PDA

View Full Version : Full Tilti traditsiooniline 27% rakeback asendatakse VIP programmiga



ranka
16.10.12, 10:56
Full Tilt poker (FTP) andis teada, et vana 27% rakeback asendatakse VIP programmiga, ehk 25% rakebacki ja makstakse otse mängijate kontole. Iron Man ja Black Card jäävad alles, millest viimane ei ole koheselt saadaval pärast FTP avanemist.

Rakebacki hakatakse maksma iga nädal ja kõige parema kursi alusel makstakse $2.5 iga 100 Full Tilt punkti kohta. Lisaks punktid jäävad alles ja neid saab hiljem kulutada. Kokku on uus VIP programm suurema väärtusega, kui vana FTP 27% rakeback.

Ühtlasi uus süsteem on võrdsem, kuna vanas programmis said rakebacki ainult mängijad, kes olid liitunud läbi affiliate.

Black Card programm tuleb tagasi aga see lisatakse alles hiljem. Black Card liikmed saavad võimaluse osta boonuseid ja staatust on lihtsam saavutada.

Codecci
16.10.12, 19:45
Kas see 25 mitte ei ole kuni 25% ja siis veel igast lisa-boonused? Ehk iga lambi-mart ei saa 25% kohe kätte?

ranka
16.10.12, 20:06
Kas see 25 mitte ei ole kuni 25% ja siis veel igast lisa-boonused? Ehk iga lambi-mart ei saa 25% kohe kätte?

Mina olen aru saanud, et punktide eest saad KUNI 25% ja seal mingid tierid. Ala kui $10 gened siis obv ei saa 25% vaid saad vähem aga kui täidad maximumi saad 25%. Lisanduvad punktide eest tehtud ostud.

E: sama asja ütlesin aga see artiklis ka kirjas

kõige parema kursi alusel makstakse $2.5 iga 100 Full Tilt punkti

Ajuvaba
17.10.12, 15:27
võimalik, et see teema on läbi käinud, aga kui mul jäi FTP-sse ka väga palju punkte, mida ma ei realiseerinud, siis kas nendest ka midagi kuulda on?

Codecci
17.10.12, 15:31
Kuskilt kõrva taha jäänud, et neid pidi ikka rahaks saama teha vms.

virukunn
17.10.12, 18:35
Minuarust pokerstars steve ütles 2+2s, et leitakse ka mingi moodus nende rahaks tegemiseks.