PDA

View Full Version : E-poed ja E-kaubandus



Cheating
19.10.12, 16:51
Usun, et tänaseks on juba pea iga kolmas inimene endale Netipoest kaupa soetanud. Seega otsustasin teha teema kus võiks jagada infot/linke netipoodide kohta mida oled kasutanud. Jagada kogemusi ja teada anda heades/halbadest poodidest, supper soodukates ja kõigest muust mis E-Kaubanduse alla sobiks.
Isiklikult pole juba mitu aastat Eestist riideid ostnud. Esiteks on valik väga kehva ja teiseks hinnad pole ka nagu väga normaalsed, võrreldes teiste riikidega. Okei, teen otsa lahti ja lisan siia mõned esimesed lingid mida soovitan.

www.dolcefugo.com Fake!
www.jdsports.co.uk
www.mandmdirect.com
www.sportsdirect.com
www.usc.co.uk
www.dress-for-less.com

privador
19.10.12, 17:34
palju on transpordi kulud, toll?

Cheating
19.10.12, 17:44
palju on transpordi kulud, toll?

Enamus saitidel on Delivery infos Tranpordi kulud kirjas. Keskmiselt jäävad hinnad 10€-15€ vahele.
Mõned saidid pakuvad Free Delivery-it kui on tellimus ületab mingi kindla summa. Siiani ma pole kordagi mingit tollimaksu maksnud, ega tea sellest mitte midagi.

sm112
19.10.12, 17:51
Tundub, et esimene on fake.

Cheating
19.10.12, 17:59
Mismõttes kas fake kaup? või üldiselt fake sait?

sm112
19.10.12, 18:00
Fake kaup.

Cheating
19.10.12, 18:03
mhm.. juba googeldan ise ka. Sõber ja tema tuttavad on sealt tellinud:) Ise veel õnneks pole.

E:Mul väga hea meel, et kohe selline avastus tehti. Seal väga palju ilusaid asju mida tahaks tellida. Tundub, et järgimine kord kui midagi sellist sõber jagab siis tuleks ikkagi korra googlist läbi lüüa, ning uurida, sest kõik pole tõesti kuld, mis läigib.
Ei tasu arvata, et ma meelega selle siia panin või olen ise kuidagi selle saidiga seotud!
Ikka juhtub.

sm112
19.10.12, 18:05
Esimene kahtlus tekkis, kui erinevate firmade triiksärkidel olid logod täpselt sama asetusega ja stiiliga ning googeldamine andis vastuse. Kahju..

raidov
19.10.12, 19:42
http://www.clothingattesco.com/ mingite alede ajal on seal ikka asjad täiesti tasuta, enda riided on sellised +- aga laste asjad on päris head ja odavad

www.amazon.co.uk teavad ilmselt kõik :)
www.yoox.com väga suur valik firma riideid
www.asos.com väga korralik riide pood kus on ka ikka mega alesid

neeme
19.10.12, 21:17
Mingi suvel proovisin otsida O'Neilli riideid kuskilt odavamalt netist, aga ei leidnud miskit.
Võib neid kuskilt leida ?

alaska
19.10.12, 23:16
www.asos.com väga korralik riide pood kus on ka ikka mega alesid

+tasuta saatmine.

raidov
20.10.12, 00:55
amazon.co.uk's oli just paar nädalat tagasi mingi suusa geari ale, kus oli päris heade hindadega O'neilli asju, aga üldiselt on nii, et sama hooaja kaupa ei tohi keegi alla mingi määratud hinna müüa.. ja need on sellised diilid mida keegi vist väga ei riku ka..

Eks see oleneb palju brändist ka ilmselgelt aga O'neilli asjadega tundub vähemalt nii, leiad natukene odavamalt aga mitte mingi 50%

fyte
20.10.12, 01:01
Hea teema, saab kindlasti palju väärt inffi.
Kui tihti teil tellides nii on olnud, et kätte saades pole riided parajad olnud? Nt teksasid ilma proovimata ei julge küll osta jne.

eddi
20.10.12, 01:11
Hea teema, saab kindlasti palju väärt inffi.
Kui tihti teil tellides nii on olnud, et kätte saades pole riided parajad olnud? Nt teksasid ilma proovimata ei julge küll osta jne.

huvitab sama. endal paar sõpra, kes ainult netist tellivadki riideid

virukunn
20.10.12, 01:16
Hea teema, saab kindlasti palju väärt inffi.
Kui tihti teil tellides nii on olnud, et kätte saades pole riided parajad olnud? Nt teksasid ilma proovimata ei julge küll osta jne.

Mul viimase 2 sportsdirecti tellimuse peale
6st paarist 3 sobivad enamvähem. Sellega et ei lähe jalga peab kindlasti arvestama, eriti kui oled natuke ebastandardsete mõõtmetega. Firmadel suurused nii erinevad lihtsalt, et nende numbrite järgi ei saa täpselt sama suuri pükse erinevatelt tootjatelt. Esimene tellimus sain poolte riietega vastu pükse, teine kord olin natuke targem.

raidov
20.10.12, 01:34
Mul on vb paari asjaga nii olnud ja tellinud olen ikka päris PALJU asju

Üks kord mingite särkidega oli nii, et XL oli nagu M või isegi S ja obv olin tellinud samalt firmalt 5 erinevat :D

Üldiselt kui tellid mingi brändi asju mida sa oled varem ka ostnud siis on suht safe.. tundmatutega on veits keerulisem

Aga tõotab kasulik teema tõesti tulla.

Võiksite mitte riiete kohtasid ka jagada, mul ei tule vist praegu enda küll ühtegi ette, äkki homme meenub midagi

kardaanirist
20.10.12, 02:19
www.dhgate.com

hiinas toodetud kaup. tehnikat osta sealt ei julgeks, aga riideid miks mitte. pole ise veel midagi tellinud, aga tean, et sugulane sealt korduvalt riideid ostnud ja rahule jäänud.

qbj0hn
20.10.12, 07:07
Hea teema, saab kindlasti palju väärt inffi.
Kui tihti teil tellides nii on olnud, et kätte saades pole riided parajad olnud? Nt teksasid ilma proovimata ei julge küll osta jne.

Ise tellin kõike pmst peale teksade, nendega olen mitu x alt läinud, üks asi mida peab ikka enne proovima ka. Muude asjadega mul lihtne ja enamasti kõik sobib.
Pole aastaid Eestist enam riideid ostnud, mõttetult kallis lihtsalt kõik. Kui siis ainult vahel mingi hädaabi ost vms.
Ise vaatan siit tavaliselt, http://www.6pm.com/, valik solid.
Ja vahel ka www.macys.com

dabljuu
20.10.12, 07:15
Võiksite mitte riiete kohtasid ka jagada, mul ei tule vist praegu enda küll ühtegi ette, äkki homme meenub midagi

Raamatuid saab http://www.bookdepository.co.uk/

tasuta delivery, sellega teeb amazonile ära

inward
20.10.12, 13:28
Mul viimase 2 sportsdirecti tellimuse peale
6st paarist 3 sobivad enamvähem. Sellega et ei lähe jalga peab kindlasti arvestama, eriti kui oled natuke ebastandardsete mõõtmetega. Firmadel suurused nii erinevad lihtsalt, et nende numbrite järgi ei saa täpselt sama suuri pükse erinevatelt tootjatelt. Esimene tellimus sain poolte riietega vastu pükse, teine kord olin natuke targem.

+1

Muidu sportsdirecti asjad on ikka väga mõistliku hinnaga. Eriti sporditarved, jalka asju saab väga hea hinnaga. Kuigi tõsi, tavasärkidest mingi neljast üks läheb alati vennale või papsile ;). Enda kaalu jms poolest on kõige kindlam alati S võtta.

Kosmonaut
21.10.12, 12:24
www.chainreactioncycles.co.uk - üks suurimaid rattapoode
scorchio.co.uk - kui kanged toidud meeldivad, siis väga hea koht. Enamusi asju seal Eestis ei ole.

Potik
22.10.12, 11:52
Kaua teil sportsdirectist kaup kohale on tulnud?

Svenza
22.10.12, 12:00
Kaua teil sportsdirectist kaup kohale on tulnud?
4 päeva kuni nädal

maarios
22.10.12, 12:31
scorchio.co.uk - kui kanged toidud meeldivad, siis väga hea koht. Enamusi asju seal Eestis ei ole.

Oled sa sealt konkreetselt tellinud ka? Kaup saabub ikka kohale? Toll toiduainete pärast peedistama ei hakka ?

Kosmonaut
22.10.12, 12:44
Kaks korda olen tellinud, pole probleemi. ELi seest tellides ei tohiks olla mitte ühegi asjaga probleeme.

maarios
22.10.12, 12:48
Kaks korda olen tellinud, pole probleemi. ELi seest tellides ei tohiks olla mitte ühegi asjaga probleeme.

No oleneb kaubast ja tolliametniku viitsimisest ;) Tean omast käest seda...
Aga toiduaineid ei tohi tegelt niimoodi saata, kui õgesti mingit seadusandlust mäletan.
Kuid nüüd tuleb üks pakett kokku panna ja teravad elamused ootavad.
Tänud lingi eest! :p

vilistaja
22.10.12, 14:48
Enda poolt mainiks veel lehte www.dealextreme.com, seal igast tehnika vidinaid ja ka suht random kama. Leht normaalne, asjad tulnud kohale nädal kuni 2 kuud ja boonuseks on tasuta shipping. Ise tellinud sealt usb juhtmeid, usb laadija, prilli lappe, mobla kotte, kleepekaid, ipodi tööriistu jne. Siiani olen kaubaga rahul olnud ja pole küll pidanud pettuma. Sõbral kogemused ka suuremate asjadega nagu foto kott, statiiv ja taskulambid, mille kohta võib ka ainult häid sõnu öelda. Taskulampidel muidugi pidi olema tüüpviga, et lüliti hakkab näkku panema, aga kui käed otsas saab ära putitada ja ikkagi hea hind + natuke nokitsemist ja korralik lamp olemas.

Skyline
22.10.12, 15:30
Enda poolt mainiks veel lehte www.dealextreme.com, seal igast tehnika vidinaid ja ka suht random kama. Leht normaalne, asjad tulnud kohale nädal kuni 2 kuud ja boonuseks on tasuta shipping. Ise tellinud sealt usb juhtmeid, usb laadija, prilli lappe, mobla kotte, kleepekaid, ipodi tööriistu jne. Siiani olen kaubaga rahul olnud ja pole küll pidanud pettuma. Sõbral kogemused ka suuremate asjadega nagu foto kott, statiiv ja taskulambid, mille kohta võib ka ainult häid sõnu öelda. Taskulampidel muidugi pidi olema tüüpviga, et lüliti hakkab näkku panema, aga kui käed otsas saab ära putitada ja ikkagi hea hind + natuke nokitsemist ja korralik lamp olemas.
Tellisin iphone kilesid ja pentalobe kruvikeerajaid, tulid 3 nädalat, kiled olid väikse defektiga, kuid ei midagi hullu. Hinnad on ka väga odavad.

Potsataja
22.10.12, 15:56
www.chainreactioncycles.co.uk - üks suurimaid rattapoode
scorchio.co.uk - kui kanged toidud meeldivad, siis väga hea koht. Enamusi asju seal Eestis ei ole.

Kui ainult raha jaguks, siis oleks mõlemad väga head lingid. Kas ma sain rattapoe puhul õieti aru, et kui ostad 99€+ ratta, siis on kohaletoimetamne tasuta? Teise lingi puhul hakkasin isegi mõtlema mingi osta.ee ärivariandi peale, kuid veterinaar ja toiduamet sekkuks tõenäoliselt vahele.

Kosmonaut
22.10.12, 16:15
99 euri on kõigele muule peale kompleksete rataste.

Cheating
22.10.12, 18:28
Teise lingi puhul hakkasin isegi mõtlema mingi osta.ee ärivariandi peale, kuid veterinaar ja toiduamet sekkuks tõenäoliselt vahele.

Pead asja uurima.. Minu teada müüakse seal igsuguseid toiduaineid(moos,mesi,juurviljad jne) Miks ei peaks need maitseaine teemad läbi minema?

jrgn hell
22.10.12, 18:47
Enda poolt mainiks veel lehte www.dealextreme.com, seal igast tehnika vidinaid ja ka suht random kama. Leht normaalne, asjad tulnud kohale nädal kuni 2 kuud ja boonuseks on tasuta shipping. Ise tellinud sealt usb juhtmeid, usb laadija, prilli lappe, mobla kotte, kleepekaid, ipodi tööriistu jne. Siiani olen kaubaga rahul olnud ja pole küll pidanud pettuma. Sõbral kogemused ka suuremate asjadega nagu foto kott, statiiv ja taskulambid, mille kohta võib ka ainult häid sõnu öelda. Taskulampidel muidugi pidi olema tüüpviga, et lüliti hakkab näkku panema, aga kui käed otsas saab ära putitada ja ikkagi hea hind + natuke nokitsemist ja korralik lamp olemas.

mingite petzli lampide moodi pealampidega pole kellelegi kogemust, mis võimaldaks kruviga kinnitada nagu statiividel see kruviauk olemas.
Tahaks mingit megakerget led lampi, millel see kruvikoht by default aga enamus ikka selle kummiga.
Tööstusliimi ka ei taha uskuda.

Kotkas1000
22.10.12, 18:59
Soovin osta helmetcami. Kas gopro-d või contouri. On mingeid mõtteid, kust võiks meeldiva hinnaga selle kätte saada? Olen epoodide osas suur noob.

jrgn hell
22.10.12, 19:17
Soovin osta helmetcami. Kas gopro-d või contouri. On mingeid mõtteid, kust võiks meeldiva hinnaga selle kätte saada? Olen epoodide osas suur noob.

surf.ee/turg (otsisin pealampi, siis 10 minti tagasi selle peale komistasin, aga ei osanud seda otselingina copyda. Pead vähe scrollima seal. Seda jubinat tahaks endale ka osta kunagi.)

Kontakt: taavi
Telefon: 5040761
Asukoht: Tartu
Kuupäev: 20.10.2012

Müüa Contour+ kaamera. HD pildikvaliteet, gps, bluetooth, kuni 170 kraadi lainurkobjektiiv, kuni 60 kaadrit sekundis filmimine, eriti mugav REC/STOP lüliti, mida saab kasutada ka kinnastega, jne.

Lisaks on kaasas lisaaku, veekindel korpus, roll bar mount, 16GB mälukaart (class4) ja pisike statiiv. Kokku 150 EUR-i. Kui ostad kaamera koos mõne selles kuulutuses oleva laua või taglasega, on hind 130 EUR-i.

345
346

Tarmonator
22.10.12, 20:33
Soovin osta helmetcami. Kas gopro-d või contouri. On mingeid mõtteid, kust võiks meeldiva hinnaga selle kätte saada? Olen epoodide osas suur noob.

http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=20&t=75923
Uuri ja kauple.

vilistaja
22.10.12, 20:34
Raamatuid saab http://www.bookdepository.co.uk/

tasuta delivery, sellega teeb amazonile ära

Keegi sealt raamatuid tellinud ka on, kui see normaalne koht siis panen vist osa tulevast palka sinna.

Lowry
22.10.12, 21:12
Keegi sealt raamatuid tellinud ka on, kui see normaalne koht siis panen vist osa tulevast palka sinna.

No dabljuu tellib sealt iga kuu. Ja probleeme pole.

Allanaator13
06.11.12, 13:21
Tellisin http://www.bookdepository.co.uk/ ja http://dx.com/ lehtelt kraami ning korralik ja nagu lubatud täpselt 2 nädalat aega, seega soovitan!

peete82
06.11.12, 15:39
Kuskohas siis need e-poed on, kust odavalt elektroonikat müüakse?
Vaatasin amazonist telekate hindu, samad mudelid on elioni poega võrreldes samas hinnas või õige vähe odavamad.

vonkartoffel
06.11.12, 17:19
pixmania.com

leits
09.11.12, 11:43
Keegi mingit eesti epoodi oskab soovitada kus üle keskmise suurd LCD,LED ja plasma TVde valik ja mingi mõistliku hinnaga ka. Välismaalt tellimisega ei viitsi eriti jännata ja ega hinnavõit ka eriline ei tundu olevat

ok2aa
09.11.12, 11:45
Keegi mingit eesti epoodi oskab soovitada kus üle keskmise suurd LCD,LED ja plasma TVde valik ja mingi mõistliku hinnaga ka. Välismaalt tellimisega ei viitsi eriti jännata ja ega hinnavõit ka eriline ei tundu olevat

full tilt store

leits
09.11.12, 11:51
full tilt store


Mu 40" sony TV pole siiani jõudnud ja refundi pole ka saand veel :(

Jeebus
09.11.12, 12:15
mis e-poed tehnika jaoks solid on? amazon.co.uk?

privador
09.11.12, 12:43
Kuidas maksudega(tolliga) on nt kui tellin nt amazo.uk?
Üks tuttav tollitötaja ütles, et kõik kaubad, mis on ostetud EL on tollivabad?

leits
09.11.12, 12:47
nii on .co.uk'st tellides ei pea midagi juurde maksama .. samamoodi muude EU saitidega

Jeebus
09.11.12, 12:47
Eestis kehtib Euroopa Ühenduse tolliõigus

---
aga amazon.co.uk on mainstream tehnika jaoks parim valik? või on veel taolisi kohti, kus rep üleval ja shipitakse kiirelt?

Oliverk
09.11.12, 13:51
pixmania.com on soodsaim.

raidov
09.11.12, 15:30
pixmania on soodsam kui amazon.co.uk ?

Jeebus
09.11.12, 15:46
pixmanias pole üldse valikut ju

e: enamustele kategooriatele

leits
09.11.12, 17:50
Tellisin aate.ee'st ära .. ei leidnud googeldades paremat hinda eestist ..

Jeebus
09.11.12, 18:31
aate.ee
gg 6TB välised kõvakettad

Kosmonaut
09.11.12, 20:50
pixmania on soodsam kui amazon.co.uk ?

See ei ole nii lihtne vastata. Mõni asi on ühes kohas soodsam, mõni teises. Üldiselt kogu kaubandus on nii, et ega sageli ühte universaalset kohta ei ole.

Jeebus: kus on suurem valik ? Nõustun, et kõike seal pole, aga saab palju taolisi asju, mida Eestist üldse ei leia.

Jeebus
09.11.12, 21:12
hea koht tundub, võiks veel selliseid teada, et võrrelda

Pumper
08.01.13, 17:25
http://www.kodutehnikapood.ee kas see sait on usaldusväärne, kogemusi?

vonkartoffel
08.01.13, 17:29
kohalik ettevõtte, küsid kauba kontorisse

Vandalar
12.02.13, 22:39
Keegi oskab ütelda mõnda eesti e-poodi kus oleks korralik valik ergonoomilisi hiiri või peab seda kuskilt väljast otsima?

nikitheone
17.06.13, 16:21
ostsin asos.com'ist paari jalanõusi 8 juuni. reedel jõudis eesti ja täna sain kätte. päris vinksvonks