PDA

View Full Version : Aasta 2039



privador
11.04.09, 13:20
Pean esseed kirjutama sellel teemal,mis võiks olla toimunud
Äkki annate mulle ideid?
Pakun siis enda poolt
On toimunud 3 maailmasõda kollase rassi ja EL ja Usa vahel,mille Põhja-Korea ja tema liitlased võidavad
Maailmavaluuta saab olema hüään
Sõidetakse ringi mingisuguste hõljukitega
On piir pandud vähi ja hivi levikule
Samas on asemele tekkinud uued geneetilised haigused.
Kodus on elektroonilised koduabilised,kes täidavad häälkäsklusi või EEG-ajusignaalide abil
Pedofiilia ja zoofiilia on seadustatud
Geyde ja sexuaalvähemusosakaal suureneb

virx747
11.04.09, 13:23
Soovitan fantaseerida energia tootmise teemal, see on see, mis paneb lähikümnendeil maailma muutuma.

lenC
11.04.09, 13:23
hiina valuuta=jüaan
mingi kõrbekoer=hüään

privador
11.04.09, 13:28
hiina valuuta=jüaan
mingi kõrbekoer=hüään
oli tunda et kirjutamisel läheb see sõna puusse. Siirad vabandused !

Aga energia toesti huvitav teema.Nafta pidavat juba 2010 otsa saama.Ometi teda j2tkub.Ehk siis 2039 on nafta l2bi

lenC
11.04.09, 13:36
Isiklikult arvan, et praktiliselt iga punkt võiks kehtida aastakümneid hiljem, aga mitte nii vara. Ja tahaks teada, mis sa selle pedofiilia &zoofiilia asjaga mõtled?

BuildUp
11.04.09, 13:40
Pedofiilia ja zoofiilia on seadustatud



Seda ma kohe kindlasti ei usu.

RudiTurbo
11.04.09, 13:43
Oleneb, kas 2012 aastal tuleb planeet Nibiru ja oleneb kas 2036 aastal lendab asteroid Apophis meile pihta ;D

Ja loodetavasti oleme hakanud asustama Kuu pinda, kuid pokkerimängijatel sinna kolida ei soovita, sest kuu tumedamal poolel kaob internet ära.

privador
11.04.09, 13:43
Isiklikult arvan, et praktiliselt iga punkt võiks kehtida aastakümneid hiljem, aga mitte nii vara. Ja tahaks teada, mis sa selle pedofiilia &zoofiilia asjaga mõtled?
Nu yhesonaga legeliseeritakse koik.Yhiskond l2heb vabameelsemaks.
Ehk vanapapi voib abielluda lapsega voi lemmikloomaga...

pikk28
11.04.09, 13:48
Nu yhesonaga legeliseeritakse koik.Yhiskond l2heb vabameelsemaks.
Ehk vanapapi voib abielluda lapsega voi lemmikloomaga...

huvitav mõte!
usume, et vanapapi võib abielluda lapsega või lemmikloomaga, kuid samal ajal kardame, et online pokker keelustatakse.
midagi on mäda!
muidu huvitav teema!

Tigrano
11.04.09, 14:04
Kuskilt delfis oli just mingi artikkel, et kui jätkame samas vaimus, siis selleks ajaks on täielik toidu puudus kõikjal.

Võibolla toitume siis mingitest toidulisanditest ;D Sööme lehti kõhu täis ja 1 supilusikatäis pulbrit.

levis
11.04.09, 14:08
Loodud on kvantarvutid ja tehisintellekt, inimesed on kui ohtlik viirus hävitatud.

Tigrano
11.04.09, 14:10
Loodud on kvantarvutid ja tehisintellekt, inimesed on kui ohtlik viirus hävitatud.


Irw, mõtled nagu terminaatoris, midagi sellist ;D

kilu6
11.04.09, 14:51
Enamvähem normaalselt elavad need, kellel on oma nafta, gaasi või söevarud.
Ülejäänud maailm on energiapuudusel ja endiselt majandussurutise tõttu kohalike sõdade ja rahutuste kütkes.
Vaba turumajandust peaaegu kuskil enam alles ei ole, inimesed hoitakse kontroli all sõjaväe abiga.
Poola ja Leedu vaheliste rahutuste käigus lasti õhku ka Ignalina (senimaani polnud kinni pandud ega renoveeritud, töötas tõrgetega), mistõttu 200km raadiuses on inimesed evakueeritud.

Põhja-Ameerikas on kasutusel valuuta amero, Lääne Euroopas euro2. Ida Euroopas jälle rahvuslikud valuutad, vabalt kujuneva kursiga.
Dollarit ei olnud võimalik säilitada USA valitsuse veelgi kasvava võla tõttu, valitsuse võlakirjad defaultisid ja võeti rahva rahustamiseks kasutusele uus valuuta, eurot ei saanud säilitada europiirkonna majanduste eri kasvukiiruste tõttu ning osade riikide energiaga varustamise raskuste tõttu.

levis
11.04.09, 14:53
Irw, mõtled nagu terminaatoris, midagi sellist ;D

15 = 3 x 5 on juba aatomite peal selgeks tehtud, kaugel need killer masinad siis enam olla saavad!
http://findarticles.com/p/articles/mi_m1200/is_23_172/ai_n27482089/

BuildUp
11.04.09, 14:56
Youtube.com-ist peaks päris palju taolist informatsiooni saama...

Näiteks kuidas tulevikus inimeste kehadesse pannakse väiksed kapslid, mille abil saab iga inimest siin maakeral jälgida ning asukoha kindlaks määrata.

Potsataja
11.04.09, 15:00
Loodud on kvantarvutid ja tehisintellekt, inimesed on kui ohtlik viirus hävitatud.


PM jõuab asi varem või hiljem sinnamaale, kui inimkond mingit trastilist muutust ei läbi. Trastiliseks muutuseks oleks näiteks 3-nda maailmasõja toimumine enne tehisintellekti, see tähendaks, et enamus ellujäänuid elab kuskil troopikas, kuhu pomme visata ei ole mõtet ja vähemus kuskil tuumavarjendides.


Privador loe õige enne kirjutama hakkamist A.Clarke'i, ''Linn ja tähed'' läbi

BuildUp
11.04.09, 15:04
PM jõuab asi varem või hiljem sinnamaale, kui inimkond mingit trastilist muutust ei läbi. Trastiliseks muutuseks oleks näiteks 3-nda maailmasõja toimumine enne tehisintellekti, see tähendaks, et enamus ellujäänuid elab kuskil troopikas, kuhu pomme visata ei ole mõtet ja vähemus kuskil tuumavarjendides pokkerit mängides




FYP

RudiTurbo
11.04.09, 15:08
Kõik aina ootavad kolmandat maailmasõda, aga minuarust see juba ammu käib ja suht kindel, et tulevastes ajaloo õpikutes räägitakse praegustest aegadest kui kolmandast maailmasõjast. Konflikte ja verevalamist on hetkel maailmas piisavalt, et hiljem tulevikus sellele hetkele tagasi vaadata kui ühe suure sündmusena, ehk maailmasõjana.

privador
11.04.09, 16:43
Samas kui vaadata viimased 40 aastat,siis suurt pole ju midagi muutunud,peale selle,et autod on l2inud ymaramaks ja auditooriumi t2is arvutitehnika voimsus on tohutult kasvanud.
Nt peale Kuul k2iku arvati,et meil on aastal 2000 Marsil kolooniad,aga seda pole juhtunud.

vennike
11.04.09, 16:58
ma kusagilt lugesin, (oli vist novaator äkki) et kui infotehnoloogias toimub kasv sama kiiresti, kui viimase kahekymne aasta jooksul siis aastaks 2029 on arvuti oma võimsuselt võrdne inimesega ja aastaks 2049 on võrdne terve inimkonna võimsusega. juttu on siis tavalisest koduarvutist.

ja minu arvates oleks suht isekas arvata, et me oleme siin universumis ainukesed elanikud, kuigi ma seda tõestada ei suuda kuidagi, olen ma suht veendunud et kusagil seal on veel midagi meiesarnast.. iseasi kaugel nad oma arenguga on..

Potsataja
11.04.09, 17:23
Samas kui vaadata viimased 40 aastat,siis suurt pole ju midagi muutunud,peale selle,et autod on l2inud ymaramaks ja auditooriumi t2is arvutitehnika voimsus on tohutult kasvanud.
Nt peale Kuul k2iku arvati,et meil on aastal 2000 Marsil kolooniad,aga seda pole juhtunud.



Ma arvan, et II Maailmasõda ja sellele järgnev tõmbas igasugusele arengule, va. sõjaline areng kõvad pidurid peale. Järgmise 30 aastaga võib seega ülikõva areng toimuda, umbes nagu 100 eelneva aastaga kokku. RudiTurboga mina isiklikult nõus ei ole, maailmasõjast saab juttu olla siis kui gigandid omavahel otseselt karvupidi kokku lähevad. Mingi madin toimub nkn kogu aeg. Hetkel ei kompa nad minumeelest isegi kaudselt üksteise piire, vaid üritavad üksteist '' surnuks rääkida'' ja hoobelda oma munade suurusega. Seda isegi siis, kui mõni gigant on vahepeal soovahetusopil köinud ;D

Vennikese jutule lisaksin, et obv ei ole me üksi ja teised on oma arenguga meist ees, taga või samal tasemel ;) Ees olek tähendab minu jaoks seda, et nemad on lõplikult selja taha jätnud oma kiskjaliku olemuse ja lasevad meiesugustel putukatel rahumeeli edasi toimetada.

marguzz22
11.04.09, 17:38
Ma arvan, et II Maailmasõda ja sellele järgnev tõmbas igasugusele arengule, va. sõjaline areng kõvad pidurid peale. Järgmise 30 aastaga võib seega ülikõva areng toimuda, umbes nagu 100 eelneva aastaga kokku. RudiTurboga mina isiklikult nõus ei ole, maailmasõjast saab juttu olla siis kui gigandid omavahel otseselt karvupidi kokku lähevad. Mingi madin toimub nkn kogu aeg. Hetkel ei kompa nad minumeelest isegi kaudselt üksteise piire, vaid üritavad üksteist '' surnuks rääkida'' ja hoobelda oma munade suurusega. Seda isegi siis, kui mõni gigant on vahepeal soovahetusopil köinud ;D

Vennikese jutule lisaksin, et obv ei ole me üksi ja teised on oma arenguga meist ees, taga või samal tasemel ;) Ees olek tähendab minu jaoks seda, et nemad on lõplikult selja taha jätnud oma kiskjaliku olemuse ja lasevad meiesugustel putukatel rahumeeli edasi toimetada.


vastupidi 2 maailmasõda tõi tohutu arengu tehnoloogias, meditsiinis jne. See oli väga murranguline aeg

Potsataja
11.04.09, 17:51
Marguzz, palun valgusta mind ja too näiteid.

privador
11.04.09, 18:28
imric,koigil teadlastel oli tuli takus,sest sojarditele oli vaja ju pomme.
Ja palju raha suunati teadusvaldkondadele.
Ka internet on alguse saanud sojardite m2ngudest

Potsataja
11.04.09, 18:40
Pommide osas ma saan aru aga kuidas seondub pommide ja keemiarelvade areng üldise teaduse ja meditsiini arenguga ning mismoodi seondub interneti teke sõjardite mängudega. Ma olen netist viimael ajal palju asju avastanud/uurinud aga see teema on täeisti kahe silma vahele jäänud.

bubba
11.04.09, 19:00
pakun , et nafta asemel on kasutusel teised energia allikad ja endiste nafta riikide asemel on tippu tõusnud riigid kus on palju puhast mage vett.

hotcocacola
11.04.09, 19:02
sellega mlle meenus see aeg kui algklassis oli vaja kirjutada kirjandeid :D, pidevalt oli loosis zombid ja ufod :D

RudiTurbo
11.04.09, 19:26
Pommide osas ma saan aru aga kuidas seondub pommide ja keemiarelvade areng üldise teaduse ja meditsiini arenguga ning mismoodi seondub interneti teke sõjardite mängudega. Ma olen netist viimael ajal palju asju avastanud/uurinud aga see teema on täeisti kahe silma vahele jäänud.


No kui pidevalt toodi katkiseid mehi haiglatesse, siis obv meditsiinis saadi kõvasti kätt harjutada. Ning kindel see, et sõdadest on kõvasti arengut tulnud igasugustesse valdkondadesse, sest loobiti teadlastele raha ropult. Aga teadlased on ju uudishimulikud, obv oli neil tohhuijaa kõrvalprojekte ning sõjaliste eesmärkide saavutamiseks tuli ka kõrvalisi kasulike avastusi.

kuco
12.04.09, 04:19
vastupidi 2 maailmasõda tõi tohutu arengu tehnoloogias, meditsiinis jne. See oli väga murranguline aeg


Samamoodi nagu külm sõda oli. Otsene ja kaudne sõjatööstus sai lõputud vahendid arenduseks.

Teine on kindlasti korporatiivse maailma võimutsemine.



pakun , et nafta asemel on kasutusel teised energia allikad ja endiste nafta riikide asemel on tippu tõusnud riigid kus on palju puhast mage vett.


+1

antnx
12.04.09, 10:01
Vaadates tänapäeva trende siis pigem arvan, et areng aeglustub üleüldiselt järgmise 10 aasta jooksul. Toimub vähe või väga väga muutusi. Ise loodan, et kõige suuremad muutused tuleksid Ühiskonna vallas. See on lihtsalt sick! mis toimub praegu. Liialt palju saasta liigub ümberringi. Inimesed ei mõtle veel suures plaanis vaid ajavad cashi kokku ja seda ükskõik mis hinnaga. Öko on juba muutumas kommertsiks. Aga õnneks on tunda meedia valukarjeid. Juba praegu hakkab kõik see kolletuma ja inimesed hakkavad tasapisi aru saama. Ma loodan, et kaob see meeletu amoraalsus ühiskonnast. Peale selle loodan veel tõsiselt, et koos tehnoloogia arenguga areneb ka inimene - loomast mõtlevaks olendiks.

RudiTurbo
12.04.09, 11:48
Mis kõige hullem, tehakse teema tuleviku kohta ja teema on nii negatiivsust täis, et hakka või nutma.

We're screwed guys! :D

privador
12.04.09, 15:37
Vaadates tänapäeva trende siis pigem arvan, et areng aeglustub üleüldiselt järgmise 10 aasta jooksul. Toimub vähe või väga väga muutusi. Ise loodan, et kõige suuremad muutused tuleksid Ühiskonna vallas. See on lihtsalt sick! mis toimub praegu. Liialt palju saasta liigub ümberringi. Inimesed ei mõtle veel suures plaanis vaid ajavad cashi kokku ja seda ükskõik mis hinnaga. Öko on juba muutumas kommertsiks. Aga õnneks on tunda meedia valukarjeid. Juba praegu hakkab kõik see kolletuma ja inimesed hakkavad tasapisi aru saama. Ma loodan, et kaob see meeletu amoraalsus ühiskonnast. Peale selle loodan veel tõsiselt, et koos tehnoloogia arenguga areneb ka inimene - loomast mõtlevaks olendiks.
Paraku jah see tendents on koigil ida euroopa maadel,ke son tulnud noukogude liidust.Koigi soov on kiiresti ja k2hku rikastuda,et se eon nagu IN.L22ne euroopas sellist asja on v2hem m2rgata ja inimesed ei rabele raha p2rats nagu hullud.Eks arvan,et Eestis saab ka see nn @ratsarikkaks@ vasikavaimustus,ehk nii 10-20 aasta p2rast ymber.