PDA

View Full Version : Keiss [micro-avg stakes MTT-d]



Leheküljed : [1] 2

Keiss
30.10.12, 20:21
Tere jälle!

Kuigi tegin oma taastuleku kohta ka blogi http://keisss.blogspot.com/
siis siia teemasse hakkan tegema igapäevaste sesside raporteid ja ootan ka tagasisidet.

Samuti panen väikse ennustusmängu käima. Ootaks siis vastust järgnevatele küsimustele:
1. Kuidas ja kas projekt õnnestub?
2. Mis on bankroll 1. ja 6. kuu lõpus?

Parematele auhinnad. Millised pole veel täpselt teada aga mingid online`i turniiripiletid vahemikus 5-22$ oleneb kuidas läheb ja kui täpselt pakutakse.

Chill!

ranka
30.10.12, 20:23
Edu. Sinule loa mitte andmine oleks surmapatt :P

privador
30.10.12, 20:25
Tore positiivne uudis, arvasn juba et bustosse tõmmanud

ropka11
30.10.12, 20:50
Cash outimise keeld on 6 kuud
Väga inetu küsimus minu poolt aga kust elamisraha tuleb-seina seest?Tahaks ka nii.
Aga muidu edu!

fanjeera
30.10.12, 20:54
Cash outimise keeld on 6 kuud
Väga inetu küsimus minu poolt aga kust elamisraha tuleb-seina seest?Tahaks ka nii.
Aga muidu edu!
loe blogi posti ;)

Keiss
30.10.12, 20:55
Tore ranka ja privale, et pokkeri mõttes busto olen olnud korduvalt tänu liigsetele cash outimistele mis ajendaski midagi muud välja mõtlema.
Täna siis üle poole aasta teen sessi kui seda nii võib nimetada üldse. Ega vana mees ikka rattasõitu ei unusta :P
Võtsin ette 2$ speedi, kus tegin ka rebuy ja out.
Lisaks 1$ 500 gar f kus out.
1€ reb live ticketil sain 22se ticketi kätte 3-ga.
Alles veel 1,5k gar (5$) ja 2$ daily added value. Tänaseks aitab kah, homme tööpäev.

Provoker
30.10.12, 21:08
pakun esimes ekuu Br-ks 400€ ja 6 kuu omaks 2769€

rahvavaenlane
30.10.12, 21:10
täpselt kuu aja pärast tehakse uus 50 eurine sissemakse, nii et pakun 50 euri. 6 kuu pärast sama. ka 50 euri.

bi0hazard
30.10.12, 21:19
GL OP!
esimese kuu br 700 juuri ja kuuenda kuu oma 4000~ juuri.

Cash87
30.10.12, 21:19
esimene kuu 198€ ja 6 kuu 1456€

qbj0hn
30.10.12, 21:21
Ei õnnestunud.
Peale 1-1.5 kuud quit ja kass seljas.

ESTPatrick
30.10.12, 21:22
esimene kuu 567 000$ ja 6 kuud 236$

privador
30.10.12, 21:30
teen kahjuks ka ennustuse-2 kuu pärast pead projekti uuesti alustama! Kas siis on motti jätkata on iseküsimus

Keiss
30.10.12, 21:41
Väga huvitavad vastused. Valan õli tulle, et leek heledeamalt põleks ehk siis täna rahadesse ei jõudnud v.a üks 22€ ticket.
BR 37€. Mõtlen ka starsi kandmise peale juba, et odavate turniiride valik oleks suurem ja saaks rohkem multitablida aga vaatame veel.

lenn17
30.10.12, 21:44
Esimene kuus +300 ja 6 kuud 4000 :P igatahes hoian väga pöialt. Sry nii pessimistliku posti pärast, aga krt tundub, et algul ei saa vedama.. aga hitt tuleb lõpuks:D

privador
30.10.12, 21:47
Väga huvitavad vastused. Valan õli tulle, et leek heledeamalt põleks ehk siis täna rahadesse ei jõudnud v.a üks 22€ ticket.
BR 37€. Mõtlen ka starsi kandmise peale juba, et odavate turniiride valik oleks suurem ja saaks rohkem multitablida aga vaatame veel. unusta stars, tee kontod lambisaitidele

muruntau
30.10.12, 22:14
Kuidas osad sellele teemale kaasa suudavad elada? Olematu eeldatav $/h, olematu sample, max variatsioon, brm'ist pole aimugi ja jutust on väga selgelt näha, et varasemate bustimiste põhjused pole kuhugi kadunud. OP võiks selgelt õpingutele selle aja kulutada...

Teema meenutab oma tõsiseltvõetavuses kunagist epic freerollidele stakemise teemat...

Ecuador13
30.10.12, 22:16
gl keiss ja külma närvi, starsi alla 100BI rolliga ei soovita kolida, €200 ja €3k

chill muruntau

p0l1
30.10.12, 22:31
233 $ ja 3456 €

privador
30.10.12, 22:57
hourly rate on tõesti maendav. Mõttekam oleks isegi G4S ridades olla(saada 2.16 bruto ja tööpostil magada )

ranka
30.10.12, 23:00
Kuidas osad sellele teemale kaasa suudavad elada? Olematu eeldatav $/h, olematu sample, max variatsioon, brm'ist pole aimugi ja jutust on väga selgelt näha, et varasemate bustimiste põhjused pole kuhugi kadunud. OP võiks selgelt õpingutele selle aja kulutada...

Teema meenutab oma tõsiseltvõetavuses kunagist epic freerollidele stakemise teemat...

Olematu hourly on täiesti olematu probleem. Kui sa oleks fishina ajanud omal ajal hourlyt taga, oleksid sa siiani fish.

redddman10
30.10.12, 23:25
esimene kuu 180 ja 6. kuu 1524 taala

hotcocacola
30.10.12, 23:43
GL!

Priidix
30.10.12, 23:48
1.Tasa sõuad, kaugele jõuad. Jah
2. 821€, 8214€

gl op!

-andres-
31.10.12, 07:38
Esimene kuu -64$. Kolmas kuu hitid 1200$ ja "laenad endale", kuid ei maksa tagasi ja quitid projekti. :(

LuuK
31.10.12, 08:23
Tere jälle!



Kuidas kommenteerid kuuldusi, et Full Tilt taasavatakse ainult sellepärast, et sealsed bossid said haisu ninna su tagasitulekust?

Rigged
31.10.12, 08:41
Esimene kuu 252$ ja 6s kuu 2938$. GL

vilkar
31.10.12, 09:34
888s pokkeris häid madalaid turnasid ja fieldid ei ole üüratud samas ka trios.

Edu

Ennustada ei julge, sest ma ei ole irromant :D

Codecci
31.10.12, 10:24
http://www.youtube.com/watch?v=KniHsXgckuI

pikk28
31.10.12, 10:30
rohvel
edu keiss!

muruntau
31.10.12, 15:00
gl keiss ja külma närvi, starsi alla 100BI rolliga ei soovita kolida, €200 ja €3k

chill muruntau

Ma lihtsalt omast kogemusest rääkisin. Viimase shoti starsi turnadesse lõpetasin, kui alles oli 200 BI. Liiga riskantne. 100 BI miinust on std 2-3 päeva turniirides. Ja olen mänginud +10k turniiri 35-40% ROI'ga ja ikka mõnikümmend $k plussis, aga what do I know. GLLLZOR, PRRINNTINGGGZ ja €3k ja TLB top 10 spot aasta lõpuks. Ship it!

muruntau
31.10.12, 15:05
mikskipärast ei lase editida posti, lööb posti valgeks. Igatahes, mikro turniirid ei ole koht, kust €50 või €100 rolli üles grindida, selle rahaga pigem NL2 või mikro SNG'd. Alla $1k rolliga pole mõtet üldse turniire puutuda, ja siis ka max 5,5'seid.

tolmuahv
31.10.12, 15:20
Kui ma peaks €50 üritama üles grindida vana rasva pealt, siis täiesti kindlalt valiks micro cashi. Vähegi hoolikama mängu juures on BR-i kaotus peaaegu välistatud, samas tuleb mängutunne tagasi ja võidetud rahaga saab kiirelt ülespoole liikuda.

Keiss, kas sa oled valmis selleks, et postitad kuu aja pärast "200 turniiri lõppesid kõik non-cashiga, 5x reloaditud BR on nullis, aga ise olen rahul, sest tegin head mängu"? See pole ju eesmärk? Või kui istud end poolvigaseks mingil kopikaturniiril ja saad siis bubble lähedal bad beati - see ei aita ju positiivsete emotsioonidega pokkeri juurde tagasi tulla. Aga MTT puhul on see tõenäoline outcome.

qbj0hn
31.10.12, 16:12
Mehelik sess teha siis see 50€ võib ühe sessiga isegi kõige madalamates turnades hävida.
Samas see "mehelik" ebavajalik sinna ette, sest vahet ei ole kas sa mängid päevaga 100 turnat ja hävid või siis 10 päeva igapäev 10 turnat ja hävid.
Üks sama run.

vapsik
31.10.12, 17:18
GLGL

mikk2468
31.10.12, 17:25
mikskipärast ei lase editida posti, lööb posti valgeks. Igatahes, mikro turniirid ei ole koht, kust €50 või €100 rolli üles grindida, selle rahaga pigem NL2 või mikro SNG'd. Alla $1k rolliga pole mõtet üldse turniire puutuda, ja siis ka max 5,5'seid.

THIS!

Tarmonator
31.10.12, 17:38
1. kuu - busto
6. kuu - busto

Keiss
01.11.12, 01:00
Väga põnevad vastused :P eriti hea youtoube link, sai tööl naerda :)

Hourly rate kohta ütleks, et peale tööd G4S-i minna nagu priva soovitas tundub päris hea variant. Mõtlen sellele veel ;)

10x10 turnat või 100 turnat korraga mängida? No ma eelistaks 10x10 kuna mängutase 100 turnat korraga teha päevas tundub liiga kreisi või suisa teostumatu minu puhul vähemalt, mängutaseme langus on garanteeritud arvan. Üldiselt ma ei spekuleeriks liigselt ette ehk ei nutaks ette nö, läheb nagu minema peab. 200 turniiri järjest ma ei non cashi igal juhul ja nagu öeldud cash mind ei huvita enam kuigi olen ka seal sarnaselt muruntauga võitnud, lol ...nüüd on turniiride aeg ;)

Ennustajatega lepiks kokku nii, et ennustame siiski eurodes, et kõigile selgem oleks jälgida. Kes tahab võib ära muuta postituse muidu panen eurodesse kirja, ei viitsi hakata arvutama ümber ise. Esimese kokkuvõtte teen kuu möödudes ehk 30 november ja siis ka mingid vaheauhinnad.

Igal juhul ei ole see koht arutamiseks mis brm-iga mängida või mis formatsioone eelistada vms sest ma igal juhul hakkan mängima mtt-sid ja igal juhul alt pihta, et enesekindlust koguda ja säilitada projekti käigus positiivne freerolleri tunne. Nimetagem siis seda kasvõi lucky shotiks.

Kõik kes teavad mis ja kus on head kolkasaitide overlay vms turnad võivad mulle kõrva sositada, luban, et kõigile ei ütle :)

See projekt on minu jaoks ainult fun nii, et veel kord chill ;)

qbj0hn
01.11.12, 09:30
See projekt on minu jaoks ainult fun nii, et veel kord chill ;)

Täiesti mõttetud ajaraiskamised on siuksed projektid imo. Absoluutne aja põletamine ja mõttetusega tegelemine, kui just mingit motiveerivat propi ei tee mis antud ajakulu hüvitaks eesmärgini jõudes.
Kui sul plekki on siis mängi normaalselt või siis ära mängi üldse. Mina aru ei saa nendest diilidest ausalt, waste of f time and nobody cares.

Foux
01.11.12, 10:11
Mida te nutate? Tasuta kino tehakse teile. Donkamendid FTW. Ma alati kopikast alustanud kuigi raha oleks depoks, et vana limiiti mängida.

Pokutaja
01.11.12, 10:43
Minigolfi, snookerit, kossu jne toksivad ka enamused enda lõbuks, miks pokker peaks erinema?

Rage
01.11.12, 10:59
ma hakkan ka pooldama seda teemat, et kui oled kunagi kõrgel mänginud, siis alustada alt uuesti mingi 50-200 euriga on ajaraisk.. rahanumbrid ei motiveeri, distsipliin ei pea.. ja kokkuvõttes lähed tilti ja ebakindlaks kuna kuidagi ei saa koha pealt minema ka...

1. kuu 9€
6. kuu -51€

nikitheone
01.11.12, 11:16
1. kuu 67€
6.kuu 2561€

ei poolda ka, aga saan aru :D gl keiss

privador
01.11.12, 11:40
50-euroga saab tegutseda, iseasi kuidas sa üüri maksad ja süüa ostad, kui just ei ela kuskil vanaema juures, kus kulud 0.
ei räägi siin kohal haigekassakindlustusest ja pensionisambast, mis üleliigne luksus

leits
01.11.12, 11:50
pensionisammast ma küll mingiks luksuseks ei pea lol .. haigekassa saab endale 109€ eest kuus teha .. hitid yhe turna ja maksad aasta haigekassat ära vms

Keiss
01.11.12, 19:58
50-euroga saab tegutseda, iseasi kuidas sa üüri maksad ja süüa ostad, kui just ei ela kuskil vanaema juures, kus kulud 0.
ei räägi siin kohal haigekassakindlustusest ja pensionisambast, mis üleliigne luksus
mis vanaema?
Tööl käin priva, TÖÖL.
P.S haigekassa saab lihtsamalt kui 109€ kuus makstes, kaugõppes kuskil koolis käies. Midagi ju inimest ikka huvitab mida õppida ...

Ja pensionisammas Eestis? Ärge ajage naerma :) Pensionisammas tuleb endale ise osta või ehitada...pikaajalised investeeringud on selle asja nimel, lageraidena tehtud metsamaa näiteks pole kallis.

Potsataja
01.11.12, 20:00
Töö on meil luksus, mida paljud endale lubada ei saa. ;)

ranka
01.11.12, 21:39
pensionisammast ma küll mingiks luksuseks ei pea lol .. haigekassa saab endale 109€ eest kuus teha .. hitid yhe turna ja maksad aasta haigekassat ära vms

Seda vabatahtlikku haigekassat saad teha ju kõigest aastaks või eksin? Mõtekam alternatiiv on mõne kindlustusfirma tervisekindlustus ja saad €50-€60-ga hakkama aga kahjuks seal on siiski piirangud peal, et maksimum haiglakulu aasta kohta €4500 jne.

Keiss
01.11.12, 21:44
Täna siis:
1k PLO 5r
500 1f
1,5k 5f
3k speed 2r +1rebuy
Kõik ikaldus.

Rohkemaks aega polnud, oo-s ikka väike valik, peaks päev otsa peale passima neile. Vaheajad on ka ikka veel erinevatel aegadel ehk siis pole pause :P Roll 21€

q_q
02.11.12, 02:01
Seda vabatahtlikku haigekassat saad teha ju kõigest aastaks või eksin? Mõtekam alternatiiv on mõne kindlustusfirma tervisekindlustus ja saad €50-€60-ga hakkama aga kahjuks seal on siiski piirangud peal, et maksimum haiglakulu aasta kohta €4500 jne.

mind huvitaks ka see haigekassa teema

see kindlustusfirma asi m6ttetu sitt kui 4,5k max plekivad

palju muidu yldse mingi haiglakulud on vms? nt mingi n2ited

praegu mul pole midagi muidu ja suht savi, ei m2letagi kuna viimati arsti juures k2isin niiet suht terve overall vms

/ pensionisammas obv retarded

hotcocacola
02.11.12, 02:50
mind huvitaks ka see haigekassa teema

see kindlustusfirma asi m6ttetu sitt kui 4,5k max plekivad

palju muidu yldse mingi haiglakulud on vms? nt mingi n2ited

praegu mul pole midagi muidu ja suht savi, ei m2letagi kuna viimati arsti juures k2isin niiet suht terve overall vms

/ pensionisammas obv retarded


http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/taotlemine/vabatahtlik/ või mis ?
Iseenesest suht kirves :(


edit: Kindlustusmakse suurus ühe kalendrikuu eest on 2012. aastal 109 eurot, kvartalimakse on 327 eurot ja aastamakse 1308 eurot.

q_q
02.11.12, 03:11
sa maksad seda v

hotcocacola
02.11.12, 03:30
Veel mitte...aga varsti peaks symboolsed summad Haigekassa poole teele saatma....:(

q_q
02.11.12, 03:33
aga palju haiglakulud muidu umb?

ma ei kujuta ette mingit n2idet, nt mingi operatsioon vms?

/ ma m6tlen kui see kindlustusfirma kuni 4,5k ja 50 kuus siis average haiglakulud ei saa ju v2ga k6rged olla muidu poleks m6tet sellel?

tundub rohkem +ev otse maksta ilma kindlustuseta kui just mingi igakuu haige pole vms

kardaanirist
02.11.12, 03:58
aga palju haiglakulud muidu umb?

ma ei kujuta ette mingit n2idet, nt mingi operatsioon vms?

/ ma m6tlen kui see kindlustusfirma kuni 4,5k ja 50 kuus siis average haiglakulud ei saa ju v2ga k6rged olla muidu poleks m6tet sellel?

tundub rohkem +ev otse maksta ilma kindlustuseta kui just mingi igakuu haige pole vms

haiglakulud on väga väga kirved. ala ühe voodipäeva hind haiglas (oleneb muidugi mis osakonnas jne) on keskeltläbi tuhat krooni. operatsioonid on üli kallid. oleneb muidugi operatsioonist, aga kui on vähegi tõsisem, siis on see number ikka viiekohaline (kroonides). kui väga tõsine operatsioon, siis isegi kuue kohaline.

https://www.riigiteataja.ee/akt/13231527

//see konkreetne akt on vist aegunud, aga aimu saad ikka.

privador
02.11.12, 06:10
Veel mitte...aga varsti peaks symboolsed summad Haigekassa poole teele saatma....:( ruletiga mängid. opid vms ikka jube kallid, intensiivis kindlasti1k+ päev.

Samas huvitav asi on see, et kui sind tööle võetakse, siis haigekassa hakkab KOHESELT kehtima. Lihtsalt võimalus oleks see, et kui asjad hakkavad kiiva kiskuma siis võtab keegi sõber su enda juurde min.palgaga tööle.

camu
02.11.12, 06:14
Et kui min palgaga tööle võtta, siis justkui firmale kulusid polegi? Nojah!

nikitheone
02.11.12, 08:04
priva mõtles obv, et maksad kõik kinni ja ikka tuleb odavam

kuco
02.11.12, 08:13
Kes keelab ise alustada ettevõte ja hakata endale minpalka maksma?

camu
02.11.12, 08:17
priva mõtles obv, et maksad kõik kinni ja ikka tuleb odavam
Aa jah, seda küll!
vaatasin huvipärast vabatahtliku kindlustuse tingimused üle. Miinimum lepingu pikkus üks aasta, hakkab kehtima kuu pärast lepingu sõlmimist. Seega jah, kasulik probleemi ilmnemisel kiirelt end tööle vormistada.

Rage
02.11.12, 08:24
kardio intensiivis on üldiselt 3x 8 inimest valves ööpäevas.. selles palatis olemine on juba 1keur päev + protseduurid ja ravimid ja aparaadid.. kuradi tavaline röntgengi on ca 50-100€ pilt.. jne.. see kindlustusfirma 4,5keur on mõttetu kui juhtud liiklusõnnetusse näiteks.. imho ka parim kuskil nö min palgaga tööl olla..

Maheaatom
02.11.12, 08:44
Erakorraline meditsiin on Eestis tasuta. Noortel inimestel on probleemid üldiselt siiski erakorralised või kui ka mitte, siis päris üleöö ei lähe keegi operatsioonile. Haigekassa hakkab aga kehtima kohe esimesest päevast, mil tööle asud. Mistõttu on hea, kui on võimalus kuhugile vajadusel tööle minna (ilma jutumärkideta), "tööle minna" või näiteks iseennast tööle võtta.

Samas kehtib edukate pokkerimängijate kohta ka eetiline küsimus -kui ikka elad kuskil riigis ja tarbid selle teenuseid, võiks nende eest kasvõi pisutki maksta. Eriti kui rull muidu kenasti veereb. Minu jaoks pole alkoholi ja kütuseaktsiis ning elementaarkaupade käibemaks nüüd küll asi, millele rõhuda.

Pahvak
02.11.12, 09:40
Kui inimesel lööb mingi terve elu kestev haigus välja, siis kindlustusfirma tõenäoliselt enam temaga samadel tingimustel (ilmselt üldse mitte) tegemist ei taha teha. Ei maksa rohtude soodustusi jms elu lõpuni kinni. Mina nt. seetõttu ei viiks neile raha. Reisikindlustus, liikluskindlustus on loomulikult teine asi.

leits
02.11.12, 09:43
Seda vabatahtliku haigekassat saab 1a teha, nii mulle vastati haigekassast kui ma endale tegin seda

privador
02.11.12, 09:56
Vabatahtlik haigekassa on suht jura. Pigem leida kontakt, kes probleemi korral tööle võtab, kui tervist käest ära läheb. Imestasin ise ka, et tööle asudes hakkab kindlustus kohe kehtima. Loogiline oleks nagu viiteaeg 1 kuu, muidu tunduks ju süsteem auklik.
Ei tea kas pretsedenti on olnud, kus intensiivis oleb tyyp on järku tööle vormistatud

Foux
02.11.12, 10:33
Ma ntx. isa firmas min. palgaga tööl ja ta miskit seletas, et see tal mingis mõttes isegi kasulik. Mingeid makse peab vähem maksma vms. kuna palgad lähevad kuludesse vms.

Tarmonator
02.11.12, 10:48
Ma ntx. isa firmas min. palgaga tööl ja ta miskit seletas, et see tal mingis mõttes isegi kasulik. Mingeid makse peab vähem maksma vms. kuna palgad lähevad kuludesse vms.

Ärge nüüd seda juttu küll uskuge

Rigged
02.11.12, 11:21
Ärge nüüd seda juttu küll uskuge

+1

jasssass
02.11.12, 12:20
Ei tea kas pretsedenti on olnud, kus intensiivis oleb tyyp on järku tööle vormistatud


LOL jah see vist tunduks "natuke" kahtlane aga on vist võimalik Eestis?

Foux
02.11.12, 12:24
Ärge nüüd seda juttu küll uskuge
Nu ma ei tea. Ma ei hakanud süvenema. Ei tea, mis skeemid tal seal on. Ja eks ma olen tema hädajuhu töötaja ka. Et täitsa niisama ei ole arvel.

Tarmonator
02.11.12, 13:16
Ainuke variant, mida ma näen, oleks sind töötukassa kaudu tööle võtta ja siis töötukassalt tööjõu toetust taotleda.

Codecci
02.11.12, 13:49
Mis te muretsete selle pärast, noored terved mehepojad? Me ei ela USA-s kus õnnetusjuhtumi korral lastakse sul kasti minna kui haigekassat ja raha pole + asjad ei maksa tegelt sittagi võrreldes muude riikidega. Mingid puusaoperatsioonid €2K? USA-s heal juhul saad käe kipsi panna selle raha eest.

ranka
02.11.12, 13:49
Leidke omale tuttav, kes võtab teid tööle. Maksate talle iga kuu sots ja muud maksud kinni (ca €140), saad aasta algususes tulumaksugi tagasi ja sellega asi piirdubki. On küll natuke kallis, aga vähemalt on mugav, kuna teised ajavad su eest asjad joonde.

Pakun, et kui tehagi ettevõte, kuhu palkad pokkerimängijaid, siis saaks sellega isegi reaalset kasumit teha, sest inimestel ei ole tutvusi või on laisaid neid otsima ja on nõus maksma rohkemgi. See, kes ei maksa on minu arvates rumal inimene. Ilmselgelt iga kindlustus on long-runnis -EV aga kahjuks tervise jms.-iga saame oma elu numbrile panna ainult korra, mitte sadu kordi, et long-runni oodata.

tafka31
02.11.12, 13:59
Ma juba 2 kuud olen tartu haiglas erakorralise haigena

ninasarvik
02.11.12, 14:00
Mitte, et seda propageerida aga kuhugi ametikoolidesse või kuhu iganes ennast kaugõppesse kirja pannes saab ka haigekassa ja isegi kui kohal ei käi kehtib see septembrist kuskil juulikuuni. Ja siis järgmine aast kuhugi mujale või kui miskit toredat juttu räägid, et miks koolis ei käinud, siis saab vast ka sinna samasse kooli tagasi.

EDIT: Või kolige Kanadasse, seal vist kuus miski 50 doltsi peab maksma ja väga hea mditsiinisüsteem.

muruntau
02.11.12, 14:01
min palgaga olematule tööle minekul on ka veel see pluss, et pension tiksub. Ise oleks küll huvitatud, aga ei viitsi väga palju liigutada selle nimel. Ongi välja pakkuda äriidee: pokerdajatele töökohad. Kohustusi ja asjaajamist peaks olema minimaalselt, pmst ainult otsekorraldus mingile x arvele. Tõenäoliselt oleks huvilisi veelgi. Mis sellise teenuse ligikaudne hind võiks tulla?

Edit: ja kas keegi viitsiks ära ka teha?

jasssass
02.11.12, 14:21
min palgaga olematule tööle minekul on ka veel see pluss, et pension tiksub. Ise oleks küll huvitatud, aga ei viitsi väga palju liigutada selle nimel. Ongi välja pakkuda äriidee: pokerdajatele töökohad. Kohustusi ja asjaajamist peaks olema minimaalselt, pmst ainult otsekorraldus mingile x arvele. Tõenäoliselt oleks huvilisi veelgi. Mis sellise teenuse ligikaudne hind võiks tulla?

Edit: ja kas keegi viitsiks ära ka teha?

Selle kohta peaks eraldi teema tegema vist, minu arust seda ka varem arutatud omajagu, küll ei mäleta enam kus threadis, Ranka ja sinu nägemus väga meeldib, vb tuleb veel häid mõtteid, endal ka plaanis lähiajal tervisekindlustus ära teha siis ühel või teisel moel.....andke ideedega TULD.

privador
02.11.12, 14:22
Ametikoolidest saad kinga. On kogemus isegi paar aastat tagasi. Mäletan, et isegi istusin kasinnis, kui kooli direktor helistas, et miks ma kohal ei käi... Loomulikult ma ei võtnud vastu...Igatahes sain kinga 2 kuuga, ma nüüd ei tea kaua mul haigekassa oli.

Aga arvan ka et point on kuskil minpalgaga fiktiivselt olla kui seda haigekassa lepingut teha.

muruntau
02.11.12, 14:24
jasssass, väga avalikult ka seda asja arutada ei saa, see teema on just sobiv. wink-wink

tolmuahv
02.11.12, 14:24
Suures plaanis võtab see teema kokku selle, miks ühiskonna seisukohalt peaks kogu pokkeri jms gamblingu keelustama. Tegelased, kes makse ei maksa, teenivad üle keskmise ja arutavad üksmeelselt, kuidas tarbida teenuseid, mille eest tööl käivad inimesed peavad maksma. Sisult on see samasugune riigi tagant vargus nagu salaviin, salasigaretid või kütuse aktsiisipettus. Aga miskipärast tundub siin kõigile see täiesti normaalne ja aktsepteeritav. Go figure.

jasssass
02.11.12, 14:27
jasssass, väga avalikult ka seda asja arutada ei saa, see teema on just sobiv. wink-wink

:D jassDUMBass

muruntau
02.11.12, 14:29
Kusjuures ma olen ise ka aastaid rääkinud, et me peaks maksma makse. Põhimõtteliselt me tarbime teenuseid teiste inimeste ja ettevõtete arvelt. Need argumendid, et tuba maksab midagi ja maksame kõrgemaid tarbimismakse jne on suht bs. Aga noh, kui riik ei taha võtta, ma ei lähe pakkuma ka.

jasssass
02.11.12, 14:35
Kogu pokkerist teenitud $$$ jäävad ju Eestisse, kas ma oleksin üksikisiukuna Eesti majandusele kasulikum 600€ kuupalka teenides?
Eeldusel, et maksan oma ravikindlustuse ise kinni. Miks ma siis parasiit olen?

muruntau
02.11.12, 14:53
Majandusele kasulikum või mitte on teine küsimus hoopis. Point on selles, et pokkerimängijad tarbivad tasuta teenuseid ja hüvesid, mille eest töötajad maksavad riigile maksude näol. See on maksumaksjate suhtes räigelt ebaõiglane. See, et €5k teeniv pokkerimängija on riigieelarvele ja siinsele majandusele kordades positiivsema mõjuga, kui min palka saav 0 oskustega inimene, on hoopis teine point. Minu südametunnistust rahuldab see täiesti :p

Vandalar
02.11.12, 16:00
Pokker ei ole just 100% kindel sissetulek või mis? Ning IMO oleks vägagi fundamentaalselt vale maksustada inimest hasartmängu eest kui ta võitma hakkab. Kui mul on näiteks 1 miljon dollarit bankroll ja ma gamblin sellega pokkeris, ehk teisisõnu teen riskantseid investeeringuid sellega ja pean kasumi pealt veel maksu maksma, siis ma ootaks ka seda, et kui investeering kasumit tagasi ei too, siis riik kompenseerib mulle mingi osa sellest. Sest kui riik tahab minu kapitali pealt väga riskantsete investeeringute pealt saadud kasumi pealt enda kaukasse pappi saada, siis ta peaks olema ka valmis minu riske taandama. Pole majandusinimene, katsusin kuidagi oma mõtet formuleerida, ilmselt saaks seda veel täpsemini ja paremini teha.

muruntau
02.11.12, 16:10
Ettevõtete ja investeerimise puhul see nii toimubki. Miinuses aasta miinus läheb tulevastest maksudes maha, loss säilib 7 aastat. Maksustamine muidugi aastapõhine kah ja aasta peale võitev pokkerimängija juba miinusesse ei jää. Samas oleks palju probleemsem võitva hobimängija ja elukutselise vaheline piir imo.

P.S. aga äriidee pakkumine teha fiktiivseid töökohti kehtib ikka veel :p

q_q
02.11.12, 16:17
kas keegi oskab seletada miks see vabatahtlik kindlustus 1a ainult?

hotcocacola
02.11.12, 16:21
Muru, orgunni mingi bisness, kuhu võtad elukutselised "tööle". Usun et suht paljud elukutselised oleksid huvitatud

muruntau
02.11.12, 16:25
ma ei viitsi ega oska seda orgunnida. Ma tahakski, et keegi teine seda teeks, "töötaksin" hea meelega :D

HerrJanks
02.11.12, 16:26
kas keegi oskab seletada miks see vabatahtlik kindlustus 1a ainult?

Selles suhtes et ostad ära selle ja siis peale ühte aastat juurde ei saagi? wtf

q_q
02.11.12, 16:27
ma ei tea

ma sain nii aru?

HerrJanks
02.11.12, 16:33
ma sain ka samamoodi, keegi kes teab võib selgitada

ma mõtlen et kui maksad, peaks olema õigust seda tähtajatult osta

hotcocacola
02.11.12, 16:33
See on küll nüüd kass, kui seda saab ainult aastaks osta :/

camu
02.11.12, 16:46
Selles suhtes et ostad ära selle ja siis peale ühte aastat juurde ei saagi? wtf
Kust te selle välja lugesite?
http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/taotlemine/vabatahtlik/

Lepingu tähtaeg on VÄHEMALT üks aasta.

q_q
02.11.12, 16:54
ok siis obv sain valesti aru

siis k6ik fine

Pumper
02.11.12, 17:00
Alla aastast lepingut ei saa teha, saad teha minimaalselt 1 aasta või siis rohkem, näiteks 1a ja 2 kuud+.

Ajuvaba
02.11.12, 17:08
Pokker ei ole just 100% kindel sissetulek või mis? Ning IMO oleks vägagi fundamentaalselt vale maksustada inimest hasartmängu eest kui ta võitma hakkab. Kui mul on näiteks 1 miljon dollarit bankroll ja ma gamblin sellega pokkeris, ehk teisisõnu teen riskantseid investeeringuid sellega ja pean kasumi pealt veel maksu maksma, siis ma ootaks ka seda, et kui investeering kasumit tagasi ei too, siis riik kompenseerib mulle mingi osa sellest. Sest kui riik tahab minu kapitali pealt väga riskantsete investeeringute pealt saadud kasumi pealt enda kaukasse pappi saada, siis ta peaks olema ka valmis minu riske taandama. Pole majandusinimene, katsusin kuidagi oma mõtet formuleerida, ilmselt saaks seda veel täpsemini ja paremini teha.

Pokkerimängija on kui ettevõtja, fie jne, mitte palgatöötaja, kellele tiksub iga kuu kindel palk. Oled iseenda tööandja. Kui mul on BR 5000 euri ja investeerin selle nt lilleärisse, siis see ei ole ju ka 100% õnnestuv projekt ega kindel tuli. Kas riik peaks mulle hiljem midagi kompenseerima kui ma lilleärisse ei oska?

Pumper
02.11.12, 17:14
Pokkerimängija eest on kahjuks Eestis juba tulumaks makstud, topeltmaksustamist meie riigis ei toimu.

Hateritele!

jasssass
02.11.12, 17:20
Muru, orgunni mingi bisness, kuhu võtad elukutselised "tööle". Usun et suht paljud elukutselised oleksid huvitatud

Tahaks ka coca-ga ühes firmas töötada:) Milline luksus, lähed "tööle" ja Hotcoca isiklikult toob hommikul kohvi "lauda"

Tegelt ka

muruntau
02.11.12, 17:26
Pokkerimängija eest on kahjuks Eestis juba tulumaks makstud, topeltmaksustamist meie riigis ei toimu.

Hateritele!

davai, toon lambi näite. Pokkerimängija Ants teenis eelmine aasta $50k. kus on see kirjas, et tema pealt on täpselt sendi pealt õige tulumaks makstud? Ettevõtte tulumaks ja eraisiku tulumaks on ikkagi erinevad asjad.

Pumper
02.11.12, 17:31
Pokkerituba korjab maksud rakega juba ära ja maksab osa sellest riigile (antud mängija eest). Nii on kahjuks see reguleeritud, rohkem aidata ei oska, kuid kuulujutud liiguvad, et tahetakse veel karmimaks seda maksustamist teha, seega varsti on lootust, et toad tõstavad raket Eesti mängijatele.

muruntau
02.11.12, 17:36
See ei saa pokkerimängija maksustamine olla juba seetõttu, et HU bumhunter ja RB'st elatuv fr tüüp maksaks sama sissetuleku juures kordades, vbla isegi kümnetes kordades erinevat maksu. Ka kaotajad maksavad seda.

Pumper
02.11.12, 17:49
Ongi ju ideaalselt reguleeritud, kaotajad isegi maksustatakse.

Igatahes kui maksuamet uuriks kust raha saad, siis mina ei kardaks õelda, et olen hasartmängur ja mul maksud makstud juba pokkeritoa poolt. Nii lihtne see ongi. Hasartmängu maksustamine ei peagi sarnanema muude maksustamistega (sarnaselt töötavate inimeste maksustamisele), seda reguleerib erinev seadus.

Vandalar
02.11.12, 17:56
Ma oleks nõus riigile oma pokkeritulude pealt iga kell maksu maksma järgnevatel tingimustel:
a)riik katab pokkeriõppimisega seotud kulud (coach, treeningsaidid, raamatud, õppimisele kuluv aeg)
b)riik võimaldab mulle töövahendid, alates arvutist ja abiprogrammidest, lõpetades interneti ühendusega.
c)riik tasandab minu alla EV jooksu, st maandab minu riske
d)riik võimaldab mul vabalt konkureerida teiste pokkerimängijatega ja seda esialgu vähemalt Euroopa Liidus (st. et EL liikmed saavad kõik ühiselt omavahel mängida ldo)
e)riik võimaldab mul tehtud töö pealt hiljem obv pensioni saada, vastavalt minu sissetulekutele ja makstud maksudele.
f)Kuna pokkerimäng ei ole 24/7 töö, kus võid muretult iga päev rassida (tuleb ette, et võid vajada paari päevast, paari nädalast või suisa mitme kuulist pausi), siis kompenseerib riik täiesti random aegadel, kus ma omale puhkuse võtan, mulle puhkuse ajaks elatusvahendid, haigekassad jms. sotsiaalsed mõnud.
g)Ning lõpuks kõige shokeerivam asi üldse- ma eeldan, et riik garanteerib mulle ka bankrolli, millega ma saan siis tööd teha. Siis on riik see, kelle kapitaliga mängitakse ja siis on maksud ka seletatavad.
Siis ma näeks põhjust riigile makse maksta, muudel juhtudel aga pean ma seda maksu võtmist varguseks.

q_q
02.11.12, 18:01
mis aineid tarvitanud oled

nikitheone
02.11.12, 18:02
lol

e: mina olen nõus riigile maksma makse ainult siis, kui ta garanteerib mulle töö, eluaseme, auto, naise + nelipaki iga õhtu. ja kui ma kulutan rohkem kui teenin, peavad nad selle ka mulle kinni maksma. siis olen nõus makse maksma

Vandalar
02.11.12, 18:22
Nii absurdne kui see ka tunduda võib, siis pigem olgu nõudmised "absurdsed" kui et lasta endale pähe kusta. Mina elan endale ja tahan ellu jääda eks, mitte ei orja riigile ja ei maksa enda kapitali pealt kellegile lambist. Sa ju ei tee diili kellegiga, et näe sul juba bankroll ja oskused olemas, nüüd on nii hea diil meil, et sina tee täpselt seda, mida sa kogu aeg teinud oled ja pidevalt arenda ennast edasi ja riski üha suuremate summadega (enda kapitaliga) ning mina iga kuu lõpus saan selle diiliga mingi kolmandiku, mis jagatakse kuskile uroodidele BUS radade ja muu pasa tegemiseks. Ning ongi kogu diil. Riik ei lase isegi vabalt EL liikmesriikide mängijatel omavahel ühises majandusruumis koos mängida.

Provoker
02.11.12, 18:27
Et kui tahad turul seeni müüa siis riik peaks sulle andma kapitali millega korilastelt kauba kokku ostad? Aga kui kaup on riknenud?

Vandalar
02.11.12, 18:36
Et kui tahad turul seeni müüa siis riik peaks sulle andma kapitali millega korilastelt kauba kokku ostad? Aga kui kaup on riknenud?
Ma ju ei müü turul seeni. Miks ma peaksin maksma riigile maksu oma hasartmängu eest kui ma olen võitev mängija? See on ebaaus, sest riik tuleb mängu alles siis, kui sa oled mingi aeg higistanud, võitma hakanud ja võtab lihtsalt tuima näoga sult sinu töö ära. Ma tahan konkreetseid hüvesid sellise au eest. Kui ma midagi maksan, siis ma tahan ka vastu saada, makes sense eks? Kui sulle mingi kapp ukse taha tuleb ja küsib lambist iga kuu mingi protsendi, ise midagi vastu andmata, isegi eirates vaba majandusruumi alustõdesid, siis see on vargus, väljapressimine. Mida saab pokkerimängija vastu? Vastu hambaid ainult.

nikitheone
02.11.12, 18:43
umbes nagu ettevõtjad saavad riigilt kõik ja ise ei pea midagi tegema

Vandalar
02.11.12, 19:13
umbes nagu ettevõtjad saavad riigilt kõik ja ise ei pea midagi tegema

Pigem ikka, et umbes ettevõtja teeb kõik ja riik tuleb lambist segast peksma.

tolmuahv
02.11.12, 19:16
Miks ma peaksin maksma riigile maksu oma hasartmängu eest kui ma olen võitev mängija? See on ebaaus, sest riik tuleb mängu alles siis, kui sa oled mingi aeg higistanud, võitma hakanud ja võtab lihtsalt tuima näoga sult sinu töö ära.
Maksude olemusest ja ühiskonna toimimisest oled õigesti aru saanud. Ebaõiglane värk jah. Aga samas võiks koolid, haiglad, politsei, ühistransport, teedevõrk, riiklik pension jms ikka olemas olla sinu jaoks. Sest sa oled ju väärt seda, right?

Kui "riik" oleks vastaspool seisev isik, siis ta nendiks, et "Näe, investeerisin 18a+ sellesse tonti, andsin talle tasuta arstiabi, tasuta kooli, tasuta politsei & piirivalve jne. Lootsin, et kasvab suureks ja hakkab siis ise ka süsteemi panustama. Sitt investeering oli.".

Üldse paneb mind imestama, et riigi suhtes on kõige kriitilisemalt meelestatud tavaliselt need, kes sinna mitte sittagi ise ei panusta. Just sellised tahavad sealt kõige rohkem saada ja karjuvad kõige kõvemini kui midagi valesti tundub olevat.

Vandalar
02.11.12, 19:49
See on koht, kus ma ei soovi edasi vaielda, sest teema kisub liiga laiali valguma. Üldse, ma elan siiski enda jaoks, mitte riigi ning ma olen vaba mees, mitte ori. Austage minu vabadusi ja mina austan teid vastu, võtke minult minu vabadused ja mind ei koti ei teie politsei, ei teie maksud, mitte miski.

pastilaa
02.11.12, 19:54
mis aineid tarvitanud oled


seekord tundub olevat tavalisest kangem värk

tafka31
02.11.12, 19:56
reede ju ikkagi

Ints
02.11.12, 20:02
lakibensiin obv

Pumper
02.11.12, 20:02
puupirta

Ints
02.11.12, 20:22
siis ei näeks kirjutada enam :P

Codecci
02.11.12, 20:36
See, kes ei maksa on minu arvates rumal inimene. Ilmselgelt iga kindlustus on long-runnis -EV aga kahjuks tervise jms.-iga saame oma elu numbrile panna ainult korra, mitte sadu kordi, et long-runni oodata.
Sai ju räägitud, et erakorraline meditsiin on Eestis tasuta. Ja worst case scenario mis juhtub? Ei jäeta ju ravimata sind, vaid jääd hiljem sitaks võlgu. Ja sellega ei pane ohtu oma tervist ega elu, vaid kõigest majandusliku seisu.

alaska
02.11.12, 21:02
Mina panustan alkoholiaktsiisi kaudu ja vastu saan aukus teed. Fair enough.

Vandalar
02.11.12, 21:08
Ma panustan sellega, et ma ei lase Eesti inimesel orjusesse langeda. Vali Mankierakond, vali õiglus, vali mind!

nikitheone
02.11.12, 21:21
ma saan su mõttest aru vandalar (mingil määral), aga kui sa tahad süsteemist loobuda, pead sa uue süsteemi asemele leidma/leiutama. mitte lihtsalt seda ärakasutama ja selle sees olema.

endalgi taoline plaan - ehitada suure rahvusvahelise kogukonnaga 12 jurtat ja rännata mööda euroopat ringi ning töötada kogukondadega. that's a plan, mitte vingumine ja kirumine

muruntau
03.11.12, 01:48
ma saan su mõttest aru vandalar (mingil määral), aga kui sa tahad süsteemist loobuda, pead sa uue süsteemi asemele leidma/leiutama. mitte lihtsalt seda ärakasutama ja selle sees olema.

endalgi taoline plaan - ehitada suure rahvusvahelise kogukonnaga 12 jurtat ja rännata mööda euroopat ringi ning töötada kogukondadega. that's a plan, mitte vingumine ja kirumine

Mida te maksumaksja raha eest mööda euroopat juues ja mongoleid mängides saavutada loodate? :p

p0l1
03.11.12, 02:39
Ma oleks nõus riigile oma pokkeritulude pealt iga kell maksu maksma järgnevatel tingimustel:
a)riik katab pokkeriõppimisega seotud kulud (coach, treeningsaidid, raamatud, õppimisele kuluv aeg)
b)riik võimaldab mulle töövahendid, alates arvutist ja abiprogrammidest, lõpetades interneti ühendusega.
c)riik tasandab minu alla EV jooksu, st maandab minu riske
d)riik võimaldab mul vabalt konkureerida teiste pokkerimängijatega ja seda esialgu vähemalt Euroopa Liidus (st. et EL liikmed saavad kõik ühiselt omavahel mängida ldo)
e)riik võimaldab mul tehtud töö pealt hiljem obv pensioni saada, vastavalt minu sissetulekutele ja makstud maksudele.
f)Kuna pokkerimäng ei ole 24/7 töö, kus võid muretult iga päev rassida (tuleb ette, et võid vajada paari päevast, paari nädalast või suisa mitme kuulist pausi), siis kompenseerib riik täiesti random aegadel, kus ma omale puhkuse võtan, mulle puhkuse ajaks elatusvahendid, haigekassad jms. sotsiaalsed mõnud.
g)Ning lõpuks kõige shokeerivam asi üldse- ma eeldan, et riik garanteerib mulle ka bankrolli, millega ma saan siis tööd teha. Siis on riik see, kelle kapitaliga mängitakse ja siis on maksud ka seletatavad.
Siis ma näeks põhjust riigile makse maksta, muudel juhtudel aga pean ma seda maksu võtmist varguseks.

http://www.youtube.com/watch?v=XvtiDKI3tzQ

Tegelt väga asjalik arutelu, sry for OT

Ajuvaba
03.11.12, 08:21
Võitev pokkerimängija on kindlasti oluline Eesti majandusruumi jaoks. Te ju kulutate seda raha yldjuhul eestis ja sellega ka aitate erinevatel harudel kasvada. Mina nimetaksin seda eksporttuluks. Olete võtnud durrrrilt 5000 euri ja lähete lööte linna peal laiaks. Teisisõnu durrrr tuleb ise eestisse ja kulutab selle raha nagu turist. Mingil moel on isegi võrreldav eks. Aga see on ka kõik. Durrrr ei saa eestis koolis käia, arstiabi ja antud juhul ka valimas käia( mida pokkerimängija saab ). Ehk ta ei räägi kaasa Eesti riigis toimuva osas. Kui durrrrilt juhtub ōnnetus, siis on tail reisikindlustus kes katab arstiabi jms kulud. Ehk teisisõnu sama asi, milest ka siin oli juttu. Jne jne jne. Oledki eestis elav turist...ja loodetavasi võitev, muidu pole midagi kasu.

Jäämees
03.11.12, 09:12
Ei saa jah aru osade põhimõttelisest patriotistmist.

Kas küsimus on selles, et keegi peab just kindlalt maksma tööjõu makse või selles, et keegi kes neid ei maksa maksab siiski tarbimismaksude näol sama/suurema summa kui Eesti ''keskmise'' palga saaja?

Üldiselt on ikkagi nii, et ükskõik mida sa ka ei tee siin riigis, kui sa juba elad siin sa maksad tarbimismakse, mis annavad sulle rahulikult õiguse siin elada eeldusel, et oled kodanik/viisaga riigis.

+ jääd ilma ka teatud hüvedest esmaselt haigekassakindlustus + riiklik pension.

Tundub igati aus, et pokkerimängija kes ''panustab'' riiki oma tarbimismaksudega + see maksustatud rake mida Pumper mainis (ei tea kuidas see täpselt käib) ei pea veel maksma lisamakse ega sattuma mingi kohutava ühiskonna kriitika alla. Tema $$$ jääb ikkagi Eesti riiki ja ta ei saa ka kõiki hüvesid mida saab töö pealt makse maksev kodanik.

Isegi fiktiivse töökoha puhul saab riik lisa maksutulu...

Lõpetuseks on pokker ikkagi mööduv elunähtus ja võib 99.9% kindel olla, et kõik pokkeri mängijad hakkavad varem või hiljem midagi muud tegema ja ilmselt selle pealt ka tööjõumakse maksma.

nikitheone
03.11.12, 09:56
Mida te maksumaksja raha eest mööda euroopat juues ja mongoleid mängides saavutada loodate? :p

mõni asi on tähtsam kui muu

Cash87
03.11.12, 11:44
Kust te võtate, et tööle minnes hakkab esimesel päeval haigekassa kehtima?

ristijeesus
03.11.12, 12:13
Ravikindlustus hakkab kehtima päevast, mil tööandja on töötaja andmed haigekassale edastanud. Selleks on aega kuni 7 päeva.

Keiss
03.11.12, 20:54
Täna siis:
1k gar 1$r
4k gar 3r+r+ao
500gar turbo 1r+2rebuyd
1k top gear 0.50r+3rebuyd
1,5k top gear 2r+r
500f 1$
OO live 3f
1,75k f 5$

ja kõik out.

Rahadesse pole veel kordagi jõudnud, isegi mitte sinna lähedale. Suht standard flipid ja 7-3 olukorrad lähevad teisele poole enamasti ja ühtegi suckouti a la 3-7+ olukordi kordagi enda poole veel pole tõmmanud.
BR 0.64€ Peab vist uue depo tegema aga ilmselt mitte OO-sse kuna pausideta mängida on ikka päris haige.

-andres-
03.11.12, 21:14
Rebuy turnad mängid freezoutidena? Kui nii, siis advanced stuff.

Vandalar
03.11.12, 21:24
Rebuy turnad mängid freezoutidena? Kui nii, siis advanced stuff.
:biggrin:

Keiss
03.11.12, 22:03
Kui rebuy aja lõpus saan mitmekordse stacki siis ei hakka juurde ostma jah aga antud juhul lihtsalt magasin maha selle võimaluse. Mis teha vahepeal peab pause võtma aga mingeid "advanced stuffi" jutte ei viitsi lugeda siin.

-andres-
03.11.12, 22:21
Seekord my bad ja lugesin valesti su posti.

Keiss
14.11.12, 01:23
Vahepeal olid tööl mega kiired ajad ja muid toimetusi. Leidsin siiski endas eile jõudu, et mängida ja deposin uuesti. Seekord 25€. Sain paar mincashi, parim koht 23. BR jäi 19€
Tänane sess mis algas 13 nov läks aga paremini ning tulemuseks üks 22€ live token
ja 1,5k freezil 5$ sain 4 koha. Jäin selle turniiriga rahule kuna ft-s sai tehtud suur bluff, suur call ja suur fold kus tegelt olin 2 vastu flippamas aga oleksin mõlema käest tala saanud. Sisetunne ei petnud. Usaldan seda ka edaspidi. Ka ft-ni sai häid calle ja ilmselt ka folde tehtud. Bluffida polnud vajagi.

1k top gearil 0.50$r-l sain 3. koha. Päris hea oli monster cl olla ft-s aga sealt alates enam nii kenasti käsi ei käinud, tegin flipates shortidele järjest duubleid jne lõpuks 3handedis oleksin jälle suureks cl-ks saanud aga tõmmati flopist 3outer max ära, aga huisnim...next time revenge :D ....tasuks siiski 116$.

BR 223€.

adam_q
14.11.12, 06:22
mõni asi on tähtsam kui muu

tasuta rahvusvaheline seks näiteks

Keiss
18.11.12, 02:05
Peale br boosti puhkasin ja mängisin jälle eile, tulemuseks 20-30 kohad max.
Täna aga jõudsin kahel turniiril ft-sse. Kahjuks 2k gar r/a-l 7$ (üks mu lemmikuid oo-s)kus fond tuli ligi 4k kokku jäin 8ndaks, ei flipand ära ja tasuks 108$
1$ 500gar freezil ka kahjuks 6. koht ning 26$ üle 600 fieldi seas :P

Kahe päevaga mängisin ehk mingi 15 turnat arvan ja ft kohti 2, lisaks in da money kohti tuli ka. Samas eks on läinud ka bi-le kopsakas summa ja seetõttu br 254€, lisaks paar ticketit next stepidele ka olemas.

Esmaspäeval proovin siis ühega neist BWF-le saada kui vajalik arv mängijaid sinna satikale muidugi kokku tuleb.

Keiss
18.11.12, 23:25
No nii!
Nv läbi seekord siis ja tegin ka täna väikse sessi.
Satikad ebaõnnestusid. Suuremad turnad ka, eriti valus oli 7$ 5k r/a 23/414 kus sain nõmeda 3 outeri kaotuse mis oleks mind top 3 viinud...sinnani olid küll kõik käed pidanud. Ja lõppu mõnus cooler, 2 paari+nutfd vs mast ja out. Vähemalt ei pidanud ühtegi rebuyd ega addonni tegema, enamus turnat oli kuldne run suht. Tasuks 55$
Veel sain paar 20-30 kohta aga 2$ 1,5k turbo r/a panin kinni!!! Tasuks 384$ ja emotsionaalselt andis kõvasti juurde ka ikka. Sai ikka hästi joostud küll, pole miskit öelda ja eriti hea oli monster fishi tühjaks teha enne ft-d :)

Muidugi kunagi ei saa rahul olla, kuldne run oleks võinud 5k turnadel olla, mingi 1,5k esikoha eest maitseks veel magusamalt!

BR 570€

JohannesJ
19.11.12, 00:30
Kasvab kenasti ju roll :)
Edu!

Keiss
19.11.12, 16:26
Jah pole paha tegelt aga mõnda aega peab nüüd tööle keskenduma. Eks näis millal jälle aega leiab. ROI on jätkuvalt üle 170 mis on meeldiv. Tegelikult see kõike ei näita. Minu teada Sharkscope arvestab rebuy turnadel keskmisega ehk bi+reb+ao mis aga minu puhul on pigem miinuses ehk siis olen alla keskmise samas kui mõni aktiivsem mängija rebuy ajal võib saada stäki korduvalt rebuytades ja dongates üles ja sharkscope näitab ju ikka sama ;) ehk siis rebuysid ju kirja ei panda ;)

K2okfor_Mey
19.11.12, 16:28
WD man!

Priidix
19.11.12, 16:43
1.Tasa sõuad, kaugele jõuad. Jah
2. 821€, 8214€

gl op!

BR 570€

Nonii, tulebtuleb!!

Keiss
19.11.12, 22:20
Tänane Baltic Winter supersatelliit oli huvitav. Läksin sinna oma 3.30 turniirilt saadud 22se tokeniga ning eesmärk oli kohe kiirelt suruma hakata ja stäkk suureks saada või välja kukkuda. Õnnestus esimene ning võtsin vist mingi 30% mängijatest välja kui ma ei eksi ning finaallauaks oli mul 2000st tehtud 26k :P Avg oli mingi 6k vist. Keegi eriti addonni ei teinud, isegi coca vist, huvitav...1 ticket oli ainult ja 5 rahakohta lisaks :P

FT mänguga ma rahule ei jäänud, vähene uneaeg ja 1tabling avaldas negatiivset mõju mulle. Kuidagi õnnestus siiski top 3 saada juvoneni ja supertight doubleolympicuga kellele hakkasin kohe nuppe panema. Paraku leidis ta endas jõu, et AQ ja AK-ga peale mõttepause bvb callida ja sinna ta läks. Juvonen muidugi võttis pileti ära, wp!
Valurahaks siiski soliidne 89€, profit sellest 86€, sharkscope seda muidugi ei kajasta :P Ei peagi sinna laivi passima minema :)

BR 659€.

Viin osa PS-i, et multisaitida. Paraku enne nv vaevalt, et aega mängida on ;)

Chill.

kjmrc
20.11.12, 07:00
Hei, mängid olys? Kas seal on palju micro MTT'si? Up to 5$ bi.

hotcocacola
20.11.12, 07:29
Ma arvan, et grindi OOs edasi - sealsed paarisaja mängijaga turnad sobivad sulle rohkem, kui starsi 2-4k omad :)

Rage
20.11.12, 07:40
tubli.. üllatasid tulemustega.. head runni sulle..

vsiu100
20.11.12, 07:55
250 mängu ja roi, khmm......:confused:


aga muidu edu.

qbj0hn
20.11.12, 08:25
Väga solid seis, edu edaspidi :redface:

Keiss
20.11.12, 19:24
Hei, mängid olys? Kas seal on palju micro MTT'si? Up to 5$ bi.
Tegin kunagi ettepaneku OO-le, et nad võiksid koostada turniirikava ja panna selle kodulehele üles sest filtrid ei toimi OO-s.
Kahjuks vastati sellele eitavalt ning tegin siis selle enda jaoks. Kui selle üles leian kuskilt saan anda täpsemaid vastuseid kuid ütleme nii, et harrastajale on turniiride arv piisav, tõsisemale mänguhuvilisele kes ka multitablida oskab kindlasti liiga vähe.


Ma arvan, et grindi OOs edasi - sealsed paarisaja mängijaga turnad sobivad sulle rohkem, kui starsi 2-4k omad :)
Olen ka ise sellele mõelnud, et ilmselt 200-400 fieldiga sobivad mulle rohkem aga miks sina nii arvad? Ma ei ole isegi suutnud põhjust leida.


250 mängu ja roi, khmm......:confused:


aga muidu edu.

Tegelikult üle 500 siiski kui kõik online saidid kokku panna. Noh ja live omasid ka paras ports ;)

kjmrc
20.11.12, 19:26
Keiss, oleksin väga tänulik, kui saaksid sheerida seda turniirikava :)

rahvavaenlane
20.11.12, 19:37
Olen ka ise sellele mõelnud, et ilmselt 200-400 fieldiga sobivad mulle rohkem aga miks sina nii arvad? Ma ei ole isegi suutnud põhjust leida.


sellepärast arvab ,et sulle sobiks sellised rohkem kuna kõigile sobivad 200-400 fieldiga turkad rohkem

hotcocacola
20.11.12, 19:59
Olen ka ise sellele mõelnud, et ilmselt 200-400 fieldiga sobivad mulle rohkem aga miks sina nii arvad? Ma ei ole isegi suutnud põhjust leida.





Väiksem variatsioon. Su roll pole veel nii suur, et geneda starsi turnasid, kus mitu tuhat mängijat. Jää oma liistude juurde! ;)

vsiu100
20.11.12, 20:06
ma arvan, et mtt-de ROI postitamine alla 1k sample tuleks üldse keelata, ja üle 10k sample võib seda tõsise tooniga esimest korda teha.

no offence.

anna kuuma ja hoian teemal silma peal.

privador
20.11.12, 20:11
olen su üle õnnelik. Pajumaa peaks elite "pagunid" tagasi panema!

kivisaba
22.11.12, 16:30
minu viimase 500 turna roid vaadates võiks mind täis fishiks pidada. Aga ma igaksjuhuks ei hakka vaatama.

Romka
22.11.12, 22:04
Päris hästi läheb Keiss. Ma pole tervet topicut läbi lugenud aga kas vaatad ka mingil saidil videoid näiteks?

Ma hakkasin ise ka natuke aega tagasi uuesti micro MTT'si grindima (vahepeal jäi sõjaväe tõttu aasta vahele) ja hetkel on küll nii fishi tunne, et jube. Tegin eile just TPE'se kuuks ajaks kasutaja ja hakkan videoid tuupima uuesti.

Anyway kui vaatad kuskil ja midagi head soovitada oskad siis võiksid jagada, pritaks ka heameelega järjele tagasi saada :).

fanjeera
22.11.12, 23:20
Päris hästi läheb Keiss. Ma pole tervet topicut läbi lugenud aga kas vaatad ka mingil saidil videoid näiteks?

Ma hakkasin ise ka natuke aega tagasi uuesti micro MTT'si grindima (vahepeal jäi sõjaväe tõttu aasta vahele) ja hetkel on küll nii fishi tunne, et jube. Tegin eile just TPE'se kuuks ajaks kasutaja ja hakkan videoid tuupima uuesti.

Anyway kui vaatad kuskil ja midagi head soovitada oskad siis võiksid jagada, pritaks ka heameelega järjele tagasi saada :).
http://www.tournamentpokeredge.com/videos/
kõige paremad MTT videod ilmselt

privador
23.11.12, 00:08
Keiss kas sind skype-st saab kätte?

Pole ammu arutanud sinu
pokkerikarjääri alaseid saavutusi
hobisi
sexlife
karjääri

-andres-
23.11.12, 00:50
Keiss kas sind skype-st saab kätte?

Pole ammu arutanud sinu
pokkerikarjääri alaseid saavutusi
hobisi
sexlife
karjääri

Sry for offtopic, aga kui juba pärimiseks läks, siis millal sa Privadori viimati järje peale said?

Keiss
23.11.12, 00:56
Täna tegin sessi, ei läinud hästi, parim koht 40. Jama. Aga noh rahad said enamasti ees sisse, ft ei jäänud kaugele, BR 633 €.
Pokertubest olen vaadanud live mängusid ööde kaupa kunagi ammu ammu.

Priva võid mulle helistada ka, skybes pole põhjust eriti käia kuna tänapäeva teenusepakkujatega saab häid diile, helista palju tahad kuumakse üks ;)
Kuda sul endal sexlaifiga on? ;)

ma arvan micro mtt-del pole videoid vaja vaadata, piisab loogilisest mõtlemisest, kogemustest ja heast mindsetist. Mis on TPE?


ma arvan, et mtt-de ROI postitamine alla 1k sample tuleks üldse keelata, ja üle 10k sample võib seda tõsise tooniga esimest korda teha.

no offence.

anna kuuma ja hoian teemal silma peal.

Õnneks või kahjuks tänapäeval postitusi keelata ei saa või kui siis P-Koreas ehk küll.
Minu jaoks on 500 parem näitaja kui 10 või 100 ja mul muud mõõdupuud teistele näitamiseks ei ole ega ka iseendale tõestuseks. See, et ma omal ajal ca miljon kätt või rohkem cashis olen mänginud ja mitte kõige halvemini vist ei loe. Tänan huvi eest siiski!

Ecuador13
23.11.12, 01:10
http://www.tournamentpokeredge.com/

Romka
23.11.12, 21:00
Täna tegin sessi, ei läinud hästi, parim koht 40. Jama. Aga noh rahad said enamasti ees sisse, ft ei jäänud kaugele, BR 633 €.
Pokertubest olen vaadanud live mängusid ööde kaupa kunagi ammu ammu.

Priva võid mulle helistada ka, skybes pole põhjust eriti käia kuna tänapäeva teenusepakkujatega saab häid diile, helista palju tahad kuumakse üks ;)
Kuda sul endal sexlaifiga on? ;)

ma arvan micro mtt-del pole videoid vaja vaadata, piisab loogilisest mõtlemisest, kogemustest ja heast mindsetist. Mis on TPE?



http://www.tournamentpokeredge.com/videos/
kõige paremad MTT videod ilmselt

Ehk TPE siis, sealt ma neid hetkel vaatan. Ja tõsi, et micro limiidis pole neid vb väga vaja aga, et edasi areneda ja kõrgemale tõusta tulevad nad ju kasuks.

Anyway, subscribed ja elan kaasa, ise käin ka tööl hetkel ja töökõrvalt üritan rolli ülesse ajada, ehk siis umbes samal pulgal ja on põnev võrrelda :).

Keiss
24.11.12, 02:09
Täna siis lasin OO-s 11 turniiri 20.50 kuni 0.00 algusaegadega hinnaga 0.50-11$ 1k-10k turnad. Tegin üsna keskendunud mängu. Suht tilti läksin lõpus kuna jõudsin neljal turniiril rahadesse (4 akent oli alles) ja päris kaugele isegi aga ft-sse ikka mitte. Päris kenasid suckoute tõmmati enne seda ära ja parim koht 15 :S Ja potid olid ka kolmel turnal kenad, top 3 stackid ;) Muidu oleks suht standart aga monster fishid tõmbasid koti pähe. Heale mängijale ei ole häbiasi alla jääda...
51€ oli korraga mängus, pea 10% rollist, ei ole mõnus nii. Siiski tõmbasin mincashidega kergesse plussi 633 up to 642
ahjaa ja mingeid odavaid satte lasin ka veel aga need sendid läksid kõik mutiauku.

Tüüpiline paigalseis...tavaliselt ongi 2 varianti. Kas napilt enne ft-d out või siis printing...

Vajan rolli kahekordistamist, korraga 5% rollist oleks oluliselt parem enesetunne.

hotcocacola
24.11.12, 02:42
Täna siis lasin OO-s 11 turniiri 20.50 kuni 0.00 algusaegadega hinnaga 0.50-11$ 1k-10k turnad. Tegin üsna keskendunud mängu. Suht tilti läksin lõpus kuna jõudsin neljal turniiril rahadesse (4 akent oli alles) ja päris kaugele isegi aga ft-sse ikka mitte. Päris kenasid suckoute tõmmati enne seda ära ja parim koht 15 :S Ja potid olid ka kolmel turnal kenad, top 3 stackid ;) Muidu oleks suht standart aga monster fishid tõmbasid koti pähe. Heale mängijale ei ole häbiasi alla jääda...
51€ oli korraga mängus, pea 10% rollist, ei ole mõnus nii. Siiski tõmbasin mincashidega kergesse plussi 633 up to 642
ahjaa ja mingeid odavaid satte lasin ka veel aga need sendid läksid kõik mutiauku.

Tüüpiline paigalseis...tavaliselt ongi 2 varianti. Kas napilt enne ft-d out või siis printing...

Vajan rolli kahekordistamist, korraga 5% rollist oleks oluliselt parem enesetunne.

:D, kes meist seda ei tahaks...

Keiss
25.11.12, 03:30
IPOPS 4tk ca 4$– 33$ ticket IPOPS Mega satikale 100k deepstack turnale
500g turbo reb 1$ 66/402
1k top gear reb 0,5$ 120/507
1500 gp turbo reb 2$ 77/298
500f 1$ 310/614
3k reb 5$ 6/298 189$
4k reb 3$ 515/675
2k reb 7$ 67/197
1,75k f 5$ 235/418
OO Live Step 1 3€ - 19/25
1k f 1$ 702/1148
1,5k reb 1$ 191/881
1,5k top g reb 0,5$ 263/637
1k reb plo 5$ 41/129
3k f 5$ 121/820
1k plh reb 5$ 6/160 63$
10k reb 5$ 182/843
1,75k f 5$ 231/444
2kf 11$ 25/215 21$
1,25k f 5$ 80/317
3k speed reb 2$ 228/517

Täna tegin mega sessi OO-s kuna oli puhkepäev nö siis andsin täiega. 9-10h ja 19 gar turnat+5 satikat...suht väss ja tilt peal jälle.
2 ft kohta. Kahjuks mõlemad 6-ndad. Ei olnud runi FT-s lihtsalt, shortid duubeldavad ja nitivad...jube. Rahakohti ainult 3 aga see kolmas neist tegi kõige rohkem halba meelt. Mingil hetkel avastasin, et on mullimäng, ma foldides obv saan kindlalt rahadesse ja võtsin otsuse vastu, et duubeldame buy-ini kuna turnale regasin end suht hilja ja ei pidanud palju vaeva nägema mis oli tagantjärele vaadates vale otsus sest mullimäng venis ikka väga hullusti ning sulasin kenasti paari bb peale ja sain oma raha. Viimane kord kui nii teen. Shortimad flippasid nii hästi ikka........lisaks leidus minu lauas paremal käel vennike, kes pani alati nuppe kavalalt :)
Samal turniiril olin sunnitud kogemata ka sitoutima vähemalt paarkümmend kätt otsustavatel hetkedel kuna lihtsalt OO keerab mõnusalt taha viies uude lauda ei ava ta seda ning satud eikellegimaale...kogu aeg peab iseend otsima nö lobbys...ja kui ära unustad sitoutid surnuks...pääris karm. Proovin reinstallida, äkki läheb midagi paremaks???
3k reb 6. koht pakkus ainsana ehk rõõmu sest liitusin selle turniiriga suht viimasel hetkel. Tegin vaid addoni otsa ja olin mingil hetkel kaua chiplooserite seas kuniks 9 käe jooksul 8 kordistasin stacki....sattusin hea runi otsa+vastased pidid imelikke preflop k6 calle tegema jne. Enne ft-d flippasin ka paar korda ikka väga ilusti. Lihtsalt ft-s oli mega halb jooks ja oleks võinud agromalt ehk peale käia mingil hetkel ka. Lõpuks 2 kõige suuremat donki panid turna kinni, naljakas.
1k plh on viimasel ajal mu lemmikuks osutunud, kahjuks ei suutnud ma ft cl seisust kasutada ja pidin leppima 6. kohaga. No mis teha kui shortid flippavad üles ja oled card dead.

Igatahes 2 ft kohta ei pea norutama aga ülev tunne puudub. Viimasel ajal rebuy turniiridel läheb igatahes paremini, lisaks enamasti keskmiselt teen vaid bi+ao ja kõik....ja palju dead money lendab laudades ringi ;)

BR siiski tõusis vaikselt nagu ikka :D 642€ up to 757€

grindime...5 päeva esimese kuu lõpuni.

Keiss
25.11.12, 19:21
Sissekanne:
kuigi eile veel tundsin, et mängin ka täna, pühapäeval. Paraku loobusin.
Ei ole seda õiget tunnet ja väsimus peale kolmepäevast rapsimist on paratamatu.
Tegin valiku: kvaliteet > kvantiteet.

Kütan parem mõnusalt kaminat, panen küünlad põlema, vaatan "Troonide mängu" ja valmistun töönädalaks. Nv-se saldoks jäi siis +98€
Ei saa pool ööd üleval olla nagu profile tavaline ::)

Keiss
01.12.12, 00:24
Kuu läbi ja esimesed tulemused:
BR 706.78€
Kokku läks siis 50€+25€ sisse.

muttaja
01.12.12, 04:06
Ma olen positiivselt üllatunud. Töö kõrvalt pole ju paha.

Keiss
01.12.12, 14:42
GL OP!
esimese kuu br 700 juuri ja kuuenda kuu oma 4000~ juuri.

Esimese kuu võitja on selgunud ja määrasin võitjale vägagi täpse ennustuse eest 15€. Palju õnne võitjale!

Järgmine ennustus:

1. Kui palju suudan järgmise kahe kuu jooksul mängida turniire?

2. Mis on BR jaanuari lõpuks eurodes?


Miks kahe kuu jooksul?

Sest ma ei ole kindel kui palju suudan detsembris mängida.
Esiteks töö ja teiseks jõulud ;)

Mõlemale küsimusele õigesti vastanu saab 15€ nii, et kõik freerollima ;)
Ennustuse panen lukku 5. detsembrist.
Minu jaoks on ennustusmäng päris hea meelelahutus ja samas aitab leida lisamotti seega win-win situatsioon.

Turniiride lugemisel läheb arvesse sharkscope.com site kus mind saab leida "keiss" nime alt iPokeris(309), Microgamingus(227) ja "Keisss" nime alt Pokerstarsis(76). Kokku hetkel 612. Mujal vaevalt, et mängima hakkan aga kui siis annan teada siin.

Vihje: novembris mängisin SC-i järgi 138 turniiri.

Chill!

Romka
01.12.12, 15:43
1. 203 turniiri
2. BR 1380$

Juhhei
01.12.12, 16:13
1. 205 turniiri
2. BR 2318€

Good Luck

reket25
01.12.12, 19:37
1. 218 turniiri
2. BR 1425 €

Edu!

isutuba
01.12.12, 19:43
1. 195 donkamenti
2. 1426€

privador
01.12.12, 20:33
Keiss saad veel palgatööle EI öelda, kui nii hästi läheb:)

Keiss
01.12.12, 20:37
Paremini peaks minema...

privador
01.12.12, 20:43
Keisss mis oleks see summa, et sa töölt ära tuleks ja lahkumsiavalduse teeks?

MartinGarcia
01.12.12, 21:03
160 MTT
BR 1100€

Keiss
01.12.12, 23:14
Keisss mis oleks see summa, et sa töölt ära tuleks ja lahkumsiavalduse teeks?
Kui rahulikult läbi mõelda siis poole kohaga tööl käiks ikka edasi kuna saan hetkel head füüsilist koormust ja lisaks osalen ühiskondlikus elus ning töö puhul säilib mingisugune enamvähem režiim.

Muidu läheks jamaks jälle ( õhtul 20 üles, enamus poode, jõusaal ja ujula kinni juba, jooksed viimasel hetkel toidupoodi nö hommikul jne :D)
Täiskoormusega töö on veits jama tglt kuna liiga palju aega kulub tööle ööpäevast ja jääb liiga vähe aega, et eluga kursis olla ja hobidega tegeleda. Püsikulud 6 kuud ette makstud, taskuraha ja br paar k€ siis võiks ju proovida äkki...

Mõlemal poolel on omad plussid ja miinused. Minu puhul võib sobida ka ajutine töö ja seejärel ajutine pokker tööna aga vaheldust peab olema;);)

Cash87
02.12.12, 13:58
158
820€

widescreen
02.12.12, 14:15
140
1857

Konso
02.12.12, 14:27
240 ja noh ikkagi jõulukuu, siis pakun 3,5k juurikut

whitehate
02.12.12, 15:20
1.300
2. 2.1k

FreakyJason
02.12.12, 19:23
227 ja BR 2,4k

raaids
02.12.12, 19:31
205 turnat, BR 1600 EUR

vapsik
02.12.12, 21:01
248 turnat ja BR 1350€

hoss23
02.12.12, 21:06
247 turnat ja BR 1349€

vsiu100
02.12.12, 21:12
246 ja 1348€.

rohelinekonn
02.12.12, 21:55
245 ja 1347€

JohannesJ
02.12.12, 23:01
325 ja 1544€

Ingvar78
02.12.12, 23:10
123 turnat
987 eur

mikk2468
03.12.12, 00:21
115 ja 825€

V4LDO
03.12.12, 06:31
199; 999€

Rigged
03.12.12, 07:40
252 1532

Tarmonator
03.12.12, 07:46
179 turnat ja 0,17€

bi0hazard
16.12.12, 19:23
Esimese kuu võitja on selgunud ja määrasin võitjale vägagi täpse ennustuse eest 15€. Palju õnne võitjale!

Järgmine ennustus:

1. Kui palju suudan järgmise kahe kuu jooksul mängida turniire?

2. Mis on BR jaanuari lõpuks eurodes?


Miks kahe kuu jooksul?

Sest ma ei ole kindel kui palju suudan detsembris mängida.
Esiteks töö ja teiseks jõulud ;)

Mõlemale küsimusele õigesti vastanu saab 15€ nii, et kõik freerollima ;)
Ennustuse panen lukku 5. detsembrist.
Minu jaoks on ennustusmäng päris hea meelelahutus ja samas aitab leida lisamotti seega win-win situatsioon.

Turniiride lugemisel läheb arvesse sharkscope.com site kus mind saab leida "keiss" nime alt iPokeris(309), Microgamingus(227) ja "Keisss" nime alt Pokerstarsis(76). Kokku hetkel 612. Mujal vaevalt, et mängima hakkan aga kui siis annan teada siin.

Vihje: novembris mängisin SC-i järgi 138 turniiri.

Chill!

mainin igaksjuhuks ära, et auhind käes :) tänud ja edu edaspidiseks!

pikk28
17.12.12, 09:22
178 ja 0,18

vsiu100
17.12.12, 09:26
177 ja 0,16

Keiss
18.12.12, 00:19
177 ja 0,16


246 ja 1348€.

Hmm 2 erinevat ennustust? Pean sind siiski kurvastama ja igaüks saab siiski osaleda ühe ennustusega mis läks lukku 5.12

Hetkel on seisud sellised, et eelmine võitja sai oma võidu kätte. Pokkerit mängida pole eriti aega olnud. Olin vahepeal nädal koolis. Lisaks on võtnud aja erinevad kontserdid, pere ja isegi tööle olen veel jõudnud.

Olen ka veidi pokkeris madistanud. Mingi 3 ft kohta vist, paraku top3 pole jõudnud, br on 751€, korra käisin 781 peal ja kukkusin siis alla 700 ka ikka...ei midagi põrutavat, korralikel ca 6k$ turniiridel olen paraku jõudnud vaid rahadesse ja mingid 20-50 kohad vms ja olen pidanud krossidega rahulduma suht. Siiski olen 42 turniiri jooksul br-i veidi tõstnud võrreldes kuu alguse seisuga aga jah suht paigalseis paraku.

Loobusin ka osalemast speed turniiridel ja samuti omaha turniiridest, need kisuvad järjekindlalt mu roid alla kuna tulemused on olnud siiani projekti raames ümmargune null ehk siis no cash ever. Aitab peaga seina peksmisest ja keskendun edaspidi ainult sellele mida oskan või siis pigem sellele milles võidueelist näen. Lotopileteid saab ka mujalt osta :) Lisaks loobun vähemalt mõneks ajaks edaspidi ka low stakes satikatele sisseostmisest (mingid high stakes turnad jms), ei tooda ka need.
Hea, et olen neist vigadest õppinud ja suudan edaspidi neid vältida. Loodan, et saan oma roi jälle paremuse suunas. Hetkel on langenud 126% peale. Olen kindel, et suudan seda üle 150 hoida vähemalt mõnda aega kui teen õigeid valikuid turniiride valiku osas ja head mängu. Paigalseis pole lahendus.

Olen ka tõsiselt hakanud kaaluma paariks kuuks töölt puhkuse peale. Lihtsalt ei leia aega muidu õppimisele, pokkerile, perele, erin projektidele. Ei viitsi lumehangedes sumbata, et tööle jõuda jne. Ehk uuel aastal õnnestub see teoks teha ja siis kevadel jälle tagasi pöörduda kui vaja peaks minema.

muruntau
18.12.12, 00:43
€700se br'ga turnaproks hakkamine on pehmelt öeldes optimistlik plaan. Ära veel tööst loobu.

Ecuador13
18.12.12, 01:03
100%+ roi ei ole sustainable, isegi mitte unes, sorry :(

Keiss
18.12.12, 01:12
€700se br'ga turnaproks hakkamine on pehmelt öeldes optimistlik plaan. Ära veel tööst loobu.
Pigem mõtlesin ikka paariks kuuks puhkust võtta. Selle elaks üle. Tavaliselt aastas korra puhatakse. Hakkabki aasta täis saama igapäevasest rabelemisest.

udikaz
18.12.12, 01:37
100%+ roi ei ole sustainable, isegi mitte unes, sorry :(

ftp aegadest on mu roy üle 100%. ühtegi monster hitti seal sees ei olnud. sample oli ainult 3,5k turnat tho. ja need olid rush. neid korraga üle 4 ei mängi nii et ei saanud ka mass mtt grinderi volüümi näidata :)

SuusaKunn
18.12.12, 01:56
Varsti saab Staris ka siis Zoom turkasi 100+ ROI-ga lasta?:)[Loodame(Y)]

muruntau
18.12.12, 01:59
ftp aegadest on mu roy üle 100%. ühtegi monster hitti seal sees ei olnud. sample oli ainult 3,5k turnat tho. ja need olid rush. neid korraga üle 4 ei mängi nii et ei saanud ka mass mtt grinderi volüümi näidata :)

Starsis turnasid mängides sai teiste rekside tausta vaadatud. Ma ei leidnud ühtegi +5k sämpliga mängijat +50% ROI'ga, pole võimalik enam. Enamus turkarekse on BE kuni $10k/aasta mängijad. Hullumeelse variatsiooniga sandikopikaid kokku nühkida pole just see, mida ise pokkeris otsiks.

Edit: multisaitimisel urgaste mikrodes on kindlasti kõrgem ROI ja väiksem variatsioon võimalik.

udikaz
18.12.12, 02:11
Starsis turnasid mängides sai teiste rekside tausta vaadatud. Ma ei leidnud ühtegi +5k sämpliga mängijat +50% ROI'ga, pole võimalik enam. Enamus turkarekse on BE kuni $10k/aasta mängijad. Hullumeelse variatsiooniga sandikopikaid kokku nühkida pole just see, mida ise pokkeris otsiks.

Edit: multisaitimisel urgaste mikrodes on kindlasti kõrgem ROI ja väiksem variatsioon võimalik.

ei vaidle sellele vastu, ex mängud ole raskemaks läinud. ma mängisin 2010 kevad-2011 kevad. rush mtt-dega ei ole väga võimalik sellist samplet saada aastaga.selleks peaks konkreetselt nolifema.

Keiss
18.12.12, 22:49
Starsis turnasid mängides sai teiste rekside tausta vaadatud. Ma ei leidnud ühtegi +5k sämpliga mängijat +50% ROI'ga, pole võimalik enam. Enamus turkarekse on BE kuni $10k/aasta mängijad. Hullumeelse variatsiooniga sandikopikaid kokku nühkida pole just see, mida ise pokkeris otsiks.

Edit: multisaitimisel urgaste mikrodes on kindlasti kõrgem ROI ja väiksem variatsioon võimalik.

Kui asjad starsis nii hullud on siis tõesti pole mõtet ju seal mängidagi. OO imo polegi nii hull urkasite ju :)
Turniirivalik on suht ok isegi, nüüd on ka vaheajad täistunnil sünkroonis :)
Ipokeris on minu tutvusringkonnas ja ka selle foorumi liikmeid, kes teeninud üle 40k€ ja roi 40-60%, mänge mitu tuhat. Tegelikult selle poole püüdlengi, ei nutaks kui roi alla saja kukub aga siiski võiks ju endast maximumi anda ja parem poole vähem mänge poole kõrgema roiga arvan ma.
Küsimus on ainult kuidas saavutada sellist massi töö ja muu saja asja kõrvalt? :)

Kuskil võiks olla mingi edetabel roide ja asjade kohta, oleks hea võrrelda. Pagana päralt, no mitte ei taha uskuda, et starsis keegi enam tänapäeval üle 50% roid ei suuda näidata? Pole ju miskit erilist???

Ma ei pea turniirimängijaid hullumeelseteks variatsioonisõpradeks.
Kunagi küll pidasin jah aga siis olid mu teadmised turniirimängust palju algelisemad ja mängisin 90+% ajast cashi.

Kui nüüd keegi soovitab mõne hea pokkerisaidi (midagi neist võiks olla - overlayd, hea struktuuriga, passiivse fieldiga, korraliku valikuga jne) siia või privasse oleksin väga tänulik. Oo-s turniirivalik minu uuendatud soovidega on jäänud palju ahtamaks ja teadagi mingi 6 aknaga vms mängimine on lihtsalt jube igav ;) Palun mitte pakkuda triobeti, seda ma juba tean mis seal toimub ::) :biggrin:

Pumper
18.12.12, 23:16
Vaata Starsi turnade fielde, siis saad aru, miks seal suurt ROI-d pole:)

leits
18.12.12, 23:22
long run ja roi 100% lol wat? kas see et ma viitsisin su teksti poolenisti lugeda voi sa eeldadki et 100% on "normaalne" :1?

muruntau
18.12.12, 23:29
Fieldi suurus ei mõjuta ROI'd pikas perspektiivis üldse, ainult tase loeb. Lihtsalt pika perspektiivi välja mängimine võtab kauem.

Kõige paremini teenivad neti turkareksidest ikkagi starsi omad. Lihtsalt nad ei püüdlegi max ROI poole, kuna see on täiesti mõttetu näitaja. $/h loeb ainsana ja seda saab maksimeerida lisades rohkem laudu.

rasmer
19.12.12, 00:00
2+2 MTT community ROI teema. Highstakesi regid tänapäeval üle 50% ei saa.

http://forumserver.twoplustwo.com/61/mtt-community/whats-average-roi-good-mtt-player-1265127/

Keiss
19.12.12, 00:17
long run ja roi 100% lol wat? kas see et ma viitsisin su teksti poolenisti lugeda voi sa eeldadki et 100% on "normaalne" :1?
Õnneks ei ole selle teksti lugemine isegi poolenisti päeva kohustuslik osa ::)

Mis näitaja on üldse $/h? Kui kolme lauaga hobimängija chatib msnis, fb-s, surfab, loeb uudiseid/raamatut, vaatab filmi või mida iganes keegi teeb, maksab arveid ja vastab meilidele või teeb tööasju ja klõpsib lisaks ka kasumlikult kolme lauda mis talle on nö kõrvaline teema siis ei saagi seda võrrelda profimängija leivaga vaid lisaväärtusena mis õhtut täidab ;)


Ma ei eelda midagi vaid mõtlen sellele kui kaua see on võimalik? Ilmselt jah 10k mängude puhul ei ole aga kui siin juba toodi näide, et 3k mängude puhul on see juba tehtud teatud mänguliigi raames siis miks mitte ka 5k või 10k mängude puhul ei ole see tehtav? Kes ütleb kus on piir ja mis on võimalik.


2+2 MTT community ROI teema. Highstakesi regid tänapäeval üle 50% ei saa.

http://forumserver.twoplustwo.com/61/mtt-community/whats-average-roi-good-mtt-player-1265127/
Highstakesis 50% on muidugi ülim aga micro/low stakesis?
Kui panna high stakes 50% roiga mängija mängima microsid siis kes julgeb pea panti panna, et ta micros üle 100% roid long runis näidata ei suuda? Mis võtabki kokku mu mõttekäigu, ilma et ma HS mängijatega end võrdleksin.

Keiss
19.12.12, 00:26
Keiss, oleksin väga tänulik, kui saaksid sheerida seda turniirikava :)
Tegin uue. Pane mulle oma meiliaadress kuhu saaksin seda sinuga jagada.

Codecci
19.12.12, 02:04
Ma ei eelda midagi vaid mõtlen sellele kui kaua see on võimalik? Ilmselt jah 10k mängude puhul ei ole aga kui siin juba toodi näide, et 3k mängude puhul on see juba tehtud teatud mänguliigi raames siis miks mitte ka 5k või 10k mängude puhul ei ole see tehtav? Kes ütleb kus on piir ja mis on võimalik.
Kui 10K mängude puhul ei ole võimalik siis selleks pead lihtsalt luckima, et 3K mängu puhul teha. Su eesmärk pokkeris on lucky olla?

kjmrc
19.12.12, 07:59
Tegin uue. Pane mulle oma meiliaadress kuhu saaksin seda sinuga jagada.

PS.

Keiss
20.12.12, 01:39
Nii nagu elus on ka pokkeris elu tunduvalt lahedam kui on õnne :) Igatahes. Mis muud oskan ma väsinuna hetkel öelda :)
Naljakas, et ma nägin sind unes Codecci, et just sina kirjutasid mulle foorumis või rääkisid minuga selles teemas ja seda sa ka ainsana tegid öösel kui ma juba magasin :D Wiieerddd! :)

kjmrc
20.12.12, 10:09
Wiiiierd on tegelikult weird, nii kummaline kui see ka poleks :D

Keiss
20.12.12, 22:34
eks ta ole :)
Keiss kirjutatakse ka tglt Case :)))))

Keiss
23.12.12, 02:30
Täna siis laksasin korralikult oo-s, 15 turniiri. Käive oli päris hea, 120€ pakuks BI-le. Mitte ühtegi ft kohta ei tulnud, rahakohti see-eest palju ja ainult -12€ imekombel.
20-50 kohad enamasti kõik, peale tööpäeva selline maraton siis, suht kass peal.............ei tahtnud tulla lõpus.

Keiss
24.12.12, 05:32
Täna:

Live EV 22€ token 17/24
1,5k R 1$ 569/824
2k F 5$ 188/450
3k F 5$ 440/788
1,5k 0.50$ R/A 1/694 +364$ Top Gear on üks mu lemmikturniiridest kuna saab sügava stäkiga mängida. FT avg oli 35bb alustades :P Kokku tuli üle 2k$ fond ja add-on on magus 5k millega saab stäkke tasakaalustada. Olin vist alates hetkest mil alles oli ca 80 pidevalt esikohal ja sai omada suure stäkiga. Vastased on nagu ikka sellise BI-ga turnadel aga lisaks just sel turniiril olid coolerid ka veel minu kasuks :) Vist ei pidanud kordagi flippama/suckoutima suuri potte vms...lihtsalt käed pidasid. Mitte, et ma kurdaks aga 5-20k turnadel on nad minu kahjuks siiani olnud ::) Hea oli see, et antud turniir oli mul viimasena hommikuni lahti ja lootused olid sellel muidu oleks "kena" miinuspäev tulnud.
Lõpus olin nii tsoonis sees...
5k F 11$ 73/533 ehk mullikoht. Vbolla oleks pidanud foldima, oleks vist 90% juhul rahadesse saanud kuna 2 1bb suurust stäkki olid kohe surnuks blindimas aga noh lubasin endale ju, et ei lähe mincashi hittima...
20k R/A 11$ 290/881
1k PLH 3$ 65/173
10k R/A 5$ 95/928 27.33$ paraku ka selle turniiriga jäin miinusesse sest alguses neid rebuysid ikka läks nii mõnigi...kole oli vaadata neid 2-3outereid nii sel kui teistel turnadel. Endal obv ei õnnestunud teha...
1,75k F 5$ 223/426

Viimasel ajal ei ole enam Freezeout turniirid läinud. Algstäkk on neil üldiselt nigel, rebuy turniiridel saab nii mõnigi täis donk hea stäki ja kui õnnestub talt see kätte saada võib vahepeal päris pikalt suure stäkiga mängu teha...lisaks peab oma freezeout turniiride strateegia üle vaatama. Kaalusin juba vahepeal ka 11$ reb turniiridega vähe koomale tõmmata aga tänane 1.koht mõistagi andis indu juurde, et küllap need coolerid ka suurematel turniiridel minu kasuks hakkavad kukkuma.
Uurisin maad ka teistel saitidel ja jäi silma, et trios eriti head valikut pole. Pigem siis juba pafffi minna ja võtta starsis cap gar turnad, kus osalejaid just mitmetes tuhandetes pole :)
BR 953.91 Väike progress ikkagi.
Kena jõuluaega kõigile!

K2okfor_Mey
24.12.12, 16:01
GJ :D pane rasvatihastele jõuluks pekki ka :D

Keiss
24.12.12, 23:00
Paneks küll kui oleks oma talu kuhu elu lõpuni plaan elama jääda :)
Lind nimelt harjub ära kust toitu saab ja ei taha neid alt vedada.
Töötame ja ehk saab ka lind siis kergema elu peale.

Keiss
26.12.12, 22:52
TÄNA:

4k R/A 3$ 120/640 ebareaalne vaal avas 89o ja snappis mu TT AI ja ma out ...
1,75k F 11$ 140/242 2 lvl suutis üks vaal madalas flopis AQ-ga mu TT maha callida ja hittida riverisse õiget värvi kaardi ka veel:P
Live Ev 3€ 11/24
3k R/A 7$ 15/260 (addon otsa ja läks) 62.84$ grr nõme cooler kui K72fd flopis minu KJ KQ vastu sattus... nagu ikka siis suuremad turnad hävivad ikka julmalt, kas tühistatakse või mingi haige jooks.
10k R/A 11$ hea stacki sain rebuydeta ja muidugi turniir TÜHISTATI
1,5k F 5$ TÜHISTATUD
1k R/A 0.50$ TÜHISTATUD
1,5k T R 2$ TÜHISTATUD
500$ F 1$ 288/618
500 R/A 0.50$ 239/440

Pean juba plaani avg bi-ga turniiride mängimisele kuid nii kaua kuni hitin enamasti vaid micros ja lows viltu veab pole mõtet obv. Ei teagi miks nii läheb, lows on tglt free money ka 15 seas sitaks, selliseid naljamuuve tehakse, et ... vaatasin, et olen küll pidevalt ft lähedale ja projekti raames ft-s 6x saanud aga kordagi pole top3 veel jõudnud, 4-6 kohti on ikka...samas kui micros ainult 4 ft kohta aga 2 võitu ja üks 3.koht. Kokku siis 10 ft kohta. Variatsioon obv siiski.

Tänane OO oma tühistatud turniiridega ajas küll kopsu üle maksa. Mingi tund aega oli enamus laudu blackoutis kuniks enamus tühistati ja siis üks ärkas ellu ning kes esimesena lobbyt refreshis mis ka ei töötanud korrektselt ehk ennast ei leidnud üles ja pidi sign-inima-outima pidevalt(samal ajal osad turniirid töötasid) see sai away laua omale. Nii mõnigi kärme mees sai korraliku eelise nii ja free money ...

mait47
27.12.12, 13:00
kas selline türniiride tühistamine on selles toas standard? eile mängisin üle pika aja ka OO ja ei osanud eriti midagi arvata kui turniir peaks olema 30min peal juba aga laud pole veel avanenudki.

vsiu100
27.12.12, 15:12
endalgi jäi eile paar donkamenti pooleli. saatsin kirja ja vastati:

Vastuseks Teie küsimusele seoses turniiride katkestusega.

Teil on tagastatud $7.36 mängukontole 1500$ GP, (722168361) eest;
$5,000 Freezeout (722168891) eest on tagastatud €8.34 ning $3,000 GP Freezeout (722816511)- €4.17.

ehk siis poolelioleva turniiri eest tagastati ICM järgi(bi oli 5,5) teistel tagastati bi eurodes.
ei tea , kas nad tagastavad kõigil automaatselt või sain mina kirja(+screenshoti) tõttu koheselt....

Keiss
27.12.12, 18:13
Mulle mingit teadet ei tulnud ega ka e-maili kuigi supportist küsisin eile mis saab...
Igatahes täna on tulnud ports raha kuskilt ehk siis sain midagi kuskilt tagasi aga kas tehtud rebuysid ka arvestati pole kindel ja seda ka minu teada kuskilt vaadata ei saa. Minu kassa alt näiteks pole näha, et oleks tagastatud. Kunagi oli sama jama, erplander viitsis ilusti tööd teha ja saatis päringud ja edastas need mulle. Nüüd aga Erput enam seal tööl pole ja pole ka kuskilt konkreetset abi loota. Erplander ongi imo parim kampaaniajuht ja pokkeritöötaja. Nii unibetis kui ka oo-s kui küsisin abi oli konkreetne vastus õige pea oodata. Kui ta jälle lahkub kuskilt siis on tagasiminek paraku silmaga nähtav.
Obv kajastub see ka negatiivselt ka sharkscopes (pole veel vaadanud) kuhu turniir kirja läks arvan...aga no cash...lahe.


kas selline türniiride tühistamine on selles toas standard? eile mängisin üle pika aja ka OO ja ei osanud eriti midagi arvata kui turniir peaks olema 30min peal juba aga laud pole veel avanenudki.

Rääkisin eile ühe oo turnareguga ja pidi olema jah viimasel ajal. Mul selle projekti raames selline asi esmakordne aga muid jamasid on pidevalt, näiteks peab manuaalselt jälgima turniiri seisu, üle kontrollima lobby tegelikku seisu, vahest ei vii uude lauda, avab küll aga ennast pole, siis peab end ise üles otsima :)

Kujutan ette mis tunne oleks kui sama jama juhtuks ft-s olles...või hu-s olles ja turniir tühistatakse ::)

igatahes viisin osa tibusid starsi ja kui pafi konto ka korda saan siis ka sinna. Lihtsalt turniiride valik ei ole piisav+pole kindel kui teha turnaõhtu kas see ikka toimub või on aeg raisatud...aeg on raha...

BR 980€

Romka
28.12.12, 01:06
Sa partysse pole vaadanud? Ei tea mis seis seal küll varem oli aga nüüd peale seda kui bwin ja party kokku pandi, viskasin ka sinna pilgu peale ja seal on 1-10 daalaseid turnasi ( regular FO, rebuy, turbo jne) päris tihti. Field ei ole ka nii suur kui starsis ja tundus ikka väga soft esimese päeva järgi.

vsiu100
28.12.12, 08:50
OO soft ja üldse see sait ei ole mullegi väga meele järgi. nüüd pühade ajal tõmbasin uuesti peale ja tegin veiniuimas mõned mtt-d. BE lasen kuna palju ft bubble kohti aga no WTF mis tase...??? ma pole sellist porri ammu näinud....

mait47
28.12.12, 11:11
Kuna mängin praegu samamoodi madala sisseostuga MTT-sid mõtlesin isegi party peale, aga peale 2+2 teema lugemist kus inimested ulmeprobleemidega välja tulid ei tundu see eriti hea variant. (teed rebuy - läheb raha aga chipe ei saa, cashid aga raha kontole juurde ei tule jne)

Iseenesest ega OOs väga palju parem pole kui näiteks liigutatakse uude lauda ja laud freezib senikauaks kuni ise midagi ette võtad. Tase on tõesti soft aga kardan et varem või hiljem tuleb mõnest sellisest üllatusest lihtsalt tilt ja insta cashout. Ei ole mõtet starsiga ära harjuda ma ütlen.

Keiss
28.12.12, 21:09
Ma isegi mõtlesin Party peale kui lugesin PN-i saitide kirjeldust. See aga eeldaks, et pean hakkama jamama MB ja DNS-ga milleks mul eriti tuju ja aega pole kui aus olla.
Loodan, et Unibet teeb litsentsi ära lõpuks, mingid jutud käisid kuskil. Seal läks mul ikka hästi. Triobeti niipea ei tahaks jalga tõsta, eurosite ka veel ehk siis turniirid on ikka kallimad kui dollarisaidil :D

Kuna ma riske hajutan korralikult siis miks mitte proovida seal Partys, ei kavatsekski sinna mingeid ulme deposid hakata tegema ja võidetud rahasse suhtun veidi teisiti...

Igatahes tegin paffi ka konto ja homme obv läheb paugutamiseks. Starsis ja pafis 100€ peal ja need on ka dollarisaidid ehk 130$ rollid seal. Hakkan seal mingeid 5$ obv laskma, eks vaatame kuidas läheb. Põhikodu hetkel veel OO-s kuna mängijate tase on nõrk, support vastab sekunditega eesti keeles ja harjunud mängudega. Kõik uus vajab aga kohanemist.

Täna oli päris tihe tööpäev ja mõtlesin veel pokerdada ka aga...viimasel hetkel loobusin. Ei tundnud end kuigi hästi, homme tööle ka veel vaja minna:P
Puhanud pea annab paremaid tulemusi.
Chill!

Keiss
30.12.12, 04:38
Päris hull tööpäev oli tööl aga eks hunti kisub ikka metsa poole ja tõmbasin sellised lauad lahti:
Pafis polnud midagi võtta hilisõhtul.

OO-s:
3k F 5$ 99 vs AA 379/820
15k R/A 11$ JJ vs AJ 440/731
1k PLH 3$ 72/173 KQ vs AK Kxx flopis
10k R/A 5$ 153/921
1,75k F 5$ 34/435 12$
1,5k R/A 0.50$ JJ vs QTo bvb 223/702
2k T R/A 2$ 113/361
2k F 11$ 3/255 288$, üsna närvesööv turniir. FT-sse sain 45bb stackiga ja 2. kohal. Paraku kestis ft terve igavik. Freezeout turniiridel on ikka hoopis teine mäng. Tüübid raise-foldivad ft-s veel 10bb sackiga, limp-call/foldivad samuti jne jne. Kõrvalt vaadates ajas öökima...Päris kohutav oli, et 2 suurimat tohmanit keda näinud viimasel ajal said aga top twosse. See tegi meele mõruks. Vähemalt see 3 koht päästis mu päeva. Ainuke mis deepi läks. Hea meel oli ft eelne mäng kus sai paar kena bluffi tehtud+agro mängu ja siis enam ei usutud ja stäkk üles ilusti.

Starsis:
3k F 1k cap 5$ 367
7,5k 2R1A 5$ A6 vs 77 bvb
4k F 2.75$ maja vs maja!
8k F 9$ 434/1349 A9s vs AQ vs QJ pre ai shordina
4k F 2.75$ 1044/2244 KJ vs KT KTx flopis

Starsi roll 83E. Mäng võrreldes OO-ga tundus nagu öö ja päev...muidugi kenad coolerid olid ka minu kahjuks aga siiski. Vähe limpimist, palju agrotamist, ei meeldi ;)

BR kokku 1120€ Lõpuks nelja kohaline :) ROI on ka jälle täpselt 150 nagu lootsingi kui jätan ära igasugused sitikad-satikad + speedi ja plo...nüüd vaatame kuidas edasi läheb. Kardan Starsi mänge veits, pafi omasid pigem mitte. See kuu olen mänginud hetkeseisuga vaid 79 turniiri.

p0l1
30.12.12, 04:54
Wp

privador
30.12.12, 10:26
starsi turnad ikka kõvemad kui olympic-triobeti turkad? isegi micro-low levelis? Huvitav küll miks ikka nii?

Keiss
30.12.12, 20:03
Täna:

OO

4k r 3$
500 turbo r 0.50$
6k r 7$
500 deep 2$
1k r 0.50$
500 t r 0.50$
15k r 11$
500f 1$
2k f 5$
5k f 11$
Live EV 22€ token

Stars:

2k f 1k cap 5$

PAF:

400 f 2$
1,6k f 11$

Seda kõike 19.05-20.20 regamisega.

Keiss
30.12.12, 23:47
Tänane päev läks suht aia taha, oo-s 1 mincash, teisest jäin napilt ilma.
Starsis 13/850...bvb ax vs ax ja out ... 37$...peaaegu oleks mu starsi debüüt olnud üliedukas.

siiski on stars megaraske, kui oo-s ma tihti domineerin laua üle siis starsis olen nagu õrrel istuv linnuke, kes peab heale jooksule lootma. Vbl vajan kohanemise aega. Polnud ka oo-s algus kerge.

roll 1088

vsiu100
31.12.12, 04:05
starsi ja trio/OO tase ei ole absoluutselt võtteldav, isegi low stakes mtt-del. ei ole mõtet isegi rääkida, "aga starsis on ka donke palju" jms. keskmine tase on tugevam mtt-del, kus sa ei saa tabel selecti ise teha.

Keiss
02.01.13, 17:08
Täna:

OO

3k r 3$
1k r 1$
200k sat 5$
4k r 3$
1,75k f 11$
3k r 7$
500 r 0.50$
1k r gear 0.50$
1,5k r turbo 2$
Live Ev 3€

Stars:

3k f 1k cap 5$
2k f 1k cap 8max 4$
2k r 500 cap 2$
2k f 1k cap 5$
3k f 500 cap 9$
5k 2r1a 5$


Paf (spade)

4k r 5$
4k r 11$
1k r 2$

seda kõike 2h jooksul

Keiss
02.01.13, 17:20
http://www.boomplayer.com/et/poker-hands/Boom/1635695_66FEA55965

Kuidas kommenteerite?
Kuidas oleksite mänginud?

Kuidas pafi ja oo käsi lihtsalt ja kiirelt üles panna. Mul mingeid abiprogesid pole.
Starsis on küll kerge ja mõnus :)))))

Keiss
02.01.13, 18:36
PRE-FLOP
Sjokolate folds, _Keiss_ calls 80, Ukunor folds, Rise29 folds, Sissel2009 folds, Texasfiju folds, diggerx74 folds, prabuddha folds, fede222222 calls 80, klinke200 raises to 160, _Keiss_ calls 160, fede222222 calls 160.

FLOP [board cards: 4S,5C,8C]
fede222222 checks, klinke200 bets 240, _Keiss_ calls 240, fede222222 calls 240.

TURN [board cards: 4S,5C,8C,AC]
fede222222 bets 80, klinke200 raises to 3,075 and is all-in, _Keiss_ calls 2,470 and is all-in, fede222222 calls 700 and is all-in.

RIVER [board cards: 4S,5C,8C,AC,JS]


SHOWDOWN
klinke200 shows [ QS,JC ]
_Keiss_ shows [ 5H,4H ]
fede222222 shows [ QC,5D ]
_Keiss_ wins 3,300, _Keiss_ wins 3,540.


Tüüpiline mäng pafis...


Mis mul starsis iseenesest meeldib on see, et suuri pref all-ine callitakse suht marginaalsete kätega, 25bb ATo turniiri keskfaasis jms

privador
02.01.13, 18:38
Kuidas kommenteerite?
Kuidas oleksite mänginud?

Kuidas pafi ja oo käsi lihtsalt ja kiirelt üles panna. Mul mingeid abiprogesid pole.
Starsis on küll kerge ja mõnus :))))) tunrni shove on huvitav

Keiss
02.01.13, 21:57
turni shove on standart minu jaoks kuna vastane donkbetis ja üks jõlkus niisama kaasas seega vastane nõrk ja mul oute palju.

Tänane turniiride kogus nii lühikese aja jooksul oli minu jaoks esmakordne. Samas ei ütleks, et oleks liiga kiire olnud. Võibolla 100% keskendumist ei olnud iga turniiri juures kuid eriti kaua ei pidanud nii mängima. Väga-väga kiirelt kukkusid lauad üksteise kõrvalt ära. Nii kohutavat runi, coolerite karja ja bad biite selle projekti raames ei ole olnudki. Parimaks jäi 1 rahakoht starsis, 40/683! Mitte kuskil ei saanud kordagi korralikku suurt stacki. Starsi turniiril kus rahadesse jõudsin taheti minu vastu 2x minna preflop all-ini 22-ga. No mida helli...ja muidugi sellest ka piisas showdownil...starsis ikka päris haiged agropäkapikud...lõppu veel kena 3 outer nagu enamus turniiride juures kus täna minu AK vms solid hand mingi j8...89s jne jne vastu kuidagi ei saanud. Ebareaalne jooks lihtsalt.

19-st turniirist 1 mincash, ei mahu pähe minu jaoks sellised tulemused.....öäkkk...keskmisest pakuks 3-4x vähem. Huvitav millal mul 3-4k turnadel joppama hakkab? Täna jälle panen sellisel turnal turnil top setiga nuppe, overbetin, vastas mastiostuga fish mõtleb pikalt kas gamblida ja olemas...top 10 stack jäi tulemata.
Stars ajab suht tilti ikka endiselt, hea jooksuga on seal võimalik tegusid teha küll sest imekäed callivad pre nuppe ikka, paraku ise ei tõmba aga teised tõmbavad, sellisel päeval on pokkerit lihtsalt vastik mängida.

ok, aitab halast, next time better...

BR 983€, üle saja eurone kukkumine. Sellise turniiride kogusega peaks iga päev jõudma ft-sse või ligi pooltel kordadel rahadesse, hmm... raske...

vonkartoffel
02.01.13, 22:39
turni shove on standart minu jaoks kuna vastane donkbetis ja üks jõlkus niisama kaasas seega vastane nõrk ja mul oute palju.

Tänane turniiride kogus nii lühikese aja jooksul oli minu jaoks esmakordne. Samas ei ütleks, et oleks liiga kiire olnud. Võibolla 100% keskendumist ei olnud iga turniiri juures kuid eriti kaua ei pidanud nii mängima. Väga-väga kiirelt kukkusid lauad üksteise kõrvalt ära. Nii kohutavat runi, coolerite karja ja bad biite selle projekti raames ei ole olnudki. Parimaks jäi 1 rahakoht starsis, 40/683! Mitte kuskil ei saanud kordagi korralikku suurt stacki. Starsi turniiril kus rahadesse jõudsin taheti minu vastu 2x minna preflop all-ini 22-ga. No mida helli...ja muidugi sellest ka piisas showdownil...starsis ikka päris haiged agropäkapikud...lõppu veel kena 3 outer nagu enamus turniiride juures kus täna minu AK vms solid hand mingi j8...89s jne jne vastu kuidagi ei saanud. Ebareaalne jooks lihtsalt.

19-st turniirist 1 mincash, ei mahu pähe minu jaoks sellised tulemused.....öäkkk...keskmisest pakuks 3-4x vähem. Huvitav millal mul 3-4k turnadel joppama hakkab? Täna jälle panen sellisel turnal turnil top setiga nuppe, overbetin, vastas mastiostuga fish mõtleb pikalt kas gamblida ja olemas...top 10 stack jäi tulemata.
Stars ajab suht tilti ikka endiselt, hea jooksuga on seal võimalik tegusid teha küll sest imekäed callivad pre nuppe ikka, paraku ise ei tõmba aga teised tõmbavad, sellisel päeval on pokkerit lihtsalt vastik mängida.

ok, aitab halast, next time better...

BR 983€, üle saja eurone kukkumine. Sellise turniiride kogusega peaks iga päev jõudma ft-sse või ligi pooltel kordadel rahadesse, hmm... raske...
nh

Keiss
03.01.13, 23:52
Täna kui mõnus rammestav tööpäev selja taga mõistan kui hea on olla hobimängija või siis semipro vms...
Midagi hullu eilne downswingi poiss ei tähenda ja kui vaja tõmbame hoogu maha. Alles paar kuud tagasi mängisin OO-s 4 lauaga micros ja lows kuni 5$ freeze siis nüüd mängin kuni 11$ rebuysid ja pilt teine:

http://imageshack.us/f/16/mtts.jpg

Pilt sama nagu kunagi Unibetis cashi mängides ainult, et cashilauad enamasti püsisid tunde enne kui lagunesid :) Välimus ja laudade arv on pea sama. Ka vastaste tase umbes sama.
Nüüdisajal cashi tase muidugi hoopis teine kui sel ajal.
Juhin tähelepanu sellele, et tänu disainile on esmapilgul tunne nagu mängiksin ühes toas kuid tegemist on lausa kolme erineva võrgustikuga.
Iga täistund on ka kõikidel saitidel paus. Kas ka triobetis on 5 min enne täistundi paus?
Kahju ainult, et laudu päris identseks teha ei saa ka suuruse poolest aga peaagu on ok :)

Romka
04.01.13, 00:54
Trios on ka 55minutil paus.

Ise mängin umbes samamoodi muidu, kolmes toas ja hetkel kuni 10 lauda tavaliselt kuna 22'' monitorile ei taha rohkem mahutada väga. Tulevikus tahaks ühte monitori juurde, saaks laudu ka lisada. Mitme tolline monitor sul muidu on?

Keiss
06.01.13, 00:19
Taaskord miinuspäev hoolimata ühest ft kohast.
OO 2k 22$ 7 left...callisin 20bb stackiga keskelt utg minraise KQs-ga.
Flopi Qxx valefd juures panin vastase cbetile AI vastu. Call oli kiire sest muidugi oli ülepaar (KK) käes. Krt ei teagi kas cooler või enda halb mäng ehk oleks pidanud parema rahakoha nimel pre foldima sest shorte oli ka paar tk. 7/152 ja 121$ täna parim siis.
Viimasel ajal kogu aeg mul top pair vs parem kikker või ülepaar.
Täna siis sai proovitud ka agv stake ehk võtsin 22$ freezeoute 2 tk. Ühes ft ja teises 4k gar AA vs AKs pre AI 30bb vs sama ja out ...nii mõnna.
Jooksen ikka kole halvasti enda meelest, pidevalt coolerid ja flippide kaotused. Head hitti pole, 15, 13, 7 kohad pole just need millega teenib. Ka rahakohtasid on väga vähe...ilmselt gamblin liigselt freezeoutidel ja nitin rebuydel. Või krt seda teab ehk taob lihtsalt variatsioon kannaga pähe.
Võibolla on viimase aja viletsad tulemusedtingitud hoopis liigsest laudade arvust ja multisaitingust kuigi samas ei usu eriti.
Igaks juhuks proovin optimeerida laudade arvu ja üle 12 turniiri korraga ei mängi.
Parim oleks 8 ca samas nõuab see suuremat ajaressurssi mida mul kahjuks ei ole.

BR 934€

Keiss
06.01.13, 00:22
Trios on ka 55minutil paus.

Ise mängin umbes samamoodi muidu, kolmes toas ja hetkel kuni 10 lauda tavaliselt kuna 22'' monitorile ei taha rohkem mahutada väga. Tulevikus tahaks ühte monitori juurde, saaks laudu ka lisada. Mitme tolline monitor sul muidu on?
24-ne, http://www.pcpro.co.uk/reviews/peripherals/247838/samsung-syncmaster-t240

Ei tea kas väga ajast maha jäänud (???) aga sellega ma viimased aastad olen hakkama saanud.
Uus ja parem monitor juurde ei teeks paha ;)

vsiu100
07.01.13, 10:47
OO 2k 22$ 7 left...callisin 20bb stackiga keskelt utg minraise KQs-ga.
Flopi Qxx valefd juures panin vastase cbetile AI vastu. Call oli kiire sest muidugi oli ülepaar (KK) käes. Krt ei teagi kas cooler või enda halb mäng ehk oleks pidanud parema rahakoha nimel pre foldima sest shorte oli ka paar tk.

20bb deep fold>ship>call.
1. fold. meeldib, sest utg ei ava eff stack 20bb juures pasaga, kui ta mingi eriline kala pole(vaevalt, sest kala ei ava 2x reeglina). sinu käsi on tema utg range vastu halvas seisus, domineeritud ja sa ei saa tihti flopist rohkem raha sisse.
sul on pool lauda veel taga ja võib tekkida olukordi, kus keegi squeeseb/3bet-shipib vms ja sa ei saa callida.
2. ship. oleneb tema ja sinu imagost ja võid saada mõned flipid(55-99, AJ) foldima aga kui shortid lauas ja tunned end laua vastu mugavalt, siis ICM suicide.

Ecuador13
07.01.13, 12:13
Mul ka KQ leak, pretty much what vsiu said

K2okfor_Mey
07.01.13, 12:15
Kq AJ...is s..t pikas perspektiivis va ridade vms peale minna :D

Keiss
08.01.13, 23:36
Nojah mul oligi alguses vist mingi selline hägune mõte kuna oli suited ja supernuts käsi arvestades varasemat jooksu, et foldida aga kui juba top paari hittisin ei tahtnud maha panna ka ja tekkis hetkeidee "kätt kaitsta". Olin sellel turniiril pikalt shortstackinud ja tiltasin obv, eelmine käsi sain just 10bb pealt 20bb peale nö suure stacki :P
Igatahes tundub jah fold pre hea sest top paari obv ei foldi ja siis võib juba jamas olla ning moneyjump oli ka käega katsutav...seega jah pre fold parim lahendus kuna ei olnud riidi ka, et lag donk oleks vastas olnud vms.

Keiss
08.01.13, 23:46
Hakkasin mõtlema mida hero AQ-ga teinud oleks?
Obv oleks tulemus sama olnud :P Pre nagu foldida ka ei taha 7 handed ikkagi.