2 vahel)
Ghost0: €50 (jagada valikute 1 ja 2 vahel)
Provoker: €20 (jagada valikute 1 ja 2 vahel)

Mr_Kenny
07.12.12, 16:58
Nälgivad no :(


Ranka mitmendani kanda saab(?), ei viitsi otsida..

ranka
07.12.12, 17:04
Nälgivad no :(


Ranka mitmendani kanda saab(?), ei viitsi otsida..

Algne daatum sai juba ammu ületatud, aga otsustasime pikendada. Hetkel ma ei oska täpset daatumit isegi öelda, aga arvan, et annetusi saab teha järgmise nädala lõpuni.

muruntau
07.12.12, 17:05
Minu annetusest läheks 300 lastele ja 200 FC PP'le

jasssass
07.12.12, 17:08
mulle sobivad 1 ja 2

ranka
07.12.12, 17:12
mulle sobivad 1 ja 2

Hetkel lisasin, et jagada variantide 1 ja 2 vahel. Kui sa seda ei mõelnud, siis palun täpsusta, sest su kommentaar on kaheti mõistetav. Kas jagada või siis valida suvaliselt üks variantidest.

Foux
07.12.12, 17:16
Rahad laekunud järgnevatelt foorumi kasutajatelt:


muruntau: €500 (lapsed ja jalgpall)
Foux: €117 (€300 lapsed, €200 FC Pokkeriprod)
jasssass: €100 (jagada 1 ja 2 vahel)
Ghost0: €50 (jagada valikute 1 ja 2 vahel)
Provoker: €20 (jagada valikute 1 ja 2 vahel)


8=)

Parandaks....

camu
07.12.12, 17:45
lol@ FC pokkeriprod

wtf ?
Muidu tuleks kisa lihtsalt!

ranka
07.12.12, 18:40
Ei saanud andu_andu pointist aru.

FC Pokkeriprod on MTÜ ja enamus (või äkki kõik?) jalgpalliklubisid on MTÜ-d ja tõsiasi on see, et väga vähesed suudavad end ära elatada liikmetasudest. Neil sponsorit ei ole, ja kui inimesed või fännid soovitavad sinna annetada (nagu on juba ka tehtud), siis miks ka mitte. Puhas spordi toetamine.

Vaidlused FC Pokkerirpode annetamisest olid juba teemakorras eelmine aasta.

pokkerisheriff
07.12.12, 21:06
selle fc pokkeriprode toetamise kohta öeldakse üldiselt "esimese maailma probleemid". olgu ta mtü või mitte, on see jalgpalliklubi ennekõike siiski hobi ja ajaviide. kuskil paljulapselises peres 8-aastase jaoks õhtul tühja kõhuga magamaminemine seda aga ei ole. mõelge ka natuke selle peale kui te oma jõuluannetuse suhtes valiku teete.

muidu järgmine aasta pakuks välja, et võiksite ühe valikuvariandina oma raha annetada mingile eesti porsche-klubile, et selle liikmed saaksid oma autod jõuludeks ära vahatada. umbes sama teeb välja kõrvaltvaatajale. päriselt ka.

Potsataja
07.12.12, 21:13
Ligi kaks kuud pausi ja nüüd kohe nii tõsine postitus? ;)


Muide, kui kellelgi lumelaud kasutult vedeleb, siis meil on üks 14 aastane tõsine huviline. Mingi Säästumarketi variandi suudaks ehk ise hankida aga sellel pole imo pointi.

Foux
07.12.12, 21:20
Ega nad teiste annetajate raha ei näpi ju :biggrin: Klubi mängijad ise annetavad (vb mõni üksik mitte jalgpallur ka) endale jõulukampaania raames ja teiste raha läheb lastele ja koertele. Who cares, kui see 1e variandina siin kirjas?!

muruntau
08.12.12, 03:17
Tõsiselt, miks see peaks kedagi häirima see, et jalkavõistkonnale annetan? Rääkige oma raha kasutusest, mitte teiste valikutest. Ise tüübid ei anneta midagi ja on probleem, et keegi annetab spordile. Vähemalt ma annetan, tõsiselt silmakirjalik on siin lolwtf kirjutisi teha, kui ise ei annetagi.

Sport +EV ja mõistlik otsus, vaesus on inimeste lollide otsuste tagajärg, miks peaks halbade valikute toetamine parem olema? Üldiselt sai juba jõuluchallenge'i teemas arutatud klubi toetamise põhjuseid, ei hakkaks siin neid üle kordama.

harryahven
08.12.12, 03:35
vaesus on inimeste lollide otsuste tagajärg, miks peaks halbade valikute toetamine parem olema?

näiteks nagu vaesuses elavad lapsed, tulekahjus kodu kaotanud pered, vanemateta lapsed jnejne, tõesti halvad valikud :(

kardaanirist
08.12.12, 04:42
Sport +EV ja mõistlik otsus, vaesus on inimeste lollide otsuste tagajärg, miks peaks halbade valikute toetamine parem olema? Üldiselt sai juba jõuluchallenge'i teemas arutatud klubi toetamise põhjuseid, ei hakkaks siin neid üle kordama.

lolwtf. harryahven juba ütles ära, mida kirjutada tahtsin.

ranka
08.12.12, 10:46
selle fc pokkeriprode toetamise kohta öeldakse üldiselt "esimese maailma probleemid". olgu ta mtü või mitte, on see jalgpalliklubi ennekõike siiski hobi ja ajaviide. kuskil paljulapselises peres 8-aastase jaoks õhtul tühja kõhuga magamaminemine seda aga ei ole. mõelge ka natuke selle peale kui te oma jõuluannetuse suhtes valiku teete.

muidu järgmine aasta pakuks välja, et võiksite ühe valikuvariandina oma raha annetada mingile eesti porsche-klubile, et selle liikmed saaksid oma autod jõuludeks ära vahatada. umbes sama teeb välja kõrvaltvaatajale. päriselt ka.

Sinu maailmavaate järgi meie suguses väikses ja suhteliselt vaeses riigis nagu Eestis ei tohikski olla sporti. S.t. riik ei tohiks toetada mitte mingil määral sporti, sest need on «esimese maailma probleemid», ning tuleks tegeleda ja suunata raha primaarsematesse probleemidesse.

Üldiselt annetamine on väga vaieldav teema ning sõltub väga palju inimese (annetaja) enda maailmavaatest, eelistustest ja arvamustest ning üleüldse ei saa aru miks võtta sõna kellele ja kuhu annetada pärast seda, kui arutelu, mis oli kestnud päevi, on lõppenud. Teiseks keegi ei pea annetama mitte kellegile ja see on iga kasutaja enda asi.

Porche klubi toetamine: miks mitte, kui nad seda vajavad. Inimesed annetavad summasid näiteks kirikutesse ja mitte väikseid. Minu jaoks see tundub mõttetu, teise jaoks asendamatu käik.

inward
08.12.12, 11:53
Rankaga nõus. Ehkki peab tunnistama, et meie klubi selles loetelus tundub pisut pentsik. Siiski, keegi ei sunni teid ju annetama klubile, vaid on olemas teised variandid (lastele, loomadele jne). Kui sobivat varianti loetelust ei leia, on kindlasti võimalus kuhugi mujale annetada. Küsimus justkui taandub selle, et kas meie ei võigi annetusi küsida. Tuletaks meelde, miks see klubi algselt loodud on. Loodud pokkerikogukonna ja foorumi jaoks - propageerida tervisliku eluviisi, teha sporti, sotsialiseerumine foorumi liikmete vahel jne. Igaüks on alati oodatud!

Peace. Kiiduväärt on need inimesed kes kuhugile annetasid, ükskõik kuhu.

muruntau
08.12.12, 17:39
näiteks nagu vaesuses elavad lapsed, tulekahjus kodu kaotanud pered, vanemateta lapsed jnejne, tõesti halvad valikud :(

Vaesus on enamasti halbade majanduslike otsuste, tulekahju kehvade ettevaatusabinõude ja vanemateta (üksikvanemate) lapsed riskikäitumise ja olematu pereplaneerimise tagajärg. Otsuste tagajärg. Elu ei ole õnnemäng, otsused loevad, nagu pokkeriski. Samas ma tunnistan selle olukorra ebaõiglust nende laste suhtes ja olen annetanud lastele rohkem kui ülejäänud foorum kokku. Ainus asi, mis siin lolwut reaktsiooni esile kutsuma peaks on see, et kasutajad, kes tunnistavad ebaõigluse olemasolu ja väidavad end sellest hoolivat, seda tegudes tegelikult ei tee! Andke mulle andeks, aga selliselt positsioonilt sõna võtta on pentsakas. Lolwtf tagasi Harryahvenale ja kardaanristile.

kardaanirist
08.12.12, 17:57
Vaesus on enamasti halbade majanduslike otsuste, tulekahju kehvade ettevaatusabinõude ja vanemateta (üksikvanemate) lapsed riskikäitumise ja olematu pereplaneerimise tagajärg. Otsuste tagajärg. Elu ei ole õnnemäng, otsused loevad, nagu pokkeriski. Samas ma tunnistan selle olukorra ebaõiglust nende laste suhtes ja olen annetanud lastele rohkem kui ülejäänud foorum kokku. Ainus asi, mis siin lolwut reaktsiooni esile kutsuma peaks on see, et kasutajad, kes tunnistavad ebaõigluse olemasolu ja väidavad end sellest hoolivat, seda tegudes tegelikult ei tee! Andke mulle andeks, aga selliselt positsioonilt sõna võtta on pentsakas. Lolwtf tagasi Harryahvenale ja kardaanristile.

point oligi see, et lapsed ei ole ju süüdi. ei saa enne sündi ise peret valida, või mis? ja minu annetus sai teele pandud juba eile. lihtsalt swed-seb ei tule insta.

muruntau
08.12.12, 18:34
point oligi see, et lapsed ei ole ju süüdi. ei saa enne sündi ise peret valida, või mis? ja minu annetus sai teele pandud juba eile. lihtsalt swed-seb ei tule insta.

Ok, olin siis sinu suhtes veidi ülekohtune. Point jääb, et sport on täiesti legit valdkond, mida toetada. Igaühe oma valik on kas ja mida toetada ja teiste valikuid kritiseerida, eriti kui ise ei annetagi, on nõme.

Provoker
08.12.12, 18:38
ma siinkohal olen muruntau-ga nõus kuna selle foorumi projektis ei ole ju kirjas, et kõik annetused lähevad 3 väljatoodud valdkonna vahel jagamisele. Teile kõigile on antud valik niiet kasutage seda võimalust.

qbj0hn
08.12.12, 20:13
selle fc pokkeriprode toetamise kohta öeldakse üldiselt "esimese maailma probleemid". olgu ta mtü või mitte, on see jalgpalliklubi ennekõike siiski hobi ja ajaviide. kuskil paljulapselises peres 8-aastase jaoks õhtul tühja kõhuga magamaminemine seda aga ei ole. mõelge ka natuke selle peale kui te oma jõuluannetuse suhtes valiku teete.

muidu järgmine aasta pakuks välja, et võiksite ühe valikuvariandina oma raha annetada mingile eesti porsche-klubile, et selle liikmed saaksid oma autod jõuludeks ära vahatada. umbes sama teeb välja kõrvaltvaatajale. päriselt ka.

Ei saaks rohkem nõustuda.
Btw ise pole võimalik mingit punti kokku ajada ja reaalselt midagi ära teha? Meeldib kui raha läheb õigesse kohta lihtsalt.
Nagu me teame siis isegi riigi poolt omavalitsustele jagatud rahad hui jõuavad õigete inimeste kätte. Ise tuleb labidas maasse lüüa siis palju parem tunne, et sai reaalselt midagi ära ka teha.

pokkerisheriff
08.12.12, 22:07
ütlen lihtsalt seda veel, et mul ei ole midagi spordi ega fc pokkeriprode toetamise vastu ja kui siin foorumis oleks üleskutse, et "aitame fc pokkeriprodel uue hooaja eelarve kokku saada", siis see on igati ok ja usun et paljud annaksid heameelega ja õigustatult, kuna kogu see teie jalkaettevõtmine on (y) (müts maha nende eestvedajate ees).

lihtsalt antud kontekstis karjub see valikuvariant kõrvaltvaatajale jaburalt silma sotsiaalkeskuse ja loomade varjupaiga kõrval ja sellest ka need "lolwtf" kommentaarid.

ranka
08.12.12, 22:22
ütlen lihtsalt seda veel, et mul ei ole midagi spordi ega fc pokkeriprode toetamise vastu ja kui siin foorumis oleks üleskutse, et "aitame fc pokkeriprodel uue hooaja eelarve kokku saada", siis see on igati ok ja usun et paljud annaksid heameelega ja õigustatult, kuna kogu see teie jalkaettevõtmine on (y) (müts maha nende eestvedajate ees).

lihtsalt antud kontekstis karjub see valikuvariant kõrvaltvaatajale jaburalt silma sotsiaalkeskuse ja loomade varjupaiga kõrval ja sellest ka need "lolwtf" kommentaarid.

Me oleme sinuga nõus, aga kus kuradima kohas sa olid siis, kui valiti neid kohti, kuhu annetame? Mida sa tagantjärgi kommenteerid - sul oli ju võimalus oma arvamust avaldada. Nüüd oled sellega hiljaks jäänud, järgmise aasta omas, kui mäletatakse võetakse see arvesse.

muruntau
08.12.12, 22:26
Vaevalt see on põhjus, miks annetusi see aasta nii vähe tuleb. Kui tunnetad, et maailmas on ebaõiglust, siis sellele osutamise kõrval on alati võimalus ka ise midagi ära teha, näiteks kasvõi annetades. Lihtsalt fafa, mind häirib xyz tüüpi jutt nagu väga ei aita. Kõlab teismeliste tibide jutuna, kes hoolivad ainult nunnudest loomadest.

farik666
09.12.12, 07:19
rets vaidlus käib :D

jõulud on enivei satanistlik püha...... imo sama nagu nigeeria 419 scam

Rage
10.12.12, 08:57
hetkel veel saab kanda?

camu
10.12.12, 11:34
hetkel veel saab kanda?
Jah!
Selle nädala lõpuni aega.

ranka
10.12.12, 17:48
Rahad laekunud järgnevatelt foorumi kasutajatelt:



muruntau: €500 (lapsed ja jalgpall)
fyte: €150 (€100 sots, €50 FC Pokkeriprod)
kardaanirist: €125 (sots)
Foux: €117 (€300 lapsed, €200 FC Pokkeriprod)
Fortune: €100 (kõik esimesele)
jasssass: €100 (jagada 1 ja 2 vahel)
Ghost0: €50 (jagada valikute 1 ja 2 vahel)
winnieTHEpooh: €50 (lapsed)
rage: €25 (loomade varjupaik)
Provoker: €20 (jagada valikute 1 ja 2 vahel)


Kokku: €1237

Kontrollige nimekiri üle.

PS! Kas on ikka ilus, kui ma panen rahad suuruse järjekorras? Või peaksin laekumise järjekorras?

muruntau
10.12.12, 17:52
Foux ja minu taga on ikka veel rahade jaotumine vahetuses ja imo võiks olla küll laekumise järjekorras. Muidu jääks kuidagi m'i mõõtmise maik külge.

Strawberry
10.12.12, 18:01
Foux ja minu taga on ikka veel rahade jaotumine vahetuses ja imo võiks olla küll laekumise järjekorras. Muidu jääks kuidagi m'i mõõtmise maik külge.

aga sul on ju kõige suurem

Foux
10.12.12, 18:12
Foux ja minu taga on ikka veel rahade jaotumine vahetuses ja imo võiks olla küll laekumise järjekorras. Muidu jääks kuidagi m'i mõõtmise maik külge.

Jeh, minu € kõik lastele

muruntau
10.12.12, 18:17
aga sul on ju kõige suurem

Kui vihjad sellele, et siin vaidluse käigus ise sellele tähelepanu juhtisin, siis see polnud point. Point oli see, et lisaks spordile annetasin ka lastele ja mitte just vähe. (edit, mitte selles fa-fa mõttes)

WeThePeople
10.12.12, 18:40
Kui vihjad sellele, et siin vaidluse käigus ise sellele tähelepanu juhtisin, siis see polnud point. Point oli see, et lisaks spordile annetasin ka lastele ja mitte just vähe.

irooniline :D

ranka
10.12.12, 18:41
Camu parandab ja nii või naa tehakse lõplik tabel enne annetuste saatmist.

Poke
10.12.12, 19:09
Foux ja minu taga on ikka veel rahade jaotumine vahetuses ja imo võiks olla küll laekumise järjekorras. Muidu jääks kuidagi m'i mõõtmise maik külge.

vahet pole, vähemalt mõõdate ülla eesmärgi nimel :=)

camu
10.12.12, 19:53
Ma vist olen halb e-mailide kirjutaja, kui isegi lihtsalt kirjast iroonia välja loetakse, aga sain Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskuselt vastuse ning usun, et abi läheb õigesse kohta.



Tere,Esmalt tundus see naljana, aga pärast mitmekordset lugemist vist siiskimitte.
Kuna meie eelarve ei ole lubanud juba mitu aastat osta kõige elementaarsematinventari, siis kõige enam on vaja ühte lauda, 20-25 klapptooli (lastetoitlustamiseks), laste õppeklassi ca 10 tooli, arvutitoole - lastearvutiklassi.
Väga oleks vaja ka soojatoidu marmiiti, mis hoiaks toidu soojana kaviimastena tulevate laste jaoks.
Laste unistuseks on legoklotsid, oleme ka ise mõne komplekti (lego duplo)ostnud aga kuna lapsi on meil päevas ca 35, siis seda on väga vähe. Need on esmased asjad, mis meenusid.
Hindasid kahjuks momendil ei tea.

Ilusat jõuluaega
Sirje Pallo
Põhja-Tallinna Sotsiaaleskuse
juhataja

q_q
10.12.12, 19:56
pane enda kiri ka jumal kyll

camu
10.12.12, 19:57
pane enda kiri ka jumal kyll
Ei pane!

kardaanirist
10.12.12, 19:57
tahaks ka camu kirja lugeda. :D

q_q
10.12.12, 20:07
Ei pane!

loodan et see on level

kui ei siis m6ttetu attention whore oled hull m6te yldse siis teasida vms. nagu tydrukud facebookis - omfg mis praegu juhtus!!!! - mis juhtus siis? - ah ei midagi mai taha r22kida : P : D

camu
10.12.12, 20:12
loodan et see on level

kui ei siis m6ttetu attention whore oled hull m6te yldse siis teasida vms. nagu tydrukud facebookis - omfg mis praegu juhtus!!!! - mis juhtus siis? - ah ei midagi mai taha r22kida : P : D
LOL
Lubasin, et kui saan kirjale vastuse, milleks raha kulub ning kuhu seda kulutatakse, panen selle siia. See on täiesti teisejärguline, mida ma neile kirjutasin. (võin öelda, et kiri oli täiesti tavaline)

q_q
10.12.12, 20:13
pane siia siis kui tavaline, ma tahan lugeda

ranka
12.12.12, 07:49
Rahad laekunud järgnevatelt foorumi kasutajatelt:




muruntau: €500 (lapsed ja jalgpall)
kardpleier: €500 (300 lapsed, 200 jalku)
fyte: €150 (€100 sots, €50 FC Pokkeriprod)
kardaanirist: €125 (sots)
Foux: €117 (€300 lapsed, €200 FC Pokkeriprod)
Fortune: €100 (kõik esimesele)
jasssass: €100 (jagada 1 ja 2 vahel)
Ghost0: €50 (jagada valikute 1 ja 2 vahel)
winnieTHEpooh: €50 (lapsed)
rage: €25 (loomade varjupaik)
Provoker: €20 (jagada valikute 1 ja 2 vahel)



Kokku: €1737

Kontrollige nimekiri üle.

PS! Kas on ikka ilus, kui ma panen rahad suuruse järjekorras? Või peaksin laekumise järjekorras?

ranka
12.12.12, 07:49
kardpleierilt €500 laekunud jalkule 200 ja lastele 300.

pastilaa
12.12.12, 11:14
üks põhjus, miks vb nii vähe annetusi, on ilmselt sidumine selle challange-ga. ma alguses ei vaadanudki seda teemat pmslt seetõttu - ja äkki muutus annetuseks. veidi segane lugu, kui väga jälginud pole.

sümboolse €25 saadan FC PP poistele teele. sotsiaalvallas aitamisega tegelen aktiivselt, igakuiselt niikuinii teisi kanaleid pidi.

pikk28
12.12.12, 11:50
mis vähe, pea 2300 euri :eek:. ise kahjuks ei saa sentigi anda. isegi mitte sümboolset 25 euri.

ranka
12.12.12, 12:18
Laekusid: andu_andu: €600 (kõik sotsiaaleskusele) ja Pastilaa: €25 (FC Pokkeriprod)

peete82
12.12.12, 12:18
pane siia siis kui tavaline, ma tahan lugeda

sa pole ju raha annetanud, mis nõuad siin

(ise ka paraku ei anneta, aga tegin juba annetuse kodutute loomadega tegelevale ühingule 100+ EUR väärtuses)

ranka
12.12.12, 12:19
Rahad laekunud järgnevatelt foorumi kasutajatelt:



andu_andu: €600 (sots)
muruntau: €500 (lapsed ja jalgpall)
kardpleier: €500 (lapsed 300, jalku 200)
fyte: €150 (€100 sots, €50 FC Pokkeriprod)
kardaanirist: €125 (sots)
Foux: €117 (€300 lapsed, €200 FC Pokkeriprod)
Fortune: €100 (kõik esimesele)
jasssass: €100 (jagada 1 ja 2 vahel)
Ghost0: €50 (jagada valikute 1 ja 2 vahel)
winnieTHEpooh: €50 (lapsed)
rage: €25 (loomade varjupaik)
Pastilaa: €25 (FC PP)
Provoker: €20 (jagada valikute 1 ja 2 vahel)


Kokku: €2362

Junken
12.12.12, 12:30
aga ma ei saa ikkagi aru sellest Fouxist. annetab 117 euri millest 300 lapsed 200 PP

muruntau
12.12.12, 14:58
Krt, minu annetus peab olema 300 lapsed ja 200 jalka, kolmas kord juba ütlen :D. Foux oma on kõik lastele

ranka
12.12.12, 15:29
aga ma ei saa ikkagi aru sellest Fouxist. annetab 117 euri millest 300 lapsed 200 PP

Ta algul annetas €500, inflatsioon sõi suure osa ära ja €117 jäi järgi. Seega nüüd Foux võlgu meile.

camu
14.12.12, 15:51
Täna öösel 00:00 läheb lukku!
Kellel veel huvi, siis viimane aeg!

harryahven
14.12.12, 16:36
eila kandsin 50€ sotsi ja väikse kambaga järgmine neljap loomadele külla.

mislinn
14.12.12, 16:40
Varsti jõuan koju, siis lisan omalt poolt ka midagi.

ranka
14.12.12, 16:51
Kinnitan kanded õhtul/homme hommikul ning siis lisan täpse nimekirja siia. Kes-kuhu annetas ja kui palju kellegile.

noborder
14.12.12, 17:13
shipped loomadele 50

mislinn
14.12.12, 18:04
Kandsin 100, lastele ja loomadele.

HerrJanks
14.12.12, 18:05
Kandsin 50 sotsiaalkeskusele ja loomadele pooleks

Priidix
14.12.12, 21:42
25 lapsed, 25 FC PP, 50 loomad :heart:

ranka
14.12.12, 23:00
Enam annetusi vastu ei võeta. Teen järgnevate tundide jooksul täpse tabeli ja lisan siia teemasse.

ranka
14.12.12, 23:15
Palun kontrollige nimekiri ja summad üle. Kas Teie nimi on kirjas. Kas summa on õige ja kas summad läksid õigetesse lahtritesse.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/annetus2012.jpg

ranka
14.12.12, 23:25
Kandsin 100, lastele ja loomadele.


Kandsin 50 sotsiaalkeskusele ja loomadele pooleks

Kas kandsite muust pangast, kui SEB? Kontrollisin ja arvel teie nimelist kannet ei ole.

E: Kelle nimi või summa puudu - palun tõstke kisa. Kui eelmainitud härrad tegid muust pangas kande, siis kinnitused lähevad lukku esmaspäeva lõunaks.

Foux
14.12.12, 23:47
......... aga sain Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskuselt vastuse ning usun, et abi läheb õigesse kohta.

Tere,Esmalt tundus see naljana, aga pärast mitmekordset lugemist vist siiskimitte.............................


Enam kui 1900€ eest nalja neile - päris hea :p

mislinn
15.12.12, 01:18
Krt tahtsin kohe kisa teha, aga ununes. Tegin swedist kande, kahjuks jätsin asja viimase minuti peale. Loodan, et minu panus nüüd välja ei jäe.

camu
15.12.12, 01:26
Krt tahtsin kohe kisa teha, aga ununes. Tegin swedist kande, kahjuks jätsin asja viimase minuti peale. Loodan, et minu panus nüüd välja ei jäe.
Ei jää, ranka vaatab esmaspäeval kõik kanded uuesti üle!

mislinn
15.12.12, 01:34
Ei jää, ranka vaatab esmaspäeval kõik kanded uuesti üle!
Gooood

HerrJanks
15.12.12, 07:11
Tegin Sampost jah, viibib siis ilmselt veits

inward
15.12.12, 11:28
Eraldi omalt poolt tänaks klubile annetajaid. Väga arvestatav summa tuli.

Mr_Kenny
16.12.12, 15:56
Ei jää, ranka vaatab esmaspäeval kõik kanded uuesti üle!

Kandsin täna Swedist, peaks homseks jõudma küll (?)

Provoker
16.12.12, 16:18
Tere,Esmalt tundus see naljana, aga pärast mitmekordset lugemist vist siiskimitte.
Kuna meie eelarve ei ole lubanud juba mitu aastat osta kõige elementaarsematinventari, siis kõige enam on vaja ühte lauda, 20-25 klapptooli (lastetoitlustamiseks), laste õppeklassi ca 10 tooli, arvutitoole - lastearvutiklassi.
Väga oleks vaja ka soojatoidu marmiiti, mis hoiaks toidu soojana kaviimastena tulevate laste jaoks.
Laste unistuseks on legoklotsid, oleme ka ise mõne komplekti (lego duplo)ostnud aga kuna lapsi on meil päevas ca 35, siis seda on väga vähe. Need on esmased asjad, mis meenusid.
Hindasid kahjuks momendil ei tea.

Ilusat jõuluaega
Sirje Pallo
Põhja-Tallinna Sotsiaaleskuse
juhataja

Sattusin eile jyski ja seal olid need küsitud toolid hinnaga 5,99€/tk.
Lihtsalt infoks ::)

ranka
17.12.12, 16:02
PALUN KONTROLLIGE ÜLE, KAS KÕIK ON ÕIGE.

Mõtlesin algul mitte ise annetada, aga kuna jäi €28 ilusast summast puudu siis lisasin selle.

http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/annetus2012_uus.png

ranka
17.12.12, 16:04
Camu kontakteerub veel inimestega üle ja siis hakkame raha jagama. FC Pokkeriprod saavad raha juba homme/ülehomme, kui saan vastava informatsiooni (MTÜ arve ja selgituse osa).

Muudega tegeleb Camu, kuna ma ei ole asjadega kursis.

Potsataja
17.12.12, 16:20
Tundub, et Põhja-Tallinna Sotsiaaleskus saab kõik selle esmase, mis nad soovisid. Hea oleks muidugi, kui te need asjad ka ise ära ostaksite.

mislinn
17.12.12, 16:27
Kui soovi avaldada siis ilmselt on võimalik pärast näha, mis nad selle raha eest said.

Foux
22.12.12, 03:46
Kas on sots asja kohta mingeid uudiseid ka? Ostate ise või annate raha üle ja teevad, mida tahavad sellega?

ranka
22.12.12, 05:26
Kas on sots asja kohta mingeid uudiseid ka? Ostate ise või annate raha üle ja teevad, mida tahavad sellega?

Kuna olen öisel/varahommikusel reziimil ja Camu liikus maale, siis on tekkinud väikene infosulg ja loodan, et Camu täpsusta või korrigeerib, kui milleski eksin.

Igastahes Camu helistas mulle neljapäeval ja ütles, et sotskeskusega on natuke jamad lood. Kui ma õigesti aru sain, siis nad sooviksid raha saada järgmisel aastal seosest majandus arunande või raamatupidamisega. Ei saanud täpselt aru - ju Camu parandab.

Pumper
22.12.12, 10:03
Aga ärge andkegi raha, äkki keegi aktiivne inimene viitsib autoga natuke ringi kimada ja asjad ära osta ning kohale toimetada, siis nende enda asi millal nad selle arvele võtavad.

Päevapealt peaks ikka täpsustama üle, et kas kõik millest juttu varem oli on ikka vajalik või äkki nad on midagi vahepeal ostnud, siis osta midagi muud jne. Kahjuks ise ei ole Tallinnas muidu oleksin käpp shoppama tulema.

ranka
25.12.12, 05:53
Loomadele annetus tehtud summas €325. Täna, kui saan FC Pokkeriprode arveldusnumbri, siis teen ka selle kande ära. Lastega ootan järgmisi korraldusi.





Makse number
1251


Saaja nimi
MTÜ Kuulikodu


Saaja konto
10220110693012


Maksan kontolt
10010337038013 EUR


Makse selgitus
www.pokkeriprod.com pokkeriportaali kasutajate jõuluannetus


Viitenumber



Makse kuupäev
25.12.2012


Summa
325,00 EUR (5085,15 EEK)


Arhiveerimistunnus
RO1248624378

ranka
27.12.12, 13:14
Järgmine makse tehtud. Maksmata on veel Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskusele.



Makse number
1253


Saaja nimi
MTÜ FC Pokkeriprod


Saaja konto
221052210863


Maksan kontolt
10010337038013 EUR


Makse selgitus
PokkeriProd.com foorumi kasutajate jõuluannetus(ed)


Viitenumber



Makse kuupäev
27.12.2012


Summa
538,00 EUR (8417,87 EEK)


Arhiveerimistunnus
RO1249234485


Pankadevahelise kande kood
RD110515922

ranka
07.01.13, 15:46
Viimane ja kõige suurem makse teostatud.



Makse number
1259


Saaja nimi
Tallinna Linnakantselei Finantsteenistus


Saaja konto
10220065227012


Maksan kontolt
10010337038013 EUR


Makse selgitus
www.pokkeriprod.com pokkeriportaali kasutajate jõuluannetus


Viitenumber
5282050050050226


Makse kuupäev
07.01.2013


Summa
2137,00 EUR (33436,78 EEK)


Arhiveerimistunnus
RO1253435525

Pumper
07.01.13, 15:56
Linnakantseleile andsid raha v? Oleks pidanud ise need toolid ostma.

ranka
07.01.13, 16:05
Linnakantseleile andsid raha v? Oleks pidanud ise need toolid ostma.

Raha kanti sinna kuhu annetajad soovisid ning kokkulepitud.

EDIT: Üldiselt sa võiksid ise ka midagi teha mitte targutada. Kui oli küsimise aeg: «kuhu, kellele, miks, millal?», siis olid vait kui sukk. Kui oli annetamise aeg, siis rahakott oli lukus kui tumma suu. Kui on targutamise ja tagantjärele nõuandmise aeg, siis oled sina esimene.

Muideks oled kõige rohkem abi pakkuja ka. Oleksid, teeksid, ostaksid ja aitaksid, kui sa just ainult Tallinnas oleksid.

Pumper
07.01.13, 16:14
No ideedega aitasin, oleks nädala kannatanud, oleksin toolid ise ära viinud ja pudipõlled pealekauba, aga see selleks. Lihtsalt mõtlesin, et sa ei joo ja võiksid nac liigutada ka end, muidu 100kg juba paistab...

ranka
07.01.13, 16:18
No ideedega aitasin, oleks nädala kannatanud, oleksin toolid ise ära viinud ja pudipõlled pealekauba, aga see selleks. Lihtsalt mõtlesin, et sa ei joo ja võiksid nac liigutada ka end, muidu 100kg juba paistab...

Oleks, oleks, oleks.

Loe oma postituste historyt. Järjest rohkem hakkad potsatajat meenutama, kus igal raha puudutaval teemat võtad väga paranoiliselt ja mängija, kes kaotab, siis teeb sulle hea meelt. Viina üksinda kodus arvuti taga juba viskad. Puudu on veel mõningad kroonika.ee ja delfi.ee lingid fakti tõestustena, aga juba paistab.

EDIT: oma ideed saad realiseerida 2013. aasta lõpus. Mõtle sellele varakult ning hakka juba odavaid toole ning pudipõllesid välja valima. Tahan näha, kuidas sa €2300 väärtuses toolide ja pudipõllekestega ringi liigud. Sellise raha kulutamine ei ole nii lihtne ja kaupa ei pista seljakotti, ega piisa väiksest autostki.

camu
07.01.13, 16:24
No ideedega aitasin, oleks nädala kannatanud, oleksin toolid ise ära viinud ja pudipõlled pealekauba, aga see selleks. Lihtsalt mõtlesin, et sa ei joo ja võiksid nac liigutada ka end, muidu 100kg juba paistab...
Rääkisin tunnike tagasi telefoni teel Põhja-Tallinna juhataja Sirje Palloga. Kuna PTSK kuulub Tallinna linnale, siis paraku need rahaasjad nii käivad. Viitenumbri põhjal laekub raha ikkagi õigesse kohta, ma usun.
Proua Pallo lubas mulle teada anda, kui rahad kulutatud, aga ütles, et võtavad rahulikult ja ei kuluta kõike korraga vaid järk-järgult, kuidas vajadus peaks tekkima.
Lisaks mõtle natuke ratsionaalselt, kuidas sa üle 2k€ eest toole ja legosid ostad? Minu jaoks pole mitte mingit varianti, kuidas me kambaga oleksime suutnud selle raha eest ratsionaalselt vajalikku osta. See ei ole koerade varjupaik, kus võid loomadele kaks rekka täit kuivikuid viia, küll ära söövad.

Pumper
07.01.13, 17:29
Autodega foorumiliikmed oleks 1 jõulupäev kokkukogunud ja konvoi moodustanud, igaüks paneb 3-4 tooli pagassi ja tahaistmele pudipõlled ja plaks lastekoduette. Kuskilt poest veel nac komme ka juurde osta jne.

Rankale: millal mina olen kaotavaid mängijaid mõnitanud? Kroonika lingid??? Viinapudel arvutitaga (ma pole viina ca 2 kuud puutunudki, ainult 2x koduõlli rüüpasin jõulude paiku arvutis)?

ranka
07.01.13, 18:51
Autodega foorumiliikmed oleks 1 jõulupäev kokkukogunud ja konvoi moodustanud, igaüks paneb 3-4 tooli pagassi ja tahaistmele pudipõlled ja plaks lastekoduette. Kuskilt poest veel nac komme ka juurde osta jne.

Rankale: millal mina olen kaotavaid mängijaid mõnitanud? Kroonika lingid??? Viinapudel arvutitaga (ma pole viina ca 2 kuud puutunudki, ainult 2x koduõlli rüüpasin jõulude paiku arvutis)?

Mis teema sul nende toolidega on? Camu ütles väga hästi ja täpselt kümnesse.

camu
07.01.13, 19:04
Proua Pallo lubas mulle teada anda, kui rahad kulutatud, aga ütles, et võtavad rahulikult ja ei kuluta kõike korraga vaid järk-järgult, kuidas vajadus peaks tekkima.

Väljendasin veits valesti. Lubas teada anda, mille peale ka kulutatud.

leits
07.01.13, 19:05
Ilusad kingid .. btw 2kki oleks võimalik mingi pilt orgunnida hiljem, mi selle raha eest sai vms?

camu
07.01.13, 19:34
Ilusad kingid .. btw 2kki oleks võimalik mingi pilt orgunnida hiljem, mi selle raha eest sai vms?
Ma ei saa aru kas irooniga või mitte?
Minu talumehe loogika ütleb, et see suht võimatu, sest ilmselt ostetakse erinevaid asju teatud aja vältel (näiteks 2 kuud vms.) ja kogu kraami ühte kohta tassimine ning pildistamine tundub üsna kilplaslik tegevus.

Codecci
08.01.13, 05:23
Oleks, oleks, oleks.

Loe oma postituste historyt. Järjest rohkem hakkad potsatajat meenutama, kus igal raha puudutaval teemat võtad väga paranoiliselt ja mängija, kes kaotab, siis teeb sulle hea meelt. Viina üksinda kodus arvuti taga juba viskad. Puudu on veel mõningad kroonika.ee ja delfi.ee lingid fakti tõestustena, aga juba paistab.

EDIT: oma ideed saad realiseerida 2013. aasta lõpus. Mõtle sellele varakult ning hakka juba odavaid toole ning pudipõllesid välja valima. Tahan näha, kuidas sa €2300 väärtuses toolide ja pudipõllekestega ringi liigud. Sellise raha kulutamine ei ole nii lihtne ja kaupa ei pista seljakotti, ega piisa väiksest autostki.

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/33043014.jpg

muruntau
08.01.13, 10:54
Siinkohal olen koos pumperiga, Tallinna Linnavalitsus on küll viimane asutus, mida kunagi toetada tahaks. Jälgige ikka palun, et raha õigesse kohta satuks ja hoidke siin teemas kursis. Parem variant oleks olnud imo kõik ise osta (oleks foorumist vabatahtlikke leidnud) ja kasvõi paar ebavajalikku asja teiste seas viia kui seda raha Tallinna ahnesse taskusse vabatahtlikult anda.

nikitheone
08.01.13, 11:07
Usume veits ikka inimest ka. Pidipärast tõestama. Ei ole midagi teha, et nad on tallinna linna allüksus

inward
08.01.13, 11:19
Tallinna Linnakantselei ? Ninasarviku kiirusületustrahvid saavad makstud vähemalt.

Alguses ma mõtlesin Pumper teeb nalja, aga siis läks vestlus nii tõsiseks järsku :). Kiidaks veelkord annetajaid ja asjaajajaid. Ei suutnud kiusatusele vastu panna.

ranka
08.01.13, 12:21
Siinkohal olen koos pumperiga, Tallinna Linnavalitsus on küll viimane asutus, mida kunagi toetada tahaks. Jälgige ikka palun, et raha õigesse kohta satuks ja hoidke siin teemas kursis. Parem variant oleks olnud imo kõik ise osta (oleks foorumist vabatahtlikke leidnud) ja kasvõi paar ebavajalikku asja teiste seas viia kui seda raha Tallinna ahnesse taskusse vabatahtlikult anda.

Raha läheb läbi viitenumbri Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskuse arvele, mitte Tallinna LV arvele. Saage aru, et Tallinna Linnavalitsus on üks arve, mis vahendab mitmeid erinevaid kontosid s.h. Salme Kultuurikeskust, Paljassaare Sotsiaalmaja jne. Kui keegi soovib raha sealt minema kantida, siis selle tõenäosus on täpselt sama suur kui mõne muu MTÜ arvele raha kandmisel.

Ei uskunud seda kommentaari sinu suust. Sama kitsa silmaringiga nagu suvalise online väljaandes avaldatud pokkeriartikli kommentaarid kasutajalt Siim.

muruntau
08.01.13, 16:23
Raha läheb läbi viitenumbri Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskuse arvele, mitte Tallinna LV arvele. Saage aru, et Tallinna Linnavalitsus on üks arve, mis vahendab mitmeid erinevaid kontosid s.h. Salme Kultuurikeskust, Paljassaare Sotsiaalmaja jne. Kui keegi soovib raha sealt minema kantida, siis selle tõenäosus on täpselt sama suur kui mõne muu MTÜ arvele raha kandmisel.

Ei uskunud seda kommentaari sinu suust. Sama kitsa silmaringiga nagu suvalise online väljaandes avaldatud pokkeriartikli kommentaarid kasutajalt Siim.

Oli see viimane osa vajalik? Päevad vms? Ma kandsin ka teatava summa ja mul on õigustatud ootus, et sellest ka midagi head tuleb. Igaüks ei pea teadma viitenumbrite süsteemi, mina nägin lihtsalt seda, et raha on linnakantseleile kantud. Üldse kandmine vs ise ostmine on imo esimene variant kehvem, kuna võimalikke kadusid on oluliselt rohkem kui kogu kauba seas paari ebavajaliku asja ostmisel.

Ma saan aru, et sul Ranka on pohhui, see on sulle rohkem promoprojekt kui tahtmine midagi head teha. Mõned meist annetasid siiski rohkem kui ühe tunni joomise raha, äkki võiks nende küsimustele vastamisel nõmedalt ütlemise ära jätta. Üldse su kommentaar ei mõju just julgustavalt järgmise aasta võimalikku annetust silmas pidades.

Edit: mu selle teema point on see, et on suht teada fakt, et raha annetamisel sellistele fondidele või abiorganisatsioonidele jõuab reaalse abivajajani alla 50% rahast. Ülejäänu läheb fondi töötajate "kulude" katteks

camu
08.01.13, 16:44
Üldse kandmine vs ise ostmine on imo esimene variant kehvem, kuna võimalikke kadusid on oluliselt rohkem kui kogu kauba seas paari ebavajaliku asja ostmisel.
Ma vaidleks vastu. Kui summa on väike ja paar vajalikku ning kindlat asja, mis ostmist vajavad, teada, siis on ükskõik. Antud hetkel oli summa siiski päris suur ning kadu, mis tekib mittevajalike asjadega, on minu arvetes suurem. Lisaks saavad nad hetkel raha kulutada pikemaajaliselt ning sellega katta ka jooksvaid vajadusi.



Edit: mu selle teema point on see, et on suht teada fakt, et raha annetamisel sellistele fondidele või abiorganisatsioonidele jõuab reaalse abivajajani alla 50% rahast. Ülejäänu läheb fondi töötajate "kulude" katteks
Ma mõistan su muret, aga kust sa võtad selle teada tuntud fakti? See on puhas segaduse külvamine ju.
Minu arvates on see pigem positiivne, et raha liigub läbi bürokraatia ning läbi seaduslike kanalite. Vajadusel on raha kulutamise kontrollimine lihtsam.

ranka
08.01.13, 16:50
Oli see viimane osa vajalik? Päevad vms? Ma kandsin ka teatava summa ja mul on õigustatud ootus, et sellest ka midagi head tuleb. Igaüks ei pea teadma viitenumbrite süsteemi, mina nägin lihtsalt seda, et raha on linnakantseleile kantud. Üldse kandmine vs ise ostmine on imo esimene variant kehvem, kuna võimalikke kadusid on oluliselt rohkem kui kogu kauba seas paari ebavajaliku asja ostmisel.

Camu kirjutas oma kommentaaris viitenumbrist ja viitenumber on ka välja toodud mu postituses, kus kande kinnitasin.

Olen nõus, et asjade ostmine on parim ja kindlam variant, aga see ostmine ei ole nii lihtne. Ei saa ju osta 2000 euro eest täiesti lambist asju, pumperi eeskujul toole ja pudipõllesid :) See nõuaks eeltööd, rohkem kordineerimist ja hindade ning pakkumistega kursis olemist/pakkumiste otsimist.

Leppisime kokku teisiti enne annetusi, et kanname rahas, mitte ei osta asju ning nüüd tagantjärele karjuda on mõttetu ja näha tonti, kus seda ei ole!

ranka
08.01.13, 16:54
Ma saan aru, et sul Ranka on pohhui, see on sulle rohkem promoprojekt kui tahtmine midagi head teha. Mõned meist annetasid siiski rohkem kui ühe tunni joomise raha, äkki võiks nende küsimustele vastamisel nõmedalt ütlemise ära jätta. Üldse su kommentaar ei mõju just julgustavalt järgmise aasta võimalikku annetust silmas pidades.

Edit: mu selle teema point on see, et on suht teada fakt, et raha annetamisel sellistele fondidele või abiorganisatsioonidele jõuab reaalse abivajajani alla 50% rahast. Ülejäänu läheb fondi töötajate "kulude" katteks

Promo projekt? Ilma sinuta seda teemat ei oleks s.t. mul on antud teemaga täiesti null huvi. Kui see oleks promo projekt, siis oleks ma selle teema ise algatanud.

Ja mis mu kommentaaridel siis häda on? Lepiti kokku teisiti. Samas oli väga palju aega ise kordineerida asjade ostmine pumperi ideel, aga seda ei teinud keegi. Aega oli lausa 2-3 nädalat, kuna ei saanud koheseltk annet teha neile.

Sama teema tuli FC Pokkeriprodega, et miks see annetuste nimekirjas on. Kuigi aega oli palju, et oma ideed välja käia. Alati on nii, et tagantjärgi targutajaid on väga palju ja see ei ole mitte teps halb. See on tagasiside ja järgmisel korral saab juba korraldada paremini võttes arvesse eelmist negatiivset tagasisidet.

Codecci
08.01.13, 16:56
Raha läheb läbi viitenumbri Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskuse arvele, mitte Tallinna LV arvele. Saage aru, et Tallinna Linnavalitsus on üks arve, mis vahendab mitmeid erinevaid kontosid s.h. Salme Kultuurikeskust, Paljassaare Sotsiaalmaja jne. Kui keegi soovib raha sealt minema kantida, siis selle tõenäosus on täpselt sama suur kui mõne muu MTÜ arvele raha kandmisel.

Ei uskunud seda kommentaari sinu suust. Sama kitsa silmaringiga nagu suvalise online väljaandes avaldatud pokkeriartikli kommentaarid kasutajalt Siim.
Miks kõigile see Siim igalpool ette jääb? Täiesti normaalne Eesti mehepoja nimi ju.

ranka
08.01.13, 16:59
Aa ja kui sa pead silmas promo all seda artiklit: http://sport.delfi.ee/news/pokker/uudised/eesti-pokkerimangijad-annetasid-heategevuseks-ule-10-tuhande-euro.d?id=65467524

Siis tea, et mina ei ole kuskile ühtegi pressikat saatnud. Küll aga tegi Olympic heategevusturniiri, mida nad kajastasid ja siis saadeti ka mulle kiri, et kas saaksite anda oma annetus(t)e kohta infot, et lisame selle ka artiklisse, millele vastasin mina järgnevalt:

Tervist!

PokkeriProd.com foorum kogus kokku 3000 euro eest annetusi. Sellest 2137
eurot läheb Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskusele, 325 Hiiuma loomade
varjupaigale ja 538 meie jalgpalliklubile (FC Pokkeriprod).

Tänaseks on jalgpalliklubi ja Hiiumaa loomade varjupaik annetused kätte
saanud ning Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskus saab jaanuari alguses.
Jagunemine: http://ranka.pokkeriprod.com/pildid/muu/annetus2012_uus.png

Annetuse algatas kasutaja muruntau (Madis Müür) ning annetuste saajatega
suhtles Camu (Siim Potter).

Annetusi oleme teinud ka eelnevatel aastatel.

- 2009 aasatl laekus 40 000 krooni eest:
http://www.elu24.ee/204647/eesti-pokkerimangijad-annetasid-heategevuseks-ligi-40-000-krooni/
- 2010 aastal 41 000 krooni eest.
- 2011 aastal paraku annetused jäid ära aja puuduse tõttu

Kui veel infot vaja või täpsustusi siis palun anna mulle teada.

qbj0hn
08.01.13, 18:20
Miks kõigile see Siim igalpool ette jääb? Täiesti normaalne Eesti mehepoja nimi ju.

Siim Susi 2B imo.

ranka
09.01.13, 04:02
Oli see viimane osa vajalik? Päevad vms?

Vanarahvas ütles, et hommik on õhtust targem ja tõesti nad ei eksinud siinkohal. Mõtlesin järgi ja tahan vabandada, sest tõesti see lause oli üleliiast.

Aga siiski natuke kaitseks ka ennast, sest viimased postitused on olnud negatiivses toonis tagantjärele targutasime ning liigse tondi nägemine. Algne kokkulepe oli hoopis teine ning kogu see pundar viskas veits siibrisse.

Ütlen ka ausalt, et võõra raha kogumine, kinnitamine ja selle säilitamine ei ole kõige mõnusam töö eriti, kui rahad laekuvad su eraisiku arvele ning pead neid hoidma nii 2-3 nädalat.

hotcocacola
09.01.13, 04:50
http://sport.delfi.ee/news/pokker/uudised/eesti-pokkerimangijad-annetasid-heategevuseks-ule-10-tuhande-euro.d?id=65467524 on OO poolt tehtud

bauss
09.01.13, 08:33
Siim Susi 2B imo.
A+

muruntau
09.01.13, 09:00
Ranka, eks ma ise reageerisin ka veidi üle. Ei teinud ise ka projekti lõpupoole eriti midagi, et neid need asjad ostetud saaks, nii et praegu Sinu kallal vinguda oli selgelt nõme. Eks vaatab, järgmine aasta proovib paremini.

Potsataja
09.01.13, 17:07
Rääkisin tunnike tagasi telefoni teel Põhja-Tallinna juhataja Sirje Palloga. Kuna PTSK kuulub Tallinna linnale, siis paraku need rahaasjad nii käivad. Viitenumbri põhjal laekub raha ikkagi õigesse kohta, ma usun.
Proua Pallo lubas mulle teada anda, kui rahad kulutatud, aga ütles, et võtavad rahulikult ja ei kuluta kõike korraga vaid järk-järgult, kuidas vajadus peaks tekkima.


Seoses minu rahaasjade paranoiaga (Ranka arvamus, millega ma enamjaolt nõustun) on mulle sulle üks küsimus. Nimelt 10.12.12, 20:53 tõid sa välja proua Pallo vastuse oma kirjale. Muuhulgas olid seal kirjas ka sõna(ühendi)d "elementaarne", "väga oleks vaja" ja "unistuseks". Kas natukenegi imelik ei olnud nüüd järsku kuulda "kulutame", "võtame rahulikult", "järk-järgult" ja "vajaduse tekkimine"?

camu
09.01.13, 17:19
Seoses minu rahaasjade paranoiaga (Ranka arvamus, millega ma enamjaolt nõustun) on mulle sulle üks küsimus. Nimelt 10.12.12, 20:53 tõid sa välja proua Pallo vastuse oma kirjale. Muuhulgas olid seal kirjas ka sõna(ühendi)d "elementaarne", "väga oleks vaja" ja "unistuseks". Kas natukenegi imelik ei olnud nüüd järsku kuulda "kulutame", "võtame rahulikult", "järk-järgult" ja "vajaduse tekkimine"?
Väljendasin valesti veidi. See kulutamine polnud üldse tema sõna. Ma ei osanud tollel hetkel, kui selle foorumiposti tegin, lihtsalt paremini ennast väljendada.
Tema väljendus ei olnud üldse selline suvaline, vaid igast lausest kumas tänu läbi.

Potsataja
09.01.13, 17:35
Tänan sind minu jaoks ammendava vastuse eest.