PDA

View Full Version : Jõuluchallenge 2012



muruntau
01.11.12, 13:22
Seoses jõulude tulekuga võiks ühendada hea kasulikuga ja proovida ühiselt motivatsiooni buustida jõuluchallenge'iga. Konkreetseid reegleid või konkreetset latti, mida ületada, ei ole, sest mänguformaadid ja ajalised võimalused on kõigil erinevad. Küll aga peaks osa võtmiseks annetama teatud osa kuu kasumist detsembris ühiselt valitud isiku(te), loomade või veel millegi kolmanda toetuseks.

Osavõtu soovist võiks teada anda siin teemas, ideid, kellele, kuidas jne annetada, võiks pakkuda jõuluannetuse teemas: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/11763-Pokkeriprode-j%C3%B5uluannetus-2012/page2

Loodame aktiivset osavõttu ja püüdke siin teemas 1x nädalas, nt pühapäeval, enda seisu uuendada ka.

Jõuluchallenge'i osavõtust teatanute nimed:
muruntau
HerrJanks
Provoker
Lambitont ?
Jassass ?
nikitheone
harryahven
Tarmonator
Fyte
WinnieTHEpooh
Foux

Osavõtjad võiks lühidalt rääkida ka midagi, ise kohe.

P.S. mul endal see kuu tõenäoliselt kujuneb päris kiireks, äkki on keegi teine veel nõus kokkuvõtteid tegema, ideid andma jne?

muruntau
01.11.12, 13:28
Eelmise kuu kasum jäi koos väikse live hitiga $10k kanti, +- $500. Proovin see kuu paremini. Annetan 10% kasumist, min €200

Volüüm topelt vs eelmine kuu.
Õppida 1h iga päev enne mängu
Liikuda üles või vähemalt sisse mixida 1-2 kõrgemat limiiti.
A game

nikitheone
01.11.12, 13:37
annan 10%, mis tõenäoliselt ei ole palju
novembri eesmärk on volüüm, volüüm ja volüüm. mängin kõike - HT HUSNG, Cashi 6-max/fr, HU-cashi + turkasi
loodan mergest rolli kätte saada ja see starsi transferida.

kjmrc
01.11.12, 13:45
Loobun hetkel, kuna ilmselt ei ole aega mängida eriti, kui miskit muutub annan kohe teada.

winnieTHEpooh
01.11.12, 14:08
in, mttde variatsioon on päris killer, kuid profiti korral toetan kindlasti :)

harryahven
01.11.12, 14:13
no kui listis, siis mingi protsendi kindlasti ka annan, oleneb milline kuu tuleb obv. pooldan loomade aitamist

Provoker
01.11.12, 14:37
nagu varem kirjutatud 10% kasumi puhul Kui kahjum siis midagi ikka leian võimaluste piires. Loodan muidugi kasumit siiski. :)

jasssass
02.11.12, 02:06
Olen nõus ja teen sellise diili endale, kui kuu kasum ületab 3K$ siis annetan vähemalt 200$, kui jääb alla selle siis vähemalt 50$ ikka leian. Mängin HUHT-si 30$ ja 60$ kui väga jõhkralt alla EV ei lähe, lisaks veel uut lemmikut HU cashi nl100.

võin nädala graafikuid ka lisada

Foux
02.11.12, 10:44
Toetaks ühiselt valitud isikut/pere. 7% nov. kasumist. Kui peaks tulema 2x rekordkuu, siis 10%.

Provoker
04.11.12, 21:16
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/704-MICRO-Full-Ring-Provoker-m%C3%B5isavalitsejaks?p=468701&viewfull=1#post468701

Foux
04.11.12, 21:32
(lisage mind listi ka ikka)
Update:
http://www.upload.ee/image/2802792/pyyyp.png

muruntau
05.11.12, 00:38
Online koos RBga umbes $1k plussi, live €200 miinust, ütleme $770 hetkeseisuga. Jooks kehvapoolne, volüümis ka arenguruumi.

jasssass
05.11.12, 01:52
+670$ kuu algusest siiani, cashis omajagu alla EV ka, loodame paremat jooksu, aga ple hullu midagi.

nikitheone
05.11.12, 07:54
peaks enamvähem break-even olema praegu

Foux
11.11.12, 12:41
2x rekordkuu vist tulemas.
Aga keegi võiks tegeleda abi vajavate inimeste/perede otsimisega. Koeri või jalkatiime ma eriti toetada ei taha.
Samas, kui mõni raplakas veel käpp oleks, siis võiks Saagu Valgus Fondis midagi lastele võibolla korraldada. Mul ema sellega veits seotud ja olen ise ka mitmeid kordi igast asjade transportimisel abiks olnud - väga tore organisatsioon.

http://www.upload.ee/image/2817918/10p2eva.jpg

harryahven
11.11.12, 16:02
koeri veel, aga jalkatiime lol?! või käib jutt mingist kodutute jalkatiimist? ise graafikut ei vaata tänu mindseti probleemidele, aga 50€ ikka leiab, gl kõigile ja kui midagi silma jääb siis annan teada.

muruntau
11.11.12, 17:54
Miks peaks spordi toetamine lol olema? Spordi tegemine ka läänes suurel määral toetuste peal elabki, siingi on pea igal tiimil mitu sponsorit, meil on oma nime tõttu lihtsalt raskem saada sponsorit. Välja päris küll ei öelda, aga mõeldakse, et me sõltlasi ei toeta.

Võiks vabalt argumenteerida, et tervete ja endaga toime tulevate inimeste spordi tegemise toetamisel on kaudselt ühiskonnale kordades suurem positiivne mõju kui nt mõne invaliidi toetamisel, surmavalt haige elupäevade pikendamisel või kasside varjupaiga toetamisel. Võimalik isegi, et suurem kui mõne õnnetusse sattunud perekonna toetamisel. Aga pole mõtet sel teemal arutada väga. Sport on kasulik, aitab inimestel tervem ja produktiivsem olla, nt mitu FC Pokkeriprod mängijat enda pokkeriteenistuse meil mängimise jooksul kordades kõrgemale viinud. Ei pruugi küll seotud olla, aga täiesti ei välistaks seost. Paljuski on heategevus inimeste lollide otsuste kinni plekkimine teiste poolt, miks peaks inimeste mõistlike otsuste toetamine halb olema?

Eks see taandu rohkem maitse küsimusele ja pole väga mõtet vaielda. Kui vaielda, siis vähemalt jõuluannetuse teemas, mitte siin. Mina igatahes annetan spordile mingi osa. Siin teemas aga võiks rääkida sellest, kuidas enda projektis osalemine edeneb. Put your money where your mouth is, walk your talk. Mainisid ka enda huvist osaleda, aga pole siin veel ontopicut lisanud.

Et ise päris offtopicut ei laseks, siis olen umbes $4k up see kuu. Jooks norma, volüüm kehva. Proovin tempot tõsta ja vähem mõttetustele aega raisata. Lõpliku nädala seisu updateks siiski öösel, täna alles hakkan mängima.

Codecci
11.11.12, 18:39
Miks PokkeriProde jalkatiimi liikmed ise oma kulutusi kinni ei maksa?

pastilaa
11.11.12, 18:43
koeri veel, aga jalkatiime lol?! või käib jutt mingist kodutute jalkatiimist?

igal aastal leidub selliseid tegelasi, nagu sina. endale meeldiva spordisatsi toetamine on arenenud ühiskondades igati normaalne ja laialtlevinud tegevus. kultuuri ja spordi toetamise naeruvääristamine ei tundu pädev. mulle endale tundub täpselt samal pulgal lemmikloomade toetamisega (olen ise koeraomanik).

vapsik
11.11.12, 19:10
Jutud käivad, et FC Pokkeriprod tahavad selle raha eest korraliku jõulupeo teha sauna ja muu sinna juurde kuuluvaga.

muruntau
11.11.12, 19:12
Miks PokkeriProde jalkatiimi liikmed ise oma kulutusi kinni ei maksa?

Spordi tegemine pole odav lõbu. Meil on niigi üks kallimaid kuumakseid (€30), aga see on osade alles õppivate meeskonnaliikmete jaoks liiga palju. Neil soodusused ka. Ja sellest ka ei tule me eelarve paraku välja, sest oleme endale valinud hea aga kallimapoolse treeningstaadioni. Näiteks mina ja veeretas plekime lisaks trennimaksule ka treeneri palga kinni kahe peale ja olen ise aastate jooksul muudeski kohtades enda raha juurde pannud. Mõni teine on ka. Orgunniga seotud ajakulust vist ei hakka rääkimagi.

Eks me saame ka ilma annetusteta ja sponsoriteta hakkama, aga imo see pole ka päris normaalne situatsioon, kus osad mängijad teiste trennitegemise kinni plekivad. Samas me teeme seda hea meelega, sest meile meeldib see võistkond.

Edit: meil on raske teiste klubidega mängijate pärast võistelda ka oma kalli kuumakse tõttu. Mitu mängijat nt käib seetõttu oluliselt vähem trennides, mõni on ka loobunud. Reaalsus on selline, et meil on hooaja eelarve umbes €10k, paljud teised satsid saavad sponsoritelt €2-4k toetust, me peame suht kõik ise ära plekkima. Ei taha liiga palju kokku hoida ka võistkonna kulutustelt nt tingimuste või trennikordade arvelt. Osalt on teistel ka just seetõttu odavam trennimakse.

harryahven
11.11.12, 19:28
ma ei naeruväärista kedagi, lihtsalt olen sõnast "annetus" veidi teistmoodi aru saanud - ehk aitaks inimesi/loomi kes end ise aidata ei saa. kas PPde jalkatiimis on siis tõesti seis nii halb, et vaja on lausa annetusi? pole selle meeskonna tegemistega väga kursis ja ei väida, et spordi toetamine kuidagi halb oleks, pigem olen kahe käega selle poolt. jõuluaeg on ikkagi andmise, aitamise ja rahu aeg ning võiks aidata neid kel seda tõesti vaja on. näiteks tunneksin ma suuremat rõõmu kui saaksin lastekodu lapsele kaisukaru või suusad kinkida, kui jalkameeskonnale kus (julgen arvata) mängivad inimesed kes tõesti natukene ise kokku hoides saaksid ka ise hakkama, paarkend eurot annaks. asi ei saa teil ju nii hull olla, et on vaja jõuluannetust? kui tõesti toetust vajate, siis tehke eraldi teema ning mitte pühade ajal, oleksin heameelega nõus teid toetama. minu point on selles, et kui te mõtlete ilusaid mõtteid jalgpallist ja kui hea koha kuskil järgmine hooaeg saavutada võiks, siis on tuhandeid lapsi kel jalad talvel külmetavad ja näevad 5ndat aastat und uutest talvesaabastest.

ei mõelnud enne päris täpselt kui jõukad teie tiimi kaaslased on, fc PP tekitas tunde, et tegemist jõuka tiimiga, selle ees palun vabandust.

Provoker
11.11.12, 20:13
Eilne -160$ sess tõmbas ilusasse pilti jõnksu sisse, aga natuke on paranenud seis ikkagi vaatamata sellele. Hetkel siis kokku 210,47$ ehk siis annetuseks 21,05$. Lootus on ikka vähemalt 2-3x tulemust parandada, aga ennustamine on üks tänamatu tegevus, seega eks seda on näha jälle järgmisel pühapäeval.

jasssass
11.11.12, 23:09
Teen ka siis väikese vahekokkuvõtte

HU hyperid -250$, väga halb jooks on olnud, õnneks on seda kuud veel palju ees ja jõuab terveneda loodetavasti :)
Cash on motiveeriv, kuigi alla EV korralikult nagu Starsile omane, vährmalt lootust on sealgi paraneda...
http://www.upload.ee/image/2820893/Cash_nov.JPG


ET siis koos RB-ga kusagile sinna 700$ kanti jääb. Ei ole küll hea kuu algus aga motil langeda ei tohi lasta ja jäkame

muruntau
12.11.12, 02:47
Kõik kokku +$4,4k umbes. Tulemusega võib rahule jääda, protsessiga mitte.

nikitheone
12.11.12, 10:41
ikaldub ja olen miinuses
rmas Nukupoe kaastööline

Kohtasin Nukupoes Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liidu juhatuse esimeest Katerina Puuseppa, kes tegeleb suurema osa oma ajast vabatahtliku tööga. Temaga suhtlemine innustas mind andma heategevusse oma väike panus . Harjumaal on toetust vajavaid peresid üle 100 ja neis kasvab kokku üle 700 lapse.
Kui sa tahad ja leiad aega selleks, et oma valmistatud nukku või mänguasja kinkida suure pere lastele, siis ole hea ja too oma kingitus Nukupoodi juba enne 29. novembrit 2012. (1.detsembril toimub Metsanurme talus lasterikaste perede jõulupidu) või enne 1. jaanuari 2013 ( siis toimub teine pidu neile, kes esimesele ei mahtunud või ei jõudnud ).
Kõik käsitsi valmistatud esemed on teretulnud ja kogus on piiramatu ning vabatahlik ( ka üks pisike asi on kingituseks hea ). Iga mänguasja juurde kirjuta ka väike kaart oma nimega, nii saab kingi vastuvõtja teada, et see on konkreetse inimese käsitsi tehtud ese.
Usun, et käsitööna valminud kingitus innustab lapsi ja nende vanemaid loovate aladega tegelema ja sellest suurt rõõmu tundma.
*Lasterikaste Perede Liit pakub omalt poolt võimalust külastada nende rõivaste ladu, kust võib leida nukkude valmistamiseks kasutatud riideid ja kangaid. Selleks palun võta julgelt ühendust Katerina Puuseppaga.
Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit
lasterikkadpered@gmail.com
(+372) 517 5355
Katerina Puusepp

muruntau
19.11.12, 02:36
Tõmban joone alla nädalale, $8,2k kõik kokku hetkel. Eelmise nv trallitamine oli selle nädala alguseks mängu küllaltki sassi löönud, aga vaatasin lekked ära ja õppisin natuke uut isegi. Vollit oli ka minu kohta okeilt, samas parandamisruumi on ka muidugi.

Provoker
19.11.12, 06:53
264,67 hetke tulemus. Kaks päeva jäi vahele mängu. Täna loodan tunni või nii kirja saada õhtul.

jasssass
19.11.12, 14:11
Halb jooks olnud, kõik kokku u.+1000$ peal. Kui meeles on siis viskan cashi graafi ka üles, hyperid kerges miinuses asfgghajshksjhajshjashaksgaf :D

E:http://www.upload.ee/image/2842215/cashnoov.JPG

Foux
19.11.12, 17:05
Hetkel +1854$. Reedel kukkusin tsüklisse, niiet magusal nädalavahetusel jäid seekoord vaalapoisid koorimata.

muruntau
26.11.12, 04:05
Päris brutaalset reipi olen saanud see nädal. Ei räägi mingist 3 flippi valele poole teemast, vaid pigem +50 70-30 olukorda neto teistele, mõni tüüp oli konkreetselt endale godmode'i lisaks superuserile saanud, konstantne tugevamasse range'i jooks jne. Kas sellist pokkerit me tahtsimegi? Aga mis siin ikka vinguda, -500 ei ole kõige hullem sellise nädala kohta, kokku +$7,7k. Vaim pidas ka enam-vähem vastu. Sai paari uut liigutust katsetadud, pole veel kindel, kas need ka +EV olid. Osade vastu mitte, aga population tendency vastu peaks olema küll.

Provoker
26.11.12, 06:54
mul seis sama mis eelmisel nädalal. Peab natuke pingutama. Polnud üldse muude toimetuste kõrvalt aega mängimiseks.

Cash87
26.11.12, 08:51
muruntau, kui saladus pole siis mängid starsis kuni 180man? Up to 60$?

nikitheone
26.11.12, 10:08
null kätt, seega kuu ilmselt jääb miinusesse.

jasssass
26.11.12, 11:33
hyper :(
http://www.upload.ee/image/2858023/Hyper_imeb.JPG

cash
http://www.upload.ee/image/2858027/cashnov.JPG

muruntau
26.11.12, 13:52
muruntau, kui saladus pole siis mängid starsis kuni 180man? Up to 60$?

Kuni 60sed SNG'd on tõsi, nii suure fieldiga SNG'sid eriti ei puutu.

Foux
26.11.12, 17:42
Kukkusin mingi päev tsüklisse jälle. Ca. 9k kätt ainult. Üritan tänasest restartida ja mõtlen vaikselt ampulli või Tallinnast kaugemale kolimise peale.

Kuu:
http://www.upload.ee/image/2858871/kuiks.jpg

harryahven
26.11.12, 19:52
nl2?

kardaanirist
26.11.12, 20:00
tundub olevat hiiteris NL50 või niisama solid winratega NL100.

Foux
26.11.12, 22:16
NL25

Poke
27.11.12, 00:20
solid 50k käega peaaegu 100bi
nicenice
starsis?

Foux
27.11.12, 05:41
Stars, jh. obv nunnu väike hiiter

Provoker
30.11.12, 22:57
Kuu esimeses kolmandikus tundus, et on väga hea kuu tulemas üle pika aja. Kahjuks olid kaardijumalatel teised plaanid ning nii pikka ebameeldivat jooksu polegi kogenud varem. On ta nagu on aga abiks ikka miskit.
http://www.upload.ee/image/2870168/november.jpg

Panen sutsaka peale ka, et 20€ täis tuleks. Eks järgmisel aastal püüan paremini. Sooviks edastada jõulupapi moneybookersi vahendusel.

Foux
01.12.12, 00:05
Lasin BE viimase nädala. Sorr. 2x rekordkuud ei tulnud, niiet ainult 7% saan ära anda. 151$. Annetan Pahkla Camphilli Külale, kui ei leita mõnda väga hädas isikut/perekonda.

nikitheone
01.12.12, 09:54
Ilmselt miinuskuu...

jasssass
01.12.12, 13:17
Hyperid läksid aiataha
http://www.upload.ee/image/2871040/Hypernov.JPG

Cash OK
http://www.upload.ee/image/2871041/Cashnovv.JPG

100€ jõulukingiks minu poolt
Kannaks üle SEB/Swedi

muruntau
03.12.12, 18:15
Kuu lõpp vajus ära. Halb jooks jätkus, mille tagajärjel pole mitu viimast päeva pokkerit puutunudki. Kokku $6750 umbes. Kannan Rankale €520 lähipäevil.

Ranka konto andmed, kes veel tahab kanda:

RAINER ROOMET 10010337038013 (SEB)

Selgitus: Jõuluannetus 2012, [PokkeriProd.com Kasutajanimi]


Aega kanda kuni reedeni.