PDA

View Full Version : NL16 FR TT OOP madalal flopil vs 2 mängijat



punapea
26.10.12, 19:02
Eilse sessi kõige küsitavam käsi.

MP1 kohta statte pole aga stacki suuruse järgi ei arvanud et kõige teravam
CO on 53/14/0.8 50 käe peale

PokerStars - $0.16 NL (9 max) - Holdem - 8 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

UTG+1: $19.63
MP: $16.13
MP+1: $12.80
CO: $6.37
BTN: $7.55
Hero (SB): $20.83
BB: $16.00
UTG: $16.00

Hero posts SB $0.08, BB posts BB $0.16, MP+1 posts DB $0.16

Pre Flop: ($0.40) Hero has T:spade: T:heart:

fold, UTG+1 raises to $0.48, fold, MP+1 calls $0.32, CO calls $0.48, fold, Hero calls $0.40, BB calls $0.32

Flop: ($2.40, 5 players) 6:diamond: 7:heart: 9:spade:
Hero bets $1.44, fold, fold, MP+1 calls $1.44, CO calls $1.44

Flopis tahtsin kätt "kaitsta", bettisin for value aga polnud mune rohkem panna. Pärast mõlema calli panin MP1 seti või reatõmbe peale, fishist oli savi.

Turn: ($6.72, 3 players) 4:diamond:
Hero bets $4.49, MP+1 calls $4.49, CO calls $4.45 and is all-in

4 tundus suht blank, bettisin et katta fish ja lootsin et MP1 foldib aga ta callis ja plaan oli 8 shoveda ja blank river check-callida.

River: ($20.15, 3 players) T:diamond:
Hero ???

Riverisse tuli suht sitt kaart, MP1-l järgi ca 30% potist.

Mida riveril teha ja mida oleks võinud enne teistmoodi teha?

q_q
26.10.12, 23:29
river pigem hea kaart

q_q
26.10.12, 23:30
pohui all in

donkament
27.10.12, 08:58
ei donkaks floppi, turni bet on overreping juba. Check turn ja vaata mis juhtub. Kui reg betib, siis fold, kui reg checkib ja any2fish shipib, siis call.

As played river shove, sest kui tal on rida(ebatõenäoline) ja ta shoveb, siis sa maksad selle nkn kinni. Aga kui tal ei ole rida(üsna tõenäoline) ja sina shipid, siis ta ei foldi pea ühtegi kätt, mis tal seal on.

punapea
27.10.12, 10:14
Kui flopil ei donka siis check turn ja ülekaardi puhul annaks alla? Mida teha siis kui flop chekitakse läbi ja turni tuleb 2 või 6 või mõni muu väike pmst blank kaart?

donkament
27.10.12, 10:27
sõltub ülekaardist ja actionist, muidu blank turnil bet jh.

HerrJanks
27.10.12, 10:57
Kui tal nii vähe järel siis jah AI,

Eks selle käe mängimiseks palju erinevaid võimalusi.

Kui reg foldib palju ja aind nutsi sealt eest ei ava siis võid vabalt sqz'ina kuna fishid võivad siin sinuga OOP kaasa tulla ja mängid positsioonis 1 või 2e fishi vastu tugeva lehega.

Võid flopi c/c, c/r (vist foldib liiga suure osa vastaste nõrgemaid holdinguid välja), dongata(nagu tegid)

Turnis oleneb samuti mis eelnevalt juhtus jne...

Võimalusi palju.

HerrJanks
27.10.12, 11:02
ei donkaks floppi, turni bet on overreping juba. Check turn ja vaata mis juhtub. Kui reg betib, siis fold, kui reg checkib ja any2fish shipib, siis call.

As played river shove, sest kui tal on rida(ebatõenäoline) ja ta shoveb, siis sa maksad selle nkn kinni. Aga kui tal ei ole rida(üsna tõenäoline) ja sina shipid, siis ta ei foldi pea ühtegi kätt, mis tal seal on.

Ma arvan et antud river aitas fishi range kõvasti. Nemad drawiwad alati kallilt ja isegi naked OESD'd.

Reg ju foldis.

River on pigem regulari range vastu hea, kellel palju sette ja ülepaare.

donkament
27.10.12, 11:08
M
Reg ju foldis.

River on pigem regulari range vastu hea, kellel palju sette ja ülepaare.

fish on all in ju ja side-pot on regulariga

punapea
27.10.12, 11:34
Kui reg foldib palju ja aind nutsi sealt eest ei ava siis võid vabalt sqz'ina kuna fishid võivad siin sinuga OOP kaasa tulla ja mängid positsioonis 1 või 2e fishi vastu tugeva lehega.

Võid flopi c/c, c/r (vist foldib liiga suure osa vastaste nõrgemaid holdinguid välja), dongata(nagu tegid)

Turnis oleneb samuti mis eelnevalt juhtus jne...

Võimalusi palju.

Eem... ma ju SB, nkn olen OOP.
UTG1 kohta 40 kätt, sampel küll väike aga tundus positional aware. Ma siiani väikse või olematu sampli ja mõistliku stacki puhul eeldan et mängija ikka natuke mõtleb.
Küll aga kui UTG foldib siis TT, JJ fishide vastu sqeezides olen tihti postflop keerulises olukorras olnud.
Minu mõttekäik miks mitte sqz on see et nad callivad pre liiga palju ja callivad isegi suvalisi ülekaarte madala flopi cbetile, rääkimata Ax-st mis hittis. Selleks ajaks on pot rõvedalt suur ja turnis/riveris tuleb minu pocketile nii palju ülekaarte et ma olen teadmatuses ja sisuliselt oma TT blufiks pööranud.
Check callida on ka halb sest reverse implied odds on minu kahjuks ja sisuliselt maksan vähe kui olen ees ja maksan palju kui olen taga, lisaks tuleb turni-riverisse pool pakki häid kaarte mida vastane bluffida saab.
Kui fish pole fullstackiga siis pre sqz-des on tal turnis tihti alla poti jagu raha ja fold equityst pole suurt midagi alles.
Kokkuvõttes tundub et väga halvasti ei mänginud aga tulevikus peaks ehk passiivsema liini võtma sellises flopis callimiskalduvustega vastaste puhul.
Suurema stackiga fish tõmbas 68o-ga ära, tankisin aga check-callisin riveris 15bb beti.

HerrJanks
27.10.12, 12:05
vaatasin et sa IP, aga fishi vastu on TT igal juhul nuts =)

river peaks olema shove, kuna sa plaanisid nagunii seda callida, checkides kaotad valuet, kuna ta võib järele checkida käed mida biidid ja ta calliks.

punapea
27.10.12, 12:20
vaatasin et sa IP, aga fishi vastu on TT igal juhul nuts =)

river peaks olema shove, kuna sa plaanisid nagunii seda callida, checkides kaotad valuet, kuna ta võib järele checkida käed mida biidid ja ta calliks.

Tegelikult mõtlesin kaua ega tahtnud sedagi betti callida. Shovele oleks ilmselt foldinud.
2pair tundus ainus mida biidin. Minu kogemus ütleb et fishidele meeldib sette minraiseda ja muid tõsteid teha juba enne riverit.
Võibolla eksin. Igatahes pean veel õppima ülepaare fishide vastu OOP mängima...