PDA

View Full Version : timz DON 0.5 videod



timz0333
13.04.09, 10:56
Tere

igasugune kriitika ja vastukaja on oodatud. Kui kommenteerid palun märkida siis kas esimene või teine video (lihtsam üle vaadata hiljem)

1. http://www.pokkerivideod.com/index.php?video=32

2.http://www.pokkerivideod.com/?video=33

H2O
14.04.09, 18:43
Ühesõnaga tõmbasin sealt pokkerivideodest mingi sinu video. Ja enda arust peaksid vähe loosemalt mängima, kui sinuni on folditud miks blinde varastama ei lähe? Mingi situatsioon oli seal, sinuni folditi sina olid SB oleksid võinud BB ära võtta neid oli seal omajagu! Ja, kui oled stack liider siis just peaksid agresiivsust tõstma pisut.. Kui shoort lükkab all-in, siis ei ole mõttet rabeleda lihtne fold kui kätt pole ( üks selline olukord oli A9s ja shoort näitas pocketit neid oli vist 2 isegi 77 ja QQ näitas mõlemal juhul, mingi A9s on kindel fold sel juhul ), kuna neil siis vähemalt A+, pocket, või mingi KQ,KJ..

Sul võiks mikker olla, oleks parem jälgida, nouti vähe jama lugeda :P..

Aga EDU..

timz0333
15.04.09, 18:22
mikkri vb jõuan täna osta veel:D
aga selle vargusega on nii, et kui tunnen ennast kindlalt isegi liiga , siis olen olnud tavaliselt loose agressiivsem blinde võtma, kuid olles niimdoi välja langend, nööpe kaotand, biite saand, ja siis olengi otsustanud just done mängides, et agrotsen siis kui häda majas või leht lubab.

aga nõuanded panen kõrva taha:)

levis
15.04.09, 20:15
Üritasin vaadata, nägin kuidas eest tuli limp ja limp ning sa limp QJo-ga, mida ise kunagi DON turniiril ei teeks, aga siis edasi ei suutnud enam, jäin magama sry 8)

timz0333
15.04.09, 21:44
Üritasin vaadata, nägin kuidas eest tuli limp ja limp ning sa limp QJo-ga, mida ise kunagi DON turniiril ei teeks, aga siis edasi ei suutnud enam, jäin magama sry 8)


a mis selle vastu aitab siis, et sa magama ei jäeks?, pean äkki any twoga pushima alates level 1, et siinsetel prodel oleks huvitav vaadata? kas oelks pidand siis maha viskama kohe oma broadway?, mul oli suur plaan muidu minna rida hittima.

levis
15.04.09, 22:07
Parem player vist, ei osanud kiirluubis lasta. Any 2-ga pole vaja pushida, ma just vajutasin satikal 99-ga ja obv AA oli vastas, mõttetu mäng.
Üldiselt QJo on Texas Holdemis väga probleemne ja halb stardikäsi. Sarnaselt võiks seal näiteks A4o-ga callida vms., aga see õpitakse vist esmalt ära, et nõrgad off suited ässad ei ole just kõige paremad käed.

Aristotep
17.04.09, 03:08
EDIT: Postitasin siia ümber.

Vaatan siin esimest osa. Oleks pigem soovinud näha PS-s mängitud videot, sest Triobeti tase on suht kohutav.

QJ on fold preflop. Algul soovitaks mängida ikka tightilt ja mitte chipse tühja raisata. Q5 riveribet on jube imo :-[
Siis lähed jälle varastama QJ-ga, mille peaks pf foldima. Mida sa oleksid teinud kui short oleks all-in läinud?
A7 on easy fold. Jepsen82 on täielik idioot.

Ma ütlen ausalt, et sul vedas viie hulka jõudmisega. Hakkan nüüd teist videot vaatama. :)