PDA

View Full Version : Keiss [micro-avg stakes MTT-d]



Leheküljed : 1 [2]

Kaitz20
09.01.13, 08:20
20bb deep fold>ship>call.
1. fold. meeldib, sest utg ei ava eff stack 20bb juures pasaga, kui ta mingi eriline kala pole(vaevalt, sest kala ei ava 2x reeglina). sinu käsi on tema utg range vastu halvas seisus, domineeritud ja sa ei saa tihti flopist rohkem raha sisse.
sul on pool lauda veel taga ja võib tekkida olukordi, kus keegi squeeseb/3bet-shipib vms ja sa ei saa callida.
2. ship. oleneb tema ja sinu imagost ja võid saada mõned flipid(55-99, AJ) foldima aga kui shortid lauas ja tunned end laua vastu mugavalt, siis ICM suicide.

Ma üldjuhul alati callin, kuna liiga tugev, et maha panna, samuti liiga tugev, et muuta bluffiks ning lõpuks liiga nõrk, et foldida. Niti vastu võib üldjuhul foldida, samas kui min-raise, siis ma lähen juba kolmikut või kahte paari/masti ostma 1bb eest.
Viga on lihtsalt postflop c/r top paariga ja all-in minna ülepaari või AQ vastu. Enamasti mis juhtub on check/call, check/check ning hero betib ja vastane foldib või callib

vsiu100
09.01.13, 08:44
Ma üldjuhul alati callin, kuna liiga tugev, et maha panna, samuti liiga tugev, et muuta bluffiks ning lõpuks liiga nõrk, et foldida. Niti vastu võib üldjuhul foldida, samas kui min-raise, siis ma lähen juba kolmikut või kahte paari/masti ostma 1bb eest.
Viga on lihtsalt postflop c/r top paariga ja all-in minna ülepaari või AQ vastu. Enamasti mis juhtub on check/call, check/check ning hero betib ja vastane foldib või callib

???
hero on mp - see tähendab, et talle maksab see 2bb-d. see tähendab, et tal on pool lauda veel taga. herol on 20bb-d - ei ole just ruumi ringi vaadata ja floppe nuusutada, 3betti callida ei saa, tagant overcalli saades mängid multiway potis 18bb ef stackida ilma initsiatiivita.
vastane avas utg min-raisega - utg range on tightim. ft alguses mängitakse standardina tightimalt. Su käsi ei ole utg range vastu heas seisus. pole tight(?) ft-s väga implied oddse postflop valuet saada nõrgematelt kätelt.


Viga on lihtsalt postflop c/r top paariga ja all-in minna ülepaari või AQ vastu. Enamasti mis juhtub on check/call, check/check ning hero betib ja vastane foldib või callib

jah, ka antud juhul oli viga flopist sissa ajada, kuid vastane ei checki siin paremaga turni kunagi ja lähed seal bustoks või foldid, kui oled 25+% stackis sisse pannud.

Ecuador13
09.01.13, 09:09
Kui oled juba pre callinud, siis peab ilmselt sisse ajama, see ei ole koht nittimiseks, kui nittida siis pre. Kuid mida teete kui avaja on lag või semi-lag?

vsiu100
09.01.13, 09:54
Kui oled juba pre callinud, siis peab ilmselt sisse ajama, see ei ole koht nittimiseks, kui nittida siis pre. Kuid mida teete kui avaja on lag või semi-lag?

imo kui oled pre callinud, siis callid floppi ja gii turn, või võib ka flopil sisse ajada....
kui on lag, siis 3b ja ajad sisse või 3bet shoved. samas ma arvan et fold ei ole ka halb, kuna imo ft-s(!), 7handed, ei ole lagid ka utg maniakid. suht flowl põhinev imo.....4-5handed pannakse juba toorelt.

Kaitz20
09.01.13, 10:06
???
hero on mp - see tähendab, et talle maksab see 2bb-d. see tähendab, et tal on pool lauda veel taga. herol on 20bb-d - ei ole just ruumi ringi vaadata ja floppe nuusutada, 3betti callida ei saa, tagant overcalli saades mängid multiway potis 18bb ef stackida ilma initsiatiivita.
vastane avas utg min-raisega - utg range on tightim. ft alguses mängitakse standardina tightimalt. Su käsi ei ole utg range vastu heas seisus. pole tight(?) ft-s väga implied oddse postflop valuet saada nõrgematelt kätelt.


Viga on lihtsalt postflop c/r top paariga ja all-in minna ülepaari või AQ vastu. Enamasti mis juhtub on check/call, check/check ning hero betib ja vastane foldib või callib

jah, ka antud juhul oli viga flopist sissa ajada, kuid vastane ei checki siin paremaga turni kunagi ja lähed seal bustoks või foldid, kui oled 25+% stackis sisse pannud.

minu viga, eeldasin et hero on BB pealt
Arvan, et samuti, et pigem fold või kui avab kergelt ja palju käsi, siis shove parem.

Keiss
09.01.13, 20:37
Siiani ei ole täheldanud tglt, et OO ft-d oleks nitised :)
Riidi ei olnud, et lag oleks vastane seega fold.
Aga mis teha AQ-ga? :P

Ingvar78
09.01.13, 23:30
kas mõtled AQs või AQo?

Keiss
10.01.13, 20:09
offi...

Keiss
10.01.13, 20:45
tegin vist täna isikliku rekordi, ca 15 turnat sai lahti võetud ja ainult live eventsil sain tokeni next stepile kus obv hävin ag ülejäänud no moneys ja out ca 3 h ...... naiss....kõik drawd vastastele, flipid ka, tundsin, et downswing istub sügaval sees ja seetõttu olid enamus vist odavad kuni 5$. Ei taha tulla enam. Kui mul AK siis pre ai kaotan aq-le ja vastupidi on loomulikult 100%...........
parim lahendus on vist mängida kuni 2$ turnasid või veel parem, break pikemat aega. Ei leia enam motti nii.
kaartidel pole mälu? No midagi need raisad ikka mäletavad vist.

vsiu100
10.01.13, 21:08
kas mõtled AQs või AQo?

:biggrin:

Romka
23.01.13, 22:53
Kuidas läheb? Vaikseks jäänud.

vsiu100
23.01.13, 22:55
käib lives kalasid sõimamas/hurjutamas.

-andres-
23.01.13, 22:57
käib lives kalasid sõimamas/hurjutamas.

Just like old times ...

Tarmonator
23.01.13, 22:58
Just like old times ...

tahtsin täpselt sama kirjutada...

harryahven
23.01.13, 23:20
lol

Keiss
28.01.13, 01:11
käib lives kalasid sõimamas/hurjutamas.

Olen paar korda livesse peale tööd sattunud küll jah aga kust kohast sa selle sõimamise jutu välja võtsid ei tea, pole sind lauas näinud. Ma enamasti olen seal klapid peas istunud ja pole eriti midagi rääkinudki :p Samas oleks vast veidi ebaviisakas ka vastamata jätta kui mõni õllene fish üritab korduvalt juttu teha lauas...ilmselt ka edaspidi mängin lives veidi rohkem kui viimasel ajal kuna tase neil regular turniiridel on ikkagi madalam kui ükskõik millistel 1$ rebuy turniiridel netis.

Sinust on samas kena, et hoiad vestlust siin teemas üleval muidu sureks vist päris välja.

Pole aega eriti mängida olnud ka netis, neti mtt sess võtab ikka kõvasti rohkem aega kui lives :P
Midagi rõõmustavat kuskil pole juhtunud (mincashid ja napikalt enne suuremaid rahasid, täna näiteks 3k 6max trios 9 koht)
aga rolli pole ka hävitanud just...kokkuvõte tuleb kuu lõpus nagu lubatud sai.

vsiu100
28.01.13, 08:14
Nägin sind korra 10r turniiril Mustikas, olin teises lauas. Purjus kalad tegid mõned suckoudid(?) sulle ja sappi sealt pritsis, kui sind maha calliti ja võideti. Pärst sinu välja kukkumist veel arutati, mis sulle nüüd ei meeldinud. Lühidalt - lives ei sõimata kalu ja ei panda neid ennast halvasti/rumalalt tundma.

udikaz
28.01.13, 11:52
Nägin sind korra 10r turniiril Mustikas, olin teises lauas. Purjus kalad tegid mõned suckoudid(?) sulle ja sappi sealt pritsis, kui sind maha calliti ja võideti. Pärst sinu välja kukkumist veel arutati, mis sulle nüüd ei meeldinud. Lühidalt - lives ei sõimata kalu ja ei panda neid ennast halvasti/rumalalt tundma.

+2 miljonit:p

Godspeed_EJ
28.01.13, 12:23
Unibeti-Keiss ja Paks-Sergei Classicus vol2. Priceless.

vsiu100
28.01.13, 12:31
cliffs?

Pumper
28.01.13, 12:34
Classicus mingit paks Sergeid ei mäleta, a mingi Aleksei oli küll kes mängis any 2 ja naeratas koguaeg tobedalt.

vsiu100
28.01.13, 12:47
[x] Manuyko :redface:

ok2aa
28.01.13, 13:25
http://freethoughtblogs.com/biodork/files/2012/12/drnick.gif

pikk28
28.01.13, 13:28
Classicus mingit paks Sergeid ei mäleta, a mingi Aleksei oli küll kes mängis any 2 ja naeratas koguaeg tobedalt.
yep, mõnus vend oli/on.
http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic3258/

Godspeed_EJ
28.01.13, 13:39
cliffs?

Keiss käis Unibeti särgiga, jõi punast veini, oli über baller ja sõimas fishe
Paks-Sergei pidas ennast Iveyks ja sõimas fishe.

Koos lauda sattusid, siis kiideti üksteise skilli ja laideti teiste oma.

Manyuko on elulahe vana. Nalja saab igakord. Täielik vastand eelpool nimetatuile.

$Lauri$
28.01.13, 18:01
Põhjus, miks ma enam kunagi kasiinosse donkamente mängima ei lähe. Esimene Olympicu kogemus oli vastik, lauas 6 fishi 9st. Igal flopil keskmiselt 3-4 mängijat ja mega limpfest. See selleks, mind ei häiri. Aga need mõned kesise mänguoskusega regularid tegid pidevaid vihjeid, et mängin nitilt(kaudselt obv, arvasid, et ma ei saa aru) ja, et kui tõstan siis on ainult ässad(BTW fullring 21/18/7 FWIW). Muidugi ei viitsinud ma vaielda või mängustrateegiat arutada. Tundsin ennast ebakindlalt ja ei teadnud kedagi, kõik ülejäänud tundusid omavahel tuttavad olevat. Sõimati jõhkralt fishe, regularid olid nii isased. Ajati lolli juttu, et "selles lauas ei tule ristiflushi" etc, sõimati pidevalt diilerit(mitte ühegi nurga alt naljakas, odav ja labane), 60/40 kaotus oli maailmalõpp, pidevad hoiatused diileri poolt jne. Mul oli nii piinlik, et tahtsin lihtsalt ära minna. Üks "bulli" hüüdnimega turske kehaehitusega regular karjus kogu aeg, et ajage väljas kamp kokku... sõidab kõigile sisse. Pauside ajal fishid toppisid raha automaatidesse. Mega piinlik lihtsalt, ei kujutanud ette, et sellised degen gamblerid reaalselt eksisteerivad. Sellise mindsetiga ei tohiks pokkerit mängida. Tegin ise ka paar viga, sest polnud live peaaegu kunagi varem mänginud ja sõim ei jäänud tulemata. Aga niipalju see mõjus, et oma jalga Eesti kasiinosse donkamendile enam ei tõsta.

Pumper
28.01.13, 18:14
Käisin ka mitmeid aastaid tagasi 1. korda Parkis turnat mängimas, ise ei osanud õieti pokkeritki ja sain ka räigelt mölisemist ja irwitamist tunda. Selles mõttes, et korda lauas ei ole. Aga nüüd kasutan sama taktikat vahel, et teisi närvi ajada.

$Lauri$
28.01.13, 18:16
Mind ei koti mingi €10 eurone donkament. Tol hetkel oleksin nõus olnud 50€ maksma, et lauast haihtuda. Halb hakkas nii labaste inimeste keskel olemisest. Entertainment my ass.

Spewmonkey
28.01.13, 18:40
Kõige naljakam selle kõige juures on see, et need Pargi regid ei oska ise mängidagi ju.

$Lauri$
28.01.13, 18:43
Pargi kohta ei oska öelda, aga Tartu Olympicus käis pidev kelkimine, et kes ikka iga nädal kohal on jne. Ku nii head mängijad oleks siis grindiks kodus pappi kokku, mitte ei rüüpaks õlut fishide keskel.

Spewmonkey
28.01.13, 18:47
Pargi kohta ei oska öelda, aga Tartu Olympicus käis pidev kelkimine, et kes ikka iga nädal kohal on jne. Ku nii head mängijad oleks siis grindiks kodus pappi kokku, mitte ei rüüpaks õlut fishide keskel.

Pappi nad teenivad vabalt(eeldatavasti) seal(Pargis) bumhuntides, see ka skill sessuhtes.

$Lauri$
28.01.13, 18:48
Jah, minu viga, eeldan, et räägid kurikuulsast Pargi cashgamest. Minu näide oli Olympicu 10€ Freezeout turniirist.

Spewmonkey
28.01.13, 18:49
Jah, minu viga, eeldan, et räägid kurikuulsast Pargi cashgamest. Minu näide oli Olympicu 10€ Freezeout turniirist.

Aa jah, my bad. 10€ donkamendil väga palju raha kokku ei aja jep.

Pokutaja
28.01.13, 19:06
Ise olen nüüd ka mõned korrad donkamente käinud mängimas Pargis ja otseselt midagi halba rääkida ei saaks. Lauad olnud enamvähem viisakad ja pole keegi minu/teiste kohta midagi solvavat kobisenud (regularid pigem omavahel lõõpinud). Pauside ajal vahel suitsuruumis kuulnud toredat juttu, et: "Mulle pokker meeldib, ei pea mõtlema eriti". Teen oma sisemise muige ära ja mängin edasi. Vb lihtsalt pole "õigetesse" laudadesse sattunud. Samas ise ka tavaliselt üsna madalat profiili hoidnud, kui hullult jutustada tahan pokkeri mängimise ajal, siis teen pigem sõpradega väikese õlle+donkamenti.

Pumper
28.01.13, 19:59
Ega praegu ongi korralik seal, viisakad inimesed jne. Diilerid ka koolitatud ja kutsuvad korrale, varem oli hullem ja muidugi oleneb seltskonnast kes lauas. Eks regulare siin foorumis ka, teavad paremini rääkida.

E: Parim kild oli see, et olin kerge nädalakese pidu pand ja pühap läksime mingisele turniirile, siis vaheajal tuldi õpetama, et kui sul hea kaart on käes siis ära oma käsi värista - aga mul suht stabiilselt oligi pohmaka värin sees:)

Supsti
28.01.13, 20:03
Siiani ühel turniiril käinud Parkis, mingi 35€? donkament oli. 3bettisin esimese 5 käe jooksul 4 korda. Lõpuks mingil pool Soome/Eesti vanamutikesel ei andnud rahu. "See ei ole pokker ju, raise, 3bet, 4bet, 5bet. Nii ei saa mängida ju." Edasi seletas midagi vene ja soome keeles minu kohta, aru ei saanud. Aga no Parki "regularide" tase oli ikka alla igasugust arvestust.

K2okfor_Mey
28.01.13, 20:09
Park regularide best move on IMO call, seda tehakse söögi alla ja peale sita drawiga 3rd pairiga jne jne....

-andres-
28.01.13, 20:23
Nagu see oleks üllatus, et lives fishid enamjaolt Pargis, lol.

Keiss
29.01.13, 01:16
Nägin sind korra 10r turniiril Mustikas, olin teises lauas. Purjus kalad tegid mõned suckoudid(?) sulle ja sappi sealt pritsis, kui sind maha calliti ja võideti. Pärst sinu välja kukkumist veel arutati, mis sulle nüüd ei meeldinud. Lühidalt - lives ei sõimata kalu ja ei panda neid ennast halvasti/rumalalt tundma.

Aa see turna, nojah mu KK calliti pimedalt 48ga pre maha mingi 40bb mitu korda järjest, tõmmati riverisse ja irvitati ka veel. Mul suht suva kuidas nad end tundsid. Võin kihla vedada, et kes irvitab mu üle peale sellist suckouti saab veel halva repliigi minu poolt, keegi ei sõimanud kedagi igatahes, ei tasu selliste juttu sul väga tõsiselt võtta. Ja usu mind nende mängustiil minu reaktsioonidest olenemata ei muutu grammivõrdki.

Parem elada emotsioonid välja sel hetkel kui vaikselt nohistada, endasse seda sitta koguda ja igavesti mäletada ning foorumisse kribada. Nagu eestlasele omane. Mul on see turna ammu peast pühitud.

Pargis on täitsa ok seltskond nüüd vist, vanamehi ka vähemaks jäänud. Aga need mündikate seltskonnad on ikka ...

udikaz
29.01.13, 04:45
no kui paloveri või sinu tüüpi mängija vastu suckout teha siis võtab tahest tahtmata kkogu laua muigama tho..

vsiu100
29.01.13, 09:31
Aa see turna, nojah mu KK calliti pimedalt 48ga pre maha mingi 40bb mitu korda järjest, tõmmati riverisse ja irvitati ka veel. Mul suht suva kuidas nad end tundsid. Võin kihla vedada, et kes irvitab mu üle peale sellist suckouti saab veel halva repliigi minu poolt, keegi ei sõimanud kedagi igatahes, ei tasu selliste juttu sul väga tõsiselt võtta. Ja usu mind nende mängustiil minu reaktsioonidest olenemata ei muutu grammivõrdki.

Parem elada emotsioonid välja sel hetkel kui vaikselt nohistada, endasse seda sitta koguda ja igavesti mäletada ning foorumisse kribada. Nagu eestlasele omane. Mul on see turna ammu peast pühitud.

Pargis on täitsa ok seltskond nüüd vist, vanamehi ka vähemaks jäänud. Aga need mündikate seltskonnad on ikka ...

1. Sa ju tahad, et nad calliks 48-ga su KK-d. Peaksid sisemiselt tantsima, fistpumpima ja õhusuudlusi saatma.
2. Sulle peaks ikka korda minema, kuidas nad end tunnevad. Sa peaks tegema nende olemise mõnusaks, et nad ikka jätkaks mängimist ja 48-ga nuppude panemist.
3. Halva repliigi asemel naerata ja tee rebuy või soovi edu.
4. Sa ju ei tahagi, et nende mängustiil muutuks.
5. Emotsioonid võib muidugi välja elada aga nagu mainitud peaks need rõõmsad olema (sest on veel dead money), mitte solvavad.

Ei mäleta, mis raamatus see oli aga point, miks ei tohi kalasid sõimata(nende vigu välja tuua):
1. Nad solvuvad ja lähevad ära/ei tule enam tagasi.
2. Nad hakkavad selle tulemusel paremini mängima.

-andres-
29.01.13, 15:04
Viimane post on muidugi obv, aga pole midagi teha, kui inimene on oma peas Eesti Phil Hellmuth.

tafka31
29.01.13, 17:05
Keegi peab ju ometi parim olema!

GMeCh1ps
29.01.13, 17:11
Ei taha spämmida, aga rooofl.

Keiss
29.01.13, 20:48
Keiss käis Unibeti särgiga, jõi punast veini, oli über baller ja sõimas fishe
Paks-Sergei pidas ennast Iveyks ja sõimas fishe.

Koos lauda sattusid, siis kiideti üksteise skilli ja laideti teiste oma.

Manyuko on elulahe vana. Nalja saab igakord. Täielik vastand eelpool nimetatuile.

Cool story :cool: aga pean sulle pettumuse valmistama. Minust ei saa kahjuks iialgi Manuyko taolist mängijat. Ilmselt ka nalja ei saa iga kord.
Mina seda Classicu 4-5 aasta tagust elu enam ei mäleta ega tea ka kes sina oled. Tundub, et sul on väga hea mälu. Ehk meenutad mulle mis keeles me Sergeiga üksteist kiitsime?


+2 miljonit:p

Noh sa võid veel +20 miljonit ka vsiu postile lisada aga mäletan päris hästi kuidas sa mind ka "sõimasid" kui ma veel esimesi samme Pargis tegin. Aga ma ei käi fooorumis vingumas selle pärast. Mis on lives juhtunud see on ja kõik. Sa ju pidasid ka mind random fishiks kelle peal hea end välja elada nagunii hiljem enam kunagi ei kohtu. Ilmselt ma ei olnud ainus. Laud muide muigas ka ;)

Vsiul on muidugi ilus jutt aga kust sa selle aja ja energia leiad, et neid vanu ja kulunud kõigile teada tõdesid korrutada viitsid? Ma olen neid ise ka kuulnud paar korda vähemalt aga ma ei ela raamatu järgi. Mul on omad põhimõtted ja kui siin foorumis mõni arvab, et peaksin end muutma, et kellelegi rohkem meeldida siis seda ei juhtu ;)
Lits mees kes kõigile meeldib. Minu eesmärk pokkeris ei olegi olla "nice guy".

Kellele ma ei meeldi sellel ei ole kohustust käia siin topicus spämmimas. Foorumis on obv palju kasutajaid kes mulle ei meeldi aga ma isegi ei mõtle neile veel vähem raiskan oma väärtuslikku aega käies kuskil kribamas, rohveldamas, irvitamas. Ma isegi ei loe enamus teemasid.

vsiu100
29.01.13, 21:04
Vsiul on muidugi ilus jutt aga kust sa selle aja ja energia leiad, et neid vanu ja kulunud kõigile teada tõdesid korrutada viitsid?

ma ei käi kõigile korrutamas. ei meenugi, kellele veel sellist juttu rääkinud olen....vbolla svenzale paar aastat tagasi....
miks ma seda siin räägin sulle? minu idee ei ole sinu leake lappida. mind lihtsalt häiris, et sa paned reede õhtul meelt lahutama tulnud kalad ennast halvasti tundma. seda kahel põhjusel: lihtsalt oli inimlikult kahju ja teiseks - mulle meeldib nendega koos mängida ja ma ei tahaks, et nad solvuks või ebamugavalt tunneks end ning ei tahaks tagasi tulla.
see kui sa käituda oskad ei tee sinust "litsi".
ah jaa, igaks juhuks soovitan paar tooni maha võtta, sest mõnikord on nende seas mõni selline, kes nalja ei mõista ja võib füüsiliseks minna.

Keiss
29.01.13, 21:13
ah jaa, igaks juhuks soovitan paar tooni maha võtta, sest mõnikord on nende seas mõni selline, kes nalja ei mõista ja võib füüsiliseks minna.
Sa võid mulle alati pm-e saata või koha peal öelda aga ei...pead asja avalikult foorumis arutama.
Seega korrutad ju kõigile, kõik loevad.
Kui sina arvad, et fishidele naeratada ja nendega sõpra panna samal ajal lootes, et saab käe nende taskusse toppida ei tee mehest litsi siis see on sinu arvamus.
Mul on enda arvamused.

Mis seal ikka, läheb füüsiliseks siis läheb. Eks tuleb siis 110 valida...

harryahven
29.01.13, 21:15
fishi halba mängu või suckouti halvustavalt kommenteerida on küll suur leak imo. vsiuga nõustun täielikult ja mind isiklikult ajab kõvasti rohkem närvi enda halb/läbimõtlemata mäng/move. pigem toovad 48-tüüpi kätega suckoudid ja muud -ev liigutused muige näole, kuna see tuletab meelde, et surnud raha ja fishe jagub..

kardpleier
29.01.13, 21:48
hämmastav suhtumine endiselt elukutseliselt pokkerimängijalt. Keegi juhib tähelepanu räigetele leakidele, siis lihtsalt ajad oma jonni edasi. Endaga nii rahul... Eriline douchebag.

vsiu100
29.01.13, 22:08
sry, kui ma sind solvasin.
ma nägin sind esimest ja viimast korda 2012a jooksul ja sa kukkusid enne teist pausi välja, niiet polnud aega otse rääkida.
õigupoolest ei ootaks endiselt pro pokkerimängijalt sellist suhtumist aga sinu kaitsepositsioon on ka arusaadav.



Kui sina arvad, et fishidele naeratada ja nendega sõpra panna samal ajal lootes, et saab käe nende taskusse toppida ei tee mehest litsi siis see on sinu arvamus.

tule ütle mulle seda teinekord irl. saame seda asja arutada.


Mis seal ikka, läheb füüsiliseks siis läheb. Eks tuleb siis 110 valida...

ilma naljata on mõnikord mõni poiss otse soomest tulnud puhkama ja pisut napsisena ei hoita end tagasi.

Keiss
29.01.13, 22:34
Whatever.
Mul ei ole mingeid huvisid enam selles vestluses osaleda.

MrRiver
29.01.13, 23:01
Jätke rahule, inimesele ei meeldi rohkem raha võita lihtsalt.

udikaz
30.01.13, 05:22
Cool story :cool: aga pean sulle pettumuse valmistama. Minust ei saa kahjuks iialgi Manuyko taolist mängijat. Ilmselt ka nalja ei saa iga kord.
Mina seda Classicu 4-5 aasta tagust elu enam ei mäleta ega tea ka kes sina oled. Tundub, et sul on väga hea mälu. Ehk meenutad mulle mis keeles me Sergeiga üksteist kiitsime?



Noh sa võid veel +20 miljonit ka vsiu postile lisada aga mäletan päris hästi kuidas sa mind ka "sõimasid" kui ma veel esimesi samme Pargis tegin. Aga ma ei käi fooorumis vingumas selle pärast. Mis on lives juhtunud see on ja kõik. Sa ju pidasid ka mind random fishiks kelle peal hea end välja elada nagunii hiljem enam kunagi ei kohtu. Ilmselt ma ei olnud ainus. Laud muide muigas ka ;)



4 aasta tagust aega ei mäleta, aga 3 aasta tagune on väga selgelt meeles. interesting. Kas ma riivasin kuidagi su tundeid? Ise küll ei mäleta antud situatsiooni, aga olen suht kindel, et laud muigas pigem sinu kui minu üle. imo sa oledki üks random fish.no offence, aga su fafafa jutt ei avalda eriti muljet.

E: vsiul on õigus, aga kui ei taha kuulada võtta siis ei taha. over ja out.

privador
30.01.13, 06:13
Keiss sa oled mu iidol

pikk28
30.01.13, 06:39
Keiss sa oled mu iidol

+1

Godspeed_EJ
30.01.13, 08:08
Cool story :cool: aga pean sulle pettumuse valmistama. Minust ei saa kahjuks iialgi Manuyko taolist mängijat. Ilmselt ka nalja ei saa iga kord.
Mina seda Classicu 4-5 aasta tagust elu enam ei mäleta ega tea ka kes sina oled. Tundub, et sul on väga hea mälu. Ehk meenutad mulle mis keeles me Sergeiga üksteist kiitsime?


Sa ei suuda mulle Keiss pettumust valmistada. Pole lihtsalt milleski pettuda.

Mina ka tol ajal ei teadnud kellega tegemist. Minu jaoks olid suvaline lammas. Seda, et sa Keiss oled, sain teada kunagi hiljem Olympsis, EMVl vist. Näitasin sõbrale, et näe see on see lammas, kes Classicus laia lehte mängis alati ja fishe sõimas. Suur oli üllatus, kui öeldi, et tegemist oli nö "professionaalse mängijaga". Mälu pole väga hea, aga lauas jäävad üldjoontes meelde head mängijad ja regular fishid, kes oma oskusi ülehindavad.

Sergeiga rääkisite ladusas eesti keeles.

ok2aa
30.01.13, 08:38
Keiss sa oled mu iidol

:D

pastilaa
30.01.13, 09:27
printeriks sünnitakse

Tuul
30.01.13, 12:15
Mulle ka meenub Keiss Classicust, käisin isegi seal pea igal turniiril.
Erksalt on meeles näiteks seik, kui Keiss cashi lauas väitis, et ta on seal selgelt parim mängija, kuna ta on online'is pea miljon kätt mänginud.

leits
30.01.13, 12:25
printeriks sünnitakse

http://www.blogcdn.com/www.joystiq.com/media/2007/07/it-prints-money-2-425.gif

lissavassa
30.01.13, 13:02
Mulle ka meenub Keiss Classicust, käisin isegi seal pea igal turniiril.
Erksalt on meeles näiteks seik, kui Keiss cashi lauas väitis, et ta on seal selgelt parim mängija, kuna ta on online'is pea miljon kätt mänginud.

Ja mis nüüd on poisist saanud? Grindib micro MTTsi :)

inward
30.01.13, 13:11
Lol. Eesti on nii väike ikka. Shit you do, just finds a way back at you.

ESTPatrick
30.01.13, 15:35
Keiss sa oled mu iidol

privador sa oled minu iidol

muruntau
30.01.13, 16:00
printeriks sünnitakse

On printerid ja on heiterid. Päris palju heitereid ITT

LuuK
30.01.13, 16:09
Keiss sa oled mu iidol
võta järjekorda, Keiss mu iidol aastast 2k2 :)

Keiss
30.01.13, 22:41
imo sa oledki üks random fish.

Ok, miks mitte. Ainult siin on üks aga. Miks sa õpetad ja kommenteerid fishi teemas?
Fishi ju ei õpetata ega kritiseerita. Ise ju väidad nii.


Sergeiga rääkisite ladusas eesti keeles.
Hmm, kas Sergei tõesti rääkis eesti keelt? Võib olla tõesti rääkis ta eesti keelt hmm...pole teda enam kuskil aastaid näinud.
Kahjuks pole ma aga kunagi tema mängu imetleja olnud paaril lihtsal põhjusel:
kui temaga käes olin ja foldisin siis tuli tema poolt pea alati chicken, chicken, chicken, ka-kaaak-kaa-kaak,
lisaks kestsid turniirid tema jaoks tihti 15 minutit kuniks ta oma stacki ära bluffis.
Kahtlen, et ma teda nende asjade eest kiitsin :D Samas ma viha ka ei pea tema kaagutamiste eest, eks ta üritas mängijaid tilti ajada :P Enamus läksid ka selle õnge.
Veini jõin ma tol ajal 2x aastas max. Olin siis ikka õllesõber rohkem:) Võimalik, et nägid mind siis just sel korral. Muide mitme endise Classicu fishiga saan tänasel päeval väga hästi läbi. Räägin nendega tihti Olympsis turnade vaheaegadel skillisaalis ja automaatide juures kus nad oma raha uputavad. Nii, et kõik on täitsa oki-toki ses mõttes ;)



Mulle ka meenub Keiss Classicust, käisin isegi seal pea igal turniiril.
Erksalt on meeles näiteks seik, kui Keiss cashi lauas väitis, et ta on seal selgelt parim mängija, kuna ta on online'is pea miljon kätt mänginud.

Raske on kommenteerida sellist kontekstist välja rebitud lauset. Ilmselt ma siiski ei tulnud lauda nii, et oleks kõigile valju häälega teatanud, et "lüpsan teid kõiki ja olen maailma parim mängija vms";)
Ei mäleta kahjuks sind Classicu cashist üldse. Turniire küll vist mängisime koos ja oleme Olympsis ju ka jõudnud koos päris kaugele ja lõpus rahalisi diile teinud vist paar korda isegi. Hindan sinu mängu piisavalt kõrgelt. Kahju, et sa minust teisel arvamusel oled. Jutule on sinuga muidugi raske saada sest nende tundide pikkuste lauas viibimiste ajast meenub mulle vaid "hea mäng" lause. Oleme ka peale turniiri kätt surunud. Vaiksemat meest on raske leida kui siis ehk Härra Veerpalu.
Ei meenu, et oleksid mulle kuskil lives "peale minu järjekordset ebaviisakust vms" midagi öelnud. Kui hakkan jälle "sõimama" siis ütle vastu midagi palun. Üldse on naljakas neid netivendasid lives näha. Eriti Parkis kus kohalikud šaakalid (nimesid ei nimetaks) mölamaffia käima panevad ja vaikseid netipoisse aasivad. Need aga nina maas nohistavad ja isegi enda kaitseks poolt lausetki ei ütle. Mul on neist tihti päris kahju kohe, hinges elan ikka kaasa neile.

Need Classicu jutud on ajast ja arust üldse. On täiesti võimalik, et sai seal mõni kord isegi liiale mindud eks kõigil juhtub aga mingit sõimamist pole ka kunagi olnud. See pole minu loomuses lihtsalt aga sitasti sai vast küll öeldud, ilmselt oli ka põhjuseid. See aga oli ammu-ammu kui tegin pokkeris alles esimesi samme ning olin ka muidu noorem ja rohelisem.


Ja mis nüüd on poisist saanud? Grindib micro MTTsi :)

Ära minu pärast muretse. Millega ise tegeled? Mina olen tänasel päeval töötav pereisa, kes mängib hobi korras pokkerit. Mul on stabiilne sissetulek ja haigekassa.
Cashi enam ei viitsi, mäng peab ikka meelt ka lahutama, läbikäidud etapp. Uue pokkeri formaadiga vähese ajaressursi korral ei ole kerge kohaneda ja kiirelt läbi lüüa.


võta järjekorda, Keiss mu iidol aastast 2k2 :)

armastan teid ka sõbrad :)

Ajuvaba
30.01.13, 23:02
Kusjuures mulle on ka märkus tehtud, et mul mindsetiga probleeme, et mis jutustad fishiga lauas ja õpetad v laidad maha jne. Selline ***** saatja ma ei ole....aga...ma olen hobimängija ja mind tõesti ei koti kui lauas on mōni pro ja ootab, et millal ta nyyd skalbi võtab. Kui mängin kuus yhe turniiri, siis jutustangi fishidega ja kui vajalik siis ka aitan v laidan, sest ma ei hakka käsi kokku hõòruma, et väga hea, et fishe veel on, et kui kuu aja pärast tulen, siis äkki KK peab. Elan ennast välja, lahutan meelt. Et need kes prod on, siis saage aru. Inimesed istuvad erinevatel põhjustel seal laua taga.

Tuul
31.01.13, 00:29
Kõik õige, Keiss. Mul oli see seik lihtsalt sellepärast erksalt meeles, et olin ise selleks ajaks üle 2 miljoni käe mänginud :D. Ja selles pole kahtustki, et sa classicu cashis tollel hetkel lauas üks parimaid olid. Raske oli mitte olla.

Olümpicust diil (OOPS?) oli mulle kõvasti +EV, sest kui mu mälu mind ei peta oli mul sellel hetkel väikseim stack ja sinul suurim.

udikaz
31.01.13, 01:26
Ok, miks mitte. Ainult siin on üks aga. Miks sa õpetad ja kommenteerid fishi teemas?
Fishi ju ei õpetata ega kritiseerita. Ise ju väidad nii.


Ou gaad. you miss the point dude.

udikaz
31.01.13, 01:53
Kusjuures mulle on ka märkus tehtud, et mul mindsetiga probleeme, et mis jutustad fishiga lauas ja õpetad v laidad maha jne. Selline ***** saatja ma ei ole....aga...ma olen hobimängija ja mind tõesti ei koti kui lauas on mōni pro ja ootab, et millal ta nyyd skalbi võtab. Kui mängin kuus yhe turniiri, siis jutustangi fishidega ja kui vajalik siis ka aitan v laidan, sest ma ei hakka käsi kokku hõòruma, et väga hea, et fishe veel on, et kui kuu aja pärast tulen, siis äkki KK peab. Elan ennast välja, lahutan meelt. Et need kes prod on, siis saage aru. Inimesed istuvad erinevatel põhjustel seal laua taga.

nõustun, aga sa jätad ühe väikse asja märkamata. jutt läks 3-4 aasta taguse aja peale, kus OP oli veel fulltime pro mitte hobimängija ning sinu ja tema õpetamismaneerid erinevad teineteisest väga kardinaalselt.

Kakahirmutis
31.01.13, 03:31
printeriks sünnitakse

ja tindi pead välja teenima?

raaids
14.05.13, 18:37
Mis bankroll 6nda kuu lõpus siis jäi? Kes võitis?