PDA

View Full Version : NL20 AA FR overpair



Tupsik
12.04.09, 15:34
Tere prooviks ka esimest korda abi paluda. On siin natuke juba loetud ja uuritud seda foorumit ja tänud juba loetud tarkuste eest :)

Absolute/UB Cereus No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Absolute/UB Cereus (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Button ($3.31)
SB ($3.45) 18/3/3,5/151
BB ($10.64)
Hero (UTG) ($26.15)
UTG+1 ($24.33)
MP1 ($19.87) 33/5/2/93
MP2 ($2.88)
MP3 ($18.79) 24/10/3,5/224
CO ($19.44)

Preflop: Hero is UTG with A :spade:, A :club:
Hero bets $0.35, 1 fold, MP1 calls $0.35, 1 fold, MP3 calls $0.35, CO calls $0.35, 1 fold, SB calls $0.30, 1 fold

Flop: ($1.85) 9 :club:, 10 :spade:, 8 :club: (5 players)
SB checks, Hero bets $1.85, MP1 calls $1.85, 1 fold, CO calls $1.85, 1 fold

Turn: ($7.40) 3 :diamond: (3 players)
Hero checks, MP1 checks, CO bets $4.50, Hero folds, 1 fold

Total pot: $7.40 | Rake: $0.37



Et sihuke käsi siis, kas oleks pidanud panema ka teise Cbeti? Endale tundus üldse päris hirmus flop, et nats kartsin juba esimest panna
ja kui 2 call'i tuli oli oht suur, et kellegil võib juba rida olla, või ka 2 paari(mängitakse ju QJ ja 910 küll ja mõlemad callijad olid suht laia vahemikuga sellid).
Et küsimus oligi, et kas mängisin õigesti ja kuidas oleks pidanud üldse sellise flopiga käituma?

Endal tundus, et oleks võinud ehk teise cbeti ka panna, võisin vabalt ka ees olla ja tõmmete vastu olla, kuid paras downswing oli ka just.
Ei tahtnud oma stacki hakata overpairiga mängu panema.

EGERT
12.04.09, 15:51
http://96.pixel.ee/files/Doh45.jpg

Mina oleks shovenud siin.
Turn oli täiesti blank kaart ega muutnud midagi. CO'l võib sellest positsioonist pärast tõstet ja mitut calli täiesti rahulikult olla QJs käes, seega rida+mastitõmme, aga sel juhul ei foldiks ikkagi, vaid maksaks siis juba kinni.

Kõige tõenäolisemalt on tal A9 või AT vms, millega sinu cbet maha callida ja floatida. Turnil näitasid sa checkiga oma nõrkust/ebakindlust välja ja kasutati CO poolt täiesti rahulikult ära. Bet näeb ka täpselt selline välja minuarust, mis peaks su foldima panema või siis kui sa tõstad, siis foldib ta c/r peale. C/R on aga väga fääntsi mäng siin imho, eriti blank turniga, ja ei näe nagu mõtet. Oleks tal nüüd QJs ehk nuts+freeroll käes, betiks ta ilmselt veidi vähem (sellisel limiidil vähemalt), et sa oma kaarte maha ei viskaks.

Mõni mõte siis minupoolt.

EGERT
12.04.09, 15:55
...kuid paras downswing oli ka just.
Ei tahtnud oma stacki hakata overpairiga mängu panema.

Selline mõte ilmselt segaski sinu mängu. Mängida tuleb absoluutselt sõltumatult sellest, kas sul parajasti läheb BR suuruse järgi hästi või halvasti. Antud juhul mängisid siis liiga ettevaatlikult ja kartsid nö "uuesti vastu näppe(nuppe) saada", aga see ei lase sul ka pote maha võtta.

Oleksid tõesti ritta sisse shovenud, oleksid natuke lisanud oma downswingile, mis seal ikka. muuv oleks õige olnud ja sa ei oleks valesti käitunud.
Oleksid ära võitnud, oleks su BR ja enesekindlus ka oluliselt tõusnud.

:)

McFoldberg
13.04.09, 00:58
5-way action... Oleks hu, siis ma saaks aru, et sa paned CO AT või A9 peale... Aga kui 5-way, siis miks nii kindel oled, et ees oled?
Mina betiks turnil ja foldiks shove peale.

EGERT
13.04.09, 06:55
5-way action... Oleks hu, siis ma saaks aru, et sa paned CO AT või A9 peale... Aga kui 5-way, siis miks nii kindel oled, et ees oled?
Mina betiks turnil ja foldiks shove peale.

Turnil see passiivne MP1 foldiks kindlalt pärast Hero shovet, või kui maha calliks, siis turnil tõenäoliselt ei teeks 3-way allini. HH järgi lihtsalt selline aimdus

Tupsik
13.04.09, 16:14
Turnil ikka raske juba midagi, teha, kui juba checkisin. Sest ei ole ju teada, mis see üks sell veel peale mind teeb.
Tagantjärgi on küll näha jah, et viskas maha, aga enne seda ei teadnud, callis ikka esimesena poti suuruse tõste, kui tal veel 2 meest seljataga oli.

See, et CO niipalju pani, ei tähenda küll nüüd seda, et tal kehv mäng oleks. Ei taha odavalt anda ju riveri kaarti, kui oht on, et sind üle tõmmatakse.
Et minu arust võib tal ikka vabalt olla kaks paari, rida, isegi set täitsa võimalik.

Callida/üle tõsta ei tahtnud selleks, et heal juhul olen 60% peal(tagant võib ka tõmme callida veel). Halval juhul aga olen juba surnud, ehk midagi ei aita.

pkmarek
14.04.09, 00:15
Aga kas ei oleks üldse mõttekam cbet ära jätta flopis, kuna flop on nii draw-heavy?

tdx
14.04.09, 11:31
Ei, sest sa ei taha ju et nad tasuta oma draw kokku saavad.