PDA

View Full Version : Help



jaans20
12.04.09, 22:09
Tervitus,

Olen täis nuub ja oleks vaja natuke ehk õpetussõnu ...kuidas saaksin oma graafiku kõvera teises suunas liikuma panna .

http://album.ee/album/277498/50167389?

vapsik
12.04.09, 22:12
Kus toas mängid, mis limiiti? Millised on Sinu statid? Kaua oled juba änginud?

Kinldasti uuri foorumi videode ja strateegia nurka.

Tigrano
12.04.09, 22:15
Tere tere,

Anna natuke rohkem infot endast ja foorumis ringi surfates, peaksid enamvähem kõik vajaliku leidma ;)

hotcocacola
12.04.09, 22:18
lebovenda ära kuula, ta on donk ja tema strateegiat kasutades jäädki kanjonisse

jaans20
12.04.09, 22:35
mis ma oskan öelda ...olen nii umbes 2000 kätt mänginud , mängin madalates laudades nl10 yldjuhul...ja mida rohkem foorumit loen , seda agresiivsemalt mängima hakkan ...ja seda suuremad on kaotused :S

Aga, mis seal siis ikka pyhendan end nyyd foorumisse ...ehk saan selle kõvera teist pidi tööle!

Aristotep
12.04.09, 23:57
Ütlen ausalt, et esimest korda näen sellist graafikut.

virx747
13.04.09, 00:15
;D Kus see graafik on? Seal on mõned kaotatud bad beadid ma loodan, 2k kätt ju seal pole? Ära mängi agressiivselt lõpuni vaid kavalalt selle hetkeni, kui keegi vastu hakkab. Ega agressiivne mäng Sinu kätt paremaks ei tee kui ta on. Vaata, millega showdowni lähed, jäta paarid ja isegi 2 paari alguses üldse showdowni minemata, hiljem kui hakkad tunnetama teiste mängu, siis võid showdowni mineku käsi juurde võtta. "Tuhni, tuhni, tuhni" siin foorumis, nagu ütles V.I.Lenin. Edu!

Tigrano
13.04.09, 08:59
Ütlen ausalt, et esimest korda näen sellist graafikut.


Irw, ma ka ;D

Kindlasti pikas perspektiivis asi nii hull ei oleks.

surka
13.04.09, 13:24
soovitan ranka pf käte range'de artikli läbi lugeda, seda järgides ei saa graafik mingil juhul välja näha sellne nagu ta sul on

Lutzky
13.04.09, 16:49
tundub, et meeletu hemi zoomiga tehtud graafik... 8)

EGERT
13.04.09, 17:30
...ja mida rohkem foorumit loen , seda agresiivsemalt mängima hakkan ...ja seda suuremad on kaotused :S

Millisest foorumist konkreetselt jutt, et nii süstemaatiliselt raha saab põletada? ;D

Aga, tegelikult ei ole ju hullu miskit. Räägi ka veidi stoorit, kaua mängind oled jne? Kui palju pöörad rõhku PF käte rangele? Kui palju positsioonile? Kas seda ära ka kasutada oskad? Ühesõnaga, KUI HÄSTI SA OMAARUST MÄNGID? Kui aru saad, et halvasti, pole kõik veel möödas. Kui oled kodulauakunn, siis on miskit mäda :)

Kas suured kaotused on tulnud kõik showdownile minnes? Kui jah, siis lähtu eelmistest küsimustest järgmise mõtte juures. Riveril näiteks callides või kasvõi raisedes peaksid sa ca 90% ajast teadma, mis vastasel käes võib olla. Ise katsun pea alati kätele panna ja siis otsustada - alati on tulemus parem ja enamasti ka õige.

Postita ka olulisemaid käsi siia postitada, kindlasti leiad lekkeid oma mängus. Loodame siis, et kiiresti ;D

Ja agropanek on okei, aga agressioon peab olema suunatud, muidu oled lihtsalt loose-agressive ja mitte väga edukalt. Proovi olla veidi nitisem ja mängida solid mängu.

BTW, mitu protsenti vaadatud floppidest võidad?

Lutzky
13.04.09, 18:36
http://www.youtube.com/watch?v=9ibX3TejlZE

aga jah. pf tabel, raamatud, videod jne...

L.

jaans20
13.04.09, 23:30
Ega jah eks need vead ole ikka enda süü läbi , ei ole rahulikult kaalunud kas minna showdowni või ei. Mänginud olen väga väga vähe ...praeguseks hetkeks umbes 4000 kätt. Positsiooni kasutamine on veel minu jaoks suht kauge ...aga jah mida rohkem siin lugeda ja vaadates videosi mis siia on üles pandud.

Aga jah kõigepealt lugesin läbi ja analüüsisin enda jaoks ranka postitatud " Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng " esialgselt selle süsteemi järgi mängides, hakkas asi ebahuvitavaks muutuma , kuna väga vähe käsi sai mängida ( ja kuna olen täis nuub , siis mängin ühel, maksimum kahel laual korraga ). Kuna meie lauas oli veel sama hulle nuube nagu minagi siis kaotasin ka selle systeemi järgi ...seega mõtlesin et mida helli ja mugandan seda enda jaoks ja nii see asi siis toimuski! Nagu ma nüüd aru olen mõistnud , pakkusin ma liiga agresiivselt ja üritasin varastada palju:S

Aga jah nüüd siis foorumis ringi tuiates ja ESTPatrick-u videosi vaadates ...ei see tõota ka head ,kuna ta pakub ikka kohati täieliku sodi pealt , hämmastav :D

jaans20
13.04.09, 23:35
postitan siia siis selle sama graafiku mis üleval on , kuid nyyd siis on pilt lähemalt tehtud.
http://album.ee/node/19486735/50167389

virx747
13.04.09, 23:46
postitan siia siis selle sama graafiku mis üleval on , kuid nyyd siis on pilt lähemalt tehtud.
http://album.ee/node/19486735/50167389


No hoopis teine asi :D
900 kätt muidugi väga väike sample, selle jooksul võib kõike juhtuda, aga -10 BI on küll palju. NL10-s jah vaja rohkem oodata kätt ja siis seda mängida agromalt, see mida Sa näed Estpatricku videodes hakkab tööle kuskil alates NL50+. NL10 varasta limbitud panuseid ja oota kätt. Kui laud läheb väga loosiks ja su preflop tõsteid hakatakse massiliselt callima, siis tõmba veids tagasi, aga oma tugevatele stardikaartidele tuleb ikka preflop väärtust anda.

muhkLionu
14.04.09, 07:53
Tervitus jaans20!

Ma pean siinkohal välja ütlema seda,mida keegi teemale vastanutest pole veel puudutanud: bankroll management.
Kui tead, mida see termin tähendab, tore, kui mitte siis on viimane aeg selleteemalised topicud siit foorumist või mõnest teisest üles otsida ja põhjalikult läbi uurida. Seda ma ütlen, et algaja pokkeri mängija jaoks on raskeim vastane tema ise. Ihast ratsa rikkaks saada tuleb jagu saada ja arvestada sellega, et tulemuse saavutamiseks peab sadu ja sadu tunde vaeva näha.

EGERT
14.04.09, 11:54
esialgselt selle süsteemi järgi mängides, hakkas asi ebahuvitavaks muutuma , kuna väga vähe käsi sai mängida



Ihast ratsa rikkaks saada tuleb jagu saada ja arvestada sellega, et tulemuse saavutamiseks peab sadu ja sadu tunde vaeva näha.

Vot neid kahte asja tahtsin ma juba eile kokku viia, aga näe ikka oli vaja railbirdina naxerile kaasa elada ;D

Enivei. Kui sa nüüd tõsiselt netipokkeriga tegeleda tahad ja kunagi ehk sellest ka arveid maksta, siis ongi asi sisuliselt võib-olla ebahuvitav. Pokkeri peamine eesmärk on jah, lõbu pakkuda, aga kui sa lõbu pärast tahad mängida, siis väike drink sisse ja kasinni minek. Kino peaks kõvasti saama ja äksjonit ka. Et edukas olla, tulebki sul kõvasti aega kulutada enda analüüsimisele, lugemisele, videote vaatamisele jne jne. Ja küsi ükskõik milliselt mängijalt, mitu korda neil tõsiselt koppa on visanud. Igal ühel on vähemalt korra olnud "fuck it, I quit" moment. Aga need kes oma emotsioone kontrollida suudavad ja tõsiselt vaeva näevad, nendest saab ka asja.

Aga, mida rohkem sa oled õppinud ja mängu analüüsinud, hakkab asi siiski sulle päris palju huvitavat mõtlemisainet pakkuma. On ju lõputult erinevaid situatsioone ja kuidas kuskil käitud jne. See peabki huvitama. Kui sa nüüd mõtled et jah, kuradi jama värk ja palju peab ikka aega veetma ja ma tahan laksust kõva äss olla, siis võib-olla pokkeri tõsiselt võtmine ei sobigi sulle ja selles ei ole ka midagi halba. Ranka vist kuskil kirjutas, et edukaid mängijaid on 5-10% ringis. Miks mitte mängida pokkerit lõbu pärast edasi?

Mis ma ise aga sulle soovitaks on see, et ära mängi Full ringi. Mängi 6 inimesega laudu. Arened kiiremini, mängid rohkem käsi jne. FR ongi võib-olla selline passimine ja käte ootamine. 6maxi kätevahemikud on olenevalt positsioonist tihti laiemad ja peaks sulle ka rohkem "äksjonit" pakkuma. Aga jällegi, ära üle pinguta :)

Edu!

jaans20
14.04.09, 14:06
ok , tänud kõigile õpetlike sõnade eest !
Nüüd ma siis üritan olla mitte väga tormakas prygi käega :P
Kuid jah, eks paistab mis saab , kaua ma pokkeris veel vastu pean ja kui suured on tulevikus mu võidud / kaotused .

EGERT
14.04.09, 14:08
Kuid jah, eks paistab mis saab , kaua ma pokkeris veel vastu pean ja kui suured on tulevikus mu võidud / kaotused .

Õige suhtumine. Kohe ei peagi tõsiselt kraindima hakkama :)
Vaata, kas sobib ja kuidas läheb.

Edu veelkord

BuildUp
14.04.09, 22:41
Õige suhtumine. Kohe ei peagi tõsiselt kraindima hakkama :)
Vaata, kas sobib ja kuidas läheb.

Edu veelkord


Irw. Minu arust on just õige suhtumine see, kui pokkeriga tegelema hakata, siis nii, et ikka tegeled ka ja grindid tõsiselt. Mida rohkem vaeva näed ning mida kiiremini üles liigud, seda pro-m IMO. ;)

EGERT
15.04.09, 00:04
Irw. Minu arust on just õige suhtumine see, kui pokkeriga tegelema hakata, siis nii, et ikka tegeled ka ja grindid tõsiselt. Mida rohkem vaeva näed ning mida kiiremini üles liigud, seda pro-m IMO. ;)

Mõtlesin pigem seda, et võib-olla talle ei sobi see, et las vaatab kuidas läheb. Lugesin selle tema enda postitusest välja, ega mõelnud midagi halba :)

obv, et tõsiselt peaks alustama.

ESTPatrick
15.04.09, 00:12
päris huvitav lugemine, pean mainima.

karta küll ei tohi, kuid kärsitu ka ei tohi olla